2024, 09 21, 10:45:36

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1234124 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető sz.roland76

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25000 Dátum: 2011, 12 06, 08:47:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni,mégpedig abban hogy az érintőpanel nem reagál pontosan az érintésre és hiába megyek a képernyő kalibrálásra fél óra alatt sem áll be. Ilyenkor mi a teendő? Az segít ha romot frissítek, vagy mindenképp szerviz? Most is főzött rom van rajt, de ha visszarakom a gyári t-mobilost akkor visszaveszik a szervizbe? Előre is köszi annak aki tud nekem segíteni!
Rom frissítés nem fogja megoldani a problémát, de az alábbi trükk igen:

Csinálj egy tök üres szöveges dokumentumot a gépeden pl. welcome.txt, mentsd el, majd nevezd át welcome.not -ra majd másold a memkari gyökerébe a file-t!!

Természetesen ez is csak arra jó, hogy kicsit elodázd a kijelző cserét, mert bizony a tied haldoklik.
Ha garis akkor T mobilos rom vissza és szerviz, ha nem garis akkor mind1 milyen ROM van fent.
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).

Nem elérhető vik177

  • Hozzászólások: 7
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: google maps
  • PDA: Samsung Galaxy S8+, Oneplus 5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25001 Dátum: 2011, 12 06, 17:29:35 »
Sziasztok lenne egy kérdésem.
Szerintetek mitöl lehet az hogy a telefonom automatikusan bekapcsolja a kijelzőt ha hozzáérsz a fülhalgató bemenetéhez, vagy ha megnyomom a telefonfelső részét a samsung felirat környékén.
Válaszotokat előre is köszönöm.    :(

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25002 Dátum: 2011, 12 06, 17:56:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok lenne egy kérdésem.
Szerintetek mitöl lehet az hogy a telefonom automatikusan bekapcsolja a kijelzőt ha hozzáérsz a fülhalgató bemenetéhez, vagy ha megnyomom a telefonfelső részét a samsung felirat környékén.
Válaszotokat előre is köszönöm.    :(
Nincs beragadva némi szösz a fülhallgató bemenet aljába? Az tud érdekes dolgokat csinálni.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető vik177

  • Hozzászólások: 7
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: google maps
  • PDA: Samsung Galaxy S8+, Oneplus 5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25003 Dátum: 2011, 12 06, 18:57:27 »
Nincs már kifujtam porpisztollyal is és akkor is ugyanezt csinálja tovább.

Nem elérhető samlltiger

  • Hozzászólások: 13
  • PDA: I8000 omnia 2
  • PDA ROM: XXJF5/XEHJF4/XXJF1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25004 Dátum: 2011, 12 07, 17:21:35 »
Hello!
Eladó egy független Samsung Omnia 2 8Gb-os, jogtiszta igo 8 navigációval (2gb-os kártyán). A készülék a saját tokjában volt hordva ezért szinte karcmentes. Egy kisebb repedés van a hátlapon a kameragombnál de nem vészes és nem is látszik. Természetesen minden tartozékával együtt! Képeket igény esetén tudok küldeni. Érdeklődni nálam priviben!

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25005 Dátum: 2011, 12 07, 17:49:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hello!
Eladó egy független Samsung Omnia 2 8Gb-os, jogtiszta igo 8 navigációval (2gb-os kártyán). A készülék a saját tokjában volt hordva ezért szinte karcmentes. Egy kisebb repedés van a hátlapon a kameragombnál de nem vészes és nem is látszik. Természetesen minden tartozékával együtt! Képeket igény esetén tudok küldeni. Érdeklődni nálam priviben!
Tedd fel inkább You are not allowed to view links. Register or Login a hirdetésed, kevés O2 tulaj van aki venni akar még egyet  :ok: :p
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető berci0852

  • Hozzászólások: 28
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: omnia 2+galaxy s3+galaxy s2
  • PDA ROM: Passz+passz+i8000nxxjg5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25006 Dátum: 2011, 12 07, 22:31:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Vagy UzardWeb
You are not allowed to view links. Register or Login





Köszönöm szépen!!!!!

Eddig ez a leghasználhatóbb link amit kaptam flash player kapcsán!
Valóban működö ez a dolog csak lassú darabos a lejátszás és nincs hang de mükszik.
Kinai vagy Japán nyelvű ez a böngészö de látok benne fantáziát.
A darabos lejátszásra vagy a hangra nincs vmi ötleted?

Ezek szerint még se felesleges feltenni többször a megválaszolatlan kérdést!


Köszönöm még egyszer!

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25007 Dátum: 2011, 12 07, 23:12:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login




Köszönöm szépen!!!!!

Eddig ez a leghasználhatóbb link amit kaptam flash player kapcsán!
Valóban működö ez a dolog csak lassú darabos a lejátszás és nincs hang de mükszik.
Kinai vagy Japán nyelvű ez a böngészö de látok benne fantáziát.
A darabos lejátszásra vagy a hangra nincs vmi ötleted?

Ezek szerint még se felesleges feltenni többször a megválaszolatlan kérdést!


Köszönöm még egyszer!

Nem rossz de én azért maradok az operáknál!

Nem elérhető berci0852

  • Hozzászólások: 28
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: omnia 2+galaxy s3+galaxy s2
  • PDA ROM: Passz+passz+i8000nxxjg5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25008 Dátum: 2011, 12 08, 15:24:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem rossz de én azért maradok az operáknál!


Maradnék én is szivesebben a jól bevált operánál de sajna nincs flash player friss támogatás már rá és a mostani flash tartalmakat csak f9 felett játsza le.Ez a böngésző se az igazi csupán némi előre lépés fl pl kapcsán ami hajlandóságot mutat a lejátszásra,de vannak benne búgók.

Se baj.Én már feladtam a reményt e progi hajszolása után.

Nem elérhető Frajti

  • Hozzászólások: 300
  • Nem: Nő
  • Romanista
  • PDA: Samsung GT-I8000
  • PDA ROM: PDA: XXJJ1 CSC: XEHJG5 Tel: XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25009 Dátum: 2011, 12 08, 22:20:03 »
Mostanában szarakodott az akksim, mintha kevesebbet bírna. Mondom, hátha egy új ROM segít. Hát nem. Az van, hogy merül, mint állat. Semmit se csinálok és másznak le a kis százalékok. Néha újraindítom, hogy nehogy fusson valami is a háttérben. Most eléggé merült ma, amit tettem vele, telefonálás, és sms. Minimál, és így is du.ra 80%on állt, majd hazaérve kis netezés után, már csak 56-on állt az imént, amikor is restartoltam egyet, erre visszajött 38 %-on. Nem hiszem, hogy ez normális. Létezik, hogy haldoklik az akksi és kezdi feladni. A kicsike március elején lesz két esztendős.
Forza AS ROMA per sempre! :)

Nem elérhető Imrus

  • Hozzászólások: 187
  • Navigáció / Navigation: iGO 8.4.2
  • PDA: Motorola Defy+
  • PDA ROM: 4.0.4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25010 Dátum: 2011, 12 09, 09:21:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hello!
Eladó egy független Samsung Omnia 2 8Gb-os, jogtiszta igo 8 navigációval (2gb-os kártyán). A készülék a saját tokjában volt hordva ezért szinte karcmentes. Egy kisebb repedés van a hátlapon a kameragombnál de nem vészes és nem is látszik. Természetesen minden tartozékával együtt! Képeket igény esetén tudok küldeni. Érdeklődni nálam priviben!

Sztem az árát kiírhatnád, elsősorban úgyis az szerint dönt mindenki  :hmm:

Nem elérhető tulokvidor

  • Hozzászólások: 1
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25011 Dátum: 2011, 12 09, 16:55:36 »
Sziasztok!

Van egy gyári romos Omnia II-m, és biztonsági másolatot szerettem volna csinálni a tartalmáról, amihez is a Kies-t vettem igénybe, létre is jött egy wbu file. Rövidesen ezután realizáltam, hogy a névjegyzékemben lévő nevek  fele eltűnt a hozzájuk tartozó számokkal együtt!! (szerinem azok, akiknél több telefonszám is benne volt a névjegyzékben)

Ezek után szintén a Kies-sel csináltam visszaállítást a wbu file-ból, de a telefonszámok nem jöttek vissza. Viszont Total Commanderrel belenéztem a wbu file-ba, ami - a sok egyéb karakter mellett - már tartalmazza a hiányzó számokat, persze összevissza, nehezen követhetően.

Kérdésem, hogy valahogy meg lehet-e nézni a file-ban "ragadt" telefonszámokat?

Nagyon köszönöm előre is.

Nem elérhető lappyo

  • Hozzászólások: 31
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo8.3/Igo_Primo/Russa
  • PDA: samsung omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
  • Skype: lekvaros.nokedli
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25012 Dátum: 2011, 12 09, 19:59:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mostanában szarakodott az akksim, mintha kevesebbet bírna. Mondom, hátha egy új ROM segít. Hát nem. Az van, hogy merül, mint állat. Semmit se csinálok és másznak le a kis százalékok. Néha újraindítom, hogy nehogy fusson valami is a háttérben. Most eléggé merült ma, amit tettem vele, telefonálás, és sms. Minimál, és így is du.ra 80%on állt, majd hazaérve kis netezés után, már csak 56-on állt az imént, amikor is restartoltam egyet, erre visszajött 38 %-on. Nem hiszem, hogy ez normális. Létezik, hogy haldoklik az akksi és kezdi feladni. A kicsike március elején lesz két esztendős.

Hát...gyanús hogy kuka lesz akksid, de ne aggódj pár forintért hozzádvágnak egy újat!
You are not allowed to view links. Register or Login
Lappyo

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25013 Dátum: 2011, 12 09, 20:54:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Van egy gyári romos Omnia II-m, és biztonsági másolatot szerettem volna csinálni a tartalmáról, amihez is a Kies-t vettem igénybe, létre is jött egy wbu file. Rövidesen ezután realizáltam, hogy a névjegyzékemben lévő nevek  fele eltűnt a hozzájuk tartozó számokkal együtt!! (szerinem azok, akiknél több telefonszám is benne volt a névjegyzékben)

Ezek után szintén a Kies-sel csináltam visszaállítást a wbu file-ból, de a telefonszámok nem jöttek vissza. Viszont Total Commanderrel belenéztem a wbu file-ba, ami - a sok egyéb karakter mellett - már tartalmazza a hiányzó számokat, persze összevissza, nehezen követhetően.

Kérdésem, hogy valahogy meg lehet-e nézni a file-ban "ragadt" telefonszámokat?

Nagyon köszönöm előre is.
Van egy olyan érzésem, hogy itt kevés Kieses emberkét találsz... PimBackuppal és/vagy és SPB Backup-pal kapcsolatban többen is jönnének segíteni.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Frajti

  • Hozzászólások: 300
  • Nem: Nő
  • Romanista
  • PDA: Samsung GT-I8000
  • PDA ROM: PDA: XXJJ1 CSC: XEHJG5 Tel: XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25014 Dátum: 2011, 12 09, 21:20:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát...gyanús hogy kuka lesz akksid, de ne aggódj pár forintért hozzádvágnak egy újat!
You are not allowed to view links. Register or Login

facca. elvileg szept végén egy ismi rendelt nekem rögtön kettőt is, még nem ért ide. majd rákérdezek, mi a hír, és ha semmi, rendeltetek ebből.nem hiszem el, hogy ennyi idő alatt nem éri ide a 800 forintos akksi. :)

köszi a rossz hírt!
Forza AS ROMA per sempre! :)

Nem elérhető Frajti

  • Hozzászólások: 300
  • Nem: Nő
  • Romanista
  • PDA: Samsung GT-I8000
  • PDA ROM: PDA: XXJJ1 CSC: XEHJG5 Tel: XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25015 Dátum: 2011, 12 10, 09:43:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
facca. elvileg szept végén egy ismi rendelt nekem rögtön kettőt is, még nem ért ide. majd rákérdezek, mi a hír, és ha semmi, rendeltetek ebből.nem hiszem el, hogy ennyi idő alatt nem éri ide a 800 forintos akksi. :)

köszi a rossz hírt!

Na, hogy írjak még furcsaságot. Az előző sztori csütörtökről szólt. A következő a péntek lesz, avagy tegnap. Reggel levesz töltőről, semmit nem csinál. Majd pici netezés, furcsállom, még mindig 100-on áll. Restart. 89%. Na, irány meló. Néhány telefon napközben, mire hazaérek 80. Azóta azon van. Most is. Máskor meg simán lerakva is merül. Nem értem ám ezt. :)

Amúgy tapasztalt valaki hasonlót?

egy szar van ezzel, hogy kiszámíthatatlan,  mikor is hagy cserben a telefon. :(
Forza AS ROMA per sempre! :)

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25016 Dátum: 2011, 12 10, 10:48:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na, hogy írjak még furcsaságot. Az előző sztori csütörtökről szólt. A következő a péntek lesz, avagy tegnap. Reggel levesz töltőről, semmit nem csinál. Majd pici netezés, furcsállom, még mindig 100-on áll. Restart. 89%. Na, irány meló. Néhány telefon napközben, mire hazaérek 80. Azóta azon van. Most is. Máskor meg simán lerakva is merül. Nem értem ám ezt. :)

Amúgy tapasztalt valaki hasonlót?

egy szar van ezzel, hogy kiszámíthatatlan,  mikor is hagy cserben a telefon. :(
Minden jel arra mutat, hogy az akksi végleg meg fogja adni magát!Egyelőre "csak" rapszódikus a viselkedése, időnként a belső ellenálása a telepnek megugrik és ilyenkor használattól függetlenűl ezen folyik el az áram.Előbb-utóbb teljesen kifekszik és már töltést sem fog felvenni.Csak a csere a megoldás!

Nem elérhető Frajti

  • Hozzászólások: 300
  • Nem: Nő
  • Romanista
  • PDA: Samsung GT-I8000
  • PDA ROM: PDA: XXJJ1 CSC: XEHJG5 Tel: XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25017 Dátum: 2011, 12 10, 13:28:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Minden jel arra mutat, hogy az akksi végleg meg fogja adni magát!Egyelőre "csak" rapszódikus a viselkedése, időnként a belső ellenálása a telepnek megugrik és ilyenkor használattól függetlenűl ezen folyik el az áram.Előbb-utóbb teljesen kifekszik és már töltést sem fog felvenni.Csak a csere a megoldás!

értem. hát ez így mgé rosszabb hír. de köszi!
Forza AS ROMA per sempre! :)

Nem elérhető lappyo

  • Hozzászólások: 31
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo8.3/Igo_Primo/Russa
  • PDA: samsung omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
  • Skype: lekvaros.nokedli
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25018 Dátum: 2011, 12 10, 19:59:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
értem. hát ez így mgé rosszabb hír. de köszi!

 :shock: VILÁGVÉGE!!!!  :'(
 :)

Amúgy én is vettem már egy akksit hozzá és így mindig van nálam egy pót akksi, ha úgy alakul akkor fogom oszt kicserélem. Pont elfér még a pénztárcámban.
Sőt, láttam az ebay-en hozzá olyan akksit, ami kétszer(de lagalább másfélszer)akkora mint a gyári, vastagságra is több és adnak hozzá másik hátlapot, ami kidudorodik az akksi felett.
Egyébként a megrendelt cuccnak már rég meg kellett volna jönnie még ha az Antarktiszról is rendelte a haverod. Hong-kongból szokott nekem 2hét alatt ideérni a rendelés.
Lappyo

Nem elérhető yau

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: galaxy s8
  • PDA ROM: Nexus 7-5.1 elválló kijelzővel
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25019 Dátum: 2011, 12 12, 06:49:13 »
Köszönöm szépen!!!!!

Eddig ez a leghasználhatóbb link amit kaptam flash player kapcsán!
Valóban működö ez a dolog csak lassú darabos a lejátszás és nincs hang de mükszik.
Kinai vagy Japán nyelvű ez a böngészö de látok benne fantáziát.
A darabos lejátszásra vagy a hangra nincs vmi ötleted?

Ezek szerint még se felesleges feltenni többször a megválaszolatlan kérdést!

Köszönöm még egyszer!

Nem elérhető Frajti

  • Hozzászólások: 300
  • Nem: Nő
  • Romanista
  • PDA: Samsung GT-I8000
  • PDA ROM: PDA: XXJJ1 CSC: XEHJG5 Tel: XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25020 Dátum: 2011, 12 12, 18:00:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
:shock: VILÁGVÉGE!!!!  :'(
 :)

Amúgy én is vettem már egy akksit hozzá és így mindig van nálam egy pót akksi, ha úgy alakul akkor fogom oszt kicserélem. Pont elfér még a pénztárcámban.
Sőt, láttam az ebay-en hozzá olyan akksit, ami kétszer(de lagalább másfélszer)akkora mint a gyári, vastagságra is több és adnak hozzá másik hátlapot, ami kidudorodik az akksi felett.
Egyébként a megrendelt cuccnak már rég meg kellett volna jönnie még ha az Antarktiszról is rendelte a haverod. Hong-kongból szokott nekem 2hét alatt ideérni a rendelés.

egyelőre nem kapok választ attól, aki megrendelte...
Forza AS ROMA per sempre! :)

Nem elérhető vizslakutya

  • Hozzászólások: 76
  • Navigáció / Navigation: Primo
  • PDA: samsung omnia II + ZTE Skate
  • PDA ROM: I8000nxxjh1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25021 Dátum: 2011, 12 13, 16:08:00 »
"Csinálj egy tök üres szöveges dokumentumot a gépeden pl. welcome.txt, mentsd el, majd nevezd át welcome.not -ra majd másold a memkari gyökerébe a file-t!!  "

Köszi a tippet,hasonló gondom van (volt ? ) nekem is,mint  a topictársnak,az általad leírtak valóban sokat javítottak a kijelző érintésén.

Egy kérdés,lezárt telefonnál néha a bejövő hívást nem tudom fogadni,mert egyszerűen nem oldja fel a zárat,ill amikor feloldja ,akkor abban a pillanatban meg is szakítja a hívást,PhonEx van rajta.

"vizslát mindenkinek"

Nem elérhető varesz11

  • Hozzászólások: 4
  • PDA: xxx
  • PDA ROM: xxxx
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25022 Dátum: 2011, 12 13, 17:08:03 »
Üdv!
Az lenne a kérdésem, hogy melyik a legújabb magyar nyelvet tartalmazó gyári rom? Vagy mindegyikben van magyar nyelv? Esetleg valami tipp, hogy melyiket érdemes most feltenni? (még ősrégi nxxil van rajta most) Előre is köszönöm a választ.  :ima: :)

Nem elérhető rainman371

  • Hozzászólások: 7
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Motorola Defy
  • PDA ROM: Android 2.2.2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25023 Dátum: 2011, 12 14, 08:28:24 »
Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem. A problémám, hogy nem tudom összekötni a telefont (Omnia II) a laptoppal. Letöltöttem a Samsung New PC Studio-t, de nem látja a telefont és fordítva sem, pedig az Active Sync-en be van állítva az USB kapcsolat. Amikor rádugom a gépre, akkor a telefon elkezd csatlakozni, majd egy idő után befejezi.

Szeretném lementeni az összes telefonszámot, SMS-t és képet, de nem tudom hogyan.

Tudna nekem valaki segíteni?

Előre is köszönöm!

További kellemes napot!

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25024 Dátum: 2011, 12 15, 16:58:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem. A problémám, hogy nem tudom összekötni a telefont (Omnia II) a laptoppal. Letöltöttem a Samsung New PC Studio-t, de nem látja a telefont és fordítva sem, pedig az Active Sync-en be van állítva az USB kapcsolat. Amikor rádugom a gépre, akkor a telefon elkezd csatlakozni, majd egy idő után befejezi.

Szeretném lementeni az összes telefonszámot, SMS-t és képet, de nem tudom hogyan.

Tudna nekem valaki segíteni?

Előre is köszönöm!

További kellemes napot!

És a gépeden kiírja hogy nem sikerült a csatlakozás? Ha igen akkor nekem is volt már ilyen és én úgy oldottam meg, hogy töröltem az active sync-ből az O2-őt aztán újracsatlakoztattam a laptophoz és beállítottam újra a kapcsolatot és így működik.
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9