2024, 09 22, 06:28:36

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1234445 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető seck

  • Hozzászólások: 142
  • PDA: samsung galaxy S4
  • PDA ROM: I1905XXBMF4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24625 Dátum: 2011, 09 17, 19:27:07 »
Amikor vettem az o2-öt kaptam hozzá IGO-t memó kártyán ( IGO 8.3.2.  )   A kártyát ha beraknám a galaxy-ba ugye nem tudnám rátelepíteni ?

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24626 Dátum: 2011, 09 17, 20:37:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Amikor vettem az o2-öt kaptam hozzá IGO-t memó kártyán ( IGO 8.3.2.  )   A kártyát ha beraknám a galaxy-ba ugye nem tudnám rátelepíteni ?
nem.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető tekes

  • Hozzászólások: 339
  • PDA: Xiaomi Redmi Note3 Pro
  • PDA ROM: CM13
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24627 Dátum: 2011, 09 18, 22:11:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
jo böngészö jobb mint az opera még nem sokat neteztem vele de kiprobáltam és müködik :)
Köszi, akkor kipróbálom én is.

Nem elérhető Bagika

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PDA: I8000
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
  • Skype: -
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24628 Dátum: 2011, 09 19, 02:47:36 »
sziasztok. olyan problémám lenne hogy betört az Omnia 2-m kijelzője és a telefonmemóriában van elég sok fontos adat (dokumentumok,képek) de ha ráteszem usb-n a gépre a memóriakártyát  olvassa a telefonmemória helyett (úgy maradt a beállítás) Winmo eszközközpont sem ismeri fel:/, valaki tud adni valami tippet mégis hogy hívhatnám elő a telefonmemóriát számítógépen keresztül?van erre vmi program vagy vmi?  mivel a telefonon semmilyen műveletet nem tudok végezni.!? előre is köszönöm.

Nem elérhető sz.roland76

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24629 Dátum: 2011, 09 19, 05:14:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok. olyan problémám lenne hogy betört az Omnia 2-m kijelzője és a telefonmemóriában van elég sok fontos adat (dokumentumok,képek) de ha ráteszem usb-n a gépre a memóriakártyát  olvassa a telefonmemória helyett (úgy maradt a beállítás) Winmo eszközközpont sem ismeri fel:/, valaki tud adni valami tippet mégis hogy hívhatnám elő a telefonmemóriát számítógépen keresztül?van erre vmi program vagy vmi?  mivel a telefonon semmilyen műveletet nem tudok végezni.!? előre is köszönöm.
Alternatív megoldás: kijelző csere.. ;)
Nem hinném, hogy lenne a problémádra más megoldás, vagy csak én nem tudok róla.  :oops: :oops:
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).

Nem elérhető Imrus

  • Hozzászólások: 187
  • Navigáció / Navigation: iGO 8.4.2
  • PDA: Motorola Defy+
  • PDA ROM: 4.0.4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24630 Dátum: 2011, 09 19, 06:54:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok. olyan problémám lenne hogy betört az Omnia 2-m kijelzője és a telefonmemóriában van elég sok fontos adat (dokumentumok,képek) de ha ráteszem usb-n a gépre a memóriakártyát  olvassa a telefonmemória helyett (úgy maradt a beállítás) Winmo eszközközpont sem ismeri fel:/, valaki tud adni valami tippet mégis hogy hívhatnám elő a telefonmemóriát számítógépen keresztül?van erre vmi program vagy vmi?  mivel a telefonon semmilyen műveletet nem tudok végezni.!? előre is köszönöm.

A MyMobiler nevű programmal a pc-hez csatlakoztatva, a monitoron nézheted, az egérrel kezelheted ...

You are not allowed to view links. Register or Login

 :ok:

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24631 Dátum: 2011, 09 19, 08:24:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A MyMobiler nevű programmal a pc-hez csatlakoztatva, a monitoron nézheted, az egérrel kezelheted ...

You are not allowed to view links. Register or Login

 :ok:
Vagy a WinCE plugint telepíteni kell a Total Commanderbe és látható lesz vele az egész telefon file rendszere.

Nem elérhető Bagika

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PDA: I8000
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
  • Skype: -
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24632 Dátum: 2011, 09 19, 20:07:19 »
köszönöm a segítséget kipróbáltam mindkét alternatívát de egyik sem szinkronizál a belső memóriával :/
ha esetleg egy tv-kábelt tudna nekem valaki olcsón akkor esetleg még avval próbálkoznék.
köszönöm

Nem elérhető ah88

  • Hozzászólások: 28
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: i8000
  • PDA ROM: JJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24633 Dátum: 2011, 09 19, 21:29:27 »
Sziasztok! O2-n valamiért nem akar csatlakozni a WIFIm. Pontosabban csatlakozik, de mindig figyelmeztet, hogy ellenőrizzem az internet beállításokat. Ennek mi lehet az oka? Van rá mód, hogy csak a wifit újratelepítsem? Még minden gyári a készüléken, a ROM is.

Nem elérhető tekes

  • Hozzászólások: 339
  • PDA: Xiaomi Redmi Note3 Pro
  • PDA ROM: CM13
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24634 Dátum: 2011, 09 19, 22:05:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
köszönöm a segítséget kipróbáltam mindkét alternatívát de egyik sem szinkronizál a belső memóriával :/
ha esetleg egy tv-kábelt tudna nekem valaki olcsón akkor esetleg még avval próbálkoznék.
köszönöm

Én a kijelző cseréjére gyúrnék a helyedben, akár szerviz, akár sajátkezű.
Digitizert már cseréltek itt egy páran, az nem is drága, nem is bonyolult.

Ha az usb beállítás háttértár módban van, akkor természetesen nem működnek a fentebb ajánlott módszerek, mert azokhoz as kell.
A tv kábelt nem értem. Mi köze az adatmentéshez? Hova dugnád a pc-n?

Esetleg romcsere, de majd a tapasztaltabbak megmondják, hogy az usb alapértelmezett beállítása az as-e, illetve hogy feláll-e az új rom, ha még a kalibrációt sem tudod megcsinálni.

Nem elérhető tekes

  • Hozzászólások: 339
  • PDA: Xiaomi Redmi Note3 Pro
  • PDA ROM: CM13
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24635 Dátum: 2011, 09 19, 22:59:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
jo böngészö jobb mint az opera még nem sokat neteztem vele de kiprobáltam és müködik :)
Nálam lassúbb, mint az OperaMini, és a wifit is eldobja, egyébként a felülete tetszetős.

Nem elérhető Strchris

  • Hozzászólások: 32
  • Navigáció / Navigation: Igo
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXJJ1 - viewdetails Szoggyari JJ1 21916
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24636 Dátum: 2011, 09 20, 09:00:43 »
Csináltam egy hard resetet ahogy az le van írva . De akadt egy gondom a hangerő , hogyan kell feltuningolni ?  Csináltam többszöri hard resetet és ugyanolyan halk maradt a hang .  >:( Most 5-ösön is olyan halk hogy alig lehet hallani . Belementem az audio control menübe és most még halkabb lett . Mit rontottam el és hogyan tudom növelni a hangerőt a szerviz menüből a hátsó hangszórónak ?

Nem elérhető lappyo

  • Hozzászólások: 31
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo8.3/Igo_Primo/Russa
  • PDA: samsung omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
  • Skype: lekvaros.nokedli
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24637 Dátum: 2011, 09 20, 19:32:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
köszönöm a segítséget kipróbáltam mindkét alternatívát de egyik sem szinkronizál a belső memóriával :/
ha esetleg egy tv-kábelt tudna nekem valaki olcsón akkor esetleg még avval próbálkoznék.
köszönöm

A My Mobiler jó ötlet lenne ha active syncre lenne állítva a teló, de így háttértárként nem fog vele működni. A tv kábel jó ötlet. Nem muszáj a gyári kábelt megvenni hozzá (asszem 5eFt, vagy e-bayen talán fele annyi) bármilyen jack és 3rca kábel jó hozzá, csak annyi a turpisság hogy nem kell tövig bedugni a jack-et a telóba csak éppen hogy. Általában a kamerákhoz szoktak adni gyárilag ilyen kábeleket.
Próba cseresznye :ok:
Lappyo

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24638 Dátum: 2011, 09 20, 20:07:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
köszönöm a segítséget kipróbáltam mindkét alternatívát de egyik sem szinkronizál a belső memóriával :/
ha esetleg egy tv-kábelt tudna nekem valaki olcsón akkor esetleg még avval próbálkoznék.
köszönöm
TV kábelt 'fillérekért' tudsz venni az ebay-ről, You are not allowed to view links. Register or Login. Nekem ilyen volt az O2-höz, tökéletesen működik. Ha nincs további terved a készülékkel akkor jó megoldás lehet. A kérdés az, hogy az érintőfelület működik e, mert ha az sem, akkor sokkal beljebb nem leszel azzal, hogy látod majd a kijelződet tv-n keresztül. Egyébként viszonylag olcsón megoldható a csere házilag. You are not allowed to view links. Register or Login kb. 6500 Ft, You are not allowed to view links. Register or Login kb. 1300 Ft. Az élmény amikor magadnak kicserélted, és a telefon frankón működik: felbecsülhetetlen :D
Nem nagy dolog egyébként, én szedtem szét O2-t teljesen, képek és videók alapján nem nagy dolog, ha van egy kis 'érzéked' hozzá.  ;)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető juhi04

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: JJ1
  • Skype: speed.fenegyerek
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24639 Dátum: 2011, 09 21, 16:37:21 »
Sziasztok tudom sokan írták már de valaki segíthetne  felébreszteni a telomat némi álmából :'( :'( Le fagyogat
 és kissé lassú :hmm: olvasgattam vissza hogy netán Rom csere lenne  a gyógyszer de nem tudom és azt se hogyan kezdjek neki :'( :shock: Akinek lenne kis ideje és segítene azt meg köszönném ! Vagy itt vagy skypen vagy nekem minden megoldás jó.

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24640 Dátum: 2011, 09 21, 19:00:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok tudom sokan írták már de valaki segíthetne  felébreszteni a telomat némi álmából :'( :'( Le fagyogat
 és kissé lassú :hmm: olvasgattam vissza hogy netán Rom csere lenne  a gyógyszer de nem tudom és azt se hogyan kezdjek neki :'( :shock: Akinek lenne kis ideje és segítene azt meg köszönném ! Vagy itt vagy skypen vagy nekem minden megoldás jó.

Nagyon egyszerű, csak kicsit  :olvass: :olvass: :olvass: :olvass: :olvass:.
You are not allowed to view links. Register or Login

Itt megtalálod az oprendszerednek megfelelő leírást: You are not allowed to view links. Register or Login

Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető juhi04

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: JJ1
  • Skype: speed.fenegyerek
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24641 Dátum: 2011, 09 21, 19:19:31 »
Köszi a link- et  de ebből szerviz lesz  e hez én  kissé béna vagyok :) és ha elrontom akkor meg csak  a fogamat szívnám ... :)

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24642 Dátum: 2011, 09 21, 19:50:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi a link- et  de ebből szerviz lesz  e hez én  kissé béna vagyok :) és ha elrontom akkor meg csak  a fogamat szívnám ... :)
Szerintem ezt inkább gondold át. Én személy szerint 2 Ft-ot nem fizetnék senkinek azért, h lefrissítse a telefonom. Jó-jó, ha valami balul sül el, övék a felelősség, de ha mindent átolvasol, és értelmezel, ennek az esélye gyakorlatilag 0. Részemről nem adnám oda egy kétes hozzáértésű egyénnek a készülékem, hogy frissítsen valamire (ami nem is biztos hogy a legfrissebb verzió), és még Ft-ot is fizessek érte. Nem nagy kaland, olvasgass, a topikok első hozzászólásaiban le van írva minden frissítésre vonatkozó információ. Elsőre nehezebb, de utána megy mint a karikacsapás  :ok: És ha van már némi fogalmad a folyamatról, kérdezz nyugodtan, lesz aki segít, de azt azért ne várd el, hogy valaki más csináljon meg mindent helyetted  ;)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető juhi04

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: JJ1
  • Skype: speed.fenegyerek
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24643 Dátum: 2011, 09 21, 19:55:21 »
Persze persze nem is várom  olvasgatok mert más nincs hátra:):) Köszi a segítségeket  és a véleményeket ez igaz magam szeretném megoldani ha tudom ...  ha nem marad így  már csak azt kéne tudni ami rajta van rom az régi e vagy nem  de ezt nem találom sehol se egyáltalán érdemes e neki állnom...      Most ezt írja nekem  :Aktuális készülék verzió: PDA:jg5 PHONE:jf1 CSC:jg5 (XEH)

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24644 Dátum: 2011, 09 21, 20:04:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Persze persze nem is várom  olvasgatok mert más nincs hátra:):) Köszi a segítségeket  és a véleményeket ez igaz magam szeretném megoldani ha tudom ...  ha nem marad így  már csak azt kéne tudni ami rajta van rom az régi e vagy nem  de ezt nem találom sehol se egyáltalán érdemes e neki állnom...      Most ezt írja nekem  :Aktuális készülék verzió: PDA:jg5 PHONE:jf1 CSC:jg5 (XEH)
Ez a verzió 'nem olyan' régi, de van tőle újabb. You are not allowed to view links. Register or Login (regisztráció kell hozzá) a verziókat, és látod melyik mikor jött ki. Ezt keresd: I8000NXXJG5, ez a Te verziód. Ha így fagyogat és lassú, érdemes megpróbálni a JJ1-et. Nem utolsó sorban ha frissíted rá, akkor tudsz feltenni 'főzött' romot is, amivel még gyorsabb lesz a készülék.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető juhi04

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: JJ1
  • Skype: speed.fenegyerek
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24645 Dátum: 2011, 09 21, 20:08:37 »
Köszi szépen!! nah majd meglátjuk mit sütünk ki ebből. Hát nekilátok..

Nem elérhető seck

  • Hozzászólások: 142
  • PDA: samsung galaxy S4
  • PDA ROM: I1905XXBMF4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24646 Dátum: 2011, 09 22, 19:15:39 »
Sziasztok,

Létrehoztam egy gmail-os rendszert az üzenetkezelőmben. Hogyan tudom én azt kitörölni mert eladás előtt állok.

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24647 Dátum: 2011, 09 23, 08:44:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok,

Létrehoztam egy gmail-os rendszert az üzenetkezelőmben. Hogyan tudom én azt kitörölni mert eladás előtt állok.
Én eladás előtt toltam egy HR-t. Így minden törlődött, és nem egy teleszemetelt PDA-t adtam tovább  ;)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető juhi04

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: JJ1
  • Skype: speed.fenegyerek
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24648 Dátum: 2011, 09 23, 15:55:37 »
Köszönöm  szépen  eva1021-nak hogy segített és így sikerült lefrissítenem a gépet !! Jobb lett mint volt .   Esetleg valaki mondana valamit ami még kellene rá??

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24649 Dátum: 2011, 09 23, 16:54:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm  szépen  eva1021-nak hogy segített és így sikerült lefrissítenem a gépet !! Jobb lett mint volt .   Esetleg valaki mondana valamit ami még kellene rá??

Kellene az adatlapodat is frissíteni hogy tudjuk mi is hogy melyik ROM van a készülékeden ha valami problémád van akkor könnyebben és gyorsabban tudjunk segíteni! :ok: ;) :D