2024, 03 29, 08:51:25

Szerző Téma: Tudod-e hogy....?  (Megtekintve 71298 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető rajker

  • Hozzászólások: 1984
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: HERE
  • PDA: Mate 10 pro
  • PDA ROM: Gyári
Re:Tudod-e hogy....?
« Reply #25 Dátum: 2010, 12 14, 20:32:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Visszaszívom a letolást. Félreértettelek. Ez tényleg újdonság. :) Bár nekem elég lassú lett a kamera :/
Semmi harag  :D
Nem szégyen a tanulás

Nem elérhető Mercurius01

  • Hozzászólások: 45
  • Nem: Férfi
  • PDA: SM-G950
Re: Tudod-e hogy....?
« Reply #26 Dátum: 2011, 02 09, 11:46:22 »
van amit még nem láttam sehol.
ha az programok között hosszan nyomva tartom akkor ki lehet tenni a tálcára. törléséhez meg le kell húzni az aljára. (eddig gondolom mindenkinek megy)
viszont ha a nem engedem el amikor törölni akarja rövid időn belül megjelenik hogy a programot uninstall-álná ;).
nekem idő volt mire ezt megtaláltam.

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Tudod-e hogy....?
« Reply #27 Dátum: 2011, 02 09, 12:04:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
van amit még nem láttam sehol.
ha az programok között hosszan nyomva tartom akkor ki lehet tenni a tálcára. törléséhez meg le kell húzni az aljára. (eddig gondolom mindenkinek megy)
viszont ha a nem engedem el amikor törölni akarja rövid időn belül megjelenik hogy a programot uninstall-álná ;).
nekem idő volt mire ezt megtaláltam.
A sima TWLaunchernél?
(No az nincs nekem fent, a TWGTGLaunchert használom inkább a gyári helyett)
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető rajker

  • Hozzászólások: 1984
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: HERE
  • PDA: Mate 10 pro
  • PDA ROM: Gyári
Re: Tudod-e hogy....?
« Reply #28 Dátum: 2011, 02 09, 12:28:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
van amit még nem láttam sehol.
ha az programok között hosszan nyomva tartom akkor ki lehet tenni a tálcára. törléséhez meg le kell húzni az aljára. (eddig gondolom mindenkinek megy)
viszont ha a nem engedem el amikor törölni akarja rövid időn belül megjelenik hogy a programot uninstall-álná ;).
nekem idő volt mire ezt megtaláltam.
Én ilyesmit nem veszek észre nálam.Lehet hogy csak állad van ilyen  :shock:
Nem szégyen a tanulás

Nem elérhető tanzen

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4682
  • Nem:De igen
    • azbeszt
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Huawei P8
  • PDA ROM: GRA-L09C150B196 , EMUI 3.1 , android 5.0.1
Re: Tudod-e hogy....?
« Reply #29 Dátum: 2011, 02 09, 17:33:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én ilyesmit nem veszek észre nálam.Lehet hogy csak állad van ilyen  :shock:
Szerintem ez rom függő de legalább launcher függő,én is emlékszem hogy volt valamelyikben ilyen funkció de hogy melyikben?Talán a golauncher-ben.
Ericsson Gh337->Panasonic G450->Siemens S25->Siemens C35->Siemens C45->Siemens MT50->Alcatel OT715->SonyEricsson T630->Samsung Z400->Siemens CXT-65->Nokia 7710->Nokia N95-2->Nokia E51->Tops Touch A1->Samsung galaxy S->Galaxy S3->N9776->LG Gflex -> Huawei P8

Nem elérhető Kromosome

  • Hozzászólások: 3781
  • Nem: Férfi
  • [HelpDesk] + [Editor]
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Note;Apple iPhone 4S; Apple iPad 2 3G
  • PDA ROM: Gyári Android 2.3.3 // iOS 5.0.1 JB (9A406) // iOS 5.0.1 JB (9A405)
Re: Tudod-e hogy....?
« Reply #30 Dátum: 2011, 02 09, 19:16:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem ez rom függő de legalább launcher függő,én is emlékszem hogy volt valamelyikben ilyen funkció de hogy melyikben?Talán a golauncher-ben.

Pontosan, ez a funkció ha nem is ROM, de mindenképpen Launcher függő dolog. ADW EX-ben is van lehetőség helyben történő uninstallra, de ott csak szimplán hosszan le kell nyomni az alkalmazás ikonját, és a popup ablakban megjelenő 3 lehetőség közül az Uninstall-t kell választani.

A GoLauncher-nél viszont nálam is dereng valami hasonló...  :hmm: De aztán lehet, hogy kihagy az agy, nem tudom, de én is találkoztam már azzal, amit Mercurius írt.
Changes the world... again. - iPhone 4S


Note infók: Stock 2.3.3, Superuser, busybox 1.18.4, CWM

Nem elérhető Mercurius01

  • Hozzászólások: 45
  • Nem: Férfi
  • PDA: SM-G950
Re: Tudod-e hogy....?
« Reply #31 Dátum: 2011, 02 18, 00:25:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem ez rom függő de legalább launcher függő,én is emlékszem hogy volt valamelyikben ilyen funkció de hogy melyikben?Talán a golauncher-ben.

Igazatok van. A gyári launcert kb 10 percig használtam... azóta "Launcher pro" de arra nem gondoltam hogy ez is annak a sajátja.

Nem elérhető poolbig

  • Hozzászólások: 487
  • Navigáció / Navigation: OSMAnd, Waze
  • PDA: LG G6
  • PDA ROM: 7.0
Re: Tudod-e hogy....?
« Reply #32 Dátum: 2011, 02 19, 16:59:26 »
Hali!
Ha bluetooth headsetet csatlakoztatsz a telefonhoz, és kétszer röviden megnyomod a hívó gombját a headsetnek, akkor (lezárt billentyűnél is) elkezdi hívni a legutoljára hívott félt a telefon.

Nem elérhető anzo

  • ROMMER
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8009
  • Navigáció / Navigation: Google maps
  • PDA: I9100 SGS 2
  • PDA ROM: LS8 Anzo MOD
Re: Tudod-e hogy....?
« Reply #33 Dátum: 2011, 04 12, 18:57:08 »
Az android rendszer szinten óránként 100 sms küldését teszi lehetővé a további üzeneteket külön engedélyezni kell.

Nem elérhető cozmo

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PDA: SamsungGalaxyS(2.3.6), ASUSTransformerTF101G (3.2.1)
  • PDA ROM: JVU
Re: Tudod-e hogy....?
« Reply #34 Dátum: 2011, 04 20, 12:37:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
van amit még nem láttam sehol.
ha az programok között hosszan nyomva tartom akkor ki lehet tenni a tálcára. törléséhez meg le kell húzni az aljára. (eddig gondolom mindenkinek megy)
viszont ha a nem engedem el amikor törölni akarja rövid időn belül megjelenik hogy a programot uninstall-álná ;).
nekem idő volt mire ezt megtaláltam.

Akkor elmondom, hogy ez a funkció szerintem nem launcher függő, mert pl widget kukába húzásakor is megjelenik az uninstall, ha hosszan tartod felette.

Nem elérhető tanzen

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4682
  • Nem:De igen
    • azbeszt
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Huawei P8
  • PDA ROM: GRA-L09C150B196 , EMUI 3.1 , android 5.0.1
Re: Tudod-e hogy....?
« Reply #35 Dátum: 2011, 04 20, 18:14:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor elmondom, hogy ez a funkció szerintem nem launcher függő, mert pl widget kukába húzásakor is megjelenik az uninstall, ha hosszan tartod felette.
Pedig az launcher függő.Írd le hogy te melyiket is használod.
Ericsson Gh337->Panasonic G450->Siemens S25->Siemens C35->Siemens C45->Siemens MT50->Alcatel OT715->SonyEricsson T630->Samsung Z400->Siemens CXT-65->Nokia 7710->Nokia N95-2->Nokia E51->Tops Touch A1->Samsung galaxy S->Galaxy S3->N9776->LG Gflex -> Huawei P8

Nem elérhető genom

  • Hozzászólások: 16
  • PDA: samsung galaxy s
  • PDA ROM: I9000XWJPF
Re: Tudod-e hogy....?
« Reply #36 Dátum: 2011, 05 03, 14:44:42 »
Lehet mindenki tudja már, de nekem újdonság:
A vissza gomb nyomva tartása mellet megnyomjuk a hardveres home gombot, képernyőfotót csinál.
El tudjuk némítani a bejövő hívást, ha lefordítjuk a telefont üveggel lefelé. Ezt mondjuk, még nem próbáltam ki, most olvastam valahol.  ;)

Nem elérhető tanzen

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4682
  • Nem:De igen
    • azbeszt
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Huawei P8
  • PDA ROM: GRA-L09C150B196 , EMUI 3.1 , android 5.0.1
Re: Tudod-e hogy....?
« Reply #37 Dátum: 2011, 05 15, 12:19:53 »
Aki froyon lecserélte a gyári email kliensét a galaxy tab-éra az észrevette hogy a kamerát használó programok mint pl a barcode scanner vagy a goggles fc-zik.Nos úgy tűnik hogy gingeren megoldották a problémát,most már egy-két hete azt használom.Sokkal jobb és használhatóbb mint a gyári.Aki nem tudná,az sgs tools-ban találja.
Ericsson Gh337->Panasonic G450->Siemens S25->Siemens C35->Siemens C45->Siemens MT50->Alcatel OT715->SonyEricsson T630->Samsung Z400->Siemens CXT-65->Nokia 7710->Nokia N95-2->Nokia E51->Tops Touch A1->Samsung galaxy S->Galaxy S3->N9776->LG Gflex -> Huawei P8

Nem elérhető zito

  • Hozzászólások: 9
  • PDA: i9001
  • PDA ROM: miui v4
Re: Tudod-e hogy....?
« Reply #38 Dátum: 2011, 08 30, 05:57:00 »
a launcherpro tudja ezt. nem azt mondom, hogy más nem, de ebbe ziher vagyok..

Nem elérhető krampy

  • Hozzászólások: 45
  • PDA: i9000
  • PDA ROM: Mitra4.7
Re: Tudod-e hogy....?
« Reply #39 Dátum: 2011, 12 01, 20:14:18 »
Tudod-e hogy.... mit jelent az, hogy FC (fczik). Lassulás? Fagyás?
Egyszerűen sehol sem találom a megoldást:)
Köszönöm

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Tudod-e hogy....?
« Reply #40 Dátum: 2011, 12 01, 20:18:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tudod-e hogy.... mit jelent az, hogy FC (fczik). Lassulás? Fagyás?
Egyszerűen sehol sem találom a megoldást:)
Köszönöm
Kényszerített bezárás magyarul.
Eleinte csak angolul használtuk az androidot, onnan az FC (force close)

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető krampy

  • Hozzászólások: 45
  • PDA: i9000
  • PDA ROM: Mitra4.7
Re: Tudod-e hogy....?
« Reply #41 Dátum: 2011, 12 01, 20:26:20 »
:) köszönöm szépen! Tehát KB:) -magyarul!

Nem elérhető krampy

  • Hozzászólások: 45
  • PDA: i9000
  • PDA ROM: Mitra4.7
Re: Tudod-e hogy....?
« Reply #42 Dátum: 2011, 12 05, 11:23:53 »
Sziaztok,
újabb tudod-e hoyg kérdésem lenne.
Sajnos sehol sem találom azt, hogy videolejátszás közbe ne kapcsoljon be a képernyőzáram.
Néztem a képernyőzár beállításban, de ott csak percek/mp-cekre lehet szűkíteni, videólejátszóban semmilyen, googli sem volt a barátom.
Tudnátok segíteni, hogy hol kell belőni, hogy ne feketedjen el a képernyő?
Előre is köszönöm

Nem elérhető Yarner

  • Hozzászólások: 215
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • androlib.blog.hu
  • PDA: Samsung Galaxy SIII gt-i9300
  • PDA ROM: Stock 4.3 (NA2)
  • Skype: yarner42
Re: Tudod-e hogy....?
« Reply #43 Dátum: 2011, 12 07, 15:25:40 »
Kezdőknek: megfelelő kábellel (nekem Nokiás van) a fülhallgatóaljzaton keresztül RCA-val ki tudod tenni az SGS képét TV-re. Engedélyezni kell hozzá aBeállításokban a Kijelző alatt a TV-kimenetet.

Ami viszont új élmény volt: Ha a Youtube klienst használod így, a TV-re mindenképpen a videót teszi ki fullscreenben, nem a kezelőfelület képét, amit a telefonon közben látsz  :taps:
"Dude, sucking at something is the first step towards being sorta good at something."
“Nobody important? Blimey, that’s amazing. You know, nine hundred years of time and space and I’ve never met anybody who wasn’t important before.”

Nem elérhető Sly189

  • Hozzászólások: 62
  • PDA: i9000 gyári 2.3.4
  • PDA ROM: i9000
Re: Tudod-e hogy....?
« Reply #44 Dátum: 2011, 12 08, 17:12:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kezdőknek: megfelelő kábellel (nekem Nokiás van) a fülhallgatóaljzaton keresztül RCA-val ki tudod tenni az SGS képét TV-re. Engedélyezni kell hozzá aBeállításokban a Kijelző alatt a TV-kimenetet.

Ami viszont új élmény volt: Ha a Youtube klienst használod így, a TV-re mindenképpen a videót teszi ki fullscreenben, nem a kezelőfelület képét, amit a telefonon közben látsz  :taps:

Van nekem videókamerához adták jack a vége, másik meg RCA pont olyan mint a Nokia telómhoz volt anno TV kábel, de a SAMSUNG nem komálja.. ez volt az előző Omnia II vel is... Van egy Vivanco kábel is, ugyan az csak minőségibe, azzal sem :(

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Tudod-e hogy....?
« Reply #45 Dátum: 2011, 12 08, 21:49:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Van nekem videókamerához adták jack a vége, másik meg RCA pont olyan mint a Nokia telómhoz volt anno TV kábel, de a SAMSUNG nem komálja.. ez volt az előző Omnia II vel is... Van egy Vivanco kábel is, ugyan az csak minőségibe, azzal sem :(

Ugyan úgy néz ki, de mégsem ugyan olyan. A Samsung és a Nokia nem sima jack-RCA kábelt használ.
Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető torosalfred

  • Hozzászólások: 41
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S4
  • PDA ROM: I9505XXUFNC4
Re: Tudod-e hogy....?
« Reply #46 Dátum: 2013, 06 29, 17:09:44 »
Az usb beállítások hová tűntek? Van-e valami .zip amivel újra tudnám éleszteni az usb-t? Csak tölteni tudom a telefont. 4.2.2 cm10.1-20130614

Köszi