2024, 03 29, 08:54:24

Szerző Téma: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!  (Megtekintve 133140 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #75 Dátum: 2010, 10 02, 16:15:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
nem futok mert 15percet késünk... De tömegnyomi van szal lábamközött az utazótáska tehát holnap megint izomláz ;D
Legalább. nem tanyázol el! :-)
Sok sikert hazáig uram! :ok:
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #76 Dátum: 2010, 10 02, 16:18:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Legalább. nem tanyázol el! :-)
Sok sikert hazáig uram! :ok:
Az biztos h nem fogok :D De a srác melletem feladta és kiment szal van hova tenni a táskám :D Vagy olvassa a nyavajgásom? o.O
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #77 Dátum: 2010, 10 03, 21:03:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az biztos h nem fogok :D De a srác melletem feladta és kiment szal van hova tenni a táskám :D Vagy olvassa a nyavajgásom? o.O

Üdv a klubban! :D

Budapesttől Nyíregyházáig tudott csinálni az IC 120 perc késést... hát az egész menetidő nincs annyi!  :shock: :shock: :shock:
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #78 Dátum: 2010, 10 03, 21:18:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv a klubban! :D

Budapesttől Nyíregyházáig tudott csinálni az IC 120 perc késést... hát az egész menetidő nincs annyi!  :shock: :shock: :shock:
Záhony Nyíregyháza között meg 20 perc! Ami között ugye nincs  megálló és Záhonyból indult az IC. Komolyan mondom ehhez már tudomány kell, hogy tudják megcsinálni :shock:
De a hangosbemondó valamelyik vonatra mondta hogy előreláthatólag 190 percet késik  :shock: :shock:

Most jöttem haza Szegedről Mezőkovácsházára. A jegykiadó zárva volt de semmi tájékoztató kiírva csak bezárták az ajtót és csókolom... Aztán a kalauz vagy megérti vagy nem hogy ha be van zárva a cucc akkor nehéz venni jegyet. Szerencsére megértette de...

Lassan nyitok egy blogot hogy utazás közben mi mindennel találkozok a MÁVnál vagy milyen emberekkel a vonaton mert 1-2 megérne egy blot az tuti :D
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető novoszath

  • Hozzászólások: 279
  • Nem: Férfi
  • ROM MANIAKUS
  • Navigáció / Navigation: IGO 8.3.2.X
  • PDA: Samsung Omnia + Omnia2 + LG Optimus + Samsung Galaxy S4 GT-I9506
  • PDA ROM: Phone:XBIC1 pda: PFC HUN Omnia2: gyari 6.5 LG: Black rom 2.2
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #79 Dátum: 2010, 10 04, 19:20:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Záhony Nyíregyháza között meg 20 perc! Ami között ugye nincs  megálló és Záhonyból indult az IC. Komolyan mondom ehhez már tudomány kell, hogy tudják megcsinálni :shock:
De a hangosbemondó valamelyik vonatra mondta hogy előreláthatólag 190 percet késik  :shock: :shock:

Most jöttem haza Szegedről Mezőkovácsházára. A jegykiadó zárva volt de semmi tájékoztató kiírva csak bezárták az ajtót és csókolom... Aztán a kalauz vagy megérti vagy nem hogy ha be van zárva a cucc akkor nehéz venni jegyet. Szerencsére megértette de...

Lassan nyitok egy blogot hogy utazás közben mi mindennel találkozok a MÁVnál vagy milyen emberekkel a vonaton mert 1-2 megérne egy blot az tuti :D
remek lenne egy ilyen bolg  :taps:

Az élet egy sz@ar játék de qurva jó a grafikája!! :D

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #80 Dátum: 2010, 10 04, 19:22:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
remek lenne egy ilyen bolg  :taps:
Én is szeretlek Novi! :D
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #81 Dátum: 2010, 10 04, 20:33:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én is szeretlek Novi! :D
A mini teszt tükrében az már csak a halálod után látna napvilágot! rotfl
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #82 Dátum: 2010, 10 04, 20:34:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A mini teszt tükrében az már csak a halálod után látna napvilágot! rotfl
Ti most felváltva szólogattok be? :D

Mellesleg ami  censored  azt nem kell erőltetni :(
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #83 Dátum: 2010, 10 04, 22:21:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ti most felváltva szólogattok be? :D
Csak nem bírunk ellenállni a magas labdáknak! ;) :D
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #84 Dátum: 2010, 10 20, 09:49:43 »
Éjjen a Tré mobil... >:(
Mostmár elfelejt SMS-t küldeni ha elérem a netcsomagom 50%-át? :shock:
Ha nem nézem meg véletlen a My Tmobile-t akkor abba a hitbe vagyok, hogy még a felét se neteztem le a keretnek. Közbe meg van 46mb-om még... :-[
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #85 Dátum: 2010, 10 20, 18:51:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Éjjen a Tré mobil... >:(
Mostmár elfelejt SMS-t küldeni ha elérem a netcsomagom 50%-át? :shock:
Ha nem nézem meg véletlen a My Tmobile-t akkor abba a hitbe vagyok, hogy még a felét se neteztem le a keretnek. Közbe meg van 46mb-om még... :-[
Irgum-burgum.......---------> netcounter!!! >:(

Amugy ezt anno én is szóvá tettem náluk és olyasmit makogtak, hogy a 80 vagy a 100%-nál jelez csak! Egyetértek minden esetre!
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #86 Dátum: 2010, 10 20, 18:58:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Irgum-burgum.......---------> netcounter!!! >:(

Amugy ezt anno én is szóvá tettem náluk és olyasmit makogtak, hogy a 80 vagy a 100%-nál jelez csak! Egyetértek minden esetre!
Már megkezdtem a havi ciklust mikor írtatok a progiról.  Be is van állítva hogy visítson szépen csak hát még az adatok nem relevánsak csak következő hónaptól. Nah meg van hogy USB Stickbe használom ezt a SIM-et. Nekem eddig mindig küldött 50% sms-t kivétel most. De ugye mikor máskor használnák netrádiót tök nyugodtan a lakás és munkahely között ami biciklivel 4 perc...
Végülis időbe észrevettem csak hát kellemetlenül ért volna hogy 100% elértem és előtte semmi figyelmeztetés.
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #87 Dátum: 2010, 10 20, 19:12:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Már megkezdtem a havi ciklust mikor írtatok a progiról.  Be is van állítva hogy visítson szépen csak hát még az adatok nem relevánsak csak következő hónaptól. Nah meg van hogy USB Stickbe használom ezt a SIM-et. Nekem eddig mindig küldött 50% sms-t kivétel most. De ugye mikor máskor használnák netrádiót tök nyugodtan a lakás és munkahely között ami biciklivel 4 perc...
Végülis időbe észrevettem csak hát kellemetlenül ért volna hogy 100% elértem és előtte semmi figyelmeztetés.
Asszem 100-nál tuti kiabál!
Amugy ha cekkolni akarod akkor küldj a 1730-ra egy "G"-t ( "ez nem kell, csak a G) :D
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #88 Dátum: 2010, 10 20, 19:16:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Asszem 100-nál tuti kiabál!
Amugy ha cekkolni akarod akkor küldj a 1730-ra egy "G"-t ( "ez nem kell, csak a G) :D
Ezt vmikor múltkor már tárgyaltuk és nekem nem akart összejönni  >:(
(Mindjárt kipróbálom)
Annyira nem zavar mert most közelítettem meg az 500megát a legjobban. Simán be tudtam lőni amikor kaptam 50% sms-t hogy van még 250 megám és X napom hogy ezt beoszzam illetve kihasználjam.
Engem az elv húzott fel hogy eddig küldték és most se szó se beszéd és ha ma nem nézek fel tök véletlen My T-mobilra akkor 1-2 nap múlva igencsak szencségeltem volna  és lehet hogy kicsit más hangvételűbben írok dühöngőbe :D

szerk.: A küldés sikertelen...
Éjjen a TRÉ :D  >:(
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #89 Dátum: 2010, 11 26, 22:06:35 »
Lassan cikk lesz belőle:

Ma a Kedves MÁV-val újabb összetűzésem volt... cirka 200 ember állt sorba úgy hogy a váróterembe szinte már nem fértek el mert 1 ismétlem 1 pénztár működött a 10-ből!!!!

Hát én nem álltam be a sorba már úgyis ismernek :D :D

Odamentem és udvariasan közöltem a hölgyel hogy menjenek a fenébe mert felháborító amit művelnek... mondja hogy de nincs több ember... ő nem tud mit csinálni, "nem az ő feladata hogy hány ember van ott"

Mondom jó csináljanak valamit... ekkor rontott be egy nő... ő nem volt udvarias és elkülde őket az anyjukba... :D :D :D

kb 1,5 perc után további 2 pénztár nyitott ki... milyen érdekes... ezek a MÁV-os pénztárosok csak így az égből potyognak...

Apa kezdődik a tél... mi lesz itt...
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #90 Dátum: 2010, 11 26, 22:34:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Lassan cikk lesz belőle:

Ma a Kedves MÁV-val újabb összetűzésem volt... cirka 200 ember állt sorba úgy hogy a váróterembe szinte már nem fértek el mert 1 ismétlem 1 pénztár működött a 10-ből!!!!

Hát én nem álltam be a sorba már úgyis ismernek :D :D

Odamentem és udvariasan közöltem a hölgyel hogy menjenek a fenébe mert felháborító amit művelnek... mondja hogy de nincs több ember... ő nem tud mit csinálni, "nem az ő feladata hogy hány ember van ott"

Mondom jó csináljanak valamit... ekkor rontott be egy nő... ő nem volt udvarias és elkülde őket az anyjukba... :D :D :D

kb 1,5 perc után további 2 pénztár nyitott ki... milyen érdekes... ezek a MÁV-os pénztárosok csak így az égből potyognak...

Apa kezdődik a tél... mi lesz itt...
Nálunk IC jegyet 40perc alatt sikerült venni... A mai MÁV sztorimat meg offba lehet olvasni inyenceknek. Tényleg vicc amit művelnek.
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető moco

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4313
  • Nem: Nő
  • Navigáció / Navigation: Google maps/"állj gó"
  • PDA: Samsung S8+ duos
  • PDA ROM: Android 8
Re:Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #91 Dátum: 2010, 12 14, 07:25:37 »
Tehát, aki szidja a BéKáVét, menjen MÁV-val! :D

Nem elérhető olomkatona

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 586
  • PDA: Galaxy S7 edge
  • PDA ROM: g935fxxu1apb4
  • Skype: lengyelandras77
Re:Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #92 Dátum: 2010, 12 22, 17:41:49 »
picit levezetem a haragom én is >:( megjött a várva várt Telenoros számla. 2010.07.havában kértem a kártyához egy 500mb-os net csomagot is, ami havi 1990.- de ha túl lépjük, csak lassítják a netet, és nincs túlforgalmazási díj.
a számla 31000.- ebből 25000.- az adat forgalmam  :shock:3órás beszélgetés, ami nem volt kellemes, és persze jobbra balra kapcsolgattak jóskához meg pirikéhez, kiderült hogy 5hónapja a 100Mb-os csomagom van. eddig nem volt kiugróan magas a számlám, nem is néztem melyik csomagom van. 2nap mire vissza hallgatták a telefonbeszélgetést hogy mit is rendeltem. nagy bocsánat kérések közepette közölték, hogy 3nap és hívjam őket, mennyi jóváírás lesz 5hónapra visszamenőleg. le is telt. majd még 2napot kértek. ez is letelt. ekkor egy srác mondta, hogy: ja, ez 30nap az átfutási ideje..s a csattanó, hogy közölte a hölgy, hogy csak 4.-én tudok net csomagot változtatni, mert különben mind két csomagnak a havi díját kiszámlázzák. ha jól emlékszem itt elgurult a gyógyszerem, s kikeltem magamból, hogy nem én hibáztam, miért én fizessem ezt is??
szívesen helyet cserélnék 1-2 értelmetlen emberkével a központban, akik olyan beton biztosan beültek a székekbe, hogy onnan mennek nyugdíjba.
Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy
vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re:Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #93 Dátum: 2010, 12 24, 13:12:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
picit levezetem a haragom én is >:( megjött a várva várt Telenoros számla. 2010.07.havában kértem a kártyához egy 500mb-os net csomagot is, ami havi 1990.- de ha túl lépjük, csak lassítják a netet, és nincs túlforgalmazási díj.
a számla 31000.- ebből 25000.- az adat forgalmam  :shock:3órás beszélgetés, ami nem volt kellemes, és persze jobbra balra kapcsolgattak jóskához meg pirikéhez, kiderült hogy 5hónapja a 100Mb-os csomagom van. eddig nem volt kiugróan magas a számlám, nem is néztem melyik csomagom van. 2nap mire vissza hallgatták a telefonbeszélgetést hogy mit is rendeltem. nagy bocsánat kérések közepette közölték, hogy 3nap és hívjam őket, mennyi jóváírás lesz 5hónapra visszamenőleg. le is telt. majd még 2napot kértek. ez is letelt. ekkor egy srác mondta, hogy: ja, ez 30nap az átfutási ideje..s a csattanó, hogy közölte a hölgy, hogy csak 4.-én tudok net csomagot változtatni, mert különben mind két csomagnak a havi díját kiszámlázzák. ha jól emlékszem itt elgurult a gyógyszerem, s kikeltem magamból, hogy nem én hibáztam, miért én fizessem ezt is??
szívesen helyet cserélnék 1-2 értelmetlen emberkével a központban, akik olyan beton biztosan beültek a székekbe, hogy onnan mennek nyugdíjba.
Nekem a Budapest bank vagy 3 napig ugrált, mert nem küldték időben a kártyámat, és a netbankos fiókomat sem dolgozták fel úgy 13nap után sem! Mire közöltem velük, hogy a szerződésben nem ez áll, naponta többször hívogattak a kártyám hogyléte miatt! :D

Ha ilyenkor tárgyalsz velük, célozz a szerződésedre és némi jogi bonyodalomra, azonnal másképp beszélnek!
Bátran kérd tőlük a számla semmissé tételét és az év végéig fizetésmentességet ha szeretnék, hogy az ügyfelük maradj és ne pereled be őket csalásért, amin akár sokkal rosszabbul is járhatnak! ;)
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető sz.roland76

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #94 Dátum: 2010, 12 28, 06:27:02 »
Eltűnt a "kedvenc" oldalam:

You are not allowed to view links. Register or Login...........org/   >:(  :'( :'( :'( :'(
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).

Lacus_

  • Vendég
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #95 Dátum: 2010, 12 28, 06:49:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Eltűnt a "kedvenc" oldalam:

You are not allowed to view links. Register or Login...........org/   >:(  :'( :'( :'( :'(
Kérdezd Patit, Ő mindíg tudja mivé alakul az oldal  ;) ;) :D

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #96 Dátum: 2010, 12 28, 07:52:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kérdezd Patit, Ő mindíg tudja mivé alakul az oldal  ;) ;) :D
És utána oszd meg PM-be :D :ima: :D
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #97 Dátum: 2010, 12 28, 08:58:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
És utána oszd meg PM-be :D :ima: :D

De mindenkivel ám!  :ok:
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Lacus_

  • Vendég
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #98 Dátum: 2010, 12 28, 12:40:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
De mindenkivel ám!  :ok:
Azt nézem mindenkinek akinek van rangja jó a kis karifája csak nekünk és az TeamAndroidosoknak nem  :( :oops:
Ez a lökött Gabes milyen avatart talált magának  :D :D :D

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #99 Dátum: 2010, 12 30, 11:17:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azt nézem mindenkinek akinek van rangja jó a kis karifája csak nekünk és az TeamAndroidosoknak nem  :( :oops:
Ez a lökött Gabes milyen avatart talált magának  :D :D :D
Jó mi? :D El is teszem ilyen bolondos alkalmakra! :D
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login