2024, 09 25, 15:26:22

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1234855 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22625 Dátum: 2011, 02 24, 20:24:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! :) Mizu? Végre úgy néz ki az omniám mint anno a régi :) Már csak egy 8Gb-s kari kéne bele és a fényképeim és már el is lenne felejtve az a rablásos dolog... :(
reiben vissza tértél? :D merre voltál mostanság? :P
Kicsit inaktívizáltam magam.

Egyébként a helyedben a JJ1 ROM-t tettem volna fel, mert ott már nincs utórezgés és brutál jó ROM. Másodsorban ha most vettél O2-t akkor már simán másra ruháztam volna be helyetted :p :ok:

Nem elérhető laci1117

  • Hozzászólások: 655
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Vodafone Navi
  • PDA: iPhone 4S/16Gb
  • PDA ROM: iOS 6.1.3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22626 Dátum: 2011, 02 24, 20:51:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kicsit inaktívizáltam magam.

Egyébként a helyedben a JJ1 ROM-t tettem volna fel, mert ott már nincs utórezgés és brutál jó ROM. Másodsorban ha most vettél O2-t akkor már simán másra ruháztam volna be helyetted :p :ok:
Énis elhiheted.. :) De most erre futotta =) engem is jobban csalogatott az SGS pl... de majd nyáron ha lesz melóm :)
Két szót ismerek mindig és soha, Fradista mindig Újpesti soha!

Nem elérhető Ironsides

  • Hozzászólások: 14
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Omnia 2
  • PDA ROM: PDA: RAPIDNXXJJ1; CSC: I8000XEHJG5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22627 Dátum: 2011, 02 25, 11:02:54 »
Sziasztok!
Tud valaki segíteni abban, hogy a pdf olvasó elforduljon fekvőbe?
Jó lenne olvasni a cuccon, de így lehetetlen. Az oldal léptetés sem lett rendesen kitalálva.
Köszönöm!
Rapid JJ1-es sense van fent.
Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22628 Dátum: 2011, 02 25, 11:08:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Tud valaki segíteni abban, hogy a pdf olvasó elforduljon fekvőbe?
Jó lenne olvasni a cuccon, de így lehetetlen. Az oldal léptetés sem lett rendesen kitalálva.
Köszönöm!
Rapid JJ1-es sense van fent.
Két lehetőséged is van, egyébként mindkettő megtalálható a FAQ-ban :) You are not allowed to view links. Register or Login, You are not allowed to view links. Register or Login:olvass:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető tboy_eddy

  • Hozzászólások: 102
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung GT-i8000 Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22629 Dátum: 2011, 02 25, 14:03:06 »
Sziasztk!
továbbmegyek az Opera 10 egy videot sem nyit meg nem tudok videot lejátszani vele! tudnátok segíteni hogy mit kellene telepítenem ahoz hogy tudjak mindenféle videot kukkolni???:)
előre is köszi:)

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22630 Dátum: 2011, 02 25, 14:30:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztk!
továbbmegyek az Opera 10 egy videot sem nyit meg nem tudok videot lejátszani vele! tudnátok segíteni hogy mit kellene telepítenem ahoz hogy tudjak mindenféle videot kukkolni???:)
előre is köszi:)
Nézd meg, hogy a Beállítások/Haladó/Beépülők be van-e kapcsolva?!

Nem elérhető tboy_eddy

  • Hozzászólások: 102
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung GT-i8000 Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22631 Dátum: 2011, 02 25, 14:57:22 »
elvileg be van! ott 2 lehetőség van 1. egy kattintás / 2. on az on van kipipálva:)
tehát akkor elvileg nem ez a baj???
lehet hogy valamilyen softvert még telepítenem kéne???
űelőre is köszi!!

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22632 Dátum: 2011, 02 25, 15:12:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
elvileg be van! ott 2 lehetőség van 1. egy kattintás / 2. on az on van kipipálva:)
tehát akkor elvileg nem ez a baj???
lehet hogy valamilyen softvert még telepítenem kéne???
űelőre is köszi!!
A sárga pöttynek "világítónak" kell lennie, akkor van bekapcsolva.Telepíteni külön meg nem kell semmit.

Nem elérhető Ironsides

  • Hozzászólások: 14
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Omnia 2
  • PDA ROM: PDA: RAPIDNXXJJ1; CSC: I8000XEHJG5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22633 Dátum: 2011, 02 25, 16:54:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Két lehetőséged is van, egyébként mindkettő megtalálható a FAQ-ban :) You are not allowed to view links. Register or Login, You are not allowed to view links. Register or Login:olvass:

Köszönöm a segítséget!
Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

Nem elérhető flyinthebox

  • Hozzászólások: 8
  • Nem: Férfi
  • PDA: I8000 NXXJG5 / HTC DESIRE Z
  • PDA ROM: CSS: I8000XEHJG5 _ Tel.: I8000XXJF1 / android2.3.3 _ Sense2.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22634 Dátum: 2011, 02 25, 21:21:38 »
Üdv All.

O2 vel volna internet megosztási gondom..:(
Kerestem itt a sorok között, de nem találtam +oldást a dologra..hátha valakinek van tippje..
Úgy ahogy a "kistesóval (I900)" eddig pepecűl ment minden, most sehogy sem akar menni.:(
masinákba (vista) kábel be / kapcsolódás / ..assszogya részéről ok aztán meg nyista freem.. meg yout.. meg a többiek..  :hmm: :( :( :( :'(

HA van valakinek 5lete, azt szívesen venném.

..ja és köszi a sok remek írásért, sokat segít "belakni" a 8000-t. Kicsit féltem, hogy nem lehet majd pipszkálódni a reg.-ben meg egyebek, de felnyitottátok a szemem..:D

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22635 Dátum: 2011, 02 25, 21:58:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv All.

O2 vel volna internet megosztási gondom..:(
Kerestem itt a sorok között, de nem találtam +oldást a dologra..hátha valakinek van tippje..
Úgy ahogy a "kistesóval (I900)" eddig pepecűl ment minden, most sehogy sem akar menni.:(
masinákba (vista) kábel be / kapcsolódás / ..assszogya részéről ok aztán meg nyista freem.. meg yout.. meg a többiek..  :hmm: :( :( :( :'(

HA van valakinek 5lete, azt szívesen venném.

..ja és köszi a sok remek írásért, sokat segít "belakni" a 8000-t. Kicsit féltem, hogy nem lehet majd pipszkálódni a reg.-ben meg egyebek, de felnyitottátok a szemem..:D

 :hejes:
Írd be a profilodba az i8000 ROM verzióját is, hogy tudjuk mi is mert az sokszor segít a problémák megoldásában!!

Nem elérhető flyinthebox

  • Hozzászólások: 8
  • Nem: Férfi
  • PDA: I8000 NXXJG5 / HTC DESIRE Z
  • PDA ROM: CSS: I8000XEHJG5 _ Tel.: I8000XXJF1 / android2.3.3 _ Sense2.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22636 Dátum: 2011, 02 26, 00:09:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
:hejes:
Írd be a profilodba az i8000 ROM verzióját is, hogy tudjuk mi is mert az sokszor segít a problémák megoldásában!!

Jogos ..Bocsánat...Valóban ideje volt módosítanom a profilomat..
..na meg ha kérek illene megköszönnöm is...bakkter...állt.-ban sem vagyok ekkora tukkó... :oops: :'(
Köszönet előre is a HELP-ért.

Nem elérhető fecike1987

  • Hozzászólások: 33
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: omnia II
  • PDA: omnia II
  • PDA ROM: i8000nxxjj1 rapid
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22637 Dátum: 2011, 02 26, 10:10:49 »
Üdv tudja valaki hogy az omnia 2 hol tárolhatja az smseket  mert romfrissités elott new studioval kimásoltam oket de egyszeruen nem tudom visszavarázsolni oket pedig biztosan vissza lehet ottvannak a programban.

Lacus_

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22638 Dátum: 2011, 02 26, 10:36:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv tudja valaki hogy az omnia 2 hol tárolhatja az smseket  mert romfrissités elott new studioval kimásoltam oket de egyszeruen nem tudom visszavarázsolni oket pedig biztosan vissza lehet ottvannak a programban.
:olvass: :olvass: :olvass:
Erre van egy jó progi amivel kimásolhatod és vissza is teheted  :hmm:
PimBackup, a FAQ-ban megtalálod  ;)
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető 7masodperc

  • Hozzászólások: 14
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: samsung i8000
  • PDA ROM: PDA:I8000NXXJJ1 CSC:I8000XEHJG5 PHONE:I8000XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22639 Dátum: 2011, 02 26, 13:04:50 »
Sziasztok. Sikerült a ROM frissítés. Minden segítséget köszönök. ÁSZ-ok vagytok.
Viszont. Lenne olyan problémám. Elméletileg a memóriámnak többnek kellene lenni. DE:
Induláskor 45mb-tól nem több és kb 20-30 perc mulva 17-15mb. Használok SPB-t. A legnagyobb problémám mégsem ez hanem, hogy az aksi nagyon hamar lemerül. Felmegyek a netre(opera) olvasok pl:Origo-t és kb 15:20mp alatt esik a szint 1-et. Asegítséget előre is köszi.. Szép napot...

Nem elérhető fecike1987

  • Hozzászólások: 33
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: omnia II
  • PDA: omnia II
  • PDA ROM: i8000nxxjj1 rapid
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22640 Dátum: 2011, 02 26, 14:07:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
:olvass: :olvass: :olvass:
Erre van egy jó progi amivel kimásolhatod és vissza is teheted  :hmm:
PimBackup, a FAQ-ban megtalálod  ;)
You are not allowed to view links. Register or Login

igen de ezzel már elkéstem,nagyon fontos lenne ahogy visza tudjam varázsolni a pc studiobol a telefonra valami ötlet?

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22641 Dátum: 2011, 02 26, 14:08:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok. Sikerült a ROM frissítés. Minden segítséget köszönök. ÁSZ-ok vagytok.
Viszont. Lenne olyan problémám. Elméletileg a memóriámnak többnek kellene lenni. DE:
Induláskor 45mb-tól nem több és kb 20-30 perc mulva 17-15mb. Használok SPB-t. A legnagyobb problémám mégsem ez hanem, hogy az aksi nagyon hamar lemerül. Felmegyek a netre(opera) olvasok pl:Origo-t és kb 15:20mp alatt esik a szint 1-et. Asegítséget előre is köszi.. Szép napot...
A RAM fogyást nagyban befolyásolja, milyen programokat használsz a gépen, és hogy bezárod e őket használat után. Ha esetleg még nem kapcsoltad volna be, ajánlom figyelmedbe a samus beállítások/ált. beállítások/gomb/x gomb. Érdemes beállítani, hogy x gombra a programokat befejezze, különben a háttérben maradnak és a memória csak fogy és fogy. Mellesleg aki SPB MS-t használ, annak ezt el kell fogadnia, hogy szép testreszabható, viszont rendkívüli sebességgel képes csorgatni a memóriát. Ha esetleg telepítesz rá még valami plusz témát, akkor meg végképp. Én jártam úgy, hogy alig használtam a telefont, és kíváncsiságképp ránéztem, 3 mb szabad memóm volt. Ezen kívül érdemes szétnézned a windows/startup mappában. Ott vannak azoknak a programoknak az ikonjai, amik a telefon bekapcsolásakor indulnak. Abból (persze ésszel) szedhetsz 1-2 fölösleges dolgot. Ha még mindig memória gondod van, akkor van egy olyan lehetőség, hogy quick menu, ezzel a gyári start menüt lehet lecserélni, és azt mondják sokat lehet vele nyerni. Egyébként nekem is ugyanez a gyári rom van fent jelenleg mint neked, 2 nap után 59 mb-n áll a ram. Az akksifogyásra nem tudok mit mondani. Többet jelentene ha a százalékot néznéd, nem a vonásokat, mert ez így elég tág. Ott is lehet csalni 1-2 dologgal, pl a képernyő fényerejét lejjebb venni kicsit, procit automatikusra, illetve ha nem használod masszívan a mobilnetet, akkor Samus beállítások/hálózati beállítások/sávválasztásnál ne automatikusra tedd, hanem gsm 900/1800-ra és nem barangol a 3g-n fölöslegesen ;)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető cusing

  • Hozzászólások: 201
  • Navigáció / Navigation: sync aura és XXX
  • PDA: samsung galaxy s 2
  • PDA ROM: I9100XXLSJ
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22642 Dátum: 2011, 02 26, 16:13:28 »
Nekem gyári ROM-al pár nap után 56mb a memória...akkor nem is olyan rossz... :shock:

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22643 Dátum: 2011, 02 26, 16:25:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A RAM fogyást nagyban befolyásolja, milyen programokat használsz a gépen, és hogy bezárod e őket használat után. Ha esetleg még nem kapcsoltad volna be, ajánlom figyelmedbe a samus beállítások/ált. beállítások/gomb/x gomb. Érdemes beállítani, hogy x gombra a programokat befejezze, különben a háttérben maradnak és a memória csak fogy és fogy. Mellesleg aki SPB MS-t használ, annak ezt el kell fogadnia, hogy szép testreszabható, viszont rendkívüli sebességgel képes csorgatni a memóriát. Ha esetleg telepítesz rá még valami plusz témát, akkor meg végképp. Én jártam úgy, hogy alig használtam a telefont, és kíváncsiságképp ránéztem, 3 mb szabad memóm volt. Ezen kívül érdemes szétnézned a windows/startup mappában. Ott vannak azoknak a programoknak az ikonjai, amik a telefon bekapcsolásakor indulnak. Abból (persze ésszel) szedhetsz 1-2 fölösleges dolgot. Ha még mindig memória gondod van, akkor van egy olyan lehetőség, hogy quick menu, ezzel a gyári start menüt lehet lecserélni, és azt mondják sokat lehet vele nyerni. Egyébként nekem is ugyanez a gyári rom van fent jelenleg mint neked, 2 nap után 59 mb-n áll a ram. Az akksifogyásra nem tudok mit mondani. Többet jelentene ha a százalékot néznéd, nem a vonásokat, mert ez így elég tág. Ott is lehet csalni 1-2 dologgal, pl a képernyő fényerejét lejjebb venni kicsit, procit automatikusra, illetve ha nem használod masszívan a mobilnetet, akkor Samus beállítások/hálózati beállítások/sávválasztásnál ne automatikusra tedd, hanem gsm 900/1800-ra és nem barangol a 3g-n fölöslegesen ;)

Igen igen! :ok: :ok: :D
Quick menüt minden képen érdemes feltenni! Nekem előtte 50ről indult és miután feltettem 85ről indul újraindítás után kb 65-55 körül meg is áll pár nap után de persze ezt attól is függ ki miket használ még mellete.. én s2u2 és WaPaC-ot is használok ezek is eléggé befolyásolják...! :ok: Nagyon sokat számít.. legalábbis nálam mert ős régi a ROM-om! :D
Ja.. és én az SPB MS-t nagyon nem ajánlom... De ez ízlések és pofonok.. csak főleg az szívja annyira a ramod szerintem...
Feltennél egy Reiben Titániumot akkor bőven maradna ramod.. és azt is nagyon jól testre tudod szabni! ;) :ok:

You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem gyári ROM-al pár nap után 56mb a memória...akkor nem is olyan rossz... :shock:

Pedig valljuk be nekünk is kéne már JJ1re frissítenünk! :D :D

Nem elérhető cusing

  • Hozzászólások: 201
  • Navigáció / Navigation: sync aura és XXX
  • PDA: samsung galaxy s 2
  • PDA ROM: I9100XXLSJ
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22644 Dátum: 2011, 02 26, 16:38:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen igen! :ok: :ok: :D
Quick menüt minden képen érdemes feltenni! Nekem előtte 50ről indult és miután feltettem 85ről indul újraindítás után kb 65-55 körül meg is áll pár nap után de persze ezt attól is függ ki miket használ még mellete.. én s2u2 és WaPaC-ot is használok ezek is eléggé befolyásolják...! :ok: Nagyon sokat számít.. legalábbis nálam mert ős régi a ROM-om! :D
Ja.. és én az SPB MS-t nagyon nem ajánlom... De ez ízlések és pofonok.. csak főleg az szívja annyira a ramod szerintem...
Feltennél egy Reiben Titániumot akkor bőven maradna ramod.. és azt is nagyon jól testre tudod szabni! ;) :ok:

Pedig valljuk be nekünk is kéne már JJ1re frissítenünk! :D :D
nem tudom...nálam minden elég jó,gps,a rendszer...talán a böngészés kissé nehézkes,de alapjába véve szerintem jó...

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22645 Dátum: 2011, 02 26, 16:40:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
...
Feltennél egy Reiben Titániumot akkor bőven maradna ramod.. és azt is nagyon jól testre tudod szabni! ;) :ok:
...
Miért csak a titanium? Ott a másik felületem is :p. Nekem Rapid JJ1 csupaszával és a ReiToday-el 80-85mb-nál áll meg a memória :ok: ja és 98ról indul  ;)

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22646 Dátum: 2011, 02 26, 16:49:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen igen! :ok: :ok: :D
Quick menüt minden képen érdemes feltenni! Nekem előtte 50ről indult és miután feltettem 85ről indul újraindítás után kb 65-55 körül meg is áll pár nap után de persze ezt attól is függ ki miket használ még mellete.. én s2u2 és WaPaC-ot is használok ezek is eléggé befolyásolják...! :ok: Nagyon sokat számít.. legalábbis nálam mert ős régi a ROM-om! :D
Ja.. és én az SPB MS-t nagyon nem ajánlom... De ez ízlések és pofonok.. csak főleg az szívja annyira a ramod szerintem...
Feltennél egy Reiben Titániumot akkor bőven maradna ramod.. és azt is nagyon jól testre tudod szabni! ;) :ok:

Pedig valljuk be nekünk is kéne már JJ1re frissítenünk! :D :D
Én az MS-t nagyon is szeretem, attól jobban semmi sem testre szabható O2-re (legalábbis én még nem találkoztam olyan today programmal), xda-n annyi féle felület van hozzá mint égen a csillag. Szebbnél szebbek. Az alap ms még nem is veszélyes, de én legutóbb a droid pro +-al használtam, akkor ment el a kedvem tőle. Fél nap alatt képes volt 70-80-ról kevéske használat mellett 20-30-ra lehúzni a memót.

És miért is nem frissítesz? :D Szerintem lassan már jobban tudsz a romokról meg a frissítésről mindent, mint mi :D Ne parázzál! Ha a hétvégén nem frissíted fel, már készítjük is a kukoricát a sarokba... :D  :ok:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető fecike1987

  • Hozzászólások: 33
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: omnia II
  • PDA: omnia II
  • PDA ROM: i8000nxxjj1 rapid
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22647 Dátum: 2011, 02 26, 17:36:19 »
helosztok ez az uj rapid féle rom is nagyon bejön de az igot még mindig nem tudom mukodésre birni akinek van valami ötlete az szoljon minden trukkot probáltam save mappa törlés segédprogramok minden,xdata bin fájl,minden.látja az összes muholdat de egyszeruen nem akar csatlakozni néha be be villan egy egy sárgán de ennyi.

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22648 Dátum: 2011, 02 26, 22:52:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
helosztok ez az uj rapid féle rom is nagyon bejön de az igot még mindig nem tudom mukodésre birni akinek van valami ötlete az szoljon minden trukkot probáltam save mappa törlés segédprogramok minden,xdata bin fájl,minden.látja az összes muholdat de egyszeruen nem akar csatlakozni néha be be villan egy egy sárgán de ennyi.
Ne a lakásban próbálkozz vele :whistle:

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22649 Dátum: 2011, 02 26, 22:53:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
helosztok ez az uj rapid féle rom is nagyon bejön de az igot még mindig nem tudom mukodésre birni akinek van valami ötlete az szoljon minden trukkot probáltam save mappa törlés segédprogramok minden,xdata bin fájl,minden.látja az összes muholdat de egyszeruen nem akar csatlakozni néha be be villan egy egy sárgán de ennyi.

Először is, frissítsd a profilodban a ROM verziódat. ;) Másodszor pedig, nekem frissítés után kb 10-15 percre magára kell hagyjam a kütyüt működő iGO-val, hogy meglegyen a jel. Utána pár perc alatt, bármikor, bárhol jelet fog.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login