2024, 10 20, 10:49:20

Szerző Téma: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.  (Megtekintve 225504 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1225 Dátum: 2014, 11 17, 22:35:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Offline frissítés: ezt kell megcsinálnom ??? Biztosra akarok menni nem akarom kidobni a telómat , és ha igen akkkor ez mi ??  "Inditsd el az UpTestEX_mod2_marwin-t és kövesd a korábbi leírást az 5. ponttól " , hol van ez az 5 ös pont ?
Feljebb kicsit... 5. Futtatod a LGFlashTool2014.exe-t rendszergazdaként!
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető nargon95

  • Hozzászólások: 18
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: perst
  • PDA: lg g2
  • PDA ROM: lgg2
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1226 Dátum: 2014, 11 17, 22:41:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Feljebb kicsit... 5. Futtatod a LGFlashTool2014.exe-t rendszergazdaként!
Rendben sínen vagyok mint józsef attila , de egy kérdésem még lenen a kdz mindegy hogy milyne mert találtam egy d 80220b-t igazábol azt hiszem h volt rajta akkor oylat keressek vagy mehet rá ez ?

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1227 Dátum: 2014, 11 17, 22:48:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Rendben sínen vagyok mint józsef attila , de egy kérdésem még lenen a kdz mindegy hogy milyne mert találtam egy d 80220b-t igazábol azt hiszem h volt rajta akkor oylat keressek vagy mehet rá ez ?
Hogy ebben a Tudastárban szinte minden ott van... Többek közt 3db HU_Open 16GB kdz rom letöltési link is... ;)
Abból válasszunk..

a Tapatalk, a G2m, és a MIUI legyőzhetetlen páros... izé... hármas....

You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető nargon95

  • Hozzászólások: 18
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: perst
  • PDA: lg g2
  • PDA ROM: lgg2
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1228 Dátum: 2014, 11 17, 23:08:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hogy ebben a Tudastárban szinte minden ott van... Többek közt 3db HU_Open 16GB kdz rom letöltési link is... ;)
Abból válasszunk..

a Tapatalk, a G2m, és a MIUI legyőzhetetlen páros... izé... hármas....


Rendbe a jó hír , hogy sikerült , 2* nak , a rendszer teljesen rendben ,  A rossz , hogy a csíkok megmaradtak , azokra valami egyéb ötlet ?

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1229 Dátum: 2014, 11 18, 06:04:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Rendbe a jó hír , hogy sikerült , 2* nak , a rendszer teljesen rendben ,  A rossz , hogy a csíkok megmaradtak , azokra valami egyéb ötlet ?
:shock:  :hmm:
Ez csak félig jó hír... You are not allowed to view links. Register or Login a videónak az a címe: LG G2 LCD Screen Defect.
Nem hozzáértőként azt mondom: Vagy a kijelződ volt gyári hibás, ami azért köztudottan, sajnos előfordul...vagy, a nem odavaló kernellel vágtad haza a panelt. Ezt már nem fogjuk tudni kideríteni...
Úgyhogy, ha a kdz telepítés gond nélkül lement, a kdz telepítés óta más hibát nem találtál működés közben, a beállításokban CSMG Klient: CSE Flash, és/vagy a végén volt HardReset, még nem rootoltad, és a rootnak nincs nyoma, számlával irány a szerviz, kijelzőcsere.
Én a következőt tenném:
Vissza flash egy 10E 4.2.2 JB kdz Rom. Majd IMEI bepötyög You are not allowed to view links. Register or Login, a kidobott kdz letölt, ráflash szintén offline módon. Mindkét telepítés CSE Flash, azaz az SD-ről is töröl mindent. Mikor vége, irány a szerviz.

De, hátha valaki mást mond majd...
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1230 Dátum: 2014, 11 18, 07:36:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
:shock:  :hmm:
Ez csak félig jó hír... You are not allowed to view links. Register or Login a videónak az a címe: LG G2 LCD Screen Defect.
Nem hozzáértőként azt mondom: Vagy a kijelződ volt gyári hibás, ami azért köztudottan, sajnos előfordul...vagy, a nem odavaló kernellel vágtad haza a panelt. Ezt már nem fogjuk tudni kideríteni...
Úgyhogy, ha a kdz telepítés gond nélkül lement, a kdz telepítés óta más hibát nem találtál működés közben, a beállításokban CSMG Klient: CSE Flash, és/vagy a végén volt HardReset, még nem rootoltad, és a rootnak nincs nyoma, számlával irány a szerviz, kijelzőcsere.
Én a következőt tenném:
Vissza flash egy 10E 4.2.2 JB kdz Rom. Majd IMEI bepötyög You are not allowed to view links. Register or Login, a kidobott kdz letölt, ráflash szintén offline módon. Mindkét telepítés CSE Flash, azaz az SD-ről is töröl mindent. Mikor vége, irány a szerviz.

De, hátha valaki mást mond majd...
Én mondok mást. Offline telepítést felejtsük el, ha van rajta system, nem félhalott, nem kell. Meg itt a hiba ugye több rommal is ugyanúgy fennáll, kakukk. Csere.


Nargon95!

Eme frissítési metódus 2014.07.11.-ei  rész alkalmazásával simán felteszed az IMEI-ednek megfelelő romot, és a végén (igaz fölösleges, de) csinálsz még egy HardReset-et. Ellenőrződ hogy az IMEI az eredeti legyen, a telefon gyári állapotban van, adat nincs rajta = szerviz. A kijelző hiba hardveres, ami a szoftveres beavatkozástól nem fog megjavulni. Flash-elheted, wipe-olhatod jövő ilyenkorig, akkor sem..

You are not allowed to view links. Register or Login

IMEI alapján a romot innen tudod letölteni:

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1231 Dátum: 2014, 11 18, 07:43:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én mondok mást. Offline telepítést felejtsük el, ha van rajta system, nem félhalott, nem kell. Meg itt a hiba ugye több rommal is ugyanúgy fennáll, kakukk. Csere.


Nargon95!

Eme frissítési metódus 2014.07.11.-ei  rész alkalmazásával simán felteszed az IMEI-ednek megfelelő romot, és a végén (igaz fölösleges, de) csinálsz még egy HardReset-et. Ellenőrződ hogy az IMEI az eredeti legyen, a telefon gyári állapotban van, adat nincs rajta = szerviz. A kijelző hiba hardveres, ami a szoftveres beavatkozástól nem fog megjavulni. Flash-elheted, wipe-olhatod jövő ilyenkorig, akkor sem..

You are not allowed to view links. Register or Login

IMEI alapján a romot innen tudod letölteni:

You are not allowed to view links. Register or Login
:ok:
A nem CSE-HardReset-es flashnél az SD-> Android-> Data mappából törli az adatokat? Nekem nem is egy root alkalmazás ment oda, ezért mentem volna biztosra... meg, hogy nehogy elbeszéljünk egymás mellett...  ;)
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1232 Dátum: 2014, 11 18, 07:56:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
:ok:
A nem CSE-HardReset-es flashnél az SD-> Android->Data mappából törli az adatokat? Nekem nem is egy root alkalmazás ment oda, ezért mentem volna biztosra... meg, hogy nehogy elbeszéljünk egymás mellett...  ;)
A nem CSE-es nem törli, de ha utána tol egy HR-t a beállítások menüböl, az viszi. Mondhatjuk köztudottnak hogy az LG szerviz nem foglalkozik a tartalommal, nem olyanok mint pl Samsungék. A samsungot hiába kéred hogy NE bántsák a rendszert, az első dolguk: Odin, full gyalu. Tapasztalat.. + többen írják itt is...
Ellenben az LG nem foglalkozik ezzel a kérdéssel, kijelző/akksi/bármi más HW cserére kapják a vasat, a problémával foglalkoznak. Max az IMEI-t nézik meg, slussz. Rendszer módosítást nem végeznek, hacsak a júzer nem kéri.
Szvsz, egy SD / Android / data / vagy netán / data / data mappa tartalma nem játszik. De... mindkettőt viszi a HR.. :)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1233 Dátum: 2014, 11 18, 08:23:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A nem CSE-es nem törli, de ha utána tol egy HR-t a beállítások menüböl, az viszi. Mondhatjuk köztudottnak hogy az LG szerviz nem foglalkozik a tartalommal, nem olyanok mint pl Samsungék. A samsungot hiába kéred hogy NE bántsák a rendszert, az első dolguk: Odin, full gyalu. Tapasztalat.. + többen írják itt is...
Ellenben az LG nem foglalkozik ezzel a kérdéssel, kijelző/akksi/bármi más HW cserére kapják a vasat, a problémával foglalkoznak. Max az IMEI-t nézik meg, slussz. Rendszer módosítást nem végeznek, hacsak a júzer nem kéri.
Szvsz, egy SD / Android / data / vagy netán / data / data mappa tartalma nem játszik. De... mindkettőt viszi a HR.. :)
:ok:
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető nargon95

  • Hozzászólások: 18
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: perst
  • PDA: lg g2
  • PDA ROM: lgg2
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1234 Dátum: 2014, 11 18, 15:21:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
:ok:
A nem CSE-HardReset-es flashnél az SD-> Android-> Data mappából törli az adatokat? Nekem nem is egy root alkalmazás ment oda, ezért mentem volna biztosra... meg, hogy nehogy elbeszéljünk egymás mellett...  ;)

És ez a hardveres hiba a romtol keetkezhetett?

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1235 Dátum: 2014, 11 18, 16:43:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
És ez a hardveres hiba a romtol keetkezhetett?
Nem tudom......................

a Tapatalk, a G2m, és a MIUI legyőzhetetlen páros... izé... hármas....

You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1236 Dátum: 2014, 11 18, 17:23:37 »
Udv nektek!
Feltettem a g3 romot es azt kell, h mondjam a fogyasztasa tokelY. Olyan nalam, mint a gyari F volt. A szinek furak, de apexem van, a nova -24-es hibakoddal nem hajlando telepulni.
Azonban egy bajom van azert. A valasztogomboknal a navigacios savon nincs opciok lehetoseg es nem is kehet odarakni. Ez miert jo? Erre van tipp? Csak ez nem tetszik a romban.
Ja es berakni se lehet, gomb egyszeruen nem letezik. Bezzek ertelmetlen qslide-ot lehet tenni oda.

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1237 Dátum: 2014, 11 18, 17:27:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Udv nektek!
Feltettem a g3 romot es azt kell, h mondjam a fogyasztasa tokelY. Olyan nalam, mint a gyari F volt. A szinek furak, de apexem van, a nova -24-es hibakoddal nem hajlando telepulni.
Azonban egy bajom van azert. A valasztogomboknal a navigacios savon nincs opciok lehetoseg es nem is kehet odarakni. Ez miert jo? Erre van tipp? Csak ez nem tetszik a romban.
Ja es berakni se lehet, gomb egyszeruen nem letezik. Bezzek ertelmetlen qslide-ot lehet tenni oda.
Nem vitt rá a lélek a stock-ra... ;D Cloudy 2.1-et raktad fel? Azért majd pár nap múlva pár szót.  :ima: 
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető nargon95

  • Hozzászólások: 18
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: perst
  • PDA: lg g2
  • PDA ROM: lgg2
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1238 Dátum: 2014, 11 18, 17:56:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem tudom......................

a Tapatalk, a G2m, és a MIUI legyőzhetetlen páros... izé... hármas....


egy ismerősöm telefonszerelő , szerinte nem hardveres de ez holnap után kiderul es megosztom mi is okozhatta ezt a hibat , legalabb ennnyivel okosodunk...De ha megis az akkor ra***am van egy egyedi csikos kijelzos g2 m :D

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1239 Dátum: 2014, 11 18, 18:07:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
egy ismerősöm telefonszerelő , szerinte nem hardveres de ez holnap után kiderul es megosztom mi is okozhatta ezt a hibat , legalabb ennnyivel okosodunk...De ha megis az akkor ra***am van egy egyedi csikos kijelzos g2 m :D
Miért nem szerviz? Kérdés nélkül cserélnék, ha van számla (garanciajegy).
De, lehet, hogy ez az egyedi kijelzőjű G2, 30év múlva nagyon, nagyon sok pénzt fog érni...  :D
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1240 Dátum: 2014, 11 18, 18:21:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
egy ismerősöm telefonszerelő , szerinte nem hardveres de ez holnap után kiderul es megosztom mi is okozhatta ezt a hibat , legalabb ennnyivel okosodunk...De ha megis az akkor ra***am van egy egyedi csikos kijelzos g2 m :D
Hát ha 3 rommal ugyanolyan csíkos akkor mi? .... nem hardveres? ugyanmár... Ha szerencséd van megúszod egy kontakt hibával meg egy pisszentés spray-vel, ha nem, 40 lepedő a csere. Gondolom gari nincs.

Mindezek ellenére ha létezik olyan kdz vagy bármilyen szoftveres folyamat ami ezt helyrehozza, oszd meg velünk lécci, szívesen vesszük. :)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető nargon95

  • Hozzászólások: 18
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: perst
  • PDA: lg g2
  • PDA ROM: lgg2
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1241 Dátum: 2014, 11 18, 22:10:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát ha 3 rommal ugyanolyan csíkos akkor mi? .... nem hardveres? ugyanmár... Ha szerencséd van megúszod egy kontakt hibával meg egy pisszentés spray-vel, ha nem, 40 lepedő a csere. Gondolom gari nincs.

Mindezek ellenére ha létezik olyan kdz vagy bármilyen szoftveres folyamat ami ezt helyrehozza, oszd meg velünk lécci, szívesen vesszük. :)
Rendben !! bocsi hogy az előző kérdésem nem ide írtam mint idézet de nem jelenítette meg ezt a beszélgetést . Hát én is remélem de a fickónak van egy jó ismerőse és talán minimum 26 ból megúsznám , de persze a télre így marad az egész és igen én is kontakt hibában reménykedek  ha hardveres , de csütörtökön kiderül addig is vissza a régi nokia c5-03-ra , na ott aztán dübörögnek a magok 3 ghz-n :D

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1242 Dátum: 2014, 11 18, 23:29:47 »
Feltettem a stock H romot, de a navbar gombjainak a sorrendje nem cserelodik, mindegy hova allitom. Mit kell csinalni ahhoz, h cserelodjon?

Nem elérhető sastojas

  • Hozzászólások: 944
  • Nem: Férfi
    • nk-photography.hu
  • PDA: 6S
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1243 Dátum: 2014, 11 19, 11:04:27 »
Most én bénázok a letöltésnél, vagy más okból nem jön?!

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető atoka01

  • Hozzászólások: 47
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC Sensation XE, LG g2, LG G3
  • PDA ROM: 2.3.4 HTC Sense 3.0, Cloudy g3 2.0, Lolipop 20-h.
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1244 Dátum: 2014, 11 19, 16:04:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Beírod az IMEI számodat, és kapod a készülékednek valót.

You are not allowed to view links. Register or Login
Itt lejön a 20f   a fenti link valami fake oldal!

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1245 Dátum: 2014, 11 19, 16:16:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Itt lejön a 20f   a fenti link valami fake oldal!

Mármint a csmgdl oldal?
Az a hivatalos LG...
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető atoka01

  • Hozzászólások: 47
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC Sensation XE, LG g2, LG G3
  • PDA ROM: 2.3.4 HTC Sense 3.0, Cloudy g3 2.0, Lolipop 20-h.
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1246 Dátum: 2014, 11 19, 16:28:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mármint a csmgdl oldal?
Az a hivatalos LG...
igen  mindenféle reklámok és egyéb dolgok vannak csak. Az idézetben szereplő linkről most szedtem le a romot ez biztos működik
You are not allowed to view links. Register or Login  Ez működik!

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1247 Dátum: 2014, 11 19, 16:46:48 »
Csak halkan jegyzem meg, néha tessék benézni a Tudástárba is. Mindhárom utolsó offcional HU rom közvetlen download linkje megtalálható, eme bejegyzésben: ;)

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1248 Dátum: 2014, 11 19, 19:57:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csak halkan jegyzem meg, néha tessék benézni a Tudástárba is. Mindhárom utolsó offcional HU rom közvetlen download linkje megtalálható, eme bejegyzésben: ;)

You are not allowed to view links. Register or Login
En olyan verziot kerestem ami flashelheto es megmarad a twrp utana. Xda-n van. Azt nem erdenes vetenni a tudastarba? Vagy ne keverkunk?

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1249 Dátum: 2014, 11 19, 19:59:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
En olyan verziot kerestem ami flashelheto es megmarad a twrp utana. Xda-n van. Azt nem erdenes vetenni a tudastarba? Vagy ne keverkunk?
Hétvégén ápdét lesz Tudástárban ;)  Addig is:

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login