2024, 09 21, 14:54:32

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1234170 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető diablo77

  • Hozzászólások: 140
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: NXXJG5-XEHJG5-XXJF1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24925 Dátum: 2011, 11 24, 21:35:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Lehet, hogy már valaki kérdezte, de nincs türelmem átnézni mindent. XP-ről váltottam Win7-re. Miilyen progi van az activesync helyett?
Windows Mobil eszközközpont
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető speedzee

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PDA: samsung omnia2
  • PDA ROM: 2.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24926 Dátum: 2011, 11 24, 22:02:19 »
Hello Segítségeteket kérném android telepítésben i8000-re lehet hogy volt már hozzászólás de nem találom.
A gondom az hogy feltelepítem a froyo3 bétát ujraindítás után a haret.exe elindul de nem de (run) klikkelése után valamilyen txt fájl hiba jelentkezik ez mi akar lenni? előre is köszönöm Zéé

Nem elérhető DLaca666

  • Hozzászólások: 5
  • PDA: Samsung I8000
  • PDA ROM: RAPID Naked JJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24927 Dátum: 2011, 11 25, 15:52:54 »
Sziasztok!
Egy gyors kérdésem lenne. Felraktam a Rapid Naked JJ1 ROM-ot a gyári JJ1-re.
Azóta, ha hívnak, akkor nem jelzi ki a nevet, hanem csak a számot, hiába van benn a telefonkönyvben.
Mit lehet csinálni, hogy kijelezze a nevet? Át kell másolni a névjegyeket a SIM-ről a telefonra? De akkor duplán lesznek meg...
Azért ide írok, mert nem biztos, hogy a ROM-mal függ össze, mert az amúgy jó.
Köszi a segítséget,
DLaca

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24928 Dátum: 2011, 11 25, 15:55:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hello Segítségeteket kérném android telepítésben i8000-re lehet hogy volt már hozzászólás de nem találom.
A gondom az hogy feltelepítem a froyo3 bétát ujraindítás után a haret.exe elindul de nem de (run) klikkelése után valamilyen txt fájl hiba jelentkezik ez mi akar lenni? előre is köszönöm Zéé

Szia  :) Itt választ kapsz a kérdéseidre...  ;)
 You are not allowed to view links. Register or Login
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24929 Dátum: 2011, 11 25, 16:06:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Egy gyors kérdésem lenne. Felraktam a Rapid Naked JJ1 ROM-ot a gyári JJ1-re.
Azóta, ha hívnak, akkor nem jelzi ki a nevet, hanem csak a számot, hiába van benn a telefonkönyvben.
Mit lehet csinálni, hogy kijelezze a nevet? Át kell másolni a névjegyeket a SIM-ről a telefonra? De akkor duplán lesznek meg...
Azért ide írok, mert nem biztos, hogy a ROM-mal függ össze, mert az amúgy jó.
Köszi a segítséget,
DLaca
Igen át kell másolni telefonra.Nem lesz meg 2X mert a szűrőben betudod állítani hogy a sim-nevek ne,csak a telefonkönyves nevek legyenek láthatók.  ;)
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető mench

  • Hozzászólások: 50
  • Navigáció / Navigation: Nav N Go Igo 8 (8.3.2.119225) Hungary 8.3TM
  • PDA: samsung omnia 2
  • PDA ROM: I8000NXXIK3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24930 Dátum: 2011, 11 25, 16:55:19 »
sziasztok! Flash playert keresnék az omniámhoz, tudna nekem ebben valaki segíteni? Elég zavaró, hogy nem tudok flash tartalamat, videot nézni.. :'(  Már rengeteg helyen kerestem de win 6.5 mobile-ra nem találok sehol, vagy nincs is ilyen???? >:(

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24931 Dátum: 2011, 11 25, 17:35:36 »
Idézetet írta: mench link=topic=926.msg396319#msg3963 :google2:19 date=1322236519
sziasztok! Flash playert keresnék az omniámhoz, tudna nekem ebben valaki segíteni? Elég zavaró, hogy nem tudok flash tartalamat, videot nézni.. :'(  Már rengeteg helyen kerestem de win 6.5 mobile-ra nem találok sehol, vagy nincs is ilyen???? >:(
Pedig elég egyszerűen rá lehet találni a Google segítségével.  :google2:

Nem elérhető maci270000

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: omnia2
  • PDA ROM: JI1 Rom 6.5.3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24932 Dátum: 2011, 11 25, 17:46:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Frissíts ROM-ot és minden gondod elszáll.. plusz akkor már tudsz androidot is rá tenni! Amúgy kérlek rendesen töltsd ki a ROM-od verzióját a profilodban!

Rendben csak frissítem mert most nem tom mi van rajta! Megtennéd hogy ide linkeled honnan tudom leszedni a legfisebb ROM-ot? És hogy win7el hogy tok romot frissíteni! ELőre is köszönöm!

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24933 Dátum: 2011, 11 25, 18:39:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Rendben csak frissítem mert most nem tom mi van rajta! Megtennéd hogy ide linkeled honnan tudom leszedni a legfisebb ROM-ot? És hogy win7el hogy tok romot frissíteni! ELőre is köszönöm!

Win7- való frissítés:
You are not allowed to view links. Register or Login

JJ1 Az az felső stratmenüs
You are not allowed to view links. Register or Login
A JJ1 magyarul akarod használni akkor kell a JG5ös CSC
You are not allowed to view links. Register or Login

JI1 Az az alsó startmenüs ROM
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt a ROM-ot csak angolul lehet használni!!

Tessék választani!
Jó frissítgetést!! ;)

Nem elérhető lgeza

  • Hozzászólások: 1278
  • PDA: Note3
  • PDA ROM: [ALEXNDR] ★ GPOI2 ★
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24934 Dátum: 2011, 11 25, 23:21:23 »
Sziasztok!
Vetten az eltört digitizer helyett újat, de nem akar jó lenni. Az alsó sor gombjait eltalálom, de felette káosz uralkodik, az egész képernyő mezőrész egy kis középső sávra korlátozódik függőlegesen, majd a felső status sor jó széles. A képernyőhöz igazítás (align screen) végtelen ciklusban kéri csak körbe, nem tudja beállítani. Mit kellene tenni vele?
Kösz

Nem elérhető berci0852

  • Hozzászólások: 28
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: omnia 2+galaxy s3+galaxy s2
  • PDA ROM: Passz+passz+i8000nxxjg5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24935 Dátum: 2011, 11 26, 09:36:42 »
Sziasztok!


 Ismételten feltenném én is a nem rég feltett kérdést amire egy kreatív tag oly lelkesen válaszolt hogy  :google2:.
Tehát megkérdezném én is,hogy flash playert honnan lehetne varázsolni o2-re?Én már végig nyálaztam A  :google2:-t DE nem találtam olyan lehetőséget ahonnan VALÓBAN!!!! le lehetne tölteni a flash player 10.1-et ill ha jól tom akkó most a 10.2 a legujjabb.A WM6.5-re nem találok én se aktuális VALÓBAN letőlthető alternatívát.Mert engem is bosszant hogy nem tom megnézni a fash videókat a neten és ha nem találok rá megoldást akkó kilököm a samut a kukába.Valóban a wimo-nak leáldozott az ideje!?Ha tudnátok rá mególdást azé megköszönném.Mert azé szeretem ezt a kis kütyüt és ha nem muszáj akkó még nem válnék meg tölle.

Ja.A Rapid legújabb romja van rajta és igy se megy a flash videó.


Még egy nagy kérdés.hogy o2-re nem e lehet élő háttérképet rakni?

Előre is köszönöm a válaszokat!!!!

Nem elérhető maci270000

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: omnia2
  • PDA ROM: JI1 Rom 6.5.3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24936 Dátum: 2011, 11 26, 12:38:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Win7- való frissítés:
You are not allowed to view links. Register or Login

JJ1 Az az felső stratmenüs
You are not allowed to view links. Register or Login
A JJ1 magyarul akarod használni akkor kell a JG5ös CSC
You are not allowed to view links. Register or Login

JI1 Az az alsó startmenüs ROM
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt a ROM-ot csak angolul lehet használni!!

Tessék választani!
Jó frissítgetést!! ;)

Köszönöm ez sikerül!
Újabb kérés ide valami jó kis android rendszert linkelnél? Letöltést
Hogy ki tudjam próbálni! Köszönök mindent!

Nem elérhető mench

  • Hozzászólások: 50
  • Navigáció / Navigation: Nav N Go Igo 8 (8.3.2.119225) Hungary 8.3TM
  • PDA: samsung omnia 2
  • PDA ROM: I8000NXXIK3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24937 Dátum: 2011, 11 26, 13:31:23 »
Nekem csak flash player kellene, nem szeretnék win 7-et. Tudna valaki pontos linket ahonnan o2-re tudok letölteni flash playert? Örület, h. egyszerűen nem lehet ilyet találni >:(

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24938 Dátum: 2011, 11 26, 16:45:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem csak flash player kellene, nem szeretnék win 7-et. Tudna valaki pontos linket ahonnan o2-re tudok letölteni flash playert? Örület, h. egyszerűen nem lehet ilyet találni >:(
Hát akkor a "kreatív tagtól# itt egy link: You are not allowed to view links. Register or Login, rövid guglis keresgélés után!Igaz, hogy 7-es verzió, de rögtön cabos változat és ez is megteszi.

Nem elérhető mench

  • Hozzászólások: 50
  • Navigáció / Navigation: Nav N Go Igo 8 (8.3.2.119225) Hungary 8.3TM
  • PDA: samsung omnia 2
  • PDA ROM: I8000NXXIK3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24939 Dátum: 2011, 11 26, 19:23:30 »
köszönöm, felraktam de kipróbálni még nem tudtam, remélem müködik. ;)

Nem elérhető Kiscsávó

  • Hozzászólások: 13
  • Navigáció / Navigation: IGO Primo
  • PDA: samsung omnia II
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1/I8000XEHJG5/I8000XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24940 Dátum: 2011, 11 26, 21:28:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen át kell másolni telefonra.Nem lesz meg 2X mert a szűrőben betudod állítani hogy a sim-nevek ne,csak a telefonkönyves nevek legyenek láthatók.  ;)

Kedves Eva1021.
Ha még emlékszel nekem is ugyan ez volt a problémám, ugyan ezt tanácsoltad de nem sok eredménye lett.
Minden úgy volt mint a nagykönyvben és mégsem.
Azóta már felraktam vagy 10 féle variációt minden ugyan úgy történt mint előtte és láss csodát jó lett. :)
Úgy gondolom valami akadás lehetett. A megoldást viszont nem tudom.

Nem elérhető tekes

  • Hozzászólások: 339
  • PDA: Xiaomi Redmi Note3 Pro
  • PDA ROM: CM13
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24941 Dátum: 2011, 11 26, 22:58:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Vetten az eltört digitizer helyett újat, de nem akar jó lenni. Az alsó sor gombjait eltalálom, de felette káosz uralkodik, az egész képernyő mezőrész egy kis középső sávra korlátozódik függőlegesen, majd a felső status sor jó széles. A képernyőhöz igazítás (align screen) végtelen ciklusban kéri csak körbe, nem tudja beállítani. Mit kellene tenni vele?
Kösz
Ha a kép nem jó, akkor szerintem nem sikerült jól visszarakni a képernyő csatlakozóját.
Ha a kép jó, csak nem ott érzékel, ahol nyomod, akkor próbálj egy kicsit csalni a kalibrálásnál, azaz ne pont oda koppints, (de azért a közelébe).
Hogy merre csalj, arra következtethetsz abból, ha megfigyeled hogy a képernyő négy sarkát érintve hova érzékeli az érintéseket. Erre kitűnő eszköz a kézírásos jegyzet, ha el tudod indítani.

Nem biztos, hogy beválik, de nekem pontos kalibrációnál a bal alsó szoft gombot nem lehet megnyomni, ezért úgy csinálom, hogy a bal alsó keresztnél kb 1 mm-rel fölé nyomok, és tökéletesen használható.

Nem elérhető berci0852

  • Hozzászólások: 28
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: omnia 2+galaxy s3+galaxy s2
  • PDA ROM: Passz+passz+i8000nxxjg5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24942 Dátum: 2011, 11 26, 23:27:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát akkor a "kreatív tagtól# itt egy link: You are not allowed to view links. Register or Login, rövid guglis keresgélés után!Igaz, hogy 7-es verzió, de rögtön cabos változat és ez is megteszi.


Ne haragudj kedves SBALU ha esetleg a félreérthető jelzőmet (kreatív tag) zokon vetted volna.Nem ált szándékomba megbántani,csupán probáltam hangsujjozni,hogy nem lehet használható flash playert letőlteni!Az általad felrakott linket is kiprobáltam miután felraktad és LÁM CSODÁT!!!!!!!!Nem mükszik ez sem!Bár ugyan cab fájl, és sikerált is telepítni de...annyi haladást értem el vele,hogy most már megjelenik a play,hangerő és az időtartalmat jelző ikonok a lejátszási keretbe,SŐT még a flash setting is bejön tehát érzékeli hogy van hozzá rendelve valami piszok de de ezen kívűl nem tőlt be semmit az égeggyatta világon bármit is nyomkodjak rajta.
Igy hát ismételten állítom,hogy HASZNÁLHATÓ flash playert nem lehet letőlteni az o2-höz.
Én lennék a legboldogabb ha ezt VALAKI MEGCÁFÓLNÁ és ellenpédázná állitásom.
Még azért megvárom az előttem is kérdezőt aki ugyan ezzel a problemával fordúlt a forumhoz hogy neki sikerűlt e éltre lehelni a flash player tartalmakat miután letőltötte,hátha nálam nem gömbölű valami.


Azért meg kérdem mégegyszer,hogy nem tudja vk nem e lehet o2-re élő háttérképet vagy gif képet rakni működő képesen???


A válaszokat előre is köszönöm.

Nem elérhető lappyo

  • Hozzászólások: 31
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo8.3/Igo_Primo/Russa
  • PDA: samsung omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
  • Skype: lekvaros.nokedli
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24943 Dátum: 2011, 11 27, 00:40:23 »
Egyre szomorúbb vagyok,mert ahogy telik az idő,annál erősebb bennem az érzés hogy le kellene cserélnem imádott O2-met egy használhatóbb androidos vasra.Szerettem volna a windowsos vonalat tovább vinni,de úgy érzem hogy a wp7-el sem lennék sokkal előrébb,sőt még előrelépésnek sem nevezhetném a váltást,mert nem tudnék vele navigálni.Lehet romot frissítgetni meg okoskodni, de szerintem a mai vasaktól sajnos fényévnyire van az omnia.Egyedül a navigáció terén tudja még felvenni a versenyt az újabbakkal,de azt is előbb alapos rom tisztítás elvégeztével:)
Egy szó mint 100 nem akartam senkit megbántani.Egyszerűen csak nem akarok megválni a pda-mtól, de sajna muszáj lesz.
Ha valakit esetleg érdekelne szóljon.8g-bos,csomó kiegészítővel
Lappyo

Nem elérhető sniper112

  • Hozzászólások: 35
  • PDA: samsung omnia 2
  • PDA ROM: i8000nxxil3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24944 Dátum: 2011, 11 27, 01:29:02 »
hello. nekem az volna problémám hogy 6.5.3 szöggyárival 29020 sal vagyok és mindenhol jó az xt9 csak az opera 9.7 illetve oper 10nél nem . valaki megoldást tud erre esetleg? mert akkor könnyedén lehetne irni emailokat.előre is köszi a választ.

omni-2

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24945 Dátum: 2011, 11 27, 09:28:53 »
Sziasztok!
Lehet hogy már valahol volt róla szó,de nem találom.Van egy Samsung i8000 es tmobilos készülékem azt szeretném függetleníteni.De sehol nem találok használható infót

Lacus_

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24946 Dátum: 2011, 11 27, 09:39:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Lehet hogy már valahol volt róla szó,de nem találom.Van egy Samsung i8000 es tmobilos készülékem azt szeretném függetleníteni.De sehol nem találok használható infót
You are not allowed to view links. Register or Login

De a továbbiakban ez itt  :warez: -nek számít :hmm:

Nem elérhető mench

  • Hozzászólások: 50
  • Navigáció / Navigation: Nav N Go Igo 8 (8.3.2.119225) Hungary 8.3TM
  • PDA: samsung omnia 2
  • PDA ROM: I8000NXXIK3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24947 Dátum: 2011, 11 27, 11:08:29 »
berci0852! Nekem sem működik a letöltött flash, ugyanazt produkálja mint nálad.  :'( Egyszerűen érthetetlen, hogy mért ilyen nehéz o2-re MŰKÖDŐ FLASH PLAYERT találni... Hiába  :google2: -s órákon át tartó keresgélés.

Nem elérhető Frajti

  • Hozzászólások: 300
  • Nem: Nő
  • Romanista
  • PDA: Samsung GT-I8000
  • PDA ROM: PDA: XXJJ1 CSC: XEHJG5 Tel: XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24948 Dátum: 2011, 11 27, 18:28:04 »
A Rapid féle naked JJ1-esében a bootolási képernyőn egy  censored s kép van, ezt le lehetne cserélni? Gondolom nem, mert by Rapidos, és bele van égetve, de hányok már a nőtől tényleg. Köszi a helpet!

a kikapcsolásnál is ugyanaz a ribi van... nem akarom no. :(
Forza AS ROMA per sempre! :)

Nem elérhető tekes

  • Hozzászólások: 339
  • PDA: Xiaomi Redmi Note3 Pro
  • PDA ROM: CM13
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24949 Dátum: 2011, 11 27, 19:07:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A Rapid féle naked JJ1-esében a bootolási képernyőn egy  censored s kép van, ezt le lehetne cserélni? Gondolom nem, mert by Rapidos, és bele van égetve, de hányok már a nőtől tényleg. Köszi a helpet!

a kikapcsolásnál is ugyanaz a ribi van... nem akarom no. :(
A Power_on.gif PowerOn.gif Power_off.gif PowerOff.gif welcomehead.192.png-eket kell felülírni a windows mappában.
Én 0 byte-os fájlokat használok, fehér képernyővel bootol.