2024, 10 20, 14:39:57

Szerző Téma: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.  (Megtekintve 225510 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető dokee75

  • Hozzászólások: 22
  • Navigáció / Navigation: nemtom
  • PDA: lg g2 d800
  • PDA ROM: 4.2.2 d80010q
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1275 Dátum: 2014, 11 23, 22:18:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Alapból én is ezt javasoltam volna, mert igen van KK.zip, de az az invalid IMEI kicsit aggaszt. Ha már piszkált a kütyü ezirányban, nagyobb lesz a kár mint a jelenlegi.. (fejvakarás...)

Szia!

Szóval akkor a frekvenciahibás g2 valószinuleg nem helyrehozható.Vagy megpróbáljam rootolni és feltenni rá valamelyik custom romot?De ezek szerint valószinuleg féltégla lesz...
azert megpróbálnam.
Mit javasolsz,melyik módszerrel a legegyszerubb?

a másikkal ugyanez.Melyik a legegyszerubb modszer a frissitésre?

csak ha felvázolnád nagy vonalakban.a tobbit elolvasom a topikokban.Csak,hogy merre induljak?

eloszor ki kell rootolni gondolom.
de melyik modszerrel? olvastam vagy 3 félérol.

bocs a hulye kérdésekért tudom nektek ez egyszeru de nekem nem:-)

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1276 Dátum: 2014, 11 23, 22:31:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!

Szóval akkor a frekvenciahibás g2 valószinuleg nem helyrehozható.Vagy megpróbáljam rootolni és feltenni rá valamelyik custom romot?De ezek szerint valószinuleg féltégla lesz...
azert megpróbálnam.
Mit javasolsz,melyik módszerrel a legegyszerubb?

a másikkal ugyanez.Melyik a legegyszerubb modszer a frissitésre?

csak ha felvázolnád nagy vonalakban.a tobbit elolvasom a topikokban.Csak,hogy merre induljak?

eloszor ki kell rootolni gondolom.
de melyik modszerrel? olvastam vagy 3 félérol.

bocs a hulye kérdésekért tudom nektek ez egyszeru de nekem nem:-)
Szerintem egyelőre semerre ne indulj. Ha az IMEI piszkált, komoly gondokba ütközhetsz. Volt rá példa sajnos.. Kicsit utána olvasok előbb volt e hasonló valahol.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető dokee75

  • Hozzászólások: 22
  • Navigáció / Navigation: nemtom
  • PDA: lg g2 d800
  • PDA ROM: 4.2.2 d80010q
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1277 Dátum: 2014, 11 23, 22:51:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem egyelőre semerre ne indulj. Ha az IMEI piszkált, komoly gondokba ütközhetsz. Volt rá példa sajnos.. Kicsit utána olvasok előbb volt e hasonló valahol.

Oké.

Várok ,hátha kiderül valami.
Köszönöm a segitséget addig is.


Nem elérhető dokee75

  • Hozzászólások: 22
  • Navigáció / Navigation: nemtom
  • PDA: lg g2 d800
  • PDA ROM: 4.2.2 d80010q
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1278 Dátum: 2014, 11 23, 23:14:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem egyelőre semerre ne indulj. Ha az IMEI piszkált, komoly gondokba ütközhetsz. Volt rá példa sajnos.. Kicsit utána olvasok előbb volt e hasonló valahol.

Még valami.
A d800-as frissitésére van valami ötleted?esetleg tudnál javasolni valami custom romot?
4.4.4 vagy akkor már a lollipopból valami müködö romot?olvastam valami cyanogenmod 12-t
vagy hagyjam a francba?ennel jo az IMEI.Még

köszi

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1279 Dátum: 2014, 11 24, 07:52:38 »
No kozben nekem is bajom van ujra. Ma reggel ismet nem volt terero, nem kert pin kodot a telo.
A multkori ota annyi volt, h kdz-vel kapott egy friss H stockot, majd utana recoverybol egy flashelheto H stock romot. Ahogy leirtad nekem Attika. Modding csak a g3notibar volt, meg a texdoider, ami nem is modding. Tanacstalan vagyok. Cm romnal volt ilyen anno, ha jol emlekszem, h nem kert pin kodot a rendszer. Ja meg annyi, h most ujraflasheltem de csak wipe utan mukodott ujra a pinkeres. Repulo uzemmod nem segitett. Mi van meg?

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1280 Dátum: 2014, 11 24, 11:09:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
No kozben nekem is bajom van ujra. Ma reggel ismet nem volt terero, nem kert pin kodot a telo.
A multkori ota annyi volt, h kdz-vel kapott egy friss H stockot, majd utana recoverybol egy flashelheto H stock romot. Ahogy leirtad nekem Attika. Modding csak a g3notibar volt, meg a texdoider, ami nem is modding. Tanacstalan vagyok. Cm romnal volt ilyen anno, ha jol emlekszem, h nem kert pin kodot a rendszer. Ja meg annyi, h most ujraflasheltem de csak wipe utan mukodott ujra a pinkeres. Repulo uzemmod nem segitett. Mi van meg?
Nem lehet hogy a notibar piszkálódik a system-ben? ;)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1281 Dátum: 2014, 11 24, 14:38:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem lehet hogy a notibar piszkálódik a system-ben? ;)
Ezt en nem tudom. Lehetseges volna? Most szamuztem azt a modot. De egyebkent eddog cs 2.5 alatt vegog fentvolt. Kikapcsolom a telot minden este es megse volt soha baj reggel. Egy dolog lehetseges ezen az oldalon, megpedig az, h a 2.6 es a H rom ota, a navbar osszeferhetetlen komponens lett. De ez eleg hulyen hangzik.

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1282 Dátum: 2014, 11 24, 15:12:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem lehet hogy a notibar piszkálódik a system-ben? ;)
Update: megint megcsinalta velem. Meg csak superuser joga sincs csak a texdroidernek es annyi. Nem ertem egyszeruen. A mobilhalozatokat meg se tudom nezni. Nagyin felidegesit ez mar...most azutan csinalta, h a recoverybe leptem egy backup erejeig. Lehet, hogy a recovery nem jo? Nem kene befolyasolnia.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1283 Dátum: 2014, 11 24, 15:24:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Update: megint megcsinalta velem. Meg csak superuser joga sincs csak a texdroidernek es annyi. Nem ertem egyszeruen. A mobilhalozatokat meg se tudom nezni. Nagyin felidegesit ez mar...most azutan csinalta, h a recoverybe leptem egy backup erejeig. Lehet, hogy a recovery nem jo? Nem kene befolyasolnia.
Nagy köze aligha van a recovery-nek, de (nyelj egyet, és) állítsd vissza gyárira. Remélem nem az antennád xaraxik. Tedd fel az officional kdz-t, és ne moddold, max rootold. Nézzük meg úgy mi van.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1284 Dátum: 2014, 11 24, 15:59:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nagy köze aligha van a recovery-nek, de (nyelj egyet, és) állítsd vissza gyárira. Remélem nem az antennád xaraxik. Tedd fel az officional kdz-t, és ne moddold, max rootold. Nézzük meg úgy mi van.
Mehet a H kdz-ben, vagy menjek vissza a B-hez vagy nem.tudom melyikkel vettem mar? Hnap este tan meg tudom csinalni, addig is elnemulok, hagyok eselyt masnak is a megszolalasra. Am ha utogetem v ilyesmi, nem maszik el. Fizikalisan nem hiszem, h baja lenne.

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1285 Dátum: 2014, 11 24, 16:01:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mehet a H kdz-ben, vagy menjek vissza a B-hez vagy nem.tudom melyikkel vettem mar? Hnap este tan meg tudom csinalni, addig is elnemulok, hagyok eselyt masnak is a megszolalasra. Am ha utogetem v ilyesmi, nem maszik el. Fizikalisan nem hiszem, h baja lenne.
Igen, H.kdz, de tisztán.
Úgy legyen, de inkább nézzük meg mit mutat gyári állapotban. Elnémulsz?  ::) Van hely nyugi, meg ezért van a fórum. ;)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: Re: Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1286 Dátum: 2014, 11 24, 17:06:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, H.kdz, de tisztán.
Úgy legyen, de inkább nézzük meg mit mutat gyári állapotban. Elnémulsz?  ::) Van hely nyugi, meg ezért van a fórum. ;)
Rendben. Meg az jutott eszembe, hogy mi lenne, ha azzal a modemmel is tennek egy probat, amit a srac feltett az altalam linkelt stock rom melle?

Nem elérhető dokee75

  • Hozzászólások: 22
  • Navigáció / Navigation: nemtom
  • PDA: lg g2 d800
  • PDA ROM: 4.2.2 d80010q
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1287 Dátum: 2014, 11 25, 12:12:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Még valami.
A d800-as frissitésére van valami ötleted?esetleg tudnál javasolni valami custom romot?
4.4.4 vagy akkor már a lollipopból valami müködö romot?olvastam valami cyanogenmod 12-t
vagy hagyjam a francba?ennel jo az IMEI.Még

köszi

Szia.

Sajnos nem hallgattam rad. Vagyis csak turelmetlen. Voltam. Odaadtam egy" hozzaerto" havernak a telot aki felrakott ra valami kdz romot.
Onnet vegulis elindult.nyelvvalasztas aztan az erintokepernyo teljesen meghulyult. Nem ott erzekelte ahol nyomtad. Megprobalta megegy modon. =Lg logo felvillan es folyamatosan ujraindul. Ha jol ertem ez a feltegla allapot. Vagyis inkabb teljes.innet akkor kuka? Vagy meg visszahozhato?

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1288 Dátum: 2014, 11 25, 13:47:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia.

Sajnos nem hallgattam rad. Vagyis csak turelmetlen. Voltam. Odaadtam egy" hozzaerto" havernak a telot aki felrakott ra valami kdz romot.
Onnet vegulis elindult.nyelvvalasztas aztan az erintokepernyo teljesen meghulyult. Nem ott erzekelte ahol nyomtad. Megprobalta megegy modon. =Lg logo felvillan es folyamatosan ujraindul. Ha jol ertem ez a feltegla allapot. Vagyis inkabb teljes.innet akkor kuka? Vagy meg visszahozhato?
Szia!

Nem érted jól, az még reméljük nem féltégla.  ;) Az állapotot úgy hívjuk bootlop. Azaz folyamatos bootolás (indulás). Ebből egy módon biztosan kiveszed:
HardReset: Kikapcsolod, majd hangerő le + power egyszerre, mikor felvillan az LG logo, elengeded a gombokat, majd hirtelen még 1x ugyanez a kombó. Fehérre vált a képernyő, aholis a power-el kiválasztva, minden adatot töröl a telefonról. Belső SD-ről is.

Ez most nem biztos hogy elsőre menni fog, mert ha jól sejtem a kikapcsolás sem egyszerű hiszen folyamatosan bootol. Nem egyszerű, de ügyeskedj.

Ugyanakkor nem tudom milyen kdz-t rakott rá a koma, de remélem jót. Ha nem a D800-asé ment fel, onnan elég nehéz lesz visszahozni, főleg hogy ehhez a típushoz kevés az SDK-val felrakható patriciók forrása... (amibe ha találsz is valamit, kezdőként neki se kezdjél!)

Remélem a HardReset segít.  :ima:
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Re: Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1289 Dátum: 2014, 11 25, 13:50:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Rendben. Meg az jutott eszembe, hogy mi lenne, ha azzal a modemmel is tennek egy probat, amit a srac feltett az altalam linkelt stock rom melle?
Ne csűrd a csavart... ;D Told neki a gyárit, lássuk mi a bibi.  ;)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: Re: Re: Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1290 Dátum: 2014, 11 25, 19:08:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ne csűrd a csavart... ;D Told neki a gyárit, lássuk mi a bibi.  ;)
Most nem.volt idom hozzanyulni, csak a recoverybol telepitett H van fent, mert ilyenkor keves az idom, de a vicc az, h teljesen jo eddig. Tobbszor recbe leptem, vissza, backupoltam, senni. Mindig jon a pinkod kero ablak, tehat nukodik. Meg a g 3 billentyuzetet se raktam fel. Ugyanakkor ez nem lehetne a negoldas, mert a g3 romon is hianyzott a pinkod. Pedig ott nem moddoltam, hiszn ott minden alap (billentyuzet, navbarl. Szoval most ha kihuzza a hetet igy, akkor szettarom a kezem. Az antennat kizarnam. Hiaba utottem, vertem, mechanikailag nem lehet gondja. Na meg nem.is esett nagyokat. Varok pentekig a kdz-vel neg.

Nem elérhető dokee75

  • Hozzászólások: 22
  • Navigáció / Navigation: nemtom
  • PDA: lg g2 d800
  • PDA ROM: 4.2.2 d80010q
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1291 Dátum: 2014, 11 27, 00:05:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!

Nem érted jól, az még reméljük nem féltégla.  ;) Az állapotot úgy hívjuk bootlop. Azaz folyamatos bootolás (indulás). Ebből egy módon biztosan kiveszed:
HardReset: Kikapcsolod, majd hangerő le + power egyszerre, mikor felvillan az LG logo, elengeded a gombokat, majd hirtelen még 1x ugyanez a kombó. Fehérre vált a képernyő, aholis a power-el kiválasztva, minden adatot töröl a telefonról. Belső SD-ről is.

Ez most nem biztos hogy elsőre menni fog, mert ha jól sejtem a kikapcsolás sem egyszerű hiszen folyamatosan bootol. Nem egyszerű, de ügyeskedj.

Ugyanakkor nem tudom milyen kdz-t rakott rá a koma, de remélem jót. Ha nem a D800-asé ment fel, onnan elég nehéz lesz visszahozni, főleg hogy ehhez a típushoz kevés az SDK-val felrakható patriciók forrása... (amibe ha találsz is valamit, kezdőként neki se kezdjél!)

Remélem a HardReset segít.  :ima:

Koszi az infokat!
Megcsinaltam de ugyanugy bebootol aztan az erintokepernyon nem ott erzekeli ahol nyomom! Aztan par perc mulva ujraindul es kezdi elolrol. Feladom. Megy a kukaba. Ennyi.nem tudok mit kezdeni vele. Egyebkent ez a frekihibas d802-es volt.a d800 -as muxik.de ezek utan ahhoz. Hozza se merek nyulni. Pedig jo lenne mar frissiteni.
Kosz mindenkinek aki probalt segiteni. Tanulopenznek jo volt.


Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1292 Dátum: 2014, 11 27, 06:14:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Koszi az infokat!
Megcsinaltam de ugyanugy bebootol aztan az erintokepernyon nem ott erzekeli ahol nyomom! Aztan par perc mulva ujraindul es kezdi elolrol. Feladom. Megy a kukaba. Ennyi.nem tudok mit kezdeni vele. Egyebkent ez a frekihibas d802-es volt.a d800 -as muxik.de ezek utan ahhoz. Hozza se merek nyulni. Pedig jo lenne mar frissiteni.
Kosz mindenkinek aki probalt segiteni. Tanulopenznek jo volt.
Szia!

Esetleg megpróbálhatnád a hang le+power. Amikor Lg logó felvillan, elenged, majd folyamatosan nyomva tart, akár 10-15 mp-ig, majd amikor többet már nem villan fel, akkor kikapcsolódott. Majd download mode. Nem mondom, biztosan kell vele játszani...

És, egy sima online frissítés, az LG oldaláról leszedett motyókkal. Driver, FlashTool. Mivel bootloader van, elvi síkon kellene mennie.
Majd a szofver kiolvassa milyen is a gép valójában, és automatikusan leszedi az odavaló kdz-t.
Esetleg...

a Tapatalk, a G2m, és a MIUI legyőzhetetlen páros... izé... hármas....

You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1293 Dátum: 2014, 11 27, 06:23:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Koszi az infokat!
Megcsinaltam de ugyanugy bebootol aztan az erintokepernyon nem ott erzekeli ahol nyomom! Aztan par perc mulva ujraindul es kezdi elolrol. Feladom. Megy a kukaba. Ennyi.nem tudok mit kezdeni vele. Egyebkent ez a frekihibas d802-es volt.a d800 -as muxik.de ezek utan ahhoz. Hozza se merek nyulni. Pedig jo lenne mar frissiteni.
Kosz mindenkinek aki probalt segiteni. Tanulopenznek jo volt.
Hoppá, azt nem írtad hogy ez a D802-es volt! Így van ahogy Perna írja, a download módot csalogasd elő, és a tudástárban lévő frissítés metódussal mehet rá a gyári rom. A lényeg hogy a 6. pontban a CSE Flash opciót válaszd ki. Attól hogy frekihibás, a romot simán megeszi.

Természetesen a D800-al ezt NE csináld meg!
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1294 Dátum: 2014, 11 27, 07:12:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hoppá, azt nem írtad hogy ez a D802-es volt! Így van ahogy Perna írja, a download módot csalogasd elő, és a tudástárban lévő frissítés metódussal mehet rá a gyári rom. A lényeg hogy a 6. pontban a CSE Flash opciót válaszd ki. Attól hogy frekihibás, a romot simán megeszi.

Természetesen a D800-al ezt NE csináld meg!
Ha 802, és 800...Ha... Amikor online, akkor egészen melyről azonosítja be a telefont, és nem mellesleg készít a pc-n egy szöveges fájlt a pontos paraméterekkel, partíciós táblával.
Talán okosabbak lehetünk.
A kuka állapot szerintem még messze van...
Ati?

a Tapatalk, a G2m, és a MIUI legyőzhetetlen páros... izé... hármas....

You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1295 Dátum: 2014, 11 27, 07:27:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha 802, és 800...Ha... Amikor online, akkor egészen melyről azonosítja be a telefont, és nem mellesleg készít a pc-n egy szöveges fájlt a pontos paraméterekkel, partíciós táblával.
Talán okosabbak lehetünk.
A kuka állapot szerintem még messze van...
Ati?

a Tapatalk, a G2m, és a MIUI legyőzhetetlen páros... izé... hármas....
Egyetértek, de Dokee-nak a D800-asa igaz JB van rajta, de jó. Azt amíg lehet ne birizgálja. A LG keményen belerántott, napi szinten minimum 1x , de inkább 2x 3x jön értesítés az lg firmware-ről. Folyamatosan tolják a 20G és 20H romokat mindenhova, igen egységesedik a dolog. Megjelentek új régiók is, és olyan helyek is kaptak KK-t, akik a legelső JB-n ragadtak. Szóval láthatóan dolgoznak ezerrel, nemhiszem hogy pl egy D800-at elfelejtettek. Napok, max hetek kérdése, kint az officional-ja, bár nekem még mindig az IMEI nem tetszik, hogy az egyik LG oldalon invalid-ot kapott.
Az online-t jól mondod, szerintem is mindkét opció sikeres lehet. Persze alapfeltétel a download mód.

Dokee!

Ha töltőre dugod mit csinál? PC-re dugva pittyenik a dolog?
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1296 Dátum: 2014, 11 27, 12:02:27 »
A nyalóka kicsomagolva, úgy ahogy mi szeretjük...azaz Chainfire mester ismét alkotott!  :taps:
SuperSU BETA: Root Android Lollipop a Stock Kernel
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1297 Dátum: 2014, 11 28, 10:22:10 »
Amíg az LG még gyúrja a nyalókát, a CyanogenMod csapat dolgozik ezerrel:

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető totyika66

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: lg optimus balck
  • PDA ROM: 2442354325
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1298 Dátum: 2014, 11 29, 09:31:05 »
sziasztok

azt mindenki tudja hogy a root-tol ugrik a gari, és lehet unrutolni de semmit nem ér azt remélem tudjátok most volt szervizben a telcsim és lebuktam vele, root,unrot, minden zsir, aha kiderült hogy van benne egy számlálo ami mutatja hogy hányszor volt kinyitva és bezárva ugy bukot a gari,csak szoltam. :'(

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1299 Dátum: 2014, 11 29, 10:17:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok

azt mindenki tudja hogy a root-tol ugrik a gari, és lehet unrutolni de semmit nem ér azt remélem tudjátok most volt szervizben a telcsim és lebuktam vele, root,unrot, minden zsir, aha kiderült hogy van benne egy számlálo ami mutatja hogy hányszor volt kinyitva és bezárva ugy bukot a gari,csak szoltam. :'(
Szia!

Rendes vagy hogy gondoltál ránk, de egy darab unroot funkcióval nem tünteted el a nyomokat. Tudástárba a root leírás végén :

Root jog eltűntetése:

KDZ-s rom felrakása a végén Hard Reset. Ez 99,9% hogy eltünteti a root jogot. Ellenőrizhető download módban, elég egyértelmű módon: Rooted vagy Unrooted.
Van lehetőségünk Download módban a státuszt is cserélni. Ezt csak akkor tedd ha indokolt, unaloműzésnek inkább mást csinálj....


A G2-ben hardveres számláló nincs. Még akkor sem szoktak szólni ha csak a download mód mutatja (ismert bug), így az hogy Nálad a system-ben maradt valami, az fix.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login