2024, 09 23, 09:20:28

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1234566 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23975 Dátum: 2011, 06 28, 14:54:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Helló!

A fekete kocka amiről beszéltem,a kijelző közepén jelenik meg!!
Benne egy fekete arckép telefonnal a kezében!
Azért gondoltam hogy ide a számhoz rendelt képnek kellene megjelenni!
De mivel nincs kép a fekete kocka jelenik meg,amit nem tudok eltüntetni!
Az is furcsa ,hogy amíg a billentyűzár nincs bekapcsolva addig rendesen működik,tehát nincs kocka!!
Viszont a lezárás utáni híváskor már megjelenik!
Valószínűleg vagy egy híváskezelő, vagy egy képernyőzár alkalmazás lesz a ludas. Jó lenne tudni, van-e ilyen telepítve a készülékedre.  :ok:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető farkas16

  • Hozzászólások: 45
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung Omnia GT-i8000 Win 6.5.3
  • PDA ROM: I8000NXXJH2
  • Skype: farkas16
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23976 Dátum: 2011, 06 28, 15:42:45 »
Sziasztok !

Olyan gondom van, hogy nem jelez az Omniam ha smst kapok !
csak megjelenik az üzi tárolóba és ennyi.
Hangja minden be van állítva de nem sikerűl valamiért.
találkozott már valaki ilyennel ?

Kösz

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23977 Dátum: 2011, 06 28, 16:02:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok !

Olyan gondom van, hogy nem jelez az Omniam ha smst kapok !
csak megjelenik az üzi tárolóba és ennyi.
Hangja minden be van állítva de nem sikerűl valamiért.
találkozott már valaki ilyennel ?

Kösz
Igen, amikor 6.5.3 romot magyarul használ valaki  :hmm:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető farkas16

  • Hozzászólások: 45
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung Omnia GT-i8000 Win 6.5.3
  • PDA ROM: I8000NXXJH2
  • Skype: farkas16
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23978 Dátum: 2011, 06 28, 18:06:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, amikor 6.5.3 romot magyarul használ valaki  :hmm:

És megoldás van rá vagy ez ennyi és ....
Igy szomoru vagyok !

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23979 Dátum: 2011, 06 28, 18:58:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
És megoldás van rá vagy ez ennyi és ....
Igy szomoru vagyok !

Frissítsd le angol nyelvel a 6.5.3-as romodat, csak ez az egyetlen megoldás rá!

Nem elérhető nemethtibi

  • Hozzászólások: 18
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: igo
  • PDA: Sony Xperia Z1
  • PDA ROM: 14.2.A.0.290
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23980 Dátum: 2011, 06 28, 20:57:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok !

Olyan gondom van, hogy nem jelez az Omniam ha smst kapok !
csak megjelenik az üzi tárolóba és ennyi.
Hangja minden be van állítva de nem sikerűl valamiért.
találkozott már valaki ilyennel ?

Kösz

You are not allowed to view links. Register or Login
itt a megoldás telepíted és örülsz! :taps:

Nem elérhető farkas16

  • Hozzászólások: 45
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung Omnia GT-i8000 Win 6.5.3
  • PDA ROM: I8000NXXJH2
  • Skype: farkas16
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23981 Dátum: 2011, 06 29, 06:38:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok !

Olyan gondom van, hogy nem jelez az Omniam ha smst kapok !
csak megjelenik az üzi tárolóba és ennyi.
Hangja minden be van állítva de nem sikerűl valamiért.
találkozott már valaki ilyennel ?

Kösz

You are not allowed to view links. Register or Login
itt a megoldás telepíted és örülsz! :taps:

Szia

en nagyon bena vagyok de nem sikerul telepitenem

Nem elérhető skinmouse

  • Hozzászólások: 4
  • PDA: Samsung Galaxy S II + Samsung Omnia II + Mio A702
  • PDA ROM: I9100: XWLP7, I8000: NXXJJ1, A702: AFE0.100
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23982 Dátum: 2011, 06 29, 09:46:50 »
Sziasztok!
Vettem használtan egy második O2-t a családba. Pannonos ROM volt rajta (CSC: I8000PANIK5), de lecseréltem. Az volna a kérdés, hogy vajon eredetileg ez egy SIM lock-os készülék lehetett? Az eladó állítása szerint GSM boltból újonnan és függetlenül vette. Telenornál meg tudják mondani az előéletét? Ha netán volt is rajta, már gondolom lejárhatott a hűségidő, így nem valószínű, hogy letiltanák, de sosem lehet tudni. Ki lehet belőle olvasni valahogy, hogy hálózatfüggő volt-e? Ha jól sejtem, egy egyszerű ROM cserével nem lehet függetleníteni a telefont, tehát valahol máshol tárolódik az infó.
Ha valakinek van ötlete, ne tartsa magában.
Köszi

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23983 Dátum: 2011, 06 29, 17:14:09 »
Jajj de nagy itt a csend...

Mondjon valaki pár hasznos alkalmazást! ;)
Vagy írja le ki mit használ és mire! :ok: :D
Lehet az játék is! :)

Próbáljunk már valami életet hozni ide egy kicsit! :D :D

Én jelenleg TF 3D-t használok Rapid Naked ROM-ján a lock screen-nek S2U2 használok én megvagyok vele elégedve és teljesen jól működik!
start menü removert+Quick menüt használok a +10mega Ram miatt!
Wifi Remote Access ha nincs nálam adatkábel és ha fel vagy lekel szedni valamit a pda-ról a gépre vagy fordítva!
STDict szótár!
PHJ Smart.exe a mobilnet kilövése miatt főként meg a scrollbarok növelése miatt!
Adobe reader 2.0
Office mobile 2010 de nem működik jól csak a world, meg a ppt megy rajta, az excel valamiért nem ha van valakinek normális verziója az kérem írjon privit!

pár alap cuc:
Pocket Total Commander
PIM Backup

Játékok:
Zuma, uno, teeter, Catcha Mouse!

Nem elérhető nemethtibi

  • Hozzászólások: 18
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: igo
  • PDA: Sony Xperia Z1
  • PDA ROM: 14.2.A.0.290
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23984 Dátum: 2011, 06 29, 19:11:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia

en nagyon bena vagyok de nem sikerul telepitenem

soft reset után telepítsd, úgy menni fog.
ne add fel!

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23985 Dátum: 2011, 06 29, 21:52:37 »
Lehet, sőt biztos hogy már volt de sehol sem találom a választ, az opera 10-essel a flesh tartalmakat nem jeleníti meg.. bekapcsoltam a haladó---beépülők-et de csak egy nagy fehér négyzet benne egy lejátszás szimbólummal és hiába tapicskolok rá nem indul el a videó! :( Tudd valaki megoldást? :'(

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23986 Dátum: 2011, 06 29, 22:53:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jajj de nagy itt a csend...

Mondjon valaki pár hasznos alkalmazást! ;)
Vagy írja le ki mit használ és mire! :ok: :D
Lehet az játék is! :)

Próbáljunk már valami életet hozni ide egy kicsit! :D :D

Én jelenleg TF 3D-t használok Rapid Naked ROM-ján a lock screen-nek S2U2 használok én megvagyok vele elégedve és teljesen jól működik!
start menü removert+Quick menüt használok a +10mega Ram miatt!
Wifi Remote Access ha nincs nálam adatkábel és ha fel vagy lekel szedni valamit a pda-ról a gépre vagy fordítva!
STDict szótár!
PHJ Smart.exe a mobilnet kilövése miatt főként meg a scrollbarok növelése miatt!
Adobe reader 2.0
Office mobile 2010 de nem működik jól csak a world, meg a ppt megy rajta, az excel valamiért nem ha van valakinek normális verziója az kérem írjon privit!

pár alap cuc:
Pocket Total Commander
PIM Backup

Játékok:
Zuma, uno, teeter, Catcha Mouse!

Nahát,akkor leheljük az életet?
Én most raktam fel,pár napja Reiben Titanium Skin-jét,sima szolgáltatói ROM-ra teljesen meg vagyok elégedve vele,szép is ,jó is, kis helyen elfér.85-88 mega RAM-al indít,és nem is esik nagyon 60-65 alá. Az időjárásjelentéshez való lokációs kóddal (location code )picit bajlódtam, de aztán meglett ( csak mondom : EUR│HU│HU006│BUDAPEST ... a függőleges vonal ALT 179, illetve a Samu billentyűzeten a SYM kiosztásban ott van. Na ezt azért írtam le,mert én vesződtem vele ,hátha másnak hasznos lesz.) A titanium mellé feltettem egy Main Menu-t,amit valahol errefele találtam leírva.
( Re: Eredeti Omnia2 programok
« Reply #1 Dátum: 2010, 03 23, 19:05:56 » elnézést,nem tudom,hogy kell linket beírni...  You are not allowed to view links. Register or Login ) Hasonlít az eredeti Samu main menühöz, csak a teteje nem egy randa sáv,hanem oldalszámok,és azokkal is lehet lapozni,gyönyörűszép, gyors,mint a villám. Bemásoltam a Windows mappába,felülírtam az eredetit(amit elmentettem),oszt most ez jön elő,ha hívom 
A Reiben-féle (üdv néki  :ima:  :taps: ) Starmenu-remover+quickmenu fenn van,felesleges a komplikált startmenü,és kell a memória +10 megája.

Alap az SKTools, PIM Backup,NoData a fizetős adatforgalom kilövésére.
Mobipocket Reader ebook olvasó. PDF fileokat gyönyörűen konvertálja a Mobipocket Creator(meg a word doc-ot,txt is) PRC formátumba, oszt hadd menjen. Ja fájl konvertálásra egy hasznos oldal: convertfiles.com
EA Games Worms játék:) kukacháború,apropó játék. Ja meg GameBox Board(PDAmill sakk,dáma,reversi), ami az iGo-val jött a kártyán.
Hát ennyire futotta per pillanat ,ami a fórum fellendítését illeti. De még gondolkodom. Ergo sum.  :taps:

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23987 Dátum: 2011, 06 29, 23:02:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Lehet, sőt biztos hogy már volt de sehol sem találom a választ, az opera 10-essel a flesh tartalmakat nem jeleníti meg.. bekapcsoltam a haladó---beépülők-et de csak egy nagy fehér négyzet benne egy lejátszás szimbólummal és hiába tapicskolok rá nem indul el a videó! :( Tudd valaki megoldást? :'(
tegyél fel opera minit,és akkor az internet explorerrel játsza a videókat.közben meg van egy ultragyors és profi böngésződ is,ha épp nem videóznál.
Ja ha csak a youtube-ra gondolsz,van egy spéci youtube alkalmazás, amivel turkálhatsz a jutyubon,és lejátsza a videókat is... keress rá,szerintem vagy itt,vagy a You are not allowed to view links. Register or Login oldalon találtam rá.

Nem elérhető fekacsicsi

  • Hozzászólások: 189
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: samsung omnia2
  • PDA ROM: i800THMIHL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23988 Dátum: 2011, 06 30, 00:06:11 »
sziasztok
1. szerintetek mennyire karcolódik a kijelző fólia nélkül???,nekem eddig volt rajta , de zavart, és most leszedtem:s
2. szerintetek t-mobilba visszaviszem a telefont ,h tiszta por a kijelző, akkor garanciálisan kitisztítják????:o

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23989 Dátum: 2011, 06 30, 00:14:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
tegyél fel opera minit,és akkor az internet explorerrel játsza a videókat.közben meg van egy ultragyors és profi böngésződ is,ha épp nem videóznál.
Ja ha csak a youtube-ra gondolsz,van egy spéci youtube alkalmazás, amivel turkálhatsz a jutyubon,és lejátsza a videókat is... keress rá,szerintem vagy itt,vagy a You are not allowed to view links. Register or Login oldalon találtam rá.

Köszi majd elbíbelődök vele, de még várok hátha valaki tudja hogy mi lehet a baja az opera 10nek! :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok
1. szerintetek mennyire karcolódik a kijelző fólia nélkül???,nekem eddig volt rajta , de zavart, és most leszedtem:s
2. szerintetek t-mobilba visszaviszem a telefont ,h tiszta por a kijelző, akkor garanciálisan kitisztítják????:o

1. ne használd fólia nélkül, Nekem 1éve van meg és már a 2.fólia van rajta mert nagyon karcos lett az első szal biztos hogy fólia nélkül is karcos lesz és csak bánni fogod.. amúgy meg nem értem mi lehet zavaró egy fólián :D :D
2. jó kérdés, megkel próbálni hátha, én is ezen gondolkodtam, hogy vissza viszem a gsm boltba ahol vettem hogy pucolják ki garanciába.. Nekem is kezd egyre jobban poros lenni! (amúgy ezt meg nevetségesnek tartom a samsungtól hogy egy ilyen készüléket ilyen fosul rakjanak össze)..
Amúgy szerintetek ha vissza viszem ezzel a hibajelenséggel belekötnek hogy nem az a ROM van rajta mint amikor megvettem? :hmm: Bár semmibe sem tart vissza rakni a gyárit!

Nem elérhető fekacsicsi

  • Hozzászólások: 189
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: samsung omnia2
  • PDA ROM: i800THMIHL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23990 Dátum: 2011, 06 30, 10:12:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi majd elbíbelődök vele, de még várok hátha valaki tudja hogy mi lehet a baja az opera 10nek! :hmm:

1. ne használd fólia nélkül, Nekem 1éve van meg és már a 2.fólia van rajta mert nagyon karcos lett az első szal biztos hogy fólia nélkül is karcos lesz és csak bánni fogod.. amúgy meg nem értem mi lehet zavaró egy fólián :D :D
2. jó kérdés, megkel próbálni hátha, én is ezen gondolkodtam, hogy vissza viszem a gsm boltba ahol vettem hogy pucolják ki garanciába.. Nekem is kezd egyre jobban poros lenni! (amúgy ezt meg nevetségesnek tartom a samsungtól hogy egy ilyen készüléket ilyen fosul rakjanak össze)..
Amúgy szerintetek ha vissza viszem ezzel a hibajelenséggel belekötnek hogy nem az a ROM van rajta mint amikor megvettem? :hmm: Bár semmibe sem tart vissza rakni a gyárit!

fólia karcolódása ,és telefon karcolódásának semmi köze nincs egymáshoz.......így am sokkal jobban csúszik az ojjam, sztem jobb......engem már nem érdekel ,h karcolódik, ha úgy is televan már porral,ert nem lehet ezt  censored t rendesen összetenni

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23991 Dátum: 2011, 06 30, 10:16:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok
1. szerintetek mennyire karcolódik a kijelző fólia nélkül???,nekem eddig volt rajta , de zavart, és most leszedtem:s
2. szerintetek t-mobilba visszaviszem a telefont ,h tiszta por a kijelző, akkor garanciálisan kitisztítják????:o
feltétlenül tegyél rá fóliát,mert nagyon rövid időn belül nagyon szomorú leszel,ha nem :D
Olcsóbb is megteszi(vaterán 300ért vettem,3 hónap után jött le :)) A Brando ultra clear-t egy évig "garantálják". Persze biztos felhasználás-függő. Szóval inkább tegyél

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23992 Dátum: 2011, 06 30, 10:18:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
fólia karcolódása ,és telefon karcolódásának semmi köze nincs egymáshoz.......így am sokkal jobban csúszik az ojjam, sztem jobb......engem már nem érdekel ,h karcolódik, ha úgy is televan már porral,ert nem lehet ezt  censored t rendesen összetenni
szervizben portalanítják is,asszem(szétszedik,kipucolják) kijelző ha karcos, picit többe kerül lecserélni,mint egy fóliát...

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23993 Dátum: 2011, 06 30, 10:23:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
fólia karcolódása ,és telefon karcolódásának semmi köze nincs egymáshoz.......így am sokkal jobban csúszik az ojjam, sztem jobb......engem már nem érdekel ,h karcolódik, ha úgy is televan már porral,ert nem lehet ezt  censored t rendesen összetenni
nem kell szegény omniát ilyen látványosan szidni :) ha nem tetszik, meg szar,akkor 30-40ezer helyett lehet fizetni 150et ,esetleg 200at ,és akkor majd legalább van ok a morcosságra :)
ha nem akarod ,hogy karcolodjon, vegyél kapacitív kijelzős PDA-t. Ez egy ilyen. Ha ért hozzá az emberke, tökéletes(is lehetne,de tökéletesség nem létezi:)) Ha meg nem ért hozzá, erre van a fórum,hogy kérdezzen. Ha kérdezett,és válaszoltak rá,olyanok, akik feltehetőleg hosszabb ideje birtokolnak O2-t, akkor nem kell lehurrogni őket,hanem megköszönni illik a tanácsot :)
igen, lehet,jobban csúszik az ujjad a kijelzőn. Viszont én most tettem fel a 3. fóliát,előző kettő noname, ez Brando Ultra clear. És pont ugyanúgy csúszik,mint az üre kijelző. És a kijelző sem karcolódik,ugye :)
De hát te tudod..

Nem elérhető Bruce

  • Hozzászólások: 8
  • PDA: Samsung I800
  • PDA ROM: I800NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23994 Dátum: 2011, 06 30, 10:25:21 »
Sziasztok!

Van egy kis problémám, próbáltam androidot felrakni a mobilomra, a my storage-s dolgot csináltam 512-est. Szóval nekem nem jött össze elindult a linuxos rendszer, újraindulás után lefoglalta a helyet a belső tárhelyen, de nem történt semmi, próbáltam gyári visszaállítást, de azzal sem tudtam visszahozni eredeti állapotába a telefont. Most olyan mintha eltűnt volna 512 mb helyem. Hogy tudom törölni azt a partíciót. Kérlek segítsetek és egy olyan megoldást amivel fel tudom tenni az Androidot a telómra. Köszönöm a segítséget!

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23995 Dátum: 2011, 06 30, 10:27:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi majd elbíbelődök vele, de még várok hátha valaki tudja hogy mi lehet a baja az opera 10nek! :hmm:

1. ne használd fólia nélkül, Nekem 1éve van meg és már a 2.fólia van rajta mert nagyon karcos lett az első szal biztos hogy fólia nélkül is karcos lesz és csak bánni fogod.. amúgy meg nem értem mi lehet zavaró egy fólián :D :D
2. jó kérdés, megkel próbálni hátha, én is ezen gondolkodtam, hogy vissza viszem a gsm boltba ahol vettem hogy pucolják ki garanciába.. Nekem is kezd egyre jobban poros lenni! (amúgy ezt meg nevetségesnek tartom a samsungtól hogy egy ilyen készüléket ilyen fosul rakjanak össze)..
Amúgy szerintetek ha vissza viszem ezzel a hibajelenséggel belekötnek hogy nem az a ROM van rajta mint amikor megvettem? :hmm: Bár semmibe sem tart vissza rakni a gyárit!
Van egy topik, Tévhitek, és igazságok a garanciavesztésről(vagy valami hasonló). Nem hiszem,hogy a ROM csere miatt porosodott volna be a kijelző. Elviheted kikapcsolt állapotba, hogy pucolják ki a képernyőt,oszt jónapot.
Erre már más is panaszkodott,hogy porosodik a kijelző. Hát ez van. A szépségért meg kell szenvedni :)

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23996 Dátum: 2011, 06 30, 10:32:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Van egy kis problémám, próbáltam androidot felrakni a mobilomra, a my storage-s dolgot csináltam 512-est. Szóval nekem nem jött össze elindult a linuxos rendszer, újraindulás után lefoglalta a helyet a belső tárhelyen, de nem történt semmi, próbáltam gyári visszaállítást, de azzal sem tudtam visszahozni eredeti állapotába a telefont. Most olyan mintha eltűnt volna 512 mb helyem. Hogy tudom törölni azt a partíciót. Kérlek segítsetek és egy olyan megoldást amivel fel tudom tenni az Androidot a telómra. Köszönöm a segítséget!
Szerintem praktikusabb lenne az OmniaII Androiddal topikban kérdezni  :) de biztosan itt is válaszolnak a kérdésedre. Én,amennyire kivettem az edigi hozzászólásokból, az egyik leglényegesebb dolog az androidos Omnia II-vel kapcsolatban az,hogy az tegye fel, aki nagyon ért hozzá,egyrészt,másrészt az,akit nem zavar,hogy egy rakás alapvető dolog nem működik rajta. ... Kérdezni azért lehet. Ez magánvélemény, segíteni sajna nem tudok.

Lacus_

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23997 Dátum: 2011, 06 30, 10:35:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
fólia karcolódása ,és telefon karcolódásának semmi köze nincs egymáshoz.......így am sokkal jobban csúszik az ojjam, sztem jobb......engem már nem érdekel ,h karcolódik, ha úgy is televan már porral,miért nem lehet ezt  censored t rendesen összetenni
Milliószor leírtam, olcsó húsnak híg a leve, miért nincs panasz a függetlenekre >:( >:(
Független telót összeraknak rendesen ;) :p :p

Nem elérhető andeekey

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1016
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: toronyiránt 1.0 version
  • PDA: Note 8
  • Skype: andeekey
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23998 Dátum: 2011, 06 30, 10:40:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Van egy topik, Tévhitek, és igazságok a garanciavesztésről(vagy valami hasonló). Nem hiszem,hogy a ROM csere miatt porosodott volna be a kijelző. Elviheted kikapcsolt állapotba, hogy pucolják ki a képernyőt,oszt jónapot.
Erre már más is panaszkodott,hogy porosodik a kijelző. Hát ez van. A szépségért meg kell szenvedni :)
Egy bizonyos szériánál volt, hogy a bal alsó sarokban bement a por. Ezeket mind javították garanciában, aki visszavitte. Nem esküszöm meg rá, de úgy emlékszem kijelzőt cseréltek, mert az volt pontatlan illeszkedésű.

Nem elérhető andeekey

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1016
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: toronyiránt 1.0 version
  • PDA: Note 8
  • Skype: andeekey
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23999 Dátum: 2011, 06 30, 10:42:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Milliószor leírtam, olcsó húsnak híg a leve, miért nincs panasz a függetlenekre >:( >:(
Független telót összeraknak rendesen ;) :p :p
Függetlennel is lehetnek problémák. Ha valamit több milliós tételben gyártanak, elkerülhetetlen, hogy ne legyen közte hibás.
De igazad van Lacus_, valahogy mindig a szolgáltatósokkal van a több probléma. ROM-ban egyértelműen gyengébbek, hardverben meg sokszor. :(