2024, 03 28, 23:04:14

Szerző Téma: Manila2D HTC Touch Pro-ra  (Megtekintve 18477 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető sztupy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 700
    • SztupY.hu
  • Navigáció / Navigation: spirálkötésű térkép
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: mikor mi
  • Skype: sztupy2k
Manila2D HTC Touch Pro-ra
« Dátum: 2009, 02 04, 03:00:06 »
A HTC Touch Pro és a Diamond alapértelmezettben a TouchFlo 3D interfésszel érkezik. Bár ez az képernyő nagyon tetszetős, használhatóságában és funkcionalitásában sajnos messze lemarad 2D-s változatától. Utóbbit azonban csak QVGA telefonokra adtak eddig ki, de szorgos mancsok (köztük az enyém) elintézték, hogy ez ne maradjon így túl sokáig.

Az alábbi oldalról letölthető az M2D Raphaelre szánt változata: You are not allowed to view links. Register or Login

Telepítési útmutató:
1. kapcsoljunk ki mindent a Today (Mai nap) képernyőn.
2. Telepítsük fel
3. Élvezzük

Az alkalmazás még kezdeti stádiumban van, sokminden nem, vagy nem jól működik még.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Disclaimer: Nem én vagyok itt a legokosabb, privátban csak akkor írj, ha biztos vagy benne, hogy én vagyok az egyetlenegy ember a világon aki segíteni tud neked (bár szeretném néha ezt hinni, ez általában nem igaz). MSN-en sem veszek fel ismeretlenek ismeretlenül. És skypeon sem. Mást meg nem használok.

Nem elérhető Viktor0610

  • Hozzászólások: 4
  • PDA: Samsung Galaxy S II
  • PDA ROM: I9100XWLP7
Re: Manila2D HTC Touch Pro-ra
« Reply #1 Dátum: 2009, 02 04, 23:37:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A HTC Touch Pro és a Diamond alapértelmezettben a TouchFlo 3D interfésszel érkezik. Bár ez az képernyő nagyon tetszetős, használhatóságában és funkcionalitásában sajnos messze lemarad 2D-s változatától. Utóbbit azonban csak QVGA telefonokra adtak eddig ki, de szorgos mancsok (köztük az enyém) elintézték, hogy ez ne maradjon így túl sokáig.

Én pont fordítva gondolom, bár lehet, az a gond, hogy a Kaiseren nem használtam túl sokáig a sok hiba miatt, a Touch Prora pedig már fel sem tettem. :)
Sőt, én még a TouchFLO 3D-t is kikapcsoltam. :D Jó az a sima Today, a célnak megfelel!
Ne vitatkozz hülyékkel, mert lealacsonyodsz a szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető hozsonz

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 145
  • Navigáció / Navigation: IGO 8.3.4.1 Dimkaspecter
  • PDA: Galaxy Tab2 10.1 Gt-P5100; Galaxy W
Re: Manila2D HTC Touch Pro-ra
« Reply #2 Dátum: 2009, 02 11, 16:36:29 »
bocsanat de nezzetek meg a profilkepemet es ertitek a kerdeseimet:

a Samin nagyon jol mukodik a M2D, a paromnak van egy egy Mio A501, erre szeretnek egy Manilat feltenni: romot frissiteni, vagy a programot, tudtok utmutatot adni?

koszonom

Nem elérhető Jatanka

  • Hozzászólások: 24
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Nexus
  • PDA ROM: 4.3
Re: Manila2D HTC Touch Pro-ra
« Reply #3 Dátum: 2009, 06 27, 14:37:16 »
Sziasztok!

Mivel más témába vágó topicot nem leltem, újat meg nem enged a rendszer, ezért itt kérdeznék:

A páromnak vettem egy Touch Pro-t. Néhány dologgal nem boldogulok a Touch Flo 3D-vel:

1/ Az alapképernyőn megjelenő fülekből szeretném azokat kilőni, amiket nem fog sosem használni (e-mail, időjárás, Internet) Gondoltam, van gyári beállítási lehetőség erre, de csalódnom kellett. mego9ldható ez valahogyan (registry matatás?)

2/ A fényképes kontaktkezelője alatti "Személyek" névjegyzéket nem lehetne megdizájnolni valami ujjal is használhatóra?

3/ Minden bekapcsoláskor ad értesítést, hogy a szolgáltató nem található a szolgáltatólistájában. A kártya működik, csak zavaró. Manuálisan beállítottam adat hozzáfárési pontokat, de ez nem segített. a gyári beállításoknál a Hungary alatt csak T-Mo... van.

4/ Minden egyéb trükk érdekelne.  :taps:

A segítséget előre is köszönöm.

Jatanka

Nem elérhető Jatanka

  • Hozzászólások: 24
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Nexus
  • PDA ROM: 4.3
Re: Manila2D HTC Touch Pro-ra
« Reply #4 Dátum: 2009, 06 27, 15:45:36 »
"Az alapképernyőn megjelenő fülekből szeretném azokat kilőni, amiket nem fog sosem használni (e-mail, időjárás, Internet)"

Erre a következőt találtam: Diamond TF3D Config 0.6.7
You are not allowed to view links. Register or Login

Működik!

A többi kérdés még nyitott.

Nem elérhető Jatanka

  • Hozzászólások: 24
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Nexus
  • PDA ROM: 4.3
Re: Manila2D HTC Touch Pro-ra
« Reply #5 Dátum: 2009, 07 03, 09:16:30 »
A szolgáltató automatikus beállítás kikapcsolása a menüben megoldotta a bekapcsoláskori hibajelzést. A ROM csere után pedig már ismerte a szolgáltatót, bekerült a listájába.

Az Inesoft Phone megjelenése kiváló, kár, hogy nem magyarítható.

Jatanka

Nem elérhető Nocsi

  • Hozzászólások: 12
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO My Way 2009
  • PDA: Samsung Galaxy Ace
  • PDA ROM: S5830XXKPE
Re: Manila2D HTC Touch Pro-ra
« Reply #6 Dátum: 2009, 09 18, 21:39:26 »
Ez működik Xperián is?

Nem elérhető drdre220

  • Hozzászólások: 3
  • PDA: Eten m800
  • PDA ROM: wm 6.5 cooked
Re: Manila2D HTC Touch Pro-ra
« Reply #7 Dátum: 2009, 12 04, 20:00:09 »
Hy!
honnan tudnám leszedni ezt a progit ??mert szerintem ez pont jo lenne az eten m800 asomra! választ előre is köszöntem !aa fenti linken nem volt letőlthető! a mannila skinjeit kezeli??

Nem elérhető drdre220

  • Hozzászólások: 3
  • PDA: Eten m800
  • PDA ROM: wm 6.5 cooked
Re: Manila2D HTC Touch Pro-ra
« Reply #8 Dátum: 2009, 12 09, 23:55:46 »
na a program működik! igaz vannak benne hibák ! :'( amikor a program fülek közöttt váltok az elözö progi szöveges része a háttérben marad  ! a "settings fület 1általán nem tudom használni! alig várom a következő ujjitást! mert már ha elindul az eten m800-on akkor működik a 64x480 as gépeken  ! kár hogy a  manilla 2d skinjeit nem úgy kezeli de lényeg hogy megy! " mannila2D "touchflo2d " NEM CSAK Touch prora!! All vga devices" ;)