2024, 09 27, 01:27:41

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1234999 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető mobilman

  • Hozzászólások: 43
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO 8.4.2.139242
  • PDA: Samsung GT-I9000 Galaxy S
  • PDA ROM: 2.3.4 I9000XXJVQ
  • Skype: bada.robert
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22350 Dátum: 2011, 02 10, 22:59:44 »
Halli..:D Jaja az o2 mellet döntöttem.. Megmondom őszintén nem csalódtam benne,sőt..   A kijelzője eszméletlen ,mint ha egy kristályiszta vízbe néznék.. A kamerája is hibátlan.. Hát volt hozzá igo kari is de elcseréltem egy 8gb-os sima micro sd re.. , és egyszerűen maga a kijelző fogott meg.. Hatalmas..    Nekem a 3,2es se kicsi de eez.. Hát nagyon tetszik.. Gondoltam hogy nem lesz sz...r mert a i900 omnia azért elárul mindent az omniákról(pozitívumban)-.      Tehát örülök hogy ez mellet döntöttem.. Tettem rá "tisztító" progit,skype,cleanram,nodata,és most teszem fel a tmc set is remélem sikerül:D  Meg majd a képernyőelforgató programot..  Üdv: Mobilman
mobilman

Nem elérhető mobilman

  • Hozzászólások: 43
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO 8.4.2.139242
  • PDA: Samsung GT-I9000 Galaxy S
  • PDA ROM: 2.3.4 I9000XXJVQ
  • Skype: bada.robert
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22351 Dátum: 2011, 02 10, 23:06:20 »
Ja és még 1-2 progit mondanál rá amelyiken elfodul hogy megnézzem minden oké-e.??  Üdv: Mobilman
mobilman

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22352 Dátum: 2011, 02 10, 23:15:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ja és még 1-2 progit mondanál rá amelyiken elfodul hogy megnézzem minden oké-e.??  Üdv: Mobilman
Nézz meg egy fényképet vagy lépj be az office programokba (word,excel stb..) vagy egy sms... sms írásnál is.. stb ezek biztos hogy elfordúlnak.. keresgess próbálgasd!! :ok: :)

Ja és írd be a profilodba hogy melyik ROM verzió van a pda-don!: ;)
You are not allowed to view links. Register or Login

Olvasgasd a gyíkban is nagyon nagyon nagyon sok kérdésre választ találhatsz! :ok:
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető mobilman

  • Hozzászólások: 43
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO 8.4.2.139242
  • PDA: Samsung GT-I9000 Galaxy S
  • PDA ROM: 2.3.4 I9000XXJVQ
  • Skype: bada.robert
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22353 Dátum: 2011, 02 10, 23:35:56 »
Oks.. Köszi...    Beírom mindjárt a romnak a verzióját..    Most a tmc vevős projectet csinálom a o2-őn:D   
mobilman

Nem elérhető Imrus

  • Hozzászólások: 187
  • Navigáció / Navigation: iGO 8.4.2
  • PDA: Motorola Defy+
  • PDA ROM: 4.0.4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22354 Dátum: 2011, 02 11, 09:06:46 »
Sziasztok!

Feltelepítettem az egész képernyős Touch Weather progit. Nagyon szép, de úgy látom , csak egy napot enged ...
Van esetleg ebből (vagy hasonló) ingyenes, teljes értékű verzió?

Köszi!

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22355 Dátum: 2011, 02 11, 11:17:42 »
Nem tudja véletlenül valaki, hogy a Pocket Informant hogyan cseréli le az alap Calendar (Naptár) és Task (Feladat) today pluginokat?Eddig a PI feltelepülése után ez mindig automatikusan megtörtént, most nem.

Nem elérhető mazsó

  • Hozzászólások: 53
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung I8000NXXJJ1
  • PDA ROM: I8000XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22356 Dátum: 2011, 02 11, 11:28:23 »
Üdvw mindenkinek!

Nav N Go iGo 8  8.3.2.97313 (2009 júli 3.-i) navi van a telón európa térképpel
A GPS beállításoknál a port alapból 2, a adatátviteli sebesség 4800-on van.
Mire állítsam hogy a leg hatékonyabb legyen?
Nehezen talál holdat, erre valami orvosság esetleg?
(8Gb-os a teló, JJ1, szöggyári jj1, JG5 CSC -vel)
Köszi!!

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22357 Dátum: 2011, 02 11, 11:40:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdvw mindenkinek!

Nav N Go iGo 8  8.3.2.97313 (2009 júli 3.-i) navi van a telón európa térképpel
A GPS beállításoknál a port alapból 2, a adatátviteli sebesség 4800-on van.
Mire állítsam hogy a leg hatékonyabb legyen?
Nehezen talál holdat, erre valami orvosság esetleg?
(8Gb-os a teló, JJ1, szöggyári jj1, JG5 CSC -vel)
Köszi!!
Én a portot és a sebességet sosem állítottam át, mindig csak megkerestetem az igo-val a gps vevőt. Próbáld ki ezt, nálam ezzel sosem látott sebességgel talál holdat: You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető Sly189

  • Hozzászólások: 62
  • PDA: i9000 gyári 2.3.4
  • PDA ROM: i9000
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22358 Dátum: 2011, 02 11, 12:20:37 »
Sziasztok, milyen romot ajánlotok mostanában? Főzött is érdekel :)) csak magyar legyen , 6.5 Prof nál jobb a 6.5.3? Sense felület jobb vagy a T3DF? Nem igazán vagyok otthon ebben a témában, de most elvileg JJ11 es rom van feltéve, és hát, mikor zenét hallgatok és Operaval neteznék, Szaggat a zene :-\ meg ha 2-3 programot megnyitok néha bezárja magától mindet :-\ Megoldás, javaslat? Előre is köszönöm !

Nem elérhető uvby

  • Hozzászólások: 16
  • Nem: Férfi
  • ÚjpestFC FAN
  • PDA: I8000 Omnia 2
  • PDA ROM: Rapidaijh1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22359 Dátum: 2011, 02 11, 13:04:53 »
Olyan kérdésem van, hogy van ugyebár a touch player amit zenehallgatásra használok, és van benne egy műsortár, amit kereséssel lehet feltölteni, az a kérdésem, hogy ki lehet valahogy iktatni 1-2 mappát hogy azokban ne keressen a touch player? mert általában albumok vannak a mobilon, és zavaró, hogy a csengést, és az ébresztőt is belerakja a műsortárba :( valaki tud segíteni ebben?

Nem elérhető SYMLY

  • Hozzászólások: 213
  • Nem: Férfi
  • PDA: S4 I9506
  • PDA ROM: I9506XXUCNI1 (T)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22360 Dátum: 2011, 02 11, 14:29:23 »
Sziasztok. érdekes dologra lettem figyelmes mióta fenn van a spb wireless monitor ami frankón kilistázza hogy menny adatmennyiséget zabál melyik progi. ez az érdekes hogy nézem én mondjuk 3mega adatforgalom miközbe csak slick en beszélgettem meg operával 1x megnéztem az emailom az is mobil barát oldalon ezután nézem monitor adatait
kb 2 orás slick folyamatos pötyögés 260kb
opera pár oldal megnézés 1 mega
MortScript 2.5 mega  ----> na ez mi a fene mert ha taskmanagerbe kilövöm semmi különbséget nem veszek észre csak nem lesz ami feleslegesen egye a netet

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22361 Dátum: 2011, 02 11, 14:42:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
...
MortScript 2.5 mega  ----> na ez mi a fene mert ha taskmanagerbe kilövöm semmi különbséget nem veszek észre csak nem lesz ami feleslegesen egye a netet
Ezt neked kell tudni, hogy milyen alkalmazást telepítettél, ami mortscriptet használ...

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22362 Dátum: 2011, 02 11, 14:45:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem tudja véletlenül valaki, hogy a Pocket Informant hogyan cseréli le az alap Calendar (Naptár) és Task (Feladat) today pluginokat?Eddig a PI feltelepülése után ez mindig automatikusan megtörtént, most nem.
Mivel nem ismerem ezt a fajta cuccot, max annyit tehetsz, hogy a Beállítások - Kijelző és világítás - Ma képernyő elemei-nél (persze nálad angolul) pipálgatod azokat az elemeket amik kellenek. Elképzelhető, hogy a PI cab-n nincs olyan reg bejegyzés, amivel bekapcsolja pluginként.

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22363 Dátum: 2011, 02 11, 14:51:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok, milyen romot ajánlotok mostanában? Főzött is érdekel :)) csak magyar legyen , 6.5 Prof nál jobb a 6.5.3? Sense felület jobb vagy a T3DF? Nem igazán vagyok otthon ebben a témában, de most elvileg JJ11 es rom van feltéve, és hát, mikor zenét hallgatok és Operaval neteznék, Szaggat a zene :-\ meg ha 2-3 programot megnyitok néha bezárja magától mindet :-\ Megoldás, javaslat? Előre is köszönöm !
Ezt neked kell eldöntened, hogy milyen felülettel szeretnéd használni a készüléked és akkor ahhoz választasz ROM-t. A 6.5 közül egyértelműen a JJ1 a best és ha nem kell Sense vagy TF3D akkor mindenképpen Rapid Naked JJ1-t tedd fel.

A 6.5.3-sokról nem tudok nyilatkozni, mert abszolút nem használom és nem is fogom :) Viszont van topikja és kérdezősködj ott.

A Sense és a TF3D között rengeteg különbség van. A Sense jóval hardverigényesebb cucc és csak ROM-ba égetve működik, ami azt jelenti, hogy olyan ROM-t kell felflashelned (Rapid Sense), ami már tartalmazza a cuccot. Sokkal szebb és testre szabhatóbb, mint a TF3D. Ez utóbbi működik manuálisan telepítve is, bár én gyári ROM-al nem próbálkoznék.

Én azt tanácsolnám, hogy rakj fel Rapid JJ1-s ROM-jai közül a neked szimpatikusat. (naked, tf3d, sense)

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22364 Dátum: 2011, 02 11, 16:08:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt neked kell eldöntened, hogy milyen felülettel szeretnéd használni a készüléked és akkor ahhoz választasz ROM-t. A 6.5 közül egyértelműen a JJ1 a best és ha nem kell Sense vagy TF3D akkor mindenképpen Rapid Naked JJ1-t tedd fel.

A 6.5.3-sokról nem tudok nyilatkozni, mert abszolút nem használom és nem is fogom :) Viszont van topikja és kérdezősködj ott.

A Sense és a TF3D között rengeteg különbség van. A Sense jóval hardverigényesebb cucc és csak ROM-ba égetve működik, ami azt jelenti, hogy olyan ROM-t kell felflashelned (Rapid Sense), ami már tartalmazza a cuccot. Sokkal szebb és testre szabhatóbb, mint a TF3D. Ez utóbbi működik manuálisan telepítve is, bár én gyári ROM-al nem próbálkoznék.

Én azt tanácsolnám, hogy rakj fel Rapid JJ1-s ROM-jai közül a neked szimpatikusat. (naked, tf3d, sense)
6.5.3 nem javallott csak angolul.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22365 Dátum: 2011, 02 11, 16:16:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mivel nem ismerem ezt a fajta cuccot, max annyit tehetsz, hogy a Beállítások - Kijelző és világítás - Ma képernyő elemei-nél (persze nálad angolul) pipálgatod azokat az elemeket amik kellenek. Elképzelhető, hogy a PI cab-n nincs olyan reg bejegyzés, amivel bekapcsolja pluginként.
Az a baj, hogy azelőtt ez a dolog automatikusan működött, mármint, hogy lecserélte az alap naptár és task pluginját a sajátjára, most viszont valamiért nem teszi meg.A Pocket Informant beállításaiban meg nincs olyan opció, hogy te default-tá tedd ezt.

Nem elérhető csabics

  • Hozzászólások: 135
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S5
  • Skype: tsaba75
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22366 Dátum: 2011, 02 11, 16:32:50 »
Telepitettem a G Weather progit ,de ha beirom a város nevét kilép.
Már 1.0 és 1.1 verziót is próbáltam ,volt szoft reset de ua a helyzet.
Nektek lenne e ötletetek?
Köszi

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22367 Dátum: 2011, 02 11, 16:40:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az a baj, hogy azelőtt ez a dolog automatikusan működött, mármint, hogy lecserélte az alap naptár és task pluginját a sajátjára, most viszont valamiért nem teszi meg.A Pocket Informant beállításaiban meg nincs olyan opció, hogy te default-tá tedd ezt.
Manuálisan ki tudod tenni a today-re? Ha igen, akkor miért baj ha nem automatikus? :) Én pl. kifejezettem utálom ha van olyan progi aminek van today pluginje és telepítés után automatikusan aktivizálódik...

Nem elérhető mazsó

  • Hozzászólások: 53
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung I8000NXXJJ1
  • PDA ROM: I8000XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22368 Dátum: 2011, 02 11, 16:52:26 »
Üdvw

Az omnia2 kezeli a microSDHC kártyát?
Vagy inkább sima microSD kártyád vegyek bele.
(Most van egy Made in Japan  :p 8gb microSDHC, azt szeretném lecserélni 2GB-os valamilyen normális kártyára amire a navigáció menne)

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22369 Dátum: 2011, 02 11, 16:52:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az a baj, hogy azelőtt ez a dolog automatikusan működött, mármint, hogy lecserélte az alap naptár és task pluginját a sajátjára, most viszont valamiért nem teszi meg.A Pocket Informant beállításaiban meg nincs olyan opció, hogy te default-tá tedd ezt.
Újratelepítés után magától megoldódott!  :)

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22370 Dátum: 2011, 02 11, 16:53:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdvw

Az omnia2 kezeli a microSDHC kártyát?
Vagy inkább sima microSD kártyád vegyek bele.
(Most van egy Made in Japan  :p 8gb microSDHC, azt szeretném lecserélni 2GB-os valamilyen normális kártyára amire a navigáció menne)
Kezeli!

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22371 Dátum: 2011, 02 11, 16:56:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdvw

Az omnia2 kezeli a microSDHC kártyát?
Vagy inkább sima microSD kártyád vegyek bele.
(Most van egy Made in Japan  :p 8gb microSDHC, azt szeretném lecserélni 2GB-os valamilyen normális kártyára amire a navigáció menne)
Ha navigációt veszel ahhoz adnak SD-t és csak arról tudod telepíteni és futtatni. Amennyiben más forrásból szerzel navigációt akkor ez esetben itt ne hangoztasd, mert wareznak minősül és itt tiltott az efféle hozzáállás.

Az O2 kezeli a nagyobb kapacitású kártyákat egyébként...

Nem elérhető mazsó

  • Hozzászólások: 53
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung I8000NXXJJ1
  • PDA ROM: I8000XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22372 Dátum: 2011, 02 11, 17:11:41 »
Köszi a válaszokat!

Volt eredeti Igo8 navigáció a gyári kártyán, csak az tönkrement...
Ezért kényszerülök ilyenre  :D

Nem elérhető cantu

  • Hozzászólások: 98
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung Omnia 2
  • PDA ROM: PFCJJ121916
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22373 Dátum: 2011, 02 11, 19:21:39 »
Sziasztok,
A PDA-m : PFCJJ121916 és a CSC:I8000XEHJG5 valamint a Telefon:I8000XXJJ1, és a JJ1-es romra ráflasheltem a szoggyarit és most szeretném rátenni ezt:Rapid_JJ1(21916)_TF3D_HUN és most akkor csak megint ugy csináljam ahogy flashelésnél tehát csak PDA részbe benyomjam a TF3D.nb0-t a csc pedig NXXJG5 legyen ugye??...... Csak nem szeretnék téglásítani :ima:

Nem elérhető borisz0

  • Hozzászólások: 185
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: SGS2
  • PDA ROM: Slim-4.3.build.2.2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22374 Dátum: 2011, 02 11, 20:48:47 »
igen, csupán ennyi kell!