2024, 09 29, 03:36:41

Szerző Téma: Samsung Galaxy S ROM frissítés  (Megtekintve 304244 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető nagymaji

  • Hozzászólások: 26
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo may way
  • PDA: Samsung Galaxy S Gt-I9000
  • PDA ROM: I9000XWJVB
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1150 Dátum: 2011, 03 04, 16:24:19 »
Ja miért kérded?

Lacus_

  • Vendég
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1151 Dátum: 2011, 03 04, 16:27:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ja miért kérded?
Bocsi storno a romoddal való kérdésem mert az SGS3 topikot is olvasom közben és ott ez a legfrissebb rom  ;)

Nem elérhető maszili

  • Hozzászólások: 5
  • PDA: Samsung galaxy S
  • PDA ROM: I9000XWJM2
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1152 Dátum: 2011, 03 07, 14:49:24 »
Sziasztok,

Van egy vodafone-os v2.1 androiddal szállított 3 gombos trükköt tudó telefonom.

Azt szeretném kérdezni, hogy ha főzök magamnak egy új rendszert akkor előfordulhat hogy a vodafone lock miatt nem lehet majd telefonálni a telefonnal?

A válaszokat előre is köszönöm.

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1153 Dátum: 2011, 03 07, 15:48:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok,

Van egy vodafone-os v2.1 androiddal szállított 3 gombos trükköt tudó telefonom.

Azt szeretném kérdezni, hogy ha főzök magamnak egy új rendszert akkor előfordulhat hogy a vodafone lock miatt nem lehet majd telefonálni a telefonnal?

A válaszokat előre is köszönöm.

Az enyém tré-s, nyugodtan frissíthetsz, nem lesz gond, nem fog lezárni! ;)
A korai froyokkal volt egy kis gond, de ezek már kihaltak, doc konyhája szerintem pedig etalon, de próbálhatsz más romokat is, viszont jó ha van a belső memóriádon egy doc-os wipe és no-wipe főzött rom! :D

Nem elérhető maszili

  • Hozzászólások: 5
  • PDA: Samsung galaxy S
  • PDA ROM: I9000XWJM2
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1154 Dátum: 2011, 03 07, 16:23:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az enyém tré-s, nyugodtan frissíthetsz, nem lesz gond, nem fog lezárni! ;)
A korai froyokkal volt egy kis gond, de ezek már kihaltak, doc konyhája szerintem pedig etalon, de próbálhatsz más romokat is, viszont jó ha van a belső memóriádon egy doc-os wipe és no-wipe főzött rom! :D

Igen, arra gondoltam hogy a romkitchen-en összeállítok egy alaprendszert. Csak teljesen kezdő vagyok android téren ezért nem merek belevágni  :oops:

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1155 Dátum: 2011, 03 07, 16:35:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, arra gondoltam hogy a romkitchen-en összeállítok egy alaprendszert. Csak teljesen kezdő vagyok android téren ezért nem merek belevágni  :oops:
Miben segítsünk? Gyere esetleg át a doc topikba, osztán megbeszéljük! ;)

Nem elérhető tanzen

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4682
  • Nem:De igen
    • azbeszt
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Huawei P8
  • PDA ROM: GRA-L09C150B196 , EMUI 3.1 , android 5.0.1
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1156 Dátum: 2011, 03 07, 18:42:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok,

Van egy vodafone-os v2.1 androiddal szállított 3 gombos trükköt tudó telefonom.

Azt szeretném kérdezni, hogy ha főzök magamnak egy új rendszert akkor előfordulhat hogy a vodafone lock miatt nem lehet majd telefonálni a telefonnal?

A válaszokat előre is köszönöm.
Minden további nélkül frissíthetsz,de mielőtt még ezt megtennéd,az sgs unlock tools-al nyerd ki a függetlenítéshez szükséges kódokat mert 2.2 alatt már nehézkes lesz.Nem muszáj függetleníteni,elég ha a kódot leírod egy kockás füzetbe és elrakod későbbi felhasználásra.Egy esetleges eladás során többet ér egy hálózatfüggetlen mobil mint egy rabláncos. ;)
Ericsson Gh337->Panasonic G450->Siemens S25->Siemens C35->Siemens C45->Siemens MT50->Alcatel OT715->SonyEricsson T630->Samsung Z400->Siemens CXT-65->Nokia 7710->Nokia N95-2->Nokia E51->Tops Touch A1->Samsung galaxy S->Galaxy S3->N9776->LG Gflex -> Huawei P8

Nem elérhető Kromosome

  • Hozzászólások: 3781
  • Nem: Férfi
  • [HelpDesk] + [Editor]
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Note;Apple iPhone 4S; Apple iPad 2 3G
  • PDA ROM: Gyári Android 2.3.3 // iOS 5.0.1 JB (9A406) // iOS 5.0.1 JB (9A405)
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1157 Dátum: 2011, 03 08, 21:08:53 »
Nah emberek, kutattam kicsit a közvéleményt arról, hogy ki - milyen ROM-ot szeret használni, és az alábbi eredmények születtek:

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Az diagramm szerintem önmagáért beszél: toronymagasan nyert a Főzött ROM-ot használók tábora, megközelítőleg 61%-kal! :)

Perceken belül kint az új szavazás, aki érez affinitást, ossza meg velünk a véleményét!  ;)
Changes the world... again. - iPhone 4S


Note infók: Stock 2.3.3, Superuser, busybox 1.18.4, CWM

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1158 Dátum: 2011, 03 08, 21:40:01 »
Kedves rommerek, ismét új 2.2.1-es rom jött ki:
ZXJQ3 build: 02.25 :D

Nem elérhető Kromosome

  • Hozzászólások: 3781
  • Nem: Férfi
  • [HelpDesk] + [Editor]
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Note;Apple iPhone 4S; Apple iPad 2 3G
  • PDA ROM: Gyári Android 2.3.3 // iOS 5.0.1 JB (9A406) // iOS 5.0.1 JB (9A405)
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1159 Dátum: 2011, 03 08, 21:44:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kedves rommerek, ismét új 2.2.1-es rom jött ki:
ZXJQ3 build: 02.25 :D

Elég... én ezt nem bírom! :D Ma tettem föl a JS7-et... ide egy Nokia 3410-est, de gyorsan! ;D
Changes the world... again. - iPhone 4S


Note infók: Stock 2.3.3, Superuser, busybox 1.18.4, CWM

Nem elérhető tanzen

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4682
  • Nem:De igen
    • azbeszt
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Huawei P8
  • PDA ROM: GRA-L09C150B196 , EMUI 3.1 , android 5.0.1
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1160 Dátum: 2011, 03 08, 21:52:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kedves rommerek, ismét új 2.2.1-es rom jött ki:
ZXJQ3 build: 02.25 :D
A korábbi elnevezéseket tekintve ez egy igen érdekesre sikeredett rom jelölés,azt hiszem.
Ericsson Gh337->Panasonic G450->Siemens S25->Siemens C35->Siemens C45->Siemens MT50->Alcatel OT715->SonyEricsson T630->Samsung Z400->Siemens CXT-65->Nokia 7710->Nokia N95-2->Nokia E51->Tops Touch A1->Samsung galaxy S->Galaxy S3->N9776->LG Gflex -> Huawei P8

Nem elérhető Hokusz

  • Hozzászólások: 513
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: .
  • PDA: Galaxy S6 G925F és Galaxy Alpha G850F
  • Skype: Hokusz
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1161 Dátum: 2011, 03 08, 22:12:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A korábbi elnevezéseket tekintve ez egy igen érdekesre sikeredett rom jelölés,azt hiszem.

Én I9000XXJQ3-nak látom

Nem elérhető tanzen

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4682
  • Nem:De igen
    • azbeszt
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Huawei P8
  • PDA ROM: GRA-L09C150B196 , EMUI 3.1 , android 5.0.1
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1162 Dátum: 2011, 03 08, 22:21:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én I9000XXJQ3-nak látom
Most már én is mert nyomtam egy F5-öt  :whistle:,így már mindjárt másképpen hangzik,bár még az nem tiszta hogy ez most hogy került elő?Véletlenül a fiókba maradt?Azt írja hogy januári és még a q is előrébb van mint az s.
Ericsson Gh337->Panasonic G450->Siemens S25->Siemens C35->Siemens C45->Siemens MT50->Alcatel OT715->SonyEricsson T630->Samsung Z400->Siemens CXT-65->Nokia 7710->Nokia N95-2->Nokia E51->Tops Touch A1->Samsung galaxy S->Galaxy S3->N9776->LG Gflex -> Huawei P8

Nem elérhető Hokusz

  • Hozzászólások: 513
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: .
  • PDA: Galaxy S6 G925F és Galaxy Alpha G850F
  • Skype: Hokusz
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1163 Dátum: 2011, 03 08, 22:31:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Most már én is mert nyomtam egy F5-öt  :whistle:,így már mindjárt másképpen hangzik,bár még az nem tiszta hogy ez most hogy került elő?Véletlenül a fiókba maradt?Azt írja hogy januári és még a q is előrébb van mint az s.

Biztos eddig tesztelte aki kirakta. Viszont a JS7 mérete nem kisebb a szokásosnál ?

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1164 Dátum: 2011, 03 08, 23:51:59 »
Bocsánat az elírásért :oops:, menet közben mobilról nem könnyü az ilyen,
az xda szerint mától elérhetö az XXJQ3 és 02.25 megjelenéssel.
A samfirmware pedig januárra rakja. Ki érti ezt - ki érti ezt: mink nem!  :hmm:

Nem elérhető Kromosome

  • Hozzászólások: 3781
  • Nem: Férfi
  • [HelpDesk] + [Editor]
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Note;Apple iPhone 4S; Apple iPad 2 3G
  • PDA ROM: Gyári Android 2.3.3 // iOS 5.0.1 JB (9A406) // iOS 5.0.1 JB (9A405)
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1165 Dátum: 2011, 03 09, 15:47:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bocsánat az elírásért :oops:, menet közben mobilról nem könnyü az ilyen,
az xda szerint mától elérhetö az XXJQ3 és 02.25 megjelenéssel.
A samfirmware pedig januárra rakja. Ki érti ezt - ki érti ezt: mink nem!  :hmm:

A Samfirmware-nak ilyen lényegi információk tekintetében sajnos nem szabad hinni... a legnagyobb problémának azt tartom, hogy a szerencsétlenek mindenhova "1 file select NO PIT"-et írnak, amiről persze mind tudjuk, hogy nem igaz. Még az a szerencse, hogy a .PIT fájlok verziószámát nem nagyon írják el!  :-X
Changes the world... again. - iPhone 4S


Note infók: Stock 2.3.3, Superuser, busybox 1.18.4, CWM

Nem elérhető noa13

  • Hozzászólások: 31
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: I9000 XWJS8
  • PDA ROM: Phone:XXJQ1 CSC:XXJS1 Crysis_Revolution_V1.5_r99
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1166 Dátum: 2011, 03 10, 12:19:12 »
Udv Mindenkinek!!
Tegnap reggeltem,hozzátok mar egy jopar oram rámenta böngészésre,olvasgatásra.lehet felteszek egy pár lámis kérdést,de kicsit össze vagyok zavarodva.... mint a vas orrú bába a mágneses viharban   :shock:

Van nekem egy I9000 GS-em szeretnem frisiteni a drágaságom..
Angliabol szarmazo ,gyarilag kartya független! melyik utat válasszam nekem a -Főzött ROM jönne be :ok:
                                                                                                                             -vagy ODINNAL :D
                                                                                                                             - vagy KIessel    >:(
Tisztazni szeretnem magamban a frisíté folyamatát...

       -3 gombos gomb nyomogats OK! fel-le
       -Ha jol értelmeztem elsőnek ROOtolni kell a telefont ezt lehet programmal vagy mivel!?
                   A Rootolas az ugy mond boot megadas,hogy lessen ra telepiteni,frísíteni?
       -Rootolás utánnn lehet csak kimenteni az \efs mappát?(nemvolt piszkálva meg a teló)mert  megtaláltam,ki mentettem      de nincs bennne semmi pc-n is néztem tcup rejtett ként :'(
ÉÉs jönnea ROM frissítés
                                  ODINNAL vagy Főzött Romal (vagy Kiessel)
                OIDINT első alkalommal meg kell csinalni a3+1 file tallozás(ez egy gyári ROM vagy csinalt ROM?).... es utanna mehet ra a Fözött Rom!? netes kapcsolttal telefonrol?
a főzött Rom ő magaban tartalmazza a mondjuk a 2.2 frisitest vagy az csak ugy mond olyan program össze állítas egy müködö telefonhoz?


Még egy lámiskérdés:
 ha én találok egy nekem tetsző pl. Boot logot vagy egy apk.filet amit szeretnék bele integrálni a telepítendő programokba azt én ugy mond bele tudom Főzni? You are not allowed to view links. Register or Login (a mit persze a sracok tutin össze raktak!!!!)vagy másik vebes konyha létezik ahova be lehet pakolászni az apk.kat?vagy pc-re generator vagy a frisítések miatt szükséges a vebes generator?

Folyamatosan olvasgatok,de annyi,de annyi a hozzászolás nem tudommár követni!eddig is nagyon sokat meg tudtam tőletek!!
Ne haragudjatok a hülye kérdésekért!csak szeretnék haldni a korral:)
Elöre is Köszönöm a Helpet!!!

Nem elérhető Kromosome

  • Hozzászólások: 3781
  • Nem: Férfi
  • [HelpDesk] + [Editor]
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Note;Apple iPhone 4S; Apple iPad 2 3G
  • PDA ROM: Gyári Android 2.3.3 // iOS 5.0.1 JB (9A406) // iOS 5.0.1 JB (9A405)
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1167 Dátum: 2011, 03 10, 15:12:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Udv Mindenkinek!!
Tegnap reggeltem,hozzátok mar egy jopar oram rámenta böngészésre,olvasgatásra.lehet felteszek egy pár lámis kérdést,de kicsit össze vagyok zavarodva.... mint a vas orrú bába a mágneses viharban   :shock:

Van nekem egy I9000 GS-em szeretnem frisiteni a drágaságom..
Angliabol szarmazo ,gyarilag kartya független! melyik utat válasszam nekem a -Főzött ROM jönne be :ok:
                                                                                                                             -vagy ODINNAL :D
                                                                                                                             - vagy KIessel    >:(
Tisztazni szeretnem magamban a frisíté folyamatát...

       -3 gombos gomb nyomogats OK! fel-le
       -Ha jol értelmeztem elsőnek ROOtolni kell a telefont ezt lehet programmal vagy mivel!?
                   A Rootolas az ugy mond boot megadas,hogy lessen ra telepiteni,frísíteni?
       -Rootolás utánnn lehet csak kimenteni az \efs mappát?(nemvolt piszkálva meg a teló)mert  megtaláltam,ki mentettem      de nincs bennne semmi pc-n is néztem tcup rejtett ként :'(
ÉÉs jönnea ROM frissítés
                                  ODINNAL vagy Főzött Romal (vagy Kiessel)
                OIDINT első alkalommal meg kell csinalni a3+1 file tallozás(ez egy gyári ROM vagy csinalt ROM?).... es utanna mehet ra a Fözött Rom!? netes kapcsolttal telefonrol?
a főzött Rom ő magaban tartalmazza a mondjuk a 2.2 frisitest vagy az csak ugy mond olyan program össze állítas egy müködö telefonhoz?


Még egy lámiskérdés:
 ha én találok egy nekem tetsző pl. Boot logot vagy egy apk.filet amit szeretnék bele integrálni a telepítendő programokba azt én ugy mond bele tudom Főzni? You are not allowed to view links. Register or Login (a mit persze a sracok tutin össze raktak!!!!)vagy másik vebes konyha létezik ahova be lehet pakolászni az apk.kat?vagy pc-re generator vagy a frisítések miatt szükséges a vebes generator?

Folyamatosan olvasgatok,de annyi,de annyi a hozzászolás nem tudommár követni!eddig is nagyon sokat meg tudtam tőletek!!
Ne haragudjatok a hülye kérdésekért!csak szeretnék haldni a korral:)
Elöre is Köszönöm a Helpet!!!

Szia, üdv az SGS-t használók táborában!  ;)

A helyzetet jól látod: ROM-frissítés előtt célszerű, sőt, ajánlott Root-olni a készülékedet, mivel az /efs mappa kimentését csak és kizárólag megfelelő root-jogok mellett lehetséges egyszerűen elvégezni.
A profilod alapján JF1-es ROM-od van, azaz még a gyári Android (2.1) Éclair van fönn a telefondon. 2.1-nél könnyen kivitelezhető a ROOT egy egyszerű programmal, aminek a becses neve z4root. You are not allowed to view links. Register or Login előzetes regisztáció után könnyedén letöltheted, és csupán annyi vele a dolgod, hogy felteszed a belső SD-re, valamilyen Intéző programmal (jó a Saját Fájlok is) megkeresed, majd feltelepíted az .apk fájlt. Ezután elindítod a programot, és a Root-ra kattintasz, majd megvárod, míg végez a művelettel! :ok:
Ha ez nem válik be, akkor nézegesd meg a FAQ-t, ott több módszer is fel van sorolva!

Ha ez kész, szerezd be a Root Explorer valamely változatát, indítsad el, s ha kéri a Superuser (=root mellé járó "segédprogram") a jogosultságot, engedélyezd az "Allow" gombbal, és indítsad el a programot. Keresd meg az /efs könyvtárat, majd ha megtaláltad, tartsad hosszan nyomva az ujjad a mappán, és a legördülő listából válasszad ki a "Copy" opciót. Másold fel a belső SD kártyára, majd lehetőleg készíts róla biztonsági másolatot, pl. a PC-den.

Ezek után már bátran nekiugorhatsz a ROM-frissítésnek!  ;) Az első hozzászólásban minden szükséges segítséget megtalálsz hozzá!  :)
Ha főzött ROM-ot akarsz, akkor én az alábbi utat javaslom:
Töltsed le a JPU ROM-ot a Samfirmware.com-ról (a jelszó a kicsomagoláshoz samfirmware.com), és tedd fel Odinnal a megfelelő beállításokkal  > Telepítsed a SpeedMod kernel legújabb változatát, szintén Odinnal > Tegyél fel egy Neked tetsző Főzött ROM-ot a CWM segítségével!
Changes the world... again. - iPhone 4S


Note infók: Stock 2.3.3, Superuser, busybox 1.18.4, CWM

Nem elérhető Fapuma77

  • Hozzászólások: 253
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: NavigoN
  • PDA: Galaxy S4 GT-I9505
  • PDA ROM: Gyári egyenlőre
  • Skype: Fapuma1977
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1168 Dátum: 2011, 03 10, 16:48:14 »
Uraim!Áttértem én is a Galaxysra mert a HTC tönkretett idegileg.Lényegtelen.
Viszont kérdéseim lennének.Olvasgatok,olvasgatok de egy családos embernek sajnos már nincs annyi ideje h végig olvassa az ide tartozó fórumokat.Szóval leegyszerűsíteném úgy hogy egy v több,MÁR kiképzett fórumozót kérdezzek meg a bajaimmal!
Elöször is adott egy független de valószínű h függetlenített Galaxy S.Biztosan függetlenített mert most T-s kártyámmal megy holott rajta vannak még a Telenoros appok.
2.2. van rajta pontosabban ez:
-firmware:2.2
-alapsáv :I9000XXJPK
-kernel   :2.6.32.9 root@SE-S603#1
-build     :FROYO.XWJPF

A x#1234#-re ezt kapom:
-PDA:I9000XWJPK
-PHONE:I9000XXJPK
-CSC:I9000PANJP4
Build Info:2010.11

Na és akkor a kérdések és remélhetőleg a válaszok is érkeznek.Megelégedem linkekkel is ha az adott helyre mutatna,csak h ne kelljen keresgetnem és itt jegyezném meg a hatalmas köszönetet.Nem lustaságból teszem mindezt,csupán időhiányból.
-mit jelent a 803.pit és a 512.pit?Itt tudnék -e hibázni?
-ha felteszem a legújabbat (I9000XXJQ3_XXJPY_DBTJS2 v. GT_I9000_XWJS7_XXJPY_XEEJS1)akkor visszazárja -e magát a telefon.Amig ezt nem sikerül tisztáznom addig nem szeretnék semmit csinálni.Mindenképpen samsung féle romot szeretnék mert nagyon bejön a színvilága és a mail kezelése is számomra tökéletes.(külön hang minden fióknak,stb...)
-mindenkép rootolni szeretné és ha ez megtörténik akkor a feltett romban változik -e vmi?Értem ezalatt a kinézetet,menűt,stb...
-anno régebben volt egy galaxy spica-m.Itt is ugyanúgy működik minden mint anno ott?Tehát ha egy rar akkor az mehet fel az odinnal egybe,ha viszont külön van a PDA,a PHONE,a CSC (és még egy 4. de most nem jut eszembe a neve)akkor azokat betallózni és úgy működik.
-a 3 gomb működik!!!!!!!
-az odin letölve,az SuperOneClickv1.7-ShortFuse letöltve,Install AIO I9000 Toolbox 2.5 letöltve.
Kérdés hogy melyikkel érdemes rootolni?Egyántalán melyik az?Az odinnal tisztában vagyok mert megismertem mindjárt amikor elindítottam!
HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ
Egyenlöre ennyi egy szússzal!!!
Megértéseteket kérem.

Nem elérhető rajker

  • Hozzászólások: 1984
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: HERE
  • PDA: Mate 10 pro
  • PDA ROM: Gyári
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1169 Dátum: 2011, 03 10, 18:30:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Uraim!Áttértem én is a Galaxysra mert a HTC tönkretett idegileg.Lényegtelen.
Viszont kérdéseim lennének.Olvasgatok,olvasgatok de egy családos embernek sajnos már nincs annyi ideje h végig olvassa az ide tartozó fórumokat.Szóval leegyszerűsíteném úgy hogy egy v több,MÁR kiképzett fórumozót kérdezzek meg a bajaimmal!
Elöször is adott egy független de valószínű h függetlenített Galaxy S.Biztosan függetlenített mert most T-s kártyámmal megy holott rajta vannak még a Telenoros appok.
2.2. van rajta pontosabban ez:
-firmware:2.2
-alapsáv :I9000XXJPK
-kernel   :2.6.32.9 root@SE-S603#1
-build     :FROYO.XWJPF

A x#1234#-re ezt kapom:
-PDA:I9000XWJPK
-PHONE:I9000XXJPK
-CSC:I9000PANJP4
Build Info:2010.11

Na és akkor a kérdések és remélhetőleg a válaszok is érkeznek.Megelégedem linkekkel is ha az adott helyre mutatna,csak h ne kelljen keresgetnem és itt jegyezném meg a hatalmas köszönetet.Nem lustaságból teszem mindezt,csupán időhiányból.
-mit jelent a 803.pit és a 512.pit?Itt tudnék -e hibázni?
-ha felteszem a legújabbat (I9000XXJQ3_XXJPY_DBTJS2 v. GT_I9000_XWJS7_XXJPY_XEEJS1)akkor visszazárja -e magát a telefon.Amig ezt nem sikerül tisztáznom addig nem szeretnék semmit csinálni.Mindenképpen samsung féle romot szeretnék mert nagyon bejön a színvilága és a mail kezelése is számomra tökéletes.(külön hang minden fióknak,stb...)
-mindenkép rootolni szeretné és ha ez megtörténik akkor a feltett romban változik -e vmi?Értem ezalatt a kinézetet,menűt,stb...
-anno régebben volt egy galaxy spica-m.Itt is ugyanúgy működik minden mint anno ott?Tehát ha egy rar akkor az mehet fel az odinnal egybe,ha viszont külön van a PDA,a PHONE,a CSC (és még egy 4. de most nem jut eszembe a neve)akkor azokat betallózni és úgy működik.
-a 3 gomb működik!!!!!!!
-az odin letölve,az SuperOneClickv1.7-ShortFuse letöltve,Install AIO I9000 Toolbox 2.5 letöltve.
Kérdés hogy melyikkel érdemes rootolni?Egyántalán melyik az?Az odinnal tisztában vagyok mert megismertem mindjárt amikor elindítottam!
HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ
Egyenlöre ennyi egy szússzal!!!
Megértéseteket kérem.
Itt minden levan irva  :ok:
You are not allowed to view links. Register or Login

Ha kattintasz bárhova ,az majd eldobál ahova kell.

Gyors megfejtés______Felteszed a samsung drivert odin nyit repart legyen bekapcs,512 pit meg a három filet a megfelelö helyre betallózod.Indit telefont download ,rágyug, start.Megvárod még ujraindul a telcsi ,lehuzod és lehet beállitgatni saját izlés szerint a telefont az uj rommal (GT_I9000_XWJS7_XXJPY_XEEJS1) ajánlom  ;)

ez i s megoldás

You are not allowed to view links. Register or Login
Nem szégyen a tanulás

Nem elérhető Fapuma77

  • Hozzászólások: 253
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: NavigoN
  • PDA: Galaxy S4 GT-I9505
  • PDA ROM: Gyári egyenlőre
  • Skype: Fapuma1977
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1170 Dátum: 2011, 03 10, 19:08:04 »
És vissza fogja magát zárni?????Tehát újra telenor függő lesz v ilyenkor már nem?
Erre mindenkép meggyöző választ várnék.THX

Nem elérhető Kromosome

  • Hozzászólások: 3781
  • Nem: Férfi
  • [HelpDesk] + [Editor]
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Note;Apple iPhone 4S; Apple iPad 2 3G
  • PDA ROM: Gyári Android 2.3.3 // iOS 5.0.1 JB (9A406) // iOS 5.0.1 JB (9A405)
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1171 Dátum: 2011, 03 10, 19:09:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
És vissza fogja magát zárni?????Tehát újra telenor függő lesz v ilyenkor már nem?
Erre mindenkép meggyöző választ várnék.THX

Minimális az esély rá!  :ok:
Changes the world... again. - iPhone 4S


Note infók: Stock 2.3.3, Superuser, busybox 1.18.4, CWM

Nem elérhető Fapuma77

  • Hozzászólások: 253
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: NavigoN
  • PDA: Galaxy S4 GT-I9505
  • PDA ROM: Gyári egyenlőre
  • Skype: Fapuma1977
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1172 Dátum: 2011, 03 10, 19:31:21 »
Hoppá,még vmit.Kivettem a pipát a kényszerített USB mellől és most nem tudom h hol kellene visszakapcsolni.PLS HELP

Nem elérhető rajker

  • Hozzászólások: 1984
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: HERE
  • PDA: Mate 10 pro
  • PDA ROM: Gyári
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1173 Dátum: 2011, 03 10, 19:44:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hoppá,még vmit.Kivettem a pipát a kényszerített USB mellől és most nem tudom h hol kellene visszakapcsolni.PLS HELP
Beállitások ,alkalmazások,fejlesztés  :hmm:
Nem szégyen a tanulás

Nem elérhető tanzen

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4682
  • Nem:De igen
    • azbeszt
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Huawei P8
  • PDA ROM: GRA-L09C150B196 , EMUI 3.1 , android 5.0.1
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1174 Dátum: 2011, 03 10, 19:45:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hoppá,még vmit.Kivettem a pipát a kényszerített USB mellől és most nem tudom h hol kellene visszakapcsolni.PLS HELP
Mi az a kénszerített usb?Erről még nem hallottam.Véletlenül nem az usb hibakeresés módra gondoltál?
Beállítások/alkalmazások/fejlesztés. Itt megtalálod.
Ericsson Gh337->Panasonic G450->Siemens S25->Siemens C35->Siemens C45->Siemens MT50->Alcatel OT715->SonyEricsson T630->Samsung Z400->Siemens CXT-65->Nokia 7710->Nokia N95-2->Nokia E51->Tops Touch A1->Samsung galaxy S->Galaxy S3->N9776->LG Gflex -> Huawei P8