2024, 09 21, 15:50:08

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1234173 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Imrus

  • Hozzászólások: 187
  • Navigáció / Navigation: iGO 8.4.2
  • PDA: Motorola Defy+
  • PDA ROM: 4.0.4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24900 Dátum: 2011, 11 18, 20:23:54 »
HELP!

Nem tudom hová írjam. Az i900 topikban nem sok mozgást látok. A lányom O1 készülékére szeretne "Speedx 3D"  játékot. Létezik-e ez WM-ra? ha igen honnan lehet letölteni?

Köszönöm!

Nem elérhető lappyo

  • Hozzászólások: 31
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo8.3/Igo_Primo/Russa
  • PDA: samsung omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
  • Skype: lekvaros.nokedli
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24901 Dátum: 2011, 11 18, 22:06:51 »
Kipróbáltam a Tcpmp-t de sajna nagyon sistereg a hang, meg a kép is szaggat.Az mitől van hogy a Media Player az egyik filmet lejátsza a másikra meg azt írja hogy nem támogatott formátum?Pedig avi mind a kettő.
Lappyo

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24902 Dátum: 2011, 11 18, 23:16:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kipróbáltam a Tcpmp-t de sajna nagyon sistereg a hang, meg a kép is szaggat.Az mitől van hogy a Media Player az egyik filmet lejátsza a másikra meg azt írja hogy nem támogatott formátum?Pedig avi mind a kettő.

Frissíts ROM-ot és elszáll minden gondod! :ok:

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24903 Dátum: 2011, 11 19, 07:44:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kipróbáltam a Tcpmp-t de sajna nagyon sistereg a hang, meg a kép is szaggat.Az mitől van hogy a Media Player az egyik filmet lejátsza a másikra meg azt írja hogy nem támogatott formátum?Pedig avi mind a kettő.
Az avi az többféle médiaformátum gyüjtő neve.Tehát előfordulhat, hogy a médiaplayer valamelyiket nem játsza le, ha hiányzik neki hozzá valamilyen codek.

Nem elérhető herczeg145

  • Hozzászólások: 18
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung omnia 2
  • PDA ROM: Windows Phone 6.5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24904 Dátum: 2011, 11 19, 17:29:30 »
Sziasztok!
Láttam a neten, hogy windows mobile-on lehet futtatni ps1-es játékot.De sajnos nem igazán találtam meg, hogy ennek mi a módja...Esetleg valaki tudna segíteni?

Nem elérhető szabochris

  • Hozzászólások: 348
  • PDA: LG G3
  • PDA ROM: V10e 216-30
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24905 Dátum: 2011, 11 19, 17:31:45 »
Sziasztok!!!

Leesett szeretett telóm,majd felvettem,és repedéseket láttam a kijelzőn.
Egy darabig még volt képernyő,csíkosan,majd kialudt és azótaa semmi.
Bekapcsoláskor hang van,hívni tudom a telefont ki is csörög.
Tettem fel egy képet,a telefon felső részén látszanak a repedések.

You are not allowed to view links. Register or Login

Szerintetek lehet megúszom egy digitizer cserével,vagy tuti kijelző kell bele jó drágán??

VÁrom válaszotokat.
Köszönöm

Nem elérhető lappyo

  • Hozzászólások: 31
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo8.3/Igo_Primo/Russa
  • PDA: samsung omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
  • Skype: lekvaros.nokedli
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24906 Dátum: 2011, 11 19, 17:36:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az avi az többféle médiaformátum gyüjtő neve.Tehát előfordulhat, hogy a médiaplayer valamelyiket nem játsza le, ha hiányzik neki hozzá valamilyen codek.
Értem, köszönöm! Egyszer rászánom magam a rom frissítésre, kíváncsi vagyok nagyon hogy mekkora lenne a változás. Nagyon sokat olvastam róla a fórumokon, de valahogy még mindig nem áll össze a kép bennem. Hogyan mentem meg a névjegyeket az sms-eket, meg hogy egyáltalán mi is ez az egész. Meg mi van ha nem jön össze és akkor nem lesz telóm...stb
Lappyo

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24907 Dátum: 2011, 11 19, 17:52:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!!!

Leesett szeretett telóm,majd felvettem,és repedéseket láttam a kijelzőn.
Egy darabig még volt képernyő,csíkosan,majd kialudt és azótaa semmi.
Bekapcsoláskor hang van,hívni tudom a telefont ki is csörög.
Tettem fel egy képet,a telefon felső részén látszanak a repedések.

You are not allowed to view links. Register or Login

Szerintetek lehet megúszom egy digitizer cserével,vagy tuti kijelző kell bele jó drágán??

VÁrom válaszotokat.
Köszönöm
Nem akarlak elkeseríteni, de ha kép nincs, akkor az már nem digitizer lesz  :( Ez igencsak kijelző. De amúgy látni azt ha maga a digitizer van megrepedve. Nagyot esett egyébként?
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető Trucker

  • Hozzászólások: 9
  • Navigáció / Navigation: Samsung Omnia 2 / Samsung Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung GT-I8000 Omnia 2 / Samsung SM-N9005
  • PDA ROM: i8000XEHJG5/XXJJ1 WM6.5
  • Skype: trucker66
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24908 Dátum: 2011, 11 19, 22:15:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Frissíts ROM-ot és elszáll minden gondod! :ok:

Na ez nekem is nagy szívfájdalmam ! Átköltözve a jól bevált i900-ból nagyon mellbevágó volt az, hogy az elvileg szerényebb képességekkel bíró eszköz klasszisokkal jobban játsza a vidókat(.flv) !  :'(
Gyakorlatílag a legtöbb film (amiket a Omnia I-ről raktam át, amin probléma mentesen, élvezhetően futott), ugyan azzal a lejátszóval(CorePlayer 1.3.1 build 7141) élvezhetetlen !  :( A hang hibátla, de a kép darabos, szaggat, többnyire nézhetetlen.

Valami ötlet, megoldás ? :ima:

Nem elérhető gombi2000

  • Hozzászólások: 18
  • PDA: samsung omnia 2
  • PDA ROM: i8000nxxik5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24909 Dátum: 2011, 11 20, 18:29:38 »
Sziasztok!
Tudnátok nekem segíteni? Az a porblémám,hogy a 256mb program ram-omból már csak 12 de néha csak 9 szabad és olyankor nem enged fényképezni mert azt írja,hogy ahhoz  kell neki 10mb és nem tudom,hogy mit és hol kellene törölni! Köszi a segítséget  :D

Nem elérhető tekes

  • Hozzászólások: 339
  • PDA: Xiaomi Redmi Note3 Pro
  • PDA ROM: CM13
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24910 Dátum: 2011, 11 20, 19:11:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Tudnátok nekem segíteni? Az a porblémám,hogy a 256mb program ram-omból már csak 12 de néha csak 9 szabad és olyankor nem enged fényképezni mert azt írja,hogy ahhoz  kell neki 10mb és nem tudom,hogy mit és hol kellene törölni! Köszi a segítséget  :D
Az általános tapasztalatok szerint a rom csere a végső megoldás.

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24911 Dátum: 2011, 11 20, 19:12:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Tudnátok nekem segíteni? Az a porblémám,hogy a 256mb program ram-omból már csak 12 de néha csak 9 szabad és olyankor nem enged fényképezni mert azt írja,hogy ahhoz  kell neki 10mb és nem tudom,hogy mit és hol kellene törölni! Köszi a segítséget  :D
A futó programok megeszik a memóriádat, amiből a te romverziódból egyébként is kevés van. Ajánlott minden nap újraindítani a kütyüt, így mindig ürül a memória, bár végleges megoldást ez ugye nem ad. A legcélszerűbb az lenne, ha frissítenéd a romot a telefonon, az újabb romok már jobban gazdálkodnak a memóriával.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető lappyo

  • Hozzászólások: 31
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo8.3/Igo_Primo/Russa
  • PDA: samsung omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
  • Skype: lekvaros.nokedli
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24912 Dátum: 2011, 11 21, 02:06:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Tudnátok nekem segíteni? Az a porblémám,hogy a 256mb program ram-omból már csak 12 de néha csak 9 szabad és olyankor nem enged fényképezni mert azt írja,hogy ahhoz  kell neki 10mb és nem tudom,hogy mit és hol kellene törölni! Köszi a segítséget  :D
A CleanRam nevű nagyszerű programot telepítsd fel,megkímél az újraindítástól.70 mega szabad helyet tud varázsolni újraindítás után.Linket nem tudok beszúrni,keress rá a google-ben.
Lappyo

Nem elérhető szabochris

  • Hozzászólások: 348
  • PDA: LG G3
  • PDA ROM: V10e 216-30
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24913 Dátum: 2011, 11 21, 20:24:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem akarlak elkeseríteni, de ha kép nincs, akkor az már nem digitizer lesz  :( Ez igencsak kijelző. De amúgy látni azt ha maga a digitizer van megrepedve. Nagyot esett egyébként?

Szia! ELég nagyot,a kocsim tetejéről menet közben mert rajta hagytam... :S

Nem tudtok egy üzletet ahol bontottan olcsóbban meg tudom venni?NÉztem újan, 14 ropi...

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24914 Dátum: 2011, 11 21, 21:51:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia! ELég nagyot,a kocsim tetejéről menet közben mert rajta hagytam... :S

Nem tudtok egy üzletet ahol bontottan olcsóbban meg tudom venni?NÉztem újan, 14 ropi...
Ebay? You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető lappyo

  • Hozzászólások: 31
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo8.3/Igo_Primo/Russa
  • PDA: samsung omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
  • Skype: lekvaros.nokedli
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24915 Dátum: 2011, 11 22, 14:07:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Tudnátok nekem segíteni? Az a porblémám,hogy a 256mb program ram-omból már csak 12 de néha csak 9 szabad és olyankor nem enged fényképezni mert azt írja,hogy ahhoz  kell neki 10mb és nem tudom,hogy mit és hol kellene törölni! Köszi a segítséget  :D

Szóval mégegyszer :)
A CleanRam nevű nagyszerű programot telepítsd fel,megkímél az újraindítástól.70 mega szabad helyet tud varázsolni újraindítás után.Linket nem tudok beszúrni,keress rá a google-ben. :ok:
Lappyo

Nem elérhető Lacas968

  • Hozzászólások: 11
  • PDA: OMNIA II
  • PDA ROM: I8000NXXIJ6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24916 Dátum: 2011, 11 22, 14:41:21 »
Hali mindenki!

Az egyik (direkt nem írom le) mobil szolgáltató reklámjában a telefonokon van egy kis karácsonyi harang program. Ezt keresném WinMo-ra. Androidra megtaláltam (többet is), de a mi O2-re nem.

Nem tudja valaki hol találom meg?

KöszöNETtel: Lacás

Nem elérhető Imrus

  • Hozzászólások: 187
  • Navigáció / Navigation: iGO 8.4.2
  • PDA: Motorola Defy+
  • PDA ROM: 4.0.4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24917 Dátum: 2011, 11 23, 20:55:28 »
Sziasztok!

A Streaming lejátszót használja valaki? Én próbáltam, de nem sikerül  :hmm:

Nem elérhető maci270000

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: omnia2
  • PDA ROM: JI1 Rom 6.5.3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24918 Dátum: 2011, 11 23, 22:56:33 »
Sziasztok! Ha valakinek megvan a fast gsm omap 1.0.0.2 nevű program, akkor legyen olyan kedves és itt jelezze, mert androidot akarok rakni az omnia2re és nem tudok, mert lefutás vége előtt nem engedi, Bokkolja! Még gyári a telóm és gondolom ki kell sütni! Válaszokat várok! Előre is kösz!

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24919 Dátum: 2011, 11 24, 14:14:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Ha valakinek megvan a fast gsm omap 1.0.0.2 nevű program, akkor legyen olyan kedves és itt jelezze, mert androidot akarok rakni az omnia2re és nem tudok, mert lefutás vége előtt nem engedi, Bokkolja! Még gyári a telóm és gondolom ki kell sütni! Válaszokat várok! Előre is kösz!

Frissíts ROM-ot és minden gondod elszáll.. plusz akkor már tudsz androidot is rá tenni! Amúgy kérlek rendesen töltsd ki a ROM-od verzióját a profilodban!

Nem elérhető szentes

  • Hozzászólások: 117
  • Nem: Férfi
  • zseniális matematikus
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Sony XPERIA Z , htc One X, Samsung i900 Omnia
  • PDA ROM: full stock/ 4.1.x
  • Skype: szentespeter
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24920 Dátum: 2011, 11 24, 15:37:51 »
Sziasztok!

Immáron több hónapja vagyok boldog tulajdonosa egy 16 Gb-os Omnia 2-nek. Az utóbbi időkben azonban problémák léptek fel, amelyek borzasztó idegesítőek. Előfordul, hogy nem jelenik meg a hangerőszabályozó tárcsa, így lehetetlen lenémítani. SR után el szokott tűnni a WIFI a kapcsolatkezelőből, és csak a 3.-4. SR-re jelenik meg újra. Az Internet Explorer és a Live Messenger is szokott hülyéskedni (csak darabosan jelennek meg a képernyőn)
A napi SR ezeket és a hangerőszabályzót megoldja, de akkor ugye jön a WIFI probléma :)

PDA: XXIK5
CSC: XEHIK5
PHONE: XXIK3

Segítségeteket előre is köszönöm!
Don't trust me, i will be a doctor

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24921 Dátum: 2011, 11 24, 16:39:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Immáron több hónapja vagyok boldog tulajdonosa egy 16 Gb-os Omnia 2-nek. Az utóbbi időkben azonban problémák léptek fel, amelyek borzasztó idegesítőek. Előfordul, hogy nem jelenik meg a hangerőszabályozó tárcsa, így lehetetlen lenémítani. SR után el szokott tűnni a WIFI a kapcsolatkezelőből, és csak a 3.-4. SR-re jelenik meg újra. Az Internet Explorer és a Live Messenger is szokott hülyéskedni (csak darabosan jelennek meg a képernyőn)
A napi SR ezeket és a hangerőszabályzót megoldja, de akkor ugye jön a WIFI probléma :)

PDA: XXIK5
CSC: XEHIK5
PHONE: XXIK3

Segítségeteket előre is köszönöm!
Szia  :)
Ha azt mondod több hónapja vagy boldog tulaj...akkor itt az ideje egy HR vagy egy rom frissítésnek!De előtte ne felejtsd menteni az adatokat!  ;)
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető James Bond 007

  • Hozzászólások: 34
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: NXXJD4|XEHJB3|XXJB2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24922 Dátum: 2011, 11 24, 16:41:14 »
Sziasztok,

Az utóbbi 2-3 hónapban rászokott a telefonom, hogy kb. minden ötödik bejövő hívást eldobja rögtön, ahogy felveszem. Mire a fülemhez ér, már csak a három csippanást hallom. A másik fél még egy pillanatra hallja, hogy felvettem. Ha én próbálok tárcsázni, akkor is előfordul, hogy azt mondja, hogy "Cannot complete the call", aztán másodikra sikerül.

Már 2 éve nem nagyon nyúltam a telefonhoz, csak annyi változott, hogy telepítettem egy Iconsoft PhonEx-et meg vettem egy headsetet és azóta be van kapcsolva a Bluetooth.

A Telenor szerint nem náluk van a gond. Ismert hiba ez? Hard reset megoldaná vajon?

Nem elérhető yolesz

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 325
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo
  • PDA: Galaxy S8, S6 edge, s5, s4
  • Skype: bigyolesz
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24923 Dátum: 2011, 11 24, 20:49:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok,

Az utóbbi 2-3 hónapban rászokott a telefonom, hogy kb. minden ötödik bejövő hívást eldobja rögtön, ahogy felveszem. Mire a fülemhez ér, már csak a három csippanást hallom. A másik fél még egy pillanatra hallja, hogy felvettem. Ha én próbálok tárcsázni, akkor is előfordul, hogy azt mondja, hogy "Cannot complete the call", aztán másodikra sikerül.

Már 2 éve nem nagyon nyúltam a telefonhoz, csak annyi változott, hogy telepítettem egy Iconsoft PhonEx-et meg vettem egy headsetet és azóta be van kapcsolva a Bluetooth.

A Telenor szerint nem náluk van a gond. Ismert hiba ez? Hard reset megoldaná vajon?

biztosan, de inkább egy frissítés kellene... ha jól látom a profilodnál a kiirást

Nem elérhető jeriba

  • Hozzászólások: 5
  • PDA: omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXIK5
  • Skype: jeribashigan
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24924 Dátum: 2011, 11 24, 21:20:10 »
Sziasztok! Lehet, hogy már valaki kérdezte, de nincs türelmem átnézni mindent. XP-ről váltottam Win7-re. Miilyen progi van az activesync helyett?