2024, 03 28, 14:07:43

Szerző Téma: iTunes: kérdések és válaszok  (Megtekintve 129011 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: iTunes: zenék videók kezelése
« Reply #25 Dátum: 2009, 09 11, 22:28:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezzel könnyedén, vagy
You are not allowed to view links. Register or Login ezen keresztül.

Jó az az iRinger, ezt is köszönöm! :)

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: iTunes: zenék videók kezelése
« Reply #26 Dátum: 2009, 09 17, 18:05:11 »
Az iPhone 3GS tetején levő jack aljzatba akármilyen fülest bele lehet dugni átalakító nélkül?

Sárkányölő

  • Vendég
Re: iTunes: zenék videók kezelése
« Reply #27 Dátum: 2009, 09 18, 09:16:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az iPhone 3GS tetején levő jack aljzatba akármilyen fülest bele lehet dugni átalakító nélkül?

Igen, sőt az a csatlakozó egyben a videó kimenet, ha TV-n akarnád megnézni a fotóidat, vagy a Dark Water-t. Valamitől való félelem indittatott ennek a kérdésnek a feltevésében. Mi az?

Sárkányölő

  • Vendég
Re: iTunes: zenék videók kezelése
« Reply #28 Dátum: 2009, 10 05, 22:48:31 »
A felvétel naplemente alatt készült, árnyékból fotózva iPhone 3GS. Mennyit adnának a MÉH-ben érte?
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zuZegr23FF8 [/youtube]

Az iPhone-al ilyen éjszakaifelvételt készítettem segédfények nélkül.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=G3xY1GZI7qY [/youtube]

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: iTunes: zenék videók kezelése
« Reply #29 Dátum: 2009, 10 09, 21:22:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, sőt az a csatlakozó egyben a videó kimenet, ha TV-n akarnád megnézni a fotóidat, vagy a Dark Water-t. Valamitől való félelem indittatott ennek a kérdésnek a feltevésében. Mi az?
Van olyan, hogy nem szereti a készülék a rövidzárat, ha 4 pólusú a kimenet. Ezért kérdeztem, de azóta már kipróbáltam és rendben működött. Azt mondod, hogy ez egyben videó kimenet is? Tehát ha beletolok egy 4 polusúpólusú csatlakozót, akkor a videó jelet is megkapom? Úgy tudtam, hogy csak az alsó csatlakozón jön ki videó jel.

Sárkányölő

  • Vendég
Re: iTunes: zenék videók kezelése
« Reply #30 Dátum: 2009, 10 10, 00:08:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Van olyan, hogy nem szereti a készülék a rövidzárat, ha 4 pólusú a kimenet. Ezért kérdeztem, de azóta már kipróbáltam és rendben működött. Azt mondod, hogy ez egyben videó kimenet is? Tehát ha beletolok egy 4 polusúpólusú csatlakozót, akkor a videó jelet is megkapom? Úgy tudtam, hogy csak az alsó csatlakozón jön ki videó jel.

A GS-nél audio/videó jel jön ki ott úgy tudom :olvass:. Még nem próbáltam, mert kábel is kéne hozzá.

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: iTunes: zenék videók kezelése
« Reply #31 Dátum: 2009, 10 10, 19:41:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A GS-nél audio/videó jel jön ki ott úgy tudom :olvass: . Még nem próbáltam, mert kábel is kéne hozzá.

Na akkor azt megnézem, van olyan kábelem, amin egy 4 pólusú jack van, a másik felén meg a sárga (kép), piros és fehér (hang) rca-k. :)

Sárkányölő

  • Vendég
Re: iTunes: zenék videók kezelése
« Reply #32 Dátum: 2009, 10 10, 22:15:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na akkor azt megnézem, van olyan kábelem, amin egy 4 pólusú jack van, a másik felén meg a sárga (kép), piros és fehér (hang) rca-k. :)

Ma pakoltam, és meg is találtam, az egész nincs 10 cm, valami monítorhoz kaphattam valamikor, de még be van csomagolva, ki sem bontottam. Nem gondoltam volna hogy használni tudom valamikor is, és tessék. Holnap felrakok róla egy képet. Négy pontos 3,5jack, és a három RCA csati az alapszineknek RGB. :D

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: iTunes: zenék videók kezelése
« Reply #33 Dátum: 2009, 10 11, 08:31:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ma pakoltam, és meg is találtam, az egész nincs 10 cm, valami monítorhoz kaphattam valamikor, de még be van csomagolva, ki sem bontottam. Nem gondoltam volna hogy használni tudom valamikor is, és tessék. Holnap felrakok róla egy képet. Négy pontos 3,5jack, és a három RCA csati az alapszineknek RGB. :D

Azok nem az alapszínek lesznek jelen esetben, hanem egy composit videó és sztereó hang. Szerintem...

Nem elérhető thebiker

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1832
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: térkép
  • PDA: OPPO Find 7
  • PDA ROM: 5.0.2
Re: iTunes: zenék videók kezelése
« Reply #34 Dátum: 2009, 10 11, 09:54:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tehát saját csengőhang létrehozása:
Az a legjobb, ha a kiválasztott hangot átkonvertáljuk wav-ba, mert pl. a vbr kódolásúak nem jók ide. Ezután az iTunes-ban a File menüben levő Add File / Folder to Library-val hozzáadjuk a hangokat. A hangon jobb egérgomb, majd Create AAC version. A létrejött AAC-t (m4a) kihúzzuk az asztalra, majd átnevezzük m4r-re. Ez mehet vissza az iTunes-ba és már látható is a csengőhangok között.

 Sokkal egyszerűbb ha tudja a konvertáló az aac-t, akkor a kiválasztott hangból egyből aac formátumot kell csinálni (m4a) síma kódolással mondjuk 128k-val, majd átírni a kiterjesztést m4r-re és mehet az iTunesba.  :D

Nekem csak a 30mp hosszú hangok látszanak.  Ez így jó vagy én cseszek el valamit? A ennél hosszabb az nm jelenik meg a csengőhangok közt a készüléknél.

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: iTunes: zenék videók kezelése
« Reply #35 Dátum: 2009, 10 11, 10:33:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem csak a 30mp hosszú hangok látszanak.  Ez így jó vagy én cseszek el valamit? A ennél hosszabb az nm jelenik meg a csengőhangok közt a készüléknél.

Próbáltad már az iRinger-rel is? Nekem nincs olyan hosszú csengőhangom...
You are not allowed to view links. Register or Login

Sárkányölő

  • Vendég
Re: iTunes: zenék videók kezelése
« Reply #36 Dátum: 2009, 10 11, 11:36:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azok nem az alapszínek lesznek jelen esetben, hanem egy composit videó és sztereó hang. Szerintem...

Igazad van össuekevertem, de találtam hozzá egy átalakítót is, amivel AV csatlakozóba lehet dugni ami jobb képet ad.

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: iTunes: zenék videók kezelése
« Reply #37 Dátum: 2009, 10 11, 13:49:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igazad van össuekevertem, de találtam hozzá egy átalakítót is, amivel AV csatlakozóba lehet dugni ami jobb képet ad.

Kipróbáltad már? Tehát a jack-en kijön a videó jel is?

Sárkányölő

  • Vendég
Re: iTunes: zenék videók kezelése
« Reply #38 Dátum: 2009, 10 11, 19:54:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kipróbáltad már? Tehát a jack-en kijön a videó jel is?

Még nem.

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: iTunes: zenék videók kezelése
« Reply #39 Dátum: 2009, 10 12, 21:48:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Még nem.

Csak hang jön ki rajta. Túl szép lenne, ha ott is kijönne videó jel...

Sárkányölő

  • Vendég
Re: iTunes: zenék videók kezelése
« Reply #40 Dátum: 2009, 10 13, 14:27:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csak hang jön ki rajta. Túl szép lenne, ha ott is kijönne videó jel...

Ezek szerint próbáltad? Ezt valahol olvastam,  megkeresem hol.

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: iTunes: zenék videók kezelése
« Reply #41 Dátum: 2009, 10 13, 17:59:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezek szerint próbáltad? Ezt valahol olvastam,  megkeresem hol.

Reája-beléje gyugtam a 4 pólusú kábelt, a másik felén a 3 csatit az lcd tv-be és semmi... Bár találtam olyan alkalmazást a Cydia-ban, amivel elvileg mindent ki lehet rakatni a tv-re, majd megpróbálom azzal is. Viszont nagyon valószínű az, hogy itt nincs tv kimenet, csak a több, mint 15e Ft-os kábelen alulról...

Nem elérhető imi1024

  • Hozzászólások: 133
  • PDA: Samsung i5700 Galaxy Spica
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #42 Dátum: 2009, 10 15, 17:46:35 »
Sziasztok!

Gondolkodom 1 iPhone 3 GS megvételén és szeretnék segítséget kérni.Semmit nem tudok az iphone kezelésről.Lenne 1 pár kérdésem.Lehet csak simán usb módban összekötni a pc-vel?A windows 7 tudja kezelni?Pontosan mi az itunes?Nehéz megcsinálni a jailbreaket?Egyáltalán mi az a JB?A szoftverfrissítés mennyire nehéz?A JB-t minden iPhone-nál meg lehet csinálni?Tudja kezelni az office dokumentumokat és a pdf fájlokat?Jó a böngészője?Van benne magyar billentyűzet?Az igo megy rajta rendesen?Milyen a kamerája?
Bocsi a sok kérdésért,de lécci válaszoljatok.
Köszi!

irmes

  • Vendég
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #43 Dátum: 2009, 10 15, 18:16:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Gondolkodom 1 iPhone 3 GS megvételén és szeretnék segítséget kérni.Semmit nem tudok az iphone kezelésről.Lenne 1 pár kérdésem.Lehet csak simán usb módban összekötni a pc-vel?A windows 7 tudja kezelni?Pontosan mi az itunes?Nehéz megcsinálni a jailbreaket?Egyáltalán mi az a JB?A szoftverfrissítés mennyire nehéz?A JB-t minden iPhone-nál meg lehet csinálni?Tudja kezelni az office dokumentumokat és a pdf fájlokat?Jó a böngészője?Van benne magyar billentyűzet?Az igo megy rajta rendesen?Milyen a kamerája?
Bocsi a sok kérdésért,de lécci válaszoljatok.
Köszi!

Nos szerintem ez a cikk választ ad neked a JB-s kérdésekre:
You are not allowed to view links. Register or Login


A többit majd késöbb ha lesz időm, megválaszolom. ;)

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #44 Dátum: 2009, 10 15, 18:39:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Gondolkodom 1 iPhone 3 GS megvételén és szeretnék segítséget kérni.Semmit nem tudok az iphone kezelésről.Lenne 1 pár kérdésem.Lehet csak simán usb módban összekötni a pc-vel?A windows 7 tudja kezelni?Pontosan mi az itunes?Nehéz megcsinálni a jailbreaket?Egyáltalán mi az a JB?A szoftverfrissítés mennyire nehéz?A JB-t minden iPhone-nál meg lehet csinálni?Tudja kezelni az office dokumentumokat és a pdf fájlokat?Jó a böngészője?Van benne magyar billentyűzet?Az igo megy rajta rendesen?Milyen a kamerája?
Bocsi a sok kérdésért,de lécci válaszoljatok.
Köszi!

Huhh... Hahhh... Ennyi kérdést... :D
Nos ha már olvastál volna egy kicsit, akkor szinte minden kérdésre tudnád a választ, de akkor íme:

El lehet érni a készüléket csak símán usb-n keresztül is, viszont ennek több módja van, több szoftver van erre (pl. a Total Commanderből is elérheted Tpot-tal), de ha van otthon wifi-s routered, akkor azon keresztül még könnyebb, bár ehhez viszont már kell a JB. Egyébként van hivatalosan megvásárolható szoftver is, aminek segítségével ugyan kicsit lassabban, de szinténn tudod az egész készüléket böngészni (csak óvatosan!!!). Egyébként erre nem nagyon lesz szükséged, bár jó lenne tudni, hogy mire is fogod használni az iPhone-t.

Én Windows 7-et használok már jó ideje, minden probléma nélkül működik.

Az iTunes egy médiacenter, összeköttetés a PC és az iPhone között, illetve egy webáruház is egyben. Töltsd le az apple.com-ról és telepítsd fel, ezt már most is megteheted. Nyilván mivel még nincs készüléked, azt a részt nem fogod látni, de egyébként mindent. Csinálhatsz is egy US Store-t, ahol nem kell megadni bankkártyát (később megteheted ha fizetős programokat töltenél le), de ott akkor nyilván csak az ingyenes programokat töltheted le.

A JB segítségével a készüléket teljesen el tudod érni, minden részét, illetve lehetőséged nyílik jobban kiaknázni a hardver tudását, amiket még nem engedélyeztek vagy ha úgy jobban tetszik még tiltanak az alap rendszerben.
A JB-t könnyű megcsinálni, feltéve hogy ha meg tudod csinálni. Ugyanis már vannak olyan készülékek, amelynél változott a boot rész, így azokat egyelőre egyáltalán nem lehet JB-zni, a többinél lehetséges. Nem biztos, hogy szükséged lesz rá, mint már írtam jó lenne tudni, hogy mire is használnád, mik az igényeid.

Az office doksikat tudja kezelni, ha vásárolsz hozzá ingyenes vagy fizetős programokat, van belőlük egy adaggal, ugyanez a helyzet a pdf-vel. Alap esetben ha csak az e-mail-ben levő mellékletek megtekintésére van szükséged, akkor nem kell külön program, mert a levelezőből egy rakás típusú fájl-t meg tudsz nézni.

A böngészője nagyon jó. Használhatósága erősen közelít egy laptop-éhoz a képernyő nagyságát kivéve, de ez függ az internet kapcsolat sebességétől is. Persze azért a sebessége valamelyest lassabb, mint egy laptopon, de sokkal gyorsabb, mint egy Winmo-s készüléken. A Flash tartalmak nem jelennek meg, ez az Adobe bénaságának köszönhető...

Az igo megy rajta a szokásos betegségével, de ezen nem ugyanaz az igo van, mint Winmo-n. Ezen az igo amigo átirata van, de annak is egy erősen butított változata (amerikaiaknak írták...).

A kamerája tűrhető, mivel nincs rajta vaku, ezért sötétben nem használható, egyébként szerintem kategóriájához mérten egész normális képeket lehet vele készíteni. Arra jó, hogy mindig ott van nálam ha hirtelen kell... A videó felvétel korrekt, nem akad, a hang is rendben van. Sárkányölő kollega rakott is fel ide párat, keresd meg.

Én eddig nem bántam meg, hogy váltottam, azóta sokkal jobban haladok az ügyfeleknél is, a netezés meg élvezet a winmo-hoz képest. :)

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #45 Dátum: 2009, 10 15, 18:41:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nos szerintem ez a cikk választ ad neked a JB-s kérdésekre:
You are not allowed to view links. Register or Login


A többit majd késöbb ha lesz időm, megválaszolom. ;)

Ez valami battlefield videó... :D
Egyébként megelőztelek, de azért ha úgy gondolod egészítsd ki légyszíves a saját meglátásaiddal.

irmes

  • Vendég
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #46 Dátum: 2009, 10 15, 20:05:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez valami battlefield videó... :D
Egyébként megelőztelek, de azért ha úgy gondolod egészítsd ki légyszíves a saját meglátásaiddal.
  Backi, nem ezt akartam linkelni... :shock: :D  Valamit negyon elszúrtam.... Szégyen és gyalázat.... :'( :D

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #47 Dátum: 2009, 10 15, 20:08:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
  Backi, nem ezt akartam linkelni... :shock: :D  Valamit negyon elszúrtam.... Szégyen és gyalázat.... :'( :D


Tudsz módosítani, akkor hajrá! :D
Különben is csak az tud hibázni aki dolgozik. Aki semmit sem csinál, az hibát sem vét.

Sárkányölő

  • Vendég
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #48 Dátum: 2009, 10 15, 20:33:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Huhh... Hahhh... Ennyi kérdést... :D
Nos ha már olvastál volna egy kicsit, akkor szinte minden kérdésre tudnád a választ, de akkor íme:

El lehet érni a készüléket csak símán usb-n keresztül is, viszont ennek több módja van, több szoftver van erre (pl. a Total Commanderből is elérheted Tpot-tal), de ha van otthon wifi-s routered, akkor azon keresztül még könnyebb, bár ehhez viszont már kell a JB. Egyébként van hivatalosan megvásárolható szoftver is, aminek segítségével ugyan kicsit lassabban, de szinténn tudod az egész készüléket böngészni (csak óvatosan!!!). Egyébként erre nem nagyon lesz szükséged, bár jó lenne tudni, hogy mire is fogod használni az iPhone-t.

Én Windows 7-et használok már jó ideje, minden probléma nélkül működik.

Az iTunes egy médiacenter, összeköttetés a PC és az iPhone között, illetve egy webáruház is egyben. Töltsd le az apple.com-ról és telepítsd fel, ezt már most is megteheted. Nyilván mivel még nincs készüléked, azt a részt nem fogod látni, de egyébként mindent. Csinálhatsz is egy US Store-t, ahol nem kell megadni bankkártyát (később megteheted ha fizetős programokat töltenél le), de ott akkor nyilván csak az ingyenes programokat töltheted le.

A JB segítségével a készüléket teljesen el tudod érni, minden részét, illetve lehetőséged nyílik jobban kiaknázni a hardver tudását, amiket még nem engedélyeztek vagy ha úgy jobban tetszik még tiltanak az alap rendszerben.
A JB-t könnyű megcsinálni, feltéve hogy ha meg tudod csinálni. Ugyanis már vannak olyan készülékek, amelynél változott a boot rész, így azokat egyelőre egyáltalán nem lehet JB-zni, a többinél lehetséges. Nem biztos, hogy szükséged lesz rá, mint már írtam jó lenne tudni, hogy mire is használnád, mik az igényeid.

Az office doksikat tudja kezelni, ha vásárolsz hozzá ingyenes vagy fizetős programokat, van belőlük egy adaggal, ugyanez a helyzet a pdf-vel. Alap esetben ha csak az e-mail-ben levő mellékletek megtekintésére van szükséged, akkor nem kell külön program, mert a levelezőből egy rakás típusú fájl-t meg tudsz nézni.

A böngészője nagyon jó. Használhatósága erősen közelít egy laptop-éhoz a képernyő nagyságát kivéve, de ez függ az internet kapcsolat sebességétől is. Persze azért a sebessége valamelyest lassabb, mint egy laptopon, de sokkal gyorsabb, mint egy Winmo-s készüléken. A Flash tartalmak nem jelennek meg, ez az Adobe bénaságának köszönhető...

Az igo megy rajta a szokásos betegségével, de ezen nem ugyanaz az igo van, mint Winmo-n. Ezen az igo amigo átirata van, de annak is egy erősen butított változata (amerikaiaknak írták...).

A kamerája tűrhető, mivel nincs rajta vaku, ezért sötétben nem használható, egyébként szerintem kategóriájához mérten egész normális képeket lehet vele készíteni. Arra jó, hogy mindig ott van nálam ha hirtelen kell... A videó felvétel korrekt, nem akad, a hang is rendben van. Sárkányölő kollega rakott is fel ide párat, keresd meg.

Én eddig nem bántam meg, hogy váltottam, azóta sokkal jobban haladok az ügyfeleknél is, a netezés meg élvezet a winmo-hoz képest. :)

Csak annyít, hogy az iTunes szinkronizácios központ is egyben. Winmo Activesync, Synbián PC Suite, tulajdonságokkal is bír. Innen szinkronizlhatod a névjegyzékedet az Outloocból, kapcsolódhatsz az AppStorhoz, ahonnan filmeket zenéket alkalmazásokat játékokat csengőhangokat tölthetsz le, frissítheted a telefon szoftverét, csinálhatsz mentéseket. Nekem most a 3.1.2 kinálgatja :D
Telefonon is van AppStore ahonnan levadászhatod a kereset progikat, de az Appstornál van egy jobb megoldás, a PANDORABOX ami ha akarod, csak ingyenes progikat keres neked a témádban.  ...És még sokat lehetne mondani az iTuneről, nem véletlen hogy másolják >:(

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #49 Dátum: 2009, 10 15, 21:14:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csak annyít, hogy az iTunes szinkronizácios központ is egyben. Winmo Activesync, Synbián PC Suite, tulajdonságokkal is bír. Innen szinkronizlhatod a névjegyzékedet az Outloocból, kapcsolódhatsz az AppStorhoz, ahonnan filmeket zenéket alkalmazásokat játékokat csengőhangokat tölthetsz le, frissítheted a telefon szoftverét, csinálhatsz mentéseket. Nekem most a 3.1.2 kinálgatja :D
Telefonon is van AppStore ahonnan levadászhatod a kereset progikat, de az Appstornál van egy jobb megoldás, a PANDORABOX ami ha akarod, csak ingyenes progikat keres neked a témádban.  ...És még sokat lehetne mondani az iTuneről, nem véletlen hogy másolják >:(

Nekem is kínálgatta a 3.1.2-őt, de kikapcsoltam, persze azért letöltöttem a 3.0, 3.0.1 és 3.1 mellé. :D

Hmm ezt a Pandorabox-ot nem ismerem. Meg is nézem milyen. :)