2024, 04 26, 06:37:38

Szerző Téma: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305) - Általános beszélgetés  (Megtekintve 141160 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető hzoli4

  • Hozzászólások: 1166
  • PDA: htc hd2, Samsung galaxy S5
  • PDA ROM: Htc hd2 NexusHD2-ICS-4.0.4-CM9-HWA V2.9 [NativeSD] Samsung galaxy S6 5.1.1
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #175 Dátum: 2014, 07 27, 10:28:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha így vetted 4.3-al nézd meg hogy van-e benne Knox nevü app, ha igen akkor nem lehet előző romot visszarakni. Ha nincs akkor lehet sikerül, de erre se vegyél mérget.
Samsung ezzel vágta el magát sok híve elött hogy ilyet csinált, tiszta Iphone hozzáállás, a legújabb S5-öt még rootolni se lehet már  >:( >:(

Kicsit le vagy maradva , mert van rá root és a knox számlálót de bántja. Már kezd kicsit unalmas lenni , hogy mindenki azzal jön , hogy nem lehet rootolni.

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #176 Dátum: 2014, 07 30, 13:57:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kicsit le vagy maradva , mert van rá root és a knox számlálót de bántja. Már kezd kicsit unalmas lenni , hogy mindenki azzal jön , hogy nem lehet rootolni.

v an itt valakinek trémobilos? vagy aki t-és kártyával asználja? ma cserélhettem volna 1 ilyet, trés,én is az vagyok de netet sehogy se tudtuk belöni,átmásoltuk ami sima s3 ban van de semmi,abba viszatéve kártyát minden ok,de ide betéve semmi,apn-t kimásolná nekem valaki,köszi.

Nem elérhető hzoli4

  • Hozzászólások: 1166
  • PDA: htc hd2, Samsung galaxy S5
  • PDA ROM: Htc hd2 NexusHD2-ICS-4.0.4-CM9-HWA V2.9 [NativeSD] Samsung galaxy S6 5.1.1
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #177 Dátum: 2014, 07 30, 17:23:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
v an itt valakinek trémobilos? vagy aki t-és kártyával asználja? ma cserélhettem volna 1 ilyet, trés,én is az vagyok de netet sehogy se tudtuk belöni,átmásoltuk ami sima s3 ban van de semmi,abba viszatéve kártyát minden ok,de ide betéve semmi,apn-t kimásolná nekem valaki,köszi.

Nekem pl vodafone-os van és nem állítottam semmit és rendesen megy elejétől fogva. De én főleg wifin netezek. Elvileg ahogy benne van sim kártya a telefon rendesen beállítja dolgokat. Igaz már s5-öm van de s3-nál se volt gond. Sőt mms is kapásból rendesen beállítódott.

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #178 Dátum: 2014, 07 31, 14:26:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem pl vodafone-os van és nem állítottam semmit és rendesen megy elejétől fogva. De én főleg wifin netezek. Elvileg ahogy benne van sim kártya a telefon rendesen beállítja dolgokat. Igaz már s5-öm van de s3-nál se volt gond. Sőt mms is kapásból rendesen beállítódott.
az az érdekes ez trémobilos,kártyám is az ,de semmi,s 3 som szintén trés,oké.átmásolva ugyan azon beállitásokat semmi,egyszerüen nem értem.lte trés trés gyári rom és semmi.nem kell átállitani valamit lte miat.egyszerüen nekem magas. rootolt annak köze?bár nem kéne.magas,magas,magas :D

Nem elérhető hzoli4

  • Hozzászólások: 1166
  • PDA: htc hd2, Samsung galaxy S5
  • PDA ROM: Htc hd2 NexusHD2-ICS-4.0.4-CM9-HWA V2.9 [NativeSD] Samsung galaxy S6 5.1.1
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #179 Dátum: 2014, 07 31, 15:15:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
az az érdekes ez trémobilos,kártyám is az ,de semmi,s 3 som szintén trés,oké.átmásolva ugyan azon beállitásokat semmi,egyszerüen nem értem.lte trés trés gyári rom és semmi.nem kell átállitani valamit lte miat.egyszerüen nekem magas. rootolt annak köze?bár nem kéne.magas,magas,magas :D

De lehet az a gond , hogy a sima 3-ét másoltad hozzá.De miért kellett átmásolni ? alapból simről nem rakta át beállításokat?

Nem elérhető hzoli4

  • Hozzászólások: 1166
  • PDA: htc hd2, Samsung galaxy S5
  • PDA ROM: Htc hd2 NexusHD2-ICS-4.0.4-CM9-HWA V2.9 [NativeSD] Samsung galaxy S6 5.1.1
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #180 Dátum: 2014, 07 31, 15:17:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
az az érdekes ez trémobilos,kártyám is az ,de semmi,s 3 som szintén trés,oké.átmásolva ugyan azon beállitásokat semmi,egyszerüen nem értem.lte trés trés gyári rom és semmi.nem kell átállitani valamit lte miat.egyszerüen nekem magas. rootolt annak köze?bár nem kéne.magas,magas,magas :D

Ez van beállítva ? You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #181 Dátum: 2014, 07 31, 15:19:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
De lehet az a gond , hogy a sima 3-ét másoltad hozzá.De miért kellett átmásolni ? alapból simről nem rakta át beállításokat?
volt benne valami,trés ,de semmi net,átmásoltuk,hátha,mert s3 sima,abban nekem más van,de se igy se ugy net nuku,kis nyilaknak, fel kéne tünni itt is ugyi? átállitani valamit,lte nekem nem kell csak sima net,de semmi.exem faxom megáll. :D

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #182 Dátum: 2014, 07 31, 15:21:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez van beállítva ? You are not allowed to view links. Register or Login
holnap megnézem,mert nem cseréltem el,de holnap még lehet,kipxálom,meglátjuk,netröl kiprobáltunk jópárat amik fent vannak ,de semmi,nem értem,

Nem elérhető hzoli4

  • Hozzászólások: 1166
  • PDA: htc hd2, Samsung galaxy S5
  • PDA ROM: Htc hd2 NexusHD2-ICS-4.0.4-CM9-HWA V2.9 [NativeSD] Samsung galaxy S6 5.1.1
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #183 Dátum: 2014, 07 31, 17:06:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
holnap megnézem,mert nem cseréltem el,de holnap még lehet,kipxálom,meglátjuk,netröl kiprobáltunk jópárat amik fent vannak ,de semmi,nem értem,

Amúgy lehet hülye kérdés , de akivel el akarod cserélni az  is t-s sim kártyával használta?

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #184 Dátum: 2014, 07 31, 17:11:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Amúgy lehet hülye kérdés , de akivel el akarod cserélni az  is t-s sim kártyával használta?
újra tettük odinnal a legujabb trés romot.benne van az apn stb,gyári trés,tuti még bootanim is trés,de semmi,na ezért nem értem,vicc,trés gyári trés rom,jó rootolva,de semmi,vicc trés rom ,trés kártya,net meg nuku,nem tudom azért mi felel,de az el tud romlani,egyszerüen fantastic,és érthetetlen ,számomra. :D én meg nem fogok tré-hez rohangálni.ja ls függetlenitve sincs,gyári trés.

Nem elérhető hzoli4

  • Hozzászólások: 1166
  • PDA: htc hd2, Samsung galaxy S5
  • PDA ROM: Htc hd2 NexusHD2-ICS-4.0.4-CM9-HWA V2.9 [NativeSD] Samsung galaxy S6 5.1.1
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #185 Dátum: 2014, 07 31, 21:26:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
újra tettük odinnal a legujabb trés romot.benne van az apn stb,gyári trés,tuti még bootanim is trés,de semmi,na ezért nem értem,vicc,trés gyári trés rom,jó rootolva,de semmi,vicc trés rom ,trés kártya,net meg nuku,nem tudom azért mi felel,de az el tud romlani,egyszerüen fantastic,és érthetetlen ,számomra. :D én meg nem fogok tré-hez rohangálni.ja ls függetlenitve sincs,gyári trés.

A leírtak alapján , úgy néz ki rápróbáltatok rakni 1 lte telefonra 1 nem lte rootolt. romot. Vagy legalább is valamelyik része nem lte kompatibilis. Gondolom pomt az a rész amit s3-ból raktatok át. Na abból kéne 1 lte változat.

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #186 Dátum: 2014, 08 01, 14:46:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A leírtak alapján , úgy néz ki rápróbáltatok rakni 1 lte telefonra 1 nem lte rootolt. romot. Vagy legalább is valamelyik része nem lte kompatibilis. Gondolom pomt az a rész amit s3-ból raktatok át. Na abból kéne 1 lte változat.
félre értjük egy mást,természetes jó rom van rajta ,lte re való trés,amit mi átirtunk az apn ami eredetileg benne van,de se azzal,se az s3 bol átmásolt(mert nálam s3 ,más) nincs net,tehát csak apn -t irtuk át mert más,de ma is probáltuk,se eredetive,se atirtal,nuku net. feladom pedig amugy tetszene a teló,de net nélkül,minek?

Nem elérhető hzoli4

  • Hozzászólások: 1166
  • PDA: htc hd2, Samsung galaxy S5
  • PDA ROM: Htc hd2 NexusHD2-ICS-4.0.4-CM9-HWA V2.9 [NativeSD] Samsung galaxy S6 5.1.1
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #187 Dátum: 2014, 08 01, 15:44:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
félre értjük egy mást,természetes jó rom van rajta ,lte re való trés,amit mi átirtunk az apn ami eredetileg benne van,de se azzal,se az s3 bol átmásolt(mert nálam s3 ,más) nincs net,tehát csak apn -t irtuk át mert más,de ma is probáltuk,se eredetive,se atirtal,nuku net. feladom pedig amugy tetszene a teló,de net nélkül,minek?

De mielőtt elkezdtétek romolni a net ment rajta? Tehát úgy értem mielőtt a kezedbe került és lesegetted a telefont akkor a benne levő sim kártyával ment a net. Mert ha jó értem maga a telefon tmobile függő és előtte is tmobilos kártya volt benne vagy már akkor se ment rajta a net. Esetleg 1 gyári alapbeállítást próbáltatok?

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #188 Dátum: 2014, 08 01, 15:54:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
De mielőtt elkezdtétek romolni a net ment rajta? Tehát úgy értem mielőtt a kezedbe került és lesegetted a telefont akkor a benne levő sim kártyával ment a net. Mert ha jó értem maga a telefon tmobile függő és előtte is tmobilos kártya volt benne vagy már akkor se ment rajta a net. Esetleg 1 gyári alapbeállítást próbáltatok?
volt alapra vissza,meg átirás után reboot,meg minden,a srác akié cserélte,de neki s 3 kéne sima.ezért cserélné.de néki nincs trés kártyája ugy cserélte,de nem értem ,de tényleg ,alap trés,alap én trés kártyám,átteszük ,nuku net,sima s3 ba visszarakva,van net,egyszerüen ez röhely.én meg nem fogok tréhez rohangálni,akkor nuku csere,de ez tényleg vicc a javábol. :D

Nem elérhető hzoli4

  • Hozzászólások: 1166
  • PDA: htc hd2, Samsung galaxy S5
  • PDA ROM: Htc hd2 NexusHD2-ICS-4.0.4-CM9-HWA V2.9 [NativeSD] Samsung galaxy S6 5.1.1
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #189 Dátum: 2014, 08 01, 16:37:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
volt alapra vissza,meg átirás után reboot,meg minden,a srác akié cserélte,de neki s 3 kéne sima.ezért cserélné.de néki nincs trés kártyája ugy cserélte,de nem értem ,de tényleg ,alap trés,alap én trés kártyám,átteszük ,nuku net,sima s3 ba visszarakva,van net,egyszerüen ez röhely.én meg nem fogok tréhez rohangálni,akkor nuku csere,de ez tényleg vicc a javábol. :D

Hát szerintem azzal a telefonnal lesz valami gond. Én az alapján amiket most írtál azon se lepődnék meg ha nem tmobilos lenne a telefon.Ja amúgy egyáltalán telefonálni tudtál a telefonnal?

Nem elérhető Jacques

  • Hozzászólások: 4
  • Navigáció / Navigation: Wayteq x820; IGO Primo
  • PDA: Samsung Galaxy SIII LTE
  • PDA ROM: I9305XXUEMK1
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #190 Dátum: 2014, 08 07, 12:53:14 »
Sziasztok!

Egy kis tapasztalatot szeretnék gyűjteni, hátha valaki találkozott már ilyesmivel :)

Kb. fél éve vettem T-s SIII LTE készüléket (újat, boltból). Rögtön romoltuk is, egy ideig jól működött. Kb. 3 hónapja két hibát is tapasztaltam:
1. nem ismerte fel a fülhallgatót (más működő fülhallgatót sem, de az én fülhallgatóm egyéb készülékben működött),
2. ha akkor hívtak, amikor kb. 2 órája nem volt használatban a telefonom, a telefon sötét képernyővel csörgött és rezgett. Egyedül az oldalt lévő képernyőzár gombra reagált, ha ezt megnyomtam, a telefon elnémult, de a képernyőn megjelent, hogy éppen hívnak.

Mivel azt hittem, ebből szerviz lesz, visszarakattam a gyári T-s 4.3-as ROM-ot. Ezután a tel. a fülhallgatót felismerte, de a hívási képernyőhiba ugyanúgy megmaradt. Mivel ez annyira nem zavart, nem szervizeltem, és maradt a gyári ROM is.
De... tegnap délután fényképezni akartam vele, és az egész képernyőm befagyott, semmi gombra nem reagált. Végül csak aksikivétellel tudtam újraindítani a készüléket. Amikor elindítottam egy másik kameraprogramot (az S4 gömbpanorámáját utánozó program), azt írta ki, hogy nem található készülékhez csatlakoztatott kamera. Pár óra múlva ismét bepróbálkoztam a saját Kamera programjával, és már működött.
Ami méginkább dühít: ma reggel filmet akartam volna nézni a buszon, és ez a program is befagyott, ugyanúgy, mit a Kamera.

1. körben megkíséreltetek egy ROM-frissítést vagy cserét a régebbi gyári verzióra, de az lenne a kérdésem, hogy találkoztatok-e már hasonló jelenséggel, és annak mi lett a végeredménye...

Köszönöm! :)

Nem elérhető gyuszika19

  • Hozzászólások: 8
  • PDA: ZTE Blade
  • PDA ROM: 2.2
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #191 Dátum: 2014, 08 17, 02:19:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia! Ha bejön a Download mód, Odin 3.04-el tedd fel ezt a romot: You are not allowed to view links. Register or Login

Nekem bevált és nincs benne felesleges szolgáltatói sallang.

Root-hoz ezt ajánlom: You are not allowed to view links. Register or Login

Itt a letöltő link: You are not allowed to view links. Register or Login

Sok sikert!


Üdv! nekem ez a rom nem ment fel csak a t-mobilos amit a sam mobile oldalró szedtem le..de azt felraktam és utána nemismeri fel a sim kártyát ez mitől lehet???

Nem elérhető lacinagy9

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: i9305
  • PDA ROM: 4,1
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #192 Dátum: 2014, 09 23, 16:24:06 »
sziasztok! olyan gondom lenne,hogy kisütötték a telomat és nem tőltbe a teló! bekapcsol,bejöna a samsung logo és utána sehova tovább!

Nem elérhető hzoli4

  • Hozzászólások: 1166
  • PDA: htc hd2, Samsung galaxy S5
  • PDA ROM: Htc hd2 NexusHD2-ICS-4.0.4-CM9-HWA V2.9 [NativeSD] Samsung galaxy S6 5.1.1
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #193 Dátum: 2014, 09 23, 19:56:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok! olyan gondom lenne,hogy kisütötték a telomat és nem tőltbe a teló! bekapcsol,bejöna a samsung logo és utána sehova tovább!

Mármint raktál fel 1 nem gyári romot és nem tölti be a rendszert?

Nem elérhető ixorn01

  • Hozzászólások: 16
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2.0 coopet
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #194 Dátum: 2014, 09 27, 04:46:36 »
Sziasztok,

Tegnap teló kiírta, h nincs elég hely az eszközön, töröljek pár alklamazást. Pedig van 500mb szabad. Miért  van ez? Mit lehet tenni?  FR?
Köszönöm

Nem elérhető demeterf

  • Hozzászólások: 738
  • PFC Fan
    • Androidos YouTube csatornám
Re: Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #195 Dátum: 2014, 09 27, 08:12:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok,

Tegnap teló kiírta, h nincs elég hely az eszközön, töröljek pár alklamazást. Pedig van 500mb szabad. Miért  van ez? Mit lehet tenni?  FR?
Köszönöm
Szia! Azt amit ir :-) Törölj adatokat. Ez nem hiba. Nem ajánlatos kevés tarhellyel használni semmilyen eszközt. Lassulást okozhat. Ezért gyárilag nem is engednek telepíteni.
Androidos YouTube csatornám : You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Scipio

  • Hozzászólások: 100
  • PDA: G930F
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #196 Dátum: 2014, 09 27, 18:43:15 »
Na végre erre is elkezdték kiszorni a KitKat-et  :taps:

You are not allowed to view links. Register or Login


Nem elérhető Killer

  • Hozzászólások: 360
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: mikor mi
  • PDA: SE X1,S7 EDGE, stb.
  • PDA ROM: Mostanában mindig gyári
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #197 Dátum: 2014, 09 28, 23:55:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na végre erre is elkezdték kiszorni a KitKat-et  :taps:

You are not allowed to view links. Register or Login
Automatikus hívás rögzítés működik rajta?

Nem elérhető Killer

  • Hozzászólások: 360
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: mikor mi
  • PDA: SE X1,S7 EDGE, stb.
  • PDA ROM: Mostanában mindig gyári
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #198 Dátum: 2014, 09 29, 19:50:16 »
Müködik.  :D

Nem elérhető ixorn01

  • Hozzászólások: 16
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2.0 coopet
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #199 Dátum: 2014, 09 30, 16:59:01 »
Remélem itthon is hamarosan kinyomják ::)