2024, 03 29, 08:03:39

Szerző Téma: Samsung Galaxy S ROM frissítés  (Megtekintve 299286 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #925 Dátum: 2011, 01 08, 00:03:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kovetkezo kerdesem: felmegy ra siman a darky rom, vagy muszaj felrakni elotte a sztupy felet?
probald meg. Ha felmegy jo, ha nem akkor felteszel valamit odinnal. Csinald ahogy akarod, en leirtam hogy csinaltam ;)
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Fenin

  • Hozzászólások: 137
  • Nem: Férfi
  • Kezdő
  • PDA: Samsung Galaxy Note 3
  • PDA ROM: N9005XXUDMJ7
  • Skype: Feninstyle1
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #926 Dátum: 2011, 01 08, 13:01:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
miért nem kiessel frissíted? egy kicsit ugyan meg át kell verni a kiest, de kivételesen erre most jó a kies.

hali!
Ezt szeretném én is kiesssel frissíteni, de nem találok leírást, hogyan is? Régebben találtam is, de manapság nem.:)
Szeretném a JPU romot feltenni, jót olvasok róla csak nem tudom lehet-e kiessel. A kék szolgáltatótól van a gép. Szervizessel beszéltem, hátha fel tenné nekem, de kuka ő is /be vallotta /, meg én is ehhez a dolgokhoz, sajna!! :)
Még valami: Leszedtem root explorert, kimenteni a elf könyvtárat, de nem akarja az igazat, valamiért nem müxik rendesen. Légyszi, linkeljetek már nekem egy jó verziót.
Előre is kösz!
Fenin

Nem elérhető Fenin

  • Hozzászólások: 137
  • Nem: Férfi
  • Kezdő
  • PDA: Samsung Galaxy Note 3
  • PDA ROM: N9005XXUDMJ7
  • Skype: Feninstyle1
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #927 Dátum: 2011, 01 08, 13:14:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
hali!
Ezt szeretném én is kiesssel frissíteni, de nem találok leírást, hogyan is? Régebben találtam is, de manapság nem.:)
Szeretném a JPU romot feltenni, jót olvasok róla csak nem tudom lehet-e kiessel. A kék szolgáltatótól van a gép. Szervizessel beszéltem, hátha fel tenné nekem, de kuka ő is /be vallotta /, meg én is ehhez a dolgokhoz, sajna!! :)
Még valami: Leszedtem root explorert, kimenteni a efs könyvtárat, de nem akarja az igazat, valamiért nem müxik rendesen. Légyszi, linkeljetek már nekem egy jó verziót.
Előre is kösz!
Fenin

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #928 Dátum: 2011, 01 08, 13:55:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login


A Root explorer fizetős program, vásárold meg!
Amig nem rootolod a készüléket, nem tudod kimenteni a root explorerrel az /efs mappát.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #929 Dátum: 2011, 01 08, 13:57:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
hali!
Ezt szeretném én is kiesssel frissíteni, de nem találok leírást, hogyan is? Régebben találtam is, de manapság nem.:)
Szeretném a JPU romot feltenni, jót olvasok róla csak nem tudom lehet-e kiessel. A kék szolgáltatótól van a gép. Szervizessel beszéltem, hátha fel tenné nekem, de kuka ő is /be vallotta /, meg én is ehhez a dolgokhoz, sajna!! :)
Még valami: Leszedtem root explorert, kimenteni a elf könyvtárat, de nem akarja az igazat, valamiért nem müxik rendesen. Légyszi, linkeljetek már nekem egy jó verziót.
Előre is kösz!
Dugd rá a Kiesre, és ha felajánlja a frissítést indítsd el.
Ha nem ajánlja fel, akkor használd ezt a programot: You are not allowed to view links. Register or Login

Vagy a másik megoldás, hogy felteszed odinnal, itt a rom: You are not allowed to view links. Register or Login
A samfirmrware-re regisztrálni kell.
Az odinos frissítés le van írva a faq-ban.





Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Fenin

  • Hozzászólások: 137
  • Nem: Férfi
  • Kezdő
  • PDA: Samsung Galaxy Note 3
  • PDA ROM: N9005XXUDMJ7
  • Skype: Feninstyle1
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #930 Dátum: 2011, 01 08, 14:52:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Dugd rá a Kiesre, és ha felajánlja a frissítést indítsd el.
Ha nem ajánlja fel, akkor használd ezt a programot: You are not allowed to view links. Register or Login

Vagy a másik megoldás, hogy felteszed odinnal, itt a rom: You are not allowed to view links. Register or Login
A samfirmrware-re regisztrálni kell.
Az odinos frissítés le van írva a faq-ban.
Hali!
Fel ajánlotta, de a jpp romot, ami állítólag nem teljes. Odint, csak akkor ha már nem parázok, hogy eltolom. :)
Fenin

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #931 Dátum: 2011, 01 08, 14:58:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali!
Fel ajánlotta, de a jpp romot, ami állítólag nem teljes. Odint, csak akkor ha már nem parázok, hogy eltolom. :)
szerintem a samfirmwares odinos jppre mondjak hogy nem teljes mert egy file-bol all, nem a kiesesre.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető BarneySGS

  • Hozzászólások: 1
  • PDA: Samsung Galaxy S-I9000
  • PDA ROM: Darky's v8.0
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #932 Dátum: 2011, 01 08, 15:21:34 »
Sziasztok!

Darky's rom 7.0 (+ ClockWorkMod és Voodoo lagfix) volt a telefonon, lekapcsoltam voodoo lagfixet, szépen újra is indult, minden jó volt egészen a következő újraindításig. Azóta csak annyit csinál bekapcsoláskor, hogy galaxy s logo + "restore operation" hang, majd újraindul folyamatosan. Recovery mode nem megy, download mode igen.
visszarakjam Odinnal az Aries_P-SBL.tar.md5-öt ("3 gombos recovery/download kombináció előcsalogatása") a recovery mode miatt, majd CWM és mehet rá a rom vagy valami mást kellene tennem?

Köszönöm előre is! :)

Nem elérhető Fenin

  • Hozzászólások: 137
  • Nem: Férfi
  • Kezdő
  • PDA: Samsung Galaxy Note 3
  • PDA ROM: N9005XXUDMJ7
  • Skype: Feninstyle1
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #933 Dátum: 2011, 01 08, 15:54:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Dugd rá a Kiesre, és ha felajánlja a frissítést indítsd el.
Ha nem ajánlja fel, akkor használd ezt a programot: You are not allowed to view links. Register or Login

Vagy a másik megoldás, hogy felteszed odinnal, itt a rom: You are not allowed to view links. Register or Login
A samfirmrware-re regisztrálni kell.
Az odinos frissítés le van írva a faq-ban.
Leszedtem az updatét, és hogyan tovább? Hogy tudom a JPU magyar változatát leszedni? Előre is kösz a segítséget!
Közben a fiam ráklikkelt a JPP letöltésére, települt is nagy nehezen be is indult! :) Ha factoryt indítok, akkor törlődnek a rajta lévő dolgaim? Factory után állítólag látványos a gyorsulás?
Fenin

Nem elérhető Yorirou

  • Hozzászólások: 17
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: Darky 9.4
  • Skype: yorirou
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #934 Dátum: 2011, 01 08, 17:51:29 »
Sikeresen frissitettem gyari 2.1-update1-rol Darky 8.0-ra (WIPE-os). Le is irom vazlatosan, hogy hogyan:
1.) rootoltam a telefont egy update.zip segitsegevel (maskent nem ment, probaltam superoneclick-et, semmi, z4root csak lefagyasztotta)
2.) titanium backuppal csinaltam egy teljes backupot, majd lementettem PC-re (biztos, ami biztos)
3.) terminal app fel, aztan ott:
# su
# busybox tar czf /sdcard/efs_backup.tgz /efs
# mount
itt a kimenetbol kineztem a particio nevet az efs-hez
# dd if=/dev/... of=/sdcard/efs.img
4.) ezeket is fel pc-re
5.) PC-n teljes backup a memoriakartyarol (Linux alatt):
# dd if=/dev/sdc of=~/android/sd.img bs=1M
6.) clockworkmod recovery felmasol, darky rom felmasol
7.) telefon recovery modban indit (volume up + home + power)
8.) apply update.zip
9.) megint recovery modban indul a telefon, es apply update.zip
10.) teljes backup keszites
11.) reboot, pc-re csatlakoztatas, es a clockworkmod mappat is felmasoltam (kicsit paranoias vagyok, tudom :) )
12.) megint recovery mod, apply update.zip
13.) install from sd vagy valami hasonlo
14.) darky mod zipjet betalloztam
15.) raboktem a telepitesre, ez eltartott egy darabig, a data particio formazasanal ugy tunt, hogy megakad, de tovabb ment
16.) reboot
17.) titanium backup fel a marketbol
18.) visszaallitas

Most eppen visszaallitok, 200 alkalmazast visszapakolni nem 2 perc. Aztan mehet vissza a zene, es mar teljesen be is laktam.

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #935 Dátum: 2011, 01 08, 20:52:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sikeresen frissitettem gyari 2.1-update1-rol Darky 8.0-ra (WIPE-os). Le is irom vazlatosan, hogy hogyan:
1.) rootoltam a telefont egy update.zip segitsegevel (maskent nem ment, probaltam superoneclick-et, semmi, z4root csak lefagyasztotta)

Hűűű a mindenit, ezt el ne olvassák a remegő kezű kezdő romfrissítők :)

Mindenki csak azt írja, hogy nem megy a superoneclick, csak azt nem tudjuk, hogy milyen romot akartatok vele rootolni, és mégis miért nem ment? Megállt a folyamat? vagy mégis kb mi a hibaüzenet?

Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Yorirou

  • Hozzászólások: 17
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: Darky 9.4
  • Skype: yorirou
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #936 Dátum: 2011, 01 08, 21:27:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hűűű a mindenit, ezt el ne olvassák a remegő kezű kezdő romfrissítők :)

Mindenki csak azt írja, hogy nem megy a superoneclick, csak azt nem tudjuk, hogy milyen romot akartatok vele rootolni, és mégis miért nem ment? Megállt a folyamat? vagy mégis kb mi a hibaüzenet?
Probaltam Linux alatt futtatni, ott leakadt a "chmod rageagainstthecage" parancsnal. VirtualBox-ban inditottam Windows XP-t, USB atiranyitassal, ott pedig futott a rageagainstthecage, majd elkezdett loopolni, hogy rakjam be ujra az eszkozt.

Nativ XP-n nem probaltam, mert az nincs. Probalgattam az USB debugot kapcsolgatni, de semmi. Atdugni masik USB-be nem jatszik, mert csak 1 db USB 2.0 port van a laptopomon.

A z4root elmentette az exploitot, majd a futtatasnal vart... par perc utan kileptem, es lefagyott par masodpercre a kilepes utan az egesz telefon.

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #937 Dátum: 2011, 01 08, 23:54:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Probaltam Linux alatt futtatni, ott leakadt a "chmod rageagainstthecage" parancsnal. VirtualBox-ban inditottam Windows XP-t, USB atiranyitassal, ott pedig futott a rageagainstthecage, majd elkezdett loopolni, hogy rakjam be ujra az eszkozt.

Nativ XP-n nem probaltam, mert az nincs. Probalgattam az USB debugot kapcsolgatni, de semmi. Atdugni masik USB-be nem jatszik, mert csak 1 db USB 2.0 port van a laptopomon.

A z4root elmentette az exploitot, majd a futtatasnal vart... par perc utan kileptem, es lefagyott par masodpercre a kilepes utan az egesz telefon.
Aham, én Win7 alól próbáltam a 2.1-et rootolni, nekem is beakadt a RATC, de az usb debugging pipálás, lehúzkodás segített.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető inn3rcity

  • Hozzászólások: 1358
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: WAZE
  • PDA: Galaxy S5
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #938 Dátum: 2011, 01 09, 20:34:36 »
A JPU ROM a legújabb?
I'm in love with a ROBOT, how can I tell my parents?

Nem elérhető tanzen

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4682
  • Nem:De igen
    • azbeszt
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Huawei P8
  • PDA ROM: GRA-L09C150B196 , EMUI 3.1 , android 5.0.1
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #939 Dátum: 2011, 01 09, 20:53:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A JPU ROM a legújabb?
Nem,a JPY
Ericsson Gh337->Panasonic G450->Siemens S25->Siemens C35->Siemens C45->Siemens MT50->Alcatel OT715->SonyEricsson T630->Samsung Z400->Siemens CXT-65->Nokia 7710->Nokia N95-2->Nokia E51->Tops Touch A1->Samsung galaxy S->Galaxy S3->N9776->LG Gflex -> Huawei P8

Nem elérhető inn3rcity

  • Hozzászólások: 1358
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: WAZE
  • PDA: Galaxy S5
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #940 Dátum: 2011, 01 09, 21:03:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem,a JPY
JPU = 2.2.1 ugye?
és a JPY?
I'm in love with a ROBOT, how can I tell my parents?

Nem elérhető tanzen

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4682
  • Nem:De igen
    • azbeszt
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Huawei P8
  • PDA ROM: GRA-L09C150B196 , EMUI 3.1 , android 5.0.1
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #941 Dátum: 2011, 01 09, 21:06:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
JPU = 2.2.1 ugye?
és a JPY?
Detto ;)
You are not allowed to view links. Register or Login
Az utolsó három,a JPU,JPX és JPY 2.2.1 azelőttiek a 2.2-esek.
Ericsson Gh337->Panasonic G450->Siemens S25->Siemens C35->Siemens C45->Siemens MT50->Alcatel OT715->SonyEricsson T630->Samsung Z400->Siemens CXT-65->Nokia 7710->Nokia N95-2->Nokia E51->Tops Touch A1->Samsung galaxy S->Galaxy S3->N9776->LG Gflex -> Huawei P8

Nem elérhető inn3rcity

  • Hozzászólások: 1358
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: WAZE
  • PDA: Galaxy S5
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #942 Dátum: 2011, 01 09, 21:08:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Detto ;)
You are not allowed to view links. Register or Login
Az utolsó három,a JPU,JPX és JPY 2.2.1 azelőttiek a 2.2-esek.
őoké... és miben különbözik a három? :)
I'm in love with a ROBOT, how can I tell my parents?

Nem elérhető tanzen

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4682
  • Nem:De igen
    • azbeszt
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Huawei P8
  • PDA ROM: GRA-L09C150B196 , EMUI 3.1 , android 5.0.1
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #943 Dátum: 2011, 01 09, 21:12:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
őoké... és miben különbözik a három? :)
Passz,gondolom csak némi nemű javítást eszközölhettek rajta,én a JPU után váltottam a darky-ra,bár annak is a JPY az alapja de hogy a gyári mivel tud többet mint a korábbiak arról gőzöm sincs.
Ericsson Gh337->Panasonic G450->Siemens S25->Siemens C35->Siemens C45->Siemens MT50->Alcatel OT715->SonyEricsson T630->Samsung Z400->Siemens CXT-65->Nokia 7710->Nokia N95-2->Nokia E51->Tops Touch A1->Samsung galaxy S->Galaxy S3->N9776->LG Gflex -> Huawei P8

Nem elérhető inn3rcity

  • Hozzászólások: 1358
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: WAZE
  • PDA: Galaxy S5
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #944 Dátum: 2011, 01 09, 21:14:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Passz,gondolom csak némi nemű javítást eszközölhettek rajta,én a JPU után váltottam a darky-ra,bár annak is a JPY az alapja de hogy a gyári mivel tud többet mint a korábbiak arról gőzöm sincs.
ok, köszi. :)
akkor felteszem a JPY-t, de hogy tudom úgy csinálni, hogy programok + minden beállítás megmaradjon?
I'm in love with a ROBOT, how can I tell my parents?

Nem elérhető tanzen

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4682
  • Nem:De igen
    • azbeszt
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Huawei P8
  • PDA ROM: GRA-L09C150B196 , EMUI 3.1 , android 5.0.1
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #945 Dátum: 2011, 01 09, 21:17:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ok, köszi. :)
akkor felteszem a JPY-t, de hogy tudom úgy csinálni, hogy programok + minden beállítás megmaradjon?
Például úgy hogy mentést csinálsz róluk. :p  My backup esetleg titanium backup
Ericsson Gh337->Panasonic G450->Siemens S25->Siemens C35->Siemens C45->Siemens MT50->Alcatel OT715->SonyEricsson T630->Samsung Z400->Siemens CXT-65->Nokia 7710->Nokia N95-2->Nokia E51->Tops Touch A1->Samsung galaxy S->Galaxy S3->N9776->LG Gflex -> Huawei P8

Nem elérhető inn3rcity

  • Hozzászólások: 1358
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: WAZE
  • PDA: Galaxy S5
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #946 Dátum: 2011, 01 10, 10:04:19 »
Odiban mikor kell repartitiont választani?  :hmm:
I'm in love with a ROBOT, how can I tell my parents?

Nem elérhető Kromosome

  • Hozzászólások: 3781
  • Nem: Férfi
  • [HelpDesk] + [Editor]
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Note;Apple iPhone 4S; Apple iPad 2 3G
  • PDA ROM: Gyári Android 2.3.3 // iOS 5.0.1 JB (9A406) // iOS 5.0.1 JB (9A405)
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #947 Dátum: 2011, 01 10, 14:56:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Odiban mikor kell repartitiont választani?  :hmm:

Leggyakrabban teljes ROM-ok telepítésekor. De ha van valamilyen különleges eset, ami miatt mindenképp kell a re-partition, akkor azt általában jelezni szokták.
Changes the world... again. - iPhone 4S


Note infók: Stock 2.3.3, Superuser, busybox 1.18.4, CWM

Nem elérhető jasahu

  • Hozzászólások: 85
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Asus 636N, IGO8
  • PDA: Samsung Galaxy S II
  • PDA ROM: XWLP7
  • Skype: jasahu
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #948 Dátum: 2011, 01 10, 22:17:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mindenkepp probalj egy resetet. Nem csinalhat ilyeneket a JPY! Ha az se segit nem tudom hirtelen mi lehet mert egy friss JPY siman hozza az elotte nalam futo JPO+Voodoo osszhatast, de sok mas embernek is...

Köszi a tippeket, nyomtam factory resetet. Ahogy várható volt a Gallery rögtön megjavult, és gyorsabb is lett a kicsikém, főleg a programindulás tekintetében, persze lehet, hogy a launcher téren a TW -> ADW váltas is segített. Meg hogy még kevesebb app van rajta.
Ez a Titanium Backup meg nagyon király. Tanulságos volt, hogy 2.1 (JFB) -> 2.2.1 (JPY) "hivatalos" KIES frissítés azért nem makulátlan (Gallery elsz*ródás). De van egy gyanúm hogy esetleg a JFB rootoolt, és a JPY (akkor még) nem rootolt mivolta is bekavarhatott szegény Gallery-nek.

Nem elérhető inn3rcity

  • Hozzászólások: 1358
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: WAZE
  • PDA: Galaxy S5
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #949 Dátum: 2011, 01 10, 22:21:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi a tippeket, nyomtam factory resetet. Ahogy várható volt a Gallery rögtön megjavult, és gyorsabb is lett a kicsikém, főleg a programindulás tekintetében, persze lehet, hogy a launcher téren a TW -> ADW váltas is segített. Meg hogy még kevesebb app van rajta.
Ez a Titanium Backup meg nagyon király. Tanulságos volt, hogy 2.1 (JFB) -> 2.2.1 (JPY) "hivatalos" KIES frissítés azért nem makulátlan (Gallery elsz*ródás). De van egy gyanúm hogy esetleg a JFB rootoolt, és a JPY (akkor még) nem rootolt mivolta is bekavarhatott szegény Gallery-nek.
MyBackupot próbáltad már? Melyik jobb? A Titanium vagy ez előbbi?
I'm in love with a ROBOT, how can I tell my parents?