2024, 03 28, 10:30:38

Szerző Téma: Instant Segítség  (Megtekintve 111347 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető marcedli

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
Re: Instant Segítség
« Reply #25 Dátum: 2011, 05 18, 20:09:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha felteszek egy témát (Pl. Anzo, Bezke, stb.) és nem tetszik valamiért, akkor hogy lehet eltávolítani, és visszaállni a rom sajátjára?

 csak úgy, hogy az adott romhoz keresel egy stock theme-et és azt ugyanúgy cwmből felrakod
az xda sgs fórum tgemes and apps alfórumban majdnem mindegyik rom stock témája megtaláljató esetleg apróbb módosításokkal, mint pl extended power menu

másik megoldás hogy újra rakod a romot
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Instant Segítség
« Reply #26 Dátum: 2011, 05 18, 21:10:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha felteszek egy témát (Pl. Anzo, Bezke, stb.) és nem tetszik valamiért, akkor hogy lehet eltávolítani, és visszaállni a rom sajátjára?
felrakas elott csinalj egy nandroid backupot. Tedd fel a temat, ha nem tetszik, tedd vissza a nandroidot. ( remelem nem csak nexuson allit vissza mindent...)
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: Instant Segítség
« Reply #27 Dátum: 2011, 05 18, 21:12:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
csak úgy, hogy az adott romhoz keresel egy stock theme-et és azt ugyanúgy cwmből felrakod
az xda sgs fórum tgemes and apps alfórumban majdnem mindegyik rom stock témája megtaláljató esetleg apróbb módosításokkal, mint pl extended power menu

másik megoldás hogy újra rakod a romot

Köszi, az utóbbitól tartottam.
Az xda-t meglesem.

You are not allowed to view links. Register or Login
felrakas elott csinalj egy nandroid backupot. Tedd fel a temat, ha nem tetszik, tedd vissza a nandroidot. ( remelem nem csak nexuson allit vissza mindent...)

Ez eszembe sem jutott. Köszi!
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető gomboc-artur

  • Hozzászólások: 1064
  • PDA: galaxy s IV i9505 galaxy tab2 7"
  • PDA ROM: mkf
Re: Instant Segítség
« Reply #28 Dátum: 2011, 05 19, 06:50:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
akkor fuss neki az 1.hsznek, aztán újra kedves ga barátom....mégis milyen romhoz???

bocs hogy külön nem írtam ki de mindenki mindenhol azt erőlteti hogy ha romot frissítesz akkor a változást ird ki a profilodban , hogy vki tudjon segíteni

szal
doc jvh v3 + (most) voodoo + lagfix de ez nem támogatja a bootanimaciót meg azt vettem észre (de lehet hogy csak nálam ) a tárcsázó kedvencek+gyakran hívott számok nálam akadozva gördül

felraktam a speedmod-ot de abban nincs lagfix nem működött a frontkamera  és 1-2perc után magától
re-startolt a sgs úgyhogy le is vettem gyorsan


ga

 

Nem elérhető marcedli

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
Re: Instant Segítség
« Reply #29 Dátum: 2011, 05 19, 06:55:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
bocs hogy külön nem írtam ki de mindenki mindenhol azt erőlteti hogy ha romot frissítesz akkor a változást ird ki a profilodban , hogy vki tudjon segíteni

szal
doc jvh v3 + (most) voodoo + lagfix de ez nem támogatja a bootanimaciót meg azt vettem észre (de lehet hogy csak nálam ) a tárcsázó kedvencek+gyakran hívott számok nálam akadozva gördül

felraktam a speedmod-ot de abban nincs lagfix nem működött a frontkamera  és 1-2perc után magától
re-startolt a sgs úgyhogy le is vettem gyorsan


ga

 
nekem a gb romokkal eddig a cf-root jött be legjobban, semmi gondom nem volt vele, azt ajánlanám, amíg nincs jobb.... úgy tűnik, hardcore kicsit lustálkodik mostanában....remélem, nem burn-out
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető gomboc-artur

  • Hozzászólások: 1064
  • PDA: galaxy s IV i9505 galaxy tab2 7"
  • PDA ROM: mkf
Re: Instant Segítség
« Reply #30 Dátum: 2011, 05 19, 13:31:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
nekem a gb romokkal eddig a cf-root jött be legjobban, semmi gondom nem volt vele, azt ajánlanám, amíg nincs jobb.... úgy tűnik, hardcore kicsit lustálkodik mostanában....remélem, nem burn-out

ok köszi kiprobálom
előtte le ki kell kapcsolni  a lagfix-et vagy nem ?
és ha igen akkor a cf-root-ban CWM-ben lehet a lagfix-et engedélyezni vagy az ext4 nevü app-al ?


ga

mod: nem kellet ki kapcsolni a lagfix-et sinmán felment és már van csuda bootanimáciom is :)


ga

Nem elérhető tanzen

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4682
  • Nem:De igen
    • azbeszt
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Huawei P8
  • PDA ROM: GRA-L09C150B196 , EMUI 3.1 , android 5.0.1
Re: Instant Segítség
« Reply #31 Dátum: 2011, 05 19, 17:56:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ok köszi kiprobálom
előtte le ki kell kapcsolni  a lagfix-et vagy nem ?
és ha igen akkor a cf-root-ban CWM-ben lehet a lagfix-et engedélyezni vagy az ext4 nevü app-al ?


ga

mod: nem kellet ki kapcsolni a lagfix-et sinmán felment és már van csuda bootanimáciom is :)


ga
Az egész mizéria a csuda bootanimáció miatt volt? ::) Milyen gyakran látod azt?Kb egy vagy két hetente és az egész nem tart tovább 10-15 mp-ig.
Ericsson Gh337->Panasonic G450->Siemens S25->Siemens C35->Siemens C45->Siemens MT50->Alcatel OT715->SonyEricsson T630->Samsung Z400->Siemens CXT-65->Nokia 7710->Nokia N95-2->Nokia E51->Tops Touch A1->Samsung galaxy S->Galaxy S3->N9776->LG Gflex -> Huawei P8

Nem elérhető visit

  • Hozzászólások: 253
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Galaxy S
  • PDA ROM: meztelen AOKP bulid5
  • Skype: pupi.hu
Re: Instant Segítség
« Reply #32 Dátum: 2011, 05 19, 19:06:12 »
Huh, ez most lehet, hogy rossz helyre megy, akkor jöhet a fekete pont...
Szóval sokszor olvastam már itt a PDAFANCLUB egy-egy ROM saját topicjában, hogy pl.: tedd fel nyugodtan, nálam nem csinálja, vagy igen, nálam is ez a hiba. Amikor ezt az információt később valaki okulásként akarja felhasználni, akkorra már rég nem az a ROM van fent a válaszadónál, mint amelyikre vonatkoztatva írta a hozzászólást. És nem deríthető ki, hogy akkor, amikor írta, mi volt neki fent. Nem megoldható, hogy valahogy rögzüljön a hozzászólás időpontjában lévő adatlap?
Légyszi tegyétek a helyére ezt a hozzászólást, nem tudom hova kellett volna írnom.

Nem elérhető gomboc-artur

  • Hozzászólások: 1064
  • PDA: galaxy s IV i9505 galaxy tab2 7"
  • PDA ROM: mkf
Re: Instant Segítség
« Reply #33 Dátum: 2011, 05 19, 19:20:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az egész mizéria a csuda bootanimáció miatt volt? ::) Milyen gyakran látod azt?Kb egy vagy két hetente és az egész nem tart tovább 10-15 mp-ig.


aha  :D :D :D
csak zavart hogy nem tudok felrakni és akadt a tárcsázó görgetés közben most jó
ga

Nem elérhető tanzen

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4682
  • Nem:De igen
    • azbeszt
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Huawei P8
  • PDA ROM: GRA-L09C150B196 , EMUI 3.1 , android 5.0.1
Re: Instant Segítség
« Reply #34 Dátum: 2011, 05 19, 19:31:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Huh, ez most lehet, hogy rossz helyre megy, akkor jöhet a fekete pont...
Szóval sokszor olvastam már itt a PDAFANCLUB egy-egy ROM saját topicjában, hogy pl.: tedd fel nyugodtan, nálam nem csinálja, vagy igen, nálam is ez a hiba. Amikor ezt az információt később valaki okulásként akarja felhasználni, akkorra már rég nem az a ROM van fent a válaszadónál, mint amelyikre vonatkoztatva írta a hozzászólást. És nem deríthető ki, hogy akkor, amikor írta, mi volt neki fent. Nem megoldható, hogy valahogy rögzüljön a hozzászólás időpontjában lévő adatlap?
Légyszi tegyétek a helyére ezt a hozzászólást, nem tudom hova kellett volna írnom.
A hozzászólás a helyén van csak rögtön meg is válaszoltad magadnak a kérdést.
Akkor és abban a pillanatban az adott romnál ha valaki azt írja hogy tedd fel nyugodtan, nálam nem csinálja, vagy igen, nálam is ez a hiba és nem azt hogy csinálta akkor minden bizonnyal abban a pillanatban pont az a rom van fent a készülékén.
Ericsson Gh337->Panasonic G450->Siemens S25->Siemens C35->Siemens C45->Siemens MT50->Alcatel OT715->SonyEricsson T630->Samsung Z400->Siemens CXT-65->Nokia 7710->Nokia N95-2->Nokia E51->Tops Touch A1->Samsung galaxy S->Galaxy S3->N9776->LG Gflex -> Huawei P8

Nem elérhető gomboc-artur

  • Hozzászólások: 1064
  • PDA: galaxy s IV i9505 galaxy tab2 7"
  • PDA ROM: mkf
Re: Instant Segítség
« Reply #35 Dátum: 2011, 05 19, 19:35:52 »
hali van egy naptár problémám

ha az sgs naptárjában beírok egy eseményt akkor azt a szinkronizáláskor letörli
ha ugyanazt beírom a google calandar-ba akkor müködik rendesen felteszi az sgs-re
mit ba--tam el ?


ga

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: Instant Segítség
« Reply #36 Dátum: 2011, 05 19, 20:20:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A hozzászólás a helyén van csak rögtön meg is válaszoltad magadnak a kérdést.
Akkor és abban a pillanatban az adott romnál ha valaki azt írja hogy tedd fel nyugodtan, nálam nem csinálja, vagy igen, nálam is ez a hiba és nem azt hogy csinálta akkor minden bizonnyal abban a pillanatban pont az a rom van fent a készülékén.

Annyiban beleszólnék, hogy egy adott rommer topikjában ugye folyamatos a társalgás, ahogy jönnek ki az új verziók. Sokszor az nem derül ki később, hogy éppen melyik verzióról van szó.
De egyébként igazságod vagyon.  :ok:
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető visit

  • Hozzászólások: 253
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Galaxy S
  • PDA ROM: meztelen AOKP bulid5
  • Skype: pupi.hu
Re: Instant Segítség
« Reply #37 Dátum: 2011, 05 20, 07:47:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A hozzászólás a helyén van csak rögtön meg is válaszoltad magadnak a kérdést.
Akkor és abban a pillanatban az adott romnál ha valaki azt írja hogy tedd fel nyugodtan, nálam nem csinálja, vagy igen, nálam is ez a hiba és nem azt hogy csinálta akkor minden bizonnyal abban a pillanatban pont az a rom van fent a készülékén.

Hát ez az! Pont erről beszéltem. Az nem derül ki KÉSŐBB, hogy milyen rom volt fent AKKOR, régen.
Persze, aki nem olvas vissza, hanem mindent napra készen követ, az tudja követni. De ha valaki egy hónapot visszaolvas, különböző topicocban, akkor nem tudja kideríteni, hogy milyen romról írt a hozzászóló.
Lehet, csak engem zavar, mivel sokszor nézem egy-egy hozzászólásnál a profilt, és sokszor becsapódok miatta...
De hát ha ez egyedi esetem, akkor hagyjuk, nem szóltam :-)

Nem elérhető inn3rcity

  • Hozzászólások: 1358
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: WAZE
  • PDA: Galaxy S5
Re: Instant Segítség
« Reply #38 Dátum: 2011, 05 20, 14:43:43 »
Mielőtt felteszek egy új kernelt előtte állítsam vissza az rfs fájlrendszert az ext4 helyett?
I'm in love with a ROBOT, how can I tell my parents?

Nem elérhető marcedli

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
Re: Instant Segítség
« Reply #39 Dátum: 2011, 05 20, 14:48:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mielőtt felteszek egy új kernelt előtte állítsam vissza az rfs fájlrendszert az ext4 helyett?
ha az új kernel is támogatja, akkor nem kell
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Kromosome

  • Hozzászólások: 3781
  • Nem: Férfi
  • [HelpDesk] + [Editor]
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Note;Apple iPhone 4S; Apple iPad 2 3G
  • PDA ROM: Gyári Android 2.3.3 // iOS 5.0.1 JB (9A406) // iOS 5.0.1 JB (9A405)
Re: Instant Segítség
« Reply #40 Dátum: 2011, 05 20, 15:21:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mielőtt felteszek egy új kernelt előtte állítsam vissza az rfs fájlrendszert az ext4 helyett?

Marcedlinek teljes mértékben igaza van, de arra ügyelj, hogyha a lagfix a kernelben kiterjed a /system Ext4-be történő konvertálására is, az új kernel viszont, amit fel szeretnél tenni, nem támogatja a /system átalakítását, akkor a frissítés előtt inkább szedd le a fixet a biztonság kedvéért! :)
Changes the world... again. - iPhone 4S


Note infók: Stock 2.3.3, Superuser, busybox 1.18.4, CWM

Nem elérhető inn3rcity

  • Hozzászólások: 1358
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: WAZE
  • PDA: Galaxy S5
Re: Instant Segítség
« Reply #41 Dátum: 2011, 05 20, 15:22:55 »
Tehát voodoora mehet voodoo átalakítás nélkül.
I'm in love with a ROBOT, how can I tell my parents?

Nem elérhető marcedli

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
Re: Instant Segítség
« Reply #42 Dátum: 2011, 05 20, 15:24:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tehát voodoora mehet voodoo átalakítás nélkül.
igen
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Kromosome

  • Hozzászólások: 3781
  • Nem: Férfi
  • [HelpDesk] + [Editor]
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Note;Apple iPhone 4S; Apple iPad 2 3G
  • PDA ROM: Gyári Android 2.3.3 // iOS 5.0.1 JB (9A406) // iOS 5.0.1 JB (9A405)
Re: Instant Segítség
« Reply #43 Dátum: 2011, 05 20, 15:24:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tehát voodoora mehet voodoo átalakítás nélkül.

Hogyne!  :) Ha azonos típusú / fajtájú kernelt szeretnél feltenni, csak egy frissebb verziót, az estek 99%-ban nem kell előzőlegesen leszedni a lagfixet! :ok:
Changes the world... again. - iPhone 4S


Note infók: Stock 2.3.3, Superuser, busybox 1.18.4, CWM

Nem elérhető tanzen

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4682
  • Nem:De igen
    • azbeszt
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Huawei P8
  • PDA ROM: GRA-L09C150B196 , EMUI 3.1 , android 5.0.1
Re: Instant Segítség
« Reply #44 Dátum: 2011, 05 20, 16:27:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát ez az! Pont erről beszéltem. Az nem derül ki KÉSŐBB, hogy milyen rom volt fent AKKOR, régen.
Persze, aki nem olvas vissza, hanem mindent napra készen követ, az tudja követni. De ha valaki egy hónapot visszaolvas, különböző topicocban, akkor nem tudja kideríteni, hogy milyen romról írt a hozzászóló.
Lehet, csak engem zavar, mivel sokszor nézem egy-egy hozzászólásnál a profilt, és sokszor becsapódok miatta...
De hát ha ez egyedi esetem, akkor hagyjuk, nem szóltam :-)
Valamilyen szinten igazad van,de arra akartalak rávezetni hogy nem múlt időben írja azt gipsz jakab hogy mi a mondandója a rommal kapcsolatban hanem jelen időben akkor szerintem akkor épp azt használja.Én legalábbis így látom.
Ericsson Gh337->Panasonic G450->Siemens S25->Siemens C35->Siemens C45->Siemens MT50->Alcatel OT715->SonyEricsson T630->Samsung Z400->Siemens CXT-65->Nokia 7710->Nokia N95-2->Nokia E51->Tops Touch A1->Samsung galaxy S->Galaxy S3->N9776->LG Gflex -> Huawei P8

Nem elérhető visit

  • Hozzászólások: 253
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Galaxy S
  • PDA ROM: meztelen AOKP bulid5
  • Skype: pupi.hu
Re: Instant Segítség
« Reply #45 Dátum: 2011, 05 20, 18:28:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valamilyen szinten igazad van,de arra akartalak rávezetni hogy nem múlt időben írja azt gipsz jakab hogy mi a mondandója a rommal kapcsolatban hanem jelen időben akkor szerintem akkor épp azt használja.Én legalábbis így látom.

Akkor nem értjük egymást... Amikor én olvasom x hét múlva, akkor már múlt idő lesz az amit akkor jelenben írt. Tehát nem fogom tudni, hogy miről írta akkor, amikor írta....
Na mindegy, hagyjuk. Viszont konkrét instant segítség jól jönne:
Egyik pillanatról a másikra elment a telefonomból a telefon... Vagyis PDA-ként OK, de se telefonálás, se adatkapcsolat nincs. Hogy milyen ROM volt fent mellékes, mert utána kb. 5 feltettem, gyárit is, Aztán vissza Sztyupyhoz froyora, de semmi. IMEI meg van, nem veszett el, a SIM-em kéri a PIN-t, el is fogadja, de aztán ha tárcsázok, azt írja ki, hogy nincs adatkapcsolat. (Egyébként a tárcsázáshoz mondjuk nem is kéne). Térerőt mutat 20-90% között, de sem engem nem lehet hívni, sem én nem tudok telefonálni, és persze emailezni sem.
Jelen pillanatban a Sztyupy 3.§ van fent, eredeti EFS visszamásolva, de semmi élet. Mivel próbálkozhatnék még? Már arra is gondoltam, hogy Telenor leállás, de hírt nem találtam róla.

Nem elérhető tanzen

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4682
  • Nem:De igen
    • azbeszt
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Huawei P8
  • PDA ROM: GRA-L09C150B196 , EMUI 3.1 , android 5.0.1
Re: Instant Segítség
« Reply #46 Dátum: 2011, 05 20, 18:41:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor nem értjük egymást... Amikor én olvasom x hét múlva, akkor már múlt idő lesz az amit akkor jelenben írt. Tehát nem fogom tudni, hogy miről írta akkor, amikor írta....
Szerintem is hagyjuk inkább a témát pedig volna mit írjak. :hmm: ;)

szerk:de azért is leírom.Mondok egy példát:2011.május 20.-án XY romnál valaki azt írja hogy nyugodtan töltsd le én ezt használom blablabla vagy hogy nálam ilyen hibák vannak,majd ezt 2032.december 32.-én visszaolvasod akkor nehogy már ne tudd kitalálni hogy 2011 május 20.-án milyen romot használt az illető.
You are not allowed to view links. Register or Login
Már arra is gondoltam, hogy Telenor leállás, de hírt nem találtam róla.
Pedig van ilyen hír,a teljes hálózatuk felújításán dolgozik jelenleg is a ZTE.Hogy mikor hol és mennyi időre szóló leállásokról van(lesz) szó arról nincs input.
Ericsson Gh337->Panasonic G450->Siemens S25->Siemens C35->Siemens C45->Siemens MT50->Alcatel OT715->SonyEricsson T630->Samsung Z400->Siemens CXT-65->Nokia 7710->Nokia N95-2->Nokia E51->Tops Touch A1->Samsung galaxy S->Galaxy S3->N9776->LG Gflex -> Huawei P8

Nem elérhető visit

  • Hozzászólások: 253
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Galaxy S
  • PDA ROM: meztelen AOKP bulid5
  • Skype: pupi.hu
Re: Instant Segítség
« Reply #47 Dátum: 2011, 05 20, 18:48:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem is hagyjuk inkább a témát pedig volna mit írjak. :hmm: ;)

szerk:de azért is leírom.Mondok egy példát:2011.május 20.-án XY romnál valaki azt írja hogy nyugodtan töltsd le én ezt használom blablabla vagy hogy nálam ilyen hibák vannak,majd ezt 2032.december 32.-én visszaolvasod akkor nehogy már ne tudd kitalálni hogy 2011 május 20.-án milyen romot használt az illető.Pedig van ilyen hír,a teljes hálózatuk felújításán dolgozik jelenleg is a ZTE.Hogy mikor hol és mennyi időre szóló leállásokról van(lesz) szó arról nincs input.

Köszi a hírt, akkor várok...
Végszó: pedig nem fogom 2011 május 22-én kitalálni, hogy mondjuk egy általános topicban két nappal ezelőtt milyen romot használt az, aki ezt írta: "Nekem pedig működik az egykattintós rootolás".
De komolyan hagyjuk, nem ér annyit, és úgy látszik egyedül vagyok ezzel a megfejtősdivel :-)

Nem elérhető zsandras

  • Hozzászólások: 208
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy NOTE 2
Instant Segítség
« Reply #48 Dátum: 2011, 05 20, 19:11:30 »
Szükségem lenne a segítségetekre,
pár napja Darky's v9.5XWJS8, kernel 2.6.32.9ficeto@vpn#Dark_kore_1.0, firmware vers. 2.2.1 romot használok , elvileg megvagyok vele elégedve, szépen működik és teszik, jó az aksi idő stb.,

de sajnos már többen jelezték, hogy a mirofonom túlságosan alacsony szinten működik, alig lehet hallani amit mondok. Nem hinném hogy hard gondok lennének mert a Darky rom előtt semmi gond nem volt vele. Érdekes, hogy a családban még van egy azonos készülék, azonos OP rendszerrel és azzal nincsennek hasonló gondok.

Javaslatokat segítséget előre is megköszönöm,
Üdv. mindenkinek:
&rew
Model number: GT-N7100
Android version: 4.4.2
ROM: DN3v5 ROM XXUFND3 v5+
Baseband version: N7100XXUFND3
Kernel: Stock
Builld number: DN3v5+

Nem elérhető tanzen

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4682
  • Nem:De igen
    • azbeszt
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Huawei P8
  • PDA ROM: GRA-L09C150B196 , EMUI 3.1 , android 5.0.1
Re: Instant Segítség
« Reply #49 Dátum: 2011, 05 20, 19:11:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi a hírt, akkor várok...
Végszó: pedig nem fogom 2011 május 22-én kitalálni, hogy mondjuk egy általános topicban két nappal ezelőtt milyen romot használt az, aki ezt írta: "Nekem pedig működik az egykattintós rootolás".
De komolyan hagyjuk, nem ér annyit, és úgy látszik egyedül vagyok ezzel a megfejtősdivel :-)
Ácsi ácsi,most hogy jön képbe az általános topik?
Idézet
Szóval sokszor olvastam már itt a PDAFANCLUB egy-egy ROM saját topicjában,...
Vagyis neked a lényeg az volt hogy az adott rom saját témájában írt hozzászólásokról tudd eldönteni hogy kifélemiféle.Az általános topik mint ahogy a neve is mutatja általános dolgok gyűjtőhelye.
Ericsson Gh337->Panasonic G450->Siemens S25->Siemens C35->Siemens C45->Siemens MT50->Alcatel OT715->SonyEricsson T630->Samsung Z400->Siemens CXT-65->Nokia 7710->Nokia N95-2->Nokia E51->Tops Touch A1->Samsung galaxy S->Galaxy S3->N9776->LG Gflex -> Huawei P8