2024, 03 28, 10:23:50

Szerző Téma: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!  (Megtekintve 133123 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Stefun

  • Hozzászólások: 59
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC Legend
  • PDA ROM: CM 7.1
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #25 Dátum: 2009, 09 30, 15:00:20 »
Aha...akkor most jol kidühöngöm magam itt mert a gépemmel van bajom. :   :-[
Hogy azt a jóóó édes, keserü aluminiumfán fügyülö 9százát  #×@÷\-$Ł%/(>;!!! >:(
Állandóan leakarom cserélni a PDA-mat.... ki is nézek több félét, még a suska is meglenne rá, de ahogy bekapcsolom ezt az istenverte készülékemet, mindig, már megint, folyton-folyvást tökéletesen müködik mindig pont ugy ahogy én szeretném. :(
Hát nem kivánom senkinek ezt a felemás, önmarcangoló piszok rossz érzést.
Kivánom, hogy másnak olyan készüléke legyen, hogy minden dilemma, hezitálás nélkül, azonnal lecserélje másra. !  :-*

Nem elérhető vertex

  • Hozzászólások: 2192
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Waze
  • PDA: Note8 SM-N950F
  • PDA ROM: Stock 8.0.0
  • Skype: vertex0011
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #26 Dátum: 2009, 09 30, 15:26:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Aha...akkor most jol kidühöngöm magam itt mert a gépemmel van bajom. :   :-[
Hogy azt a jóóó édes, keserü aluminiumfán fügyülö 9százát  #×@÷\-$Ł%/(>;!!! >:(
Állandóan leakarom cserélni a PDA-mat.... ki is nézek több félét, még a suska is meglenne rá, de ahogy bekapcsolom ezt az istenverte készülékemet, mindig, már megint, folyton-folyvást tökéletesen müködik mindig pont ugy ahogy én szeretném. :(
Hát nem kivánom senkinek ezt a felemás, önmarcangoló piszok rossz érzést.
Kivánom, hogy másnak olyan készüléke legyen, hogy minden dilemma, hezitálás nélkül, azonnal lecserélje másra. !  :-*

Na, ez nem semmi volt, engedelmeddel plagizálni fogok a jövőben!  :taps:

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #27 Dátum: 2009, 12 05, 11:29:57 »
Emailben kaptam:

A nagy T-mobil átverés!

Üzenetet kapok...
1727-ről. Meglepetés! Küldjek egy üres válaszüzenetet és órákon belül nyerhetek egy vw golfot!
 
300 Ft. az üzenet díja. Hát legyen, "próba-szerencse", veszet már több is Mohácsnál....
Elküldöm....
 
Jön egy újabb üzenet, kérdésre kell válaszolni valamilyen 10 pontért. Gondoltam, ha már 300 Ft.-ot befizettem, legalább az esélyem legyen meg, újabb 300 Ft.-ért válaszolok.... Jó választ küldtem, hurrá, van 10 pontom!
Újabb üzenetet kapok...  melyben már leírják, folyamatosan kérdéseket kapok pontokért, szinteken lehet feljebb jutni, aki a legtöbb pontot kapja az nyeri az autót.
Az elején úgy emlékszem nem erről volt szó.... Mert így esélyem sincs, még sorsoláson sem veszek részt.
 
Na most már felmegyek a honlapjukra, megnézem mi van.....
-Felhívom ügyfélszolgálatot, ahol megmondom ki ne számlázzák a 600 Ft.-ot mert jól átvertek!
 
- De ki fogjuk!- jön a válasz..
 
 
Ha le akarom tiltani a játékot, hogy ne bombázzanak újabb sms-el megint 300 Ft.
 
Ez igen! Így verik át a jónépet.....
Sokan úgy gondolják, 600 Ft, vagy 900 Ft, ne csináljunk ügyet belőle.... És ez itt a lényeg ugyebár. Viszont nekik több száz milla bevétel.
De én azt mondom ne hagyjuk, reklamáljunk, én nem fogom kifizetni!
 
Ne menjen senki bele a játékba mert egy átverésen alapul. Aki kitalálta szégyellje magát!
Vajon a fogyasztóvédelem mit szól hozzá? Emilkét elküldöm T-mobilnak is, kíváncsi leszek válaszukra....
 
Illetve tudom a választ.... ez van, Maga bekapta a legyet..... Hihi...
 
Küldjétek tovább, mindenkit érinthet....
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #28 Dátum: 2009, 12 05, 17:38:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Emailben kaptam:

A nagy T-mobil átverés!

Üzenetet kapok...
1727-ről. Meglepetés! Küldjek egy üres válaszüzenetet és órákon belül nyerhetek egy vw golfot!
 
300 Ft. az üzenet díja. Hát legyen, "próba-szerencse", veszet már több is Mohácsnál....
Elküldöm....
 
Jön egy újabb üzenet, kérdésre kell válaszolni valamilyen 10 pontért. Gondoltam, ha már 300 Ft.-ot befizettem, legalább az esélyem legyen meg, újabb 300 Ft.-ért válaszolok.... Jó választ küldtem, hurrá, van 10 pontom!
Újabb üzenetet kapok...  melyben már leírják, folyamatosan kérdéseket kapok pontokért, szinteken lehet feljebb jutni, aki a legtöbb pontot kapja az nyeri az autót.
Az elején úgy emlékszem nem erről volt szó.... Mert így esélyem sincs, még sorsoláson sem veszek részt.
 
Na most már felmegyek a honlapjukra, megnézem mi van.....
-Felhívom ügyfélszolgálatot, ahol megmondom ki ne számlázzák a 600 Ft.-ot mert jól átvertek!
 
- De ki fogjuk!- jön a válasz..
 
 
Ha le akarom tiltani a játékot, hogy ne bombázzanak újabb sms-el megint 300 Ft.
 
Ez igen! Így verik át a jónépet.....
Sokan úgy gondolják, 600 Ft, vagy 900 Ft, ne csináljunk ügyet belőle.... És ez itt a lényeg ugyebár. Viszont nekik több száz milla bevétel.
De én azt mondom ne hagyjuk, reklamáljunk, én nem fogom kifizetni!
 
Ne menjen senki bele a játékba mert egy átverésen alapul. Aki kitalálta szégyellje magát!
Vajon a fogyasztóvédelem mit szól hozzá? Emilkét elküldöm T-mobilnak is, kíváncsi leszek válaszukra....
 
Illetve tudom a választ.... ez van, Maga bekapta a legyet..... Hihi...
 
Küldjétek tovább, mindenkit érinthet....


KB kéthetente én ezt az üzenetet megkapom... Gondoltam, hogy valami g*c*ség van benne de azért ennyire nem számoltam én se...
Remélem el tudsz valamit érni
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető Ismo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 2653
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4 | Nexus 10
  • PDA ROM: 4.2.2 - Xylon | 4.2.2 - CM
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #29 Dátum: 2009, 12 05, 19:43:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
KB kéthetente én ezt az üzenetet megkapom... Gondoltam, hogy valami g*c*ség van benne de azért ennyire nem számoltam én se...
Remélem el tudsz valamit érni
E-mailben kapta...
Rágd meg a szót, mielőtt kiköpöd!

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #30 Dátum: 2009, 12 05, 19:45:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
E-mailben kapta...
én sms-be kapom!  >:(

u.i: asszem vissza kéne mennem elsőbe hogy megtanuljak olvasni :D
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető Pix

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 386
  • §
  • PDA: LG G4
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #31 Dátum: 2009, 12 05, 19:59:23 »
Nekem a T-Home-s számlámon volt egy 800 Ft-os difi.
Valójában nem azért hívtam őket, de hamár ott volt megkérdeztem, hogy mégis mi a helyzet ezzel.
Beismerték a hibát, rendben.
Azóta nem tudom elérni az ügyfél szolgálatot.  :D Ez komoly.

Ez a pénz semmi, de a T elég nagy szolgáltató ha mindenkin csak plussz 10 Ft-ot keres jogtalanul már az sem elhanyagolható többlet bevétel, pláne ha 800-at.

Nem elérhető Ismo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 2653
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4 | Nexus 10
  • PDA ROM: 4.2.2 - Xylon | 4.2.2 - CM
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #32 Dátum: 2009, 12 05, 20:15:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
én sms-be kapom!  >:(
Én is kaptam sms-ben, de elvből teszek ezekre...
 
Úgy értettem, nem fricivel esett meg a dolog :)
Rágd meg a szót, mielőtt kiköpöd!

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #33 Dátum: 2009, 12 05, 21:23:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én is kaptam sms-ben, de elvből teszek ezekre...
 
Úgy értettem, nem fricivel esett meg a dolog :)

Asszem még mindig kell aludnom! :D Tényleg nem tudom értelmezni a amit írtok  :oops: ;D

Hamár a Tré-nél tartunk  :D
Nekem a My T-mobile-ba ír valami hibaüzenetet. De semmi lelkierőm felhívni őket mert nincs itthon xanax :D
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #34 Dátum: 2010, 06 03, 16:49:09 »
Bajom van a MÁV-val és innen üzenném a kedves Vezérigazgató Úrnak hogy felháborító amit művelnek!

Az ember heti többször venné igénybe a szolgáltatásait, persze korrekt módon szeretné és időre is menne, de ez sajnos nem lehetséges különböző okokra hivatkozva!
Rendre Nyíregyháza-Debrecen, Debrecen-Nyíregyháza szakaszon utaznék, az IC az elmúlt 2 hónapban nem túlzok ha azt mondom hogy soha nem jön időben... És az ember még 5 percnél nem szól semmit, még a 10-et is lenyeli... de mikor 15-20-25-320 perceket késnek na az már sok!

Természetesen ha késett az IC 15 perctől többet azaz 16 percet akkor visszatérítették a helyjegyem árát, de ez most jún. 1-el megszünt és pont itt telt be nálam a pohár! Nem tudom hova kéne irni egyelőre itt dühöngök...

Ma is jöttem hazafelé késett elször 15 percet majd pontosították 20-ra... remek volt... a vonatról leszállva megyek a pénztárhoz ahol sorbanállás +10 perc (kifogtam egy idősebb urat), majd közli a "plexis hölgy" hogy információhoz kellene menni mert már ott intézik, ahol 2en voltak és próbáltak megfejteni valami hamis utazási csekket... +10 perc, majd közölte hogy szabályzatmódosítás volt és hogy nem kaptunk e-mail-t? Hát nem!! Majd felvilágosított hogy most már csak akkor fizetik vissza ha:

1. 31 percet késik az IC
2. Elismerik hogy az ő hibájukból (ÓÓóó és ez vajon mikor lesz?)
3. Tudom igazolni hogy azzal jöttem (kezelt jegy)
4. sorbanálltam és kitöltöttem egy bazi hosszú formanyomtatványt hogy én kártérítést igénylek...

Sajnos más nem érdekli, pl ha valaki a csatlakozását késte le és ott öregszik meg... felháborítónak tartom amit csinálnak, és nem az első nem a második eset. Kiszámoltam az előző hónapban körülbelül 4-4 és fél órát töltöttem az állomáson várakozással mert késett!(ebben volt egy baleset ami elvett kb 2 órát, ez mondjuk nem az ő hibájuk, bár pót vonatot indíthattak volna mikor megtudták hogy 4 vonat áll Karcagnál egymás után mert nem tudnak jönni)

Tüntetni bezzeg tudnak!
:@
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Ismo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 2653
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4 | Nexus 10
  • PDA ROM: 4.2.2 - Xylon | 4.2.2 - CM
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #35 Dátum: 2010, 06 03, 18:32:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bajom van a MÁV-val és innen üzenném a kedves Vezérigazgató Úrnak hogy felháborító amit művelnek!

Tüntetni bezzeg tudnak!
:@
1. Igazad van, mit mondhatok én erre? Magyarország, én így szeretlek? :P
2. Nem a "kedves Vezérigazgató Úr" szokott tüntetni, hanem a dolgozók.
3. Nevetséges, és még annyi minden nevetséges dolog van Magyarországon, hogy hihetetlen. Majd mesélek nem magyar dolgokról.
Rágd meg a szót, mielőtt kiköpöd!

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #36 Dátum: 2010, 06 03, 18:37:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
1. Igazad van, mit mondhatok én erre? Magyarország, én így szeretlek? :P
2. Nem a "kedves Vezérigazgató Úr" szokott tüntetni, hanem a dolgozók.
3. Nevetséges, és még annyi minden nevetséges dolog van Magyarországon, hogy hihetetlen. Majd mesélek nem magyar dolgokról.

Igen vágom hogy nem Ő tüntet... nyilván... hanem a dolgozók...

Az egyik ilyen késésre mikor egy fél órát ültem közölték, hogy ünnep van és kevesebben dolgoznak... (ezért késik a vonat) érdekes mert szerintem erre szokták kitalálni az ünnepi menetrendet és akkor a magyar egyetemista nem ül az állomáson...

És nem akarok tényleg senkit bántani de az értelmi szinvonal is magas... pont ennél a késésnél jött oda hozzám egy vasuti dolgozó (krampácsoló?), aki kocogtatja a kerekeket és megkérdete hogy "Ne haragudjon, Debrecen balra van?" Hát mondom attól függ honnan nézzük am igen... :D
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #37 Dátum: 2010, 06 03, 19:43:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen vágom hogy nem Ő tüntet... nyilván... hanem a dolgozók...

Az egyik ilyen késésre mikor egy fél órát ültem közölték, hogy ünnep van és kevesebben dolgoznak... (ezért késik a vonat) érdekes mert szerintem erre szokták kitalálni az ünnepi menetrendet és akkor a magyar egyetemista nem ül az állomáson...

És nem akarok tényleg senkit bántani de az értelmi szinvonal is magas... pont ennél a késésnél jött oda hozzám egy vasuti dolgozó (krampácsoló?), aki kocogtatja a kerekeket és megkérdete hogy "Ne haragudjon, Debrecen balra van?" Hát mondom attól függ honnan nézzük am igen... :D
Az a "tüntetés" az sztrájk volt és teljesen egyetértek veled! :(
Ebben az országban ma már senkit nem fizetnek meg! Nézd meg, leginkább a bűnözők élnek meg, a törvény velük sem tud mit csinálni! A felsővezetés pedig a legális bűnözés kategóriába esik! Sajnos manapság a problémád az illetékesek közül sok-sok embert erdekel, szám szerint: nulla!  >:( :(
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #38 Dátum: 2010, 06 03, 20:05:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az a "tüntetés" az sztrájk volt és teljesen egyetértek veled! :(
Ebben az országban ma már senkit nem fizetnek meg! Nézd meg, leginkább a bűnözők élnek meg, a törvény velük sem tud mit csinálni! A felsővezetés pedig a legális bűnözés kategóriába esik! Sajnos manapság a problémád az illetékesek közül sok-sok embert erdekel, szám szerint: nulla!  >:( :(

Elég szomorú... egy hétre helyet cserélnék a drága "felsővezetéssel" és még a fizetésük se kéne... csak érezzék hogy rohadt idegesítő mikor miattuk elkésik az ember innen onnan... inkább most már egy órával korábban megyek kii az állomásra... de ez se kényelmes... Csak próbálnának ők is vonattal eljutni A pontból B pontba... kocsival tudom hogy kényelmes nekik... >:( na mind1

a tüntetésről igazad van... csak nem láttam a pipától mikor irtam... :D
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #39 Dátum: 2010, 06 04, 19:39:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bajom van a MÁV-val és innen üzenném a kedves Vezérigazgató Úrnak hogy felháborító amit művelnek!

Az ember heti többször venné igénybe a szolgáltatásait, persze korrekt módon szeretné és időre is menne, de ez sajnos nem lehetséges különböző okokra hivatkozva!
Rendre Nyíregyháza-Debrecen, Debrecen-Nyíregyháza szakaszon utaznék, az IC az elmúlt 2 hónapban nem túlzok ha azt mondom hogy soha nem jön időben... És az ember még 5 percnél nem szól semmit, még a 10-et is lenyeli... de mikor 15-20-25-320 perceket késnek na az már sok!

Természetesen ha késett az IC 15 perctől többet azaz 16 percet akkor visszatérítették a helyjegyem árát, de ez most jún. 1-el megszünt és pont itt telt be nálam a pohár! Nem tudom hova kéne irni egyelőre itt dühöngök...

Ma is jöttem hazafelé késett elször 15 percet majd pontosították 20-ra... remek volt... a vonatról leszállva megyek a pénztárhoz ahol sorbanállás +10 perc (kifogtam egy idősebb urat), majd közli a "plexis hölgy" hogy információhoz kellene menni mert már ott intézik, ahol 2en voltak és próbáltak megfejteni valami hamis utazási csekket... +10 perc, majd közölte hogy szabályzatmódosítás volt és hogy nem kaptunk e-mail-t? Hát nem!! Majd felvilágosított hogy most már csak akkor fizetik vissza ha:

1. 31 percet késik az IC
2. Elismerik hogy az ő hibájukból (ÓÓóó és ez vajon mikor lesz?)
3. Tudom igazolni hogy azzal jöttem (kezelt jegy)
4. sorbanálltam és kitöltöttem egy bazi hosszú formanyomtatványt hogy én kártérítést igénylek...

Sajnos más nem érdekli, pl ha valaki a csatlakozását késte le és ott öregszik meg... felháborítónak tartom amit csinálnak, és nem az első nem a második eset. Kiszámoltam az előző hónapban körülbelül 4-4 és fél órát töltöttem az állomáson várakozással mert késett!(ebben volt egy baleset ami elvett kb 2 órát, ez mondjuk nem az ő hibájuk, bár pót vonatot indíthattak volna mikor megtudták hogy 4 vonat áll Karcagnál egymás után mert nem tudnak jönni)

Tüntetni bezzeg tudnak!
:@
Jelenleg Cegléden dekkolok mert már Debibe 30 perc késéssel ért oda. És nem 31perc... És még azt hittem hogy 1órával hamarább otthon leszek...

Ha már itt tartunk engem
 legjobbab az dühít hogy csak OTP-s dombormyomatossal lehet jegyet venni neten mezei K&Hval nem. De olvastam h ha még lehetne is akkor meg a kedvezményt érvényesíteni tiszta macera.
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #40 Dátum: 2010, 06 04, 21:31:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login

 legjobbab az dühít hogy csak OTP-s dombormyomatossal lehet jegyet venni neten mezei K&Hval nem.

Sima OTP-vel is lehet... a lényeg hogy OTP legyen  ;)
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #41 Dátum: 2010, 06 04, 22:18:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jelenleg Cegléden dekkolok mert már Debibe 30 perc késéssel ért oda. És nem 31perc... És még azt hittem hogy 1órával hamarább otthon leszek...

Ha már itt tartunk engem
 legjobbab az dühít hogy csak OTP-s dombormyomatossal lehet jegyet venni neten mezei K&Hval nem. De olvastam h ha még lehetne is akkor meg a kedvezményt érvényesíteni tiszta macera.
És éééjeeen... Szatymazon még dekkoltunk egy kis időt mert a rendezőnél volt valami baleset >:( >:( >:(
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #42 Dátum: 2010, 07 31, 21:33:15 »
Folytatnám a MÁV dolgokat.. mert még mindig nem tartom szolgáltatásnak azt amit Ők művelnek! Elnézést minden MÁV dolgozótól de mélységesen felháborít a dolog, mellesleg nevetségesnek is tartom.

A következő történt:

Pénteken délután próbáltam hazajutni Debrecenből Nyíregyházára, hát vonattal nem egy nagy táv ezt tudjuk... valami mozdonytűz miatt 40 percet késett az IC melyre már volt jegyem, így visszaváltani nem lehetett, hamarabb nem indult semmi, várni kellett... hát vártam.

A vonat meg is érkezett... millió ember várta persze, a kocsikban teltház és nem volt klíma sem. Ablakot pedig a kaller szerint nem szabad kinyitni... megnézte a klímát, és közölte hogy "nem megy" (mintha ezt én nem érezném... az utasok fele lapokkal ventillált...)

A vonatról leszállva a következő szöveget olvasták be a hangosbemondóba: "Tájékoztatjuk a késett IC-vel érkező utasokat hogy felvilágosítást az utascentrumban kapnak"

SEMMI konkrét... hát jó... siettem elölre hogy haladjunk, erre a hölgy mondja hogy összevár annyi embert amennyi ide befér, mert nem mondja el 600x... érdekes dolog de hát jól van... meg lehet érteni... miután összejöttünk annyian hogy már megemeltük neki ott a hőmérsékletet egy 2-3 fokkal közölte hogy ha EZT a formanyomtatványt kitöltjük és 30napon belül visszajuttatjuk (baromi hosszú kérdőív volt) és adunk meg bankszámlaszámot akkor a helyjegyünk 25%-át visszautalják, ha nem adok bankszámlaszámot akkor pedig postán utaskupont adnak mely levásárolható a mávnál jegyvásárlásnál. Csak mondom hogy az egész hercehurca 140Ft 25%-ért azaz 35Ft-ért ment. Mondanom sem kell, hogy nem fogadtam el a papirt a nőtől mert ennyit nem ért, arra viszont nem mondott semmit, úgy tett mint aki meg se hallja hogy nem volt klíma.

Kérdezem én akkor hogy hol a szolgáltatás? Most nem arról a 140Ft-ról van szó! Nem vág földhöz meg semmi... de maga a tudat... ezért fizetek? Késik, meleg van, megváratnak még akkor is mire odaérek és közli hogy 35Ft-ot visszakapok ha mindenféle cuccot kitöltök meg visszaküldöm? :O

Érdekes... Nagyon egyoldalú ez a sok szabályhozás szerintem... :(
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #43 Dátum: 2010, 07 31, 21:54:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kérdezem én akkor hogy hol a szolgáltatás? Most nem arról a 140Ft-ról van szó! Nem vág földhöz meg semmi... de maga a tudat... ezért fizetek? Késik, meleg van, megváratnak még akkor is mire odaérek és közli hogy 35Ft-ot visszakapok ha mindenféle cuccot kitöltök meg visszaküldöm? :O

Érdekes... Nagyon egyoldalú ez a sok szabályhozás szerintem... :(
Mint visszajáró vendég ide a dühöngőbe... Megértelek :( Legalább mondanának annyit a hangos bemondóba, hogy "a késett IC-vel érkezők kárpótlás igénybevételével kapcsolatban az utascentrumba fáradjonak" Vagy valami magyarosabb de ez legyen a lényege! :)


Csak, hogy dühöngjek magamhoz híven...
Miért kell egyszerre feltúrni egész Szegedet? Olyan kis  censored  utcákba kellet ma közlekednem, hogy azt se tudtam léteznek. Pedig a környékemen voltam. De nem volt kedvem a 3. dugót is végigaraszolni. Pedig csak a Cora-tól mentem Mars tér fele...  Értem én fejlesztés meg tényleg szép lett a Károlyi kolesznál de miért egyszerre mindent?!
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #44 Dátum: 2010, 07 31, 22:02:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mint visszajáró vendég ide a dühöngőbe... Megértelek :( Legalább mondanának annyit a hangos bemondóba, hogy "a késett IC-vel érkezők kárpótlás igénybevételével kapcsolatban az utascentrumba fáradjonak" Vagy valami magyarosabb de ez legyen a lényege! :)


Csak, hogy dühöngjek magamhoz híven...
Miért kell egyszerre feltúrni egész Szegedet? Olyan kis  censored  utcákba kellet ma közlekednem, hogy azt se tudtam léteznek. Pedig a környékemen voltam. De nem volt kedvem a 3. dugót is végigaraszolni. Pedig csak a Cora-tól mentem Mars tér fele...  Értem én fejlesztés meg tényleg szép lett a Károlyi kolesznál de miért egyszerre mindent?!

meg miért csúcsidőben? Komolyan ha holnap megyek a városba megmutatom nektek, hogy Nyírszőlő és Nyíregyháza között mi van...
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #45 Dátum: 2010, 07 31, 22:03:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
meg miért csúcsidőben? Komolyan ha holnap megyek a városba megmutatom nektek, hogy Nyírszőlő és Nyíregyháza között mi van...
Nem rossz ötlet... Úgyis kell tesztfotó! :D
A dugó több fotótechnika szempontból is jó lehet! ;D
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető Ismo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 2653
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4 | Nexus 10
  • PDA ROM: 4.2.2 - Xylon | 4.2.2 - CM
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #46 Dátum: 2010, 07 31, 22:05:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
meg miért csúcsidőben? Komolyan ha holnap megyek a városba megmutatom nektek, hogy Nyírszőlő és Nyíregyháza között mi van...
Nyári szünet van. Nem éppen csúcsidő... Sokkal több autó van, amikor tanítás is.
Rágd meg a szót, mielőtt kiköpöd!

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #47 Dátum: 2010, 07 31, 22:07:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nyári szünet van. Nem éppen csúcsidő... Sokkal több autó van, amikor tanítás is.
Szegeden pont fordítva kéne lennie nem? :)
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #48 Dátum: 2010, 07 31, 22:08:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nyári szünet van. Nem éppen csúcsidő... Sokkal több autó van, amikor tanítás is.

Nem így értettem... miért kell azt a rohadt vasúti átjárót pl délután 4kor vagy reggel fél 7kor csinálni vagy ilyen lehetetlen időpontokba... csinálná akkor este 6-7 körül... vagy pl az útfelbontást félpályás útzárt is... és nem lehet kerülni... az az egy út van... :( Mindig a legjobb időben... had legyen dugó, a másik szerencsétlen meg integethet a tárcsájával... :D
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #49 Dátum: 2010, 07 31, 22:11:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
pl az útfelbontást félpályás útzárt is... és nem lehet kerülni...  Mindig a legjobb időben... had legyen dugó, a másik szerencsétlen meg integethet a tárcsájával...
Ebbe az a legdúrvább és szánalmasabb, hogy nem tudok mit hozzászólni sajnos :(
Talán azt az egyet, hogy nem mindenkinek reggel 8-tól 16-ig kellene, hogy legyen a munkaideje
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi