2024, 09 29, 03:27:47

Szerző Téma: Samsung Galaxy S ROM frissítés  (Megtekintve 304243 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Fapuma77

  • Hozzászólások: 253
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: NavigoN
  • PDA: Galaxy S4 GT-I9505
  • PDA ROM: Gyári egyenlőre
  • Skype: Fapuma1977
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1175 Dátum: 2011, 03 10, 20:08:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mi az a kénszerített usb?Erről még nem hallottam.Véletlenül nem az usb hibakeresés módra gondoltál?
Beállítások/alkalmazások/fejlesztés. Itt megtalálod.
Úgy van ahogy tetszik mondani :) Sorrrrrrrry a tudatlanságomért.

Nem elérhető noa13

  • Hozzászólások: 31
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: I9000 XWJS8
  • PDA ROM: Phone:XXJQ1 CSC:XXJS1 Crysis_Revolution_V1.5_r99
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1176 Dátum: 2011, 03 10, 23:07:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia, üdv az SGS-t használók táborában!  ;)

A helyzetet jól látod: ROM-frissítés előtt célszerű, sőt, ajánlott Root-olni a készülékedet, mivel az /efs mappa kimentését csak és kizárólag megfelelő root-jogok mellett lehetséges egyszerűen elvégezni.
A profilod alapján JF1-es ROM-od van, azaz még a gyári Android (2.1) Éclair van fönn a telefondon. 2.1-nél könnyen kivitelezhető a ROOT egy egyszerű programmal, aminek a becses neve z4root. You are not allowed to view links. Register or Login előzetes regisztáció után könnyedén letöltheted, és csupán annyi vele a dolgod, hogy felteszed a belső SD-re, valamilyen Intéző programmal (jó a Saját Fájlok is) megkeresed, majd feltelepíted az .apk fájlt. Ezután elindítod a programot, és a Root-ra kattintasz, majd megvárod, míg végez a művelettel! :ok:
Ha ez nem válik be, akkor nézegesd meg a FAQ-t, ott több módszer is fel van sorolva!

Ha ez kész, szerezd be a Root Explorer valamely változatát, indítsad el, s ha kéri a Superuser (=root mellé járó "segédprogram") a jogosultságot, engedélyezd az "Allow" gombbal, és indítsad el a programot. Keresd meg az /efs könyvtárat, majd ha megtaláltad, tartsad hosszan nyomva az ujjad a mappán, és a legördülő listából válasszad ki a "Copy" opciót. Másold fel a belső SD kártyára, majd lehetőleg készíts róla biztonsági másolatot, pl. a PC-den.

Ezek után már bátran nekiugorhatsz a ROM-frissítésnek!  ;) Az első hozzászólásban minden szükséges segítséget megtalálsz hozzá!  :)
Ha főzött ROM-ot akarsz, akkor én az alábbi utat javaslom:
Töltsed le a JPU ROM-ot a Samfirmware.com-ról (a jelszó a kicsomagoláshoz samfirmware.com), és tedd fel Odinnal a megfelelő beállításokkal  > Telepítsed a SpeedMod kernel legújabb változatát, szintén Odinnal > Tegyél fel egy Neked tetsző Főzött ROM-ot a CWM segítségével!


ALOHA!
Köszönöm a kérdéseimre a valaszodat!! :ima:

-Meg  annyit szeretnék,hogy ajánlottad nekem a JPU ROM-ot,az melyik verzio számnak fel lel meg az mar        Froyo lenne vagy mi 2.2 vagy ujjab!?mert az mar jo lenne csak ne legyen béta-béna :)

-Erre a Rommra minden féleéppen raknom kell egy Főzőtt Romot anélkül nemegy a teló?
(JPU ROM maga az oprendszer? és főzni kell hozzá ugy nevezett programokat a mőködéshez mint pl.:PC hez VGA illeszto LAN Proci.....stb)?

-Vagy esetleg vannak gyari 2.2.... stabil romok amit fel tudnák rakni,ha esetleg nem válna be a főzőtt rom?
Létezik valahol,valahonnan le tudom bugazni a gyárit 2.2 Froyot vagy ujjabat csak magyra régios legyen,stabil hivatalosan kiadott kari független!??

ÉS még 1 a sok lamis kérdés re!

-Vissza tudom tenni ugyan azt a romot a telor,ha esetleg ugy alakul,és hol találhatom meg a xxJF3-t?

Ne haragudjatok,de már több mint fél éve meg vana telo és már nagyon tele van guánoval szegénykének a zagya és ráférne már egy kis DEUTRONIZÁLÁS:) rá férne egy mély formázás és ezért zaklatlak titeket!!
 Köszönöm!!

Nem elérhető tanzen

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4682
  • Nem:De igen
    • azbeszt
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Huawei P8
  • PDA ROM: GRA-L09C150B196 , EMUI 3.1 , android 5.0.1
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1177 Dátum: 2011, 03 11, 05:21:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login

ALOHA!
Köszönöm a kérdéseimre a valaszodat!! :ima:

-Meg  annyit szeretnék,hogy ajánlottad nekem a JPU ROM-ot,az melyik verzio számnak fel lel meg az mar        Froyo lenne vagy mi 2.2 vagy ujjab!?mert az mar jo lenne csak ne legyen béta-béna :)

-Erre a Rommra minden féleéppen raknom kell egy Főzőtt Romot anélkül nemegy a teló?
(JPU ROM maga az oprendszer? és főzni kell hozzá ugy nevezett programokat a mőködéshez mint pl.:PC hez VGA illeszto LAN Proci.....stb)?

-Vagy esetleg vannak gyari 2.2.... stabil romok amit fel tudnák rakni,ha esetleg nem válna be a főzőtt rom?
Létezik valahol,valahonnan le tudom bugazni a gyárit 2.2 Froyot vagy ujjabat csak magyra régios legyen,stabil hivatalosan kiadott kari független!??

ÉS még 1 a sok lamis kérdés re!

-Vissza tudom tenni ugyan azt a romot a telor,ha esetleg ugy alakul,és hol találhatom meg a xxJF3-t?

Ne haragudjatok,de már több mint fél éve meg vana telo és már nagyon tele van guánoval szegénykének a zagya és ráférne már egy kis DEUTRONIZÁLÁS:) rá férne egy mély formázás és ezért zaklatlak titeket!!
 Köszönöm!!
A JPU froyo és 2.2.1 a pontos jelölése,2010 decemberi kiadás.Nem,nem kötelező erre főzött romot tenni a működéshez csak ha akarod(és később akarni is fogod  ;))
A gyári romokat a samfirmware-n keresd majd.
Ericsson Gh337->Panasonic G450->Siemens S25->Siemens C35->Siemens C45->Siemens MT50->Alcatel OT715->SonyEricsson T630->Samsung Z400->Siemens CXT-65->Nokia 7710->Nokia N95-2->Nokia E51->Tops Touch A1->Samsung galaxy S->Galaxy S3->N9776->LG Gflex -> Huawei P8

Nem elérhető noa13

  • Hozzászólások: 31
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: I9000 XWJS8
  • PDA ROM: Phone:XXJQ1 CSC:XXJS1 Crysis_Revolution_V1.5_r99
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1178 Dátum: 2011, 03 11, 12:21:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A JPU froyo és 2.2.1 a pontos jelölése,2010 decemberi kiadás.Nem,nem kötelező erre főzött romot tenni a működéshez csak ha akarod(és később akarni is fogod  ;))
A gyári romokat a samfirmware-n keresd majd.

Oksa!!
Köszi!

Nem elérhető inn3rcity

  • Hozzászólások: 1358
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: WAZE
  • PDA: Galaxy S5
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1179 Dátum: 2011, 03 11, 12:27:11 »
Feltettem egy gyári romot. Ugye ebben nincs cwm. Hogy tudok feltenni egy SpeedMod kernelt?
I'm in love with a ROBOT, how can I tell my parents?

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1180 Dátum: 2011, 03 11, 12:38:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Feltettem egy gyári romot. Ugye ebben nincs cwm. Hogy tudok feltenni egy SpeedMod kernelt?
Odinnal.
Csak a pdahoz betallózva, re-part és pit nélkül, ezt pl: You are not allowed to view links. Register or Login
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető inn3rcity

  • Hozzászólások: 1358
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: WAZE
  • PDA: Galaxy S5
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1181 Dátum: 2011, 03 11, 12:41:31 »
Bármit próbálok telepíteni csak rezeg kettőt a telefon és újraindul. Ilyenkor mi van? :S
I'm in love with a ROBOT, how can I tell my parents?

Nem elérhető inn3rcity

  • Hozzászólások: 1358
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: WAZE
  • PDA: Galaxy S5
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1182 Dátum: 2011, 03 11, 13:04:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bármit próbálok telepíteni csak rezeg kettőt a telefon és újraindul. Ilyenkor mi van? :S
Ez megoldódott, de nem tudom hogy kell rootolni. :(
I'm in love with a ROBOT, how can I tell my parents?

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1183 Dátum: 2011, 03 11, 13:06:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bármit próbálok telepíteni csak rezeg kettőt a telefon és újraindul. Ilyenkor mi van? :S

Melyik romot és melyik kernelt raktad fel?  ???

Nem elérhető inn3rcity

  • Hozzászólások: 1358
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: WAZE
  • PDA: Galaxy S5
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1184 Dátum: 2011, 03 11, 13:07:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Melyik romot és melyik kernelt raktad fel?  ???
Ez megoldódott egy factory resettel. Most a roottal szenvedek. :(
I'm in love with a ROBOT, how can I tell my parents?

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1185 Dátum: 2011, 03 11, 13:15:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez megoldódott egy factory resettel. Most a roottal szenvedek. :(

Ha sm kernelt raktál fel, sokan azt szeretik, akkor a cwm-jében van rootolási lehetőség, nekem ha szükség volt rá, mindig rendben megcsinálta. :ok:

Nem elérhető tanzen

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4682
  • Nem:De igen
    • azbeszt
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Huawei P8
  • PDA ROM: GRA-L09C150B196 , EMUI 3.1 , android 5.0.1
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1186 Dátum: 2011, 03 11, 16:46:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Feltettem egy gyári romot. Ugye ebben nincs cwm. Hogy tudok feltenni egy SpeedMod kernelt?
Segítség,valaki ellopta inn3rcity accountját. :hmm: Azt gondolná az ember hogy annyi romcserebere és egyéb nyalánkságok után az ilyen dolgokat már vágod mint tanga a 3.14nát. :D
Ericsson Gh337->Panasonic G450->Siemens S25->Siemens C35->Siemens C45->Siemens MT50->Alcatel OT715->SonyEricsson T630->Samsung Z400->Siemens CXT-65->Nokia 7710->Nokia N95-2->Nokia E51->Tops Touch A1->Samsung galaxy S->Galaxy S3->N9776->LG Gflex -> Huawei P8

Nem elérhető anzo

  • ROMMER
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8009
  • Navigáció / Navigation: Google maps
  • PDA: I9100 SGS 2
  • PDA ROM: LS8 Anzo MOD
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1187 Dátum: 2011, 03 11, 18:04:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Segítség,valaki ellopta inn3rcity accountját. :hmm: Azt gondolná az ember hogy annyi romcserebere és egyéb nyalánkságok után az ilyen dolgokat már vágod mint tanga a 3.14nát. :D
Ez tetszik :D

Nem elérhető Kromosome

  • Hozzászólások: 3781
  • Nem: Férfi
  • [HelpDesk] + [Editor]
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Note;Apple iPhone 4S; Apple iPad 2 3G
  • PDA ROM: Gyári Android 2.3.3 // iOS 5.0.1 JB (9A406) // iOS 5.0.1 JB (9A405)
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1188 Dátum: 2011, 03 11, 18:05:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez tetszik :D

 rotfl Nekem is... bár az elején kicsit gondolkodtam, hogy mégis mi lehet (biztos túl későn aludtam el :D), de aztán eszembe jutott a matekos vicc...  ;D
Changes the world... again. - iPhone 4S


Note infók: Stock 2.3.3, Superuser, busybox 1.18.4, CWM

Nem elérhető inn3rcity

  • Hozzászólások: 1358
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: WAZE
  • PDA: Galaxy S5
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1189 Dátum: 2011, 03 11, 18:49:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Segítség,valaki ellopta inn3rcity accountját. :hmm: Azt gondolná az ember hogy annyi romcserebere és egyéb nyalánkságok után az ilyen dolgokat már vágod mint tanga a 3.14nát. :D
Jól van na! 2 hónapja nem volt komolyabb romcserém :D
I'm in love with a ROBOT, how can I tell my parents?

Nem elérhető rezniksanyee

  • Hozzászólások: 8
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Aura Sygic, Igo
  • PDA: i9000xwjvb
  • PDA ROM: i9000xxjvk
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1190 Dátum: 2011, 03 11, 20:04:04 »
Sziasztok!

Még új vagyok itt, és viszonylag kezdő, mert évekig Nokiám volt. Vettem egy  Galaxy S-st és a KIES-en keresztül szoftvert frissítettem, ami sikerült is. Op rendszer 2.1-es, de sajnos nem raktak bele magyar nyelvet. Tudtok ebben segíteni, hogy  visszahozzam?
A marketre vmiért nem lép be nekem, ennek az okát sem tudom, ott próbálnék keresni, de sajna nem tudok.
Lécci segísetek vmit.

Köszi

Nem elérhető tanzen

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4682
  • Nem:De igen
    • azbeszt
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Huawei P8
  • PDA ROM: GRA-L09C150B196 , EMUI 3.1 , android 5.0.1
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1191 Dátum: 2011, 03 11, 20:13:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Még új vagyok itt, és viszonylag kezdő, mert évekig Nokiám volt. Vettem egy  Galaxy S-st és a KIES-en keresztül szoftvert frissítettem, ami sikerült is. Op rendszer 2.1-es, de sajnos nem raktak bele magyar nyelvet. Tudtok ebben segíteni, hogy  visszahozzam?
A marketre vmiért nem lép be nekem, ennek az okát sem tudom, ott próbálnék keresni, de sajna nem tudok.
Lécci segísetek vmit.

Köszi
Üdv ebben a galaxysban,jó választás volt. :ok:
Valamit elírtál,az adatlapodon azt írod hogy JPY romod van,ami 2.2.1-es,itt meg azt írod hogy 2.1 van.Akkor melyik az igaz?A tárcsázóba írd be azt hogy:csillag/kettőskereszt/1234/kettőskereszt és mondd mi van a PDA részbe írva.A magyar nyelv beállítása:menu/settings/locale and text/select locale/magyar
Csak a marketre nem lép be vagy az összes google alkalmazásba sem?(gmail,maps,gtalk stb stb)
Ericsson Gh337->Panasonic G450->Siemens S25->Siemens C35->Siemens C45->Siemens MT50->Alcatel OT715->SonyEricsson T630->Samsung Z400->Siemens CXT-65->Nokia 7710->Nokia N95-2->Nokia E51->Tops Touch A1->Samsung galaxy S->Galaxy S3->N9776->LG Gflex -> Huawei P8

Nem elérhető rezniksanyee

  • Hozzászólások: 8
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Aura Sygic, Igo
  • PDA: i9000xwjvb
  • PDA ROM: i9000xxjvk
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1192 Dátum: 2011, 03 11, 20:17:21 »
Szia!
Ezt írja:
PDA I9000rsjs2
Bocsi:
a Firmwire: 2.2.1
Kernel 2.6.32.9
Froyo van már

Nem elérhető rezniksanyee

  • Hozzászólások: 8
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Aura Sygic, Igo
  • PDA: i9000xwjvb
  • PDA ROM: i9000xxjvk
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1193 Dátum: 2011, 03 11, 20:26:44 »
Sajna azt próbáltam, de ott nincs benne magyar nyelv és ez a problémám.Amihez kell google account, oda nem lép be,

Nem elérhető tanzen

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4682
  • Nem:De igen
    • azbeszt
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Huawei P8
  • PDA ROM: GRA-L09C150B196 , EMUI 3.1 , android 5.0.1
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1194 Dátum: 2011, 03 11, 20:32:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!
Ezt írja:
PDA I9000rsjs2
Bocsi:
a Firmwire: 2.2.1
Kernel 2.6.32.9
Froyo van már
na most már csak azt áruld el(mármint az előbb feltett kérdésem mellett) hogy miként szerezted a készüléket?Szolgáltatónál vetted újan,esetleg használtan és ha az utóbbi akkor milyen rom volt rajta ezelőtt?
Csak azért kérdem mert az rsjs2 egy olasz rom.Na most ha neked erre frissített a kies akkor kíváncsi lennék a product kód-ra (ezt a tárcsázóból *2767*4387264636# kóddal nézheted meg) meg arra hogy honnan jött a kütyü.
Ericsson Gh337->Panasonic G450->Siemens S25->Siemens C35->Siemens C45->Siemens MT50->Alcatel OT715->SonyEricsson T630->Samsung Z400->Siemens CXT-65->Nokia 7710->Nokia N95-2->Nokia E51->Tops Touch A1->Samsung galaxy S->Galaxy S3->N9776->LG Gflex -> Huawei P8

Nem elérhető rezniksanyee

  • Hozzászólások: 8
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Aura Sygic, Igo
  • PDA: i9000xwjvb
  • PDA ROM: i9000xxjvk
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1195 Dátum: 2011, 03 11, 20:35:32 »
Itt a  pCode GT-I9000HKDITV
Mode: test
Sellout sms: on

Nem elérhető Hokusz

  • Hozzászólások: 513
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: .
  • PDA: Galaxy S6 G925F és Galaxy Alpha G850F
  • Skype: Hokusz
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1196 Dátum: 2011, 03 11, 20:40:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Itt a  pCode GT-I9000HKDITV
Mode: test
Sellout sms: on

Ez is fekete importból jött biztos.

Nem elérhető rezniksanyee

  • Hozzászólások: 8
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Aura Sygic, Igo
  • PDA: i9000xwjvb
  • PDA ROM: i9000xxjvk
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1197 Dátum: 2011, 03 11, 20:42:12 »
Ezt sajna nem tudom, mert a haverom szerezte. De tudsz egyébként segíteni?

Nem elérhető Hokusz

  • Hozzászólások: 513
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: .
  • PDA: Galaxy S6 G925F és Galaxy Alpha G850F
  • Skype: Hokusz
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1198 Dátum: 2011, 03 11, 20:46:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt sajna nem tudom, mert a haverom szerezte. De tudsz egyébként segíteni?

Én módosítanám a product kódot és felraknék egy I9000XXJPU-Romot odinnal. Utána már azt raksz amit akarsz illetve ami tetszik.

Nem elérhető tanzen

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4682
  • Nem:De igen
    • azbeszt
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Huawei P8
  • PDA ROM: GRA-L09C150B196 , EMUI 3.1 , android 5.0.1
Re: Samsung Galaxy S ROM frissítés
« Reply #1199 Dátum: 2011, 03 11, 20:48:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Itt a  pCode GT-I9000HKDITV
Mode: test
Sellout sms: on
Na igen,ez egy olasz telefon.Annyira nem nagy a baj mint ahogy elsőre látszik.Viszont a kiest már most az androidos kapcsolatod elején el kell felejtsed.És ez a felejtés a jövőre nézve csak előnyökkel fog járni.Helyette ott van az odin,ami a samsung gyári szoftverfeltöltő programja.
Kell egy új rom és minden jó lesz.Még mielőtt bármibe belekezdenél olvasd át a You are not allowed to view links. Register or Login-t mert minden ami kellhet ott le van írva.
Ami ezek után kell,bizonyosodj meg róla hogy működik e a 3 gombos recovery/download mód.Ha igen akkor kell az odin(ezt megtalálod a faq-ban),egy megfelelő rom(ezeket a samfirmware.com-on találod) és mehet az erezd el a hajamat. ;)
Ericsson Gh337->Panasonic G450->Siemens S25->Siemens C35->Siemens C45->Siemens MT50->Alcatel OT715->SonyEricsson T630->Samsung Z400->Siemens CXT-65->Nokia 7710->Nokia N95-2->Nokia E51->Tops Touch A1->Samsung galaxy S->Galaxy S3->N9776->LG Gflex -> Huawei P8