2024, 09 24, 13:24:20

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1234687 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető cocas

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: Samsung-I8000
  • PDA ROM: I8000NXXJH2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23275 Dátum: 2011, 04 13, 13:55:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem a kérdésem az lenne, hogy ezt a romverziót te hoztad így össze, vagy esetleg így vetted vkitől használtan? Mert aki ezt így felflashelte annál volt egy kis zavar, mit-mivel is kell párosítani.  :taps: Igazából csak azon lepődöm meg, h az sms hang hiányán kívül más probléma nincsen ezzel a felállással :D

Szóval így került hozzám.
Lehet, hogy van más probléma is, csak még nem jöttem rá! :D

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23276 Dátum: 2011, 04 13, 14:00:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szóval így került hozzám.
Lehet, hogy van más probléma is, csak még nem jöttem rá! :D
Szerintem flasheld újra. Nem egy nagy kaland, romoldában nézz szét, Rapid videója tényleg részletesen mindent megmutat, mit-hogyan kell csinálni. Ha tetszik az alsó start menüs elrendezés ami most van, és nincs bajod az angollal, akkor JI1-es rom, ha magyarul szeretnéd, akkor JJ1-es rom, JG5-ös magyar csc-vel. Ha utánaolvasol és megnézed a videót, megérted miket írkálunk :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23277 Dátum: 2011, 04 13, 14:00:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szóval így került hozzám.
Lehet, hogy van más probléma is, csak még nem jöttem rá! :D
A probléma gyökere a flashelés, mert ami most van a telefonodon egy káosz. Én a helyedben ROM-t frissítenék.
Előtte döntsd el, hogy angolul vagy magyarul akarod használni a készüléked és akkor ajánlunk egy pár ROM-t.

Nincs más választásod ;)

Nem elérhető cocas

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: Samsung-I8000
  • PDA ROM: I8000NXXJH2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23278 Dátum: 2011, 04 13, 14:03:57 »
Eligazodom az angol menüben is, de mivel feleségem is gyakran használja az én telefonomat (ingyen beszélhet a mamával róla  :D :D :D), ezért inkább a magyarul tudónál maradnék.

Olvasgatok - amikor tehetem -,de ha el tudtok látni célzottan tanácsokkal (pontosan mit, honnan, mit milyen sorrendben, stb...), azt nagyon megköszönném.

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23279 Dátum: 2011, 04 13, 14:13:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Eligazodom az angol menüben is, de mivel feleségem is gyakran használja az én telefonomat (ingyen beszélhet a mamával róla  :D :D :D), ezért inkább a magyarul tudónál maradnék.

Olvasgatok - amikor tehetem -,de ha el tudtok látni célzottan tanácsokkal (pontosan mit, honnan, mit milyen sorrendben, stb...), azt nagyon megköszönném.
Ez esetben már csak a sz.gépeden lévő oprendszer a kérdés. You are not allowed to view links. Register or Login, You are not allowed to view links. Register or Login. Mindkét helyen be vannak linkelve a szükséges programok, driverek. A flashelést You are not allowed to view links. Register or Login célszerű végezni. A legfrissebb magyarul használható rom a You are not allowed to view links. Register or Login. Ebből a könyvtárból az I8000PROJJ1 fájl kivételével letöltöd mindet, valamint a JG5-ös rom csc fájlját letöltöd You are not allowed to view links. Register or Login. You are not allowed to view links. Register or Login nevű programmal tudod őket kicsomagolni. 4 fájlt fogsz használni a flashelésnél (sokak szerint az eboot fájl elhagyható, ezt neked kell eldönteni). A videó alapján egyszerűen véghez vihető.
Néhány jótanács:
-feltöltött akksi
-lehetőség szerint laptop, az áramszünet kivédésére
-előlapi usb-t, usb elosztót, hosszabbítót ne használj!
Remélem leírtam mindent, ha vmi nem világos, a saját topikjában folyt.köv.  :ok:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23280 Dátum: 2011, 04 13, 14:21:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Eligazodom az angol menüben is, de mivel feleségem is gyakran használja az én telefonomat (ingyen beszélhet a mamával róla  :D :D :D), ezért inkább a magyarul tudónál maradnék.

Olvasgatok - amikor tehetem -,de ha el tudtok látni célzottan tanácsokkal (pontosan mit, honnan, mit milyen sorrendben, stb...), azt nagyon megköszönném.
Sőt igazából azt is eldönthetnéd, hogy milyen felülettel szeretnéd használni, mert ehhez mérten is lehetne ROM-t ajánlani.
Én Rapid ROM-t JJ1 csupaszát mondanám a választásodnak, mivel ezt magyarul is használhatod. Van még touchflo és sense felülettel is. Nézd meg hogy melyik elégíti ki az igényeid és ezek közül válasz.

Vagy van a hivatalos JJ1, amit említett az előttem szóló ;)

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23281 Dátum: 2011, 04 13, 14:26:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sőt igazából azt is eldönthetnéd, hogy milyen felülettel szeretnéd használni, mert ehhez mérten is lehetne ROM-t ajánlani.
Én Rapid ROM-t JJ1 csupaszát mondanám a választásodnak, mivel ezt magyarul is használhatod. Van még touchflo és sense felülettel is. Nézd meg hogy melyik elégíti ki az igényeid és ezek közül válasz.

Vagy van a hivatalos JJ1, amit említett az előttem szóló ;)
Így van, csak gondoltam azért említem elsősorban a gyárit, mert elsődlegesen az a cél, hogy megszüntesse ezt a zűrzavart rom szempontjából. És a főzött előtt amúgy is célszerű a teljes gyári. Ha belejön a romolásba, lehet gondolkodni a főzötteken is  :ok:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető cocas

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: Samsung-I8000
  • PDA ROM: I8000NXXJH2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23282 Dátum: 2011, 04 13, 14:31:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez esetben már csak a sz.gépeden lévő oprendszer a kérdés. You are not allowed to view links. Register or Login, You are not allowed to view links. Register or Login. Mindkét helyen be vannak linkelve a szükséges programok, driverek. A flashelést You are not allowed to view links. Register or Login célszerű végezni. A legfrissebb magyarul használható rom a You are not allowed to view links. Register or Login. Ebből a könyvtárból az I8000PROJJ1 fájl kivételével letöltöd mindet, valamint a JG5-ös rom csc fájlját letöltöd You are not allowed to view links. Register or Login. You are not allowed to view links. Register or Login nevű programmal tudod őket kicsomagolni. 4 fájlt fogsz használni a flashelésnél (sokak szerint az eboot fájl elhagyható, ezt neked kell eldönteni). A videó alapján egyszerűen véghez vihető.
Néhány jótanács:
-feltöltött akksi
-lehetőség szerint laptop, az áramszünet kivédésére
-előlapi usb-t, usb elosztót, hosszabbítót ne használj!
Remélem leírtam mindent, ha vmi nem világos, a saját topikjában folyt.köv.  :ok:

Asztali PC-m win7, de akkor maradok a notebook-nál. (Ez a naviextras-al valamiért egyébként is macerás, kifagy a naviextras)

A notebook XP-s, annak megfelelően akkor leszedem az írt dolgokat, megnézem (többször) a videót, és valamelyik este nekivágok.
Addig is köszönöm a segítséget.
Ha nyűgöm lesz, átmegyek a ROMOLDA-ba és kesreslek.

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23283 Dátum: 2011, 04 13, 14:47:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Asztali PC-m win7, de akkor maradok a notebook-nál. (Ez a naviextras-al valamiért egyébként is macerás, kifagy a naviextras)

A notebook XP-s, annak megfelelően akkor leszedem az írt dolgokat, megnézem (többször) a videót, és valamelyik este nekivágok.
Addig is köszönöm a segítséget.
Ha nyűgöm lesz, átmegyek a ROMOLDA-ba és kesreslek.
XP esetében a legegyszerűbb a művelet.  Ez esetben a leírtakra hagyatkozz, a videóból csak az octans-os rész vonatkozik rád. Nem nagy kaland, megfontoltan kell csinálni, nem kapkodni, és ennyi :) Sok sikert hozzá!  :ok:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető tusa

  • Hozzászólások: 430
  • Nem: Férfi
  • Turi Sándor
  • PDA: Nexus 5x
  • PDA ROM: Android 8.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23284 Dátum: 2011, 04 13, 14:48:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Próbálom frissíteni az iGO-t a Naviextras-al.
De sajna azt írja ki, hogy nincs csatlakoztatva készülék. Pedig van.
Milyen módon kell összekapcsolni?
ActiveSync, May Storage vagy Storage Card?
Storage Card

Nem elérhető cocas

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: Samsung-I8000
  • PDA ROM: I8000NXXJH2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23285 Dátum: 2011, 04 13, 15:08:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Storage Card

Köszi!
Közben már rájöttem, viszont valamiért a Naviextras megfagy a gépeimen valamiért.  :-(
De most nem is ez lesz a legfontosabb, csak a második.

Nem elérhető cocas

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: Samsung-I8000
  • PDA ROM: I8000NXXJH2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23286 Dátum: 2011, 04 13, 15:10:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
XP esetében a legegyszerűbb a művelet.  Ez esetben a leírtakra hagyatkozz, a videóból csak az octans-os rész vonatkozik rád. Nem nagy kaland, megfontoltan kell csinálni, nem kapkodni, és ennyi :) Sok sikert hozzá!  :ok:

Gondolom, egy full mentés ez előtt sem árt, igaz?  :)

Nem elérhető Vince1

  • Hozzászólások: 7
  • Navigáció / Navigation: Samsung
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23287 Dátum: 2011, 04 13, 15:21:08 »
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy feltettem pár napja Rapid Sense romját. Azóta feltettem A naked-et is, de pár dolog megmaradt a sense-ből. Pl. képernyőzár feloldásakor a sense felölet van. A csengőhangok (ébresztő legfőképpen) megmaradtak a Sensesek, és nem is tudok újat betenni helyettük.

A kérdésem az lenne, hogy amennyiben újra rakom a ROMot ez el fog tűnni?

Ezeket a fileokat használnám:
- Eboot_I8000NXXJJ1_HW_40.eb0
- I8000XEHJG5.csc
- Phone_I8000XXJJ1.bin
- Rapid_JJ1(21916)_Naked_HUN.nb0

Előre is köszi a segítséget.

Vince1


Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23288 Dátum: 2011, 04 13, 15:32:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy feltettem pár napja Rapid Sense romját. Azóta feltettem A naked-et is, de pár dolog megmaradt a sense-ből. Pl. képernyőzár feloldásakor a sense felölet van. A csengőhangok (ébresztő legfőképpen) megmaradtak a Sensesek, és nem is tudok újat betenni helyettük.

A kérdésem az lenne, hogy amennyiben újra rakom a ROMot ez el fog tűnni?

Ezeket a fileokat használnám:
- Eboot_I8000NXXJJ1_HW_40.eb0
- I8000XEHJG5.csc
- Phone_I8000XXJJ1.bin
- Rapid_JJ1(21916)_Naked_HUN.nb0

Előre is köszi a segítséget.

Vince1
A Rapid JJ1 helyett először tedd fel a gyári JJ1-et (.mst végű), ha fenn van, utána tallózd be mégegyszer az XEHJG5-öt és most vele a Rapid JJ1-et, és flash.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23289 Dátum: 2011, 04 13, 15:53:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Gondolom, egy full mentés ez előtt sem árt, igaz?  :)
Így van, memóriakártyán kívül minden el fog tűnni, mert korábban kihagytam, hogy frissítés után tolni kellene egy Master Resetet: *2767*3855#, hogy teljesen helyükre kerüljenek a dolgok. A My Storage tartalmát is törli. Névjegyek, találkozók, sms-k, mentésére pedig használd a You are not allowed to view links. Register or Login programot. Nem kell telepíteni, csak elindítod: next-next-next stb, annyira figyelj h a kártyára tegye a mentést. Ha kész vagy a frissítéssel, felrakod a programot újra, elindítod, és a kezdőképernyőjén a Backup résznél lenyitod a fület és a Restore-ra böksz. Ezután kiválasztod a mentett fájlt, majd next-next-next stb.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető SYMLY

  • Hozzászólások: 213
  • Nem: Férfi
  • PDA: S4 I9506
  • PDA ROM: I9506XXUCNI1 (T)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23290 Dátum: 2011, 04 13, 18:49:56 »
Sziasztok

O2 re nem lehet valami működő képes tuch wiz -t rakni am inem szaggat meg lassú. mert egyépként egész jó lehetne.
Hihetetlen hgoy egy 10.000Ft os samsungba simán szalad a touc wiz  nam akad meg használható ebbe meg egy rakás kaki.

Nem elérhető cocas

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: Samsung-I8000
  • PDA ROM: I8000NXXJH2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23291 Dátum: 2011, 04 13, 19:00:37 »
Szolgáltatói - ez esetben T-s - ROM-ot balgaság föltenni egyébként?

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23292 Dátum: 2011, 04 13, 19:08:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szolgáltatói - ez esetben T-s - ROM-ot balgaság föltenni egyébként?
Eléggé :) A T-s rom már régen is sz...r volt, aki tehette szabadult tőle.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23293 Dátum: 2011, 04 13, 19:14:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok

O2 re nem lehet valami működő képes tuch wiz -t rakni am inem szaggat meg lassú. mert egyépként egész jó lehetne.
Hihetetlen hgoy egy 10.000Ft os samsungba simán szalad a touc wiz  nam akad meg használható ebbe meg egy rakás kaki.
10e ft-os samsungba nem windows mobile op. rendszer fut és az ilyen telefonokra simán rá optimalizálják a felületeket... Nem nagy dolog.

Egyébként rengeteg használható felület van O2-re, ami szépen fut és nem lassú, de a Touch Wiz felületet szerintem igen kevesen használják... Olvasgass többet a felületekről és találd meg a legmegfelelőbbet.

Nem elérhető cocas

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: Samsung-I8000
  • PDA ROM: I8000NXXJH2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23294 Dátum: 2011, 04 13, 19:23:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Eléggé :) A T-s rom már régen is sz...r volt, aki tehette szabadult tőle.

M'cgyőztél!    :D :taps:

Nem elérhető Keril

  • Hozzászólások: 24
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Omnia GT-I8000
  • PDA ROM: JJ1/JG5/JJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23295 Dátum: 2011, 04 13, 20:21:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Eléggé :) A T-s rom már régen is sz...r volt, aki tehette szabadult tőle.

Apropó, nézegettem a T telefonkínálatát és még benne volt az O2.
Azt írja hogy magyar T9 van rajta. Ez igaz vagy csak elírás?
"Az élet olyan mint a motorkerékpár. Ahhoz hogy menjen, néha be kell rúgni."

Nem elérhető cocas

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: Samsung-I8000
  • PDA ROM: I8000NXXJH2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23296 Dátum: 2011, 04 13, 21:27:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Így van, memóriakártyán kívül minden el fog tűnni, mert korábban kihagytam, hogy frissítés után tolni kellene egy Master Resetet: *2767*3855#, hogy teljesen helyükre kerüljenek a dolgok. A My Storage tartalmát is törli. Névjegyek, találkozók, sms-k, mentésére pedig használd a You are not allowed to view links. Register or Login programot. Nem kell telepíteni, csak elindítod: next-next-next stb, annyira figyelj h a kártyára tegye a mentést. Ha kész vagy a frissítéssel, felrakod a programot újra, elindítod, és a kezdőképernyőjén a Backup résznél lenyitod a fület és a Restore-ra böksz. Ezután kiválasztod a mentett fájlt, majd next-next-next stb.

Drukkoljatok!
Most bootolgat a ROM-csere után.
Eddig nem volt hibaüzenet, remélem, ezután sem lesz!
Akkor bootolás után egy "Master Reset", és mehetnek rá vissza a mentett cuccok?

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23297 Dátum: 2011, 04 13, 21:33:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Drukkoljatok!
Most bootolgat a ROM-csere után.
Eddig nem volt hibaüzenet, remélem, ezután sem lesz!
Akkor bootolás után egy "Master Reset", és mehetnek rá vissza a mentett cuccok?
Ha hiba nélkül lefutott akkor gond nem lesz. Első boot angol nyelvű, ekkor még telepít, újraindulás után viszont már magyar lesz. Master Reset után pakolhatod vissza a cuccokat :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető cocas

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: Samsung-I8000
  • PDA ROM: I8000NXXJH2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23298 Dátum: 2011, 04 13, 21:43:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha hiba nélkül lefutott akkor gond nem lesz. Első boot angol nyelvű, ekkor még telepít, újraindulás után viszont már magyar lesz. Master Reset után pakolhatod vissza a cuccokat :)

Úgy néz ki, a ROM-olás sikeres volt.
Bebootolt, iGO telepedett, most újraindul, és Magyarul szólt hozzám, felül a START menü...   :)
Köszönöm az eddigi mindent!!!    :ok:  :taps:
Hát akkor most jön a Master Reset, aztán vissza a sokminden, oszt meglátjuk, van-e SMS-hangom!

Ahonnan letöltöttem a szükséges dolgokat, voltak olyanok, hogy Front camera ON,  Eredeti Setting, Volume Control...
Ha minden ok, kell ezekkel foglalkozni?
Ill láttam ott SKIN mappákat.
Azok hasonlóan "viselkednek", mint pl. egy iGO skin, vagyis más pofát ad neki, adott esetben előhoz/elrejt funkciókat, stb... ?

Nem elérhető SYMLY

  • Hozzászólások: 213
  • Nem: Férfi
  • PDA: S4 I9506
  • PDA ROM: I9506XXUCNI1 (T)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23299 Dátum: 2011, 04 14, 06:40:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Apropó, nézegettem a T telefonkínálatát és még benne volt az O2.
Azt írja hogy magyar T9 van rajta. Ez igaz vagy csak elírás?

Ez igaz most próbáltam ki a gyári samus billentyűn.