2024, 03 28, 13:13:49

Szerző Téma: Galaxy S8 - általános beszélgetés  (Megtekintve 66900 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető csuri04

  • Hozzászólások: 169
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Galaxy S7
  • PDA: Samsung
  • Skype: csurkaj4
Re: Galaxy S8 - általános beszélgetés
« Reply #25 Dátum: 2017, 07 07, 18:27:54 »
Sziasztok.... nálatok mennyi Ram van átlagban? Nálam nagyon beállt 800-900 Mbra....nincs agyon pakolva..... Azért botrányos hogy 4gb ból 1 alig marad....

Nem elérhető vassjana

  • Hozzászólások: 334
Re: Galaxy S8 - általános beszélgetés
« Reply #26 Dátum: 2017, 07 07, 21:35:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok.... nálatok mennyi Ram van átlagban? Nálam nagyon beállt 800-900 Mbra....nincs agyon pakolva..... Azért botrányos hogy 4gb ból 1 alig marad....
1.1 és 1.3 között átlagban. De az a 4 GB az valójában csak 3.5 GB. Tényleg szégyen.

Tapatalkkal küldve az én SM-G955F eszközömről


Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Galaxy S8 - általános beszélgetés
« Reply #27 Dátum: 2017, 07 08, 08:19:31 »
Ti még mindig itt tartotok? :D
Azért van a RAM, hogy használva legyen, ne pedig üresen álljon.

Nem elérhető vassjana

  • Hozzászólások: 334
Re: Galaxy S8 - általános beszélgetés
« Reply #28 Dátum: 2017, 07 08, 08:27:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ti még mindig itt tartotok? :D
Azért van a RAM, hogy használva legyen, ne pedig üresen álljon.
A samsung mindig is elhasználta a szabad ram ot. Nem biztos hogy jó ha folyamatossal futtat minden nem használt hülyeséget. Más gyártóknál több marad szabadon. Ez van ezt kell szeretni.

Tapatalkkal küldve az én SM-G955F eszközömről


Nem elérhető hooker

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2301
  • Nem: Férfi
  • PDA: Caterpillar S41
  • PDA ROM: Gyári
Re: Galaxy S8 - általános beszélgetés
« Reply #29 Dátum: 2017, 07 08, 09:06:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A samsung mindig is elhasználta a szabad ram ot. Nem biztos hogy jó ha folyamatossal futtat minden nem használt hülyeséget. Más gyártóknál több marad szabadon. Ez van ezt kell szeretni.

Tapatalkkal küldve az én SM-G955F eszközömről
Szerintem az rendben van. Pl.
Cat S60 Alap droiddal...
Egyáltalán nem érezhető lassulás. Amikor több memre van szükség, ki fogja lőni a felesleges appokat.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Tapatalkkal küldve, CAT S60 telómról.
A stressz akkor alakul ki, amikor az agy megtiltja, hogy valakit pofán vágj. Pedig megérdemelné.

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Galaxy S8 - általános beszélgetés
« Reply #30 Dátum: 2017, 07 08, 10:10:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A samsung mindig is elhasználta a szabad ram ot. Nem biztos hogy jó ha folyamatossal futtat minden nem használt hülyeséget. Más gyártóknál több marad szabadon. Ez van ezt kell szeretni.

Tapatalkkal küldve az én SM-G955F eszközömről

Akkor most megnyugtatlak, hogy ez nem csak Samsungnál van így. Ugyanígy van más gyártó esetén és más rendszeren is, például Windowson. Ott is ment többektől a nyavalygás, hogy mennyi RAM foglalt, de akkor minek annyi RAM a készülékbe, ha mindig üresen áll jelentős része? A rendszer tanulja a használatodat és gondoskodik a mindig megfelelő működésről.

Nem elérhető vassjana

  • Hozzászólások: 334
Re: Galaxy S8 - általános beszélgetés
« Reply #31 Dátum: 2017, 07 08, 11:18:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem az rendben van. Pl.
Cat S60 Alap droiddal...
Egyáltalán nem érezhető lassulás. Amikor több memre van szükség, ki fogja lőni a felesleges appokat.

KÉP

Tapatalkkal küldve, CAT S60 telómról.
Igen, a 2.8 GB -ból marad 0.9 GB. Az S8 nál a 3.5 -ből szintén majdnem ennyi marad!  :D  :D  :D
Szerintem az S8 on volna még mit optimalizálni. Pl a Htc k sokkal jobban bánnak a -ram mal, de  Cat is.

Tapatalkkal küldve az én SM-G955F eszközömről


Nem elérhető Time

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note8
  • PDA ROM: Gyári 8.0.0
Re: Galaxy S8 - általános beszélgetés
« Reply #32 Dátum: 2017, 07 09, 06:29:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ti még mindig itt tartotok? :D
Azért van a RAM, hogy használva legyen, ne pedig üresen álljon.

Ez pontosan így van.
Azonban amikor olyan összehasonlító teszteket csinálnak Samsung és más telefonokon, hogy elindítanak egymás után egy csomó alkalmazást, majd újra indítgatják, akkor a Samsungon másodjára jóval később indul el. Olyan, mintha nem a memóriából kellene ismét elővenni az appot, hanem jórészt újra betölteni. Más készülékek villámgyorsan indítanak másodjára és egymás után.
Ez talán Samsung "specialitás".

Nekem azzal nincs bajom, ha a memória tele van. Ha kell a hely másnak, a rendszer majd kilapozza a korábbi felesleget.
Az nem tetszik, hogy egy csomó olyan alkalmazás is elindul automatikusan, amit az életben nem használnék, vagy ha nagyritkán mégis, ráérne akkor betöltődni a nulláról. Természetesen nem a rendszeralkalmazásokra gondolok itt. Ez minden androidosnál így van persze.
Az indítás letiltásához root jog kell, de rootolatlan telefonnál is lehet sikert elérni a Greenify appal. Root nélkül sikerült többszörösére növelnem egy Lenovo készenléti idejét.
Az lehet, hogy csak néhány energiazabáló app van, a többi alig fogyaszt valamit. És nem is az a baj, hogy a memóriában vannak, hanem némelyik ha már ott van, a folyamat nyüstöli a procit, rendszeresen ébresztget.
Ezeket csak azért írtam, mert szerintem egy kicsit így ezzel árnyaltabb a kép.

Nem elérhető vassjana

  • Hozzászólások: 334
Re: Galaxy S8 - általános beszélgetés
« Reply #33 Dátum: 2017, 07 09, 10:22:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez pontosan így van.
Azonban amikor olyan összehasonlító teszteket csinálnak Samsung és más telefonokon, hogy elindítanak egymás után egy csomó alkalmazást, majd újra indítgatják, akkor a Samsungon másodjára jóval később indul el. Olyan, mintha nem a memóriából kellene ismét elővenni az appot, hanem jórészt újra betölteni. Más készülékek villámgyorsan indítanak másodjára és egymás után.
Ez talán Samsung "specialitás".

Nekem azzal nincs bajom, ha a memória tele van. Ha kell a hely másnak, a rendszer majd kilapozza a korábbi felesleget.
Az nem tetszik, hogy egy csomó olyan alkalmazás is elindul automatikusan, amit az életben nem használnék, vagy ha nagyritkán mégis, ráérne akkor betöltődni a nulláról. Természetesen nem a rendszeralkalmazásokra gondolok itt. Ez minden androidosnál így van persze.
Az indítás letiltásához root jog kell, de rootolatlan telefonnál is lehet sikert elérni a Greenify appal. Root nélkül sikerült többszörösére növelnem egy Lenovo készenléti idejét.
Az lehet, hogy csak néhány energiazabáló app van, a többi alig fogyaszt valamit. És nem is az a baj, hogy a memóriában vannak, hanem némelyik ha már ott van, a folyamat nyüstöli a procit, rendszeresen ébresztget.
Ezeket csak azért írtam, mert szerintem egy kicsit így ezzel árnyaltabb a kép.
Nagyon jól fogalmaztad!  :D  :D  :D

Tapatalkkal küldve az én SM-G955F eszközömről


Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Galaxy S8 - általános beszélgetés
« Reply #34 Dátum: 2017, 07 09, 21:22:52 »
Üdv everybody, eztán én is itt rontom a levegőt. :)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető vassjana

  • Hozzászólások: 334
Re: Galaxy S8 - általános beszélgetés
« Reply #35 Dátum: 2017, 07 09, 21:34:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv everybody, eztán én is itt rontom a levegőt. :)
Üdv neked is. Ezek szerint te is szereted a jó telókat.  :D

Tapatalkkal küldve az én SM-G955F eszközömről


Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Galaxy S8 - általános beszélgetés
« Reply #36 Dátum: 2017, 07 09, 21:44:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv neked is. Ezek szerint te is szereted a jó telókat.  :D

Tapatalkkal küldve az én SM-G955F eszközömről
Igen, úgy tűnik ez most jó választás volt. :) Jó masina.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető vassjana

  • Hozzászólások: 334
Re: Galaxy S8 - általános beszélgetés
« Reply #37 Dátum: 2017, 07 09, 22:44:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, úgy tűnik ez most jó választás volt. :) Jó masina.
Én is nagyon szeretem, ha beleraktak volna 6 GB -ram- ot tökéletes lenne. De azt majd csak a note 8 nál sütik el.

Tapatalkkal küldve az én SM-G955F eszközömről


Nem elérhető Pufi9

  • Hozzászólások: 161
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S7 edge
  • PDA ROM: G935FOXX1APD2
Re: Galaxy S8 - általános beszélgetés
« Reply #38 Dátum: 2017, 07 09, 22:55:57 »
Érdekes módon a NOTE széria mostmár mindig jobb mint az S

Nem elérhető vassjana

  • Hozzászólások: 334
Re: Galaxy S8 - általános beszélgetés
« Reply #39 Dátum: 2017, 07 09, 23:20:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Érdekes módon a NOTE széria mostmár mindig jobb mint az S
Az a zászlóshajó! A note val próbálják az iphone t lenyomni. A Huawei pedig a Mate val. Tény hogy a samu most nagyon ott van!

Tapatalkkal küldve az én SM-G955F eszközömről


Nem elérhető laczine

  • Hozzászólások: 955
  • Nem: Nő
  • Mrs.
  • PDA: Samsung Galaxy s9+, Huawei p20,
  • PDA ROM: Android 8, Android 8.
Re: Galaxy S8 - általános beszélgetés
« Reply #40 Dátum: 2017, 07 10, 13:12:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv everybody, eztán én is itt rontom a levegőt. :)

Szijjjja :D És az Lg-vel mi lett? Nekem az is megvan ő a strapa telóm :D Mindkettőt nagyon szeretem :D
"Minden műveletlen ember önmaga karikatúrája" (Schlegel)

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Galaxy S8 - általános beszélgetés
« Reply #41 Dátum: 2017, 07 10, 20:35:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én is nagyon szeretem, ha beleraktak volna 6 GB -ram- ot tökéletes lenne. De azt majd csak a note 8 nál sütik el.

Tapatalkkal küldve az én SM-G955F eszközömről
6 giga? Minek? Feelingnek? ;D


You are not allowed to view links. Register or Login
Szijjjja :D És az Lg-vel mi lett? Nekem az is megvan ő a strapa telóm :D Mindkettőt nagyon szeretem :D
Csók drága!  O->-
A kettőből az egyik megvan még, páromé. Az enyém családon belül vándorolt, jó kezekbe került. Jó telefon is az, de azért az essnyolc az essnyolc. Jól sikerült darab lett, kellemes csalódás. :)
Nálad pedig a big brother? Szép darab.  :ok:
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető vassjana

  • Hozzászólások: 334
Re: Galaxy S8 - általános beszélgetés
« Reply #42 Dátum: 2017, 07 10, 21:59:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
6 giga? Minek? Feelingnek? ;D

Csók drága!  O->-
A kettőből az egyik megvan még, páromé. Az enyém családon belül vándorolt, jó kezekbe került. Jó telefon is az, de azért az essnyolc az essnyolc. Jól sikerült darab lett, kellemes csalódás. :)
Nálad pedig a big brother? Szép darab.  :ok:
Ha láttál volna tesztet a 4 és 6 Gb os változat között akkor látnád mennyivel gyorsabb a 6 Gb os. A másik hogy sok teló elveri a memóriából ujra nyitással. Harmadik hogy a dex el számítógépként lehetne használni, ahhoz elég karcsú az a memória ami marad.
Csak ennyi

Tapatalkkal küldve az én SM-G955F eszközömről


Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Galaxy S8 - általános beszélgetés
« Reply #43 Dátum: 2017, 07 10, 22:43:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha láttál volna tesztet a 4 és 6 Gb os változat között akkor látnád mennyivel gyorsabb a 6 Gb os. A másik hogy sok teló elveri a memóriából ujra nyitással. Harmadik hogy a dex el számítógépként lehetne használni, ahhoz elég karcsú az a memória ami marad.
Csak ennyi

Tapatalkkal küldve az én SM-G955F eszközömről
Dex tekintetében igaz, ott biztos kell a lot of ram, a többi meg használat fényében nem igazán releváns.
Az hogy XY telefon vs ez, mit mikor hogyan nyit, az teljesen összehasonlíthatatlan. XY telefon futtat 30 appot, ez 60-at. Ha amaz futtatná az S8-on lévőket, lehet a recentből az első kettő férne bele az elsődleges memóriába...
Nem kell ezzel foglalkozni, használni kell, teszi szépen a dolgát. ;)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető vassjana

  • Hozzászólások: 334
Re: Galaxy S8 - általános beszélgetés
« Reply #44 Dátum: 2017, 07 10, 23:32:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Dex tekintetében igaz, ott biztos kell a lot of ram, a többi meg használat fényében nem igazán releváns.
Az hogy XY telefon vs ez, mit mikor hogyan nyit, az teljesen összehasonlíthatatlan. XY telefon futtat 30 appot, ez 60-at. Ha amaz futtatná az S8-on lévőket, lehet a recentből az első kettő férne bele az elsődleges memóriába...
Nem kell ezzel foglalkozni, használni kell, teszi szépen a dolgát. ;)
Persze van benne igazság amit mondasz. De mint írtam az S8 plus 4 Gb és az S8 plus 6 Gb -tos változatát tesztelték és igencsak kikapott a kisebb rammal rendelkező.
Persze nagyon jó ez a teló úgy ahogy van, nekem csak az a 2 Gb RAM plussz hiányzik. Nekem az S8 plusz van 300 000 ft ért, igazán belefért volna. De azért imádom.  :)

Tapatalkkal küldve az én SM-G955F eszközömről

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Galaxy S8 - általános beszélgetés
« Reply #45 Dátum: 2017, 07 11, 10:37:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez pontosan így van.
Azonban amikor olyan összehasonlító teszteket csinálnak Samsung és más telefonokon, hogy elindítanak egymás után egy csomó alkalmazást, majd újra indítgatják, akkor a Samsungon másodjára jóval később indul el. Olyan, mintha nem a memóriából kellene ismét elővenni az appot, hanem jórészt újra betölteni. Más készülékek villámgyorsan indítanak másodjára és egymás után.
Ez talán Samsung "specialitás".

Na igen, ezek a "tesztek" mindig valóban életszerű, napi használatot mutató "tesztek"... Ja mégsem... Most komolyan van ennek értelme? Mindenki így használja a készüléket, hogy egymás után indít vagy 10 különböző alkalmazást, majd mind között váltogat? Arra valóban jó az ilyen "teszt", hogy megmutassa a több memória előnyét, de ezt az ilyen "tesztek" nélkül is tudjuk. Ettől függetlenül én is elfogadnám az S8+-t 6GB RAM-mal, mert miért ne? Napi használat során viszont eddig nem hiányzik.

You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem azzal nincs bajom, ha a memória tele van. Ha kell a hely másnak, a rendszer majd kilapozza a korábbi felesleget.
Az nem tetszik, hogy egy csomó olyan alkalmazás is elindul automatikusan, amit az életben nem használnék, vagy ha nagyritkán mégis, ráérne akkor betöltődni a nulláról. Természetesen nem a rendszeralkalmazásokra gondolok itt. Ez minden androidosnál így van persze.
Az indítás letiltásához root jog kell, de rootolatlan telefonnál is lehet sikert elérni a Greenify appal. Root nélkül sikerült többszörösére növelnem egy Lenovo készenléti idejét.
Az lehet, hogy csak néhány energiazabáló app van, a többi alig fogyaszt valamit. És nem is az a baj, hogy a memóriában vannak, hanem némelyik ha már ott van, a folyamat nyüstöli a procit, rendszeresen ébresztget.
Ezeket csak azért írtam, mert szerintem egy kicsit így ezzel árnyaltabb a kép.

Elég sok alkalmazást ki lehet kapcsolni, amire nincs szükség, sőt szerencsére Samsung appok egy részét törölni is lehet. Azonban valóban vannak olyanok, amelyeket még kikapcsolni sem lehet. Ettől függetlenül ahogy figyeltem a működését, tanulja a szokásokat. Ez legjobban eleinte az akku statisztikában látszik, ahol még ki is írta az első bekapcsolás után pár napig. A Greenify jó ötlet, már régen használtam, de ahogy látom a rendszer automatikusan kilövi a régen használt programokat és még értesítést is küld erről, ha az nem lett kikapcsolva.

Nem elérhető Time

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note8
  • PDA ROM: Gyári 8.0.0
Re: Galaxy S8 - általános beszélgetés
« Reply #46 Dátum: 2017, 07 11, 18:40:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na igen, ezek a "tesztek" mindig valóban életszerű, napi használatot mutató "tesztek"... Ja mégsem... Most komolyan van ennek értelme? Mindenki így használja a készüléket, hogy egymás után indít vagy 10 különböző alkalmazást, majd mind között váltogat? Arra valóban jó az ilyen "teszt", hogy megmutassa a több memória előnyét, de ezt az ilyen "tesztek" nélkül is tudjuk. Ettől függetlenül én is elfogadnám az S8+-t 6GB RAM-mal, mert miért ne? Napi használat során viszont eddig nem hiányzik.

Ebben is igazad van. Nem is az ilyen tesztek életszerűsége vagy sem volt amiért ezt említettem.
Egyszerűen a memória használata került szóba, és azt próbáltam illusztrálni, hogy lám tele van és lehetne a memória, de valamiért a Samsungnál ez a másodszori programindítás rendre másképp működik, mint szinte az összes többinél.
Ennyiben a tesztek mégis bemutatnak egy létező jelenséget. Hogy ez miért van, hogy a Samsungnál mással, vagy több egyébbel van tele a memória - bár teljesen még így sincs! - és mégsem tud onnan gyorsan elővenni egy korábbi appot, az csak érdekes szerintem.
Hogy ennek van-e gyakorlati jelentősége, ha a normál használatban meg nem zavaró, vagy azt a más típust meg úgysem használom, az egy másik dolog.


Idézet
Elég sok alkalmazást ki lehet kapcsolni, amire nincs szükség, sőt szerencsére Samsung appok egy részét törölni is lehet.

Az újabb rendszereknél már egyre inkább így van. A régieknél még nem nagyon.

Idézet
Azonban valóban vannak olyanok, amelyeket még kikapcsolni sem lehet. Ettől függetlenül ahogy figyeltem a működését, tanulja a szokásokat. Ez legjobban eleinte az akku statisztikában látszik, ahol még ki is írta az első bekapcsolás után pár napig. A Greenify jó ötlet, már régen használtam, de ahogy látom a rendszer automatikusan kilövi a régen használt programokat és még értesítést is küld erről, ha az nem lett kikapcsolva.

Tényleg, a Greenify csak a második védelmi vonal lett végül. Előbb ki kellett deríteni, hogy mi szívja a vérét. Root nélkül ez nem volt annyira egyszerű, de meglett, és ki is lehetett lőni néhány ilyen alkalmazást. Ha másképp nem úgy, hogy a frissítését eltávolítani és letiltani.
Kezd azért afelé menni a világ, hogy ami nem kell, az letiltható, eltávolítható legyen root nélkül is.

Nem elérhető vassjana

  • Hozzászólások: 334
Galaxy S8 - általános beszélgetés
« Reply #47 Dátum: 2017, 07 11, 21:37:16 »
Én se azt mondtam, hogy nem lehet meglenni 4 Gb tal. Ja és az a 4 Gb valójában 3.5 GB.Én ezt hoztam fel szinte az egyetlen hibájának. Na meg ha a Dex et is használnánk úgy már karcsú lenne. De azért találták ki hogy használják, tehát legyen meg a feltétele.
Amúgy a samu mindig is megette a memóriát, ez mindig is így volt.

Tapatalkkal küldve az én SM-G955F eszközömről


Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Galaxy S8 - általános beszélgetés
« Reply #48 Dátum: 2017, 07 11, 22:00:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én se azt mondtam, hogy nem lehet meglenni 4 Gb tal. Ja és az a 4 Gb valójában 3.5 GB.Én ezt hoztam fel szinte az egyetlen hibájának. Na meg ha a Dex et is használnánk úgy már karcsú lenne. De azért találták ki hogy használják, tehát legyen meg a feltétele.
Amúgy a samu mindig is megette a memóriát, ez mindig is így volt.

Tapatalkkal küldve az én SM-G955F eszközömről
Nem a samu eszi meg a memóriát, hanem maga az android. Ez nem csak itt van így, hanem mindenhol. S jól van ez így.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető vassjana

  • Hozzászólások: 334
Re: Galaxy S8 - általános beszélgetés
« Reply #49 Dátum: 2017, 07 11, 22:50:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem a samu eszi meg a memóriát, hanem maga az android. Ez nem csak itt van így, hanem mindenhol. S jól van ez így.
Nekem még volt windows os Samum is és ott is élen járt a memória fogyasztásban! Sőtt ha megnézek egy androidos htc t az is jobban kezeli a memóriát. Volt már sokféle telefonom, van hasonlítási alapom. Viszont most már nem bírok elszakadni a samutól, nagyon kinőtte magát és a legjobban használható teló. Ez tény.

Tapatalkkal küldve az én SM-G955F eszközömről