2024, 09 25, 17:15:16

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1234866 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22600 Dátum: 2011, 02 24, 13:41:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok, a következők miatt kellene egy kis segítség.
Az omnia 2-n nem működik a wifi. Korábban már előfordult, akkor egy újra indítással megoldódott.
Most megint újra indítottam, csináltam egy soft reset-et, utána hard reset-et, de semmi. Megjegyezném a műszeren fut az spb shell 3.5, elsőként annak a widgedt-jéről próbáltam indítani. Mivel ez nem ment, belementem a saját kezelőjébe, azonban a wifi indításakor 3-szor felvillan a keresés és vége.
Utána mentem a kapcsolatkezelőbe, ahol azt írja, hogy (repcsis üzemmód, telefon, és bluetooth alatt) összes adatkapcsolat bontva, azonban  semmit nem ajánl fel a menüben, hogy az adatkapcsolatokat aktiválni tudjam. Egyébként minden működik, csak a wifit deaktiválta valamiért.
Kiszáltam a Shell-ből, a hagyományos windows asztalról a bluetooth mellől eltűnt a wifi aktiválásának lehetősége. Megjegyezném a wifi utolsó használata óta 3 progit telepítettem, de szerintem egyik sem olyan, ami miatt esetleg összeakadnának a progik. Szóval a Gps2day-t, a Skype-ot, és az Elecont Weathert tettem fel. Már arra gondolok, hogy ezeket leszedem, és megnézem akkor mi lesz.

Valami ötletetek, tanács van?
Az NXXIK5-nek a fórumon is közismert hibája, hogy elfelejti a wifit egy idő után. Frissítsd fel NXXJJ1-re.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető tusa

  • Hozzászólások: 430
  • Nem: Férfi
  • Turi Sándor
  • PDA: Nexus 5x
  • PDA ROM: Android 8.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22601 Dátum: 2011, 02 24, 13:46:12 »
Szervusztok!

A Samus ébresztőóránál, amikor ébresztés után megjelenik a "notifications" menü és az alatt a "dismiss" almenüt választom, akkor az ébresztő beállításaiban az adott napot kiveszi az ébresztési napok listájából. Másnál is előfordul? Van rá orvosság?

Nem elérhető jeriba

  • Hozzászólások: 5
  • PDA: omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXIK5
  • Skype: jeribashigan
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22602 Dátum: 2011, 02 24, 14:14:49 »
ok, köszönöm. gondolom a frissítés több helyről megoldható, pl. a samsung oldaláról. Pc-n frissítettem firmware-ket, de pda-n nem. Valami funkciót le kell kapcsolni, vagy mehet simán a kábelen keresztül? Mennyire veszélyes, mire vigyázzak (az áramszüneten kívűl :) ? Mekkora állomány egy ilyen frissítés, mennyi ideig tart?
Köszönöm, jeriba

Nem elérhető dionaea

  • Hozzászólások: 50
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGA
  • PDA ROM: FROYO.xwkb1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22603 Dátum: 2011, 02 24, 14:16:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Anzo nem i900-ra tervezte a titaniumot? A törléssel kapcsolatban, hogy kezdtél neki? A programok eltávolításánál vagy manuálisan?

A 4 oszlopos start menüt visszaállíthatod, ha talán felrakod ezt a cab-t -> You are not allowed to view links. Register or Login
(előtte készíts biztonsági másolatot a rendszeredről)

Köszi a választ

rendesen program eltávolitóval ahol meg is kérdezi hogy valóban el akarom e távolitani. El kezd dolgozni de maga a titanium fent marad sőt valamikor accu weather hibát ir ki eltávolitáskor. és a végesztével azt irja ki hogy nem fejeződött be  az eltávolitás
lehet hogy itt format lesz akkor lehet romolnom kellene de  :oops: :oops: nem merem elkezdeni

Nem elérhető jeriba

  • Hozzászólások: 5
  • PDA: omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXIK5
  • Skype: jeribashigan
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22604 Dátum: 2011, 02 24, 14:20:10 »
Ja, és még egy kérdés. Ez a NXXJJ1 rom van magyar nyelvvel? A jelenlegi magyar.
köszi, jeriba

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22605 Dátum: 2011, 02 24, 14:24:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ja, és még egy kérdés. Ez a NXXJJ1 rom van magyar nyelvvel? A jelenlegi magyar.
köszi, jeriba
A frissítéssel kapcsolatos topikokat reiben kolléga kábé 6-8 hsz.-el előtted linkelte, ebben a hsz.-ben: You are not allowed to view links. Register or Login
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető fecike1987

  • Hozzászólások: 33
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: omnia II
  • PDA: omnia II
  • PDA ROM: i8000nxxjj1 rapid
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22606 Dátum: 2011, 02 24, 14:44:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Samsungos beállításokban gps rész alatt az automatikus kezelés be van kapcsolva? Igo-t használsz? Abban csinálj egy olyat, hogy a beállítások rész alatt gps beállítások vagy ilyesmi, ahol a portokat is állítod kerestesd meg vele te a vevőt (gps vevő automatikus keresése), és állj ki egy nyílt terepre (de tényleg, ne az ablakba vagy ilyesmi) és várj türelmesen. Ha 10-15 perc után sem fog egy holdat sem, akkor flasheld újra a telefont.

sajnos igy sem reagál,most rom frissités,ugyanazt a romot teszem rá,esetleg probálkozzak majd másikkal?nekem nagyon bejött ez a rom minden szempontbol aksi nagyon jol birja wifi minden ugy mukodik ahogyan kell neki

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22607 Dátum: 2011, 02 24, 14:47:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sajnos igy sem reagál,most rom frissités,ugyanazt a romot teszem rá,esetleg probálkozzak majd másikkal?nekem nagyon bejött ez a rom minden szempontbol aksi nagyon jol birja wifi minden ugy mukodik ahogyan kell neki
Ha már frissítesz, a legújabbra frissíts. Rosszabb nem lesz tőle ;) JJ1 a legújabb.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető fecike1987

  • Hozzászólások: 33
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: omnia II
  • PDA: omnia II
  • PDA ROM: i8000nxxjj1 rapid
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22608 Dátum: 2011, 02 24, 14:59:53 »
az van rajta :) most végzett

Nem elérhető vastagpeti

  • Hozzászólások: 192
  • PDA: Galaxy S3
  • PDA ROM: 4.0.4 gyári
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22609 Dátum: 2011, 02 24, 15:04:49 »
Sziasztok.
A streaming lejátszót hogyan tudom működésre bírni? Illetve ha operával netezek, és szeretnék egy videót megnézni, hogyan lehet hogy ezt a streaming lejátszóval nyissa meg autómatikusan?

Nem elérhető fecike1987

  • Hozzászólások: 33
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: omnia II
  • PDA: omnia II
  • PDA ROM: i8000nxxjj1 rapid
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22610 Dátum: 2011, 02 24, 15:57:22 »
Sajnos semmi változás,annyi ha xtra bin fájlt bemásolom a my device gyökerére akkor lát minden egyes muholdat de egyszeruen nem csatlakozik nemértem megporbálok egy másik romot.kérdezném rapid romoknál mi a kulombség a naked,sense és touchflo romok kozott?

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22611 Dátum: 2011, 02 24, 16:04:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sajnos semmi változás,annyi ha xtra bin fájlt bemásolom a my device gyökerére akkor lát minden egyes muholdat de egyszeruen nem csatlakozik nemértem megporbálok egy másik romot.kérdezném rapid romoknál mi a kulombség a naked,sense és touchflo romok kozott?
A naked egy kicsit ki van pucolva, Rapid kiszedett pár fölös cuccot, a touchflo meg a sense meg HTC-s felületek. Ezek csak úgy mennek ha romba vannak főzve, utólag telepítve nem nagyon. Viszont ha a gyári JJ1 újraflashelése után sem megy, akkor szerintem hiába flashelsz rá másik főzöttet, ott más gond lesz.

Szerk.: iGO-ról van szó, korábban működött? Nem a programmal van vmi bibi? Töröld az iGO/save mappa tartalmát, és próbálkozz úgy ismét.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető fecike1987

  • Hozzászólások: 33
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: omnia II
  • PDA: omnia II
  • PDA ROM: i8000nxxjj1 rapid
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22612 Dátum: 2011, 02 24, 16:47:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A naked egy kicsit ki van pucolva, Rapid kiszedett pár fölös cuccot, a touchflo meg a sense meg HTC-s felületek. Ezek csak úgy mennek ha romba vannak főzve, utólag telepítve nem nagyon. Viszont ha a gyári JJ1 újraflashelése után sem megy, akkor szerintem hiába flashelsz rá másik főzöttet, ott más gond lesz.

Szerk.: iGO-ról van szó, korábban működött? Nem a programmal van vmi bibi? Töröld az iGO/save mappa tartalmát, és próbálkozz úgy ismét.

Mukodott igen akkor sem volt valami fényes de igen,amiota ez a rom van rajta kb azota ien,pedig mindenkinek bejon ez a rom,leszedtem a rapid sense romot egy fájl a flashelésnél a tobbihez a gyáriakat kell beilleszteni?

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22613 Dátum: 2011, 02 24, 16:57:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mukodott igen akkor sem volt valami fényes de igen,amiota ez a rom van rajta kb azota ien,pedig mindenkinek bejon ez a rom,leszedtem a rapid sense romot egy fájl a flashelésnél a tobbihez a gyáriakat kell beilleszteni?
Nem, akkor már csak a csc fájlt kell mellé tenni.

De mondom: ha a frissítés óta nem megy, akkor töröld a save mappa tartalmát és próbáld ki úgy is.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető tboy_eddy

  • Hozzászólások: 102
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung GT-i8000 Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22614 Dátum: 2011, 02 24, 17:48:35 »
sziasztok!
valaki segítsen nekem egy olyan dologba hogy ha megnyitom az opera 10-et nm minden videot játsz ler...őt taln csak a youtube-s videokat tudom lejátszani! segítenétek hgy mit kellene telepítenem ahoz hogy minden vieot le tudjak játszanmi???
előre is köszi:)

Nem elérhető laci1117

  • Hozzászólások: 655
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Vodafone Navi
  • PDA: iPhone 4S/16Gb
  • PDA ROM: iOS 6.1.3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22615 Dátum: 2011, 02 24, 17:57:43 »
Sziasztok! :) Mizu? Végre úgy néz ki az omniám mint anno a régi :) Már csak egy 8Gb-s kari kéne bele és a fényképeim és már el is lenne felejtve az a rablásos dolog... :(
reiben vissza tértél? :D merre voltál mostanság? :P
Két szót ismerek mindig és soha, Fradista mindig Újpesti soha!

Nem elérhető fecike1987

  • Hozzászólások: 33
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: omnia II
  • PDA: omnia II
  • PDA ROM: i8000nxxjj1 rapid
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22616 Dátum: 2011, 02 24, 18:24:11 »
helo az mitől lehet hogy a szerver ahol a romok vannak letöltés közben állandoan megszakad és mindig előrol kell kezdenem

Nem elérhető marek

  • Hozzászólások: 10
  • PDA: Samsung i8000 Omnia 2
  • PDA ROM: i8000DXAI5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22617 Dátum: 2011, 02 24, 18:51:57 »
Üdvözlet! Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, h. flashplayer-rel tudom turbózni az Omniám? Hasznos lenne netezés közben. Segítségeteket előre is köszönöm!

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22618 Dátum: 2011, 02 24, 18:57:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdvözlet! Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, h. flashplayer-rel tudom turbózni az Omniám? Hasznos lenne netezés közben. Segítségeteket előre is köszönöm!
[/quot

You are not allowed to view links. Register or Login
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető laci1117

  • Hozzászólások: 655
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Vodafone Navi
  • PDA: iPhone 4S/16Gb
  • PDA ROM: iOS 6.1.3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22619 Dátum: 2011, 02 24, 19:34:38 »
Mit kell csinálni azért hogy ha csak az órát szeretném megnézni szóval nem oldom fel a PDA-t akkor is teljes fényerővel izzon a vas? :D Már nem emlékszem  :oops:
Két szót ismerek mindig és soha, Fradista mindig Újpesti soha!

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22620 Dátum: 2011, 02 24, 19:48:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mit kell csinálni azért hogy ha csak az órát szeretném megnézni szóval nem oldom fel a PDA-t akkor is teljes fényerővel izzon a vas? :D Már nem emlékszem  :oops:

Megy pü!
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető laci1117

  • Hozzászólások: 655
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Vodafone Navi
  • PDA: iPhone 4S/16Gb
  • PDA ROM: iOS 6.1.3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22621 Dátum: 2011, 02 24, 19:54:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Megy pü!
Köszcsipuszcsi ^^ :D :D :D :D
Két szót ismerek mindig és soha, Fradista mindig Újpesti soha!

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22622 Dátum: 2011, 02 24, 19:57:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Megy pü!

Nem megy mert mozdulni sem lehet itt  :hmm:
Nézd meg ezt...??elő kotortam.
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető fecike1987

  • Hozzászólások: 33
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: omnia II
  • PDA: omnia II
  • PDA ROM: i8000nxxjj1 rapid
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22623 Dátum: 2011, 02 24, 20:04:06 »
Hellosztok jol jártam,,feltettem a rapid sense romot de az eredeti nyelvi fájlal és minden jo csak éppen a start menube nem lehet belépni..mehet vissza rapid touch flo annál jo ezzel a nyelvi fájlal is és meglepoen gyorsabb igy a touch flo mint simán telepitve.

csak az igo t meg tudnám már csinálni.

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22624 Dátum: 2011, 02 24, 20:10:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hellosztok jol jártam,,feltettem a rapid sense romot de az eredeti nyelvi fájlal és minden jo csak éppen a start menube nem lehet belépni..mehet vissza rapid touch flo annál jo ezzel a nyelvi fájlal is és meglepoen gyorsabb igy a touch flo mint simán telepitve.

csak az igo t meg tudnám már csinálni.
Ahelyett, hogy pakolod a ROM-okat összevissza, és online közvetítést adsz róla, rakj fel egy teljes NXXJJ1-et, XEHJG5 CSC-vel, állítsd be az iGO-t a megfelelő értékekre, és keress egy szabad helyet, ahol rálát az égre, és várj. Ha bekapcsolod az XTRA-t az gyorsíthat, de anélkül is pár percen belül jelet kell fognia.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)