2024, 09 23, 07:28:43

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1234561 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető Imrus

  • Hozzászólások: 187
  • Navigáció / Navigation: iGO 8.4.2
  • PDA: Motorola Defy+
  • PDA ROM: 4.0.4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24000 Dátum: 2011, 06 30, 10:51:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Milliószor leírtam, olcsó húsnak híg a leve, miért nincs panasz a függetlenekre >:( >:(
Független telót összeraknak rendesen ;) :p :p

Az enyém független, "nem olcsó", 8G-s és poros  :oops:

Nem elérhető andeekey

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1016
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: toronyiránt 1.0 version
  • PDA: Note 8
  • Skype: andeekey
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24001 Dátum: 2011, 06 30, 10:54:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az enyém független, "nem olcsó", 8G-s és poros  :oops:
Miért nem csináltatod meg garanciába?

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24002 Dátum: 2011, 06 30, 10:59:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Milliószor leírtam, olcsó húsnak híg a leve, miért nincs panasz a függetlenekre >:( >:(
Független telót összeraknak rendesen ;) :p :p
ez most komoly? van egy függetlennek szánt O2 széria, meg egy szolgáltatói? Na ezt is megtudtam :D

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24003 Dátum: 2011, 06 30, 11:00:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Függetlennel is lehetnek problémák. Ha valamit több milliós tételben gyártanak, elkerülhetetlen, hogy ne legyen közte hibás.
De igazad van Lacus_, valahogy mindig a szolgáltatósokkal van a több probléma. ROM-ban egyértelműen gyengébbek, hardverben meg sokszor. :(
neeem, ez nem is igaz. az iphone tökéletes :D

Nem elérhető andeekey

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1016
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: toronyiránt 1.0 version
  • PDA: Note 8
  • Skype: andeekey
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24004 Dátum: 2011, 06 30, 11:01:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ez most komoly? van egy függetlennek szánt O2 széria, meg egy szolgáltatói? Na ezt is megtudtam :D
Bármilyen furcsa, igen, van.
A legtöbb gyár külön gyárt szolgáltatói megrendelésre. És sok esetben még az alkatrészek sem telejesen azonosak.

Nem elérhető andeekey

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1016
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: toronyiránt 1.0 version
  • PDA: Note 8
  • Skype: andeekey
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24005 Dátum: 2011, 06 30, 11:03:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
neeem, ez nem is igaz. az iphone tökéletes :D
Van itthon két faék, azok se romlottak még el. Pedig többtíz évesek. :D

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24006 Dátum: 2011, 06 30, 11:04:46 »
Nekem szerencsére nem porosodik, több mint másfél éves, független.Először Brando Ultra Clear volt, az nem annyira vált be, most a matt Brando van fennt, ez szinte tökéletes, nagyon jól sikerült felrakni, hosszú ideje ezt használom.Egyébként a régebbi PDA-ámon a Brando-val is volt problémám, manapság a drága márkákban se lehetsz biztos, hogy a pénzedért biztosan hibátlant kapsz.  :(

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24007 Dátum: 2011, 06 30, 11:07:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bármilyen furcsa, igen, van.
A legtöbb gyár külön gyárt szolgáltatói megrendelésre. És sok esetben még az alkatrészek sem telejesen azonosak.
végülis, ha belegondolok, annyira nem is furcsa. csak eddig nem gondolkodtam ezen :)
Bár azért suttyóság,lévén,hogy ha szolgáltatói telefont veszel,általában ugye előfizetési hűséggel van kombinálva. És amikor egy Galaxy II-t 24ezerért ad, mellé kell 2 évig fizetni a 15ezres havidíjas előfizetést, a végén a híg levű olcsó hús kétszer többe kerül,mint a "drága" független. csak azt egyben kell kifizetned.

Nem elérhető andeekey

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1016
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: toronyiránt 1.0 version
  • PDA: Note 8
  • Skype: andeekey
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24008 Dátum: 2011, 06 30, 11:08:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem szerencsére nem porosodik, több mint másfél éves, független.Először Brando Ultra Clear volt, az nem annyira vált be, most a matt Brando van fennt, ez szinte tökéletes, nagyon jól sikerült felrakni, hosszú ideje ezt használom.Egyébként a régebbi PDA-ámon a Brando-val is volt problémám, manapság a drága márkákban se lehetsz biztos, hogy a pénzedért biztosan hibátlant kapsz.
Én 1 Dollárért vettem 2 darabot, valami kínai szutykot, és másfél éve fent van az első belőle. Tökéletes, jól látszik a kijelző, alig karcolódik... Szóval meg vagyok elégedve vele. Az SGS1-en és 2-őn is ez a kínai van, és tökéletes. 80-100 Ft/db, és nem 2-3000 mint a brandó. De mindenki azt vesz amit akar.

Lacus_

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24009 Dátum: 2011, 06 30, 11:09:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ez most komoly? van egy függetlennek szánt O2 széria, meg egy szolgáltatói? Na ezt is megtudtam :D
Annyira, hogy minden gyártónál és ráadásul külön soron vagy műszakban gyártják :hmm:

Nem elérhető andeekey

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1016
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: toronyiránt 1.0 version
  • PDA: Note 8
  • Skype: andeekey
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24010 Dátum: 2011, 06 30, 11:11:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
végülis, ha belegondolok, annyira nem is furcsa. csak eddig nem gondolkodtam ezen :)
Bár azért suttyóság,lévén,hogy ha szolgáltatói telefont veszel,általában ugye előfizetési hűséggel van kombinálva. És amikor egy Galaxy II-t 24ezerért ad, mellé kell 2 évig fizetni a 15ezres havidíjas előfizetést, a végén a híg levű olcsó hús kétszer többe kerül,mint a "drága" független. csak azt egyben kell kifizetned.
Ez benne az üzlet. (nekik) :(
Mindig a gyári garis, szolgáltatótól független telefonnal jársz a legjobban.
A szolgáltatók nem arról híresek, hogy neked akarnak jót.

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24011 Dátum: 2011, 06 30, 11:12:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem szerencsére nem porosodik, több mint másfél éves, független.Először Brando Ultra Clear volt, az nem annyira vált be, most a matt Brando van fennt, ez szinte tökéletes, nagyon jól sikerült felrakni, hosszú ideje ezt használom.Egyébként a régebbi PDA-ámon a Brando-val is volt problémám, manapság a drága márkákban se lehetsz biztos, hogy a pénzedért biztosan hibátlant kapsz.  :(
A Brando Ultra Clear-rel mi volt a gond? nekem a speedshop kiemelten ezt ajánlotta(pedig nem sokkal drágább,mint a másik Brando :D )

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24012 Dátum: 2011, 06 30, 11:28:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A Brando Ultra Clear-rel mi volt a gond? nekem a speedshop kiemelten ezt ajánlotta(pedig nem sokkal drágább,mint a másik Brando :D )
Nem sikerült olyan szépen felrakni mint a mattot, mindenképpen maradt buborék pár helyen alatta és főleg navigáláskor tükröződik, ellentétben a mattal.A Galaxy Tabomon gyári Samsungos Clear fólia van, de ezt se sikerült bubi mentesen felrakni, pedig többször is próbáltam.Erre elvileg nem is kéne fólia, mert Gorilla Glass üveg van rajta, állítólag tollal csapkodva se lehet kárt tenni benne (van róla videó a YouTube-on, brutális), mégis javasolták, hogy tegyek rá fóliát.

Nem elérhető andeekey

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1016
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: toronyiránt 1.0 version
  • PDA: Note 8
  • Skype: andeekey
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24013 Dátum: 2011, 06 30, 11:32:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem sikerült olyan szépen felrakni mint a mattot, mindenképpen maradt buborék pár helyen alatta és főleg navigáláskor tükröződik, ellentétben a mattal.A Galaxy Tabomon gyári Samsungos Clear fólia van, de ezt se sikerült bubi mentesen felrakni, pedig többször is próbáltam.Erre elvileg nem is kéne fólia, mert Gorilla Glass üveg van rajta, állítólag tollal csapkodva se lehet kárt tenni benne (van róla videó a YouTube-on, brutális), mégis javasolták, hogy tegyek rá fóliát.
A Gorilla Glass is karcolódik. Több fórumtársunk is így járt. Az enyémen is vannak szabad szemmel nem nagyon látható karcok, pedig csak kb 1 hétig volt fólia nélkül és akkor is rendszerint tokban.

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24014 Dátum: 2011, 06 30, 11:43:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem sikerült olyan szépen felrakni mint a mattot, mindenképpen maradt buborék pár helyen alatta és főleg navigáláskor tükröződik, ellentétben a mattal.A Galaxy Tabomon gyári Samsungos Clear fólia van, de ezt se sikerült bubi mentesen felrakni, pedig többször is próbáltam.Erre elvileg nem is kéne fólia, mert Gorilla Glass üveg van rajta, állítólag tollal csapkodva se lehet kárt tenni benne (van róla videó a YouTube-on, brutális), mégis javasolták, hogy tegyek rá fóliát.

én megkértem a srácot a speedshopban,gyönyörűen felsimogatta az ultra clear-t,bubi,szösz egy szál se :) Azt hittem, lejön,vagy hasonló. Hát majd elvlik,mennyire jön be nekem. Ha nem jön be, a következő matt lesz.
Gorilla Glass majd ha zafírból lesz,lehet nem fog karcolódni :) Azért ha elhajítod a betonon,és csúszik picit a szemcséken,lehet,találkozik a gorillánál keményebb szemcsével is :)
A Motorola Defy-on nem tudom,milyen üveg van, de a tesztjében odaadta a csaj egy kutyának(miután fél órát,vagy mennyit áztatta, víz alatt,meg sárban,és lehajította betonra(?) méter húszról, szóval odaadta a kutyának,hogy rágja. És utána azt mondta: szabad szemmel látható sérülés nem volt a telefonon :) Persze az strapatelefon,.Csak kiváncsi lennék,milyen az üveg a kijelzőn... Gondolom golyóálló, a borítás meg kevlar :D

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24015 Dátum: 2011, 06 30, 12:00:14 »
A Brandóval még annyi bajom volt a ceruzás PDA-ákon, hogy a ceruza által gyakran látogatott helyek igen hamar "hullafoltosak" lettek.Hiába kérdeztem a Gyors Shopos-tól, hogy ez nem tartozik a fólia garanciájának a körébe, azt mondta, hogy ez nem.Hát akkor mi a szösz?

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24016 Dátum: 2011, 06 30, 12:06:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A Brandóval még annyi bajom volt a ceruzás PDA-ákon, hogy a ceruza által gyakran látogatott helyek igen hamar "hullafoltosak" lettek.Hiába kérdeztem a Gyors Shopos-tól, hogy ez nem tartozik a fólia garanciájának a körébe, azt mondta, hogy ez nem.Hát akkor mi a szösz?
értem.Hát megpróbálom keveset ceruzázni :D
Amúgy igazad van, fura,hogy akkor mi tartozik a garanciába? ha magától elhasad középen,vagy mi?? :D

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24017 Dátum: 2011, 06 30, 12:13:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
értem.Hát megpróbálom keveset ceruzázni :D
Amúgy igazad van, fura,hogy akkor mi tartozik a garanciába? ha magától elhasad középen,vagy mi?? :D
Hát igen, ha azt akarják, hogy megvegyél valamit, akkor mindent megígérnek, ahhoz meg elég drága ez a Brando, hogy pár hónap használat után már lecseréld és pár ezer forint miatt nincs kedved a Fogyasztóvédelemhez rohangálni.Tudják ezt és ki is használják.

Nem elérhető Imrus

  • Hozzászólások: 187
  • Navigáció / Navigation: iGO 8.4.2
  • PDA: Motorola Defy+
  • PDA ROM: 4.0.4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24018 Dátum: 2011, 06 30, 12:42:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Miért nem csináltatod meg garanciába?

Lusta vagyok leadni, mert mi lesz addig velem ...  :D

Nem elérhető andeekey

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1016
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: toronyiránt 1.0 version
  • PDA: Note 8
  • Skype: andeekey
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24019 Dátum: 2011, 06 30, 12:45:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Lusta vagyok leadni, mert mi lesz addig velem ...  :D
Akkor meg ne panaszkodj, és ne a Samsungot bántsd!

Nem elérhető Imrus

  • Hozzászólások: 187
  • Navigáció / Navigation: iGO 8.4.2
  • PDA: Motorola Defy+
  • PDA ROM: 4.0.4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24020 Dátum: 2011, 06 30, 13:00:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor meg ne panaszkodj, és ne a Samsungot bántsd!

Bántottam, panaszkodtam egy szóval is? Csupán a saját tapasztalatomat osztottam meg a fórumon válaszként egy másikra. Hiszen ezért van  :hmm:

Nem elérhető andeekey

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1016
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: toronyiránt 1.0 version
  • PDA: Note 8
  • Skype: andeekey
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24021 Dátum: 2011, 06 30, 13:02:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bántottam, panaszkodtam egy szóval is? Csupán a saját tapasztalatomat osztottam meg a fórumon válaszként egy másikra. Hiszen ezért van  :hmm:
Akkor én kérek elnézést

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24022 Dátum: 2011, 06 30, 15:42:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Milliószor leírtam, olcsó húsnak híg a leve, miért nincs panasz a függetlenekre >:( >:(
Független telót összeraknak rendesen ;) :p :p

Enyém is független 8gb-os! Szerintem holnap leviszem, még augusztusig garis addig megkel csináltatnom mindenképpen, mert engem piszkosul zavar és bosszant hogy poros! Engem csak az lustít hogy most tettem fel rapid ROM-ját és most olyan klasszúl működik minden és a hülye por miatt vissza kell tennem a fos JB3-at aztán újra vissza Rapid ROM-ot... de muszáj lesz! :(

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24023 Dátum: 2011, 06 30, 16:10:36 »
Nos kedves fórum társaim! Úgy döntöttem hogy nem habozok tovább úgyis itt van a bolt egy köpésre és elmentem megkérdezni ezen a szép esős napon hogy a készülékem porosodását megcsinálják-e...
Hát szomorúan tapasztaltam hogy nem pucolják ki garanciában....
Mondtam a csajnak, hogy de hát ez a készülék hibája, meg hiába kérdeztem hogy akkor ezt mibe lehetne sorolni milyen meghibásodásba... meg hiába mondtam ezt a széria hibás sztorit...
Elértem azt hogy a szervizt felhívta de ott is ugyan azt mondták hogy nem pucolják ki... szal lese szartak... mondtam hogy jó mindegy akkor következő készülékemet már biztos hogy nem náluk fogom megvenni! Ez a kis kaland elég volt hogy bármilyen kedvezően is kínálják a telefont biztos hogy nem ott fogom megvenni! De most tényleg ez akkor milyen hiba hogy beporosodik a kijelző ha nem hardveres hiba?! Egyszerűen nem értem! :hmm:

Nem elérhető andeekey

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1016
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: toronyiránt 1.0 version
  • PDA: Note 8
  • Skype: andeekey
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #24024 Dátum: 2011, 06 30, 16:13:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nos kedves fórum társaim! Úgy döntöttem hogy nem habozok tovább úgyis itt van a bolt egy köpésre és elmentem megkérdezni ezen a szép esős napon hogy a készülékem porosodását megcsinálják-e...
Hát szomorúan tapasztaltam hogy nem pucolják ki garanciában....
Mondtam a csajnak, hogy de hát ez a készülék hibája, meg hiába kérdeztem hogy akkor ezt mibe lehetne sorolni milyen meghibásodásba... meg hiába mondtam ezt a széria hibás sztorit... lese szartak... mondtam hogy jó mindegy akkor következő készülékemet már biztos hogy nem náluk fogom megvenni! Ez a kis kaland elég volt hogy bármilyen kedvezően is kínálják a telefont biztos hogy nem ott fogom megvenni! De most tényleg ez akkor milyen hiba hogy beporosodik a kijelző ha nem hardveres hiba?! Egyszerűen nem értem! :hmm:
Bolti garanciás? Melyik boltban vetted?