2024, 09 21, 06:43:16

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1234066 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25125 Dátum: 2012, 01 13, 09:35:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Omnia 2-re létezik műholdkereső (satfinder) program???????? :ima:

Phj programja a Smart.exe sokminden más mellett képes a műholdakat is megmutatni. You are not allowed to view links. Register or Login
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető Zsolt73

  • Hozzászólások: 67
  • Nem: Férfi
  • Érdeklődő
  • Navigáció / Navigation: Még nincs...
  • PDA: Samsung Galaxy S8
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25126 Dátum: 2012, 01 14, 08:16:45 »
Sziasztok! Az Omniámról szeretném a telefon számokat a gépre menteni,de sehogyan sem sikerül! Le írná valaki a folyamatát?
Köszönöm!
A szemem világa rég megtanított csalódni, csalóknak ez csodaország,nekem meg csak valódi.

Nem elérhető bondoradam

  • Hozzászólások: 14
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: google
  • PDA: iphone 6 16gb
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25127 Dátum: 2012, 01 14, 10:02:05 »
Sziasztok.az lenne a kérdésem hogy az omnia 2-n hol tudom beállítani a képernyő automatikus elfordulását?

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25128 Dátum: 2012, 01 14, 22:14:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok.az lenne a kérdésem hogy az omnia 2-n hol tudom beállítani a képernyő automatikus elfordulását?
AYou are not allowed to view links. Register or Login találtam ezeket:

- You are not allowed to view links. Register or Login

- You are not allowed to view links. Register or Login

- You are not allowed to view links. Register or Login  Orientation Detection
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Zsolt73

  • Hozzászólások: 67
  • Nem: Férfi
  • Érdeklődő
  • Navigáció / Navigation: Még nincs...
  • PDA: Samsung Galaxy S8
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25129 Dátum: 2012, 01 15, 16:01:53 »
Sziasztok! Az Omniámról szeretném a telefonszámokat a gépre menteni,de sehogyan sem sikerül! Leírná valaki a folyamatát?
Köszönöm!
A szemem világa rég megtanított csalódni, csalóknak ez csodaország,nekem meg csak valódi.

Nem elérhető Jamis

  • Hozzászólások: 81
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo
  • PDA: HTC One SV
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25130 Dátum: 2012, 01 15, 18:41:40 »
Sziasztok!

Tudom, hogy nem itt van a helye a kérdésemnek, de sajnos a Smart.exe topikban nem túl nagy a mozgolódás. Éppen ezért remélem, itt kapok valakitől választ a kérdéseimre.
1. A képernyő forgatásnál, ha beállítom pl. a 90 fok-ot, nem marad úgy.
2. Az FM Radio rész nem működik olyan formán ahogy az a leírásban látható. Mindig a Samsungos rádió jön elő. (azt írja ki, hogy "Pleasae install the Samsung SDK v2 first!!") Telepítve van a SSBubbleLevel_InstallerV2.1.CAB file.
3. Mióta fel van telepítve a progi, baromira merül az aksi, ha a HSDPA/HSUPA engedélyezve van.
Volna valakinek ötlete, mi lehet a probléma?

Előre is köszi.
Üdv. Jamis

Nem elérhető duhonyizoli

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung I8000
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25131 Dátum: 2012, 01 15, 21:14:03 »
Üdv mindenkinek!
Olyan gonodm van egy omnia 2essel hogy kéne rá egy rom, mivel most tmobilost tettek rá a szervizben, de így nem lehet neteznem mivel telenoros vagyok. Tehát csak a web n walkos net megy az meg nekem nem pálya, ezért el kell h távolítsam ezt a wm6.5öt mivel am is idegel a tmobilos téma.
Kéne nekem hozzá rom ami fixen jó nem baj ha nem magyar de örülnék magyarnak is csak gyári legyen nem függjön szolgáltatótól vagy ha függ akkor telenoroso legyen.
PDA: I8000NXXIL3
CSC: I8000TMHIL3
Telefon: I8000BOIL1
erre kéne vmi okossság.
Köszi a segítséget előre is.
Minden jót.

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25132 Dátum: 2012, 01 17, 18:02:17 »
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni! Főleg akinek gyári JJ1es vagy JI1-es ROM van feltéve, azt szeretném kérni hogy telepítsék fel a RapidRead (Olyan mint Androidon a Tapatalk ) nevű programot(xda-ról lelehet tölteni) és próbálják ki hogy nekik működik-e! Nekem addig működik hogy itt a fórumon a windows mobile belül a samsungosra rátapintok és kilép hibával a program!
Azért kérem mert nem szeretném emiat újra rakni az egész ROM-omat másrészt pl az OrientationDetection sem működik!

Előre is köszönöm!

Nem elérhető Gülredy

  • Hozzászólások: 16
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: PDA:NXXJI1 CSC:XEUJI1 P:XXJF1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25133 Dátum: 2012, 01 19, 13:05:43 »
Egy olyan programot keresnék ami segítségével fel tudom venni a hívások beszélgetését. (call recorder)

6.5.3-as romom van a VITO Audio Notes Touch nem működik, pontosabban működik csak rosszul. Felveszi a hangot de az visszahallgathatatlan, mert olyan mintha fel lenne gyorsítva a beszélgetés és egymásból kezdődnek a mondatok! Ráadásul nem is a teljes beszélgetést veszi fel!

Tud valaki egy működő programot?

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25134 Dátum: 2012, 01 19, 15:29:30 »
Öcsém, ma reggel repült az Omniám legalább 2 métert :) És semmi baja nem lett, még 1 darab karc se :D Imádom ezt a szerkentyűt :P
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25135 Dátum: 2012, 01 19, 20:41:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Öcsém, ma reggel repült az Omniám legalább 2 métert :) És semmi baja nem lett, még 1 darab karc se :D Imádom ezt a szerkentyűt :P

Mázli! :D Am nekem kb 1,5métert és nekem sem lett semmi baja.. max kicsit csúnnyábban rezeg azóta.. de semmi baja nem lett..!

Nem elérhető borisz0

  • Hozzászólások: 185
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: SGS2
  • PDA ROM: Slim-4.3.build.2.2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25136 Dátum: 2012, 01 19, 21:53:31 »
Gülredy! A megoldás: Auto Call Recorder

Nem elérhető tekes

  • Hozzászólások: 339
  • PDA: Xiaomi Redmi Note3 Pro
  • PDA ROM: CM13
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25137 Dátum: 2012, 01 20, 23:28:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egy olyan programot keresnék ami segítségével fel tudom venni a hívások beszélgetését. (call recorder)

6.5.3-as romom van a VITO Audio Notes Touch nem működik, pontosabban működik csak rosszul. Felveszi a hangot de az visszahallgathatatlan, mert olyan mintha fel lenne gyorsítva a beszélgetés és egymásból kezdődnek a mondatok! Ráadásul nem is a teljes beszélgetést veszi fel!

Tud valaki egy működő programot?
Nálam többször is volt már fenn a vito, a touch is meg a sima is, és jól működtek, csak 1-2 esetben fordult elő, hogy a beszélgetést nem rögzítette végig.

Nem elérhető Gyurkuc7

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung I8000
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25138 Dátum: 2012, 01 22, 13:39:43 »
Sziasztok.
Egy kis segítségre lenne szükségem. Még új vagyok a témában, most lett egy ilyen telefonom és megspórolnék többezer hozzászólás végigolvasását. Az vele a problémám, hogy egyszerűen gondol egyet és nem lehet vele hívni. Tárcsázásnál kiírja hogy a "telefon ki van kapcsolva, bekapcsolja?". Automatikusan átvált repülőgép üzemmódra és kész. És engem se lehet hívni, mintha ki lennék kapcsolva, pedig mutatja a hálózatot hogy van. A készülék független, telenoros kártyával használnám. Csináltam rajta hardresetet is és ugyanez.  Mondták hogy az akkumulátorom fog kipusztulni. Lehetséges? Ha fullra feltöltöm működik, de egy-két óra múlva már megint ugyanaz, pedig a töltöttség még mindig megvan. Átvágtak a készülékkel?
Válaszaitokat előre is köszönöm!

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25139 Dátum: 2012, 01 22, 14:26:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok.
Egy kis segítségre lenne szükségem. Még új vagyok a témában, most lett egy ilyen telefonom és megspórolnék többezer hozzászólás végigolvasását. Az vele a problémám, hogy egyszerűen gondol egyet és nem lehet vele hívni. Tárcsázásnál kiírja hogy a "telefon ki van kapcsolva, bekapcsolja?". Automatikusan átvált repülőgép üzemmódra és kész. És engem se lehet hívni, mintha ki lennék kapcsolva, pedig mutatja a hálózatot hogy van. A készülék független, telenoros kártyával használnám. Csináltam rajta hardresetet is és ugyanez.  Mondták hogy az akkumulátorom fog kipusztulni. Lehetséges? Ha fullra feltöltöm működik, de egy-két óra múlva már megint ugyanaz, pedig a töltöttség még mindig megvan. Átvágtak a készülékkel?
Válaszaitokat előre is köszönöm!

Frissíts ROM-ot! Olvass utána a Romolda topicban!

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25140 Dátum: 2012, 01 22, 18:21:54 »
Azt hittem engem már nem érhet meglepetés az O2-vel kapcsolatban, de tévedni ugyebár emberi dolog :) Ma megpróbáltam felrakni Rapid JI1-es ROM-jára az AMNI csc-t angolul, hogy legyen Orange-os. Minden ment rendben egészen addíg amíg nem kérte a PIN-t, ugyanis észrevettem hogy a menü a bal felső sarokban van. Első gondolatom az volt hogy mi a  censored  történt. Megnéztem a start-ban az információkat és JJ1-es rom van rajta. Na ez mi a franc?! (Se az mst-t nem tallóztam be sem a PDA-t, csak a csc-t frissítettem :D )
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25141 Dátum: 2012, 01 22, 20:39:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azt hittem engem már nem érhet meglepetés az O2-vel kapcsolatban, de tévedni ugyebár emberi dolog :) Ma megpróbáltam felrakni Rapid JI1-es ROM-jára az AMNI csc-t angolul, hogy legyen Orange-os. Minden ment rendben egészen addíg amíg nem kérte a PIN-t, ugyanis észrevettem hogy a menü a bal felső sarokban van. Első gondolatom az volt hogy mi a  censored  történt. Megnéztem a start-ban az információkat és JJ1-es rom van rajta. Na ez mi a franc?! (Se az mst-t nem tallóztam be sem a PDA-t, csak a csc-t frissítettem :D )

 :taps: Vagyis akkor Te cseszed el ha jól értem?! Am utána gondolom betallóztad a többi részét is a ROM-nak és utána jó lett nem? :)

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25142 Dátum: 2012, 01 23, 01:37:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
:taps: Vagyis akkor Te cseszed el ha jól értem?! Am utána gondolom betallóztad a többi részét is a ROM-nak és utána jó lett nem? :)

Nem érted?! JI-es ROM-om volt fennt aztán meg meg akartam nézni hogy milyen az Orange-os csicsa, ezért csak a csc-t frissítettem (AMNIJ) és mikor újraindult a ROM már JJ1-es volt XD. Persze azóta helyrehoztam de elég furi, hogy hogyan lett JI1-ből JJ1, ha a ROM-hoz nem nyúltam csak a csc-t cseréltem :D
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25143 Dátum: 2012, 01 23, 08:54:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem érted?! JI-es ROM-om volt fennt aztán meg meg akartam nézni hogy milyen az Orange-os csicsa, ezért csak a csc-t frissítettem (AMNIJ) és mikor újraindult a ROM már JJ1-es volt XD. Persze azóta helyrehoztam de elég furi, hogy hogyan lett JI1-ből JJ1, ha a ROM-hoz nem nyúltam csak a csc-t cseréltem :D

Óóóóó értem!!!! Bocs kicsit dinnye voltam..! Na igen ezt marha érdekes.. :D :D Na és bosszantó is lett volna ha az ember nem csinál előtte biztonsági mentést... >:(

más..
Nem tudtok olyan programot amivel be lehet állítani hogy mondjuk minden nap reggel 8kor bekapcsoljon a bluetooth, vagy a wifi.. meg ilyesmiket be lehetne állítani!?

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25144 Dátum: 2012, 01 23, 10:52:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Óóóóó értem!!!! Bocs kicsit dinnye voltam..! Na igen ezt marha érdekes.. :D :D Na és bosszantó is lett volna ha az ember nem csinál előtte biztonsági mentést... >:(

más..
Nem tudtok olyan programot amivel be lehet állítani hogy mondjuk minden nap reggel 8kor bekapcsoljon a bluetooth, vagy a wifi.. meg ilyesmiket be lehetne állítani!?
A program neve : CTScheduler

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25145 Dátum: 2012, 01 23, 13:15:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A program neve : CTScheduler

Köszönöm szépen! :ok:
SKSchema_v1.2.19-et néztem még ki is próbáltam a 14napos próba verziót nagyon jó az is!

Nem elérhető borisz0

  • Hozzászólások: 185
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: SGS2
  • PDA ROM: Slim-4.3.build.2.2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25146 Dátum: 2012, 01 23, 19:12:47 »
sziasztok!

kis segítséget kérnék!
a legutóbbi rom frissítésnél nálam is eldobta az o2 a bluetooth mac adress-t.
kreáltam helyette valamit, de nem sikerült tökéletesen, mert egyes eszközökkel még nem kommunikál.
írnátok példákat, hogy kinél, hogy néz ez ki (főleg a formátum érdekel)

mármint, hogy számot betű vagy betűt szám követ vagy mégis, hogy alakul ez?
pl
A1:B2:C3:D4

Előre is kösz!


Nem elérhető 93andris93

  • Hozzászólások: 83
  • Navigáció / Navigation: Samsung I8000 Omnia2
  • PDA: Samsung I8000 Omnia2
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
  • Skype: thomson9993
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25147 Dátum: 2012, 01 23, 19:56:40 »
HEllo!
 Most vettem egy 8gb-s micro sd-t , a telefon látja le is formáztam a  kártyát, de a gépem nem látja :(  ha kiveszem a kártyát akkor látja a telefonomat, de ha belerakoma kártyát akkor nem lát semmit :(  ötletek?

Megoldva :D

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25148 Dátum: 2012, 01 23, 22:13:46 »
Sziasztok! Nem tudja valaki hogy Rapid Romján miért nem működnek a szenzorok némejik alkalmazásnál? pl touchlockpro, pocketshield, oriental detection..
se a fény se a mozgás szenzorra nem reagálnak..

PocketShield-ben nem tudja valaki a megoldást arra hogy ha beállítok egy témát és utána nyomok egy lockot akkor ball alul lesz egy felold felirat utána rátapintok és előjön egy képernyő ahol szintén egy feloldás feliratra kell tapintanom a képernyő közepén.. a témát meg sem jeleníti..

Előre is köszönöm!

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25149 Dátum: 2012, 01 24, 09:08:44 »
Javítom az előző hozzászólásomat! Az oriental detection működik bár a Naked ROMal nem ment! A többi proginál viszont nem mennek a fény szenzorok és a mozgás szenzorok sem! :(