2024, 09 23, 19:24:03

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1234599 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető wmati

  • Hozzászólások: 8
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: e
  • PDA: e
  • PDA ROM: e
  • Skype: e
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23700 Dátum: 2011, 05 28, 23:36:32 »
kész feladom  :'( :'(

Nem elérhető lkiss10

  • Hozzászólások: 12
  • PDA: HTC S100
  • PDA ROM: HTC S100
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23701 Dátum: 2011, 05 29, 11:18:35 »
Sziasztok

Tudnatok segiteni bluetooth activesync beallitasban? Mar mindent vegigolvastam, de egyszeruen nem mukod. Beleoszulok, hogy egy 10 eves technologiaval ennyit kell vacakolni. Mar a 3-dik bluetooth adaptert probalom ki, es mindegyik vacakol valamivel.
Van egy belkin mini bluetooth adapterem. Elvileg tamogatja az PIM sync-et, az Omnia viszont mindig csak a file transfer servicet latja (az mukodik is). Megtalalja az Ominat, felajanlja hozza a PIM sync, filetransfer, seviceket, de nem ad hozza com portot. Hogy tudok kezzel com portot hozzaadni. Az Omnia csak a filetransfert service-t latja az eszkozbol. Az eszkozkezelo szerint van 3 Bluetooth com port, de sehol nem jelennek meg a parositas alatt.
Tud esetleg valaki egy konkret bluetooth adapter tipust mondani, amivel neki mukodik?

Kosz

Nem elérhető csuki0111

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: igo
  • PDA: Omnia II
  • PDA ROM: 12345678
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23702 Dátum: 2011, 05 29, 20:56:46 »
Igo Primoban hogyan tudom beállítani, hogy csak az általam kívánt mappából játszon le zenéket?
A választ előre is köszi!
Másik probléma: autós töltőről nem akar tölteni. 2 félét is próbáltam. Az érdekesség az hogy az egyikkel egy diva sem tölt, míg a másikkal igen. Ötletek?

Nem elérhető sz.roland76

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23703 Dátum: 2011, 05 29, 20:58:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igo Primoban hogyan tudom beállítani, hogy csak az általam kívánt mappából játszon le zenéket?
A választ előre is köszi!
Az IGO primo  :warez: téma itt !!
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).

Nem elérhető 5tse

  • Hozzászólások: 63
  • M.K.
  • PDA: Omnia II
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1/XEHJG5/XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23704 Dátum: 2011, 05 30, 09:26:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok

Tudnatok segiteni bluetooth activesync beallitasban?
Kosz
Nem egy 21. századi dolog ez a bluetooth, nekem is hol sikerült, hol nem. A következőt innen a fórumról másoltam ki régebben és ennek így működnie kell!


"Először a pc-n keresed meg a pda-t. Párosítod. Kioszt neki egy com portot, vagy ha nem, akkor kézzel adsz hozzá egyet. Ezután az AS-ben a kapcsolatoknál kiválasztod azt a com portot ami a pda-hoz van rendelve.
Ezután a pda-n kezded el keresni a pc-t. Ha megvan, párosítod, és megnézed, hogy a szolgáltatásoknál szerepel-e az Activesync. Ha igen, akkor menni fog úgy, hogy a pda-n elindítod az AS programot, alul Menu, Connect via BT. A kapcsolat létrejön, és olyan mintha kábellel csatlakoztál volna.""
A hangszertulajdonos még nem zenész...

Nem elérhető alientwo

  • Hozzászólások: 31
  • PDA: i8000
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23705 Dátum: 2011, 05 30, 11:23:13 »
Sziasztok!
 
Olyan kérdésem lenne, hogy az O2 fényképezőjében, hogy lehet levenni a zárhangot?
A beállításaiban csak 3 hangból választhatok de kikapcsolást nem találtam.

Köszi!

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23706 Dátum: 2011, 05 30, 13:33:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
 
Olyan kérdésem lenne, hogy az O2 fényképezőjében, hogy lehet levenni a zárhangot?
A beállításaiban csak 3 hangból választhatok de kikapcsolást nem találtam.

Köszi!
Üdv!
Korábban be volt ez linkelve, talán mintha a FAQ-ban is benne lett volna, de most nem találom ott. Szerencsére gépen még megvolt, remélem jó lesz. Eszközre telepítsd.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23707 Dátum: 2011, 05 30, 13:39:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Másik probléma: autós töltőről nem akar tölteni. 2 félét is próbáltam. Az érdekesség az hogy az egyikkel egy diva sem tölt, míg a másikkal igen. Ötletek?
A tartozékok topikban nézz szét. Ott többen is leírták, hogy mi a teendő ilyenkor, vmit mókolni kell a töltő csatijával. Nekem sosem volt ilyen problémám szerencsére, de másoknál sokszor előfordult, főleg külföldről beszerzett töltők esetében.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető lkiss10

  • Hozzászólások: 12
  • PDA: HTC S100
  • PDA ROM: HTC S100
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23708 Dátum: 2011, 05 30, 14:31:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem egy 21. századi dolog ez a bluetooth, nekem is hol sikerült, hol nem. A következőt innen a fórumról másoltam ki régebben és ennek így működnie kell!


"Először a pc-n keresed meg a pda-t. Párosítod. Kioszt neki egy com portot, vagy ha nem, akkor kézzel adsz hozzá egyet. Ezután az AS-ben a kapcsolatoknál kiválasztod azt a com portot ami a pda-hoz van rendelve.
Ezután a pda-n kezded el keresni a pc-t. Ha megvan, párosítod, és megnézed, hogy a szolgáltatásoknál szerepel-e az Activesync. Ha igen, akkor menni fog úgy, hogy a pda-n elindítod az AS programot, alul Menu, Connect via BT. A kapcsolat létrejön, és olyan mintha kábellel csatlakoztál volna.""


Szia,

Kosz, ezt megtalaltam, de nem igazan tiszta. Nekem nem oszt ki com portot a PDA-nak. Csak szervizekrol beszel. Megkerdezi, hogy akarom -e hasznalni az Activesync service-t a PDA-rol, kipipalom, de furcsamod a mellette levo config gombot hiaba nyomom nem tortenik semmi. Ezutan, ha megnezem az Omnian, akkor a laptophoz mar csak a filetransfer servicet mutatja.
A bluetooth kezeloprogramban elvileg van com oszlop, de az activesync-hez nem ad meg erteket. Itt nem tudok semmit hozzaadni. Hol kellene kezzel hozzaadnom? Az eszkozkezeloben benne van, hogy a com6,7,8 portok bluetooth communikacios protok, de mit kezdjek vele?

Kezdek lemondani errol a temarol. Lehet, hogy marad az USB kabel. Arrol van valakinek tapasztalata, hogy az Omnia 2 USB konnektora mennyire birja a napi tobbszori fel-le dugdosast?

Laci

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23709 Dátum: 2011, 05 30, 14:40:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia,

Kosz, ezt megtalaltam, de nem igazan tiszta. Nekem nem oszt ki com portot a PDA-nak. Csak szervizekrol beszel. Megkerdezi, hogy akarom -e hasznalni az Activesync service-t a PDA-rol, kipipalom, de furcsamod a mellette levo config gombot hiaba nyomom nem tortenik semmi. Ezutan, ha megnezem az Omnian, akkor a laptophoz mar csak a filetransfer servicet mutatja.
A bluetooth kezeloprogramban elvileg van com oszlop, de az activesync-hez nem ad meg erteket. Itt nem tudok semmit hozzaadni. Hol kellene kezzel hozzaadnom? Az eszkozkezeloben benne van, hogy a com6,7,8 portok bluetooth communikacios protok, de mit kezdjek vele?

Kezdek lemondani errol a temarol. Lehet, hogy marad az USB kabel. Arrol van valakinek tapasztalata, hogy az Omnia 2 USB konnektora mennyire birja a napi tobbszori fel-le dugdosast?

Laci
Minden gond nélkül viselte.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető alientwo

  • Hozzászólások: 31
  • PDA: i8000
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23710 Dátum: 2011, 05 31, 10:20:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv!
Korábban be volt ez linkelve, talán mintha a FAQ-ban is benne lett volna, de most nem találom ott. Szerencsére gépen még megvolt, remélem jó lesz. Eszközre telepítsd.

1001 hála és köszönet :) Így már lőhetem majd a stika képeket :D

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23711 Dátum: 2011, 05 31, 10:49:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
1001 hála és köszönet :) Így már lőhetem majd a stika képeket :D
:D  :ok:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető rikaj

  • Hozzászólások: 11
  • Nem: Férfi
  • PDA: Huawei P8
  • PDA ROM: Gyári
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23712 Dátum: 2011, 05 31, 15:30:47 »
Sziasztok!
Kéne egy kis segítség. Adott egy Omnia 2 viszont van egy olyan probléma, hogy nem hajlandó jelet fogni mintha nem lenne térerő, működik minden csak éppen nem lehet telefonálni...
Valakinek ötlete? Előre is köszönöm!

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23713 Dátum: 2011, 05 31, 15:57:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Kéne egy kis segítség. Adott egy Omnia 2 viszont van egy olyan probléma, hogy nem hajlandó jelet fogni mintha nem lenne térerő, működik minden csak éppen nem lehet telefonálni...
Valakinek ötlete? Előre is köszönöm!
Romverziód?
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető rikaj

  • Hozzászólások: 11
  • Nem: Férfi
  • PDA: Huawei P8
  • PDA ROM: Gyári
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23714 Dátum: 2011, 05 31, 16:14:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Romverziód?
pda:i8000nxxja5
csc:i8000panja5
telefon:i8000xxja3

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23715 Dátum: 2011, 05 31, 16:24:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
pda:i8000nxxja5
csc:i8000panja5
telefon:i8000xxja3
Így első blikkre a szokásos problémának tűnik. Régi a rom a készüléken, ezeknél relatíve gyakran előfordult, h összeakadt ez-az, így hol telefonálni nem lehet, hol wifi nincs, hol gps. Végleges megoldást egy frissebb rom jelentene.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető rikaj

  • Hozzászólások: 11
  • Nem: Férfi
  • PDA: Huawei P8
  • PDA ROM: Gyári
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23716 Dátum: 2011, 05 31, 16:28:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Így első blikkre a szokásos problémának tűnik. Régi a rom a készüléken, ezeknél relatíve gyakran előfordult, h összeakadt ez-az, így hol telefonálni nem lehet, hol wifi nincs, hol gps. Végleges megoldást egy frissebb rom jelentene.
Köszi, akkor csinálok egy frissítést aztán meglátom mi lesz, remélem tényleg csak ez a baja.

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23717 Dátum: 2011, 05 31, 16:34:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi, akkor csinálok egy frissítést aztán meglátom mi lesz, remélem tényleg csak ez a baja.
Több mint valószínű. Flashelj egy JJ1-es gyári romot: You are not allowed to view links. Register or Login le tudod szedni, de JG5-ös csc-vel rakd, mert csak úgy lesz magyar. A többi infot megtalálod a romoldában. Sok sikert!
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető tboy_eddy

  • Hozzászólások: 102
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung GT-i8000 Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23718 Dátum: 2011, 05 31, 18:31:06 »
Szasztok!
egy olyan kérdeésem lenne hogy: feltettem egy SPB Mobile Shell v.3.5.5.Build.10087.CBD.zip nevű progit az moniára. nem tetszett eért letöröltem, de (a képen ahogy csatoltam) a tárcsázás gomb felett eddig a telefon opció volt, az nem is változott. de a letes gomb felett az Spb Home felirat van. ha "rábökök" : A(-z) 'MenuLauncher' fájl nem megnyitható. Vagy nem rendelkezik megbízhatóságot jelző tanúsítvánnyal, vagy egy a kompotensei közül nem található. Amennyiben a probléma ovábbra is fennálna, próbákozzon a fájl újratelepítésével vagy visszaállításával.
-megpróbáltam újartelepíteni hátha találok egy uninstall-t de nem engedi felttenni újra! megkérdezi hov szeretném telepíteni, kiválasztom, van elegendő hely is...végigfut a telepítés és kiírja hogy nem sikerült telepíteni!
hogy tudnám újra a nevek feliratot/opciót elővarázsolni mert nagyon hiányzik!! segítsetek!!!
előre is köszönöm!!!!!! 

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23719 Dátum: 2011, 05 31, 18:42:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szasztok!
egy olyan kérdeésem lenne hogy: feltettem egy SPB Mobile Shell v.3.5.5.Build.10087.CBD.zip nevű progit az moniára. nem tetszett eért letöröltem, de (a képen ahogy csatoltam) a tárcsázás gomb felett eddig a telefon opció volt, az nem is változott. de a letes gomb felett az Spb Home felirat van. ha "rábökök" : A(-z) 'MenuLauncher' fájl nem megnyitható. Vagy nem rendelkezik megbízhatóságot jelző tanúsítvánnyal, vagy egy a kompotensei közül nem található. Amennyiben a probléma ovábbra is fennálna, próbákozzon a fájl újratelepítésével vagy visszaállításával.
-megpróbáltam újartelepíteni hátha találok egy uninstall-t de nem engedi felttenni újra! megkérdezi hov szeretném telepíteni, kiválasztom, van elegendő hely is...végigfut a telepítés és kiírja hogy nem sikerült telepíteni!
hogy tudnám újra a nevek feliratot/opciót elővarázsolni mert nagyon hiányzik!! segítsetek!!!
előre is köszönöm!!!!!!
Valószínűleg nem sikerült rendesen az uninstall, és hagyott némi szemetet magából. Kézzel törölted fájlkezelővel, vagy rendes uninstallt nyomtál?
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető rikaj

  • Hozzászólások: 11
  • Nem: Férfi
  • PDA: Huawei P8
  • PDA ROM: Gyári
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23720 Dátum: 2011, 05 31, 19:12:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Több mint valószínű. Flashelj egy JJ1-es gyári romot: You are not allowed to view links. Register or Login le tudod szedni, de JG5-ös csc-vel rakd, mert csak úgy lesz magyar. A többi infot megtalálod a romoldában. Sok sikert!
Mindent a leírtak szerint csináltam, de már másodszor szakadt meg "MoviNAND" hibával... ilyenkor mi a teendő?

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23721 Dátum: 2011, 05 31, 19:14:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mindent a leírtak szerint csináltam, de már másodszor szakadt meg "MoviNAND" hibával... ilyenkor mi a teendő?
Furcsa, ma már te vagy a második... Milyen oprendszer alól csinálod? Onnan töltötted amit linkeltem? Csomagolásnál 7zip-et használtál? Ugye nem használsz előlapi usb-t, usb hosszabbítót, vagy elosztót?
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető rikaj

  • Hozzászólások: 11
  • Nem: Férfi
  • PDA: Huawei P8
  • PDA ROM: Gyári
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23722 Dátum: 2011, 05 31, 19:19:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Furcsa, ma már te vagy a második... Milyen oprendszer alól csinálod? Onnan töltötted amit linkeltem? Csomagolásnál 7zip-et használtál? Ugye nem használsz előlapi usb-t, usb hosszabbítót, vagy elosztót?
Xp-t használok, mindent onnan töltöttem ami le volt írva, igen 7zip-et használtam és nincs semmilyen hosszabbító se elosztó... közvetlen a gép hátuljába dugtam az usb-t. Valami ötlet? Életet mentenél vele :D

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23723 Dátum: 2011, 05 31, 19:28:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Xp-t használok, mindent onnan töltöttem ami le volt írva, igen 7zip-et használtam és nincs semmilyen hosszabbító se elosztó... közvetlen a gép hátuljába dugtam az usb-t. Valami ötlet? Életet mentenél vele :D
Sajnos sok más ötletem nincsen, én szerencsére még sosem jártam így, de a múltkorában is volt hasonló probléma: You are not allowed to view links. Register or Login olvasd el az első két hozzászólást. Hátha.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető tboy_eddy

  • Hozzászólások: 102
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung GT-i8000 Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23724 Dátum: 2011, 05 31, 19:35:41 »
kézzel töröltem mert nem találtam uninstallt!! most mit tegyek??