2024, 09 22, 07:46:22

Szerző Téma: Általános Rom-olás, azaz minden ami nem gyári!  (Megtekintve 38453 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető lgeza

  • Hozzászólások: 1278
  • PDA: Note3
  • PDA ROM: [ALEXNDR] ★ GPOI2 ★
Re: Re: Kísérleti topic - Kísérleti romok topicja
« Reply #175 Dátum: 2013, 04 23, 14:12:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Megvolt az is, a gyári jb romot töltöm most, de olyan 3 file-os gyári tmobilos romot honnan lehet tölteni?
Már nem tudom, de vagy ez:
You are not allowed to view links. Register or Login
vagy ez:
You are not allowed to view links. Register or Login
talán a 2. volt a 3 file-os inkább.

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: Re: Kísérleti topic - Kísérleti romok topicja
« Reply #176 Dátum: 2013, 04 23, 14:25:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Megvolt az is, a gyári jb romot töltöm most, de olyan 3 file-os gyári tmobilos romot honnan lehet tölteni?

3 fájlosak,és magyarok,tessék eltenni ;)

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető demeterf

  • Hozzászólások: 738
  • PFC Fan
    • Androidos YouTube csatornám
Re: Re: Re: Kísérleti topic - Kísérleti romok topicja
« Reply #177 Dátum: 2013, 04 23, 14:26:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sajnos törölni nem engedi, de bemásoltam a mentettet és felülírtam majd ujraindítás, de nem történt semmi:(
Nem találja a hálózatot
Itt a videom. Root explorer kell neki.

You are not allowed to view links. Register or Login
Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9300-ről

Androidos YouTube csatornám : You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető R2D20208

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1792
  • Nem: Dehogynem !
  • Navigáció / Navigation: My Way
  • PDA: i9505
  • PDA ROM: ROM nélkül használom a készülékem.
Re: Re: Re: Kísérleti topic - Kísérleti romok topicja
« Reply #178 Dátum: 2013, 04 23, 14:44:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Itt a videom. Root explorer kell neki.

You are not allowed to view links. Register or Login
Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9300-ről
Hasznos vidi ! :-) Sajna nem mindig segít a Root Explorer sem. De rengeteg dolgot ki lehet ( ki kell próbálni ) .
Kérlek, ha privátra nem mindig válaszolok, értsd meg. Nem illetlenségből teszem.

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: Re: Re: Kísérleti topic - Kísérleti romok topicja
« Reply #179 Dátum: 2013, 04 23, 14:48:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hasznos vidi ! :-) Sajna nem mindig segít a Root Explorer sem. De rengeteg dolgot ki lehet ( ki kell próbálni ) .
nem tudom,én gs1 gs2 ,és most gs3 ra is mindig csak fözetet raktam ,gyári odinost sose,de nekem 1 iken se mászott el soha az imei stb,szerencsére sose kellet kiprobálnom,remélem nem is kell :D

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Re: Re: Re: Kísérleti topic - Kísérleti romok topicja
« Reply #180 Dátum: 2013, 04 23, 15:09:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
nem tudom,én gs1 gs2 ,és most gs3 ra is mindig csak fözetet raktam ,gyári odinost sose,de nekem 1 iken se mászott el soha az imei stb,szerencsére sose kellet kiprobálnom,remélem nem is kell :D
Nekem is csak gyari kurditotta el eddig meg cm... a gyari odinos mondjuk azert mert meg laikuskrnt kipipaltam az efs cleart :D nem is maradt semmi az efs mappambol csak ket file:D

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9300-ről


Nem elérhető Ngar146

  • Hozzászólások: 150
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung galaxy s3
  • PDA ROM: I9300XXLH1
Re: Kísérleti topic - Kísérleti romok topicja
« Reply #181 Dátum: 2013, 04 23, 15:59:34 »
Sziasztok!!!!

Köszönöm mindenkinek a segítségét, sikerült megoldani a problémám. A gyári JB room felrakása megoldotta:)
Van egy szűz rendszerem, ugyhogy kezdhetem a rootolást és custom room felrakását:)

Örök Hála mindenkinek akik segítettek:)

Nem elérhető Ngar146

  • Hozzászólások: 150
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung galaxy s3
  • PDA ROM: I9300XXLH1
Re: Kísérleti topic - Kísérleti romok topicja
« Reply #182 Dátum: 2013, 04 25, 15:57:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nos, két javítás. Egyrészt nem 8.3, hanem 8.2 volt, másrészt a 8.4 Lite változat már fut, és megőrzi a beállításokat.
Na, erre mondom, hogy most már jól vagyok :)
Egy rövid ideig.

Szia Cerebrolavator!!!

Neked hogy működik a dual boot-os rész? Nekem első romnak cm10.1 alapú rom van felrakva, a Rootbox vanillia, de van egy játék, a dungeon hunter 4 ami nem akar elindulni cm alapú romokon, csak samus romon. Ezért szeretnék második romnak felrakni bármilyen samus alapú romot, hogy tudjak játszani:):), de nem akar elindulni a második rom. A sone romot próbáltam meg felrakni, de nem sikerül, a bootolástól nem megy tovább:(
Most néztem, hogy neked r2d2 8.6 lite van fent, most megpróbálom azzal. Van jelentősége melyik az első és melyik a második rom? cwm-ben talán fel lehet cserélni a 2 romot ha jól értelmezem a SWAP room-ot?:)

Előre is köszi a segítségedet.

Nem elérhető R2D20208

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1792
  • Nem: Dehogynem !
  • Navigáció / Navigation: My Way
  • PDA: i9505
  • PDA ROM: ROM nélkül használom a készülékem.
Re: Kísérleti topic - Kísérleti romok topicja
« Reply #183 Dátum: 2013, 04 25, 16:33:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!!!!

Köszönöm mindenkinek a segítségét, sikerült megoldani a problémám. A gyári JB room felrakása megoldotta:)
Van egy szűz rendszerem, ugyhogy kezdhetem a rootolást és custom room felrakását:)

Örök Hála mindenkinek akik segítettek:)

:ok: :taps:
Kérlek, ha privátra nem mindig válaszolok, értsd meg. Nem illetlenségből teszem.

Nem elérhető Ngar146

  • Hozzászólások: 150
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung galaxy s3
  • PDA ROM: I9300XXLH1
Re: Kísérleti topic - Kísérleti romok topicja
« Reply #184 Dátum: 2013, 04 25, 20:26:22 »
Sziasztok!

Sikerült megoldanom a dual boot-ot. Másodiknak felraktam R2D28.5-öt. De van 1 kis bibi vele:)
Ha az első romot indítom, van egy pici piros felkiáltójel a bal felső sarokban ami nem zavar és nem is lényeg, működik rendesen minden.
Ha a második romot indítom, akkor is ott a kicsi  felkiáltójel, de amikor be bootol a rom, akkor egy ilyen kép fogad:

Nem tudok képet beilleszteni, de a képernyő közepén van egy átlátszó téglalap, amiben sárgával kiirkál dolgokat:
PDA,Phone,CSC,H/W,RF cal date,SMD,Camera,tsp,tsk,band,uart,un: és az ezekhez tartozó adatokat. És ez nem akar eltűnni, csak ha elindítok valamit, de amikor visszalépek a kezdőképernyőre, akkor újra megjelenik ez a felirat és ott van:)
Ez mitől lehet, amióta eltűnt az imei számom azóta jelent meg, de csak a samus alapú romnál, a cm-en nem jelenik meg.
???

Nem elérhető demeterf

  • Hozzászólások: 738
  • PFC Fan
    • Androidos YouTube csatornám
Re: Re: Kísérleti topic - Kísérleti romok topicja
« Reply #185 Dátum: 2013, 04 25, 20:31:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Sikerült megoldanom a dual boot-ot. Másodiknak felraktam R2D28.5-öt. De van 1 kis bibi vele:)
Ha az első romot indítom, van egy pici piros felkiáltójel a bal felső sarokban ami nem zavar és nem is lényeg, működik rendesen minden.
Ha a második romot indítom, akkor is ott a kicsi  felkiáltójel, de amikor be bootol a rom, akkor egy ilyen kép fogad:

Nem tudok képet beilleszteni, de a képernyő közepén van egy átlátszó téglalap, amiben sárgával kiirkál dolgokat:
PDA,Phone,CSC,H/W,RF cal date,SMD,Camera,tsp,tsk,band,uart,un: és az ezekhez tartozó adatokat. És ez nem akar eltűnni, csak ha elindítok valamit, de amikor visszalépek a kezdőképernyőre, akkor újra megjelenik ez a felirat és ott van:)
Ez mitől lehet, amióta eltűnt az imei számom azóta jelent meg, de csak a samus alapú romnál, a cm-en nem jelenik meg.
???
Nézd meg a fentebb linkelt videomat. Ott a megoldás is. Még mindig hibás az efs mappád.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9300-ről

Androidos YouTube csatornám : You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Ngar146

  • Hozzászólások: 150
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung galaxy s3
  • PDA ROM: I9300XXLH1
Re: Re: Kísérleti topic - Kísérleti romok topicja
« Reply #186 Dátum: 2013, 04 25, 21:14:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nézd meg a fentebb linkelt videomat. Ott a megoldás is. Még mindig hibás az efs mappád.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9300-ről

Szia!

Na megcsináltam, pedig ezt már kétszer is megcsináltam, csak totál commanderben, de mint te is mondtad a video végén, lehet hogy a root explorer-el sikerült csak:)
Na az már megjavult, már csak a kicsi piros felkiáltójelre kell valami megoldást találnom:)

Ezer köszönet a segítségért.

Nem elérhető demeterf

  • Hozzászólások: 738
  • PFC Fan
    • Androidos YouTube csatornám
Re: Re: Re: Kísérleti topic - Kísérleti romok topicja
« Reply #187 Dátum: 2013, 04 25, 21:33:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!

Na megcsináltam, pedig ezt már kétszer is megcsináltam, csak totál commanderben, de mint te is mondtad a video végén, lehet hogy a root explorer-el sikerült csak:)
Na az már megjavult, már csak a kicsi piros felkiáltójelre kell valami megoldást találnom:)

Ezer köszönet a segítségért.
Szívesen :-)
Az a felkiáltójel az új bootloader miatt van. A faq-ban találsz leírást az eltüntetésére. Én régen eltüntettem, de valamelyik  újabb rom felkerülése után visszajött.  Amúgy gyakorlati jelentősége nincs neki, nem zavar semmit. Ha szervizbe viszed akkor célszerű eltüntetni.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9300-ről
Androidos YouTube csatornám : You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Ngar146

  • Hozzászólások: 150
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung galaxy s3
  • PDA ROM: I9300XXLH1
Re: Re: Re: Kísérleti topic - Kísérleti romok topicja
« Reply #188 Dátum: 2013, 04 26, 17:48:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szívesen :-)
Az a felkiáltójel az új bootloader miatt van. A faq-ban találsz leírást az eltüntetésére. Én régen eltüntettem, de valamelyik  újabb rom felkerülése után visszajött.  Amúgy gyakorlati jelentősége nincs neki, nem zavar semmit. Ha szervizbe viszed akkor célszerű eltüntetni.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9300-ről

Szia!

Kész, én feladom, mindjárt földhöz vágom ezt a S..r telefont meg az egész androidot. Most a samus alapó rom jó, de az elsődleges rom meg nem csatlakozik a hálózathoz. Megcsináltam ott is az efs mappa másolást, jó lett, lett hálózat, de ekkor meg a másodlagos samus rom lett rossz, megint előjött a téglalap középre a sok kiírással. Egyszerre a két rom nem megy úgy, hogy jó legyen az efs mappa.
Leformázom mindjárt mindkettőt, és kipróbálom a Synergie romot, az samus és azt írják, hogy gyors, de már kezd elegem lenni ebből a folyamatos javítgatásból:( Király az android....

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: Re: Re: Kísérleti topic - Kísérleti romok topicja
« Reply #189 Dátum: 2013, 04 26, 18:16:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
... kipróbálom a Synergie romot, az samus és azt írják, hogy gyors, de már kezd elegem lenni ebből a folyamatos javítgatásból:( Király az android....
A synergie nem verizonos s3-ra jó?

Nem elérhető ATom...

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1269
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO, de mostanában inkább Googlemaps
  • PDA: G900F + Note 10.1 2014
  • PDA ROM: G900FXXU01 (4.4.2) + N8000XXCMA2 (4.1.2)
  • Skype: -
Re: Re: Re: Kísérleti topic - Kísérleti romok topicja
« Reply #190 Dátum: 2013, 04 26, 18:20:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A synergie nem verizonos s3-ra jó?

Nem írja a leírásban. Viszont Siyah kernellel nem megy, tehát nem tudtam második romnak felrakni. Az első romom meg most tökéletes:) :(
Miért nincs tökéletes PDA???

Nem elérhető R2D20208

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1792
  • Nem: Dehogynem !
  • Navigáció / Navigation: My Way
  • PDA: i9505
  • PDA ROM: ROM nélkül használom a készülékem.
Re: Re: Re: Kísérleti topic - Kísérleti romok topicja
« Reply #191 Dátum: 2013, 04 26, 18:28:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!

Kész, én feladom, mindjárt földhöz vágom ezt a S..r telefont meg az egész androidot. Most a samus alapó rom jó, de az elsődleges rom meg nem csatlakozik a hálózathoz. Megcsináltam ott is az efs mappa másolást, jó lett, lett hálózat, de ekkor meg a másodlagos samus rom lett rossz, megint előjött a téglalap középre a sok kiírással. Egyszerre a két rom nem megy úgy, hogy jó legyen az efs mappa.
Leformázom mindjárt mindkettőt, és kipróbálom a Synergie romot, az samus és azt írják, hogy gyors, de már kezd elegem lenni ebből a folyamatos javítgatásból:( Király az android....
Próbáltad már egy Rommal is ? Kell kettő ?
Kérlek, ha privátra nem mindig válaszolok, értsd meg. Nem illetlenségből teszem.

Nem elérhető Ngar146

  • Hozzászólások: 150
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung galaxy s3
  • PDA ROM: I9300XXLH1
Re: Re: Re: Kísérleti topic - Kísérleti romok topicja
« Reply #192 Dátum: 2013, 04 26, 18:39:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Próbáltad már egy Rommal is ? Kell kettő ?
Hát sajna jó lenne, mert cm-et akarok használni a gyorsasága miatt, de az egyik kedvenc játékom csak samu alapú romon működik és ezért szerettem volna második romnak felrakni egy samus romot.

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: Re: Re: Re: Kísérleti topic - Kísérleti romok topicja
« Reply #193 Dátum: 2013, 04 26, 19:12:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát sajna jó lenne, mert cm-et akarok használni a gyorsasága miatt, de az egyik kedvenc játékom csak samu alapú romon működik és ezért szerettem volna második romnak felrakni egy samus romot.
Próbáltad már úgy, hogy a samus az első és a cm a második?

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Re: Re: Kísérleti topic - Kísérleti romok topicja
« Reply #194 Dátum: 2013, 04 26, 19:24:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!

Kész, én feladom, mindjárt földhöz vágom ezt a S..r telefont meg az egész androidot. Most a samus alapó rom jó, de az elsődleges rom meg nem csatlakozik a hálózathoz. Megcsináltam ott is az efs mappa másolást, jó lett, lett hálózat, de ekkor meg a másodlagos samus rom lett rossz, megint előjött a téglalap középre a sok kiírással. Egyszerre a két rom nem megy úgy, hogy jó legyen az efs mappa.
Leformázom mindjárt mindkettőt, és kipróbálom a Synergie romot, az samus és azt írják, hogy gyors, de már kezd elegem lenni ebből a folyamatos javítgatásból:( Király az android....
Most nem akarok beleszólni de alapjáraton veszel egy telefont amint van egy szoftver. Nah most ha ehez hozzá nyúlsz garancia ugrik ugye...(az más kérdés hogy visszalehet állítani gyárira). Akkor kérdem én mért szidod az androidot meg a  galaxy sorozatot (mert ugye földhöz akarod vágni az S...r-t, mindeki tudja ide mit akartál írni) amikor olyan dolgot szeretnél amit alapból nem hogy a samsung nem támogat de nem hiszem hogy a google az androidjába bele rakta volna hogy akár egyszerre két szinte TELJESEN különböző rendszer is fusson a telódon (mert mindenki tudja hogy a cm is teljesen más elveken fut meg a samu álltal kiadott rom is teljesen más elv ( nyílt szoftver hátrányai)). Szal mielőtt kiakadsz és szidod kicsit gondolkodj el mi is van a kezedben:) és az hogy a te sajátos igényeid kiakarod elégíteni nem feltétlen a google és a samsung dolga;)

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Kísérleti topic - Kísérleti romok topicja
« Reply #195 Dátum: 2013, 05 05, 13:14:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
valaki próbálta már ezt a romot menynire használható? Engem legfőkébb csak azért érdekelne mert ez a rom alá van galaxy s4 camera apk ;)

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Kísérleti topic - Kísérleti romok topicja
« Reply #196 Dátum: 2013, 05 05, 16:48:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
valaki próbálta már ezt a romot menynire használható? Engem legfőkébb csak azért érdekelne mert ez a rom alá van galaxy s4 camera apk ;)
hm a camera apk frankon müködik:) de maga a rom egy hulladék.... 4.2 kellene az apkhoz ha valaki találkozott már értelmes xxufmb6 os 4.2es rommal ami müködő képes is volt az linkelhetne:)

Nem elérhető csakij

  • Hozzászólások: 194
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
Re: Re: Kísérleti topic - Kísérleti romok topicja
« Reply #197 Dátum: 2013, 05 08, 09:40:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
hm a camera apk frankon müködik:) de maga a rom egy hulladék.... 4.2 kellene az apkhoz ha valaki találkozott már értelmes xxufmb6 os 4.2es rommal ami müködő képes is volt az linkelhetne:)
Úgy emlékszem a slim beam 4.2 és mb6-os.Nézd meg ha gondolod.Good luck.
Link You are not allowed to view links. Register or Login

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9300-ről

Nem elérhető csakij

  • Hozzászólások: 194
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
Re: Kísérleti topic - Kísérleti romok topicja
« Reply #198 Dátum: 2013, 05 08, 14:41:19 »
Piec!
Valami fejlemény?

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9300-ről


Nem elérhető aron1994

  • Hozzászólások: 465
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S4 GT-I9505
  • PDA ROM: XXUEMK8 4.3 + root
Re: Kísérleti topic - Kísérleti romok topicja
« Reply #199 Dátum: 2013, 05 08, 14:51:56 »
csakij!
Kalagas meg a 3Minit szeretik egymást a v25-ön? Omegán nem bírták elviselni egymást.