2024, 04 19, 03:51:47

Szerző Téma: Ultimate Froyo JS8 ROM  (Megtekintve 21215 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Kromosome

  • Hozzászólások: 3781
  • Nem: Férfi
  • [HelpDesk] + [Editor]
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Note;Apple iPhone 4S; Apple iPad 2 3G
  • PDA ROM: Gyári Android 2.3.3 // iOS 5.0.1 JB (9A406) // iOS 5.0.1 JB (9A405)
Ultimate Froyo JS8 ROM
« Dátum: 2011, 03 31, 17:44:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Egy újabb JS8 alapú Froyo ROM a Galaxy S-re!  :ok: Gyönyörű módosított Gingerbread kinézet, stabil működés, mindenképp megéri kipróbálni!

T E L E P Í T É S I   I N F O R M Á C I Ó K:

Egyszerű, mint az egyszeregy. Tedd fel a ROM-ot a belső SD gyökerére, majd indítsad el Recovery módban az SGS-t. Ezután a már ismert "Install zip from sdcard --> Choose zip from sdcard" opcióval telepítsük fel a telefonunkra, és készen is vagyunk.

Figyelem! A ROM minden rendszer és felhasználói programot a beállításokkal együtt letöröl, ezért a telepítés előtt érdemes készíteni egy backupot pl. a Titanium Backup segítségével (magyar nyelvű leírás a FAQ-ban!)



C H A N G E L O G:

Kód: You are not allowed to view links. Register or Login
24/3/2011 - Ultimate 8.2 Out! Stable
09/3/2011 - Ultimate 8.0 Out! Mindblowing!
11/2/2011 - ULTIMATE V7.8 Out!
11/2/2011 - Need Graphic Designer
07/2/2011 - File host aquired
07/2/2011 - Ultimate 7.5 OUT!
31/1/2011 - Captivate Version Released!
31/1/2011 - I need a file host.
30/1/2011 - Addon App coming soon, just cant be bothered uploading them :P. Slowly doing them though.




P I L L A N A T K É P E K:

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login


Jó szórakozást hozzá! ;)
Changes the world... again. - iPhone 4S


Note infók: Stock 2.3.3, Superuser, busybox 1.18.4, CWM

Nem elérhető Gejzaba

  • Hozzászólások: 210
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: ICS
Re: Ultimate Froyo JS8 ROM
« Reply #1 Dátum: 2011, 03 31, 18:27:09 »
Meglessük ezt is :)

Nem elérhető tanzen

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4682
  • Nem:De igen
    • azbeszt
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Huawei P8
  • PDA ROM: GRA-L09C150B196 , EMUI 3.1 , android 5.0.1
Re: Ultimate Froyo JS8 ROM
« Reply #2 Dátum: 2011, 03 31, 18:40:05 »
Úgy látom annyira azért nem új ez az egész.Már januárban elkezdte összeválogatni a fűszereket? ;)
Ericsson Gh337->Panasonic G450->Siemens S25->Siemens C35->Siemens C45->Siemens MT50->Alcatel OT715->SonyEricsson T630->Samsung Z400->Siemens CXT-65->Nokia 7710->Nokia N95-2->Nokia E51->Tops Touch A1->Samsung galaxy S->Galaxy S3->N9776->LG Gflex -> Huawei P8

Nem elérhető Kromosome

  • Hozzászólások: 3781
  • Nem: Férfi
  • [HelpDesk] + [Editor]
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Note;Apple iPhone 4S; Apple iPad 2 3G
  • PDA ROM: Gyári Android 2.3.3 // iOS 5.0.1 JB (9A406) // iOS 5.0.1 JB (9A405)
Re: Ultimate Froyo JS8 ROM
« Reply #3 Dátum: 2011, 03 31, 19:52:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Úgy látom annyira azért nem új ez az egész.Már januárban elkezdte összeválogatni a fűszereket? ;)

Igen, ez igaz!  :D Abból a szempontból viszont új, hogy én - személy szerint - csak most találtam rá, Jimbo jóvoltából, ugyanis ő küldött Nekem PM-t azzal kapcsolatban, hogyha már a két legnagyobb fejlesztő (Darky és Doc) kiszáll az SGS-es buliból, legalább pezsdítsük egy kicsit fel az életet néhány új és ígéretes kotyvasztott ROM-mal.

Egyelőre még a Tiramisu van fent, de úgy nézem, nem bírja a tempómat!  :( Úgyhogy ha ma este nem is, holnap vagy a hétvégén felteszem az Ultimate-et is, igazán kíváncsivá tett! Aki esetleg már kipróbálta, az kérem ossza meg velünk a véleményét, hadd okuljon belőle mindenki!  :ok:  :ima:
Changes the world... again. - iPhone 4S


Note infók: Stock 2.3.3, Superuser, busybox 1.18.4, CWM

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Ultimate Froyo JS8 ROM
« Reply #4 Dátum: 2011, 03 31, 19:57:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, ez igaz!  :D Abból a szempontból viszont új, hogy én - személy szerint - csak most találtam rá, Jimbo jóvoltából, ugyanis ő küldött Nekem PM-t azzal kapcsolatban, hogyha már a két legnagyobb fejlesztő (Darky és Doc) kiszáll az SGS-es buliból, legalább pezsdítsük egy kicsit fel az életet néhány új és ígéretes kotyvasztott ROM-mal.

Egyelőre még a Tiramisu van fent, de úgy nézem, nem bírja a tempómat!  :( Úgyhogy ha ma este nem is, holnap vagy a hétvégén felteszem az Ultimate-et is, igazán kíváncsivá tett! Aki esetleg már kipróbálta, az kérem ossza meg velünk a véleményét, hadd okuljon belőle mindenki!  :ok:  :ima:
Ezt mintha Gyufus használta volna amikor még nem váltott Nexus S-re. Ez a DamianGTO kerneles srác romja?

Szerk: jah nem, de akkor mi volt a neve Damiangto romjának?  Vagy nem is volt romja? Mivel keverem?
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Gejzaba

  • Hozzászólások: 210
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: ICS
Re: Ultimate Froyo JS8 ROM
« Reply #5 Dátum: 2011, 03 31, 20:33:07 »
Felraktam, próbálgatom, nekem eddig nagyon tetszik, szép, gyors és eddig nem találtam benne olyat, amiért újra más romhoz kéne nyúlnom. :) Igaz 1-2 órája van csak fent. :)

Nem elérhető jimbo

  • Hozzászólások: 794
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S III
  • PDA ROM: Gyári Telenor XXUGMK6/XXUGMK6/PANGML1
Re: Ultimate Froyo JS8 ROM
« Reply #6 Dátum: 2011, 03 31, 21:48:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt mintha Gyufus használta volna amikor még nem váltott Nexus S-re. Ez a DamianGTO kerneles srác romja?

Szerk: jah nem, de akkor mi volt a neve Damiangto romjának?  Vagy nem is volt romja? Mivel keverem?

De ő az a srác. :)
Nyilván a DamianGTO kernellel lesz a leggyorsabb is.  ;)
"A galaxyS az Orion Övön van."
"Ezek nem azok a droidok, amiket kerestek."

Nem elérhető gunyo

  • Hozzászólások: 346
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO / IGO primo
  • PDA: Samsung Galaxy S2 / S4
  • PDA ROM: CM10.1 spitya mod / Torrente777 v.3.0
  • Skype: e_gusztav
Re: Ultimate Froyo JS8 ROM
« Reply #7 Dátum: 2011, 04 01, 06:19:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
De ő az a srác. :)
Nyilván a DamianGTO kernellel lesz a leggyorsabb is.  ;)

Sziasztok,

Ugy nez ki, ma veszem kezbe az uj SGS -emet. Ez a rom rendben lesz igy elso nekifutasra ? :)
A menet gondolom: stock SJ8 + DamianGTO kernel, aztan mehet neki a rom recoverybol .. (?)

Koszonet!

Nem elérhető Gejzaba

  • Hozzászólások: 210
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: ICS
Re: Ultimate Froyo JS8 ROM
« Reply #8 Dátum: 2011, 04 01, 10:01:50 »
Nekem eddig nagyon bevált ez a rom, nagyon gyors, és az akksi is alig merül, pedig nyomkodom folyamatosan. :)

Valakinek van ötlete azzal kapcsolatban, hogy hogyan tudnám notification bar-t és a redőnyt átlátszóvá varázsolni?

Nem elérhető makszigáz

  • Hozzászólások: 913
  • Nem: Férfi
  • PDA: SM-G975F S10+
  • PDA ROM: Gyári
Re: Ultimate Froyo JS8 ROM
« Reply #9 Dátum: 2011, 04 01, 17:08:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem eddig nagyon bevált ez a rom, nagyon gyors, és az akksi is alig merül, pedig nyomkodom folyamatosan. :)

Valakinek van ötlete azzal kapcsolatban, hogy hogyan tudnám notification bar-t és a redőnyt átlátszóvá varázsolni?
Például tedd fel Anzo JS8-as témáját,mondjuk abban a notifibar az nem átlátszó de a redőny az igen!Meg sok minden más!Nézz be a topikjába több infóért!A Szinezés,szkinezés,metamorph témákban meg találsz választ a notifibar átlátcóvá tételére!
Egyébként tényleg nem rossz ez a rom!Most én is ezt használom,legalább is egy rövid ideig!
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Gejzaba

  • Hozzászólások: 210
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: ICS
Re: Ultimate Froyo JS8 ROM
« Reply #10 Dátum: 2011, 04 01, 23:24:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Például tedd fel Anzo JS8-as témáját,mondjuk abban a notifibar az nem átlátszó de a redőny az igen!Meg sok minden más!Nézz be a topikjába több infóért!A Szinezés,szkinezés,metamorph témákban meg találsz választ a notifibar átlátcóvá tételére!
Egyébként tényleg nem rossz ez a rom!Most én is ezt használom,legalább is egy rövid ideig!

Holnap felrakom, meglesem milyen, remélem ezen a romon is hibátlanul fog menni. Az automatikus hívásrögzítést már beállítottam, hogy ne legyenek FC-k.
Nagyon keveset eszik ez a ROM, 15:00-kor vettem le a töltőről, és most is még 87%-on van, igaz nem sokat nyomkodtam, de az előző ROM-okkal így is sokkal jobban merült a kütyüm. :)

Nem elérhető gunyo

  • Hozzászólások: 346
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO / IGO primo
  • PDA: Samsung Galaxy S2 / S4
  • PDA ROM: CM10.1 spitya mod / Torrente777 v.3.0
  • Skype: e_gusztav
Re: Ultimate Froyo JS8 ROM
« Reply #11 Dátum: 2011, 04 02, 07:49:28 »
Sziasztok,

Feltettem, a kernelevel egyutt (1200MHz). Elso SGS probalkozasom  :taps:
Eddig nagyon rendben van, szep is, gyors is. Plane a Spicahoz kepest :)

Nem elérhető Gejzaba

  • Hozzászólások: 210
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: ICS
Re: Ultimate Froyo JS8 ROM
« Reply #12 Dátum: 2011, 04 02, 08:45:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok,

Feltettem, a kernelevel egyutt (1200MHz). Elso SGS probalkozasom  :taps:
Eddig nagyon rendben van, szep is, gyors is. Plane a Spicahoz kepest :)

1200 MHz nem tesz rosszat az SGS-nem hosszabb távon?  :hmm:

Nem elérhető gunyo

  • Hozzászólások: 346
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO / IGO primo
  • PDA: Samsung Galaxy S2 / S4
  • PDA ROM: CM10.1 spitya mod / Torrente777 v.3.0
  • Skype: e_gusztav
Re: Ultimate Froyo JS8 ROM
« Reply #13 Dátum: 2011, 04 02, 09:24:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
1200 MHz nem tesz rosszat az SGS-nem hosszabb távon?  :hmm:

Nem hinnem. Minden CPU -ban van boven tartalek. A spicat 800 helyett 1066 -on hasznaltam eleg sokaig.

Nem elérhető tanzen

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4682
  • Nem:De igen
    • azbeszt
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Huawei P8
  • PDA ROM: GRA-L09C150B196 , EMUI 3.1 , android 5.0.1
Re: Ultimate Froyo JS8 ROM
« Reply #14 Dátum: 2011, 04 02, 13:14:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
1200 MHz nem tesz rosszat az SGS-nem hosszabb távon?  :hmm:
Esetleg az aksi fogyasztásban érheti meglepetés de csak egy kicsit.
Ericsson Gh337->Panasonic G450->Siemens S25->Siemens C35->Siemens C45->Siemens MT50->Alcatel OT715->SonyEricsson T630->Samsung Z400->Siemens CXT-65->Nokia 7710->Nokia N95-2->Nokia E51->Tops Touch A1->Samsung galaxy S->Galaxy S3->N9776->LG Gflex -> Huawei P8

Nem elérhető gunyo

  • Hozzászólások: 346
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO / IGO primo
  • PDA: Samsung Galaxy S2 / S4
  • PDA ROM: CM10.1 spitya mod / Torrente777 v.3.0
  • Skype: e_gusztav
Re: Ultimate Froyo JS8 ROM
« Reply #15 Dátum: 2011, 04 02, 13:22:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Esetleg az aksi fogyasztásban érheti meglepetés de csak egy kicsit.

errol majd csak par nap mulva fogok tudni nyilatkozni. ha 36 orat bir, mar megvagyok elegedve.

Nem elérhető Gejzaba

  • Hozzászólások: 210
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: ICS
Re: Ultimate Froyo JS8 ROM
« Reply #16 Dátum: 2011, 04 02, 13:43:58 »
Lehet, kipróbálom :) Csak hallani ilyen rémhíreket, hogy besül a proci, stb. Ha gyorsabban merül, az nem akkora problem, hozzászoktam, h naponta töltöm a telót :)

Nem elérhető Kromosome

  • Hozzászólások: 3781
  • Nem: Férfi
  • [HelpDesk] + [Editor]
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Note;Apple iPhone 4S; Apple iPad 2 3G
  • PDA ROM: Gyári Android 2.3.3 // iOS 5.0.1 JB (9A406) // iOS 5.0.1 JB (9A405)
Re: Ultimate Froyo JS8 ROM
« Reply #17 Dátum: 2011, 04 02, 13:48:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
1200 MHz nem tesz rosszat az SGS-nem hosszabb távon?  :hmm:

Abszolút nem. Magas Undervolt-on viszont két perc alatt is tönkremehet a processzor, úgyhogy csak óvatosan!  ;) Alapjáraton az 1200MHz nem tesz rosszat a CPU-nak, bár nyilván egy nagyon kicsit megrövidíti az élettartamát - de szerintem előbb cseréled le az SGS-t, minthogy a procija tönkremenjen!  :p

Én asszem egyszer 1600MHz-ig mentem el, na, az azért már egy "kicsit" betette neki a kaput. Annyi történt, hogy amint engedélyeztem az 1.6GHz-es frekvenciát, azonnal lefagyott, meg se moccant. 1400MHz-en csak egy huzamosabb használat után fagyott meg, de 1.2GHz-en - elvileg - semmi probléma sincs.
Changes the world... again. - iPhone 4S


Note infók: Stock 2.3.3, Superuser, busybox 1.18.4, CWM

Nem elérhető tanzen

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4682
  • Nem:De igen
    • azbeszt
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Huawei P8
  • PDA ROM: GRA-L09C150B196 , EMUI 3.1 , android 5.0.1
Re: Ultimate Froyo JS8 ROM
« Reply #18 Dátum: 2011, 04 02, 13:49:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
errol majd csak par nap mulva fogok tudni nyilatkozni. ha 36 orat bir, mar megvagyok elegedve.
Ejha nem is vagy te annyira optimista. ;D Na majd ha kibírja azt a 36 órát,akkor fiók mélyére rakom a darkyt.
Ericsson Gh337->Panasonic G450->Siemens S25->Siemens C35->Siemens C45->Siemens MT50->Alcatel OT715->SonyEricsson T630->Samsung Z400->Siemens CXT-65->Nokia 7710->Nokia N95-2->Nokia E51->Tops Touch A1->Samsung galaxy S->Galaxy S3->N9776->LG Gflex -> Huawei P8

Nem elérhető Gejzaba

  • Hozzászólások: 210
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: ICS
Re: Ultimate Froyo JS8 ROM
« Reply #19 Dátum: 2011, 04 02, 14:04:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Abszolút nem. Magas Undervolt-on viszont két perc alatt is tönkremehet a processzor, úgyhogy csak óvatosan!  ;) Alapjáraton az 1200MHz nem tesz rosszat a CPU-nak, bár nyilván egy nagyon kicsit megrövidíti az élettartamát - de szerintem előbb cseréled le az SGS-t, minthogy a procija tönkremenjen!  :p

Én asszem egyszer 1600MHz-ig mentem el, na, az azért már egy "kicsit" betette neki a kaput. Annyi történt, hogy amint engedélyeztem az 1.6GHz-es frekvenciát, azonnal lefagyott, meg se moccant. 1400MHz-en csak egy huzamosabb használat után fagyott meg, de 1.2GHz-en - elvileg - semmi probléma sincs.

Köszi, ki is próbáltam, undervolt-ot nem piszkáltam persze:) Megijesztett a 2 perc :)
Érezhetően gyorsult, quadrant 1758 lett. :) Egy darabig hagyom így, ha nem árt neki :)

Nem elérhető gunyo

  • Hozzászólások: 346
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO / IGO primo
  • PDA: Samsung Galaxy S2 / S4
  • PDA ROM: CM10.1 spitya mod / Torrente777 v.3.0
  • Skype: e_gusztav
Re: Ultimate Froyo JS8 ROM
« Reply #20 Dátum: 2011, 04 03, 06:06:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ejha nem is vagy te annyira optimista. ;D Na majd ha kibírja azt a 36 órát,akkor fiók mélyére rakom a darkyt.

Jelentem, sanszos, hogy meglesz!  :)
Most tartok 24 oranal es 44% -on van az akksi, pedig tegnap pufoltem rendesen + folyamatos 3G kapcsolat.
Tartok tole, hogy nem a "naponta 3 romot is felteszek" tipusu userek koze fogok tartozni. Bar ezen kivul nem ismerek mas romokat, de ha valami jo, akkor azt nem szabad piszkalni, ugye :)
Summa: nagyon megvagyok elegedve ezzel a cuccal!

Nem elérhető alufempolir

  • Hozzászólások: 1098
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC ONE M7
Re: Ultimate Froyo JS8 ROM
« Reply #21 Dátum: 2011, 04 03, 13:07:16 »
Üdv.

Feltöltött aksinál flasheltem a romot, azóta nem volt töltve.elvileg még ha lemerül teljesen és kikapcsolva töltöm jobbnak kell majd lennie.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Fapuma77

  • Hozzászólások: 253
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: NavigoN
  • PDA: Galaxy S4 GT-I9505
  • PDA ROM: Gyári egyenlőre
  • Skype: Fapuma1977
Re: Ultimate Froyo JS8 ROM
« Reply #22 Dátum: 2011, 04 03, 17:58:45 »
Megtaláltam a romomat :) .Soha semmelyik rom nem bírta még eddig nálam.Köszönöm a gyártónak!!!

Nem elérhető Ibolya512

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4269
  • Nem: Nő
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: Iphone 6s, Ipad2, S4 mini I9195,
  • PDA ROM: iOS 10.3.1, I9195XXUCNK1 - 4.4.2,
Re: Ultimate Froyo JS8 ROM
« Reply #23 Dátum: 2011, 04 03, 18:22:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Megtaláltam a romomat :) .Soha semmelyik rom nem bírta még eddig nálam.Köszönöm a gyártónak!!!
Melyik a romod? Ultimate vagy Darky?  :hmm:
Ultimate topikba vagyunk és a profilodba a Darky 9.3 van írva?   :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető gunyo

  • Hozzászólások: 346
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO / IGO primo
  • PDA: Samsung Galaxy S2 / S4
  • PDA ROM: CM10.1 spitya mod / Torrente777 v.3.0
  • Skype: e_gusztav
Re: Ultimate Froyo JS8 ROM
« Reply #24 Dátum: 2011, 04 04, 06:09:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ejha nem is vagy te annyira optimista. ;D Na majd ha kibírja azt a 36 órát,akkor fiók mélyére rakom a darkyt.

Joreggelt.

Na csak info, hogy megvolt a 36 ora. Tegnap este 7 kor tettem fel tolteni, mert hisztizett, hogy 14% -on van es tolteni kellene. Szombat reggel 6 ota gyepaltam.
Marad ez a combo, most mar egeszen biztos.