2024, 09 24, 15:23:50

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1234701 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető cocas

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: Samsung-I8000
  • PDA ROM: I8000NXXJH2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23250 Dátum: 2011, 04 12, 16:14:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én egyszerű, régimódi today screen-t használok.Olyan alkalmazásokat rakok ki rá amelyek fontosak számomra, illetve lenyíló ablakokból, újabb lehetőségeket kínálnak.Szerintem ennek van a legkevesebb energia igénye, ha a csili-vili nem olyan fontos számodra.

Ezen most van egy SPB Mobile Shell 3.5.5
(Így kaptam)
Hol ezzel használom, hol a "Show Today"-t megnyomva az ottani 3 "ablak" közt váltogatva az oda
kirakosgatott dolgokat használom. (Ugyanazokat, mint az SPB felületen.  :-)  )
Lehet, hogy nem is kéne nekem az SPB?
Lehet, hogy akkor "alapban" jobban működne?
Esetleg kevesebbet is enne?

Nem elérhető sz.roland76

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23251 Dátum: 2011, 04 12, 16:19:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezen most van egy SPB Mobile Shell 3.5.5
(Így kaptam)
Hol ezzel használom, hol a "Show Today"-t megnyomva az ottani 3 "ablak" közt váltogatva az oda
kirakosgatott dolgokat használom. (Ugyanazokat, mint az SPB felületen.  :-)  )
Lehet, hogy nem is kéne nekem az SPB?
Lehet, hogy akkor "alapban" jobban működne?
Esetleg kevesebbet is enne?
Igen, kevesebbet enne Shell nélkül.  ;) ;)
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).

Nem elérhető Jánosbá

  • Hozzászólások: 117
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: volt,már nincs
  • PDA: S 8500 Wave
  • PDA ROM: Bada 1.2 sw-XXJL2 csc-XDJL1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23252 Dátum: 2011, 04 12, 16:22:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha gondod van a ROM-al, fordulj a készítőjéhez... :P
Elővettem a PDA-t, amin ugyanez a verzió van, bekapcsoltam, átállítottam Samsung Today-re, megnéztem, nekem ott van lenn a jobb oldalon az OK gomb.
Talán ott a gond hogy KISMILLÁRD ALKALOMMAL el lett mondva, hogy a 6.5.3 ROM-okat NEM, ismétlem NEM HASZNÁLJUK MAGYARUL, XEHJG5 CSC-vel, csak angolul, XEU CSC-vel.
Leülhet.
:huh: akkor sorry elnéztem mert egy mappába tettem a 6.5-ös rommal , az OK helyett egy X-van azért nem csinált semmit  ;)azért  :ok: akkor még  :olvass:
Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának.

Nem elérhető Vince1

  • Hozzászólások: 7
  • Navigáció / Navigation: Samsung
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23253 Dátum: 2011, 04 12, 16:30:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csinálj a My storagen egy My Documents könyvtárat és másold oda a cucclidat

Megtörtént a könyvtár létrehozása, semmit sem lát, ami benne van.

Tegnapelőtt feltettem Rapid Lite Sense romját, azóta újraraktam az üreset és visszatettem az SPB-t ami előtte is fenn volt. Viszont!!

A képernyőzár az maradt a Sense-s felület, és az ébresztőnél (óra és ébresztésnél a kis harangra kattintva legördülő listában) ugyanazok a hangok vannak amik a Senseben voltak. Ennek nem kellett volna eltűnnie a rom frissítéssel?

Fileok, amiket használtam a ROM frissítésnél:
- Phone_I8000XXJJ1 (ez tartalmazhatja a Senses hangokat?)
- Rapid_JJ1(21916)_Naked_HUN
- I8000XEHJG5

Előre is köszi a segítséget.

Üdv

Vince1

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23254 Dátum: 2011, 04 12, 16:53:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Megtörtént a könyvtár létrehozása, semmit sem lát, ami benne van.

Tegnapelőtt feltettem Rapid Lite Sense romját, azóta újraraktam az üreset és visszatettem az SPB-t ami előtte is fenn volt. Viszont!!

A képernyőzár az maradt a Sense-s felület, és az ébresztőnél (óra és ébresztésnél a kis harangra kattintva legördülő listában) ugyanazok a hangok vannak amik a Senseben voltak. Ennek nem kellett volna eltűnnie a rom frissítéssel?

Fileok, amiket használtam a ROM frissítésnél:
- Phone_I8000XXJJ1 (ez tartalmazhatja a Senses hangokat?)
- Rapid_JJ1(21916)_Naked_HUN
- I8000XEHJG5

Előre is köszi a segítséget.

Üdv

Vince1
Tegyél fel egy gyári NXXJJ1-et, és csak utána a főzöttet.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23255 Dátum: 2011, 04 12, 16:55:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
:huh: akkor sorry elnéztem mert egy mappába tettem a 6.5-ös rommal , az OK helyett egy X-van azért nem csinált semmit  ;)azért  :ok: akkor még  :olvass:
Régebbi ROM-oknál volt olyan, hogy az alkalmazás ablaka takarta az alsó menüt, olyankor használtuk azt a trükköt, hogy az O2 egyes fizikai gombjait a Samsungos Beállításoknál lehet feladatokhoz rendelni, mint pl. az OK-záshoz.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23256 Dátum: 2011, 04 12, 17:09:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezen most van egy SPB Mobile Shell 3.5.5
(Így kaptam)
Hol ezzel használom, hol a "Show Today"-t megnyomva az ottani 3 "ablak" közt váltogatva az oda
kirakosgatott dolgokat használom. (Ugyanazokat, mint az SPB felületen.  :-)  )
Lehet, hogy nem is kéne nekem az SPB?
Lehet, hogy akkor "alapban" jobban működne?
Esetleg kevesebbet is enne?
Biztos lehetsz benne, hogy ez így is van, de próbáld ki és majd meglátod a különbségeket!

Nem elérhető cocas

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: Samsung-I8000
  • PDA ROM: I8000NXXJH2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23257 Dátum: 2011, 04 12, 20:05:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Biztos lehetsz benne, hogy ez így is van, de próbáld ki és majd meglátod a különbségeket!

Köszönöm a válaszokat!
Leszedtem az SPB-t kipróbálom nélküle.

Egy dolog viszont birizgálja a fantáziámat.
Az Android.
Van erre a készülékre kiforrott, stabil, minden funkciójában működő megoldás?
Félig működőkről olvastam már.

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23258 Dátum: 2011, 04 12, 20:21:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm a válaszokat!
Leszedtem az SPB-t kipróbálom nélküle.

Egy dolog viszont birizgálja a fantáziámat.
Az Android.
Van erre a készülékre kiforrott, stabil, minden funkciójában működő megoldás?
Félig működőkről olvastam már.
Ha egy laikus válaszát akarod hallani, akkor nincs és nem is lesz stabil és működő Android O2-n...

Próbálgatások vannak, de ahogy olvasgatom szinte csak hibákba és bugokba ütköznek, mellesleg még ezeket sem lehet félig működőknek nevezni. Na de majd jönnek azok is akik megszállottan ragaszkodnak és kitartanak a projekt mellett.  :p

Nem elérhető cocas

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: Samsung-I8000
  • PDA ROM: I8000NXXJH2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23259 Dátum: 2011, 04 12, 20:52:09 »
Próbálom frissíteni az iGO-t a Naviextras-al.
De sajna azt írja ki, hogy nincs csatlakoztatva készülék. Pedig van.
Milyen módon kell összekapcsolni?
ActiveSync, May Storage vagy Storage Card?

Nem elérhető cocas

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: Samsung-I8000
  • PDA ROM: I8000NXXJH2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23260 Dátum: 2011, 04 12, 20:52:40 »
May= My    :D

Nem elérhető joeypapa

  • Hozzászólások: 3
  • PDA: samsung omnia i8000
  • PDA ROM: i8000nxxil3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23261 Dátum: 2011, 04 12, 21:05:38 »
Fuu hát látom itt csupa-csupa okos ember van,én pedig nem vagyok az sőt probálkozni sem akarok nagy értékű dolgokkal,ezért felteszem a következő kérdést:Van-e itt a fórumon olyan úriember(esetleg hölgy)aki pl. egy doboz cigi vagy két doboz sör (vagy bármi amit szeretne) ellenébe felrakna a telefonomra egy uj ROM-ot?ovlastam Rapid sense-éről,annak nagyon tudnék örülnék.Ja és budapesti vagyok=)előre is köszi,remélem a legjobbakat!:D

Nem elérhető Angmar

  • Hozzászólások: 4
  • PDA: Omnia 2
  • PDA ROM: I8000NXXJG5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23262 Dátum: 2011, 04 12, 22:39:10 »
Hello!

Tudnátok segíteni, hogyan lehet összehozni, hogy szinkronizáljon az ActiveSync Bluetooth-on keresztül? Az Omnián a beállításokban COM portnál csak a COM2, COM6 portot ajánlja fel. A PC-re telepített Bluetooth programban, és ActiveSync-ben nem tudok ilyen COM portot beállítani. A fájlátvitel működik Bluetooth-on keresztül

Nem elérhető cocas

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: Samsung-I8000
  • PDA ROM: I8000NXXJH2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23263 Dátum: 2011, 04 13, 08:33:18 »
Sziasztok!
Már csak a "csupasz" telefon van, rendszerhangok működnek, SMS-nél is minden beállítva, mégsem jelez hanggal SMS-nél.
Van valakinek ötlete, hogy mi lehet a gond?
Még mindig lehet valamilyen progi ami blokkolja?

Nem elérhető maffia777

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 349
  • Nem: Férfi
  • Senpai
  • Navigáció / Navigation: Ájgó
  • PDA: Nexus 5
  • PDA ROM: Mahdi-Mako 4.4.4.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23264 Dátum: 2011, 04 13, 08:40:19 »
Sziasztok
Nagy kérdésem lenne, miszerint szerélt már otthon valaki digitizert Omnia 2-öN? Ha igen, esetleg tudna segíteni leírással, képpel, tanáccsal, esetleg kicserélné nekem Budapesten???? Nagyon sürgős, mivel alig érzékel valamit a kicsike....
The way i am...

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23265 Dátum: 2011, 04 13, 11:31:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Fuu hát látom itt csupa-csupa okos ember van,én pedig nem vagyok az sőt probálkozni sem akarok nagy értékű dolgokkal,ezért felteszem a következő kérdést:Van-e itt a fórumon olyan úriember(esetleg hölgy)aki pl. egy doboz cigi vagy két doboz sör (vagy bármi amit szeretne) ellenébe felrakna a telefonomra egy uj ROM-ot?ovlastam Rapid sense-éről,annak nagyon tudnék örülnék.Ja és budapesti vagyok=)előre is köszi,remélem a legjobbakat!:D

Háát én nem szeretem a sört, és dohányozni sem dohányzom,ráadásul Pesti sem vagyok....csúnyán kiestem a kis kosárból.. :D
De szerintem te is megfogod tudni csinálni,sőt a sikerélmény is garantált! ;)
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23266 Dátum: 2011, 04 13, 12:03:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Már csak a "csupasz" telefon van, rendszerhangok működnek, SMS-nél is minden beállítva, mégsem jelez hanggal SMS-nél.
Van valakinek ötlete, hogy mi lehet a gond?
Még mindig lehet valamilyen progi ami blokkolja?
JH2-es 6.5.x rom van fent neked? Ebben az esetben ha magyarul használod megvan a válasz a kérdésedre. Elég sokszor le lett már itt írva, hogy a 6.5.x romok nem bazseválnak magyarul, mert vannak különböző hibák, pl nincs sms hang. Akár hogy is bűvészkedsz vele, ez megjavulni nem fog, és nem is lesz belőlük használható magyar verzió. Több lehetőséged is van: vagy angolul használod, vagy ha ragaszkodsz a magyarhoz akkor megszokod h nincs sms hang, vagy váltasz egy 6.5 romra.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23267 Dátum: 2011, 04 13, 12:05:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok
Nagy kérdésem lenne, miszerint szerélt már otthon valaki digitizert Omnia 2-öN? Ha igen, esetleg tudna segíteni leírással, képpel, tanáccsal, esetleg kicserélné nekem Budapesten???? Nagyon sürgős, mivel alig érzékel valamit a kicsike....
Egyik fórumtársunk engem már felhomályosított a témával kapcsolatban, név szerint You are not allowed to view links. Register or Login. Ő Debrecenben működik tudtommal, de ha másképp nem megy, szerintem a 'módszert' szívesen elmagyarázza neked is  :ok:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető cocas

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: Samsung-I8000
  • PDA ROM: I8000NXXJH2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23268 Dátum: 2011, 04 13, 12:25:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
JH2-es 6.5.x rom van fent neked? Ebben az esetben ha magyarul használod megvan a válasz a kérdésedre. Elég sokszor le lett már itt írva, hogy a 6.5.x romok nem bazseválnak magyarul, mert vannak különböző hibák, pl nincs sms hang. Akár hogy is bűvészkedsz vele, ez megjavulni nem fog, és nem is lesz belőlük használható magyar verzió. Több lehetőséged is van: vagy angolul használod, vagy ha ragaszkodsz a magyarhoz akkor megszokod h nincs sms hang, vagy váltasz egy 6.5 romra.

Szia!
Megpróbálom angolul, aztán meglátom.
Nyelv váltáskor kiírja, hogy minden adat, stb... el fog veszni.
Pontosan mik vesznek el?
Névjegyek, hálózati beállítások, stb...?
Hogy lehet a legkevésbé fájdalmasan megoldani?
Láma kérdés, de a ROM verziót pontosan hol találom?
A "Verzió --> Windows Mobile" talán?
Amire "javasolt" váltani, ha az általad írt verzió van fönt, azt itt a PDA-n megtalálom?

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23269 Dátum: 2011, 04 13, 12:33:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!
Megpróbálom angolul, aztán meglátom.
Nyelv váltáskor kiírja, hogy minden adat, stb... el fog veszni.
Pontosan mik vesznek el?
Névjegyek, hálózati beállítások, stb...?
Hogy lehet a legkevésbé fájdalmasan megoldani?
Láma kérdés, de a ROM verziót pontosan hol találom?
A "Verzió --> Windows Mobile" talán?
Amire "javasolt" váltani, ha az általad írt verzió van fönt, azt itt a PDA-n megtalálom?
Beállítások/rendszer/verzió/eszköz: itt a PDA résznél van a lényeg. De már az is elárulja a lényeget, h a start menü sávja alul van vagy felül a képernyőn? A nyelv váltás csak fájdalmas lehet, minden adatot töröl a PDA-ról, ugyanis teljesen újratelepíti a rendszert. Előtte mindent, azaz MINDENT ments le a készülékről. Adatok, névjegyek, stb. Itt a fórumon megtalálsz mindent. Ha nem ragaszkodsz a magyar nyelvhez, akkor elegendő ha átállítod a nyelvet angolra. Ha magyart akarsz, akkor 6.5-ös (felső start menüs) romot kell felraknod, amiből a legfrissebb gyári a JJ1-es. A You are not allowed to view links. Register or Login letölthető, illetve a You are not allowed to view links. Register or Login. Viszont ha erre kerül a sor, a JJ1-es rom nyelvi fájlja nem tartalmaz magyar nyelvet, így a JG5-ös rom csc-jét kell használnod.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető cocas

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: Samsung-I8000
  • PDA ROM: I8000NXXJH2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23270 Dátum: 2011, 04 13, 13:13:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Beállítások/rendszer/verzió/eszköz: itt a PDA résznél van a lényeg. De már az is elárulja a lényeget, h a start menü sávja alul van vagy felül a képernyőn? A nyelv váltás csak fájdalmas lehet, minden adatot töröl a PDA-ról, ugyanis teljesen újratelepíti a rendszert. Előtte mindent, azaz MINDENT ments le a készülékről. Adatok, névjegyek, stb. Itt a fórumon megtalálsz mindent. Ha nem ragaszkodsz a magyar nyelvhez, akkor elegendő ha átállítod a nyelvet angolra. Ha magyart akarsz, akkor 6.5-ös (felső start menüs) romot kell felraknod, amiből a legfrissebb gyári a JJ1-es. A You are not allowed to view links. Register or Login letölthető, illetve a You are not allowed to view links. Register or Login. Viszont ha erre kerül a sor, a JJ1-es rom nyelvi fájlja nem tartalmaz magyar nyelvet, így a JG5-ös rom csc-jét kell használnod.

PDA: I8000NXXJH2
CSC: I8000XEHJG5
Telefon: I8000XXJJ1

Start menü felirata felül jön elő, bár rábökve csak azok jönnek ott elő, amik egyébként is előjönnek odabökve (hang, hálózati beállítások, stb....

A verziókat nézve alapos lehet a félelmem, hogy ezzel a verzióval kéne mennie? Vagy tévedek?

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23271 Dátum: 2011, 04 13, 13:33:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
PDA: I8000NXXJH2
CSC: I8000XEHJG5
Telefon: I8000XXJJ1

Start menü felirata felül jön elő, bár rábökve csak azok jönnek ott elő, amik egyébként is előjönnek odabökve (hang, hálózati beállítások, stb....

A verziókat nézve alapos lehet a félelmem, hogy ezzel a verzióval kéne mennie? Vagy tévedek?
Kicsit ködös a dolog. A JH2 egy alsó start menüs ROM, amit angolul kell használni. Ellenben nálad JJ1 Phone-al (6.5 ROM), magyar csc-vel van flashelve.

Tegyük inkább tisztába. Melyik fajta ROM van a készülékeden a két két közül (csak a start menü elhelyezkedését nézd)?

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Aztán leírom, leírjuk mit kell tenned...

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23272 Dátum: 2011, 04 13, 13:46:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
PDA: I8000NXXJH2
CSC: I8000XEHJG5
Telefon: I8000XXJJ1

Start menü felirata felül jön elő, bár rábökve csak azok jönnek ott elő, amik egyébként is előjönnek odabökve (hang, hálózati beállítások, stb....

A verziókat nézve alapos lehet a félelmem, hogy ezzel a verzióval kéne mennie? Vagy tévedek?
Nekem a kérdésem az lenne, hogy ezt a romverziót te hoztad így össze, vagy esetleg így vetted vkitől használtan? Mert aki ezt így felflashelte annál volt egy kis zavar, mit-mivel is kell párosítani.  :taps: Igazából csak azon lepődöm meg, h az sms hang hiányán kívül más probléma nincsen ezzel a felállással :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető cocas

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: Samsung-I8000
  • PDA ROM: I8000NXXJH2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23273 Dátum: 2011, 04 13, 13:48:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kicsit ködös a dolog. A JH2 egy alsó start menüs ROM, amit angolul kell használni. Ellenben nálad JJ1 Phone-al (6.5 ROM), magyar csc-vel van flashelve.

Tegyük inkább tisztába. Melyik fajta ROM van a készülékeden a két két közül (csak a start menü elhelyezkedését nézd)?

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Aztán leírom, leírjuk mit kell tenned...

Hát igen érdekes a dolog.
Úgy néz ki (majdnem) mint a baloldali, de csak a Start felirat van felül, maga a "zászló" az alul.

Így került hozzám, más szakértette meg így.

Nem elérhető cocas

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: Samsung-I8000
  • PDA ROM: I8000NXXJH2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23274 Dátum: 2011, 04 13, 13:50:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát igen érdekes a dolog.
Úgy néz ki (majdnem) mint a baloldali, de csak a Start felirat van felül, maga a "zászló" az alul.

Így került hozzám, más szakértette meg így.

És persze alul van a "Telefon" és a "Névjegyzés" gomb is.