2024, 09 21, 09:37:21

Szerző Téma: [ROM][LLC][AROMA][PER APP DPI/JKay/JB Dom]PalestineRomV3.1(JoiN ThE PerFecTioN)  (Megtekintve 18693 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
You are not allowed to view links. Register or Login
Szívesen.:)
hm én nem találok ilyet:S jkay miatt lehet? mert azt a fream workot raktam fel ha azzal utána lehet állítani akkor megveszem a progit hozzá playen...:)

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
You are not allowed to view links. Register or Login
hm én nem találok ilyet:S jkay miatt lehet? mert azt a fream workot raktam fel ha azzal utána lehet állítani akkor megveszem a progit hozzá playen...:)
Az aromaban választottad, vagy az eredeti jkay fw-t tetted fel?

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
You are not allowed to view links. Register or Login
Az aromaban választottad, vagy az eredeti jkay fw-t tetted fel?
Aromas verziót választottam. Nem volt jó ötlet?:D

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
De,de. Biztos nincs ilyen beállításod, hogy per-app-dpi? :shock:

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
You are not allowed to view links. Register or Login
De,de. Biztos nincs ilyen beállításod, hogy per-app-dpi? :shock:
hátha konkrétan a beállításoknál kell keresni nincs.. de már feltúrtam az egészet:S sehun nem volt szal felraktam a  normál verziót:)

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Ott megtaláltad?

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
You are not allowed to view links. Register or Login
Ott megtaláltad?
Normál dpis verzió alatt sem találok ilyen beállítást sehol:) de mindegy is annyira nem lényeg de azért köszi a helpet:)

Nem elérhető Cornetto72

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1771
  • Nem: Férfi
  • Néha be-be néző...
    • PDA fórum
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung S1,S2,S6,S7dual,S8,DEX+Gear S1+VR2017,Gear 360, iphone4s,5SE,iPod 6G , iPad PRO 9,7 4G, Nexus7 II Gen.
  • Skype: maxximus19720315
Szeretem ezt a ROM-ot , de megőrjít, hogy a hangerő szabályozás random szerű, magától elmászik, hol hangos,hol halk a beszélgetés (különböző idejű hívásokkor nyílván). Néha olyan is van, hogy a callrecorder nem vesz fel semmit,viberern,gtalkon nem hallják ilyenkor amit mondok (gsm-en igen), ilyenkor újra kell indítani. Lehet erre megoldás?
Sajnálnám váltani, mert meg szerettem. (Lehet, hogy ezeket modem okozza, mert a másik CR droidos romnál is csinálja)
Nézegetem a null-t is, mint ennek az utódját (testvérét), azt legalább fejlesztik még.
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
You are not allowed to view links. Register or Login
Szeretem ezt a ROM-ot , de megőrjít, hogy a hangerő szabályozás random szerű, magától elmászik, hol hangos,hol halk a beszélgetés (különböző idejű hívásokkor nyílván). Néha olyan is van, hogy a callrecorder nem vesz fel semmit,viberern,gtalkon nem hallják ilyenkor amit mondok (gsm-en igen), ilyenkor újra kell indítani. Lehet erre megoldás?
Sajnálnám váltani, mert meg szerettem. (Lehet, hogy ezeket modem okozza, mert a másik CR droidos romnál is csinálja)
Nézegetem a null-t is, mint ennek az utódját (testvérét), azt legalább fejlesztik még.
ez totál ugyan az,csak újabb rom és jobb dolgokkal felszerelve, nálam kiválóan müxik. ;)

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Cornetto72

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1771
  • Nem: Férfi
  • Néha be-be néző...
    • PDA fórum
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung S1,S2,S6,S7dual,S8,DEX+Gear S1+VR2017,Gear 360, iphone4s,5SE,iPod 6G , iPad PRO 9,7 4G, Nexus7 II Gen.
  • Skype: maxximus19720315
You are not allowed to view links. Register or Login
ez totál ugyan az,csak újabb rom és jobb dolgokkal felszerelve, nálam kiválóan müxik. ;)

You are not allowed to view links. Register or Login
Ja, néztem már. Láttam az aláírásodban és rákerestem.(Lesem miket használsz,álltalában jó romokra lelsz amiről itt még infó sincs :ok:)
Lehet ezt pattintom fel második romnak. Most úgyis swap-oltam a CR lett a második rom, ennek a helyére nézegetek most.
Nincs valami gyorsabb letöltő link a 482 perceshez képest... :(
Más.
Ebben a romban nincsenek összefűzött (SMS) üzenetek.(űvan egy nem fogadott hvás jelzésem 4-5 ször egymásután, semmi értelme) Ezt be lehet állítani valahol, hogy így legyen vagy ez már nem beállítható (anno az aromában kellett volna)?
You are not allowed to view links. Register or Login