2024, 09 20, 16:27:59

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1233934 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

szkristof

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25425 Dátum: 2012, 03 13, 06:19:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bocs, de a "hardveresen tökéletes" kicsit túlzás mivel azt írtad hogy hiányzik a micro sd foglalat.. ez már pont rontja a tökéletes hardver állapot képét! :( Amúgy szerintem nem kapnál érte sokat.. eleve a mind harveres/szoftveres és esztétikailag jó állapotú i8000-rek mennek olyan 25-35 közötti környéken.. és még lehet sokat írtam.. Lehet jobban járnál ha megtartanád pót telefonnak a 3g mellé.. amúgy én 3gs nél lentebb már biztos nem mennék.. ha már iphone-ról beszélünk! :hmm: 3g helyet akkor inkább vennék egy galaxy s-t vagy desire-t! De ez az én véleményem! :oops:
Akitől vettem elkért 20ezret érte decemberben és csak töltőt adott hozzá >:(
nekem nincs pénzem másik mobilra pl.ezt is v630i-tól kezdtem feltornázni most meg megvettem a i8000 és bukok rajta egy csomót >:(

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25426 Dátum: 2012, 03 13, 09:34:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akitől vettem elkért 20ezret érte decemberben és csak töltőt adott hozzá >:(
nekem nincs pénzem másik mobilra pl.ezt is v630i-tól kezdtem feltornázni most meg megvettem a i8000 és bukok rajta egy csomót >:(

Sajnálom hogy nem nyerte el a tetszésed..  :( Különben én is csalódtam benne mikor megvettem.. aztán bele törődtem hogy ez ilyen.. mostanra már szinte élvezem hogy folyton foglalkozok vele.. ROM-olás, itt a forumon segítség nyújtás stb.. Bár nem úgy terveztem mikor megvettem hogy ennyit fogok vele foglalkozni.. különben én is úgy vagyok vele ha már elkértek érte újonnan ennyi pénzt igazán adhattak volna egy szoftveresen is kifogástalanúl működő készüléket.. mert már az első telefonálás is egy kudarc volt mikor bele rezgett a telefonálásba.. sajnos a szoftveres gyorsasággal még most sem vagyok elégedett, hiszen már sok féle romot kipróbálam de ez van a windows mobile ennyit tudd hiába a rengeteg ram.. ha lenne benne 1giga ram akkor is ilyen gyengén teljesítene.. egyszerűen szar a szoftver..! :-X  Sokan ezrét fűztünk nagy reményeket az androiddá varázslásban! O->-

Véleményem ha tényleg ennyire nem tetszik próbáld meg eladni úgy hogy ne bukj rajta, vagy újítsd fel és tegyél fel rá egy 6.5.3as főzött ROM-ot, hidd ell fényévekre van a gyári tréstől! :ok: ;)

szkristof

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25427 Dátum: 2012, 03 13, 09:49:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sajnálom hogy nem nyerte el a tetszésed..  :( Különben én is csalódtam benne mikor megvettem.. aztán bele törődtem hogy ez ilyen.. mostanra már szinte élvezem hogy folyton foglalkozok vele.. ROM-olás, itt a forumon segítség nyújtás stb.. Bár nem úgy terveztem mikor megvettem hogy ennyit fogok vele foglalkozni.. különben én is úgy vagyok vele ha már elkértek érte újonnan ennyi pénzt igazán adhattak volna egy szoftveresen is kifogástalanúl működő készüléket.. mert már az első telefonálás is egy kudarc volt mikor bele rezgett a telefonálásba.. sajnos a szoftveres gyorsasággal még most sem vagyok elégedett, hiszen már sok féle romot kipróbálam de ez van a windows mobile ennyit tudd hiába a rengeteg ram.. ha lenne benne 1giga ram akkor is ilyen gyengén teljesítene.. egyszerűen szar a szoftver..! :-X  Sokan ezrét fűztünk nagy reményeket az androiddá varázslásban! O->-

Véleményem ha tényleg ennyire nem tetszik próbáld meg eladni úgy hogy ne bukj rajta, vagy újítsd fel és tegyél fel rá egy 6.5.3as főzött ROM-ot, hidd ell fényévekre van a gyári tréstől! :ok: ;)

Mennyiért vehetnék rá középrészt?
Melyik romot vagy kiét ajánlod (6.5.3 van az O1-en szóval ismerem)? Amúgy a szoftverrel nincs bajom :) csak a háza csúnya egy hülye repedés miatt van az a lyuk .

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25428 Dátum: 2012, 03 13, 12:16:53 »
Én azért nem látom ennyire borúsan az O2-őmet.Elég régen meg van és soha nem volt ilyen jó PDA-telefonom.Eleinte imádtam őkelmét, rengeteget foglalkoztam vele, mióta meg van az Androidos Tabom, már csak szimplán szeretem.Tulajdonképpen a WinMo-ból ábrándultam ki a Droid javára.Lehet, hogy szerencsém is van vele, mert ezidáig nem sok gondom volt vele, egyszer lecseréltem a gyári romot és ezzel meg vagyok elégedve.

szkristof

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25429 Dátum: 2012, 03 13, 12:35:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én azért nem látom ennyire borúsan az O2-őmet.Elég régen meg van és soha nem volt ilyen jó PDA-telefonom.Eleinte imádtam őkelmét, rengeteget foglalkoztam vele, mióta meg van az Androidos Tabom, már csak szimplán szeretem.Tulajdonképpen a WinMo-ból ábrándultam ki a Droid javára.Lehet, hogy szerencsém is van vele, mert ezidáig nem sok gondom volt vele, egyszer lecseréltem a gyári romot és ezzel meg vagyok elégedve.
Egyetértek én is imádom csak külsőleg nem valami szép az enyém
hogy kell feltenni képeket

szkristof

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25430 Dátum: 2012, 03 13, 13:02:33 »
Itt vannak a képek a telefonomról i900-al készült:

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25431 Dátum: 2012, 03 13, 13:59:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Itt vannak a képek a telefonomról i900-al készült:
És ezt így vetted meg, vagy te harcoltad le ennyire? :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető tusa

  • Hozzászólások: 430
  • Nem: Férfi
  • Turi Sándor
  • PDA: Nexus 5x
  • PDA ROM: Android 8.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25432 Dátum: 2012, 03 13, 14:31:23 »
Hello!
Segítséget kérek.
Az SPB Weather-ben telepítés után a Metonova és a Foreca források közül lehet választani.
Van esetleg hazai forrás is. Amennyiben igen, azt hogyan kell beállítani?

szkristof

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25433 Dátum: 2012, 03 13, 16:28:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
És ezt így vetted meg, vagy te harcoltad le ennyire? :D
Amikor megvettem eléggé csúnya volt de nálam jött szét a közepe (amit nem tudok hogy miért :D ).
Leklónozok valami mobil hátsórészét rá (tag heuer racer)

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25434 Dátum: 2012, 03 13, 16:31:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Amikor megvettem eléggé csúnya volt de nálam jött szét a közepe (amit nem tudok hogy miért :D ).
Ebay-en tudsz komplett házakat venni, szerintem jóval olcsóbb mint itthon: You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

szkristof

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25435 Dátum: 2012, 03 13, 17:41:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ebay-en tudsz komplett házakat venni, szerintem jóval olcsóbb mint itthon: You are not allowed to view links. Register or Login
Megoldottam az oldalán a feljövő részt! Kiszedtem a csavart és visszaraktam ferdén hogy támaszkodjon oldalt.
A jack csati feljövő részét meg leragasztottam pillanatragasztóval.  :D
Akinek hasonló problémája van próbálja ki nem lesz gond vele (egy ideig :D) ;)

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25436 Dátum: 2012, 03 13, 22:40:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mennyiért vehetnék rá középrészt?
Melyik romot vagy kiét ajánlod (6.5.3 van az O1-en szóval ismerem)? Amúgy a szoftverrel nincs bajom :) csak a háza csúnya egy hülye repedés miatt van az a lyuk .

Nekem jelenleg 6.5.3as Rapid JI1 Naked ROM-ja van fent! Nagyon meg vagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom ;) Szegény készüléked, tényleg eléggé leharcolt! Sztem is az ebay-ről rendelj egy komplett házat, meg egy szétszedő készletet! Otthon is megtudod csinálni.. csak a digitizerre figyelj majd nagyon nehogy megsérüljön, meg ha rakod össze vegyél valami vékony de erős kétoldalas ragasztót amivel majd vissza ragasztod! ;) Amúgy kicsit elkel vele majd piszmognod de az alkotási élmény és a látvány majd a végén kárpótol majd! :D ;)

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25437 Dátum: 2012, 03 14, 08:49:44 »
Valakivel megesett már hogy pár nappal ezelőtt ment az ébresztő, most meg se nyikkan. Már 2x aludtam át gyakorlatot az egyetemen a héten :S Csináljak hard resetet?
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9

szkristof

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25438 Dátum: 2012, 03 14, 17:42:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem jelenleg 6.5.3as Rapid JI1 Naked ROM-ja van fent! Nagyon meg vagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom ;) Szegény készüléked, tényleg eléggé leharcolt! Sztem is az ebay-ről rendelj egy komplett házat, meg egy szétszedő készletet! Otthon is megtudod csinálni.. csak a digitizerre figyelj majd nagyon nehogy megsérüljön, meg ha rakod össze vegyél valami vékony de erős kétoldalas ragasztót amivel majd vissza ragasztod! ;) Amúgy kicsit elkel vele majd piszmognod de az alkotási élmény és a látvány majd a végén kárpótol majd! :D ;)
Már írtam az előbb, hogy trükkel megcsináltam a lyukat és felraktam a romot amit mondtál, nagyon szuper lett.
Köszönöm! :D :)

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25439 Dátum: 2012, 03 14, 19:47:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valakivel megesett már hogy pár nappal ezelőtt ment az ébresztő, most meg se nyikkan. Már 2x aludtam át gyakorlatot az egyetemen a héten :S Csináljak hard resetet?

na a hard reset fikarcnyit sem segített, most frissítem a ROM-ot... Remélem segít, mert ha nem akkor sokszor átfogom aludni az óráimat :D
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25440 Dátum: 2012, 03 14, 19:50:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Itt vannak a képek a telefonomról i900-al készült:

Szegény telefon kinek ártott?! :D
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25441 Dátum: 2012, 03 14, 22:37:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
na a hard reset fikarcnyit sem segített, most frissítem a ROM-ot... Remélem segít, mert ha nem akkor sokszor átfogom aludni az óráimat :D

Hard reset sem segített? :hmm: Reméljük a frissítés megoldja!

szkristof

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25442 Dátum: 2012, 03 15, 06:47:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szegény telefon kinek ártott?! :D
Senkinek sem ártott, csak kapott egyet, s mást, de már sokkal szebb és jobb lett. :D

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25443 Dátum: 2012, 03 15, 09:54:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hard reset sem segített? :hmm: Reméljük a frissítés megoldja!

Hát nem segített, de én voltam láma :D Mert mikor újraraktam a windowsom-ot rosszul állítottam be a dátumot és így mikor szinkronizáltam a telefonom akkor egy nappal előbb járt mint ami volt :D Szóval ok nélkül voltam mérges a drágaságomra :D
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25444 Dátum: 2012, 03 15, 09:56:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Senkinek sem ártott, csak kapott egyet, s mást, de már sokkal szebb és jobb lett. :D

Akkor Ok :D Remélem sokáig fog szolgálni ;)
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25445 Dátum: 2012, 03 15, 13:21:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor Ok :D Remélem sokáig fog szolgálni ;)

Csatlakozom alabamához!

You are not allowed to view links. Register or Login
Hát nem segített, de én voltam láma :D Mert mikor újraraktam a windowsom-ot rosszul állítottam be a dátumot és így mikor szinkronizáltam a telefonom akkor egy nappal előbb járt mint ami volt :D Szóval ok nélkül voltam mérges a drágaságomra :D

 :D :D Lényeg hogy nincs komoly baj! Meg legalább frissítettél egyet! Nem árt újra rakni időközönként hogy ne legyen tele szeméttel! :D :D ;)

Nem elérhető szentes

  • Hozzászólások: 117
  • Nem: Férfi
  • zseniális matematikus
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Sony XPERIA Z , htc One X, Samsung i900 Omnia
  • PDA ROM: full stock/ 4.1.x
  • Skype: szentespeter
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25446 Dátum: 2012, 03 15, 15:22:38 »
Sziasztok!
 A segítségetek kérném. Adott ugye, hogyha megnyomjuk a híváselutasítás gombot, akkor visszajutunk a Home képernyőre. Én Windows Defaultot használok és azt szeretném, ha alapértelmezettként az órán állna meg a kijelölőnégyzet és nem a legelsőn (képek). Van erre megoldás? (Az Omnia 1-n amikor Winmo 6.5-t használtam, ott eleve így működött)
Előre is köszönöm!
Don't trust me, i will be a doctor

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25447 Dátum: 2012, 03 15, 17:41:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
 A segítségetek kérném. Adott ugye, hogyha megnyomjuk a híváselutasítás gombot, akkor visszajutunk a Home képernyőre. Én Windows Defaultot használok és azt szeretném, ha alapértelmezettként az órán állna meg a kijelölőnégyzet és nem a legelsőn (képek). Van erre megoldás? (Az Omnia 1-n amikor Winmo 6.5-t használtam, ott eleve így működött)
Előre is köszönöm!

Van! CHome Editor!

Olvasd el!
You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

szkristof

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25448 Dátum: 2012, 03 16, 10:59:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem jelenleg 6.5.3as Rapid JI1 Naked ROM-ja van fent! Nagyon meg vagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom ;) Szegény készüléked, tényleg eléggé leharcolt! Sztem is az ebay-ről rendelj egy komplett házat, meg egy szétszedő készletet! Otthon is megtudod csinálni.. csak a digitizerre figyelj majd nagyon nehogy megsérüljön, meg ha rakod össze vegyél valami vékony de erős kétoldalas ragasztót amivel majd vissza ragasztod! ;) Amúgy kicsit elkel vele majd piszmognod de az alkotási élmény és a látvány majd a végén kárpótol majd! :D ;)
PDA mellé milyen csc-t és phone-t rakjak fel?

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25449 Dátum: 2012, 03 16, 12:22:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
PDA mellé milyen csc-t és phone-t rakjak fel?

A gyári JI1 phone-ját és csc-jét angolul! :ok: