2024, 03 29, 08:23:28
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Szavazás  (Megtekintve 14611 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Szavazás
« Dátum: 2011, 10 21, 21:52:38 »
Kíváncsian várom a tapasztalatokat! :)

Én jelenleg a Kyorarom-ot használom, eddig meg vagyok vele elégedve, komolyabb hibával nem találkoztam, egész gyors a rendszer. 3D-s problémám akadt viszont, az Angry Birds Seasons-ben nincsenek hátterek. Ezen kívül tetszetős, főleg a MIUI féle launcherrel  :ok:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Szavazás
« Reply #1 Dátum: 2011, 11 10, 13:36:30 »
Ha valaki egyébre szavaz, esetleg megoszthatná mit használ, hogy halljunk valami újról is  :ok:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető Bandi003

  • Hozzászólások: 3
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy 3
  • PDA ROM: I5800XWJPL
Re: Szavazás
« Reply #2 Dátum: 2012, 04 20, 21:48:44 »
Én igazából Kyrilloson(és a gyárin) kívül mást nem használtam, de ez nagyon bejött! Ajánlom mindenkinek!

Nem elérhető kissgabi90

  • Hozzászólások: 16
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: galaxy 3
  • PDA ROM: I5800XXJPS
Re: Szavazás
« Reply #3 Dátum: 2012, 04 21, 15:49:38 »
Sima cm7.2 nekem be jött. Nincs tele fölösleges programokkal. (Számomra fölösleges pl.:4 inditó.... " minek?" )
Hiánya talán annyi hogy google szoftvereit magadnak telepited fel.
( CM7.2 nemus launcher háttérkép nélkül és egy dolphin browser el nekem pikk pakk behoz mindent. Akksirol annyit ma konkrétan 5 órajáték és másik 1.5 óra böngészés 8 óra be kapcsolt wifi vel ment le 5% ra. Bár avi fájlokat sehogy nem tudok lejátszani ami rettentően zavar. )

Nem elérhető kissgabi90

  • Hozzászólások: 16
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: galaxy 3
  • PDA ROM: I5800XXJPS
Re: Szavazás
« Reply #4 Dátum: 2012, 04 22, 14:20:27 »
Még annyit szolnék hozzá, hogy szerintem több rommal is ki lehetne egészíteni a galaxy 3 as fórum részt. Bár aki kicsit érez magában az xda-n is meg találja a magának tetszőt. Rengeteg féle rom,kernel ésatöbbi.... és stb...
M12 v7 et tesztelen amint eltlik pár nap irok róla.

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Szavazás
« Reply #5 Dátum: 2012, 04 23, 18:06:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sima cm7.2 nekem be jött. Nincs tele fölösleges programokkal. (Számomra fölösleges pl.:4 inditó.... " minek?" )
Hiánya talán annyi hogy google szoftvereit magadnak telepited fel.
( CM7.2 nemus launcher háttérkép nélkül és egy dolphin browser el nekem pikk pakk behoz mindent. Akksirol annyit ma konkrétan 5 órajáték és másik 1.5 óra böngészés 8 óra be kapcsolt wifi vel ment le 5% ra. Bár avi fájlokat sehogy nem tudok lejátszani ami rettentően zavar. )
Szerintem is jó a CM, bár most a Kyrillos' 10.1-et használom. Ha olyan romot rakok fel, amiben több launcher is van, mindig azzal kezdem hogy kitörlöm azokat amikre nincs szükségem, kivenni egyszerűbb néha mint berakni :) Ezt a Nemus launchert még nem próbáltam, de ki fogom, köszi a tippet! :)
You are not allowed to view links. Register or Login
Még annyit szolnék hozzá, hogy szerintem több rommal is ki lehetne egészíteni a galaxy 3 as fórum részt. Bár aki kicsit érez magában az xda-n is meg találja a magának tetszőt. Rengeteg féle rom,kernel ésatöbbi.... és stb...
M12 v7 et tesztelen amint eltlik pár nap irok róla.
Ezt az M12-es romot én is néztem már, de még nem próbáltam sosem, ha lesz tapasztalatod róla kérlek oszd meg velünk :)
Ami a romokat illeti, lehetne csinálni 100 topikot is, nem tart sokba, de néha így is tök fölöslegesnek érzem, hogy szenvedjek vele. :hmm:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető kasapeti2

  • Hozzászólások: 3
  • PFC Fan
  • PDA: galaxy 3
  • PDA ROM: Froyo
Re: Szavazás
« Reply #6 Dátum: 2012, 04 24, 17:31:48 »
Nekem a Destiny jött be bár vannak kisebb hibái..

Nem elérhető alexius96

  • Hozzászólások: 26
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy 3
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
  • Skype: nagy_alex96
Re: Szavazás
« Reply #7 Dátum: 2012, 04 24, 18:37:02 »
azóta átálltam CM 7.2-re, fenegyerek az előzőkhöz képest... :D
Finom a kindertojás, csak a sárgáját, nehéz lenyelni...