2024, 09 24, 11:14:35

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1234680 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23325 Dátum: 2011, 04 17, 12:38:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
köszi a választ! Még pár kérdés: a FAQ-ban lévő 4 oszlopos start menü-re kattintva nincs sehol egy letölthető fájl vagy link. Be tudja valaki linkelni honnan tudom letölteni? A másik pedig, hogy a billentyűzet nagyon sötét, alig olvashatóak a betűk, ezzel lehet valamit kezdeni?
Ha Dezmo féle magyarított Samus billentyűzetet használod, akkor abból letölthető egy világosított változat is.

Nem elérhető szax

  • Hozzászólások: 160
  • PDA: Samsung Galaxy S3
  • PDA ROM: I9300XXEMC2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23326 Dátum: 2011, 04 17, 13:30:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha Dezmo féle magyarított Samus billentyűzetet használod, akkor abból letölthető egy világosított változat is.
Igen tudom, de nekem sem a Samus beállításokban, sem az eredeti WinMo-s beállításokban nincs input/billentyűzet menüpont...

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23327 Dátum: 2011, 04 17, 13:34:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
köszi a választ! Még pár kérdés: a FAQ-ban lévő 4 oszlopos start menü-re kattintva nincs sehol egy letölthető fájl vagy link. Be tudja valaki linkelni honnan tudom letölteni?

Ime ;) És mindjárt az ötös is :)
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23328 Dátum: 2011, 04 17, 15:30:18 »
Sziasztok!
Jelentem megtettem! Tegnap 19:33kor az Omnia 2-m JJ1es Rommal bootoltbe! :D ;)
Végre nincs utórezgés! Végre a képeknél lehet szelektálni hogy mit mutasson! :D :D
Most már úgy belaktam ahogy a JB3as volt.. majd kíváncsi leszek hogy hogy fog szuperálni! ;)

Nagyon szépen köszönöm nektek az útmutatást és a biztatást hogy csináljam meg, nem bántam meg! ;) :taps:

Lenne még két kérdésem:
Első a samsungos media plalyerben hogy lehet könyvtárat hozzáadni a Lejátszólistában szereplő mappámhoz? Eléggé sok idő amíg kb 200db zene szám közül összeválogatom azt amit abba a listába szeretnék..
Az Eredeti programok-nál láttam egy JE3asból kiszedettet és ott állítólag tallózhatóak a könyvtárak.. azt hittem ebben a JJ1ben már ez benne lesz... :(
A második kérdésem az hogy a wordben meg exelben nem lehet valahogy megoldani hogy tapicskolva lehessen görgetni? Néha elég nehéz újjal a szélső és alsó csúszkát használni...! :(

Előre is köszönöm a választ! :ok: :)

Nem elérhető ole14

  • Hozzászólások: 10
  • Navigáció / Navigation: IGO 8.3.4.117940
  • PDA: Samsung Omnia 2
  • PDA ROM: Rapid JI1 Sense (29017)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23329 Dátum: 2011, 04 17, 16:42:44 »
Sziasztok vki tudna segíteni Igo primo v 1.2-nek a sys.txt-jébe mit írjak be hogy kezelje az O2 GPS-ét rendesen? Előre is köszi

Moderator Comment Lehetőleg mellőzzük a fórumon a warez témák kitárgyalását!

Nem elérhető loituma69

  • Hozzászólások: 232
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: WayteQ X960BT HD, Wayte X-tab 50, Nexus 7,
  • PDA: HTC Incredible S-->Xperia Neo-->Xperia Arc-->LG Optimus 4X HD fehér
  • PDA ROM: Android 4.0.3 - 4.1.2
  • Skype: loituma69
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23330 Dátum: 2011, 04 17, 18:07:38 »
4gb memoriakártyán volt a droid 512 es, de letöröltem a droidot és formáztam a memkártyát, de csak 3.2 gb-ot lát a 4gb ból, hogyan mivel kell formázni, hogy ismét 4gb os legyen a kártya?!
 win 7

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23331 Dátum: 2011, 04 17, 19:17:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
4gb memoriakártyán volt a droid 512 es, de letöröltem a droidot és formáztam a memkártyát, de csak 3.2 gb-ot lát a 4gb ból, hogyan mivel kell formázni, hogy ismét 4gb os legyen a kártya?!
 win 7
Ha formázod a kártyád attól függetlenül gondolom az ext partíciód ugyanúgy megmarad... Egy formázással nem törölsz partíciókat. Dobj fel vmi partíció kezelő cuccot Win alá és törölj minden partíciót a kártyádról, majd készíts egy teljes FAT-t és formázod.

Nem elérhető loituma69

  • Hozzászólások: 232
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: WayteQ X960BT HD, Wayte X-tab 50, Nexus 7,
  • PDA: HTC Incredible S-->Xperia Neo-->Xperia Arc-->LG Optimus 4X HD fehér
  • PDA ROM: Android 4.0.3 - 4.1.2
  • Skype: loituma69
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23332 Dátum: 2011, 04 17, 21:30:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha formázod a kártyád attól függetlenül gondolom az ext partíciód ugyanúgy megmarad... Egy formázással nem törölsz partíciókat. Dobj fel vmi partíció kezelő cuccot Win alá és törölj minden partíciót a kártyádról, majd készíts egy teljes FAT-t és formázod.
Másik totyikban ezt ajánlották és bevált!
Pldául ezzel a progival
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető zulubravo

  • Hozzászólások: 7
  • PDA: Samsung I8000 Omnia2
  • PDA ROM: szöggyáriJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23333 Dátum: 2011, 04 18, 14:57:37 »
ROM cserénél ezeket raktam fel:
- JJ1-es Eboot
- JG5 CSC a Magyar nyelv miatt
- PDA JJ1 Rapid
- Phone JJ1

Ha például kiakarom cserélni a JJ1 Rapid-ot szöggyárira, akkor az összeset be kell tallóznom az Octans Downloaderbe, vagy csinálhatom magában a Rapid-szöggyári cserét?

Nem elérhető klevi

  • Hozzászólások: 62
  • Navigáció / Navigation: Mio P550
  • PDA: GT-I9500
  • PDA ROM: XXUFNC1 4.4.2 KitKat
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23334 Dátum: 2011, 04 19, 08:16:55 »
Sziasztok!
Régen Nokiám volt, most vettem egy használt Omnia2-t. Azt próbálom beállítani, hogy a Profile Switch 1.15.1.0 (előző nálam nem működött) legújabb verziójában hangot adjon csendesből hangos üzemmódra történő átállása után (Nokia módra). Egy programot enged beindítani, azaz egy linkben (akill_wmplayer.lnk    TARTALMA:   33#"\My Storage\kill_wmplayer.mscr") adtam meg, hogy mit indítson be. TARTALMA:

run( "\My Storage\PowerOn.wav" )
Sleep 30000
kill wmplayer

Előzőekben a dizájnos SBSH.PhoneWeaver.v2.2  programmal próbálkoztam, de szerintem megkutyulta a memóriát, abban ment a fenti programindítás, de nem tudtam a Parameters utasítását, hogy hogyan is lője ki a mediaplayert.

Ha valakinek van tudása, hogy hogy lehet kilőni egy mediaplayert, kérem írjon nekem!
Köszönöm.

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23335 Dátum: 2011, 04 19, 20:17:29 »
Sziasztok!
Sajnos a ROM frissítés sem oldotta meg az egyik nagy problémámat.. az S2U2 nagyon jó de sajnos úgy néz ki hogy a touch playerrel nem kompatibilis.. :'( Azt produkálja hogy hallgatom a headset-en a zenét és egyszer csak elnémul.. előveszem megnyomom a lock gombot felvillan az S2U2 és elindul a zene.. :hmm: Nagyon bosszantó..
Eleinte azt hittem hogy az elavult ROM-om miatt van de úgy néz ki hogy nem! Ezzel csak az a baj hogy sűrün szeretném használni zene hallgatásra és így eléggé használhatatlan!
Van valakinek hasonló tapasztalata?
Ja jut eszembe szokott olyat is csinálni hogy nem kapcsol ki a kijelző.. ezt a windows-os lockscreenel is csinálja!
Viewdetails említett valamilyen lockscreen-t amit ő használ és állítása szerint egész jó csak nem emlékszek a nevére esetleg letudnád írni?
Még régebben próbálkoztam a touch lock pro-val de nem nagyon tudtam jól beállítani.. esetleg aki azt használja elküldené hogy neki hogy vannak beállítva az értékek, mi mennyire stb.? :oops: A lényeg számomra hogy a fény érzékelőre legyen optimalizálva ha előveszem a zsebemből feloldjon... :oops: :oops:

Hátha az utóbbi két lockscreen közül valamelyik végre megfelel az igényeimnek (zárja az összes gombot és fusson a háttérben a zene!)! :D :D :oops:

Nem elérhető Pityu1899

  • Hozzászólások: 36
  • Navigáció / Navigation: Igo8
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I800NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23336 Dátum: 2011, 04 20, 10:04:26 »
Sziasztok, letudnátok írni nekem a PDA-n a pontos GPS beállításokat? Igo8 van rajta, de akárhogy állítgatom, sehogy sem talál jelet. KÖszönöm szépen előre is

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23337 Dátum: 2011, 04 20, 10:50:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok, letudnátok írni nekem a PDA-n a pontos GPS beállításokat? Igo8 van rajta, de akárhogy állítgatom, sehogy sem talál jelet. KÖszönöm szépen előre is
You are not allowed to view links. Register or Login
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23338 Dátum: 2011, 04 20, 12:37:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Sajnos a ROM frissítés sem oldotta meg az egyik nagy problémámat.. az S2U2 nagyon jó de sajnos úgy néz ki hogy a touch playerrel nem kompatibilis.. :'( Azt produkálja hogy hallgatom a headset-en a zenét és egyszer csak elnémul.. előveszem megnyomom a lock gombot felvillan az S2U2 és elindul a zene.. :hmm: Nagyon bosszantó..
Eleinte azt hittem hogy az elavult ROM-om miatt van de úgy néz ki hogy nem! Ezzel csak az a baj hogy sűrün szeretném használni zene hallgatásra és így eléggé használhatatlan!
Van valakinek hasonló tapasztalata?
Ja jut eszembe szokott olyat is csinálni hogy nem kapcsol ki a kijelző.. ezt a windows-os lockscreenel is csinálja!
Viewdetails említett valamilyen lockscreen-t amit ő használ és állítása szerint egész jó csak nem emlékszek a nevére esetleg letudnád írni?
Még régebben próbálkoztam a touch lock pro-val de nem nagyon tudtam jól beállítani.. esetleg aki azt használja elküldené hogy neki hogy vannak beállítva az értékek, mi mennyire stb.? :oops: A lényeg számomra hogy a fény érzékelőre legyen optimalizálva ha előveszem a zsebemből feloldjon... :oops: :oops:

Hátha az utóbbi két lockscreen közül valamelyik végre megfelel az igényeimnek (zárja az összes gombot és fusson a háttérben a zene!)! :D :D :oops:
S2U2-höz van saját zenelejátszó legrosszabb esetben, egyébként meg hozzá lehet adni kivételeket a listájához, hogy mik fussanak a háttérben, akkor is ha aktív a lockscreen.
Én a PocketShieldet kedveltem O2-n, mert az ébresztett a gyári, Samsungos ébresztővel is.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23339 Dátum: 2011, 04 20, 20:09:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
...
Még régebben próbálkoztam a touch lock pro-val de nem nagyon tudtam jól beállítani.. esetleg aki azt használja elküldené hogy neki hogy vannak beállítva az értékek, mi mennyire stb.? :oops: A lényeg számomra hogy a fény érzékelőre legyen optimalizálva ha előveszem a zsebemből feloldjon... :oops: :oops:
...
A lényeg nem feltétlen a beállításokban rejlik, sokkal inkább az, hogy miket telepítesz fel előtte. Kell a Samsung SDK 2.2 talán, na meg az i8000GSensor Emu.cab.

Ezek szükségesek ahhoz h a sensorok megfelelően működjenek. A beállítás már gyerek játék és simán eljátszogatsz vele. Zenére én a Nitrogen-t használom és az ég világon semmi probléma nincs vele.
Az eddig használt lock-k közül szinte mind megevett 3-10mb-t (legjobb esetben), ez pedig szinte 400kb-nyi cuccot zabálhat.

Az én kis okosságom Rapid JJ1-ével 102mb-nyi szabad memmel indul, bár sokan kételkednek benne, de lehetséges és baromi gyors is a stabilitása mellett. Egy cseppet sem vagyok elkeseredve azért mert nincsen már új 6.5 ROM.

Nem elérhető szucsa

  • Hozzászólások: 209
  • Navigáció / Navigation: Galaxy S6
  • PDA: Galaxy S6
  • PDA ROM: XXS3DPD1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23340 Dátum: 2011, 04 21, 07:46:52 »
Sziasztok!

Van valaki aki már találkozott olyan hibával, hogy ha belépek az usb kapcsolatokhoz mert át akarom állítani háttértárnak, akkor azt írja ki, hogy "az usb nem érhető el". És utána csak az OK gombot tudom megnyomni, és semmit sem tudok átállítani.

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23341 Dátum: 2011, 04 21, 09:59:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Van valaki aki már találkozott olyan hibával, hogy ha belépek az usb kapcsolatokhoz mert át akarom állítani háttértárnak, akkor azt írja ki, hogy "az usb nem érhető el". És utána csak az OK gombot tudom megnyomni, és semmit sem tudok átállítani.
Csak egy tipp, de nem fut a háttérben vmi program, ami erősen használja éppen a my storage-en lévő fájlokat? Akár feladatkezelő?
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető badly85

  • Hozzászólások: 131
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Iphone 4S, iPad 2, Samsung Galaxy SII
  • PDA ROM: iOS 6.0.1, PARANOIDANDROID 2.52
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23342 Dátum: 2011, 04 21, 10:04:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Sajnos a ROM frissítés sem oldotta meg az egyik nagy problémámat.. az S2U2 nagyon jó de sajnos úgy néz ki hogy a touch playerrel nem kompatibilis.. :'( Azt produkálja hogy hallgatom a headset-en a zenét és egyszer csak elnémul.. előveszem megnyomom a lock gombot felvillan az S2U2 és elindul a zene.. :hmm: Nagyon bosszantó..
Eleinte azt hittem hogy az elavult ROM-om miatt van de úgy néz ki hogy nem! Ezzel csak az a baj hogy sűrün szeretném használni zene hallgatásra és így eléggé használhatatlan!
Van valakinek hasonló tapasztalata?
Ja jut eszembe szokott olyat is csinálni hogy nem kapcsol ki a kijelző.. ezt a windows-os lockscreenel is csinálja!
Viewdetails említett valamilyen lockscreen-t amit ő használ és állítása szerint egész jó csak nem emlékszek a nevére esetleg letudnád írni?
Még régebben próbálkoztam a touch lock pro-val de nem nagyon tudtam jól beállítani.. esetleg aki azt használja elküldené hogy neki hogy vannak beállítva az értékek, mi mennyire stb.? :oops: A lényeg számomra hogy a fény érzékelőre legyen optimalizálva ha előveszem a zsebemből feloldjon... :oops: :oops:

Hátha az utóbbi két lockscreen közül valamelyik végre megfelel az igényeimnek (zárja az összes gombot és fusson a háttérben a zene!)! :D :D :oops:

Ugyanezt tapasztaltam csak futás közben ... én kis naiv, gondoltam elviszem a drága okostelómat kicsit edzeni és közben hallagatok zenét, de 5 perc után a lejátszás megszakadt, hogy mitől fogalmam sincs, talán a rázkódás nem tesz jót neki ... nemtom a lényeg h amikor feloldottam ment, majd lezárt aztán újra megállt, sőt a stoppert is elindítottam rajta amikor futni kezdtem, de az is megállt 1:49-kor

ha buszon, vagy autóban hallgatom semmi gond, nem szakad meg a lejátszás, csak futás közben, úgyhogy nem viszem edzeni többet a telót ... van ilyen.  ;)




Nem elérhető badly85

  • Hozzászólások: 131
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Iphone 4S, iPad 2, Samsung Galaxy SII
  • PDA ROM: iOS 6.0.1, PARANOIDANDROID 2.52
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23343 Dátum: 2011, 04 21, 10:12:25 »
Egy kérdés, hogy lehet memóriát felszabadítani a telón?

Nekem kb. így áll a dolog:

program RAM: foglalt: 212.17 Mb - szabad: 43.83 Mb (ez nem is annyira lényeges)
fő tárhely azonban: 480.39 Mb - szabad 31.61 Mb , ne de ez??????

mi foglal el 480 mb-át a fő tárhelyből, amikor alig van fönn progi???  :shock:
amikor semmi nem volt rajta, akkor is csak kb. 40-42 mb szabad hely volt rajta.

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23344 Dátum: 2011, 04 21, 10:35:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egy kérdés, hogy lehet memóriát felszabadítani a telón?

Nekem kb. így áll a dolog:

program RAM: foglalt: 212.17 Mb - szabad: 43.83 Mb (ez nem is annyira lényeges)
fő tárhely azonban: 480.39 Mb - szabad 31.61 Mb , ne de ez??????

mi foglal el 480 mb-át a fő tárhelyből, amikor alig van fönn progi???  :shock:
amikor semmi nem volt rajta, akkor is csak kb. 40-42 mb szabad hely volt rajta.
Ne csodálkozz ha a profilodban lévő ROM van a pda-don.... Inkább örülj annak, hogy "csak" ez a bajod :)

ROM csere.... :ima:

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23345 Dátum: 2011, 04 21, 10:41:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ne csodálkozz ha a profilodban lévő ROM van a pda-don.... Inkább örülj annak, hogy "csak" ez a bajod :)

ROM csere.... :ima:
Lol :D Hát igen. IL3-hoz képest, még sok is a szabad memója amúgy :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23346 Dátum: 2011, 04 21, 10:43:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ugyanezt tapasztaltam csak futás közben ... én kis naiv, gondoltam elviszem a drága okostelómat kicsit edzeni és közben hallagatok zenét, de 5 perc után a lejátszás megszakadt, hogy mitől fogalmam sincs, talán a rázkódás nem tesz jót neki ... nemtom a lényeg h amikor feloldottam ment, majd lezárt aztán újra megállt, sőt a stoppert is elindítottam rajta amikor futni kezdtem, de az is megállt 1:49-kor

ha buszon, vagy autóban hallgatom semmi gond, nem szakad meg a lejátszás, csak futás közben, úgyhogy nem viszem edzeni többet a telót ... van ilyen.  ;)
Én csak a te kedvedért kipróbáltam a kocogásra való leállást, de semmi akadás, szakadás... Touck Lock Pro + Nitrogen...

Folyamatos a zene, sőt mellesleg megjegyzem korábban én is használtam S2U2-t és azzal sem volt az ég világon semmi problémám, max a fogyasztását tudtam felhozni negatívumként.
Ébresztett, zene-bonáltam és nem kapcsolt ki, teljes híváskijelzést használtam és működött mindig midnen.....

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23347 Dátum: 2011, 04 21, 10:43:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Lol :D Hát igen. IL3-hoz képest, még sok is a szabad memója amúgy :D
Háde nem ? :D:D

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23348 Dátum: 2011, 04 21, 12:07:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Háde nem ? :D:D
:D Csodákra képes egy új rom. Az egyszer biztos :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető badly85

  • Hozzászólások: 131
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Iphone 4S, iPad 2, Samsung Galaxy SII
  • PDA ROM: iOS 6.0.1, PARANOIDANDROID 2.52
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23349 Dátum: 2011, 04 21, 13:00:20 »
ROM csere ???:shock: majd talán egyszer. most vettem a telót, nem fogom elb*szni ...