2024, 09 22, 06:48:25

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1234446 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24600 Dátum: 2011, 09 13, 08:27:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
slevai, cerkát kipróbálás szinten használtam a telefonhoz mert sosem volt idegzetem azzal nyomogatni, szóval ezt ki is húzhatjuk. A telefon garanciális decemberig, nem fogok én hozzá venni 1 forintért sem. HR-t szoktam rajta csinálni pár hetente a romot meg nem fogom piszkálni. Ha megveszek egy készüléket, az működjön már. :/
Peched van.Nekem lassan 2 éve meg van, de hardveres problémám ezidáig nem volt vele.A szoftveres gondokat pedig romcserével lehet orvosolni.Ez minden márkára érvényes.A tapasztalatom az, hogy bármilyen neves, drága márkából ki lehet fogni manapság rossz szériát.Nálam a Samsung idáig bevált, számos ilyen márkájú eszköz elégedett tulajdonosa vagyok.

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24601 Dátum: 2011, 09 13, 10:10:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
slevai, cerkát kipróbálás szinten használtam a telefonhoz mert sosem volt idegzetem azzal nyomogatni, szóval ezt ki is húzhatjuk. A telefon garanciális decemberig, nem fogok én hozzá venni 1 forintért sem. HR-t szoktam rajta csinálni pár hetente a romot meg nem fogom piszkálni. Ha megveszek egy készüléket, az működjön már. :/
Akkor nem a cerka, de ez a lényegen nem változtat. Ha decemberig garis, akkor nem értem a problémádat. Vidd vissza és megcsinálják. Az meg, hogy IL3-as rommal csodálkozol olyan problémákon amit említettél... :D Csendben súgom meg, dobd el az O2-t, vegyél helyette Androidot, és majd szidd azt is, ugyanis az is igényli a frissítést. Ha szerencséd van, akkor megcsinálja neked az OTA frissítést, ha nem, akkor maradnak az egyéb jellegű frissítések, amit ha nem csinálsz meg megint te jársz rosszul. Rá kéne jönni, hogy ezek már nem olyanok mint a régi zárt készülékek. Ha lehet frissíteni, akkor kell is. Teljesen mind1 milyen gyártótól fogsz venni telefont, de mindig lesz olyan elérhető romverzió rá, ami sokkal jobb mint amivel megvetted. Ha ezekkel a dolgokkal nem tudsz együtt élni, vegyél iPhone-t...  :hmm:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24602 Dátum: 2011, 09 13, 11:10:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor nem a cerka, de ez a lényegen nem változtat. Ha decemberig garis, akkor nem értem a problémádat. Vidd vissza és megcsinálják. Az meg, hogy IL3-as rommal csodálkozol olyan problémákon amit említettél... :D Csendben súgom meg, dobd el az O2-t, vegyél helyette Androidot, és majd szidd azt is, ugyanis az is igényli a frissítést. Ha szerencséd van, akkor megcsinálja neked az OTA frissítést, ha nem, akkor maradnak az egyéb jellegű frissítések, amit ha nem csinálsz meg megint te jársz rosszul. Rá kéne jönni, hogy ezek már nem olyanok mint a régi zárt készülékek. Ha lehet frissíteni, akkor kell is. Teljesen mind1 milyen gyártótól fogsz venni telefont, de mindig lesz olyan elérhető romverzió rá, ami sokkal jobb mint amivel megvetted. Ha ezekkel a dolgokkal nem tudsz együtt élni, vegyél iPhone-t...  :hmm:
"Good, better,.....Android!  :D

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24603 Dátum: 2011, 09 13, 21:47:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor nem a cerka, de ez a lényegen nem változtat. Ha decemberig garis, akkor nem értem a problémádat. Vidd vissza és megcsinálják. Az meg, hogy IL3-as rommal csodálkozol olyan problémákon amit említettél... :D Csendben súgom meg, dobd el az O2-t, vegyél helyette Androidot, és majd szidd azt is, ugyanis az is igényli a frissítést. Ha szerencséd van, akkor megcsinálja neked az OTA frissítést, ha nem, akkor maradnak az egyéb jellegű frissítések, amit ha nem csinálsz meg megint te jársz rosszul. Rá kéne jönni, hogy ezek már nem olyanok mint a régi zárt készülékek. Ha lehet frissíteni, akkor kell is. Teljesen mind1 milyen gyártótól fogsz venni telefont, de mindig lesz olyan elérhető romverzió rá, ami sokkal jobb mint amivel megvetted. Ha ezekkel a dolgokkal nem tudsz együtt élni, vegyél iPhone-t...  :hmm:

Maximálisan igazad van, sajnos ha veszel egy telefont abban valami oknál fogva mindig a legrégibb rendszer lesz. Nekem is gyári JE2-es ROM volt az omniámon, iszonyat lassú volt sok buggal. Aztán amint olvastam kb 1 órát a PFC-n megtaláltam a gyógymódot mégpedig a ROM-frissítéssel és annyival de annyival egyszerűbb lett az életem :D Persze mára túl vagyok a 60.-ik flashen is kb :D Mondjuk ma eddig 4-et raktam fel és most rakom fel az 5.-et lol. De ha valaki be censored  1 flashtől akkor annak a szifon való  :p
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9

Nem elérhető kacsa1

  • Hozzászólások: 32
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: primo 2
  • PDA: HTC One X
  • PDA ROM: 4.1.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24604 Dátum: 2011, 09 14, 15:58:05 »
Sziasztok!


Érdeklődnék erről az érintőfelületről,ezt nehéz kicserélni így házilag?Mi neki a menete?Szét kell szedni a telót vagy csak az érintő lapot kell kiszedni a helyiről és az ujjat bele?Tudna segíteni már aki csinált ilyet?köszi!

Nem elérhető sz.roland76

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24605 Dátum: 2011, 09 15, 04:59:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!


Érdeklődnék erről az érintőfelületről,ezt nehéz kicserélni így házilag?Mi neki a menete?Szét kell szedni a telót vagy csak az érintő lapot kell kiszedni a helyiről és az ujjat bele?Tudna segíteni már aki csinált ilyet?köszi!
Talán ez kicsit segít:  You are not allowed to view links. Register or Login
Vagy a youtube-n nézz szét.  ;)

„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).

Nem elérhető seck

  • Hozzászólások: 142
  • PDA: samsung galaxy S4
  • PDA ROM: I1905XXBMF4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24606 Dátum: 2011, 09 15, 14:16:49 »
Sziasztok,

Megérné eladnom az O2-met és beruházni egy galaxy s2-re? vagy valami hasonló tudású de ( megérné) olcsóbb androidos készülékbe?

Öltlet?

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24607 Dátum: 2011, 09 15, 15:08:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok,

Megérné eladnom az O2-met és beruházni egy galaxy s2-re? vagy valami hasonló tudású de ( megérné) olcsóbb androidos készülékbe?

Öltlet?

Figyelj! Ezt neked kell érezni, a másik meg hogy attól is függ hogy mennyiért tudnád eladni!
Én úgy érzem hogy megérné androidra átállni de sza*ért hu*yért nem adom el az o2-őt, inkább várok még egy-két évet és majd utána beruházok valami újba! :D

Nem elérhető seck

  • Hozzászólások: 142
  • PDA: samsung galaxy S4
  • PDA ROM: I1905XXBMF4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24608 Dátum: 2011, 09 15, 16:01:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Figyelj! Ezt neked kell érezni, a másik meg hogy attól is függ hogy mennyiért tudnád eladni!
Én úgy érzem hogy megérné androidra átállni de sza*ért hu*yért nem adom el az o2-őt, inkább várok még egy-két évet és majd utána beruházok valami újba! :D

1,5 ÉVES. mennyiért tudnám árulni?

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24609 Dátum: 2011, 09 15, 19:04:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
1,5 ÉVES. mennyiért tudnám árulni?

Megoszlanak az árak! Nézz szét! De ne is gondolkozz 50felet! :( :'(

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24610 Dátum: 2011, 09 15, 19:29:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Megoszlanak az árak! Nézz szét! De ne is gondolkozz 50felet! :( :'(
50 felett? Az csúnya lenne. Én májusban adtam el 40-ért, egy valag tartozékkal kitűnő állapotban, és nem kapkodtak érte  :'(
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24611 Dátum: 2011, 09 15, 21:10:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
50 felett? Az csúnya lenne. Én májusban adtam el 40-ért, egy valag tartozékkal kitűnő állapotban, és nem kapkodtak érte  :'(

Igen csak felkészítettem szegényt hogy mi a szomorú igasság! :( :'(

Nem elérhető diablo77

  • Hozzászólások: 140
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: NXXJG5-XEHJG5-XXJF1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24612 Dátum: 2011, 09 15, 22:14:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen csak felkészítettem szegényt hogy mi a szomorú igasság! :( :'(
Az enyém is másfél éves. Eddig ez az egyetlen olyan készülék, amit ilyen hosszú ideig használok, általában még 1 éves kora előtt lecseréltem eddig a telefonokat. Most viszont nem nagyon van olyan telefon, amire szivesen lecserélném, főképp az IGO miatt. Az Androidos IGO (ami valójában a butított verzió) nekem nem jön be, a Nokia saját programja meg eléggé hanyagolható.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető seck

  • Hozzászólások: 142
  • PDA: samsung galaxy S4
  • PDA ROM: I1905XXBMF4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24613 Dátum: 2011, 09 16, 08:45:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az enyém is másfél éves. Eddig ez az egyetlen olyan készülék, amit ilyen hosszú ideig használok, általában még 1 éves kora előtt lecseréltem eddig a telefonokat. Most viszont nem nagyon van olyan telefon, amire szivesen lecserélném, főképp az IGO miatt. Az Androidos IGO (ami valójában a butított verzió) nekem nem jön be, a Nokia saját programja meg eléggé hanyagolható.

A galaxy S 2 -re nem éri meg váltani? A teszteket ahogy olvasom ( különösen ajánlott) nagyon jó készülék és nagyon bejön.   

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24614 Dátum: 2011, 09 16, 09:17:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A galaxy S 2 -re nem éri meg váltani? A teszteket ahogy olvasom ( különösen ajánlott) nagyon jó készülék és nagyon bejön.   
Mindenképpen érdemes! Csak mi kitértünk arra hogy ha elakarod adni az o2, na azt már nem igen érdemes mert nagyon keveset kapsz érte!

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24615 Dátum: 2011, 09 16, 09:24:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A galaxy S 2 -re nem éri meg váltani? A teszteket ahogy olvasom ( különösen ajánlott) nagyon jó készülék és nagyon bejön.   
Gyakorlatilag, mivel közel egy 'százassal' drágább készülékről beszélünk, minden szempontból megérné váltani. Az más kérdés, hogy az ember pénztárcája hogyan viszonyul a kérdéshez  ;)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24616 Dátum: 2011, 09 16, 12:36:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Gyakorlatilag, mivel közel egy 'százassal' drágább készülékről beszélünk, minden szempontból megérné váltani. Az más kérdés, hogy az ember pénztárcája hogyan viszonyul a kérdéshez  ;)
Teljesen egyetértek! :oops: :D

Nem elérhető diablo77

  • Hozzászólások: 140
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: NXXJG5-XEHJG5-XXJF1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24617 Dátum: 2011, 09 16, 20:13:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A galaxy S 2 -re nem éri meg váltani? A teszteket ahogy olvasom ( különösen ajánlott) nagyon jó készülék és nagyon bejön.   
Jobb készülék, mint az Omnia2, de én pont azért vettem WinMo-s telefont, hogy használni tudjam a normál (rendes) IGO programot (nem feltétlenül a régi 8-ast  ;) ). Az Androidon futó Amigo elég buta, ráadásul nem tudom, hogy létezik-e TMC az SGS2-re úgy, mint az Omniára. Persze a TMC nem feltétel, de más funkciók hiányoznának, ami mondjuk az Amigoban nincs.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24618 Dátum: 2011, 09 17, 12:08:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jobb készülék, mint az Omnia2, de én pont azért vettem WinMo-s telefont, hogy használni tudjam a normál (rendes) IGO programot (nem feltétlenül a régi 8-ast  ;) ). Az Androidon futó Amigo elég buta, ráadásul nem tudom, hogy létezik-e TMC az SGS2-re úgy, mint az Omniára. Persze a TMC nem feltétel, de más funkciók hiányoznának, ami mondjuk az Amigoban nincs.
Az androidon már nagyon régóta van iGO, sőőőőt én nem is használom, mivel iszonyat bejön a Sygic Aura. Szal ne írd le az androidot, csak azért mert picit hiányos a tudásod. Ja és csak 1 navigációs programot említettem, de lehetne még sorolni ;)

A kép szerintem magáért beszél...
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24619 Dátum: 2011, 09 17, 12:41:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az androidon már nagyon régóta van iGO, sőőőőt én nem is használom, mivel iszonyat bejön a Sygic Aura. Szal ne írd le az androidot, csak azért mert picit hiányos a tudásod. Ja és csak 1 navigációs programot említettem, de lehetne még sorolni ;)

A kép szerintem magáért beszél...
Tabra sajna nincs teljes képernyős iGO változat, de a Sygic Aura tényleg elég jó, ha nem is ér fel az iGO8-al, és ez teljes képernyős a Tab-on is.

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24620 Dátum: 2011, 09 17, 13:53:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tabra sajna nincs teljes képernyős iGO változat, de a Sygic Aura tényleg elég jó, ha nem is ér fel az iGO8-al, és ez teljes képernyős a Tab-on is.
A Tab egy külön világ, de ez a mi sztorink :D. Már ezerszer mondtam h nem látom értelmét, te pedig ezerszer bebizonyítottad az ellenkezőjét :)

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24621 Dátum: 2011, 09 17, 13:58:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A Tab egy külön világ, de ez a mi sztorink :D. Már ezerszer mondtam h nem látom értelmét, te pedig ezerszer bebizonyítottad az ellenkezőjét :)
Gondoltam, hogy nem tudod kihagyni ezt a megjegyzést.  :D  ;)  :)

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24622 Dátum: 2011, 09 17, 14:42:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Gondoltam, hogy nem tudod kihagyni ezt a megjegyzést.  :D  ;)  :)
Ezek szerint kiszámítható vagyok :D:D

Nem elérhető diablo77

  • Hozzászólások: 140
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: NXXJG5-XEHJG5-XXJF1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24623 Dátum: 2011, 09 17, 15:48:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az androidon már nagyon régóta van iGO, sőőőőt én nem is használom, mivel iszonyat bejön a Sygic Aura. Szal ne írd le az androidot, csak azért mert picit hiányos a tudásod. Ja és csak 1 navigációs programot említettem, de lehetne még sorolni ;)

A kép szerintem magáért beszél...
Köszi, de a tudásom ilyen téren elég jó, nem most kezdtem navigációval és WinMoval foglalkozni :D
Azért írtam az IGO termékcsaládot, mert sok ember véleményével együttértve én is azt tartom jelenleg a külön megvásárolható naviprogramok közül a legjobbnak.
A Sygic Aura meg tényleg jól néz ki, de nekem a kinézetnél fontosabb a funkcionalitás és a pontosság. Az Aura TeleAtlas térképeket használ, ami köztudottam a legrosszabb Magyarországon és KeletEU-ban, de a NyugatEU-s része is hagy némi kivánnivalót maga után. Egy jó barátom, aki fuvarozik, vett egy ilyen Sygic programot (Truck verziót, bár én nem tanácsoltam neki), 1 hét múlva jött, hogy nem tudok-e valami másik navit, mert ez így szinte használhatatlan.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető garesz

  • Hozzászólások: 902
  • Nem: Férfi
  • Sörivó
    • uksesakk
  • Navigáció / Navigation: ajgo
  • PDA: SGS3
  • PDA ROM: a legfrissebb független
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24624 Dátum: 2011, 09 17, 16:19:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi, de a tudásom ilyen téren elég jó, nem most kezdtem navigációval és WinMoval foglalkozni :D
Azért írtam az IGO termékcsaládot, mert sok ember véleményével együttértve én is azt tartom jelenleg a külön megvásárolható naviprogramok közül a legjobbnak.
A Sygic Aura meg tényleg jól néz ki, de nekem a kinézetnél fontosabb a funkcionalitás és a pontosság. Az Aura TeleAtlas térképeket használ, ami köztudottam a legrosszabb Magyarországon és KeletEU-ban, de a NyugatEU-s része is hagy némi kivánnivalót maga után. Egy jó barátom, aki fuvarozik, vett egy ilyen Sygic programot (Truck verziót, bár én nem tanácsoltam neki), 1 hét múlva jött, hogy nem tudok-e valami másik navit, mert ez így szinte használhatatlan.
Egyetértek a Topmapos térképek pontosak Kelet Európában a TeleAtlast kerülöm...
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha nem sikerül elsőre, akkor az ejtőernyős ugrás nem neked való!