2024, 09 21, 08:48:59

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1234084 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető poiuyt

  • Hozzászólások: 8
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung omnia II
  • PDA ROM: NXXJH2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25050 Dátum: 2011, 12 21, 21:12:47 »
Sziasztok! Olvasgattam visszafelé és lenne egy láma kérdésem, mert nem volt számomra egyértelmű. Egy új ROM feltétele függetleníti az O2 telefon részét? Én ugyan nem telefonnak használom, de azért érdekes lehet... csakis szakmai szempontból.  ;)

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25051 Dátum: 2011, 12 21, 21:59:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Olvasgattam visszafelé és lenne egy láma kérdésem, mert nem volt számomra egyértelmű. Egy új ROM feltétele függetleníti az O2 telefon részét? Én ugyan nem telefonnak használom, de azért érdekes lehet... csakis szakmai szempontból.  ;)
Nem függetleníti, az teljesen más módszer (fogalmam sincs milyen módszer, de más :D :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető poiuyt

  • Hozzászólások: 8
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung omnia II
  • PDA ROM: NXXJH2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25052 Dátum: 2011, 12 22, 06:05:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem függetleníti, az teljesen más módszer (fogalmam sincs milyen módszer, de más :D :)

OK, mindent értek.   :)

Más! Ha az akksi 8 óra után, mindenféle használat nélkül (sötét képernyő), 60 %-ot veszít a töltöttségéből, az kakukk? Sejtem az elkerülhetetlent, csak megerősítést szeretnék.

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25053 Dátum: 2011, 12 22, 08:33:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
OK, mindent értek.   :)

Más! Ha az akksi 8 óra után, mindenféle használat nélkül (sötét képernyő), 60 %-ot veszít a töltöttségéből, az kakukk? Sejtem az elkerülhetetlent, csak megerősítést szeretnék.
Nem feltétlen, az is lehet, hogy fut a háttérben valamilyen alkalmazás ami fogyaszt.

Nem elérhető poiuyt

  • Hozzászólások: 8
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung omnia II
  • PDA ROM: NXXJH2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25054 Dátum: 2011, 12 22, 08:48:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem feltétlen, az is lehet, hogy fut a háttérben valamilyen alkalmazás ami fogyaszt.

De ha a Task Manager-ben nem látok semmit, akkor nem is futhat semmi, vagy rosszul gondolom?  :o

Nem elérhető poiuyt

  • Hozzászólások: 8
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung omnia II
  • PDA ROM: NXXJH2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25055 Dátum: 2011, 12 22, 10:21:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
De ha a Task Manager-ben nem látok semmit, akkor nem is futhat semmi, vagy rosszul gondolom?  :o

Bár az tény, hogy a Wifi mindig be van kapcsolva, az lemerítheti ennyire?

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25056 Dátum: 2011, 12 22, 12:10:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bár az tény, hogy a Wifi mindig be van kapcsolva, az lemerítheti ennyire?
A WiFi, GPS, GSM  és a kijelző a legnagyobb fogyasztók.Nálam a WiFi nem megy állandóan, a telefon részt éjszakára lekapcsolom és közel nem használom annyit mint régen, így átlagosan 2-3 naponta kell töltenem.

Nem elérhető poiuyt

  • Hozzászólások: 8
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung omnia II
  • PDA ROM: NXXJH2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25057 Dátum: 2011, 12 22, 12:27:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A WiFi, GPS, GSM  és a kijelző a legnagyobb fogyasztók.Nálam a WiFi nem megy állandóan, a telefon részt éjszakára lekapcsolom és közel nem használom annyit mint régen, így átlagosan 2-3 naponta kell töltenem.

Köszi, ezeket akkor én is kipróbálom.

Nem elérhető rittzo

  • Hozzászólások: 47
  • PDA: Galaxy S5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25058 Dátum: 2011, 12 22, 13:22:44 »
Sziasztok!
Próbáltam rákeresni, de nem találtam ilyen témát, de ha már volt akkor bocsi. Tehát az a bajom, hogy a kijelző belül porosodik. Ezt ki lehet tisztítani, vagy cserélni kell?
rittzo

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25059 Dátum: 2011, 12 22, 20:02:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Próbáltam rákeresni, de nem találtam ilyen témát, de ha már volt akkor bocsi. Tehát az a bajom, hogy a kijelző belül porosodik. Ezt ki lehet tisztítani, vagy cserélni kell?
rittzo

ki lehet tisztítani! Keres youtubon videókat a szétszedésről! Nem nagy cucc, kis érzék kell hozzá de nem vészes!

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25060 Dátum: 2011, 12 22, 23:50:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Próbáltam rákeresni, de nem találtam ilyen témát, de ha már volt akkor bocsi. Tehát az a bajom, hogy a kijelző belül porosodik. Ezt ki lehet tisztítani, vagy cserélni kell?
rittzo

Szétszerelés You are not allowed to view links. Register or Login
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető xyntron1978

  • Hozzászólások: 4
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: omnia 2
  • PDA: omnia 2
  • PDA ROM: rapidnxxjj1 / android 2.2 / winmobile 6.5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25061 Dátum: 2011, 12 23, 19:33:31 »
Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy a omniámat csak headsettel tudom használni, ami nem túl praktikus. Úgy kezdődött, hogy néha ha a zsebembe volt, vagy ilyesmi akkor, hallottam a csippanást, mintha be dugtam volna egy fülest. De persze ez nem történt meg. Néha magától akár az asztalon is elkezdte csinálni. Különösképpen nem zavart, mert telefonálni tudtam vele, igaz egyszer menet közben is bekapcsolt. Régen nagyon sokat hallgattam zenét vele, de manapság már nem jellemző. Gondoltam arra is, hogy egyszerűen lehúzom a nyáklapról a csatlakozót, de a hiba ugyanúgy fennáll. Egyik oldalon olvastam, hogy próbáljam párszor kihúzni bedugni, és közben soft resetet csinálni, az se működött. Nem lehet esetleg valahol a registryben letiltani, vagy fizikailag kikapcsolni ezt a kimenet, mert igazándiból szükségem nem lenne rá, inkább normál használat mellett szeretnék telefonálni.

Nem elérhető isti6

  • Hozzászólások: 13
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung omnia2 (i8000)
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25062 Dátum: 2011, 12 23, 19:34:25 »
Azt szeretném kérdezni facebookhoz tudtok-e valami lyó programot főleg chathez?

Nem elérhető poiuyt

  • Hozzászólások: 8
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung omnia II
  • PDA ROM: NXXJH2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25063 Dátum: 2011, 12 23, 20:18:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi, ezeket akkor én is kipróbálom.

Kikapcsoltam a telo részt, és a Wifit is, így valóban sookal jobban bírja.   :)

Amire még nem jöttem rá, hogy hogyan kell kikapcsolni az SPB-t és visszatérni Windows default-ba.
Szóval nem leszedni akarom, csak néha kikapcsolni, hogy lehet ezt megtenni?

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25064 Dátum: 2011, 12 23, 21:40:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy a omniámat csak headsettel tudom használni, ami nem túl praktikus. Úgy kezdődött, hogy néha ha a zsebembe volt, vagy ilyesmi akkor, hallottam a csippanást, mintha be dugtam volna egy fülest. De persze ez nem történt meg. Néha magától akár az asztalon is elkezdte csinálni. Különösképpen nem zavart, mert telefonálni tudtam vele, igaz egyszer menet közben is bekapcsolt. Régen nagyon sokat hallgattam zenét vele, de manapság már nem jellemző. Gondoltam arra is, hogy egyszerűen lehúzom a nyáklapról a csatlakozót, de a hiba ugyanúgy fennáll. Egyik oldalon olvastam, hogy próbáljam párszor kihúzni bedugni, és közben soft resetet csinálni, az se működött. Nem lehet esetleg valahol a registryben letiltani, vagy fizikailag kikapcsolni ezt a kimenet, mert igazándiból szükségem nem lenne rá, inkább normál használat mellett szeretnék telefonálni.
Meg kéne nézni a csati belsejét, hogy nincs-e beragadva valami szösz az aljába, az szokott ilyeneket produkálni.

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető Imrus

  • Hozzászólások: 187
  • Navigáció / Navigation: iGO 8.4.2
  • PDA: Motorola Defy+
  • PDA ROM: 4.0.4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25065 Dátum: 2011, 12 24, 10:14:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kikapcsoltam a telo részt, és a Wifit is, így valóban sookal jobban bírja.   :)

Amire még nem jöttem rá, hogy hogyan kell kikapcsolni az SPB-t és visszatérni Windows default-ba.
Szóval nem leszedni akarom, csak néha kikapcsolni, hogy lehet ezt megtenni?

Mai nap mutatása  ;)

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25066 Dátum: 2011, 12 24, 10:14:57 »
Boldog Karácsonyi Ünnepeket kívánok minden kedves fórumtársnak! O->-

Nem elérhető galant21

  • Hozzászólások: 1
  • PDA: Samsung Galaxy S3 GT-I9300
  • PDA ROM: R2D2 MIX v9.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25067 Dátum: 2011, 12 24, 18:30:32 »
 Sziasztok lehet nem a legjobb helyen kérdezek.. de hátha valakinek már van ebben tapasztalata..
az omnia 2-esmen a kijelző elsötétült..külső sérülés nincs rajta.. telefon müködik.. az az hallom hogy tudok ide oda lépkedni illetve ki meg be kapcsolni.. csak nem látom hogy mit csinálok  :taps: elvittem a samsung szervizbe az t mondták nem cserélik garanciába.. kérdeztem oks de akkor mennyi lenne a kijelző mondták hogy 20E.. hát ahoz képest én már láttam 10E Ft-ért is neten.. szerintetek hülyeséget csinálnék ha rendelnék 1-et és belerakatnám 1 szerelővel? nem veszitené el a fél éves Samsung garanciáját? illetve. ha valaki tud olcsóbb megoldást az ossza meg velem  :) köszi előre is

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25068 Dátum: 2011, 12 24, 20:28:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok lehet nem a legjobb helyen kérdezek.. de hátha valakinek már van ebben tapasztalata..
az omnia 2-esmen a kijelző elsötétült..külső sérülés nincs rajta.. telefon müködik.. az az hallom hogy tudok ide oda lépkedni illetve ki meg be kapcsolni.. csak nem látom hogy mit csinálok  :taps: elvittem a samsung szervizbe az t mondták nem cserélik garanciába.. kérdeztem oks de akkor mennyi lenne a kijelző mondták hogy 20E.. hát ahoz képest én már láttam 10E Ft-ért is neten.. szerintetek hülyeséget csinálnék ha rendelnék 1-et és belerakatnám 1 szerelővel? nem veszitené el a fél éves Samsung garanciáját? illetve. ha valaki tud olcsóbb megoldást az ossza meg velem  :) köszi előre is

Na, de mivel indokolták, hogy nem cserélik garanciában, ha nincs sérülése a készüléknek? :shock:
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25069 Dátum: 2011, 12 25, 05:23:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na, de mivel indokolták, hogy nem cserélik garanciában, ha nincs sérülése a készüléknek? :shock:
Ezen én is filóztam. Fogyasztóvédelemhez kellene fordulni! Sztem nyugodtan be lehet rakatni egy szervizessel, ezért a garanciáért nem aggódnék, hisz nem ér semmit  :(

Nem elérhető karendi

  • Hozzászólások: 60
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: omnia 2
  • PDA ROM: I8000NXXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25070 Dátum: 2011, 12 25, 10:43:52 »
Sziasztok lehet, hogy amatőr kérdést fogok feltenni, de tényleg nem tudom mit tegyek.(a szerény angol nyelvtudásom miatt is)  Folyamatosan jelez az o2-m hogy kritikusan kevés a memóriám megnéztem a beállításokban, de a saját tárhelyemben több mint 0.5Gb szabad hely van a fő tárhelyem viszont teljesen megtelt(512mb ) pedig nem telepítettem egy programot sem. Nem tudom mi lehet az ami foglalja. Mi a különbség a saját tárhely és a fő tárhely között? Hogyan tudnám törölni a fő tárhelyet? Köszönöm előre is a válaszokat!

Nem elérhető Billy971

  • Hozzászólások: 61
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: Sony Xperia Z2
  • PDA ROM: 5.0.2 Rootolt
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25071 Dátum: 2011, 12 25, 15:49:02 »
Sziasztok.Mindenkinek Kellemes Ünnepeket.
Kérdésem az lenne,hogy a Rapid féle ROM-nál nyelvet váltottam Angolra majd vissza Magyarra és nem a Rapid féle kinézet töltődött be.
Talán valamelyik másik nyelvre főzte rá a doktor úr a cuccost?Vagy én csesztem el valamit?
Verziónál a PDA: I8000NXXIJ6 és nem Rapid.Mitévő legyek?
Köszi a válaszokat

Nem elérhető mazsó

  • Hozzászólások: 53
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung I8000NXXJJ1
  • PDA ROM: I8000XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25072 Dátum: 2011, 12 25, 17:39:37 »
Üdvw mindenkinek!

Olyan kérdésem lenne, hogy lehet megnézni hogy mennyit beszéltek, mennyit használták a telefont. Van erre vmi kód, mint a nokiáknál?
Nagyon köszi!!

Nem elérhető kisember23

  • Hozzászólások: 4
  • PFC Fan
  • PDA: Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25073 Dátum: 2011, 12 27, 14:24:23 »
Sziasztok

Nemrég vettem egy omnia 2-est és olyan problémám van vele, hogy bármilyen alkalmazást letöltök hozzá feltelepítem, de nem indul el. Miért van ez??

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25074 Dátum: 2011, 12 27, 22:13:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok

Nemrég vettem egy omnia 2-est és olyan problémám van vele, hogy bármilyen alkalmazást letöltök hozzá feltelepítem, de nem indul el. Miért van ez??

Kicsit lehetne részletesebben, hogy mit hogyan csinálsz? Kapsz valamilyen hibaüzenetet?
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/