2024, 04 27, 05:47:53
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Galaxy 3 root, gps fix, upgrade  (Megtekintve 113555 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Galaxy 3 root, gps fix, upgrade
« Reply #225 Dátum: 2011, 12 29, 07:42:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Ha valaki lát benne hibát, közölje, mert nem mindennap csinálok ilyet, ezért nem tudom, hogy minden jó helyen van-e.
Ezt a Odint honnan töltötted le? Szerintem úgy kellene kinéznie nálad is mint a kolléga képén, és valóban ha csak PDA részhez tallózol be fájlt akkor úgy nem igazán jó.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető kanyarcsákány

  • Hozzászólások: 4
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung i5801
  • PDA ROM: 5801 BVJP9
Re: Galaxy 3 root, gps fix, upgrade
« Reply #226 Dátum: 2011, 12 29, 11:13:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt a Odint honnan töltötted le? Szerintem úgy kellene kinéznie nálad is mint a kolléga képén, és valóban ha csak PDA részhez tallózol be fájlt akkor úgy nem igazán jó.
Köszönöm, ezek szerint az Odinnal volt a baj, mert ez megcsinálta (One package-el)... és be is bootolt. Most feltenném a legfrissebb romot, csak nekem nincs magyar nyelvem, soha nem is volt (külföldi a teló).... CSC-t kell ehhez frissítenem, és mire, mert I5801-nek nincs olyan romja amelyik magyar lenne, csak az I5800-nak.
Ebben valakinek valami ötlete? Kicsit szájbarágósan, mit hova kell betallóznom :D Még nem igazán látom át, nem tudom mi mire és miért?
Előre is köszi :D

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Galaxy 3 root, gps fix, upgrade
« Reply #227 Dátum: 2011, 12 29, 15:19:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm, ezek szerint az Odinnal volt a baj, mert ez megcsinálta (One package-el)... és be is bootolt. Most feltenném a legfrissebb romot, csak nekem nincs magyar nyelvem, soha nem is volt (külföldi a teló).... CSC-t kell ehhez frissítenem, és mire, mert I5801-nek nincs olyan romja amelyik magyar lenne, csak az I5800-nak.
Ebben valakinek valami ötlete? Kicsit szájbarágósan, mit hova kell betallóznom :D Még nem igazán látom át, nem tudom mi mire és miért?http://pdafanclub.com/forum/Smileys/default/Tease2.png
Előre is köszi :D
Romot honnan szedtél le hozzá? Vagy mit tettél fel rá? Legjobb tudomásom szerint az i5800/i5801 teljesen ugyanaz, csak más piacra lett szánva és picit másabb a kinézete a két készüléknek. De XDA-n is ugyanaz a topikja, nincsenek külön leírások, én úgy sejtem hogy ugyanazok a romok jók rá amik a sima 5800-asra, és akkor így magyar romot is tudnál rakni rá. De hangsúlyozom, hogy nem tudom mert nem próbáltam, neked kell eldönteni hogy kipróbálod-e  :ok: Egyébként a FAQ 2.0-ban van leírás a frissítésről, ennél szájbarágósabbat nem nagyon találsz szerintem  :p
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető kanyarcsákány

  • Hozzászólások: 4
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung i5801
  • PDA ROM: 5801 BVJP9
Re: Galaxy 3 root, gps fix, upgrade
« Reply #228 Dátum: 2011, 12 29, 15:59:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Romot honnan szedtél le hozzá? Vagy mit tettél fel rá? Legjobb tudomásom szerint az i5800/i5801 teljesen ugyanaz, csak más piacra lett szánva és picit másabb a kinézete a két készüléknek. De XDA-n is ugyanaz a topikja, nincsenek külön leírások, én úgy sejtem hogy ugyanazok a romok jók rá amik a sima 5800-asra, és akkor így magyar romot is tudnál rakni rá. De hangsúlyozom, hogy nem tudom mert nem próbáltam, neked kell eldönteni hogy kipróbálod-e  :ok: Egyébként a FAQ 2.0-ban van leírás a frissítésről, ennél szájbarágósabbat nem nagyon találsz szerintem  :p
Próbálkoztunk az 5800 romjával, de megbolondult... GPs nem működött, a wifi szintén, aztán ugyan így jártam..... Nem bootolt be... Ha jól tudom minimális hardweres különbség is van a két teló között. Igazából csak az nem tiszta, hogy samfirmware-ról letöltött legfrissebb romot rátettem. viszont s CSC-re úgy gondoltam, hogy az 5800-t teszem, hátha lesz magyar nyelv, vagy ez nem oldaná meg?

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Galaxy 3 root, gps fix, upgrade
« Reply #229 Dátum: 2011, 12 29, 16:49:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Próbálkoztunk az 5800 romjával, de megbolondult... GPs nem működött, a wifi szintén, aztán ugyan így jártam..... Nem bootolt be... Ha jól tudom minimális hardweres különbség is van a két teló között. Igazából csak az nem tiszta, hogy samfirmware-ról letöltött legfrissebb romot rátettem. viszont s CSC-re úgy gondoltam, hogy az 5800-t teszem, hátha lesz magyar nyelv, vagy ez nem oldaná meg?
Hát egy próbát megér, de benne van a pakliban, hogy ugyanúgy megbolondul tőle a készülék. De ha abból az állapotból vissza lehetett hozni, akkor ez sem fog nagyobb problémát okozni, szóval tégla nem lesz tőle.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető angyal35

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Skype: fehervari.imre.14
Re: Galaxy 3 root, gps fix, upgrade
« Reply #230 Dátum: 2012, 02 14, 20:11:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv!
Asszonykámnak sikerült beszerezni egy Galaxy 3-mat, így most ismerkedem az androiddal. Hát az igazat megvallva hosszabb-rövidebb nyomkodás után, megnyugvással nyúlok a jó kis winmo-os O2-höz :) 2.1-el van a telefon alapból, érdeklődnék valaki próbálkozott e már frissíteni 2.2-re? Láttam h létezik már, odáig még nem jutottam el h van e benne magyar nyelv. Érdemes egyébként? Az a baj h próbálok olvasgatni, de alapvető dolgokkal nem vagyok tisztában, pl h ez a root miért is jó meg stb. Ha valaki meg tudná ezeket válaszolni megköszönném! :)

Az én Galaxy3-on fent van a 2.2 android.tökéletesen fut rajta
Ez a rom van rajta jelenleg: [ROM] Kyrillos' ROM v9.4 JPU (Frissítve: 2012.01.07.)
linkje: You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Galaxy 3 root, gps fix, upgrade
« Reply #231 Dátum: 2012, 02 14, 20:38:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az én Galaxy3-on fent van a 2.2 android.tökéletesen fut rajta
Ez a rom van rajta jelenleg: [ROM] Kyrillos' ROM v9.4 JPU (Frissítve: 2012.01.07.)
linkje: You are not allowed to view links. Register or Login
Nem tudom észrevetted e, de nem túl friss hozzászólásra válaszoltál :) Ezt még én írtam 2010. 11. 30-án :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető Hitman

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2007
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Igo Primo
  • PDA: Galaxy S4 mini i9195
  • PDA ROM: I9195XXUBNB3 R2 by lackogyerek
Re: Galaxy 3 root, gps fix, upgrade
« Reply #232 Dátum: 2012, 02 24, 10:29:31 »
Sziasztok!
Melyik a legfrissebb/legjobb/stabil rom jelenleg galaxy 3-ra? Melyiket ajánljátok?

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Galaxy 3 root, gps fix, upgrade
« Reply #233 Dátum: 2012, 02 26, 14:16:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Melyik a legfrissebb/legjobb/stabil rom jelenleg galaxy 3-ra? Melyiket ajánljátok?
Kissé megkésve. Kyrillos romot ajánlom, elég jó cucc, de ha nem fontos a videó felvétel és a bluetooth, akkor a CM7 (gingerbread) vagy a CM9 (ice cream sandwich) romokat is bátran kipróbálhatod :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető zaraki07

  • Hozzászólások: 6
  • PFC Fan
  • PDA: SG3
  • PDA ROM: CM7 alpha
Re: Galaxy 3 root, gps fix, upgrade
« Reply #234 Dátum: 2012, 02 28, 02:18:49 »
Helló mindenki!
Nekem lenne egy olyan problémám hogy a G3-on nem tudom bekapcsolni az adatforgalmat kipipálom de nem jelenik meg az állapot sávba semmi.. ráadásul ha a menübe vissza lépek vagy ki lépek és aztán megint vissza lépek az "adatok engedélyezése " részből kiveszi a pipát... arra gondoltam hogy ez hardweres probléma hiszen ha uj romot rakok rá akkor elméletileg mindennek törlődnie kell a telefonból de egyik romnál sem engedi (az sd-t is leformáztam már) illetve még arra gondoltam hogy mivel elő vagyok fizetve a t-mobilnál egy internetes csomagra de nincs jelenleg pénz a kártyámon ezért nem tudom bekapcsolni de elméletben akkor is bekéne tudnom nem?
remélem valaki tud megoldást a problémámra a szervizen kívül :)) próbáltam utána olvasgatni de hasonló hibával nem találkoztam másnál előre is köszöm :))

Nem elérhető gyuriska75

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy 3
  • PDA ROM: Froyo
Re: Galaxy 3 root, gps fix, upgrade
« Reply #235 Dátum: 2012, 04 24, 07:53:00 »
Sziasztok!
Segítséget kérnék.Megpróbáltam a superoneclick programmal rootolni a galaxy 3 telómat. de nem jött össze. Azóta viszont indításkor csak egy alap recovery jön be, ahol ezek vannak:
- reboot system now
- apply sdcard: update.zip
- wipe data/factory reset
- wipe cache partition

És hiába dugom rá az usb-re, nem ismeri fel a telót.
Szeretnék egy recovery-t feltenni rá és egy másik romot.
Ha vki tud segíteni, írjon, de ha lehet kérni, 7köznapi nyelven. várom!
Előre is köszönöm a segítségeket!

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Galaxy 3 root, gps fix, upgrade
« Reply #236 Dátum: 2012, 04 24, 21:10:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Segítséget kérnék.Megpróbáltam a superoneclick programmal rootolni a galaxy 3 telómat. de nem jött össze. Azóta viszont indításkor csak egy alap recovery jön be, ahol ezek vannak:
- reboot system now
- apply sdcard: update.zip
- wipe data/factory reset
- wipe cache partition

És hiába dugom rá az usb-re, nem ismeri fel a telót.
Szeretnék egy recovery-t feltenni rá és egy másik romot.
Ha vki tud segíteni, írjon, de ha lehet kérni, 7köznapi nyelven. várom!
Előre is köszönöm a segítségeket!
A root-olás hol akadt el pontosan? Egyébként itt fordítva van mint pl. a HTC-knél, nem szükséges előbb recoveryt felraknod. Ha főzött romot raksz fel, akkor abban szokott lenni recovery. Ezzel a megoldással jársz a legjobban szerintem, mert így root jogot is kapsz alapból.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető twinsen89

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: i5800
  • PDA ROM: froyo
Re: Galaxy 3 root, gps fix, upgrade
« Reply #237 Dátum: 2014, 05 25, 20:35:24 »
Sziasztok.

Van egy I5800-am ami megakad a gt-I5800 logonál nem megy tovább. A recovery mód nem érhető el, a másik kettő igen.  Gyári szoftverrel nyiffant ki, sosem volt piszkálva. Megpróbáltam ODIN-nal feltőlteni új rom-ot, de ez eredmény ugyan az.  Tudtok tanácsot adni hogy, hogyan tudnám fel éleszteni?

Üdv.

Nem elérhető LESLIE1129

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung
  • PDA ROM: I5800XWJPL
Re: Galaxy 3 root, gps fix, upgrade
« Reply #238 Dátum: 2014, 06 24, 20:28:39 »
Sziasztok. Van  egy samsung gt-i5800-as telefon 2.2-es froyo volt rajta lecseréltem  egy cyanogenmod 2.3.7-re minden tökéletesen müködik kivéve hogy a little empire játékban nem jeleníti meg az épületeket meg az embereket. a froyot azért cseréltem le mert nem volt jó a játék legutóbbi frisitéséhez. a 2.3.7 már jó volt csak ez a probléma lépet fel. lehet ezzel valamit kezdeni?