2024, 09 20, 12:51:17

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1233898 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25500 Dátum: 2012, 03 28, 13:35:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Segítsetek kérlek!! Hogyan tudom letiltani,hogy magától felmenjen az internetre az Omniam? Előre is köszönöm!Ádám
Visszaolvasnál egyet? :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető ko_la

  • Hozzászólások: 53
  • Navigáció / Navigation: IGO8.3.4.117940
  • PDA: I8000
  • PDA ROM: PDA:RAPIDJJ1, CSC:JG1,Telefon:JJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25501 Dátum: 2012, 03 28, 16:16:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Segítsetek kérlek!! Hogyan tudom letiltani,hogy magától felmenjen az internetre az Omniam? Előre is köszönöm!Ádám

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25502 Dátum: 2012, 03 28, 21:15:14 »
Ha valakit érdekelne O2 alkatrész, bontom a meglévőt: You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25503 Dátum: 2012, 03 28, 21:20:54 »
Valaki megdobna ezzel a cab-fájlal i8000nxxjd1_chome.cab ? Mert ahány linket találtam az mind halott :(
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9

Nem elérhető sz.roland76

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25504 Dátum: 2012, 03 29, 02:16:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valaki megdobna ezzel a cab-fájlal i8000nxxjd1_chome.cab ? Mert ahány linket találtam az mind halott :(

You are not allowed to view links. Register or Login

Talán ez ????
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25505 Dátum: 2012, 03 29, 07:57:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Talán ez ????

Sajnos ez átverés, ezt találtam én is magamtól... Le kell tölteni egy programot és abban "megkeresheted" bár se híre se hamva nincs ott a chome-nak :(
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9

Nem elérhető dandon

  • Hozzászólások: 3
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung GT-i8000 Omnia II
  • PDA ROM: i8000tmhil3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25506 Dátum: 2012, 03 31, 22:01:20 »
Hali

Eltűnt a töltésjelző ikon a képernyőről, már kerestem a fórumban, hogy lehet visszatenni de nem találtam.
Valaki segíthetne. Előre is köszi.

Ui: RAid féle rom van a készüléken.
 

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25507 Dátum: 2012, 04 01, 00:45:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali

Eltűnt a töltésjelző ikon a képernyőről, már kerestem a fórumban, hogy lehet visszatenni de nem találtam.
Valaki segíthetne. Előre is köszi.

Ui: RAid féle rom van a készüléken.

Rapid-ra gondolsz? És melyik ROM a JJ1-es?
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9

Nem elérhető wynny

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Sony Xperia SP
  • PDA ROM: 4.1.2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25508 Dátum: 2012, 04 01, 02:56:01 »
Sziasztok!
Itt nálatok is annyira új vagyok mint a winmobil használatában :D
de problémám van...
Samsung Omnia 2-m van--->I8000NXXJI1 ez pontosabban, és az vele a legnagyobb baj hogy a kamera fireware frissitést kér, am addig tiszta hogy frissiteni, de hogyan? mert a szokványos dugd fel és telepitsd(NOKIA, ami a legegyszerűbb ügye) nem megy :D:D és kiidegel :D
kérlek segitsetek, előre is köszik!
Wynny

Nem elérhető dandon

  • Hozzászólások: 3
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung GT-i8000 Omnia II
  • PDA ROM: i8000tmhil3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25509 Dátum: 2012, 04 01, 09:15:24 »
Igen a JJ1-es rom van rajta.

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25510 Dátum: 2012, 04 01, 11:10:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen a JJ1-es rom van rajta.

Nem x-elted be véletlenül az óra beállításainál, hogy az  órát jelezze ki mindig a jobb felső sarokban? Mert ha igen akkor az az oka.
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9

Nem elérhető dandon

  • Hozzászólások: 3
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung GT-i8000 Omnia II
  • PDA ROM: i8000tmhil3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25511 Dátum: 2012, 04 01, 12:51:01 »
De, már vissza is jött. A szemét...


Köszi

Nem elérhető Krisztian156

  • Hozzászólások: 153
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO 8
  • PDA: HTC Sensation
  • PDA ROM: ViperS 1.6.3&Sultan kernel
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25512 Dátum: 2012, 04 01, 12:58:44 »
Sziasztok!

Ha lecserélem a gyári T-s romot Rapidéra akkor miért nem lesz független a teló?
Külön kell még függetleníteni?
Alfa Romeo Cuore Sportivo

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25513 Dátum: 2012, 04 01, 13:14:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Ha lecserélem a gyári T-s romot Rapidéra akkor miért nem lesz független a teló?
Külön kell még függetleníteni?
Igen külön kell, mert az oprendszert vezérlő rom és a telefon függősége két különböző dolog.

Nem elérhető wynny

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Sony Xperia SP
  • PDA ROM: 4.1.2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25514 Dátum: 2012, 04 01, 15:24:26 »
Sziasztok úrja!
Mióta írtam eltel jó pár óra :D, de válasz nem jött, gondolom azért mert nem voltam túl egyértelmű...valószínű mert a párom mögöttem aludt és nem akartam írni, de most leírok mindent.

PDA: I8000NXXJI1
CSC: I8000XEHJI1
Telefon: I8000XXJF1
WM 6.5 CE OS 5.2.23103(build 23103.5.3.3)

A probléma ami jelenleg nálam fennáll, az hogy a kényképező nem működik, ezt irja ki: Frissitse a készülék firmware-jét
Ez addig oké hogy frissítenem kell, DE, mivel eltelt jó pár óra, rengeteget olvastam(kihullik a szemem mindjárt), és kutattam.
A végeredmény az lett hogy ha odakerül a sor, gond nélkül fel tudnál frissíteni Win7 64bit-en is(mert az van), de sajnos nem tudtam több száz oldalon keresztűl sem kisilavizálni, hogy melyik ROM és egyéb cucc kéne még lekapkodnom, hogy minden működjön rajta, a másik hogy honnan, mert normális, élő linket sem találtam.
Kérlek, segítsetek abban, hogy tudjak leszedni, ehhez a telóhoz illő romot, amitől rendbejön a kamera, és egyéb apróbb hibái, és végre kiélvezhessem adottságait :)
Válaszotokat elöre is köszönöm.

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25515 Dátum: 2012, 04 01, 15:37:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok úrja!
Mióta írtam eltel jó pár óra :D, de válasz nem jött, gondolom azért mert nem voltam túl egyértelmű...valószínű mert a párom mögöttem aludt és nem akartam írni, de most leírok mindent.

PDA: I8000NXXJI1
CSC: I8000XEHJI1
Telefon: I8000XXJF1
WM 6.5 CE OS 5.2.23103(build 23103.5.3.3)

A probléma ami jelenleg nálam fennáll, az hogy a kényképező nem működik, ezt irja ki: Frissitse a készülék firmware-jét
Ez addig oké hogy frissítenem kell, DE, mivel eltelt jó pár óra, rengeteget olvastam(kihullik a szemem mindjárt), és kutattam.
A végeredmény az lett hogy ha odakerül a sor, gond nélkül fel tudnál frissíteni Win7 64bit-en is(mert az van), de sajnos nem tudtam több száz oldalon keresztűl sem kisilavizálni, hogy melyik ROM és egyéb cucc kéne még lekapkodnom, hogy minden működjön rajta, a másik hogy honnan, mert normális, élő linket sem találtam.
Kérlek, segítsetek abban, hogy tudjak leszedni, ehhez a telóhoz illő romot, amitől rendbejön a kamera, és egyéb apróbb hibái, és végre kiélvezhessem adottságait :)
Válaszotokat elöre is köszönöm.
Romcsere előtt, ha még nem tetted meg, mindenképpen próbálj meg egy hard resetet! Előtte készíts mentést a fontosabb adatIdról, SPB Backup... stb!Egyébként van elég szabad hely a készülékeden (main storage), mert akkor is szokott furcsa dolgokat művelni a kamera, ha nincs?

Nem elérhető wynny

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Sony Xperia SP
  • PDA ROM: 4.1.2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25516 Dátum: 2012, 04 01, 15:41:55 »
köszi a választ:), megnézem azt hogy hogyan mükszik, meg mit kell csinálni :D
am nem nagyon van mit lementeni mert letakaritottam a telót(az elöző tulaj után képek egyebek)....vagy ezeken kivül kell még valamit menteni?

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25517 Dátum: 2012, 04 01, 15:58:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
köszi a választ:), megnézem azt hogy hogyan mükszik, meg mit kell csinálni :D
am nem nagyon van mit lementeni mert letakaritottam a telót(az elöző tulaj után képek egyebek)....vagy ezeken kivül kell még valamit menteni?
Ha még nem laktad be akkor nem nagyon, Egyébként névjegyzék, sms-ek, naptár... ilyenekre gondolok.Az SPB Backup progival szinte mindent le tudsz menteni, tudom ajánlani.

Nem elérhető wynny

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Sony Xperia SP
  • PDA ROM: 4.1.2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25518 Dátum: 2012, 04 01, 16:08:22 »
hát meglett a reset, de ugyanúgy nem jó a kamera, szal frissiteni kéne gondolom, de melyik verziót és honnan szedjem le? mert ezt nem találtam sehol.
semmi extra nem kell, magyar legyen és működjön minden, nem nagy igény :D :)

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25519 Dátum: 2012, 04 01, 16:20:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
hát meglett a reset, de ugyanúgy nem jó a kamera, szal frissiteni kéne gondolom, de melyik verziót és honnan szedjem le? mert ezt nem találtam sehol.
semmi extra nem kell, magyar legyen és működjön minden, nem nagy igény :D :)
Itt az O2 topikban van  "Gyik, faq, beállítási segédlet" rovatban vannak leírások romoláshoz, rom linkekkel, csak sajna ezek az linkek már halottak.Előbb-utóbb előkerűl egy rendszergazda és megmondja honnan lehet leszedni.Vagy itt van a  Romolda is, nézz szét ott!

Nem elérhető wynny

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Sony Xperia SP
  • PDA ROM: 4.1.2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25520 Dátum: 2012, 04 01, 16:26:39 »
ott nézegettem a legtöbbet :D, irtak ott is, azt irták hogy magyaron ez a verzió nem túl nyerő, szal 10 perc neki a nyelvállitás, minnyárt kiderül.....ha nem megy kitekerem a procija nyakát :D

Nem elérhető Krisztian156

  • Hozzászólások: 153
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO 8
  • PDA: HTC Sensation
  • PDA ROM: ViperS 1.6.3&Sultan kernel
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25521 Dátum: 2012, 04 01, 16:31:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen külön kell, mert az oprendszert vezérlő rom és a telefon függősége két különböző dolog.

És nehéz függetleníteni?
Alfa Romeo Cuore Sportivo

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25522 Dátum: 2012, 04 01, 16:41:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ott nézegettem a legtöbbet :D, irtak ott is, azt irták hogy magyaron ez a verzió nem túl nyerő, szal 10 perc neki a nyelvállitás, minnyárt kiderül.....ha nem megy kitekerem a procija nyakát :D
Akkor egy helyen folytassuk csak tovább :) Szóval magyarul szeretnéd használni, vagy angolul?
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető wynny

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Sony Xperia SP
  • PDA ROM: 4.1.2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25523 Dátum: 2012, 04 01, 16:44:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor egy helyen folytassuk csak tovább :) Szóval magyarul szeretnéd használni, vagy angolul?

lehetőleg magyarul :)

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25524 Dátum: 2012, 04 01, 16:56:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
lehetőleg magyarul :)
Ebben az esetben fel kellene raknod egy teljes gyári romot, magyarból a legfrissebb a JJ1-es. 3 fájlra lesz szükséged hozzá, egy .mst, egy .csc, és egy .bin.
Az MST fájlt 4 részben tudod letölteni: You are not allowed to view links. Register or Login, You are not allowed to view links. Register or Login, You are not allowed to view links. Register or Login, You are not allowed to view links. Register or Login.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezeket kellene felraknod, a video és a szükséges egyéb fájlok, You are not allowed to view links. Register or Login találhatók a folyamathoz.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!