2024, 03 29, 10:36:48

Szerző Téma: Kernelek, romok  (Megtekintve 233459 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Kernelek, romok
« Dátum: 2010, 11 14, 19:18:26 »
.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
Re: Kernelek, romok
« Reply #1 Dátum: 2010, 11 17, 15:27:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A lista naponta frissül!

Nem elérhető Balassa12

  • Hozzászólások: 906
  • DUBLE CLUB
  • PDA: Galaxy S8+, LG V20, Xiaomi Note 2,OnePlus3T,OP5
  • PDA ROM: Custom
  • Skype: balassa12
Re: Kernelek, romok
« Reply #2 Dátum: 2010, 11 17, 16:06:48 »
Ez nagyon igényes,elismerésem érte! :ok:
Ha elég hosszan kopogtatsz a pokol kapuján,előbb vagy utóbb valaki ajtót nyit....

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
Re: Kernelek, romok
« Reply #3 Dátum: 2010, 11 17, 17:13:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez nagyon igényes,elismerésem érte! :ok:
Köszi, de ez javarészt csak fordítás...
Igyekszem majd naprakészen tartani, bár attól tartok most nagyon fel fognak pörögni az események ROM-ügyben... :D

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
Re: Kernelek, romok
« Reply #4 Dátum: 2010, 11 17, 17:20:38 »
Ugye mondtam,Íme egy újabb király,Paul O'Brian:
You are not allowed to view links. Register or Login  :taps: :taps: :taps:

Nem elérhető Balassa12

  • Hozzászólások: 906
  • DUBLE CLUB
  • PDA: Galaxy S8+, LG V20, Xiaomi Note 2,OnePlus3T,OP5
  • PDA ROM: Custom
  • Skype: balassa12
Re: Kernelek, romok
« Reply #5 Dátum: 2010, 11 17, 20:04:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi, de ez javarészt csak fordítás...
Igyekszem majd naprakészen tartani, bár attól tartok most nagyon fel fognak pörögni az események ROM-ügyben... :D
Hát igen, a jótól is lehet jobbat csinálni.
Ha elég hosszan kopogtatsz a pokol kapuján,előbb vagy utóbb valaki ajtót nyit....

Nem elérhető mester91

  • Hozzászólások: 1
  • Navigáció / Navigation: Nav n go Igo 8
  • PDA: HTC TOUCH PRO
  • PDA ROM: Windows Mobil 6.1
Re: Kernelek, romok
« Reply #6 Dátum: 2010, 11 30, 17:16:21 »
sziasztok.tudom h ez nem ide illő,de szeretnék segítséget kérdni h nekem van egy htc touch pro-m és h tudnák rá magyar nyelvet varázsolni?kérlek segítsetek.köszi előre is mindenkinek.

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: Kernelek, romok
« Reply #7 Dátum: 2010, 11 30, 17:22:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok.tudom h ez nem ide illő,de szeretnék segítséget kérdni h nekem van egy htc touch pro-m és h tudnák rá magyar nyelvet varázsolni?kérlek segítsetek.köszi előre is mindenkinek.

Tényleg nem idevaló, hiszen egy androidos topikba írtáé, a készülékedrn pedig windows mobile oprendszer fut...
Inkább itt kellene próbálkoznod: You are not allowed to view links. Register or Login
  :hmm:
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
Re:Kernelek, romok
« Reply #8 Dátum: 2010, 12 08, 11:01:16 »
Gyári állapot visszaállítása,Radio-S-OFF

Sokakat érdekel, hogy Root/S-OFF/Recovery/Custom ROM után hogyan lehet visszaállítani az eredeti,gyári állapotot.
A válasz sokáig egyértelmű volt: le kell tölteni egy Rom Update Utility-t(RUU),feltenni a pc-re, majd a kikapcsolt telefont usb-vel összekapcsoljuk a számítógéppel.Csak elindítjuk a szoftvert, bekapcsoljuk a telefont, követjük a lépéseket és minden OK lesz.
Úgy tűnik, azonban, hogy a helyzet nem mindig ilyen egyszerű...Volt akinek az S-OFF/Engineering-HBOOT(Eng-HBOOT) miatt hibaüzenettel kilépett a telepítő.(Megjegyzem, nálam és még jó pár embernél, akiknek olvastam a hozzászólásait a különböző fórumokon, működött a RUU...Lehet, hogy a szolgáltatós készülékek tulajait érinti a dolog, mivel ilyen nálunk még nem sok van(úgy hallom azonban, hogy a Telenornál lesz branded DHD!!!),szóljon tehát azon keveseknek, akiknek valami miatt mégis előállna a fent említett probléma.
Két megoldás kínálkozik:
1.Abból indulunk ki, hogy a RUU-ban benne van az, ami kell nekünk: a ROM.
 Tehát ki kellene szedni belőle és ez nem is olyan nehéz:
Töltsük le a legutolsó frissítésnek megfelelő RUU-t, innen: You are not allowed to view links. Register or Login
Indítsuk el a pc-n(nem lesz gyors...).Ha feljön a nyitóablak, akkor fogadjuk el figyelmeztetést és kattintsunk a next gombra.Itt most megállunk, nyissunk egy Total Commandert, és navigáljunk ide:C:\Users\FELHASZNÁLÓ\AppData\Local\Temp(Win7-ben van itt, sajnos xp-ben nem tudom, esetleg valaki segíthetne, informatikában nem vagyok igazán otthon...)
Itt kererssük meg a dátum szerinti legutolsó sok számjegyből, betűsorból álló könyvtárat(valami ilyesmi:{719CE201-7B12-4A13-9AF6-8F359FE69C7B},de a számok-betűk mindenhol mások!), nyissuk meg.Arra van szükségünk, amelyikben a "dotnetinstaller.exe" file van.Nos, ebben a könyvtárban van egy másik könyvtár, azt is nyissuk meg és keressük meg a benne levő "rom.zip"-et!Másoljuk ki valahová, erre lesz szükségünk!Lépjünk ki a telepítőből!
Innen két lehetőségünk van:
a.,Telepítés PC-ről:Töltsd le a HTC Sync 3.0-t, innen: You are not allowed to view links. Register or Login
Töltsd le a 1.15.405.1 Test RUU-t, innen: You are not allowed to view links. Register or Login
Most csináld végig a fenti procedúrát(RUU telepítő) egészen a "Connect the Smartphone to the USB Cable" lépésig-és nem tovább!!
Total Commander>keresd meg ugyanott a fenti könyvtárakat, benne a rom.zip-el, ha megvan, akkor írd felül a korábban kimentett rom.zip file-al!
MOST fejezd be a Rom Update Utility-ben a telepítést!Készen vagy.
b.,Telepítés telefonról:
Nevezd át a kimásolt rom.zip-et PD98IMG.zip-re.
Ezt másold a telefon sd kártyájának gyökerébe.
Indítsd újra a DHD-t bootloader módban!Várj...Ha megkérdezi akarod-e a flash-t,nyomj egy YES-t!Ennyi.
2.Akik még root/S-OFF/Recovery...előtt vannak, de szeretnének custom romokat hasznáni,ÉS SZERETNÉK,HA EBBŐL BÁRMIKOR,CSAK A RUU FUTTATÁSÁVAL VISSZAÁLLÍTHATÓ LEGYEN AZ EREDETI ÁLLAPOT,akkor:
-root(Töltsd le a Visionary-t innen:http://loadbalancing.modaco.com/download.php?url=paul/apk/com.modaco.visionaryplus.r14.apk
Futtasd:először jelöld be a "Set system r/w after root" lehetőséget, majd nyomj egy Temp root Now-t.Ha lefutott jöhet az"Attempt to permroot Now"...A DHD újraindul, a root OK!
-Töltsd le a One Click Radio-S-Off alkalmazást innen: You are not allowed to view links. Register or Login
-Csomagold ki az Easy radio S-OFF mappát valahová a pc-re.
-Ha még nincs meg, telepítsd windows-ra a NEt Framework 4.0-t és a HTC Sync-et!
-Indítsd el a fenti mappából a Desire HD easy radio_soff.exe-t.Kösd össze a telefont "Csak töltés"-módban a pc-vel usb-n,figyelj, hogy az "USB hibakeresés" opció(Menu>Beállítások>Alkalmazások>Fejlesztés)be legyen jelölve a DHD-n!
-Kövesd a lépéseket.Készen vagy!Ezután már csak a RomManagert kell leszedni a Marketről, futtatni benne a "Flash ClockworkMod Recovery"-t és jöhet a flash, backup, restore...:)
A Radio S-OFF annyiban különbözik a "sima" Eng-HBOOT S-OFF-tól, hogy ez végleges.Az Eng HBOOT ugyanis lecserélődik ha egy RUU-t teszel fel.Ezzel viszont magasabb szinten avatkozunk be,a radio-ban készül egy patch, így "végleges"(persze semmi sem az, erre is készül már a  "visszacsinálás").Nincs szükség EngHBOOT-ra,ez állítólag akár "téglásíthatja" is a telefont(bár, aki ragaszkodik a fastboot commandok használatához, az akár feleteheti ez utóbbnit is,a kettő nem zárja ki egymást),a RadioS-OFF viszont nagyon biztonságos.Még valami:a Radio S-OFF-fal együtt SuperCID-s lesz a telefon(azaz FÜGGETLEN...)
És, hogy miért került a Radio S-OFF ide?Mert az 1.pontban leírtak nélkül, simán rámegy minden RUU...:)
A radio S-OFF-ról részletesebben, angolul itt:
You are not allowed to view links. Register or Login és itt:
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
Re:Kernelek, romok
« Reply #9 Dátum: 2010, 12 11, 20:50:46 »
UPDATE:

DHD ROMOK:

RUU-k(=Rom Update Utiluty,pc-ről futtatható, gyári update-ek, amelyek a verziószámuknak megfelelő gyári állapotot állítják

vissza.Mindent felülírnak:bootloader-t, recovery-t, radio-t, kernelt, system-et, data-t, természetesen a root is ugrik

ilyenkor.Mikor kell ez nekünk?Pl.,ha valami ok miatt szervizbe kell vinnünk a telefont, vagy el akarjuk adni, netán valami

módon elvesztünk a sok moddolás során a teendők között és behalt a DHD.)
Továbbá nagyon hasznos lehet azoknak,akik szolgáltatós telefont vettek és csak egy egyszerű WWE(World Wide English=a

rendelkezésre álló nyelveken-természetesen a magyar is köztük van- futtatható gyári firmware-ek)romot szeretnének a

pl.Telenoros helyett,és amelyik tudja a hivatalos frissítés lehetőségét is.Természetesen ezen utóbbi "célcsoportnak" előtte

rootolnia kella DHD-ját, valamint ez esetben elengedhetetlen a RADIO S-OFF is a recovery előtt(de erről már írtam a root

topicban...)
Letöltés után telepítsd az exe-t (természetesen pc-re), majd futtasd, hagyj mindent jóvá, majd amikor kell, kösd össze usb-

kábellel a kikapcsolt telefont a pc-vel, ezután kapcsold be, igenelj mindenre,a többi megy magától...
Linkek:

1.24.405.1
You are not allowed to view links. Register or Login

1.28.405.1
You are not allowed to view links. Register or Login

1.32.405.3
You are not allowed to view links. Register or Login

1.32.405.6
You are not allowed to view links. Register or Login

Custom("Főzött") ROM-ok:Előfeltétel a Root,S-OFF(javaslom a sima S-OFF után a Radio S-OFF-ot is, így mindkét módszer előnyeit

élvezhetjük:már mindkettőre van "ONE CLICK"-megoldás)) és a Recovery(Pl.Clockworkmod).Fontos, hogy minden Romcsere előtt

készíts Nandroid Backup-ot a recovery-ből, vagy Rom Manager-ből.Ha nem tetszik a végeredmény, még mindig visszaállíthatsz

ebből MINDENT.
Egyre nagyobb a kínálat DHD-re is, megpróbálok valami rendszert vinni az áttekintésükbe, mindenesetre a hivatkozott romok

xda-s linkjét nézzétek át, nagyon sok hasznos tapasztalat szedhető össze a kommentekből...
Telepítés:Recovery-ből, vagy RomManagerből, a már említett Nandroid Backup, valamint a szükséges "wipe"-ok után(a

legbiztosabb, ha Factory reset+Wipe Dalvik cache(van már egy nagyszerű ,letölthető .zip , amit Recoveryből futtatni kell a rom

teklepítése előtt és ez tényleg elvégez minden szükséges "előkészületet".Itt találtok róla információt: You are not allowed to view links. Register or Login

developers.com/showthread.php?t=868720 ill.itt van a letölthető .zip linkje: You are not allowed to view links. Register or Login

attachmentid=461325&d=1292037385 ).Van a ki wipe nélkül tesz fel romot, mert ekkor megmaradnak a beállításai, adatai, ez

azonban néha működési problémákhoz vezethet, amit a wipe megelőzhetett volna... )Jöjjenek a most elérhető Romok:

1.SESNSE-romok(a HTC által módosított Android, a jellegzetes Sense-felülettel, widgetekkel)
a.,hivatalos DHD Froyo 2.2 1.32.405.6-ból:

- Android Revolution HD :nagyon letisztult rom, sok módosítás tölthető le utólag hozzá(téma,ikonok,animációk),alapban az

1.22Ghz-es Apache 14(Buzz) kernelen fut,tehát célszerű telepíteni hozzá a SetCpu alkalmazást a Marketből.
Link: You are not allowed to view links. Register or Login

-LeeDrOiD HD:nagyon stabil, igen népszerű rom, Lee munkáit már a sima Desire-tulajok is ismerhették/ismerhetik,alap,gyári

kernelen fut a jelen pillanatban elérhető 1.2-es verzió.
Link:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=842802

-Core Droid DHD:nagyon látványos, szép rom, betonstabil ez is!Buzz 1.22Ghz az alap.
Link: You are not allowed to view links. Register or Login

-RCMixHD:lengyel-svéd szerző(Robocik)műve, ő volt az első, stabil HD-s rom kitalálója, ami SIMA Desire-en futott!1.5Ghz-es

Buzz kernel, alapból 1Ghz-ig állítva(SetCpu-val addig húzod-max 1.53Ghz-, ameddig mered...;) )

-Pays-ROM HD Sense:alap kernel,1 Ghz, nem a legfrisebb darab, de jó.
Link:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=842473

-VillainROM HD:alig módositott a gyárihoz képest,már elég régi ez is.
Link:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=840021

b.,SENSE, nem DHD-eredettel:

-The Z ROM HD:amint látjátok, ez egy Desire Z port DHD-re.Forgatható Sense felület!Buzz 1.5Ghz kernel, alapból 1Ghz van

beállítva.
Link:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=850654

-Espresso Sense:MyTouch 4G alapból DHD-ra portolt rom, 1.5Ghz-es Buzz kernellel.Fényképező nem működik,csak a video...


2.NO SENSE-romok(rosie-mentes, az alap Androidra épülő romok, melyekben alternatív launcherekkel(pl.ADW,Launcher 2,Launcher

Pro) hozhatunk létre nagyon jól testreszabható kezelőfelületet.A Fancy widgettel akár Sense-szerűre is állítható.

- CyanogenMod-6.1 for Desire HD:nagyon komoly rajongótáborral rendelkeznek a CM-romok, igen gyors, letisztult no-sense romok,

a kategória legjobbjai!
Link:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=855490

-Nightly CyanogenMod 6 for vendor Ace :a Nightly romok a CM kísérleti példányai,csak óvatosan!
Link:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=862665


Plz, mod...

Nem elérhető lepo75

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo My Way
  • PDA: HTC
  • PDA ROM: Desire HD
  • Skype: Froyo 2.2
Re:Kernelek, romok
« Reply #10 Dátum: 2010, 12 14, 10:29:33 »
Sziasztok!
Van egy desire HD-m, é t-mobile-os rom van rajta. Az istennek nem tudom rajta behozni pl a bootloadert. van valami tippje valakinek, hogy hogy tudnám teljesen rootolni?
Köszönöm!
Üdv
Péter

Nem elérhető Balassa12

  • Hozzászólások: 906
  • DUBLE CLUB
  • PDA: Galaxy S8+, LG V20, Xiaomi Note 2,OnePlus3T,OP5
  • PDA ROM: Custom
  • Skype: balassa12
Re:Kernelek, romok
« Reply #11 Dátum: 2010, 12 14, 11:15:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Van egy desire HD-m, é t-mobile-os rom van rajta. Az istennek nem tudom rajta behozni pl a bootloadert. van valami tippje valakinek, hogy hogy tudnám teljesen rootolni?
Köszönöm!
Üdv
Péter
A Root topicban az első oldalon Nteeb kolléga leírását követve,meg kell csinálnod a Root,S-OFF,Clockworkmod Recovery-t,hogy a  NEM gyári romot is rá tudd tenni a DHD-ra.
Ha elég hosszan kopogtatsz a pokol kapuján,előbb vagy utóbb valaki ajtót nyit....

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
Re:Kernelek, romok
« Reply #12 Dátum: 2010, 12 14, 11:54:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Van egy desire HD-m, é t-mobile-os rom van rajta. Az istennek nem tudom rajta behozni pl a bootloadert. van valami tippje valakinek, hogy hogy tudnám teljesen rootolni?
Köszönöm!
Üdv
Péter
Nem kell az Neked...
Töltsd le a visionary r14-et, tedd fel a telefonra, futtasd, majd jelöld be a system r/w-opciót.Nyomj egy temproot-ot, várj, amíg végez, majd >Attempt Permroot now.A telefonod újra fog indulni, és készen vagy, megvan a végleges root-jogod.Ezután csináld meg a Radio-S-OFF-ot(ajánlott használni a One Click Radio S-OFF tool-t, hivatkozást találsz...),ez kell a többihez és függetleníti a telefont, ún. Super CID-t kapsz;)
Utána töltsd le Marketből a Rom Managert, majd mentsd le a T-Mobilos romodat, jobb ha megvan, garanciális problémákra.Aztán jöhet egy jó kis custom rom  :D :D :D
Egyébként a telefon bootloader-menüjébe úgy tudsz bejutni, hogy a kikapcsolt készüléken lenyomva tartott "Hangerő Le" mellett hosszan nyomod a Bekapcs. gombot ;)

Nem elérhető lepo75

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo My Way
  • PDA: HTC
  • PDA ROM: Desire HD
  • Skype: Froyo 2.2
Re:Kernelek, romok
« Reply #13 Dátum: 2010, 12 14, 12:06:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem kell az Neked...
Töltsd le a visionary r14-et, tedd fel a telefonra, futtasd, majd jelöld be a system r/w-opciót.Nyomj egy temproot-ot, várj, amíg végez, majd >Attempt Permroot now.A telefonod újra fog indulni, és készen vagy, megvan a végleges root-jogod.Ezután csináld meg a Radio-S-OFF-ot(ajánlott használni a One Click Radio S-OFF tool-t, hivatkozást találsz...),ez kell a többihez és függetleníti a telefont, ún. Super CID-t kapsz;)
Utána töltsd le Marketből a Rom Managert, majd mentsd le a T-Mobilos romodat, jobb ha megvan, garanciális problémákra.Aztán jöhet egy jó kis custom rom  :D :D :D
Egyébként a telefon bootloader-menüjébe úgy tudsz bejutni, hogy a kikapcsolt készüléken lenyomva tartott "Hangerő Le" mellett hosszan nyomod a Bekapcs. gombot ;)
Hello!
Köszi! A bootloadert úgy próbáltam, de nem, hiába imádkozok neki, ahogy elengedem a POWER gombot, jön a t-mobile logo. A Desire HD Easy s-off-ot próbáltam, de ezt a hibaüzit kapom:
"Module or hboot fail. Aborting"
És itt megragadtam.
Köszi még egyszer!
Üdv
P.

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
Re:Kernelek, romok
« Reply #14 Dátum: 2010, 12 14, 12:07:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hello!
Köszi! A bootloadert úgy próbáltam, de nem, hiába imádkozok neki, ahogy elengedem a POWER gombot, jön a t-mobile logo. A Desire HD Easy s-off-ot próbáltam, de ezt a hibaüzit kapom:
"Module or hboot fail. Aborting"
És itt megragadtam.
Köszi még egyszer!
Üdv
P.
Root megvolt?Utána próbálkozz a Radio S-OFF-al.Leírás feljebb!

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
Re:Kernelek, romok
« Reply #15 Dátum: 2010, 12 14, 13:22:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hello!
Köszi! A bootloadert úgy próbáltam, de nem, hiába imádkozok neki, ahogy elengedem a POWER gombot, jön a t-mobile logo. A Desire HD Easy s-off-ot próbáltam, de ezt a hibaüzit kapom:
"Module or hboot fail. Aborting"
És itt megragadtam.
Köszi még egyszer!
Üdv
P.
Még két dolog:
1.Beállítások>Alkalmazások>Gyorsboot:pipát vedd ki mellőle és így próbáld újra!
2.Ha ez sem működik, akkor tudj róla, hogy az xda fórumon hasonló hibaüzenetet egy hibás kártya okozott.Itt tudsz utánanézni: You are not allowed to view links. Register or Login
128. bejegyzéstől...
Ja és továbbra is jobban ajánlom a RADIO S-OFF-ot!(ld.:Ugyanott, 14. oldal,133. comment:"...And if you just cannot get it to work, try my Radio S-OFF. With it you can also flash custom ROMs via recovery, but you just cannot use fastboot commands.. If you do not know what those are, you are unlikely to miss them  Radio S-OFF is safer than this one...."
Sok sikert, remélem összejön.

Nem elérhető lepo75

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo My Way
  • PDA: HTC
  • PDA ROM: Desire HD
  • Skype: Froyo 2.2
Re:Kernelek, romok
« Reply #16 Dátum: 2010, 12 14, 14:26:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Még két dolog:
1.Beállítások>Alkalmazások>Gyorsboot:pipát vedd ki mellőle és így próbáld újra!
2.Ha ez sem működik, akkor tudj róla, hogy az xda fórumon hasonló hibaüzenetet egy hibás kártya okozott.Itt tudsz utánanézni: You are not allowed to view links. Register or Login
128. bejegyzéstől...
Ja és továbbra is jobban ajánlom a RADIO S-OFF-ot!(ld.:Ugyanott, 14. oldal,133. comment:"...And if you just cannot get it to work, try my Radio S-OFF. With it you can also flash custom ROMs via recovery, but you just cannot use fastboot commands.. If you do not know what those are, you are unlikely to miss them  Radio S-OFF is safer than this one...."
Sok sikert, remélem összejön.
Örök hálám! Ahogy odajutok, csinálom! Szólok, hogy sikerült-e.
Üdv

Nem elérhető lepo75

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo My Way
  • PDA: HTC
  • PDA ROM: Desire HD
  • Skype: Froyo 2.2
Re:Kernelek, romok
« Reply #17 Dátum: 2010, 12 14, 14:54:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Még két dolog:
1.Beállítások>Alkalmazások>Gyorsboot:pipát vedd ki mellőle és így próbáld újra!
2.Ha ez sem működik, akkor tudj róla, hogy az xda fórumon hasonló hibaüzenetet egy hibás kártya okozott.Itt tudsz utánanézni: You are not allowed to view links. Register or Login
128. bejegyzéstől...
Ja és továbbra is jobban ajánlom a RADIO S-OFF-ot!(ld.:Ugyanott, 14. oldal,133. comment:"...And if you just cannot get it to work, try my Radio S-OFF. With it you can also flash custom ROMs via recovery, but you just cannot use fastboot commands.. If you do not know what those are, you are unlikely to miss them  Radio S-OFF is safer than this one...."
Sok sikert, remélem összejön.
Király vagy! A fastboot pipa kivétele segített.

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
Re:Kernelek, romok
« Reply #18 Dátum: 2010, 12 14, 15:36:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Király vagy! A fastboot pipa kivétele segített.
:taps: :ok:

Nem elérhető lepo75

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo My Way
  • PDA: HTC
  • PDA ROM: Desire HD
  • Skype: Froyo 2.2
Re:Kernelek, romok
« Reply #19 Dátum: 2010, 12 14, 20:31:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
:taps: :ok:
És már fel is tettem rá a LeeDroid-ot!
Köszi még egyszer!

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
Re:Kernelek, romok
« Reply #20 Dátum: 2010, 12 14, 20:43:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
És már fel is tettem rá a LeeDroid-ot!
Köszi még egyszer!
Jó választás :ok:
Egy héten belül  jön az 1.3! ;)

Nem elérhető xedamen

  • Hozzászólások: 2807
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy S4 i9505
  • PDA ROM: XXUBMH1
Re:Kernelek, romok
« Reply #21 Dátum: 2010, 12 18, 14:29:28 »
Sziasztok!

Szerintetek melyik főzött ROM a jobb? LeeDroid vagy a Core Droid DHD V1.4?

Előre is köszi ;)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
Re:Kernelek, romok
« Reply #22 Dátum: 2010, 12 18, 15:04:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Szerintetek melyik főzött ROM a jobb? LeeDroid vagy a Core Droid DHD V1.4?

Előre is köszi ;)
Elsőre? Lee!

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re:Kernelek, romok
« Reply #23 Dátum: 2010, 12 18, 15:33:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Szerintetek melyik főzött ROM a jobb? LeeDroid vagy a Core Droid DHD V1.4?

Előre is köszi ;)

Szerintem egyik kutya másik eb...

Nem elérhető xedamen

  • Hozzászólások: 2807
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy S4 i9505
  • PDA ROM: XXUBMH1
Re:Kernelek, romok
« Reply #24 Dátum: 2010, 12 18, 15:47:44 »
Köszi a válaszokat, csak kedden jön meg a DHD-m, s már töltögetem le a cuccokat hozzá :D Gyári ROM-mal nem vagyok hajlandó használni egyik készülékemet sem :D (nem is volt rá még példa) S most ráérek, akkor már most összeszedem a cuccokat, hisz nem tudni a T-nél, hogy mikor van net :D Epic fail lenne, ha itt lenne a DHD és nem lenne net, mert a kedves T nem szolgáltat :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login