2024, 03 29, 08:57:14
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Launcherek, skinek, témák  (Megtekintve 13845 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Launcherek, skinek, témák
« Dátum: 2011, 12 23, 12:56:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login fórumtársunk ötlete alapján nyitottam ezt a topikot, azzal a céllal, hogy összeszedjük kinek milyen launcher vált be a legjobban, különös tekintettel a használt témákra és skinekre. Kérem aki teheti lehetőleg screenshot-ot illetve pontos linket is adjon az általa ajánlott témákhoz, hogy tanulhassunk egymástól :) Köszi  :ok:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető alexius96

  • Hozzászólások: 26
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy 3
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
  • Skype: nagy_alex96
Re: Launcherek, skinek, témák
« Reply #1 Dátum: 2012, 01 11, 22:51:04 »
Kezdem a sort:
Go launcher Ex-et használok, vegyesen az Iphone és Windows 7 témákkal az ikonokat megcsinálva, a menüje tetszett az alapnak is, azt nem babráltam. Mind ingyenes Marketen fent van, az említett neveken.
Finom a kindertojás, csak a sárgáját, nehéz lenyelni...

Nem elérhető kexjocy

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung galaxy3
  • PDA ROM: kyrillos rom v10 GWK74 BETA
Re: Launcherek, skinek, témák
« Reply #2 Dátum: 2012, 03 30, 16:20:46 »
Én most a You are not allowed to view links. Register or Login használom. Szerintem szép, gyors és teljesen jó kis launcher. Ajánlom mindenkinek  ;)

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Launcherek, skinek, témák
« Reply #3 Dátum: 2012, 03 30, 16:57:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én most a You are not allowed to view links. Register or Login használom. Szerintem szép, gyors és teljesen jó kis launcher. Ajánlom mindenkinek  ;)
Utólagos engedelmeddel kiegészítettem linkkel is a hsz-t ;) Szerintem kipróbálom majd, ígéretesnek tűnik :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!