2024, 09 20, 10:27:42

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1233868 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25550 Dátum: 2012, 04 02, 21:00:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hopp, most nézem :D lekéstem :)

No problem :D
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9

Nem elérhető vizslakutya

  • Hozzászólások: 76
  • Navigáció / Navigation: Primo
  • PDA: samsung omnia II + ZTE Skate
  • PDA ROM: I8000nxxjh1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25551 Dátum: 2012, 04 02, 21:03:14 »
Ezen már túlestem,de nagyon "őskori" szerkezet. :oops:
Gondoltam én is,hogy jogi dolgok miatt nincs még ide is a cucc.
(sajna ez lesz a "halála" a winmobilnak,szép lassan elmaradnak hozzá az új alkalmazások és pont... )
"vizslát mindenkinek"

Nem elérhető ephialtes

  • Hozzászólások: 4
  • PFC Fan
  • PDA: xperia arc s
  • PDA ROM: gyári
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25552 Dátum: 2012, 04 02, 21:09:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Van Winamp winmo-ra is, de emlékeim szerint nem igazán ujjbarát :( You are not allowed to view links. Register or Login

A progi szépen működik. Viszont nagyon buta  :shock: A BT füles semmilyen módon nem kezeli, és nem képes mondjuk my storage/zene/rap könyvtárból megnyitni semmit. Amint kiveszem a zene könyvtárból, már szépen megy. De nem szeretnék káoszt azon a szerencsétlen 32GB-os kártyán.
Első tippen nagyon jó volt, köszönöm.  DE még nem tökéletes. Sajna. Nagyon bízom benne, hogy lesz megoldás.

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25553 Dátum: 2012, 04 02, 21:18:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezen már túlestem,de nagyon "őskori" szerkezet. :oops:
Gondoltam én is,hogy jogi dolgok miatt nincs még ide is a cucc.
(sajna ez lesz a "halála" a winmobilnak,szép lassan elmaradnak hozzá az új alkalmazások és pont... )

Hát igen... Bár hidd el hogy ha az ember nagyon akar, akkor talál rá jó cuccokat csak ez kell hozzá:  :google2:
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9

Nem elérhető vizslakutya

  • Hozzászólások: 76
  • Navigáció / Navigation: Primo
  • PDA: samsung omnia II + ZTE Skate
  • PDA ROM: I8000nxxjh1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25554 Dátum: 2012, 04 02, 21:26:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát igen... Bár hidd el hogy ha az ember nagyon akar, akkor talál rá jó cuccokat csak ez kell hozzá:  :google2:
Yes,én is sokat gugliztam érte ,de most jó összeállt a gép.
Egy érdekesség,mivel nem egy friss rom van rajta,idáig elég döcögősen muzsikált,de a második droid telepítés után valami történt,szinte megtáltosodott a winmo is,különösen a böngészés + telefon lett villámgyors. :taps:
Azt persze nem tudom,hogy kettő hol függ össze,de a tény az tény. :ok:
"vizslát mindenkinek"

Nem elérhető tekes

  • Hozzászólások: 339
  • PDA: Xiaomi Redmi Note3 Pro
  • PDA ROM: CM13
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25555 Dátum: 2012, 04 03, 11:14:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egy BT headsettel hallgatnám a zenét, de ha nem a gyári touch player-el hallgatom, akkor akadozik. A gyári lejátszó, meg botrányosan kezelhető. Szépen átnéz mindent, de mi van, ha én nem akarom az összes csengőhangot, sms hangot, meg a többieket halgatni. Eddig 2 lejátszót toltam fel a telóra, mind a 2-nek ugyan az a gondja. A rom amit felraktam: AIJH1_Naked_HUN. Valakinek van valami ötlete? Esetleg hasonló tapasztalat?
Én a WindowsMediaPlayert is használom: műsortár/ menü/ fájl megnyitás. Így az adott könyvtárban lévő számokat játssza végig.
A ToutchPlayert is használom, Kell hozzá egy kiegészítés, You are not allowed to view links. Register or Login már volt róla szó, ezzel lehet vele könyvtárakat lejátszani.

Nem elérhető ephialtes

  • Hozzászólások: 4
  • PFC Fan
  • PDA: xperia arc s
  • PDA ROM: gyári
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25556 Dátum: 2012, 04 05, 06:33:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én a WindowsMediaPlayert is használom: műsortár/ menü/ fájl megnyitás. Így az adott könyvtárban lévő számokat játssza végig.
A ToutchPlayert is használom, Kell hozzá egy kiegészítés, You are not allowed to view links. Register or Login már volt róla szó, ezzel lehet vele könyvtárakat lejátszani.

Köszönöm. Ki fogom próbálni. ;)

Nem elérhető jajfiam

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25557 Dátum: 2012, 04 07, 07:59:28 »
Sziasztok.

Van tapasztalatotok blue mobil sim kártyával?Független omnia 2 nem talál hálózatot.

Kellemes Húsvéti Ünnepeket.

Nem elérhető dodgedart

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung omnia 2
  • PDA ROM: I8000NXXJA1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25558 Dátum: 2012, 04 07, 12:05:54 »
Sziasztok!
Omnia2-esemre feltettem a winvibe zenelejátszót /már töröltem/ és azóta nem lehet semmilyen csengőhangot beállítani, mindig ezt írja ki: "A csengőhangfájl sérült vagy nem érhető el".
Beállt a Samsung tune csengőhangra és kész.
Mi lehet a gond vagy a megoldás?
Köszi

Shatterhand

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25559 Dátum: 2012, 04 07, 20:55:11 »
Melyik mappából lehet kibányászni a gyári (csengő)hangokat ill. képeket?

Nem elérhető wery4

  • Hozzászólások: 4
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: omnia2
  • PDA: Omnia 2
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25560 Dátum: 2012, 04 07, 20:57:28 »
Beszereztem egy O2-őt T-függő...  :'( valami megoldás esetleg???  ;)

Nem elérhető jenoba

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: i8000
  • PDA ROM: i8000nxxjg5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25561 Dátum: 2012, 04 08, 16:18:38 »
Üdv Mindenkinek                                                                                                                                                                                       Pár honapja vásároltam egy  i8000 telot A gps sajnos csak külső vevővel működik.Ezenkivül minden megy csak egyre lassabban  A fő tárhelyen nagyon kevés a szabad hely ,és nemtudom hogy hol lehet felszabaditani .Fő csapásként keresek egy önként válalkozót aki válalna egy ROM cserét Bp-Vác környékén /természetesen nem ingyen /

Nem elérhető szentes

  • Hozzászólások: 117
  • Nem: Férfi
  • zseniális matematikus
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Sony XPERIA Z , htc One X, Samsung i900 Omnia
  • PDA ROM: full stock/ 4.1.x
  • Skype: szentespeter
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25562 Dátum: 2012, 04 08, 17:31:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv Mindenkinek                                                                                                                                                                                       Pár honapja vásároltam egy  i8000 telot A gps sajnos csak külső vevővel működik.Ezenkivül minden megy csak egyre lassabban  A fő tárhelyen nagyon kevés a szabad hely ,és nemtudom hogy hol lehet felszabaditani .Fő csapásként keresek egy önként válalkozót aki válalna egy ROM cserét Bp-Vác környékén /természetesen nem ingyen /

Szerintem a szoftverfrissítést meg tudod csinálni. Én is nagyon féltem, nem mertem, de van egy nagyon jó videó, ahol lépésről lépésre bemutatják, hogy hogyan kell csinálni. Én az alapján csináltam és probléma nélkül. Most már bátran flashelgetem. A fogyatkozó tárhelyhez én a ClearTemp nevü programot használom, amivel néha kitakarítom a készüléket. Egyébként mennyi szabad hely van még?
Don't trust me, i will be a doctor

Nem elérhető szentes

  • Hozzászólások: 117
  • Nem: Férfi
  • zseniális matematikus
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Sony XPERIA Z , htc One X, Samsung i900 Omnia
  • PDA ROM: full stock/ 4.1.x
  • Skype: szentespeter
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25563 Dátum: 2012, 04 08, 17:39:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Melyik mappából lehet kibányászni a gyári (csengő)hangokat ill. képeket?

Lejátszóeszköz\Windows
Ha nem akarsz sokáig keresgélni, állítsd be, hogy típus szerint rendezze a fájlokat. Ez el szokott tartani egy darabig (2-3 perc)

A gyári képek a My Documents\My pictures mappában vannak.
Don't trust me, i will be a doctor

Nem elérhető Tündibündi91

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Nő
  • PDA: Samsung omnia 2
  • PDA ROM: *#1234#
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25564 Dátum: 2012, 04 10, 00:49:47 »
Sziasztok! Bár ki aki ezt olvassa :DSegítségre lenne szükségem!Játékokat honnan tudok leszedni?? És az Androidot hogy tudom feltelepíteni?? Előrre is köszönöm és kérlek az infókat erre az email címre elküldeni: You are not allowed to view links. Register or Login :taps:

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25565 Dátum: 2012, 04 10, 06:48:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Bár ki aki ezt olvassa :DSegítségre lenne szükségem!Játékokat honnan tudok leszedni?? És az Androidot hogy tudom feltelepíteni?? Előrre is köszönöm és kérlek az infókat erre az email címre elküldeni: You are not allowed to view links. Register or Login :taps:

Legyél tündibündi és például próbálj meg egy kicsit olvasgatni a kedvünkért ;)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25566 Dátum: 2012, 04 10, 08:28:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Legyél tündibündi és például próbálj meg egy kicsit olvasgatni a kedvünkért ;)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

:D :D :D De igazad van, ahelyett hogy kattintgatnának párat itt a fórumon ahol fent van minden, inkább te küldj nekik infót de nekik nehogy kelljen  :olvass: ...
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9

Nem elérhető peti634

  • Hozzászólások: 7
  • PDA: Samsung Omnia II GT-i8000
  • PDA ROM: WM 6.5 NXXJI1_Rapid_Sense
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25567 Dátum: 2012, 04 10, 10:57:54 »
Üdv. Szeretnék tőletek segítséget kérni.
Van egy O2 telóm, és amikor zenét hallgatok rajta (vagy bármi más fut a háttrébe), és megnyomom a Lock gombot, akkor leáll minden. Gondolom Standby módba lép. A kérdésem hogy hogy lehet ezt kikerülni? Telepítettem az S2U2 progit, de nem segített bármit állítottam át benne.
A felnyitás utána jött csak elő az S2u2, szóval még őt is lezárta. Rom gond lenne? Esetleg nem lehetne kitörölni azt a progit ami ezt teszi, vagy megváltoztatni a gomb tulajdonságát át Hook-olva.
 Légyszi segítsetek.

Nem elérhető peti634

  • Hozzászólások: 7
  • PDA: Samsung Omnia II GT-i8000
  • PDA ROM: WM 6.5 NXXJI1_Rapid_Sense
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25568 Dátum: 2012, 04 10, 12:50:05 »
szerk:
megnéztem, minden progi megy (MyMobiler ugye ezzel gépről tudom nézni a telót), a lejátszó is fút, viszont csak a hang tűnik el. A TCPMP rendesen megy tovább a zene, csak egyszerűen nincs hangja. Ötlet?

Nem elérhető szentes

  • Hozzászólások: 117
  • Nem: Férfi
  • zseniális matematikus
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Sony XPERIA Z , htc One X, Samsung i900 Omnia
  • PDA ROM: full stock/ 4.1.x
  • Skype: szentespeter
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25569 Dátum: 2012, 04 10, 14:44:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
szerk:
megnéztem, minden progi megy (MyMobiler ugye ezzel gépről tudom nézni a telót), a lejátszó is fút, viszont csak a hang tűnik el. A TCPMP rendesen megy tovább a zene, csak egyszerűen nincs hangja. Ötlet?

Most próbáltam ki én is, és nekem is leáll a hang. Azelőtt viszont értetlenül állok, hogy miért TCPMP-t használsz zenelejátszáshoz, holott a beépített Media Player (nem a windowsos, hanem a samsungos) sokkal jobb.(SRS Wow HD) A TCPMP-t én CSAK  filmnézésre használom, mert szerintem kicsit nehézkes program.
Don't trust me, i will be a doctor

Nem elérhető peti634

  • Hozzászólások: 7
  • PDA: Samsung Omnia II GT-i8000
  • PDA ROM: WM 6.5 NXXJI1_Rapid_Sense
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25570 Dátum: 2012, 04 10, 16:30:43 »
a Touch playerre gondolsz? Nem a legjobb szerintem (csak album szerint lehet lejátszani, vagyis én ahogy eddig megnéztem)
Most néztem meg a Nitrogen Playert, egész jónak tűnik, de ennek is ugyan ez a gondja. Van még az S2p, az is működik, viszont ott is album szerint lehet lejátszani. Ti mit használtok még?

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25571 Dátum: 2012, 04 10, 19:28:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
a Touch playerre gondolsz? Nem a legjobb szerintem (csak album szerint lehet lejátszani, vagyis én ahogy eddig megnéztem)
Most néztem meg a Nitrogen Playert, egész jónak tűnik, de ennek is ugyan ez a gondja. Van még az S2p, az is működik, viszont ott is album szerint lehet lejátszani. Ti mit használtok még?
Pocket Player

Nem elérhető ephialtes

  • Hozzászólások: 4
  • PFC Fan
  • PDA: xperia arc s
  • PDA ROM: gyári
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25572 Dátum: 2012, 04 11, 07:43:38 »
Én is ezzel a problémával küzdök, mint többen is előttem. Nekem azt a tippet adták picit feljebb látható is, hogy a tocket playerhez egy updatet kell feltolni. Nem volt rossz a tipp, de sajna azóta kiderült, hogy nem működik, mert a rom típusa nem egyezik meg, és csak részben fogadta el. Elég kis részben. Kíváncsian várom, hogy mi lesz ennek az eredménye, mert egy elég régi készülék, és nem hiszem el, hogy nem lehet valahogy kiküszöbölni ezt a gondot.

Nem elérhető peti634

  • Hozzászólások: 7
  • PDA: Samsung Omnia II GT-i8000
  • PDA ROM: WM 6.5 NXXJI1_Rapid_Sense
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25573 Dátum: 2012, 04 11, 10:14:01 »
leszedtem a Pocket Player-t, mert nekem nem volt telepítve, és ez is működik.
Szerintem a TCPMP, és a hozzá hasonló programok valami eseménytől függenek. Ha megnyomod a gombot ez az esemény be is következik. A konkurens, vagy nagyobb prioritású programok már leszarják ez az eseményt, és így is megy a zene.
Bár lehet nem egy esemény, csak a rendszer veszi le a hangját, ha nem olyan.
És furcsa hogy az S2U2 se tud vele mit kezdeni, hiába be van állítva hogy írja felül a gyárit, vagy ne zárja a rendszert, maga az S2U2 se hajlandó előjönni lezáráskor (mivel amikor visszakapcsolod látszik hogy akkor jön elő, kösz...). Gondolom valami progit indíthat el amikor megnyomod a gombot, esetleg ezt le lehetne cserélni? Rapid-ot kellene megkérdezni.

Nem elérhető vizslakutya

  • Hozzászólások: 76
  • Navigáció / Navigation: Primo
  • PDA: samsung omnia II + ZTE Skate
  • PDA ROM: I8000nxxjh1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25574 Dátum: 2012, 04 11, 20:37:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
leszedtem a Pocket Player-t, mert nekem nem volt telepítve, és ez is működik.
Szerintem a TCPMP, és a hozzá hasonló programok valami eseménytől függenek. Ha megnyomod a gombot ez az esemény be is következik. A konkurens, vagy nagyobb prioritású programok már leszarják ez az eseményt, és így is megy a zene.
Bár lehet nem egy esemény, csak a rendszer veszi le a hangját, ha nem olyan.
És furcsa hogy az S2U2 se tud vele mit kezdeni, hiába be van állítva hogy írja felül a gyárit, vagy ne zárja a rendszert, maga az S2U2 se hajlandó előjönni lezáráskor (mivel amikor visszakapcsolod látszik hogy akkor jön elő, kösz...). Gondolom valami progit indíthat el amikor megnyomod a gombot, esetleg ezt le lehetne cserélni? Rapid-ot kellene megkérdezni.
Nálam jelenleg a Mortplayer van fent,ha a gombbal zárom be, akkor elnémul,ha viszont a képernyőn zárom le,akkor fut tovább,aztán szép csendben  elsötétedik a képernyő.
Nekem  szám,,album szerint is keres a Mort.
"vizslát mindenkinek"