2024, 10 20, 14:30:56

Szerző Téma: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.  (Megtekintve 225509 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető sastojas

  • Hozzászólások: 944
  • Nem: Férfi
    • nk-photography.hu
  • PDA: 6S
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1250 Dátum: 2014, 11 20, 09:48:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csak halkan jegyzem meg, néha tessék benézni a Tudástárba is. Mindhárom utolsó offcional HU rom közvetlen download linkje megtalálható, eme bejegyzésben: ;)

You are not allowed to view links. Register or Login

Mindig onnan szedtem amit belinkeltem, de most nem is tudom honnan húztam le....
Ebből a szempontból nem szoktam nézni a Tudástárt, de eztán fogom!  :ok:

Nem elérhető sastojas

  • Hozzászólások: 944
  • Nem: Férfi
    • nk-photography.hu
  • PDA: 6S
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1251 Dátum: 2014, 11 20, 10:57:51 »
Azt hittem elég világosan le van írva a Transparent AccuWeather, de ahogy írva vagyon valamit elszexuáltam, mert nem müxik. Most kisérletezek a visszavarázsolással....  >:(

Nem elérhető sastojas

  • Hozzászólások: 944
  • Nem: Férfi
    • nk-photography.hu
  • PDA: 6S
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1252 Dátum: 2014, 11 21, 10:34:33 »
Kitöröltem minden Weather cuccot, Lamhoang romból kiszedtem, bele a system, app mappába, restart és nagy semmi! :(

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1253 Dátum: 2014, 11 21, 15:25:22 »
Sziasztok!
Röviden megpróbálom elmondani a kaotikus hetem. CS2.5-ön voltam és kitaláltam, hogy továbblépek. A 2.6 nem tetszett, a CS G3 2.1 se nyerte el a tetszésem a navigációs sávon található vagyis nem található opciók billentyű hiánya miatt. A színekkel nem volt bajom. Legyen hát, ahogy Attika mondta: Gyári STOCK H ROM. Xda, kikeresem.. feltettem, nincs térerő. Se LTE lehetőség. Na mondom ez nagy gáz. Biztos elnéztem valami. Nem eur open lehetett. Így van, nem az volt. semmi gáz, Attika volt olyan kedves, belinkelte az EUR OPEN stock H romot, amiből készült "recovery friendly" verzsön. Feltettem hát TWRP-ből. örülök a fejemnek, baj nem lehet. textroiderben visszavettem a betűméretet, g3 billentyűzetet flashelek, g3 notibar-t is flashelek, ezt így egyben, majd egy wipe és belép, nincs térerő. Na akkor elölről, ma már csak a stock H került rá és a g3 billentyűzet, majd ezután használtam kicsit. Ma délután csináltam TWRP backupot is, láttam, hogy van EFS mentési lehetőség is, hát legyen az is, bár van még régről is. Ezután állítom textroiderrel és piff, megint nincs térerő. Szóval mi lehet a gáz?
kihagytam pár flashelést a beszámolómból, amikor újra, meg újra flasheltem a korábban említett romokat azért, hogy rájöjjek mi ehet a baj. Lehet, hogy elrontottam a nem OPEN EUR rommal valamit? Most visszaállítottam ugye a TWRP-ből a backupot és ráküldtem a textroidert, hogy kisebbek legyenek a bötűk és most minden klassz, de nem tudom meddig, se azt, hogy mi okozhatta a térerővesztést.

Mellékes bajom, hogy ha felteszem a CLoudy féle G3 Notibar-t akkor a navigációs sávban a vissza gomb a bal oldalra kerül és állíthatok én akármit, nem kerül vissza a jobb oldalra. Pedig nekem kéne a g3 navbár, mert tetszik, meg mert ott ki lehet venni a hangerő és fényerő csúszkát.

Legyetek oly kedvesek, ha bármi ötletetek van írjátok meg.
Köszönöm!

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1254 Dátum: 2014, 11 21, 16:03:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Röviden megpróbálom elmondani a kaotikus hetem. CS2.5-ön voltam és kitaláltam, hogy továbblépek. A 2.6 nem tetszett, a CS G3 2.1 se nyerte el a tetszésem a navigációs sávon található vagyis nem található opciók billentyű hiánya miatt. A színekkel nem volt bajom. Legyen hát, ahogy Attika mondta: Gyári STOCK H ROM. Xda, kikeresem.. feltettem, nincs térerő. Se LTE lehetőség. Na mondom ez nagy gáz. Biztos elnéztem valami. Nem eur open lehetett. Így van, nem az volt. semmi gáz, Attika volt olyan kedves, belinkelte az EUR OPEN stock H romot, amiből készült "recovery friendly" verzsön. Feltettem hát TWRP-ből. örülök a fejemnek, baj nem lehet. textroiderben visszavettem a betűméretet, g3 billentyűzetet flashelek, g3 notibar-t is flashelek, ezt így egyben, majd egy wipe és belép, nincs térerő. Na akkor elölről, ma már csak a stock H került rá és a g3 billentyűzet, majd ezután használtam kicsit. Ma délután csináltam TWRP backupot is, láttam, hogy van EFS mentési lehetőség is, hát legyen az is, bár van még régről is. Ezután állítom textroiderrel és piff, megint nincs térerő. Szóval mi lehet a gáz?
kihagytam pár flashelést a beszámolómból, amikor újra, meg újra flasheltem a korábban említett romokat azért, hogy rájöjjek mi ehet a baj. Lehet, hogy elrontottam a nem OPEN EUR rommal valamit? Most visszaállítottam ugye a TWRP-ből a backupot és ráküldtem a textroidert, hogy kisebbek legyenek a bötűk és most minden klassz, de nem tudom meddig, se azt, hogy mi okozhatta a térerővesztést.

Mellékes bajom, hogy ha felteszem a CLoudy féle G3 Notibar-t akkor a navigációs sávban a vissza gomb a bal oldalra kerül és állíthatok én akármit, nem kerül vissza a jobb oldalra. Pedig nekem kéne a g3 navbár, mert tetszik, meg mert ott ki lehet venni a hangerő és fényerő csúszkát.

Legyetek oly kedvesek, ha bármi ötletetek van írjátok meg.
Köszönöm!
Szép hét. Ezért szeretjük az androidot.  :geek: :whistle: 

Szerintem a modem.img lesz a bűnös. Egy folyamat hiányzik innen. Mikor nem az EUR-t raktad fel, utána kellett volna egy kdz CSE rom flash. Majd root, autorec, oszt amit akarsz.

Az EFS backup-al vigyázz, jól gondold meg mikor nyomsz restore-ra. Amíg van IMEI és a helyén is van, ne cicózz vele. Az EFS mentés és visszaállítás körülményeinek 1000%-ban egyeznie kell. Ha bármi nem stimmel úszik a dolog és a G2-vel keményen lehet izzadni ADB-n mire talán(!) lesz eredmény. A sima tudástáras apk is elvégzi a mentést, visszaállítást.

Szerintem tolj neki PC-n full gyalut, ioroot, autorec, 20H (recovery-s) zip flash, + amit akarsz.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1255 Dátum: 2014, 11 21, 22:08:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szép hét. Ezért szeretjük az androidot.  :geek: :whistle: 

Szerintem a modem.img lesz a bűnös. Egy folyamat hiányzik innen. Mikor nem az EUR-t raktad fel, utána kellett volna egy kdz CSE rom flash. Majd root, autorec, oszt amit akarsz.

Az EFS backup-al vigyázz, jól gondold meg mikor nyomsz restore-ra. Amíg van IMEI és a helyén is van, ne cicózz vele. Az EFS mentés és visszaállítás körülményeinek 1000%-ban egyeznie kell. Ha bármi nem stimmel úszik a dolog és a G2-vel keményen lehet izzadni ADB-n mire talán(!) lesz eredmény. A sima tudástáras apk is elvégzi a mentést, visszaállítást.

Szerintem tolj neki PC-n full gyalut, ioroot, autorec, 20H (recovery-s) zip flash, + amit akarsz.
Ezt nem tudtam az EFS-ről. De mivel még rendben működik, azért remélem nem rontottam el akkor semmit. Van EDGE, 3g, LTE, minden. De akkor megcsinálom a full gyalut, hogy tuti legyen. Köszi!

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1256 Dátum: 2014, 11 21, 22:22:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt nem tudtam az EFS-ről. De mivel még rendben működik, azért remélem nem rontottam el akkor semmit. Van EDGE, 3g, LTE, minden. De akkor megcsinálom a full gyalut, hogy tuti legyen. Köszi!

Egyébként azt hiszem ez volt az, amit feltettem tévedésből. Ami nem EUR open.
Stock D80220H Flashable Zip with ROOT+ Still Recovery For D802 Only
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1257 Dátum: 2014, 11 21, 22:27:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egyébként azt hiszem ez volt az, amit feltettem tévedésből. Ami nem EUR open.
Stock D80220H Flashable Zip with ROOT+ Still Recovery For D802 Only
You are not allowed to view links. Register or Login
S ahogy látod, már mellé is rakott a srác egy modemet ;)  Gondolom többen jártak úgy mint Te. Mindegy, takaríts egyet, ártani nem fog. Sőt, ha rám hallgatsz : kdz, ioroot, autorec, modding zipek, (ha nem raksz más customot) slussz.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető dokee75

  • Hozzászólások: 22
  • Navigáció / Navigation: nemtom
  • PDA: lg g2 d800
  • PDA ROM: 4.2.2 d80010q
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1258 Dátum: 2014, 11 21, 23:05:53 »
Sziasztok!

Lenne egy nagy problémám.Talán tud valaki segiteni.Kaptunk ajándékba egy új lg g2 d802-öt.Nagyon örültünk mivel nekem már ilyen telóm van egyből a tesómnak adtam.Most jött csak a meglepi.A teló csak a városban talál téreröt.Sehol máshol.Egyszerüen nincs rajta !!!se 4g!!!!pedig tudnia kéne.Olvasgattam a neten és utánakérdeztünk ezt a telót Kinábol rendelték.Aliexpress.Eredeti.Bevittem már 2 mobilszervizbe de mindkét helyen azt mondták nem tudják megcsinálni tutira az antennája a szar!!!!!Aztán ahogy olvasgattam a neten ......szóval lehet ennek a telónak is csak egy szoftverfrissités kéne?itt olvastam ,hogy van eur es nem eur rom hozza.A másik bajom,hogy kissé már bonyolult lett ez a romolgatás.Anno a galaxy spicámat siman rootoltam Odinnal és hajrá másik rom.De ahogy olvasom a g2 már egy nagyon más tészta!!ráadásul sd kártya sincs benne.Szoval kérlek ,ha valaki esetleg tudna segiteni hogy álljak neki,vagy egyáltalán orvosolható-e ez a probléma,az segitsen please!Átolvastam már a topikokban,hogy hogy is kéne rootolni és nekiállni de annyiféleképpen lehet,hogy teljesen összezavarodtam.leirná valaki,melyik a legegyszerubb és megoldja-e a térerö problémát?kár lenne a telóért.

előre is köszi ha valaki tud megoldást a problémámra

Nem elérhető dokee75

  • Hozzászólások: 22
  • Navigáció / Navigation: nemtom
  • PDA: lg g2 d800
  • PDA ROM: 4.2.2 d80010q
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1259 Dátum: 2014, 11 22, 00:30:12 »
Ja és ha már kérdezek.kérdeznék még valamit.
az én g2-esem nem d802-es hanem d800-as.kártyafüggetlen.Az istennek se tudom frissiteni 4.2.2-röl 4.4.4-re!!!!
Ota-n keresztül lehetetlen.Rámegyek,hogy frissitések keresése de mindig ugyanazt kapom.Az ön készüléke nincs regisztrálva!!!Regisztráltam az lg honlapján.Ugyanaz!!!semmi!!!ki kéne rootolnom és ugy feltenni??

Valami ötlet?

Köszi

Attila

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1260 Dátum: 2014, 11 22, 14:20:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
S ahogy látod, már mellé is rakott a srác egy modemet ;)  Gondolom többen jártak úgy mint Te. Mindegy, takaríts egyet, ártani nem fog. Sőt, ha rám hallgatsz : kdz, ioroot, autorec, modding zipek, (ha nem raksz más customot) slussz.
No tegnap este megcsináltam. Minden klassz, de a g3 notibar felrakása utan a navigációs csíkban a gombok sorrendje kicserélődött a beállításáokban pedig hiába állítom nen reagál.
Ezzel mit tudnek kezdeni?
Ezt raktam fel
Hid3rs_G3NotiPanel_CloudyStock.zip.

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1261 Dátum: 2014, 11 22, 17:19:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Lenne egy nagy problémám.Talán tud valaki segiteni.Kaptunk ajándékba egy új lg g2 d802-öt.Nagyon örültünk mivel nekem már ilyen telóm van egyből a tesómnak adtam.Most jött csak a meglepi.A teló csak a városban talál téreröt.Sehol máshol.Egyszerüen nincs rajta !!!se 4g!!!!pedig tudnia kéne.Olvasgattam a neten és utánakérdeztünk ezt a telót Kinábol rendelték.Aliexpress.Eredeti.Bevittem már 2 mobilszervizbe de mindkét helyen azt mondták nem tudják megcsinálni tutira az antennája a szar!!!!!Aztán ahogy olvasgattam a neten ......szóval lehet ennek a telónak is csak egy szoftverfrissités kéne?itt olvastam ,hogy van eur es nem eur rom hozza.A másik bajom,hogy kissé már bonyolult lett ez a romolgatás.Anno a galaxy spicámat siman rootoltam Odinnal és hajrá másik rom.De ahogy olvasom a g2 már egy nagyon más tészta!!ráadásul sd kártya sincs benne.Szoval kérlek ,ha valaki esetleg tudna segiteni hogy álljak neki,vagy egyáltalán orvosolható-e ez a probléma,az segitsen please!Átolvastam már a topikokban,hogy hogy is kéne rootolni és nekiállni de annyiféleképpen lehet,hogy teljesen összezavarodtam.leirná valaki,melyik a legegyszerubb és megoldja-e a térerö problémát?kár lenne a telóért.

előre is köszi ha valaki tud megoldást a problémámra
Szia!

Reméljük nagy baj nem lehet / lesz. Azonosítsuk be azt a telót pontosan. Írd be ide az IMEI számodat, mit mutat? Egy ilyen ablakot kell kapj mint én, ahol egyértelmű a típus.

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1262 Dátum: 2014, 11 22, 17:25:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
No tegnap este megcsináltam. Minden klassz, de a g3 notibar felrakása utan a navigációs csíkban a gombok sorrendje kicserélődött a beállításáokban pedig hiába állítom nen reagál.
Ezzel mit tudnek kezdeni?
Ezt raktam fel
Hid3rs_G3NotiPanel_CloudyStock.zip.
Nem vágom ezt a témázós, noti báros cumót, de a nevéből ítélve: semmit. A két system véletlen sem egyezik. Pl Cloudyfa transparent weather-jét, vagy a smooth schroll mod-ot is hiába flash-eli az ember stock és más romokra, a system framework nem megegyezik, így soha nem fog működni. Szerintem. Elképzelhető hogy rá lehet hekkelni valahogy de ezt inkább xposed guru fogja megmondani. :)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető dokee75

  • Hozzászólások: 22
  • Navigáció / Navigation: nemtom
  • PDA: lg g2 d800
  • PDA ROM: 4.2.2 d80010q
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1263 Dátum: 2014, 11 22, 23:08:40 »
Szia!

Reméljük nagy baj nem lehet / lesz. Azonosítsuk be azt a telót pontosan. Írd be ide az IMEI számodat, mit mutat? Egy ilyen ablakot kell kapj mint én, ahol egyértelmű a típus.

You are not allowed to view links. Register or Login

* fw.png (9.5

Szia !

Hát ez érdekes volt számomra.Az oldal szerint IMEI is NOT VALID!!!

Ami a legérdekesebb,hogy az enyémre is ugyanezt irja!
Na most aztán végképp tanácstalan lettem.
Úgy tudom ez elég gáz.
Vagy nem?
Mindkét teló kinából jött Refurbishment-ként
Vagyis felújitott telefon.Az enyémmel semmi gond.használom itthon,ausztriában.netezek rajt.Simán muxik.Mégis invalid az imei száma.Nem értem.A másik ugyanúgy.

Mit kéne csinálnom szerinted?

innét még van visszaút?

koszi

Nem elérhető dokee75

  • Hozzászólások: 22
  • Navigáció / Navigation: nemtom
  • PDA: lg g2 d800
  • PDA ROM: 4.2.2 d80010q
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1264 Dátum: 2014, 11 22, 23:52:08 »
Szia!

Megnéztem másik IMEI ellenörzö progival a neten.
Nem nagyon értem de egy másik oldal szerint ez az imei szám egy toshiba g6500-as telóé!!!!!

Na most aztán végképp elvesztettem a fonalat.
Az én telómé stimmel.g2 d800
mégse találok hozzá frissitést.
de ez a másik sztori.
előbb a frekvenciás hibásra koncentrálnék

van ötleted?

köszi

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1265 Dátum: 2014, 11 23, 00:40:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!

Megnéztem másik IMEI ellenörzö progival a neten.
Nem nagyon értem de egy másik oldal szerint ez az imei szám egy toshiba g6500-as telóé!!!!!

Na most aztán végképp elvesztettem a fonalat.
Az én telómé stimmel.g2 d800
mégse találok hozzá frissitést.
de ez a másik sztori.
előbb a frekvenciás hibásra koncentrálnék

van ötleted?

köszi
Már hogy hogy nem találsz frissítést? Amit linkeltem, ott beírod az IMEI-t, átirányít egy másik oldalra, ahonnan a készüléknek megfelelőt le tudod tölteni. Legfelső sorban, mint a képen: Download Firmware. Erre katt. Mit tölt le?
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető dokee75

  • Hozzászólások: 22
  • Navigáció / Navigation: nemtom
  • PDA: lg g2 d800
  • PDA ROM: 4.2.2 d80010q
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1266 Dátum: 2014, 11 23, 00:47:23 »
semmit!

Kiirja,hogy Your imei is not valid.
és ott nem is enged sehova tovább.

egy másik oldalon viszont miután beütöttem az imei számomat kiirta a teló tipusát helyesen de ott meg nincs opcio romot letölteni.

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1267 Dátum: 2014, 11 23, 00:52:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
semmit!

Kiirja,hogy Your imei is not valid.
és ott nem is enged sehova tovább.

egy másik oldalon viszont miután beütöttem az imei számomat kiirta a teló tipusát helyesen de ott meg nincs opcio romot letölteni.
Itt nézd meg:

You are not allowed to view links. Register or Login


Megjegyzés: az IMEI számodat csak hivatalos oldalon pötyögd be... Mindenhova nem kell beírni.
Plusz ha válaszolsz, jobb felül az idézet funkció. Megnyomod, majd az idézett szöveg végén lesz egy [/quote] felirat. Azután írd a hsz-edet lécci.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető dokee75

  • Hozzászólások: 22
  • Navigáció / Navigation: nemtom
  • PDA: lg g2 d800
  • PDA ROM: 4.2.2 d80010q
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1268 Dátum: 2014, 11 23, 01:04:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Itt nézd meg:

You are not allowed to view links. Register or Login


Megjegyzés: az IMEI számodat csak hivatalos oldalon pötyögd be... Mindenhova nem kell beírni.
Plusz ha válaszolsz, jobb felül az idézet funkció. Megnyomod, majd az idézett szöveg végén lesz egy felirat. Azután írd a hsz-edet lécci.


Köszi.Bocs ,nem tudtam
amúgy kiirja ,hogy  download firmware available.aztán mikor rákattintok semmi.keresi de megáll és ennyi.

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1269 Dátum: 2014, 11 23, 01:06:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Köszi.Bocs ,nem tudtam
amúgy kiirja ,hogy  download firmware available.aztán mikor rákattintok semmi.keresi de megáll és ennyi.
Hmmm, az érdekes.  :hmm: Itt pedig elvileg jönnie kéne az officional firmware-nek. Próbáld meg másik böngészővel.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető dokee75

  • Hozzászólások: 22
  • Navigáció / Navigation: nemtom
  • PDA: lg g2 d800
  • PDA ROM: 4.2.2 d80010q
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1270 Dátum: 2014, 11 23, 01:14:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hmmm, az érdekes.  :hmm: Itt pedig elvileg jönnie kéne az officional firmware-nek. Próbáld meg másik böngészővel.

Másik böngészovel is ugyanaz.
keresi de nem ad be semmit.

amúgy ha megtalálnám mit javasolsz utána mi a teendőm?

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1271 Dátum: 2014, 11 23, 01:17:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Másik böngészovel is ugyanaz.
keresi de nem ad be semmit.

amúgy ha megtalálnám mit javasolsz utána mi a teendőm?
Nem tudom, így elég nehéz hogy a telefont be se tudjuk 1000% pontosan azonosítani. Lehet érdemes lenne elmenned a Váci úti LG szervizbe. Ha meg lehet ott megcsinálják, ha ők nem tudják, Te sem fogod. Csak legalább megkérdezni..
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető dokee75

  • Hozzászólások: 22
  • Navigáció / Navigation: nemtom
  • PDA: lg g2 d800
  • PDA ROM: 4.2.2 d80010q
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1272 Dátum: 2014, 11 23, 01:29:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem tudom, így elég nehéz hogy a telefont be se tudjuk 1000% pontosan azonosítani. Lehet érdemes lenne elmenned a Váci úti LG szervizbe. Ha meg lehet ott megcsinálják, ha ők nem tudják, Te sem fogod. Csak legalább megkérdezni..

asszem az nehezen fog menni.évente ha egyszer megyek pestre.
akkor ha jol sejtem mindketto mehet a levesbe.az a baj,hogy hiába tudok mindent a telórol azt mondod,hogy igy szinte lehetetlen frissitenem?
lg g2 d800 android jelly bean 4.2.2

a másikrol meg nem is beszelek.az még halozatot se talál.

egyebkent azt se nagyon ertem,hogy amiket belinkeltél az egyik simán kiirja,hogy lg g2 d800 a másik meg csak annyit,hogy invalid imei !!!

nem értem





Nem elérhető Knife

  • Hozzászólások: 147
  • Navigáció / Navigation: Bluepanther v220
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: CM13
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1273 Dátum: 2014, 11 23, 09:13:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
asszem az nehezen fog menni.évente ha egyszer megyek pestre.
akkor ha jol sejtem mindketto mehet a levesbe.az a baj,hogy hiába tudok mindent a telórol azt mondod,hogy igy szinte lehetetlen frissitenem?
lg g2 d800 android jelly bean 4.2.2

a másikrol meg nem is beszelek.az még halozatot se talál.

egyebkent azt se nagyon ertem,hogy amiket belinkeltél az egyik simán kiirja,hogy lg g2 d800 a másik meg csak annyit,hogy invalid imei !!!

nem értem

Heló!

Ha jól tévedek Te egy AT&T-s verziót kaptál, arra pedig nincs újabb firmware, de custom van rá, azzal próbálkozhatsz.

A másik telón pedig valószínűleg a refurbizálás alatt vagy előtt sérülhetett az efs mappa és visszaraktak rá valamit...
Ha a készüléken rajta van az imei, akkor megpróbálhatod azt beütni az lg keresőbe hátha az jó és valid, akkor megpróbálhatod visszaerőszakolni a rendszerbe is. Samsungon csináltam csak ilyet még spicán, úgyhogy a menetében sajnos nem tudok segíteni, de xda-n biztosan találsz.

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1274 Dátum: 2014, 11 23, 14:19:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Heló!

Ha jól tévedek Te egy AT&T-s verziót kaptál, arra pedig nincs újabb firmware, de custom van rá, azzal próbálkozhatsz.

A másik telón pedig valószínűleg a refurbizálás alatt vagy előtt sérülhetett az efs mappa és visszaraktak rá valamit...
Ha a készüléken rajta van az imei, akkor megpróbálhatod azt beütni az lg keresőbe hátha az jó és valid, akkor megpróbálhatod visszaerőszakolni a rendszerbe is. Samsungon csináltam csak ilyet még spicán, úgyhogy a menetében sajnos nem tudok segíteni, de xda-n biztosan találsz.
Alapból én is ezt javasoltam volna, mert igen van KK.zip, de az az invalid IMEI kicsit aggaszt. Ha már piszkált a kütyü ezirányban, nagyobb lesz a kár mint a jelenlegi.. (fejvakarás...)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login