2024, 09 26, 23:44:14

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1234993 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Sly189

  • Hozzászólások: 62
  • PDA: i9000 gyári 2.3.4
  • PDA ROM: i9000
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22375 Dátum: 2011, 02 11, 22:19:36 »
koszonom a segitseget rapidos lesz csak nem tudom hogy a sense az hogyan is néz ki? link valaki? :)k telorol irtamsry :)k

Nem elérhető macisajt

  • Hozzászólások: 236
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: S8+ beépített.
  • PDA: Samsung Galaxy S8+
  • PDA ROM: Gyári T-mobile, nincs rootolva.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22376 Dátum: 2011, 02 11, 22:28:14 »
Sziasztok.

A segítségeteket szeretném kérni. Az egyik munkatársamnak van egy ilyen készüléke, amire rátett egy telefonzárat, kód beírása után tudunk csak bejutni a menübe, hozzáférni a telefonfunkciókhoz.
Na most megkergült a készüléke, és nem  fogadja el a beírt jelszót.( a programnak is lejárt a próbaidőszaka)
Létezik valami módja annak, hogy mégis eljussunk a főmenühöz??? Már volt vele szervizben is, de ott azt mondták csak teljes rom csere árán tudnak segíteni, de neki az összes telefonszáma azon a készüléken van+gyerekekről fotó, stb. Igy ezt a lehetőséget csak végszükség esetén akarja megtenni.
Mielőtt kérdeznétek a telefon nem lopott, tényleg az övé.

Köszi előre is.

Üdv:Zoli

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22377 Dátum: 2011, 02 11, 23:46:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
koszonom a segitseget rapidos lesz csak nem tudom hogy a sense az hogyan is néz ki? link valaki? :)k telorol irtamsry :)k

Ezt inkább el is felejtem! :-X  :google2: :google2: :google2: meg Youtube öregem! :shock: :ok: :hmm:
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Sly189

  • Hozzászólások: 62
  • PDA: i9000 gyári 2.3.4
  • PDA ROM: i9000
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22378 Dátum: 2011, 02 12, 02:58:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt inkább el is felejtem! :-X  :google2: :google2: :google2: meg Youtube öregem! :shock: :ok: :hmm:
You are not allowed to view links. Register or Login


koszi:) meloba vagyok es ez nagy segitseg volt hogy nem kell keresgetni,adatforgalmat generalni :)


WondowsPhone7 varhato omnia2-re? :)

Nem elérhető borisz0

  • Hozzászólások: 185
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: SGS2
  • PDA ROM: Slim-4.3.build.2.2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22379 Dátum: 2011, 02 12, 08:04:37 »
nem

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22380 Dátum: 2011, 02 12, 12:36:12 »
Feltettem egy színes felső taskbar programot.(Ahen m6silver Color Taskbars C6a-WinSq)Ez lecserélte az eredeti wait animációt is, vagy nem tudom mi a file neve.Ez az animáció akkor jelenik meg, amikor valami izmosabb megnyitásával el van foglalva a proci, olyan szines pontocskák, amik ilyenkor forognak.Amire lecserélte az nem tetszik, mert fekete és az én fekete háttereimnél nem látszik.Szeretném visszatenni az eredetit, de nem találom.A felső színes taskbar maradna.Nem tudom a kiterjesztését, kerestem gif, swf, ico filék között, de nincs.Attól tartok, hogy valamelyik dll-ből hívja meg és akkor süthetem.Valaki tud valamit hozzászólni?

Nem elérhető cantu

  • Hozzászólások: 98
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung Omnia 2
  • PDA ROM: PFCJJ121916
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22381 Dátum: 2011, 02 12, 12:51:11 »
Hali,
Romcsere vagy csak egyszerűen flashelés után mindig kell HR-t csinálnom???? ???

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22382 Dátum: 2011, 02 12, 12:53:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali,
Romcsere vagy csak egyszerűen flashelés után mindig kell HR-t csinálnom???? ???
Állítólag ajánlott!

Nem elérhető Sly189

  • Hozzászólások: 62
  • PDA: i9000 gyári 2.3.4
  • PDA ROM: i9000
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22383 Dátum: 2011, 02 12, 13:37:25 »
Elnézést a dupla postért :)

Az érdekelne még, hogy a hívás időmérőt hogyan lehet lenullázni? - mert nem szeretném lenullázni :)
És akkor azt a mozzanatot nem csinálnám, ROM frissítés nem nyomja le azt tudom , HR?

Nem elérhető keneseig

  • Hozzászólások: 26
  • PDA: Omnia 2
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22384 Dátum: 2011, 02 12, 15:05:28 »
Sziasztok!

Ma reggel feltettem az NXXJJ1-es romot,majd a legtöbb dolgot beállítottam az új felületen,de Youtube indításnál miután beállítottam a tartózkodási helyem(United Kingdom )ezt a hibát írja ki egy kis "Internal Error" ablakban:"../xplatform/core/minitubeapplication.cpp:734" .És ilyen hibakóddal nem indul el egyszer sem a youtube.Valaki tudja mért van ez?

Köszi

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22385 Dátum: 2011, 02 12, 15:52:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Feltettem egy színes felső taskbar programot.(Ahen m6silver Color Taskbars C6a-WinSq)Ez lecserélte az eredeti wait animációt is, vagy nem tudom mi a file neve.Ez az animáció akkor jelenik meg, amikor valami izmosabb megnyitásával el van foglalva a proci, olyan szines pontocskák, amik ilyenkor forognak.Amire lecserélte az nem tetszik, mert fekete és az én fekete háttereimnél nem látszik.Szeretném visszatenni az eredetit, de nem találom.A felső színes taskbar maradna.Nem tudom a kiterjesztését, kerestem gif, swf, ico filék között, de nincs.Attól tartok, hogy valamelyik dll-ből hívja meg és akkor süthetem.Valaki tud valamit hozzászólni?
Megoldható, de kell egy kis hozzáértés. Úgy tudom a shellres.192.dll tárolja a wait cursor-t, mert így híjják :)
Lekapsz vmi dll editor progit és a dll-be berakod a cuccot. Azt már nem tudom, hogy a dll-ben milyen módon szerepel az animáció, de valószínű gif állományról van szó. Viszont lehetséges, hogy a fájl szerkesztése előtt el kell távolítanod a certificationt és a módosítás után visszarakni. Soha nem próbáltam, de megoldható a dolog.

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22386 Dátum: 2011, 02 12, 15:55:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali,
Romcsere vagy csak egyszerűen flashelés után mindig kell HR-t csinálnom???? ???
Abban az esetben ajánlott ha gyári után felraksz egy főzött ROM-t. Gyárik esetében nincs szükség rá. Tehát főzött ROM-k esetén meglépheted ezt a lépést :ok:

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22387 Dátum: 2011, 02 12, 16:01:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Megoldható, de kell egy kis hozzáértés. Úgy tudom a shellres.192.dll tárolja a wait cursor-t, mert így híjják :)
Lekapsz vmi dll editor progit és a dll-be berakod a cuccot. Azt már nem tudom, hogy a dll-ben milyen módon szerepel az animáció, de valószínű gif állományról van szó. Viszont lehetséges, hogy a fájl szerkesztése előtt el kell távolítanod a certificationt és a módosítás után visszarakni. Soha nem próbáltam, de megoldható a dolog.
Hát, ettől tartottam.  :(

Nem elérhető keneseig

  • Hozzászólások: 26
  • PDA: Omnia 2
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22388 Dátum: 2011, 02 12, 16:08:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Ma reggel feltettem az NXXJJ1-es romot,majd a legtöbb dolgot beállítottam az új felületen,de Youtube indításnál miután beállítottam a tartózkodási helyem(United Kingdom )ezt a hibát írja ki egy kis "Internal Error" ablakban:"../xplatform/core/minitubeapplication.cpp:734" .És ilyen hibakóddal nem indul el egyszer sem a youtube.Valaki tudja mért van ez?

Köszi

Egy frissebb Youtube-al megoldódott.

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22389 Dátum: 2011, 02 12, 16:32:11 »
Digitizer cserét vállalok Nyíregyházán, Debrecenben! Írj Privátot!
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22390 Dátum: 2011, 02 12, 16:35:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát, ettől tartottam.  :(
Megoldható, de kell egy kis hozzáértés. Úgy tudom a shellres.192.dll tárolja a wait cursor-t, mert így híjják
Lekapsz vmi dll editor progit és a dll-be berakod a cuccot. Azt már nem tudom, hogy a dll-ben milyen módon szerepel az animáció, de valószínű gif állományról van szó. Viszont lehetséges, hogy a fájl szerkesztése előtt el kell távolítanod a certificationt és a módosítás után visszarakni. Soha nem próbáltam, de megoldható a dolog.

Még annyit, hogy ugye ezt az editálást természetszerűleg a PC-én kell megcsinálni?

Nem elérhető hetn

  • Hozzászólások: 211
  • Navigáció / Navigation: Sygic Waze
  • PDA: GT-i9300, LG G4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22391 Dátum: 2011, 02 12, 19:53:41 »
Sziasztok!
Hogyan tudom eltüntetni a hívás felvétele közben a 15 másodpercenkenti csipogást? A gyári tárcsázóban megjelenő REC gombothasználom rögzítésre.

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22392 Dátum: 2011, 02 12, 22:14:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Megoldható, de kell egy kis hozzáértés. Úgy tudom a shellres.192.dll tárolja a wait cursor-t, mert így híjják
Lekapsz vmi dll editor progit és a dll-be berakod a cuccot. Azt már nem tudom, hogy a dll-ben milyen módon szerepel az animáció, de valószínű gif állományról van szó. Viszont lehetséges, hogy a fájl szerkesztése előtt el kell távolítanod a certificationt és a módosítás után visszarakni. Soha nem próbáltam, de megoldható a dolog.

Még annyit, hogy ugye ezt az editálást természetszerűleg a PC-én kell megcsinálni?
Természetesen igen. Majd ha megvan a módosított fájl csak visszamásolod a PDA windows könyvtárába és kész a cucc.
Ha nem megy, max később meglesem neked és leírom hogyan kell megoldani, de programokkal és kommentálva.

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22393 Dátum: 2011, 02 13, 00:03:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Természetesen igen. Majd ha megvan a módosított fájl csak visszamásolod a PDA windows könyvtárába és kész a cucc.
Ha nem megy, max később meglesem neked és leírom hogyan kell megoldani, de programokkal és kommentálva.
Leszedtem egy pc-és progit (PE Explorer), de az a baj, hogy azt a fránya dll filét nem engedi másolni, levenni a pda-áról, ahogyan veled is történt nem olyan régen.

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22394 Dátum: 2011, 02 13, 04:30:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Leszedtem egy pc-és progit (PE Explorer), de az a baj, hogy azt a fránya dll filét nem engedi másolni, levenni a pda-áról, ahogyan veled is történt nem olyan régen.
Hm... lehet, hogy safe mode-ban kéne bebootaltatni a kicsikét, talán akkor engedne hozzáférni ???

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22395 Dátum: 2011, 02 13, 11:40:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hm... lehet, hogy safe mode-ban kéne bebootaltatni a kicsikét, talán akkor engedne hozzáférni ???
Bemész a pda-n lévő windows könyvtárba és a shellres.192.dll-t átmásolod a storage card-ra. Összekötöd a PC-vel a masinádat és átmásolod a PC-re a fájlt. Innen már tudod buherálni. Viszont ahogy belekuksoltam Bitmap könyvtár alatt találod a waitcursor-t 4896-4911-ig (a dll fájlban) vagyis nem gif állományként szerepel a cucc. Így kicsit nehezebb lesz módosítani, de ha neten van fent jó pár waitcursor akkor biztosan lehet módosítani valahogy.

Nem elérhető vastagpeti

  • Hozzászólások: 192
  • PDA: Galaxy S3
  • PDA ROM: 4.0.4 gyári
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22396 Dátum: 2011, 02 13, 12:55:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok.
A gyáti Samsung Today hátterét hogyan tudom egyszerűen megváltoztatni?
Erre valaki tudna választ esetleg?

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22397 Dátum: 2011, 02 13, 13:20:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bemész a pda-n lévő windows könyvtárba és a shellres.192.dll-t átmásolod a storage card-ra. Összekötöd a PC-vel a masinádat és átmásolod a PC-re a fájlt. Innen már tudod buherálni. Viszont ahogy belekuksoltam Bitmap könyvtár alatt találod a waitcursor-t 4896-4911-ig (a dll fájlban) vagyis nem gif állományként szerepel a cucc. Így kicsit nehezebb lesz módosítani, de ha neten van fent jó pár waitcursor akkor biztosan lehet módosítani valahogy.
Erre nem gondoltam, hogy ha a Mystorage-re nem engedi kimásolni, akkor a külső sd kártyára engedni fogja!Megint tanultam valamit, kösz!  :ok: Viszont amit írtál róla nekem már túl bonyolultnak tűnik, ehhez nagyobb tudásra lenne szükség mint amivel én rendelkezem.  :(

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22398 Dátum: 2011, 02 13, 13:52:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Erre nem gondoltam, hogy ha a Mystorage-re nem engedi kimásolni, akkor a külső sd kártyára engedni fogja!Megint tanultam valamit, kösz!  :ok: Viszont amit írtál róla nekem már túl bonyolultnak tűnik, ehhez nagyobb tudásra lenne szükség mint amivel én rendelkezem.  :(
Akkor rakd fel vmi fájlmegosztóra a fájlt és dobj ide egy linket, majd ha lesz időm megpróbálom megoldani.
Milyen waitcursor kell? Esetleg ha körbenézel a neten és találsz jobbat a jelenleginél akkor linkelj és megpróbálom bele varázsolni.
Ha megelégszel az alapértelmezettel akkor össze tudom szerkeszteni, mivel nekem is az van.

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22399 Dátum: 2011, 02 13, 14:04:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bemész a pda-n lévő windows könyvtárba és a shellres.192.dll-t átmásolod a storage card-ra. Összekötöd a PC-vel a masinádat és átmásolod a PC-re a fájlt. Innen már tudod buherálni. Viszont ahogy belekuksoltam Bitmap könyvtár alatt találod a waitcursor-t 4896-4911-ig (a dll fájlban) vagyis nem gif állományként szerepel a cucc. Így kicsit nehezebb lesz módosítani, de ha neten van fent jó pár waitcursor akkor biztosan lehet módosítani valahogy.
Bocs,hogy evvel zargatlak, de azt hittem, hogy a segítségeddel már győztem!Visszaállítottam a PDA-ra az eredeti shellres.192.dll-elt, hogy azt is kimásolhassam és megszerkeszthessem a PE Explorellel (az eredetiből kivéve a wait cursor bmpéket áthelyezve az újba), de ezt már nem engedi kimásolni a storage card-ra sem!Megint azt írja, hogy nem másolható.