2024, 09 20, 16:53:32

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1233938 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25400 Dátum: 2012, 03 11, 10:35:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
feldobtam Rapid JJ1-es romját JG5-ös CSC-vel,de nem lett magyar. Tudna valaki segíteni?
Rád is ugyan az vonatkozik, amit az előbb leírtam. Előbb teljes JJ1 (JG5-ös .csc-vel), majd utána a Rapid JJ1-es .nb0-ja JG5.csc-vel.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető biowizards

  • Hozzászólások: 23
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Omnia II/ZTE Blade
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1/Android 2.3.7.Ice Armor 2 Reborn
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25401 Dátum: 2012, 03 11, 12:24:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
6.5.3-ról közvetlenül ne frissíts jj1-es tf3d-re, mert megint nem fog működni. Teljes gyári JJ1-et rakj fel először (jj1.mst, JG5.csc, jj1.bin, az eboot-ot hagyd ki), majd következő körben jöhet a jj1tf3d.nb0 és a jg5.csc.

szerk.: persze ezt abban az esetben ha magyar nyelven szeretnéd használni.

Mivel eléggé kezdő vagyok win mobil téren,lenne pár kérdésem.Nekem most a telon a verzió/meghajtónál azt írja,hogy Phone:I8000XXJJ1, CSC:I8000PROJJ1,PDA:I8000NXXJI1.Akkor a te véleményed szerint flash-elhetem a TF3D-t?Viszont a JG5.csc-t honnan szedjem le??Kerestem,de nem találom.

Köszönöm. :)

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25402 Dátum: 2012, 03 11, 13:19:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mivel eléggé kezdő vagyok win mobil téren,lenne pár kérdésem.Nekem most a telon a verzió/meghajtónál azt írja,hogy Phone:I8000XXJJ1, CSC:I8000PROJJ1,PDA:I8000NXXJI1.Akkor a te véleményed szerint flash-elhetem a TF3D-t?Viszont a JG5.csc-t honnan szedjem le??Kerestem,de nem találom.

Köszönöm. :)
Nem, ez így nem jó még. Az az igazság, hogy ami a készülékeden uralkodik, az enyhén szólva is káosz :D Szóval két féle rom típus van, 6.5 (magyarul használható, felső start menüs, ilyen a JJ1) valamint a 6.5.3 (csak angolul használható, alsó start menüs, ilyen a JI1). Vagy ilyet, vagy olyat kell használnod, de össze-vissza nem ajánlott. Tehát ha magyarul szeretnéd használni Rapid TF3D romját, akkor előbb fel kell tenned egy teljes gyári JJ1-et, hogy mind a phone és pda résznél is JJ1 legyen írva, kivéve a csc-t, ahol JG5. Ha ezeket írja ki, akkor frankón mehet fel a Rapid TF3D JJ1.nb0 + JG5.csc. Így már oké? Nincs ezzel semmi baj, senki sem így született, csak inkább kérdezz mint hogy tégla legyen :ok:

szerk.: ja és You are not allowed to view links. Register or Login tudod leszedni a JG5-ös csc-t.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető biowizards

  • Hozzászólások: 23
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Omnia II/ZTE Blade
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1/Android 2.3.7.Ice Armor 2 Reborn
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25403 Dátum: 2012, 03 11, 13:58:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem, ez így nem jó még. Az az igazság, hogy ami a készülékeden uralkodik, az enyhén szólva is káosz :D Szóval két féle rom típus van, 6.5 (magyarul használható, felső start menüs, ilyen a JJ1) valamint a 6.5.3 (csak angolul használható, alsó start menüs, ilyen a JI1). Vagy ilyet, vagy olyat kell használnod, de össze-vissza nem ajánlott. Tehát ha magyarul szeretnéd használni Rapid TF3D romját, akkor előbb fel kell tenned egy teljes gyári JJ1-et, hogy mind a phone és pda résznél is JJ1 legyen írva, kivéve a csc-t, ahol JG5. Ha ezeket írja ki, akkor frankón mehet fel a Rapid TF3D JJ1.nb0 + JG5.csc. Így már oké? Nincs ezzel semmi baj, senki sem így született, csak inkább kérdezz mint hogy tégla legyen :ok:

szerk.: ja és You are not allowed to view links. Register or Login tudod leszedni a JG5-ös csc-t.


Köszönöm.
Akkor amit linkeltél onnan mindent leszedve felrakható a JJ1-es gyári rom?

Köszönöm előre is.

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25404 Dátum: 2012, 03 11, 14:01:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem, ez így nem jó még. Az az igazság, hogy ami a készülékeden uralkodik, az enyhén szólva is káosz :D Szóval két féle rom típus van, 6.5 (magyarul használható, felső start menüs, ilyen a JJ1) valamint a 6.5.3 (csak angolul használható, alsó start menüs, ilyen a JI1). Vagy ilyet, vagy olyat kell használnod, de össze-vissza nem ajánlott. Tehát ha magyarul szeretnéd használni Rapid TF3D romját, akkor előbb fel kell tenned egy teljes gyári JJ1-et, hogy mind a phone és pda résznél is JJ1 legyen írva, kivéve a csc-t, ahol JG5. Ha ezeket írja ki, akkor frankón mehet fel a Rapid TF3D JJ1.nb0 + JG5.csc. Így már oké? Nincs ezzel semmi baj, senki sem így született, csak inkább kérdezz mint hogy tégla legyen :ok:

szerk.: ja és You are not allowed to view links. Register or Login tudod leszedni a JG5-ös csc-t.

Szeretnék csinálni az faq-ba egy részletes leírást külön a 6.5 és a 6.5.3 as romok felrakásáról! Képekkel minden nyavajával! Látom még mindig sok mindenkinek nem világos ezeknek a menete! Kinek kell ez ügyben írnom?

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25405 Dátum: 2012, 03 11, 14:52:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szeretnék csinálni az faq-ba egy részletes leírást külön a 6.5 és a 6.5.3 as romok felrakásáról! Képekkel minden nyavajával! Látom még mindig sok mindenkinek nem világos ezeknek a menete! Kinek kell ez ügyben írnom?
Rapid és Reiben a topik moderátorai, ha megírod biztosan elhelyezik a FAQ-ban :ok:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25406 Dátum: 2012, 03 11, 14:56:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Rapid és Reiben a topik moderátorai, ha megírod biztosan elhelyezik a FAQ-ban :ok:

Köszi! Képekkel illusztrálva szeretném.. hasonlóan ahogyan az o2droid faq.. ;)
Egyszerűbb lenne szerintem ha csak az faq linkét kéne bemásolngatni és nem kéne minden személynek egyesével elmagyarázgatni! ::)  :D

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25407 Dátum: 2012, 03 11, 15:12:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi! Képekkel illusztrálva szeretném.. hasonlóan ahogyan az o2droid faq.. ;)
Egyszerűbb lenne szerintem ha csak az faq linkét kéne bemásolngatni és nem kéne minden személynek egyesével elmagyarázgatni! ::)  :D
Jogos! :ok:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető biowizards

  • Hozzászólások: 23
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Omnia II/ZTE Blade
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1/Android 2.3.7.Ice Armor 2 Reborn
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25408 Dátum: 2012, 03 11, 15:24:59 »
Az jó lenne ha lenne egy ilyen kis segítség.Nagyban megkönnyítené az olyan lámák életét mint én vagyok :D

Más:Cseréltem a tapit,mert nem érzékelt megfelelően.A gondom az vele,hogy miután összeraktam a kamera és a vissza gomb nem akar működni,pedig többször is szétszedtem és a helyén van minden.Ha működik is akkor is csak random módon,elindítja a kamerát,de se fényképezni,sem pedig videót felvenni nem tudok vele.
Valakinek valami ötlete?

Köszönöm.  :ima:

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25409 Dátum: 2012, 03 11, 16:07:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az jó lenne ha lenne egy ilyen kis segítség.Nagyban megkönnyítené az olyan lámák életét mint én vagyok :D

Más:Cseréltem a tapit,mert nem érzékelt megfelelően.A gondom az vele,hogy miután összeraktam a kamera és a vissza gomb nem akar működni,pedig többször is szétszedtem és a helyén van minden.Ha működik is akkor is csak random módon,elindítja a kamerát,de se fényképezni,sem pedig videót felvenni nem tudok vele.
Valakinek valami ötlete?

Köszönöm.  :ima:
A kérdés az, hogy a főpanelt leszedted e (a digitizer cseréhez nem kell teljesen leszedni, csak a kijelző szalagkábelét lehúzni róla). Ha igen, akkor az a jobbik eset, mert a kamera és vissza gomb, valamint szemből a 3 gomb egy 'tyúkbélen' fut be a főpanelra alulról, előfordulhat hogy az lazult le.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Ez a jobbik eset, mert akkor csak megmozgatod és kész is, szerintem mindenképp ellenőrizd ezt le ha tudod.

Ha ez nem jött be, akkor elég jó esélyed van rá hogy eltört a kamera gombja felé a szalagkábel, és hol érintkezik hol nem. Ebben az esetben egy ilyet kell beszerezned: You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető biowizards

  • Hozzászólások: 23
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Omnia II/ZTE Blade
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1/Android 2.3.7.Ice Armor 2 Reborn
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25410 Dátum: 2012, 03 11, 16:23:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A kérdés az, hogy a főpanelt leszedted e (a digitizer cseréhez nem kell teljesen leszedni, csak a kijelző szalagkábelét lehúzni róla). Ha igen, akkor az a jobbik eset, mert a kamera és vissza gomb, valamint szemből a 3 gomb egy 'tyúkbélen' fut be a főpanelra alulról, előfordulhat hogy az lazult le.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Ez a jobbik eset, mert akkor csak megmozgatod és kész is, szerintem mindenképp ellenőrizd ezt le ha tudod.

Ha ez nem jött be, akkor elég jó esélyed van rá hogy eltört a kamera gombja felé a szalagkábel, és hol érintkezik hol nem. Ebben az esetben egy ilyet kell beszerezned: You are not allowed to view links. Register or Login

Ha eltört a szalagkábel akkor semmit nem csinálna,de ha belépek a kamerába szoftveresen akkor a hardveres gomb nyomásásra csak fókuszál és csippan egyet.Videó felvételnél semmit nem csinál.A vissza gomb működik csak a dedikált kamera gomb nem >:( >:( >:(

Olvastam már itt a topikban,hogy valakinek ez volt a gondja,de nem találtam,hogy megoldotta-e vagy a hiba továbbra is fent áll neki.

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25411 Dátum: 2012, 03 11, 16:40:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha eltört a szalagkábel akkor semmit nem csinálna,de ha belépek a kamerába szoftveresen akkor a hardveres gomb nyomásásra csak fókuszál és csippan egyet.Videó felvételnél semmit nem csinál.A vissza gomb működik csak a dedikált kamera gomb nem >:( >:( >:(

Olvastam már itt a topikban,hogy valakinek ez volt a gondja,de nem találtam,hogy megoldotta-e vagy a hiba továbbra is fent áll neki.
Hát akkor passz. Nem hiszem hogy szoftveres gond lenne. Amit most írtál abból számomra az derül ki hogy mivel 'két állású' a gombja a kamerának (nem tudom hogy nevezik ezt hivatalosan, nem értek hozzá :D ), mert ugye a ha picit nyomod meg akkor csak fókuszál és ha túlnyomod akkor fényképez. Lehet hogy csak a kisebb nyomást érzékeli, tovább nem. 
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető biowizards

  • Hozzászólások: 23
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Omnia II/ZTE Blade
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1/Android 2.3.7.Ice Armor 2 Reborn
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25412 Dátum: 2012, 03 11, 17:12:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát akkor passz. Nem hiszem hogy szoftveres gond lenne. Amit most írtál abból számomra az derül ki hogy mivel 'két állású' a gombja a kamerának (nem tudom hogy nevezik ezt hivatalosan, nem értek hozzá :D ), mert ugye a ha picit nyomod meg akkor csak fókuszál és ha túlnyomod akkor fényképez. Lehet hogy csak a kisebb nyomást érzékeli, tovább nem.

Probléma megoldva.Az volt amit javasoltál.Megnéztem ismételten a csatlakozást és most jó lett :taps: :taps:
Sikerült feltenni Rapid TF3D ROM-ját is.Most minden egyben van és kalppol.Igaz kicsit lassúnak tünik nekem ez a ROM.
Csak nekem tűnik lassúnak vagy van valami trükk amivel gyorsabbá tehető??


Köszönöm mindazoknak a segítséget akik segítettek egy ekkora lámának mint én.  :ima:  :ima:  :ima:

szkristof

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25413 Dátum: 2012, 03 11, 17:40:40 »
Sziasztok!
HTC Desire-nek screenlockját nem lehet omnia 2-re felrakni?
Thx a segítséget!

Nem elérhető boldielek

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: omnia2
  • PDA ROM: wm 6.5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25414 Dátum: 2012, 03 11, 18:55:52 »
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Nemrég vagyok tulajdonosa egy Omnia II-nek, ami T-s volt, de most függetlenített. A problémám a következő, telenor-os vagyok, és a mobilinternetet nem tudom beállítani rajta. A Telenor-nál azt mondták, azért nem fog menni, mert függetlenítve van, max. csak wlan-nal tudom használni az internetet. Lehet hogy szolgáltatót kell váltsak. Előre is köszönöm!
üdv.,

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25415 Dátum: 2012, 03 11, 18:57:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
HTC Desire-nek screenlockját nem lehet omnia 2-re felrakni?
Thx a segítséget!

Sztem olyan nincs de a hd Mini-nek a lockscreen-ét átportolták wvga-ra!
You are not allowed to view links. Register or Login  ;)

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25416 Dátum: 2012, 03 11, 19:22:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Nemrég vagyok tulajdonosa egy Omnia II-nek, ami T-s volt, de most függetlenített. A problémám a következő, telenor-os vagyok, és a mobilinternetet nem tudom beállítani rajta. A Telenor-nál azt mondták, azért nem fog menni, mert függetlenítve van, max. csak wlan-nal tudom használni az internetet. Lehet hogy szolgáltatót kell váltsak. Előre is köszönöm!
üdv.,

Na ilyenről még nem halottam! Bár lehet hogy csak elsiklottam előtte mert nem rég használok én is mobilnetet!
Pár kérdés! Milyen ROM van fent rajta? Pontos ROM verzióra gondolok, nem elég az hogy csak 6.5! Mikor megvetted utána nyomtál Hard Resetet? Lehet az előzőn tulaj letíltotta! Lehet érdemes lenne ROM-ot frissíteni ha régi rajta!

Amúgy ha végkép nem menne akkor róbáld meg ezt:
You are not allowed to view links. Register or Login
"Lifeforce GPRS beállító programja mindhárom magyar szolgáltatóhoz " arra klikk rá!

Én kipróbáltam mikor nekem is voltak gondok vele! Nagyon ügyesen beállít minden szolgáltatót!

Nem elérhető boldielek

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: omnia2
  • PDA ROM: wm 6.5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25417 Dátum: 2012, 03 11, 19:36:07 »
Még én sem hallottam, azért is írtam a fórumra.  Elfelejtettem hard reset-et csinálni, eszembe sem jutott. TopazSmoke ROM CE OS 5.2.21876 (Build 21876.5.0.72). Köszönöm, próbálkozom vele.
üdv.,

szkristof

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25418 Dátum: 2012, 03 11, 19:50:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sztem olyan nincs de a hd Mini-nek a lockscreen-ét átportolták wvga-ra!
You are not allowed to view links. Register or Login  ;)
Kösz!
Én csak HTC-set akartam ez is jó! :ok:

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25419 Dátum: 2012, 03 11, 19:52:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Még én sem hallottam, azért is írtam a fórumra.  Elfelejtettem hard reset-et csinálni, eszembe sem jutott. TopazSmoke ROM CE OS 5.2.21876 (Build 21876.5.0.72). Köszönöm, próbálkozom vele.
üdv.,

Hűűűha! Ezt kéne kitenni a profilodban hogy ez van rajta, meg a settings/system/version/device-nál van a PDA: ott lesz az amire kiváncsi vagyok pl I8000NXXJI1! :) Javítsd mert ez sok mindent megmond az embereknek ha valami gondod van!
Ha nem csináltál akkor csinálj egy Hard Resetet! Sok mindent helyre rak! HardResetet: Tárcsázóba írd be: *2767*3855#
You are not allowed to view links. Register or Login
Kösz!
Én csak HTC-set akartam ez is jó! :ok:
Szívesen! ;)

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25420 Dátum: 2012, 03 11, 20:05:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hűűűha! Ezt kéne kitenni a profilodban hogy ez van rajta, meg a settings/system/version/device-nál van a PDA: ott lesz az amire kiváncsi vagyok pl I8000NXXJI1! :) Javítsd mert ez sok mindent megmond az embereknek ha valami gondod van!
Ha nem csináltál akkor csinálj egy Hard Resetet! Sok mindent helyre rak! HardResetet: Tárcsázóba írd be: *2767*3855#

Jut eszembe mindent ments le mielőtt beütöd mert a hardreset vissza állít mindent az eredeti állapotba.. szóval töröl mindent! pimbackup-al letudod menteni a névjegyeket, naptárat, email, sms.ekt meg még minden félét! ;)

szkristof

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25421 Dátum: 2012, 03 12, 07:15:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sztem olyan nincs de a hd Mini-nek a lockscreen-ét átportolták wvga-ra!
You are not allowed to view links. Register or Login  ;)
Most találtam egyet az s2u2-re témaként!
You are not allowed to view links. Register or Login
Mégegyszer thx!

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25422 Dátum: 2012, 03 12, 09:11:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Most találtam egyet az s2u2-re témaként!
You are not allowed to view links. Register or Login
Mégegyszer thx!

Jól néz ki, :ok: bár már kb 1éve nem használok s2u2 mert sok ramot fogyaszt!  :)

szkristof

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25423 Dátum: 2012, 03 12, 20:03:09 »
I8000-t megérné Iphone 3g-re cserélni?
Mert az O2-m nem a legszebb állapotú.
A középrésze törött (a screenlocknál 1mm lyuk tátong) és hiányzik a microsd foglalata (jack csatlakozónál az ezüst dolog kitört, mellette a microusb fedél hiányos) >:( viszont szoftveresen és hardveresen tökéletes.
A hátlap meg néhol törött picit.
Most még nem adom/cserélem el, de már gondolkodok rajta.
Őszintén szólva nem tetszik a telefon már (azért vettem meg, mert olcsó volt).

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25424 Dátum: 2012, 03 12, 23:18:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
I8000-t megérné Iphone 3g-re cserélni?
Mert az O2-m nem a legszebb állapotú.
A középrésze törött (a screenlocknál 1mm lyuk tátong) és hiányzik a microsd foglalata (jack csatlakozónál az ezüst dolog kitört, mellette a microusb fedél hiányos) >:( viszont szoftveresen és hardveresen tökéletes.
A hátlap meg néhol törött picit.
Most még nem adom/cserélem el, de már gondolkodok rajta.
Őszintén szólva nem tetszik a telefon már (azért vettem meg, mert olcsó volt).

Bocs, de a "hardveresen tökéletes" kicsit túlzás mivel azt írtad hogy hiányzik a micro sd foglalat.. ez már pont rontja a tökéletes hardver állapot képét! :( Amúgy szerintem nem kapnál érte sokat.. eleve a mind harveres/szoftveres és esztétikailag jó állapotú i8000-rek mennek olyan 25-35 közötti környéken.. és még lehet sokat írtam.. Lehet jobban járnál ha megtartanád pót telefonnak a 3g mellé.. amúgy én 3gs nél lentebb már biztos nem mennék.. ha már iphone-ról beszélünk! :hmm: 3g helyet akkor inkább vennék egy galaxy s-t vagy desire-t! De ez az én véleményem! :oops: