2024, 03 19, 05:21:25

Szerző Téma: iTunes: kérdések és válaszok  (Megtekintve 128731 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #50 Dátum: 2009, 10 17, 11:54:00 »
Olvasom a rigtone részt. Gondoltam bekapcsolom az iTunesban a rigtone sync részt erre ezt írja ki (lsd kép). Miért kell MInden zenémet és videomat kinyírnia csak, hogy csengőhangot szinkronizáljon?

Nem elérhető Mordon

  • Hozzászólások: 1162
  • PDA: Galaxy Note 3, iPad 3
  • PDA ROM: 4.4.2 (ENB4)
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #51 Dátum: 2009, 10 17, 13:11:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Olvasom a rigtone részt. Gondoltam bekapcsolom az iTunesban a rigtone sync részt erre ezt írja ki (lsd kép). Miért kell MInden zenémet és videomat kinyírnia csak, hogy csengőhangot szinkronizáljon?

Mert a zenéidet és videóidat másik géppel, vagy másik account-tal szinkronizáltad, ha ugyanazzal akarnád a csengőhangokat is, akkor nem szólna.

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #52 Dátum: 2009, 10 17, 13:14:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mert a zenéidet és videóidat másik géppel, vagy másik account-tal szinkronizáltad, ha ugyanazzal akarnád a csengőhangokat is, akkor nem szólna.
köszi. Viszont érdekes, hogy csak a PC-n és egy accounttal csináltam. iTunes még nincs a laptopomon :shock:

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #53 Dátum: 2009, 10 17, 13:24:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
köszi. Viszont érdekes, hogy csak a PC-n és egy accounttal csináltam. iTunes még nincs a laptopomon :shock:
megvan, magamnak válaszolok. HA bepipálod a ringtones syncet, akkor átáll manuális zene és videovezérlésből automatára és ezért nyírja ki a "kézi" zenéket nem a több acc vagy több gép miatt nálam

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #54 Dátum: 2009, 10 17, 13:40:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
megvan, magamnak válaszolok. HA bepipálod a ringtones syncet, akkor átáll manuális zene és videovezérlésből automatára és ezért nyírja ki a "kézi" zenéket nem a több acc vagy több gép miatt nálam

Na igen. Ezt megcsinálhatták volna úgy is, hogy megkérdezi az iTunes, hogy a jelenlegi anyagok maradjanak-e az iPhone-on. Én is így jártam, miután másik pc-ről gondoltam rátöltök pár csengőhangot, erre letörölt minden mást... Agyatlan találmány.  >:(

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #55 Dátum: 2009, 10 17, 13:49:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na igen. Ezt megcsinálhatták volna úgy is, hogy megkérdezi az iTunes, hogy a jelenlegi anyagok maradjanak-e az iPhone-on. Én is így jártam, miután másik pc-ről gondoltam rátöltök pár csengőhangot, erre letörölt minden mást... Agyatlan találmány.  >:(
Hát az, mint ez a túlrejtett fáljrendszer. Hiába van JB-zve, mindent fel kell tölteni. Még könyvet is csak így tudok olvasni, hogy regisztráltam ide: You are not allowed to view links. Register or Login ide feltöltöm a könyvet, majd az iphonen letöltöm és így lesz olvasható  :shock:

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #56 Dátum: 2009, 10 17, 13:53:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát az, mint ez a túlrejtett fáljrendszer. Hiába van JB-zve, mindent fel kell tölteni. Még könyvet is csak így tudok olvasni, hogy regisztráltam ide: You are not allowed to view links. Register or Login ide feltöltöm a könyvet, majd az iphonen letöltöm és így lesz olvasható  :shock:

Miért? Lehet símán pc-ről is átmásolni a készülékre wifin keresztül. Illetve ott van Total Commanderben a Tpot, ha meg JB-s a készüléked, akkor usb-n keresztül is tudsz közvetlenül bárhová. Illetve javítok, mert usb-n keresztül van hivatalos fizetős program is: DiskAid a PC-re az iPhone-ra meg a FileAid kell.

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #57 Dátum: 2009, 10 17, 13:56:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Miért? Lehet símán pc-ről is átmásolni a készülékre wifin keresztül. Illetve ott van Total Commanderben a Tpot, ha meg JB-s a készüléked, akkor usb-n keresztül is tudsz közvetlenül bárhová. Illetve javítok, mert usb-n keresztül van hivatalos fizetős program is: DiskAid a PC-re az iPhone-ra meg a FileAid kell.
vágom, de sima txt-ben a bookreader nem tudja olvasni, muszáj "feltöltenie" magának, amolyan iTunes szerűen. Tehát úgy nem megy, h felmásolom és betallózom neki, át kell alakítania magának. Amúgy winscp-t és openssh-t használok, csak gáz, h keresni nem lehett ill még nem találtam meg. Hiába a JB t-pottal ugyan azt látom, mint JB előtt

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #58 Dátum: 2009, 10 17, 15:56:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
vágom, de sima txt-ben a bookreader nem tudja olvasni, muszáj "feltöltenie" magának, amolyan iTunes szerűen. Tehát úgy nem megy, h felmásolom és betallózom neki, át kell alakítania magának. Amúgy winscp-t és openssh-t használok, csak gáz, h keresni nem lehett ill még nem találtam meg. Hiába a JB t-pottal ugyan azt látom, mint JB előtt

Rendben van, én nem használok bookreadert, így nem tudtam, hogy nem elég a txt. Egyébként miket lehet olvasni egy bookreaderben? Mindenféle könyvnek vagy ilyen kiadása vagy valami oktató anyagokat vagy szinte mindent? Van ezeknek valami gyűjtőhelye, ahol meg lehet találni és letölteni?

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #59 Dátum: 2009, 10 17, 18:42:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Rendben van, én nem használok bookreadert, így nem tudtam, hogy nem elég a txt. Egyébként miket lehet olvasni egy bookreaderben? Mindenféle könyvnek vagy ilyen kiadása vagy valami oktató anyagokat vagy szinte mindent? Van ezeknek valami gyűjtőhelye, ahol meg lehet találni és letölteni?
ír valami gyűjtőhelyet, de én a sajátjaimat olvasom. Szinte minden formátumot beolvas. Nekem főleg txt-s könyveim vannak, mert winmo-n a mobipocket reader ezt tudta kezelni

Sárkányölő

  • Vendég
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #60 Dátum: 2009, 10 17, 21:20:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ír valami gyűjtőhelyet, de én a sajátjaimat olvasom. Szinte minden formátumot beolvas. Nekem főleg txt-s könyveim vannak, mert winmo-n a mobipocket reader ezt tudta kezelni

Akkor használj Stanzát. Az csak TXT-ben hajlandó beolvasni a magyarékezetes betűket.

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #61 Dátum: 2009, 10 18, 13:59:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor használj Stanzát. Az csak TXT-ben hajlandó beolvasni a magyarékezetes betűket.
ok, köszi megnézem!

Az lenne a kérdésem, hogy bár az iTunes minden syncnél backuppol, de nem találom, hogy hová menti. Az AppData\Roaming\Apple Computer\iTunes\iPhone Software Updates\ mappában ez van: iPhone1,2_3.1.2_7D11_Restore.ipsw és ez 2009.10.12-es dátummal ellátott. Viszont most 2 perce volt sync és backup.

Sárkányölő

  • Vendég
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #62 Dátum: 2009, 10 18, 21:26:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ok, köszi megnézem!

Az lenne a kérdésem, hogy bár az iTunes minden syncnél backuppol, de nem találom, hogy hová menti. Az AppData\Roaming\Apple Computer\iTunes\iPhone Software Updates\ mappában ez van: iPhone1,2_3.1.2_7D11_Restore.ipsw és ez 2009.10.12-es dátummal ellátott. Viszont most 2 perce volt sync és backup.

A restore nem ugyan az mint a back up.

Vistán ide teszi, a képen láthatod. Ha a keresőbe beírod, hogy backup akkor neked is kidobja, hová tette a géped, és kattints a fájl helyének megynyítására, és már ott is vagy.

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #63 Dátum: 2009, 10 19, 05:15:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A restore nem ugyan az mint a back up.

Vistán ide teszi, a képen láthatod. Ha a keresőbe beírod, hogy backup akkor neked is kidobja, hová tette a géped, és kattints a fájl helyének megynyítására, és már ott is vagy.
köszi. Nekem a backup könyvtárban két ilyesmi alkönyvtáram van: 00b5311a5058b5ee8944a5c6d739eac064629568, benne mddata fájlok. A sima ipsw-t vágom, hogy állítom vissza, de ezeket a backupokat nem

irmes

  • Vendég
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #64 Dátum: 2009, 10 26, 21:43:23 »
SEGÍTSÉG!


Feltettem a windows 7-et és én hüle elfelejtettem az iTunes künyvtárat backup-olni így eltűnt mindenem.  :'(  De talán van egy utólsó mentőövem, hogy az iPhone-on megvan mindenem. Nincs valami mód, hogy az iPhoneról ráőtegyem a dolgokat az iTunesra?


Baromi fontos lenne, előre is köszi.  :( :ima:

Sárkányölő

  • Vendég
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #65 Dátum: 2009, 10 27, 22:21:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
SEGÍTSÉG!


Feltettem a windows 7-et és én hüle elfelejtettem az iTunes künyvtárat backup-olni így eltűnt mindenem.  :'(  De talán van egy utólsó mentőövem, hogy az iPhone-on megvan mindenem. Nincs valami mód, hogy az iPhoneról ráőtegyem a dolgokat az iTunesra?


Baromi fontos lenne, előre is köszi.  :( :ima:

Az első szinkronizálásnál elvileg mentést csinál a telefon tartalmáról. Egysze már be lett regisztrálva nem? Az a lényeg, hogy fekismerje az iTunes. A szinkronizálás előtt nézd át a beállításokat. Csak azt nyered vissza ami a telefonon van. Volt róla szó, hogy az Apple is csinál bizonyos dolgokról mentést a szerverén, de ezt elvetették.
Egyébként nagyon jó lett a Win7. sok jót olvastam róla. Ráaásul a Lenovoval csinálta a Widows, ami azt jelenti, hogy a Lenovókkal a leg gyorsabb, sabillabb stb. Csak azért írom mert nekem is Lenovóm van, és erősen gondolkodom rajat a Vista után.

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #66 Dátum: 2009, 10 27, 22:53:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az első szinkronizálásnál elvileg mentést csinál a telefon tartalmáról. Egysze már be lett regisztrálva nem? Az a lényeg, hogy fekismerje az iTunes. A szinkronizálás előtt nézd át a beállításokat. Csak azt nyered vissza ami a telefonon van. Volt róla szó, hogy az Apple is csinál bizonyos dolgokról mentést a szerverén, de ezt elvetették.
Egyébként nagyon jó lett a Win7. sok jót olvastam róla. Ráaásul a Lenovoval csinálta a Widows, ami azt jelenti, hogy a Lenovókkal a leg gyorsabb, sabillabb stb. Csak azért írom mert nekem is Lenovóm van, és erősen gondolkodom rajat a Vista után.

Akkor ne gondolkozz! Én éppen most raktam fel egy dobozos Ultimate-ot, amit az Amazon.UK-től rendeltem (kb. ugyanannyiért, amennyiért itthon az oem kapható  :hmm: ). Magyarítás is lejött azonnal a netről, bár meglennék nélküle is, na de mégiscsak magyar vagyok... :D

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #67 Dátum: 2009, 10 27, 22:54:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
SEGÍTSÉG!


Feltettem a windows 7-et és én hüle elfelejtettem az iTunes künyvtárat backup-olni így eltűnt mindenem.  :'(  De talán van egy utólsó mentőövem, hogy az iPhone-on megvan mindenem. Nincs valami mód, hogy az iPhoneról ráőtegyem a dolgokat az iTunesra?


Baromi fontos lenne, előre is köszi.  :( :ima:

Szerintem is az iPhonon levő cucc a mérvadó, tehát rá fogja másolni a gépedre. Hacsak nem párosítottad másik pc-vel...

Nem elérhető Kleno

  • Hozzászólások: 89
  • PDA: Samsung SII
  • Skype: klenozoli
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #68 Dátum: 2009, 12 08, 10:17:43 »
Sziasztok,

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Itunes-ben szeretném a zenéket rendezni de valahogy minden számot egy külön albumnak vesz. Én viszont azt szeretném hogy saját magam tudjam bepakolni a számokat az adott helyre. Hogyan lehet ez megvalósítani?

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #69 Dátum: 2009, 12 09, 06:06:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok,

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Itunes-ben szeretném a zenéket rendezni de valahogy minden számot egy külön albumnak vesz. Én viszont azt szeretném hogy saját magam tudjam bepakolni a számokat az adott helyre. Hogyan lehet ez megvalósítani?
Rádugod a pc-re, itunes, summary, manually manage music and videos.

HA így nem találod akkor:
...dugd rá a pc-re az ájfónt, akkor megjelenik a bal oldali menüsorban a DEVICES menü és ott alatta a Te iphoned. Arra ráállsz ekkor felül megjelennek a fülek és ott az SUMMARY fülben találod

Nem elérhető Kleno

  • Hozzászólások: 89
  • PDA: Samsung SII
  • Skype: klenozoli
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #70 Dátum: 2009, 12 09, 13:50:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Rádugod a pc-re, itunes, summary, manually manage music and videos.

HA így nem találod akkor:
...dugd rá a pc-re az ájfónt, akkor megjelenik a bal oldali menüsorban a DEVICES menü és ott alatta a Te iphoned. Arra ráállsz ekkor felül megjelennek a fülek és ott az SUMMARY fülben találod


Igen ezt megcsináltam, de mégsem müködik a dolog!

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #71 Dátum: 2009, 12 09, 13:53:42 »
sanálom, nem működik a válasz link és ezzel az új stílussal teljesen felborult a fórum nálam. Kilóg a szöveg a szövegdobozból.

Szóval csak húzd bele az MP3-at és kész

Nem elérhető Kleno

  • Hozzászólások: 89
  • PDA: Samsung SII
  • Skype: klenozoli
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #72 Dátum: 2009, 12 16, 11:59:22 »
Sziaasztok egy kis segítségre lenne szükségem, mp3 csengőhangot szeretnék felteni a telefonra. Addig el is jutottam hogy az Itunesban már megvan a csengőhang a Ringtones fül alatt de onnan sehogyan sem akar a telefonra átmenni. Lenne valakinek valami őtlete mit csináljak?

Nem elérhető thebiker

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1832
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: térkép
  • PDA: OPPO Find 7
  • PDA ROM: 5.0.2
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #73 Dátum: 2009, 12 16, 13:41:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziaasztok egy kis segítségre lenne szükségem, mp3 csengőhangot szeretnék felteni a telefonra. Addig el is jutottam hogy az Itunesban már megvan a csengőhang a Ringtones fül alatt de onnan sehogyan sem akar a telefonra átmenni. Lenne valakinek valami őtlete mit csináljak?

Keress rá az iRinger nevű progira. Azzal könnyebb.

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #74 Dátum: 2009, 12 29, 12:45:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Keress rá az iRinger nevű progira. Azzal könnyebb.
ez érdekes, mert én iRingerrel készítettem a fájlt, feltöltötte az iTunes-ba, de ugyan úgy jártam, mint Kleno. Onnan nem töltötte tovább. mondjuk itt ki is töröltem, mert annyira nem érdekelt...