2024, 03 28, 10:40:14

Szerző Téma: Általános kérdések és válaszok  (Megtekintve 193441 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: Általános kérdések és válaszok
« Reply #25 Dátum: 2010, 07 14, 21:58:01 »
Marhára nehezen megy a firmware verziók eltávolítása a desktopról Total  Commanderrel.
 Már egy félórája szedegetem lefelé, de még csak hármat sikerült  szanálni... 
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50

Nem elérhető korben

  • Hozzászólások: 10
  • PDA: Blackberry Storm 2
  • PDA ROM: v5.0.0.607 ENG/HUN
Re: Általános kérdések és válaszok
« Reply #26 Dátum: 2010, 07 15, 09:02:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Marhára nehezen megy a firmware verziók eltávolítása a desktopról Total  Commanderrel.
 Már egy félórája szedegetem lefelé, de még csak hármat sikerült  szanálni...

Ez a frissítés engem is érdekelne, de addig nem szeretnék hozzányúlni, amíg tutira nincs rá megoldás. Ebben a 1133-ban tuti van magyar nyelv?

Nem elérhető korben

  • Hozzászólások: 10
  • PDA: Blackberry Storm 2
  • PDA ROM: v5.0.0.607 ENG/HUN
Re: Általános kérdések és válaszok
« Reply #27 Dátum: 2010, 07 15, 09:17:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez a frissítés engem is érdekelne, de addig nem szeretnék hozzányúlni, amíg tutira nincs rá megoldás. Ebben a 1133-ban tuti van magyar nyelv?

Amúgy megmarad minden mentés frissítéskor? Nem vesznek el a beállítások?

A GPRS-t ki lehet kapcsolni?

Nem elérhető korben

  • Hozzászólások: 10
  • PDA: Blackberry Storm 2
  • PDA ROM: v5.0.0.607 ENG/HUN
Re: Általános kérdések és válaszok
« Reply #28 Dátum: 2010, 07 15, 10:32:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Amúgy megmarad minden mentés frissítéskor? Nem vesznek el a beállítások?

A GPRS-t ki lehet kapcsolni?

Nálam az az érdekes, hogy a névjegyben v5.0.0.607 (Rendszer: 4.2.0.275)-öt ír, persze magyar nyelvű. Feltelepítettem a 1133-at, és a desktop managerben is úgy hozza ki a frissítéseket, hogy a jelenlegi a 607-es, alatta kettőt ír még korábbit, újabbat pedig nem. Nem értem!!

Amúgy bocs, hogy elhalmozlak a kérdésekkel.
Alapból MAP program nincs rajta? Nem igazán tudtam előcsalni egyelőre.
Az akksi nálad mennyire bírja?
Az ébresztés akkor is működik, ha teljes kikapcsolást nyomok?

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: Általános kérdések és válaszok
« Reply #29 Dátum: 2010, 07 15, 20:14:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez a frissítés engem is érdekelne, de addig nem szeretnék hozzányúlni, amíg tutira nincs rá megoldás. Ebben a 1133-ban tuti van magyar nyelv?

Tegnap kipróbáltam, de tuttira nem kell felrakni, mivel semmivel sem frissebb, mint a jelenlegi 643 verzió...  :hmm:
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: Általános kérdések és válaszok
« Reply #30 Dátum: 2010, 07 15, 20:17:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Amúgy megmarad minden mentés frissítéskor? Nem vesznek el a beállítások?

A GPRS-t ki lehet kapcsolni?

Minden megmarad, ha neállítod a Desktop Manager-ben, hogy készítsen mentést és azt automatikusan vissza is tölti...  :ok:

A GPRS-t ki lehet kapcsolni (Repülő (Flight) üzemmód, de akkor nem tudsz telefonálni.
Használd 2G-n mert jóval tovább bírja az akksi. 3G és 2G-re csak akkor kapcsold, ha netezni szeretnél!
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: Általános kérdések és válaszok
« Reply #31 Dátum: 2010, 07 15, 20:20:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nálam az az érdekes, hogy a névjegyben v5.0.0.607 (Rendszer: 4.2.0.275)-öt ír, persze magyar nyelvű. Feltelepítettem a 1133-at, és a desktop managerben is úgy hozza ki a frissítéseket, hogy a jelenlegi a 607-es, alatta kettőt ír még korábbit, újabbat pedig nem. Nem értem!!

Amúgy bocs, hogy elhalmozlak a kérdésekkel.
Alapból MAP program nincs rajta? Nem igazán tudtam előcsalni egyelőre.
Az akksi nálad mennyire bírja?
Az ébresztés akkor is működik, ha teljes kikapcsolást nyomok?

BIS nélkül nincs BB Maps sem.
Nálam egy napot bír minden készülék, mert munkára használom. +G-n nem bírná ki estig...

Az ébresztés működik, de csak akkor, ha nem kapcsolod ki fullra a készüléket. be tudod állítani, hogy mikor kapcsoljon ki és mikor kapcsoljon be automatikusan!
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: Általános kérdések és válaszok
« Reply #32 Dátum: 2010, 07 15, 20:42:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nálam az az érdekes, hogy a névjegyben v5.0.0.607 (Rendszer: 4.2.0.275)-öt ír, persze magyar nyelvű. Feltelepítettem a 1133-at, és a desktop managerben is úgy hozza ki a frissítéseket, hogy a jelenlegi a 607-es, alatta kettőt ír még korábbit, újabbat pedig nem. Nem értem!!

 

Amúgy milyen a 1133-as a készüléken?
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50

Nem elérhető korben

  • Hozzászólások: 10
  • PDA: Blackberry Storm 2
  • PDA ROM: v5.0.0.607 ENG/HUN
Re: Általános kérdések és válaszok
« Reply #33 Dátum: 2010, 07 15, 22:50:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Amúgy milyen a 1133-as a készüléken?

Félreértettél, nem hozta ki sem DM-ben a frissítést, sem loader.exe-nél. tehát nem tudom telepíteni, nem is látja.

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: Általános kérdések és válaszok
« Reply #34 Dátum: 2010, 07 15, 22:51:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Félreértettél, nem hozta ki sem DM-ben a frissítést, sem loader.exe-nél. tehát nem tudom telepíteni, nem is látja.

OK!
Nem is érdemes erőltetni...  :hmm:
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50

Nem elérhető AYGOOO

  • Hozzászólások: 16
  • PDA: BlackBerry Storm 2
  • PDA ROM: v5.0.0.973 (beta)
Re: Általános kérdések és válaszok
« Reply #35 Dátum: 2010, 07 25, 18:31:15 »
üdv

mielőtt teleszemetelném a topikot, egy olyan kérdésem, hogy laikus problékkal nyaggathatom e helyi nagyérdeműt vagy...? :)

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Általános kérdések és válaszok
« Reply #36 Dátum: 2010, 07 25, 18:38:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
üdv

mielőtt teleszemetelném a topikot, egy olyan kérdésem, hogy laikus problékkal nyaggathatom e helyi nagyérdeműt vagy...? :)
Természetesen! mrmarkus szívesen és türelmesen válaszol mindenkinek  ;)
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: Általános kérdések és válaszok
« Reply #37 Dátum: 2010, 07 25, 19:29:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
üdv

mielőtt teleszemetelném a topikot, egy olyan kérdésem, hogy laikus problékkal nyaggathatom e helyi nagyérdeműt vagy...? :)

Ha tudok, természetesen nagyon szívesen válaszolok kérdéseidre?!  :D
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: Általános kérdések és válaszok
« Reply #38 Dátum: 2010, 07 25, 19:30:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
üdv

mielőtt teleszemetelném a topikot, egy olyan kérdésem, hogy laikus problékkal nyaggathatom e helyi nagyérdeműt vagy...? :)

Talán nem is lesz olyan nehéz, mivel ugyanolyan készüléked van, mint nekem...  ;)
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50

Nem elérhető AYGOOO

  • Hozzászólások: 16
  • PDA: BlackBerry Storm 2
  • PDA ROM: v5.0.0.973 (beta)
Re: Általános kérdések és válaszok
« Reply #39 Dátum: 2010, 07 25, 20:26:44 »
köszönöm, csak jobbnak láttam előbb kérdezni. :) akkor kezdem... eddigi zavaró hibák:

- böngészés: itt rögtön több dolog is akad. az első és legbosszantóbb az url bepötyögése. egy undormány funkció állandóan kiegészíti begépelni kívánt szöveget, így szűk félóra mire elszerencsétlenkedek a kívánt oldalra. próbáltam már megszabadulni tőle, de akárhogy bújom a menüt nem jövök rá melyikkel deaktiválom. én vagyok vak vagy tényleg kikapcsolhatatlan? következő a flash videózás: youtube-on néztem klippeket és többször elmosódó kép, erős pixelesedés (mint codec hibánál) rontotta az élményt. ez hogyan orvosolható? harmadik és szintén irritáló dolog: felraktam az opera mini 5.1(?)-et és újfent a flash-t csekkoltam. volna... ugyanis amint rákattintok a megtekinteni kívánt médiára, kilép a miniből és a gyári web 'n' walk böngészőt indítja. ötlet, hogy miért?
- inaktív gombok: ha kiveszem/beteszem a sim kártyát - azaz teljesen újratölt a motyó - bekapcsolás után egy darabig semmire nem reagál a menütől jobbra eső két gomb. csak akkor aktiválódnak ha előhoztam, majd bezártam a menüt, utána no problem. mi lehet gixer, mert az előbbiek alapján nem hardver hibának tűnik? vagy mégis?

egyelőre a gyári fw van rajta, mert az új környezet miatt nem nagyon mertem buherálni és nem is voltam benne biztos, hogy segítene a frissítés.

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: Általános kérdések és válaszok
« Reply #40 Dátum: 2010, 07 25, 21:12:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
köszönöm, csak jobbnak láttam előbb kérdezni. :) akkor kezdem... eddigi zavaró hibák:


Most másodszor futok neki, mivel az előbb kidobott az a nyamvadt fórummotor, mire a válasz végére értem!  >:(

No, akkor sorjában:

- A Menü Optionc (csavarkulcs) - Language and Text Input - Input Style - Auto Correction és Word Completion közül választhatsz! Ha az Auto Correction a space után módosít, akkor lépj vissza és utána már nem változik a bejrásod. Vagy használd a másik lehetőséget, ott felkínálja a szavakat. A magyar nyelvű lokalizáció számodra nagy segítség lehet. A v5.0.0.643 és 669 tartalmaz magyar nyelvi fájlt...

- A BB-k nem igazán alkalmasak még a böngészőből történő flash tartalom lejátszására (az nem vigasztal, hogy a többi platform sem igazán). Töltsd le az App Word-ből az ingyenes Player for YouTube alkalmazást, azzal kifogástalanul mennek a videók. esetleg kipróbálhatod az alkalmazásboltban szintén ingyenes Bolt webböngészőt, abban van ilyen opció, bár én nem igazán szimpatizáltam vele.

- A gombok beragadása talán a hosszú boot-idő következménye. a Storm 2 különösen lomha e tekintetben, mivel akár 11 perc is eltelik, mire teljesen feláll a rendszer. Én nem igazán tapasztaltam ilyet, az általad használt firmware-el sem.

Sok sikert a készülékhez!  :ok:
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: Általános kérdések és válaszok
« Reply #41 Dátum: 2010, 07 25, 21:21:53 »
Szerencsére ezt a készüléket nagyon ritkán kell újraindítani!
Szinte csak alkalmazások telepítésekor és törlésekor, amikor ezt amúgy is jelzi. Ezeket érdemes összegyűjteni, pontosabban kivárni, míg mindennel elkészülünk, tekintettel a nagyon hosszú bootolásra...  ;)
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: Általános kérdések és válaszok
« Reply #42 Dátum: 2010, 07 25, 21:27:59 »
Nekem a v5.0.0.741 firmware.nél a telepítések utáni indulásnál 196 MB-tól is több free RAM marad, ez pedig azt jelenti, hogy szinte sohasem kell resetelni az alábbi eseteken kívül...  :)
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50

Nem elérhető AYGOOO

  • Hozzászólások: 16
  • PDA: BlackBerry Storm 2
  • PDA ROM: v5.0.0.973 (beta)
Re: Általános kérdések és válaszok
« Reply #43 Dátum: 2010, 07 25, 23:23:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Most másodszor futok neki, mivel az előbb kidobott az a nyamvadt fórummotor, mire a válasz végére értem!  >:(

No, akkor sorjában:

- A Menü Optionc (csavarkulcs) - Language and Text Input - Input Style - Auto Correction és Word Completion közül választhatsz! Ha az Auto Correction a space után módosít, akkor lépj vissza és utána már nem változik a bejrásod. Vagy használd a másik lehetőséget, ott felkínálja a szavakat. A magyar nyelvű lokalizáció számodra nagy segítség lehet. A v5.0.0.643 és 669 tartalmaz magyar nyelvi fájlt...

- A BB-k nem igazán alkalmasak még a böngészőből történő flash tartalom lejátszására (az nem vigasztal, hogy a többi platform sem igazán). Töltsd le az App Word-ből az ingyenes Player for YouTube alkalmazást, azzal kifogástalanul mennek a videók. esetleg kipróbálhatod az alkalmazásboltban szintén ingyenes Bolt webböngészőt, abban van ilyen opció, bár én nem igazán szimpatizáltam vele.

- A gombok beragadása talán a hosszú boot-idő következménye. a Storm 2 különösen lomha e tekintetben, mivel akár 11 perc is eltelik, mire teljesen feláll a rendszer. Én nem igazán tapasztaltam ilyet, az általad használt firmware-el sem.

Sok sikert a készülékhez!  :ok:

először is köszönöm a gyors és kimerítő választ. a legirritálóbb probléma (az erőszakos szókiegészítés) a múlté. a többit (flash, böngésző) még nem tudtam kiküszöbölni, mert elakadtam a telepítésnél. konkrétan megnyitom a böngészőben az App World oldalát, megkeresem az ingyenes alkalmazások között a Youtube Playert majd Open in App World > és The item you selected cannot be displayed illetve akarom e menteni vagy sem. ha az előbbire kattintok kiírja, hogy 1xkb/sec-kel lementette a megadott helyre, de valójában egy 1kb-os fájlt kreál amivel semmit nem lehet kezdeni. hogyan tovább? illetve hol találom a Bolt webböngészőt, mert 5 oldalt dobott ki az ingyenes app-okra, de azok közt se híre se hamva?

közben eszembe jutott még két macera:

- w'n'w böngészőnél választható egy kurzoros kattingatós opció, de ott a kurzor még véletlenül sem az ujjam alatt, hanem attól negyed arasszal 9-10 óra irányában érzékel. tabletnél láttam hasonlót a kézírás funkciónál, de ott egy precíziós szoftver futtatása hiányának okozta a pontatlan észlelést. itt szándékosan érzékeli félre vagy az előbbihez hasonló eljárás szükségeltetne?
- egy online streamet szeretnék hallgatni, de ahogy elnézem a gyári media lejátszó nem kezel url-eket, az állomás webrádió felülete pedig pc-n is csak egy firefox pluginnal hajlandó megjelenni... tudsz a [NEM [NEM TELÓ!]!]ra valami ingyenes media app-ot ami kezeli az url-eket, mert az app world-ben a free részlegen nem láttam ilyet.

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: Általános kérdések és válaszok
« Reply #44 Dátum: 2010, 07 25, 23:41:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
először is köszönöm a gyors és kimerítő választ. a legirritálóbb probléma (az erőszakos szókiegészítés) a múlté. a többit (flash, böngésző) még nem tudtam kiküszöbölni, mert elakadtam a telepítésnél. konkrétan megnyitom a böngészőben az App World oldalát, megkeresem az ingyenes alkalmazások között a Youtube Playert majd Open in App World > és The item you selected cannot be displayed illetve akarom e menteni vagy sem. ha az előbbire kattintok kiírja, hogy 1xkb/sec-kel lementette a megadott helyre, de valójában egy 1kb-os fájlt kreál amivel semmit nem lehet kezdeni. hogyan tovább? illetve hol találom a Bolt webböngészőt, mert 5 oldalt dobott ki az ingyenes app-okra, de azok közt se híre se hamva?

közben eszembe jutott még két macera:

- w'n'w böngészőnél választható egy kurzoros kattingatós opció, de ott a kurzor még véletlenül sem az ujjam alatt, hanem attól negyed arasszal 9-10 óra irányában érzékel. tabletnél láttam hasonlót a kézírás funkciónál, de ott egy precíziós szoftver futtatása hiányának okozta a pontatlan észlelést. itt szándékosan érzékeli félre vagy az előbbihez hasonló eljárás szükségeltetne?
- egy online streamet szeretnék hallgatni, de ahogy elnézem a gyári media lejátszó nem kezel url-eket, az állomás webrádió felülete pedig pc-n is csak egy firefox pluginnal hajlandó megjelenni... tudsz a [NEM [NEM [NEM TELÓ!][/]!]!]ra valami ingyenes media app-ot ami kezeli az url-eket, mert az app world-ben a free részlegen nem láttam ilyet.

- feltelepítetted innen az App Word alkalmazást a fórumból? Töltsd le a jad fájlt, maid másold a kártyára és a fájlkezelővel indítsd el a telepítést. A készülékről már eléred majd az App Word free alkalmazásait

- a kurzor kezelése a billentyűzetes BB-kre való, itt meg a böngészóben ez bugnak számít

- az App Word-ben találsz többféle ingyenes online stream programot is

- ahogy alnt írtam, az App Word-ből tudod letölteni legkönnyebben a boltot, de máshol is megtalálható a neten, ha a kiguglizod!

Első lépésként telepítsd az App Word-öt!  ;)
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: Általános kérdések és válaszok
« Reply #45 Dátum: 2010, 07 26, 14:20:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
először is köszönöm a gyors és kimerítő választ.

A PIN-edet megadhatnád, ha gondolod (BBM)...  ;)
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50

Nem elérhető AYGOOO

  • Hozzászólások: 16
  • PDA: BlackBerry Storm 2
  • PDA ROM: v5.0.0.973 (beta)
Re: Általános kérdések és válaszok
« Reply #46 Dátum: 2010, 07 29, 22:36:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
- feltelepítetted innen az App Word alkalmazást a fórumból? Töltsd le a jad fájlt, maid másold a kártyára és a fájlkezelővel indítsd el a telepítést. A készülékről már eléred majd az App Word free alkalmazásait

- a kurzor kezelése a billentyűzetes BB-kre való, itt meg a böngészóben ez bugnak számít

- az App Word-ben találsz többféle ingyenes online stream programot is

- ahogy alnt írtam, az App Word-ből tudod letölteni legkönnyebben a boltot, de máshol is megtalálható a neten, ha a kiguglizod!

Első lépésként telepítsd az App Word-öt!  ;)

rendben. illetve előtte én is felnyomom az új romot. a 741-ben akkor nincs magyar nyelv, ugye?
illetve lenne egy olyan kérdésem is, hogy érdemes e class 4-es micro sd-t "pazarolni" a kütyübe, vagy elég egy class 2-es is, mert nem használja az előbbi sebességtöbbletét?

pin: szivesen megadom, de perpill nincs semmilyen kommunikációs szoftver a készüléken, ergo nem sok hasznát vennéd.

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: Általános kérdések és válaszok
« Reply #47 Dátum: 2010, 07 29, 23:32:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
rendben. illetve előtte én is felnyomom az új romot. a 741-ben akkor nincs magyar nyelv, ugye?
illetve lenne egy olyan kérdésem is, hogy érdemes e class 4-es micro sd-t "pazarolni" a kütyübe, vagy elég egy class 2-es is, mert nem használja az előbbi sebességtöbbletét?

pin: szivesen megadom, de perpill nincs semmilyen kommunikációs szoftver a készüléken, ergo nem sok hasznát vennéd.

Nincs a készülékeden BlackBerry Messenger?  :shock:
Ez egy észak-ázsiai, egészen pontosan indonéz firmware. magyarül nem tud, de természetesen cserébe egy csomó ázsiai nyelven igen, ha engedtem volna betöltődni...  :D

- Semmi értelme Class 4-es karit venni, mert itt semmire nem tudod használni a gyorsann bővítőkártya előnyeit
- az új BB DM jobban megtalálja a frissítéseket is...  :ok:
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: Általános kérdések és válaszok
« Reply #48 Dátum: 2010, 07 29, 23:36:50 »
Szerintem a 643-as firmware picivel jobb, mint a 669-es. Természetesen mindkettőben van magyar nyelvi lokalizáció...  :hmm:
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50

Nem elérhető AYGOOO

  • Hozzászólások: 16
  • PDA: BlackBerry Storm 2
  • PDA ROM: v5.0.0.973 (beta)
Re: Általános kérdések és válaszok
« Reply #49 Dátum: 2010, 07 29, 23:57:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem a 643-as firmware picivel jobb, mint a 669-es. Természetesen mindkettőben van magyar nyelvi lokalizáció...  :hmm:

na most válasszak... még megálmodom. bbm-et visszaraktam, pin privben elküldve.
microsd mérete mindegy mekkora? a 8gb-nál nagyobbakat nem kezeli lassan?