2024, 04 19, 18:52:52

Szerző Téma: Huawei Ideos S7 Slim általános  (Megtekintve 204455 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető TuborgGreen

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 85
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 6 Plus
Re: Huawei Ideos S7 Slim általános
« Reply #50 Dátum: 2011, 08 10, 00:28:33 »
Erről az együttműködésről tudsz még bővebbet mondani? Meddig lesz még ez az akció? Esetleg lesz még valami hasonló? Azért lehetett volna gondolni, 10k-árt egy internettábla... Igaz, hogy ez is kínai gyártó, de ennyi pénzért a legrosszabb kínai szutyok táblát se nagyon veszed meg. Ahhoz képest elég jó a minősége. Nekem valamivel több, mint két hétre jött meg! Egyik ismerős megrendelte múlthét szombaton azaz 8.-án és hétfőn hozták is! Szóval most biztos van nekik!

Nem elérhető ghiottone

  • Hozzászólások: 4
  • Navigáció / Navigation: WayteQ X950
  • PDA: Huawei Ideos S7 Slim
Re: Huawei Ideos S7 Slim általános
« Reply #51 Dátum: 2011, 08 11, 19:45:12 »
Szerdán este rendeltem családi mellé. Hétfőn majdnem kihozta a DHL délelőtt, de nem volt otthon senki, így megbeszéltük a futárral, hogy beugrok a miskolci telephelyükre 4 után.  :ok:
Az elején volt egy furcsaság a géppel:
- rádugva laptora kifagyott párszor, aztán a laptopon kék halál - hál istennek nem a tablettel volt a gond, hanem a latopnak hibás az usb-je - rossz a feszültségfelvétele v. ilyesmi.
Tökéletesen megy a navigon, igo, sygic, stb.
Feliratos avi lejátszására az mx plaxer vált be nálam. 720p-s mp4-re konvertált filmekhez pedig a gyári lejátszó remek.
Nokia adatkábelt használok hozzá gépel összekapcsolni, mert a gyári 3 végű csatolója nekem túl kicsi, de ezzel is tölt - lassacskán.

10 ezerért jó vétel volt. + a routert eladtam 5-ért így még jobb. Vateráról pedig 1271 ft-ért rendeltem egy micro (d, 1.4) hdmi kábelt is. ;)

Még egy bosszantó dolog: a domino web kártyát nem tudták aktiválni technikai okok miatt, így be kellett menni egy T-pontba.
"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui)

Nem elérhető gycs

  • Hozzászólások: 6
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: huawei ideos s7 slim
  • PDA ROM: S7-201u
Re: Huawei Ideos S7 Slim általános
« Reply #52 Dátum: 2011, 08 11, 21:48:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Egyben értendő.
Hivatalosan sosem fogod azt hallani egy T üzletben, hogy készlethiány.
Legfeljebb megnövekedett a szállítási idő, a beszállító nem hozta időben, stb.

Ebből a gépből másfél hete (mielőtt elmentem szabira) olyan hány volt, hogy a kollégák sem tudtak belső forrásból szerezni. Gondolhatod, hogy akkor kifelé mennyi jutott.
Szerintem a cégnél senki sem gondolta, hogy ez sikeres lesz. Csak nagyon együtt vagyunk működve a Huawei-el, és áruljuk minden cuccát.



Ma én is megkaptam (végre), négy napot vártam rá, s örömmel jelentem független a kicsike :taps:. Most jöhet az ismerkedés.

Nem elérhető trapacska

  • Hozzászólások: 1
  • PDA: diamond
  • PDA ROM: 1.93
Re: Huawei Ideos S7 Slim általános
« Reply #53 Dátum: 2011, 08 12, 17:19:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valaki tudna segíteni?
Próbáltam egy főzött romot(You are not allowed to view links. Register or Login), de azzal nem működik az érintőkijelző és nem találok magyar  ROM-t!
Esetleg tud valaki magyar t-mobilos Romot? :ima:

ez magyar, hivatalos, de inviteles, nekem jobb ez mint a többi szolgáltatóé angolul :D
Kód: You are not allowed to view links. Register or Login
http://www.huaweidevice.com/worldwide/downloadCenter.do?method=toDownloadFile&flay=software&softid=41145

Nem elérhető golan7

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note II LTE + Huawei Ideos S7 Slim
Re: Huawei Ideos S7 Slim általános
« Reply #54 Dátum: 2011, 08 14, 14:21:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ez magyar, hivatalos, de inviteles, nekem jobb ez mint a többi szolgáltatóé angolul :D
Kód: You are not allowed to view links. Register or Login
http://www.huaweidevice.com/worldwide/downloadCenter.do?method=toDownloadFile&flay=software&softid=41145
Kösz, jó lett! :D
 Végre újra magyar! :taps:
Samsung Galaxy Note II LTE+ Huawei Ideos S7 Slim

Nem elérhető spArtA

  • Hozzászólások: 2
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: i900
  • PDA ROM: vodafone
Re: Huawei Ideos S7 Slim általános
« Reply #55 Dátum: 2011, 08 15, 11:46:37 »
Üdv!

Elnézést az off-ért, de elmesélem hogy jártam járok a t-home magával ragadó, kiforrott ügymenetével. Egy ismerősöm felhívta a figyelmem, erre a fantasztikus lehetőségre, hogy 10000 magyar forintért meglévő internet előfizetés mellé hozzájuthatok a szerkezethez. Besétáltam a t-pont irodába, országunk egyik kedvelt üdülővárosában. Mivel itt nagyjából 1.5 hónapot töltök gondoltam, módosítjuk a szállítási címet és kézbesítik ide. Természetesen minden rendben ment. Ez történt július 25-én. Akkor 5 napos villámgyors szállítást ígértek. Már akkor is furcsálltam, hogy túróba lehet ez, bizonyára rengeteg megrendelés fut be hozzájuk, de reménykedtem. Eltelt 1 hét türelmetlen voltam, felhívtam a 1412-t ahol azt az információt kaptam, hogy sajnos ők nem látják a megrendelésem, "valahol elveszett".. Ez is legalább kérdéseket vetne fel bennem, hogy hova másztak azok a fránya adatok, de mivel olvastam más is járt így, még toleráltam. Megrendeltük hát újra augusztus 2-án. Ekkor ígértek soron kívüli elintézést és sok bocsánatot is kértek. Eltelt egy hét ismét ment a telefon, ahol azt a remek információt kaptam, hogy a DHL-hez került a csomag, hívjam őket.. Ezen a ponton mennyi örömökben úsztam.. - lehet h mégis megkapom? - Miután nagyjából 40 perc után felvette a DHL a telefont közölték, hogy náluk ugyan nincs semmilyen csomagom.... ??????? Nem értettem, kiakadtam... Felhívtam a 1412-t megint, ahol kiderült, hogy valóban nem adtak át a DHL-nek táblagépet számomra.. "Nem tudom miért mondta a kolléga, hogy átadtuk" .... Nem baj, de a héten 100%, hogy megkapom de mostmár tényleg. - mondta a ügyfélszolgálat. Miután hétvégén DHL nem szállít, péntekre meg programot terveztem, felhívtam a 1412-t, ahol megint csak kiderült nem kapok semmit. Ma, augusztus 15-én hív reggel a futár, hogy itt áll a ház előtt és nem engedem be... A ROSSZ CÍMEN. Miután közlöm vele, hogy több ízben ellenőriztük a szállítási címet az ügyfélszolgálat által, kijelentette, hogy ő le nem hozza nekem a jelenlegi tartózkodási helyemre (~250 km). Mivel korán reggel hívott, még félálomba nem kérdeztem rá, hogy melyik cég ez, biztosra vettem h DHL. Felhívtam őket, és közölték, hogy semmilyen csomagot nem kézbesítettek nekem. ~> 1412 szerint a szuperszerviz vitte ki, de nem tudják miért oda, amikor náluk a megrendelésen a helyes cím szerepel. Eredmény ~> újabb megrendelés .... Kezdődik az egész nulláról. Röviden ennyi.

Nem elérhető loborj

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Nő
  • PFC Fan
  • PDA: Huawei Ideos S7 Slim SGS Plus
  • PDA ROM: Froyo 2.2.2 B021 / [ROM][4.2.2]CyanogenMod 10.1.1 RC 5 - Kernel 3.4
Re: Huawei Ideos S7 Slim általános
« Reply #56 Dátum: 2011, 08 15, 17:38:37 »
Root-olás
1. A táblagépen kapcsold be: Beállítások > Alkalmazások > Fejlesztés > USB-hibakeresés
2. Dugd rá USB-re, de ne csatold a Külső Tárolót.
3. A Saját-gépben megjelenik a táblagép telepítő lemeze(Ideos Suite) indítsd el és telepítsd fel a driver-eket (Install Drivers).
4. Töltsd le a SuperOneClick nevezetű programot(lásd alább), indítsd el, és kattints a Root gombra.
5. Megkérdezi hogy a Busybox-ot telepítse-e, menj rá hogy igen(nem kötelező).
6. Kiírja a végén hogy a Root fájlok sikeresen telepítve, Futtatsz egy tesztet?; nyomj a Nem-re.
7. Kapcsold ki, majd kapcsold be a táblagépet, és kész is.

SuperOneClick:
Kód: You are not allowed to view links. Register or Login
http://data.hu/get/4128998/SuperOneClickv2.1.1-ShortFuse.zip

Nem elérhető K007

  • Hozzászólások: 125
  • Nem: Férfi
  • PDA: N7100
  • PDA ROM: 4.1.2. official HUN
Re: Huawei Ideos S7 Slim általános
« Reply #57 Dátum: 2011, 08 19, 15:01:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Én a T-nél vettem mobilnettel, tényleg megéri.
Vplayer-rel minden divx-et tökéletesen visz, felirattal együtt.
Hangszórókattanás nálam is van.
MArket nálam ok.
Root Supeoneclick-kel megy tökéletesen.
NEkem egy hatalmas hibája van:
Bekapcsolom a gépet, pár óra után(ha használom, ha nem), akkor egyszerűen nem működik a tájolás, a gép csak fekvő módban hajlandó minden programot megjeleníteni, tehát hiába forgatom akármerre, nem fordul a képernyő... HA újraindítom, akkor pár óráig megint jó, majd elmegy.
Reset esetén 1 hétig működik rendesen, majd utána újra kezdi. Ezzel csak az a baj, hogy nincs kedvem hetente újrapakolni, meg a home képernyőt elrendezni.... :(
Valaki találkozott már ezzel?
Szerintetek vigyem vissza T-be cserélni???
Valaki használ más launcher-t a gyárin kívül? Tapasztalatok?
Mindenkinek 1 jó hírrel szolgálhatok. Úgy néz ki,a gyári launcher a hibás.Kb. 1 hete go launchert használom,és eddig még nem jelentkezett a probléma. Remélem így is marad... :p
PÁNGALAKTIKUS GÉGEPUKKASZTÓ

Nem elérhető bostone

  • Hozzászólások: 85
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S I9000
  • PDA ROM: I9000XWJVK
Re: Huawei Ideos S7 Slim általános
« Reply #58 Dátum: 2011, 08 21, 21:24:02 »
Launcher Pro-val használom és a probléma így is jelentkezik.
Valahol olvastam, hogy a fényerő automatikus/kézi ki-bekapcsolása megoldást jelenthet.
Nálam működik.
:)

Nem elérhető bebohet

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Corby
  • PDA ROM: S3650CJIK1
Re: Huawei Ideos S7 Slim általános
« Reply #59 Dátum: 2011, 08 25, 21:36:14 »
Sziasztok! Magyarországi Firmware-ek milyenek vannak még? Eddig csak az invitelest láttam. Mit gondoltok lesz hozzá mondjuk T-mobile-os, vagy bármilyen más?
Válaszokat előre is köszi!

Nem elérhető golan7

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note II LTE + Huawei Ideos S7 Slim
Re: Huawei Ideos S7 Slim általános
« Reply #60 Dátum: 2011, 08 26, 09:49:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Magyarországi Firmware-ek milyenek vannak még? Eddig csak az invitelest láttam. Mit gondoltok lesz hozzá mondjuk T-mobile-os, vagy bármilyen más?
Válaszokat előre is köszi!

A T-mobile-os az engem is érdekelne :D!
Samsung Galaxy Note II LTE+ Huawei Ideos S7 Slim

Nem elérhető bebohet

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Corby
  • PDA ROM: S3650CJIK1
Re: Huawei Ideos S7 Slim általános
« Reply #61 Dátum: 2011, 08 26, 14:49:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A T-mobile-os az engem is érdekelne :D!

egy másik fórumon ma olvastam, hogy létezik egy S7-201uV100R001C178B018 build (T-Mobile HU). Csak a huaweinél nem elérhető a szolgáltató pedig még nem tette közzé.

Nem elérhető owl82

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: wayteq 820
  • PDA: huawei ideos s7 slim
  • PDA ROM: 2.2.2
Re: Huawei Ideos S7 Slim általános
« Reply #62 Dátum: 2011, 08 27, 17:06:53 »
Sziasztok!

Nagyjából három hete nyúzok egy ilyent. Az Inviteltől kaptam (Telenoros SIM kártyával, de az nem tartozék, akár kérhettem volna nélküle is, szerintem kártyafüggetlen), érdekelne az a ROM, de a link nem működik és hiába regisztráltam, kerestem azon az oldalon, úgy látom, nincs már fent. Valaki feltöltené nekem valahova, hogy onnan majd jól leszedhessem? :)

Még nem túrtam bele a készülékbe, de már nagyon vágyom rá, mert folyton elindul egy csomó alkalmazás a háttérben (hiába kapcsolom ki a szinkronizálást). Az az Aldiko biztosan eltűnik, és többek között a Hi Space-nek sincs helye az én készülékemen, de ha bármi bakit vétenék, jól jönne az az eredeti ROM! :)

Az eddig fellelt hibákon felül én szembesültem még egyel, miszerint ha megpróbálok fényképezni, közben zoomolnék, ekkor egyszerűen kifagy, és egy idő után újraindul. Egyetlen egyszer ment, azóta mindig lemered, tehát ez a funkció nálam nem működik :)


Nem elérhető Cusito

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Igo
  • PDA: Huawei s7
  • PDA ROM: Android Froyo 2.2.2
  • Skype: CharlesPuSOB
Re: Huawei Ideos S7 Slim általános
« Reply #63 Dátum: 2011, 08 28, 02:16:17 »
Sziasztok

Egy inviteles sim nélküli s7-est kapott öcsém tegnap. (android froyo 2.2.2)
Amikor az igot indítanám akkor ezt írja ki: please exit igo, delete device.nng and activation_codes files from the igo/license directory of the sdcard, and powercycle the device!
kitöröltem a két fájlt de úgy se megy:S
elindítom, loading igo, majd reading imei, aztán írja ki.
van egy SE x8-asom (2.1.1.a.0.6) azon meg simán fut.

Köszönöm előre is a segítségeket!
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető tompoo

  • Hozzászólások: 684
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura, Waze!
  • PDA: HTC Desire HD/Tab: Huawei S7 slim
  • PDA ROM: DHD:ViperDHD v2.1.3, Kernel:3.0.16-PachaRX-VS4-2.0 Radio:12.69a.60.29U_26.17.14.11_M / Tab:Froyo 2.2.3 PFC 4.0.3 v5#Lawrence74
Re: Re: Huawei Ideos S7 Slim általános
« Reply #64 Dátum: 2011, 08 29, 19:52:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok

Egy inviteles sim nélküli s7-est kapott öcsém tegnap. (android froyo 2.2.2)
Amikor az igot indítanám akkor ezt írja ki: please exit igo, delete device.nng and activation_codes files from the igo/license directory of the sdcard, and powercycle the device!
kitöröltem a két fájlt de úgy se megy:S
elindítom, loading igo, majd reading imei, aztán írja ki.
van egy SE x8-asom (2.1.1.a.0.6) azon meg simán fut.

Köszönöm előre is a segítségeket!
tegyel ra egy sygic aurat, nalam az megy rendesen

Sent from my IDEOS S7 Slim using Tapatalk

Nem elérhető gycs

  • Hozzászólások: 6
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: huawei ideos s7 slim
  • PDA ROM: S7-201u
Re: Huawei Ideos S7 Slim általános
« Reply #65 Dátum: 2011, 08 30, 09:35:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok

Egy inviteles sim nélküli s7-est kapott öcsém tegnap. (android froyo 2.2.2)
Amikor az igot indítanám akkor ezt írja ki: please exit igo, delete device.nng and activation_codes files from the igo/license directory of the sdcard, and powercycle the device!
kitöröltem a két fájlt de úgy se megy:S
elindítom, loading igo, majd reading imei, aztán írja ki.
van egy SE x8-asom (2.1.1.a.0.6) azon meg simán fut.

Köszönöm előre is a segítségeket!

Nekem prymo van rajta az megy simán, igaz csak ha a saját sd-ről futtatom

Nem elérhető Nero1

  • Hozzászólások: 27
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Huawei P8 Lite
  • PDA ROM: ALE-L21HUNC150B194
Re: Huawei Ideos S7 Slim általános
« Reply #66 Dátum: 2011, 09 06, 18:37:28 »
Sziasztok!

Kb 3-4 hete bérel nekem fater egy Huawei Ideos S7 Slim s201w típusú táblagépet... Ma leszedtem rá kíváncsiságból egy Windows 7 programot. Rátettem, elindítottam ment...Nem fogadtam el, hogy alapértelmezett legyen az indulásnál és egyéb dolognál. Rá kb 5 percre kikapcsoltam a gépet. (ez volt úgy 4 fele...) Fél 6-kor mikor bekapcsoltam indításkor rákérdez, hogy a Windows 7-et vagy az Otthonit (Android 2.2-est) akarom-e elindítani. Nem tudok rámenni semmire a kijelzőn...Le van "blokkolva" minden érintéssel működő rész rajta. A hangfelvevő meg a bekapcsoló gomb működik, de az érintős része nem akar érzékelni semmit...:S Próbáltam feldugni gépre és úgy letörölni a Windows 7-et, de nem tudom elindítani az USB tárolót, így nem tudom gépen keresztül sem törölni róla. Most nem tudom, hogy ez a windows 7 miatt van-e vagy össze szedtem volna valami vírust rá??? Kérlek titeket segítsetek ha lehet minél hamarabb....

Előre is köszönöm a segítséget!

Ja és mégvalami...Nincsen hozzá kártyám, mert még nem jutott rá pénz...

Nem elérhető golan7

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note II LTE + Huawei Ideos S7 Slim
Re: Huawei Ideos S7 Slim általános
« Reply #67 Dátum: 2011, 09 07, 13:07:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Kb 3-4 hete bérel nekem fater egy Huawei Ideos S7 Slim s201w típusú táblagépet... Ma leszedtem rá kíváncsiságból egy Windows 7 programot. Rátettem, elindítottam ment...Nem fogadtam el, hogy alapértelmezett legyen az indulásnál és egyéb dolognál. Rá kb 5 percre kikapcsoltam a gépet. (ez volt úgy 4 fele...) Fél 6-kor mikor bekapcsoltam indításkor rákérdez, hogy a Windows 7-et vagy az Otthonit (Android 2.2-est) akarom-e elindítani. Nem tudok rámenni semmire a kijelzőn...Le van "blokkolva" minden érintéssel működő rész rajta. A hangfelvevő meg a bekapcsoló gomb működik, de az érintős része nem akar érzékelni semmit...:S Próbáltam feldugni gépre és úgy letörölni a Windows 7-et, de nem tudom elindítani az USB tárolót, így nem tudom gépen keresztül sem törölni róla. Most nem tudom, hogy ez a windows 7 miatt van-e vagy össze szedtem volna valami vírust rá??? Kérlek titeket segítsetek ha lehet minél hamarabb....

Előre is köszönöm a segítséget!

Ja és mégvalami...Nincsen hozzá kártyám, mert még nem jutott rá pénz...

Szerintem újra kell rakni a ROM-t memóriakártyáról!
Fentebb van linkelve egy magyar Invitel-es ROM!
Samsung Galaxy Note II LTE+ Huawei Ideos S7 Slim

Nem elérhető Nero1

  • Hozzászólások: 27
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Huawei P8 Lite
  • PDA ROM: ALE-L21HUNC150B194
Re: Huawei Ideos S7 Slim általános
« Reply #68 Dátum: 2011, 09 07, 13:59:40 »
De ahoz kell az érintéssel irányítani, nem? Érintésekre nem reagál...:S

Nem elérhető golan7

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note II LTE + Huawei Ideos S7 Slim
Re: Huawei Ideos S7 Slim általános
« Reply #69 Dátum: 2011, 09 07, 14:42:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
De ahoz kell az érintéssel irányítani, nem? Érintésekre nem reagál...:S

Nem, a memória kártyáról automatikusan elindul!
Samsung Galaxy Note II LTE+ Huawei Ideos S7 Slim

Nem elérhető Nero1

  • Hozzászólások: 27
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Huawei P8 Lite
  • PDA ROM: ALE-L21HUNC150B194
Re: Huawei Ideos S7 Slim általános
« Reply #70 Dátum: 2011, 09 07, 15:34:58 »
Köszönöm a segítséget! Megpróbálom és szólok, hogy sikerült-e...:)

Nem elérhető Nero1

  • Hozzászólások: 27
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Huawei P8 Lite
  • PDA ROM: ALE-L21HUNC150B194
Re: Huawei Ideos S7 Slim általános
« Reply #71 Dátum: 2011, 09 07, 16:03:13 »
Nem tudom letölteni...:S Esetleg fel tudnád nekem tölteni valahova vagy elküldenéd erre az e-mail címre : You are not allowed to view links. Register or Login ??? Előre is köszi:)

Nem elérhető golan7

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note II LTE + Huawei Ideos S7 Slim
Re: Huawei Ideos S7 Slim általános
« Reply #72 Dátum: 2011, 09 07, 16:33:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem tudom letölteni...:S Esetleg fel tudnád nekem tölteni valahova vagy elküldenéd erre az e-mail címre : You are not allowed to view links. Register or Login ??? Előre is köszi:)

You are not allowed to view links. Register or Login
Samsung Galaxy Note II LTE+ Huawei Ideos S7 Slim

Nem elérhető Nero1

  • Hozzászólások: 27
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Huawei P8 Lite
  • PDA ROM: ALE-L21HUNC150B194
Re: Huawei Ideos S7 Slim általános
« Reply #73 Dátum: 2011, 09 07, 16:38:23 »
Köszi, most szedem le...:) Remélem sikerül megcsinálni...

Nem elérhető Nero1

  • Hozzászólások: 27
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Huawei P8 Lite
  • PDA ROM: ALE-L21HUNC150B194
Re: Huawei Ideos S7 Slim általános
« Reply #74 Dátum: 2011, 09 07, 17:27:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem, a memória kártyáról automatikusan elindul!

Nem indul el mem. kártyáról... Ugyan úgy indításkor rákérdez, hogy "Android Windows 7 vagy Otthoni" rendszerrel indítom-e el... Az érintésre ugyan úgy nem reagál...