2024, 09 23, 21:27:02

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1234603 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető ah88

  • Hozzászólások: 28
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: i8000
  • PDA ROM: JJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23650 Dátum: 2011, 05 22, 21:53:09 »
Megvan, mit toltam el. Soft reset kellett neki.

Felix

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23651 Dátum: 2011, 05 24, 09:06:20 »
Sziasztok!

Bocsi, ha lennék, de arra gondoltam, hogy sokan tértek át Omniáról Omnia II-re.

Érdeklődnék, hogy valakinek nincs-e otthon megfőzött, összetört Samu Omnia (i900) 1-ese. Olyant keresek, ami vagy kijelző hibás, vagy ROM frissítéssel lett téglásítva. Alkatrésznek kellene.

Köszi,

Nem elérhető sz.roland76

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23652 Dátum: 2011, 05 24, 09:10:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Bocsi, ha lennék, de arra gondoltam, hogy sokan tértek át Omniáról Omnia II-re.

Érdeklődnék, hogy valakinek nincs-e otthon megfőzött, összetört Samu Omnia (i900) 1-ese. Olyant keresek, ami vagy kijelző hibás, vagy ROM frissítéssel lett téglásítva. Alkatrésznek kellene.

Köszi,

itt nézz szét: You are not allowed to view links. Register or Login
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).

Nem elérhető Baszkupapa

  • Hozzászólások: 858
  • Nem: Férfi
  • Miszter Röpcsibácsi
    • Röpcsis videók
  • PDA: iPhone Xs 256
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23653 Dátum: 2011, 05 24, 13:26:08 »
Emberek. Isten bizony mondom, hogy az őőőőrületbe kerget már ez a pda.

Az a problémám, hogy ha zenét szeretnék hallgatni akkor valamiért mindig megáll a müzik. Ez fenn áll a "gyári" médiapléjerrel is és a külsőkkel is (most éppen a Nitrogen-t próbáltam). Sőt az is mindegy, hogy a gyári vezetékes fülhallgatót használom vagy égy BT fülest. Mi a fenétől csinálja vajon? Isten bizony mondom a sz*ros Nokia 6500 Slide jobb volt mint ez a szutyok. Valami ötlet (azon kívül, hogy dobjam el ;) )?

Nem elérhető sz.roland76

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23654 Dátum: 2011, 05 24, 13:31:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Emberek. Isten bizony mondom, hogy az őőőőrületbe kerget már ez a pda.

Az a problémám, hogy ha zenét szeretnék hallgatni akkor valamiért mindig megáll a müzik. Ez fenn áll a "gyári" médiapléjerrel is és a külsőkkel is (most éppen a Nitrogen-t próbáltam). Sőt az is mindegy, hogy a gyári vezetékes fülhallgatót használom vagy égy BT fülest. Mi a fenétől csinálja vajon? Isten bizony mondom a sz*ros Nokia 6500 Slide jobb volt mint ez a szutyok. Valami ötlet (azon kívül, hogy dobjam el ;) )?
Lefagy a lejátszó ?
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).

Nem elérhető Baszkupapa

  • Hozzászólások: 858
  • Nem: Férfi
  • Miszter Röpcsibácsi
    • Röpcsis videók
  • PDA: iPhone Xs 256
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23655 Dátum: 2011, 05 24, 13:38:54 »
Nem. Olyan, mintha a pause-t nyomnám meg. Mintha ahogy lockol a készülék megállítaná a lejátszást is.

Nem elérhető sz.roland76

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23656 Dátum: 2011, 05 24, 13:53:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem. Olyan, mintha a pause-t nyomnám meg. Mintha ahogy lockol a készülék megállítaná a lejátszást is.
A nitrogénnél van olyan a beállításoknál, hogy Blank screen.
Akkor is megáll ha ezt megnyomod?
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23657 Dátum: 2011, 05 24, 14:04:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem. Olyan, mintha a pause-t nyomnám meg. Mintha ahogy lockol a készülék megállítaná a lejátszást is.

Igen igen.. igen.. sajnos ezzel szenvedek már én is lassan egy éve.. úgyhogy ismerős a helyzet.. az én tapasztalatom az hogy... mikor bedugod a fülest akkor ne a telefonálás profilt válaszd hanem a zenehallgatást.. előnye hogy nem marad bekapcsolva a kijelző és nem áll meg a zene ha ráteszed a lockot... hátránya hogy ha hívnak elő kell venned a zsebedből és kikel húznod a fülest és csak úgy tudsz telefonálni.. nálam ilyenkor nem működik a headset gombja se a mikrofonja..
Sajnos én csak ezt az egy megoldás tudom erre.. :'(
ROM frissítés sem oldotta meg.. >:(

Amúgy szerintem ez a hiba nagyon minősíti a fejlesztőket és még a frissítésen is csak az látszik hogy kijavították az utórezgést és szevasz másra már nem jutott türelem.. meg hát így kiadni egy ilyen készüléket ennyiért hogy úgymond nem tudsz vele még headseten sem telefonálni kényelmesen.. mert nekem ha csak egyszer "szokásos módon" megnyomom a headset gombját nem elég neki kb 2mp-ig kell nyomnom hogy feleszméljen hogy felakarom venni... :'( >:(

Nem elérhető silverline

  • Hozzászólások: 27
  • Nem: Férfi
  • Elvetemült Fórumozó
  • PDA: Iphone 4 16GB Black
  • PDA ROM: iOS 4.1
  • Skype: devidboy14
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23658 Dátum: 2011, 05 24, 19:46:18 »
Sziasztok! Megint terhelnélek titeket a gondommal! Az előző PDA-mon bekapcsoltam a mobil követőt, és elfelejtettem a kódját! Valaki tud segíteni? :D Előre is köszönöm!
Tudtad-e, hogy a dohányzás megrövidíti a............cigarettád?

Mindig arra vágytam, hogy a számítógépemet ugyanolyan könnyű legyen kezelni, mint a telefonomat. Mostanra valóra vált az álmom. Immár a telefonomat se tudom kezelni.

Nem elérhető Zsocy155

  • Hozzászólások: 67
  • Nem: Férfi
  • PDA: Huawei P10 Lite
  • PDA ROM: WAS-LX1C02B114
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23659 Dátum: 2011, 05 24, 20:00:29 »
Sziasztok!
Megtudná valaki mondani, hogy hol tudom letiltani a bejövő ismeretlen hívót ?
Előre is köszi

Nem elérhető Baszkupapa

  • Hozzászólások: 858
  • Nem: Férfi
  • Miszter Röpcsibácsi
    • Röpcsis videók
  • PDA: iPhone Xs 256
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23660 Dátum: 2011, 05 24, 21:40:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen igen.. igen.. sajnos ezzel szenvedek már én is lassan egy éve.. úgyhogy ismerős a helyzet.. az én tapasztalatom az hogy... mikor bedugod a fülest akkor ne a telefonálás profilt válaszd hanem a zenehallgatást.. előnye hogy nem marad bekapcsolva a kijelző és nem áll meg a zene ha ráteszed a lockot... hátránya hogy ha hívnak elő kell venned a zsebedből és kikel húznod a fülest és csak úgy tudsz telefonálni.. nálam ilyenkor nem működik a headset gombja se a mikrofonja..
Sajnos én csak ezt az egy megoldás tudom erre.. :'(
ROM frissítés sem oldotta meg.. >:(

Amúgy szerintem ez a hiba nagyon minősíti a fejlesztőket és még a frissítésen is csak az látszik hogy kijavították az utórezgést és szevasz másra már nem jutott türelem.. meg hát így kiadni egy ilyen készüléket ennyiért hogy úgymond nem tudsz vele még headseten sem telefonálni kényelmesen.. mert nekem ha csak egyszer "szokásos módon" megnyomom a headset gombját nem elég neki kb 2mp-ig kell nyomnom hogy feleszméljen hogy felakarom venni... :'( >:(

Holnap kipróbálom majd és jelentek ;) Remélem működik mert azért nonszensz, hogy ezzel a szutyokkal nem lehet rendesen zenét hallgatni.

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23661 Dátum: 2011, 05 24, 21:58:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Holnap kipróbálom majd és jelentek ;) Remélem működik mert azért nonszensz, hogy ezzel a szutyokkal nem lehet rendesen zenét hallgatni.

Hát igen.. meg hogy úgy kiadják hogy belerezeg ha felveszed a telefont... :D meg hogy a gyári lockscreen nem zárja le a hardver gombokat stb stb... :D
Lehet mi vagyunk nagy igényűek de szerintem azért ezek nagyon nagyon alap dolgok..

Nem elérhető tekes

  • Hozzászólások: 339
  • PDA: Xiaomi Redmi Note3 Pro
  • PDA ROM: CM13
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23662 Dátum: 2011, 05 24, 22:30:14 »
Idézetet írta: Baszkupapa
Nem. Olyan, mintha a pause-t nyomnám meg. Mintha ahogy lockol a készülék megállítaná a lejátszást is.
Idézetet írta: Serenity
Igen igen.. igen.. sajnos ezzel szenvedek már én is lassan egy éve..
Sziasztok!
Sajnos nem tudom a megoldást, csak biztatni akarlak, hogy tartsatok ki.

Az enyém is ezt csinálta új korában, sokat kínlódtam vele, mindenféle lejátszó programokat kipróbáltam, hiába, állandóan megállt a zene amikor kikapcsolt a képernyő. Az első romcsere óta (már nem emlékszem melyik RapidNaked verzió volt) gyakorlatilag tökéletes. A touch playerrel és a WinMediaPlayerrel is.
Naponta használom autóban vezetékkel a rádió aux bemenetére kapcsolva, ill. sztereo bt. headsettel is.
Szól a zene, sötét a képernyő, a bejövő hívás megjelenik a képernyőn, a zene elhallgat, felveszem (headsettel vagy a bal gombbal), a beszélgetés után megy tovább a zene, majd bekapcsol a billentyűzár.
Kábellel én a zenehallgatást szoktam választani, de a vezeték csak egy sima audio kábel a rádióhoz, a headsetem bt.
Mindez úgy is működik, hogy az iGo van az előtérben, szól a zene, bejön a hívás, etc...
Természetesen kimenő hívásoknál is működik.
Így aztán én nagyon elégedett vagyok az enyémmel.

A minap azonban a szívbaj jött rám, kinyomtam a billentyűzárat, hogy megnézzem az órát, majd visszacsuktam - és megállt a zene!
Egy sima sr helyrehozta.

Szóval  úgy gondolom -remélem-, hogy nem a hardver, és nem is a lejátszóprogram a probléma forrása, a Ti esetetekben nem is a régi rom, hanem esetleg valami más program, talán lock, vagy today.

Nálam csak a gyári lock van bekapcsolva, a todayem is csupasz, iphonetoday. Programot sem nagyon használok mást.

Remélem, sikerül megoldanotok, elszomorító lenne, ha a készülékek között ekkora egyedi vagy széria különbségek lennének...

Nem elérhető sonka107

  • Hozzászólások: 193
  • Navigáció / Navigation: Igo 8.X
  • PDA: Samsung Omnia II i8000
  • PDA ROM: WM6.5.3_NXXJH2 >> CSC_I8000NXXJF4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23663 Dátum: 2011, 05 25, 03:13:05 »
Van valakinek ötlete hogy hogyan tüntetem ez az állandóan megjeleni Owner Informationt a lockolás után? S2U2 se írta felül és minden eggyel lockgomb megnyomás után megjelenik....

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23664 Dátum: 2011, 05 25, 11:52:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem. Olyan, mintha a pause-t nyomnám meg. Mintha ahogy lockol a készülék megállítaná a lejátszást is.
El kell érni, hogy a füles bedugásánál ki legyen választva a Headphones.Ilyenkor nem szakad meg a lejátszás és a hívásfogadás is működik.Legalább is nálam.

Nem elérhető szentes

  • Hozzászólások: 117
  • Nem: Férfi
  • zseniális matematikus
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Sony XPERIA Z , htc One X, Samsung i900 Omnia
  • PDA ROM: full stock/ 4.1.x
  • Skype: szentespeter
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23665 Dátum: 2011, 05 25, 13:40:32 »
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy Omnia II-n vissza lehet-e állítani a Windows Mobile 6.1-et, ha már frissítve lett 6.5-re?

Üdv
Don't trust me, i will be a doctor

Nem elérhető sonka107

  • Hozzászólások: 193
  • Navigáció / Navigation: Igo 8.X
  • PDA: Samsung Omnia II i8000
  • PDA ROM: WM6.5.3_NXXJH2 >> CSC_I8000NXXJF4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23666 Dátum: 2011, 05 25, 15:49:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Van valakinek ötlete hogy hogyan tüntetem ez az állandóan megjeleni Owner Informationt a lockolás után? S2U2 se írta felül és minden eggyel lockgomb megnyomás után megjelenik....
Amúgy utólag rájöttem hogy ezt az ablakot a Resco keyboard regisztrációnál hozza elő.
DE a registryben se találtam sehol a megoldást. Utánaolvastam de a gugli se hozott eredményt tehát akinek hasonló problémája van az segítsen..:)

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23667 Dátum: 2011, 05 25, 16:50:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Amúgy utólag rájöttem hogy ezt az ablakot a Resco keyboard regisztrációnál hozza elő.
DE a registryben se találtam sehol a megoldást. Utánaolvastam de a gugli se hozott eredményt tehát akinek hasonló problémája van az segítsen..:)
Én segíthetek. Vedd meg a programot és nem fogja kérni folyamatosan a regisztrációt. Ellenben mivel itt nincs warez, ne is próbálkozz a megoldás kérésével, mert dorgálás lesz a vége ;)

Vagy elviseled, vagy fordulj a google-hez  :ok:

Nem elérhető szentes

  • Hozzászólások: 117
  • Nem: Férfi
  • zseniális matematikus
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Sony XPERIA Z , htc One X, Samsung i900 Omnia
  • PDA ROM: full stock/ 4.1.x
  • Skype: szentespeter
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23668 Dátum: 2011, 05 25, 19:23:31 »
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy Omnia II-n vissza lehet-e állítani a Windows Mobile 6.1-et, ha már frissítve lett 6.5-re?

Üdv
Don't trust me, i will be a doctor

Nem elérhető Baszkupapa

  • Hozzászólások: 858
  • Nem: Férfi
  • Miszter Röpcsibácsi
    • Röpcsis videók
  • PDA: iPhone Xs 256
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23669 Dátum: 2011, 05 25, 19:25:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
El kell érni, hogy a füles bedugásánál ki legyen választva a Headphones.Ilyenkor nem szakad meg a lejátszás és a hívásfogadás is működik.Legalább is nálam.

Lehet, hogy a ROM a hibás vagy valami más, X aktás dolog van itt kérem de így is elhallgat a zene, függetlenül attól, hogy milyen lejátszót használok.

Nem elérhető silverline

  • Hozzászólások: 27
  • Nem: Férfi
  • Elvetemült Fórumozó
  • PDA: Iphone 4 16GB Black
  • PDA ROM: iOS 4.1
  • Skype: devidboy14
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23670 Dátum: 2011, 05 25, 19:34:32 »
Sziasztok! Valamelyik nap feltettem egy Rapid JJ1 csupaszt, és beállítom a CPU teljesítményt, az első telefonálás után vissza állítódik Automatikusra... Előre is köszönöm a segítséget! :) :D
Tudtad-e, hogy a dohányzás megrövidíti a............cigarettád?

Mindig arra vágytam, hogy a számítógépemet ugyanolyan könnyű legyen kezelni, mint a telefonomat. Mostanra valóra vált az álmom. Immár a telefonomat se tudom kezelni.

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23671 Dátum: 2011, 05 25, 20:17:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy Omnia II-n vissza lehet-e állítani a Windows Mobile 6.1-et, ha már frissítve lett 6.5-re?

Üdv
Visszaállítani nem, de ha ROM-t frissítesz természetesen felrakhatsz 6.1-s ROM-t is. De miért is tennéd????
Mindkét ROM verzióból (6.5 vagy 6.5.3) a legújabb szinte a legjobb is egyben...

Nem elérhető szax

  • Hozzászólások: 160
  • PDA: Samsung Galaxy S3
  • PDA ROM: I9300XXEMC2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23672 Dátum: 2011, 05 25, 20:55:43 »
Sziasztok! Most frissítettem szöggyári 6.5.3-ra az Omniámat. Bejelöltem a "preserve device content"-et Odinon és most eltűnt az egész MyStorage-om... Valahogy vissza lehet hozni mert elég fontos dolgok voltak rajta számomra?...

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23673 Dátum: 2011, 05 25, 21:36:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Most frissítettem szöggyári 6.5.3-ra az Omniámat. Bejelöltem a "preserve device content"-et Odinon és most eltűnt az egész MyStorage-om... Valahogy vissza lehet hozni mert elég fontos dolgok voltak rajta számomra?...
Szöggyárira? Odinal? Omniát? Valami nem stimmel itt...
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető szax

  • Hozzászólások: 160
  • PDA: Samsung Galaxy S3
  • PDA ROM: I9300XXEMC2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23674 Dátum: 2011, 05 25, 21:42:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szöggyárira? Odinal? Omniát? Valami nem stimmel itt...
Igen, szöggyári JI1_28236_Smooth . És természetesen Omnia II-re és igen hülye vagyok, Octanssal   :( ;)