2024, 09 25, 01:16:14

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1234726 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22975 Dátum: 2011, 03 18, 09:47:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha csak a kijelző kalibrálásánál jelentkezik ez a probléma és egyébként jól működik a "tapizás", akkor nem kijelző probléma.Romolás után nem lehet megkerülni a pozicionálást.Miért, olyan gyakran romolsz?
O2-nél nem működhet az i900-as üres welcome.not file a belső térhely vagy az sd gyökerére másolva?
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22976 Dátum: 2011, 03 18, 10:07:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
O2-nél nem működhet az i900-as üres welcome.not file a belső térhely vagy az sd gyökerére másolva?
Én úgy értelmeztem a kérdését, hogy a kalibrálással van problémája, nem az üdvözlő képernyővel.  ???

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22977 Dátum: 2011, 03 18, 10:13:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én úgy értelmeztem a kérdését, hogy a kalibrálással van problémája, nem az üdvözlő képernyővel.  ???
Ezzel át lehetett ugorni a keresztek kergetését az i900-nál. Nem tudom hogy az O2-nél is működik-e, annál nem nagyon voltak még ilyen keresztkergetési gondok.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22978 Dátum: 2011, 03 18, 10:24:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezzel át lehetett ugorni a keresztek kergetését az i900-nál. Nem tudom hogy az O2-nél is működik-e, annál nem nagyon voltak még ilyen keresztkergetési gondok.
Értem.Most már csak azt kéne megtudni Tőle, hogy más problémája is van-e a képernyőjével, vagy csak ez?

Nem elérhető mio180

  • Hozzászólások: 110
  • Nem: Férfi
  • PDA: O2Droid | CM6 β1
  • PDA ROM: RapidAIJH1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22979 Dátum: 2011, 03 18, 11:24:22 »
Gondoltam én is kipróbálom és feldobtam a NeoMix_Dark3_WVGA_ENG_EU-t, de ezt kaptam:
"Nem sikerült a telepítés. A program vagy a beállítás nem telepíthető, mert nem rendelkezik elég rendszerengedéllyel."
 :'(
Hol akadtam el?
O2Droid CM6 β1 | RapidAIJH1 | JJ1 | XEHJG5
ZTE Blade | Mio180 | ZT-180

Nem elérhető Lacoo88

  • Hozzászólások: 27
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: garmin
  • PDA: SAMSUNG Omnia II
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22980 Dátum: 2011, 03 18, 13:01:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem semmi probléma nincs Rapid ROM-jaival... Egyébként kicsit körülírhatnád a problémád, mert ha bemész egy orvoshoz azzal a panasszal, hogy FÁJ, nem fogja tudni felírni neked az orvosságot :ok:

Már működik csak kicsit nem értettem hozzá.  :)
De már megy minden és nagyon KIRÁLY!  :D

Nem elérhető sonka107

  • Hozzászólások: 193
  • Navigáció / Navigation: Igo 8.X
  • PDA: Samsung Omnia II i8000
  • PDA ROM: WM6.5.3_NXXJH2 >> CSC_I8000NXXJF4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22981 Dátum: 2011, 03 18, 14:06:54 »
Sziasztok.

Gondoltam kitakarítom az O2 met és csináltam egy hard reset et. Original 6.5.3 ROM van fent és felraktam egy SPB mobile shell-t ami a legújabb winmo ra. Állandóan b****kodott a twitter kliens de ezúttal kiakasztott teljesen.

Bejön egy oldal ami OAuth twitter profilját adja be és  akármire kattintok megnyitja a böngészőt. Képtelen vagyok státuszt frissíteni mert nem engedi konfigurálni a rendszer a klienst.

Utána olvastam a problémának és kiderült egy smás de mégsem tiszta teljesen az ügy. De megmondom őszintén a tököm már nagyon kezd tele lenni ezzel a kliensel mert mindíg baj van vele és már vagy 5 progit kipróbáltam de nemigaz hogy mindíg van valami gond....

itt a cikk: You are not allowed to view links. Register or Login

Kérlek segítsetek ha tudtok valami konkrétat a probléma megoldásával kapcsolatban. Köszönöm...

Nem elérhető 93andris93

  • Hozzászólások: 83
  • Navigáció / Navigation: Samsung I8000 Omnia2
  • PDA: Samsung I8000 Omnia2
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
  • Skype: thomson9993
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22982 Dátum: 2011, 03 18, 15:29:21 »
hogylehet a telefonszámokat lementeni?
plussz még jöhetnének a jójátékok listái( a forumbelitől meg a guglistól megkimélhettek):D:D

Nem elérhető Zsozsi073

  • Hozzászólások: 127
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy S6
  • PDA ROM: G920FXXU3COI9
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22983 Dátum: 2011, 03 18, 15:33:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha csak a kijelző kalibrálásánál jelentkezik ez a probléma és egyébként jól működik a "tapizás", akkor nem kijelző probléma.Romolás után nem lehet megkerülni a pozicionálást.Miért, olyan gyakran romolsz?
Annyira gyakran nem, de mióta felbátorodtam a romok próbálgatásában, 2-3 hetente cserélgettem. Most megtaláltam Rapid Sense romját, feltettem, minden teljesen jó rajta.
Egy ideje ez van, csak a legutóbbi telepítésnél már nagyon sokáig kellett böködni, hogy elinduljon.
O2 előtt I900-am volt "Isten nyugosztalja", így kezdődött nála is....

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22984 Dátum: 2011, 03 18, 16:45:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Gondoltam én is kipróbálom és feldobtam a NeoMix_Dark3_WVGA_ENG_EU-t, de ezt kaptam:
"Nem sikerült a telepítés. A program vagy a beállítás nem telepíthető, mert nem rendelkezik elég rendszerengedéllyel."
 :'(
Hol akadtam el?

HR után próbálod? Előzőt leszedve, majd telepítve nekem is ez jön be. Valamit a korábbi telepítés ott hagy. :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22985 Dátum: 2011, 03 18, 17:04:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
hogylehet a telefonszámokat lementeni?
plussz még jöhetnének a jójátékok listái( a forumbelitől meg a guglistól megkimélhettek):D:D
You are not allowed to view links. Register or Login, You are not allowed to view links. Register or Login, ActiveSync, Windows Mobile Eszközközpont :) Lehet válogatni.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22986 Dátum: 2011, 03 18, 18:27:56 »
Tartozékok topikban már írtam korábban, de akkor nem érkezett válasz, gondoltam megpróbálom itt is :)
Szerettem volna eladni a PDA-t, egy komolyabbra cserélni, de 35-ért nem vagyok hajlandó eldobálni, többet meg nem szívesen adnak érte. Így marad :) Viszont így gondolkozom egy ilyen teljes ház cserén: You are not allowed to view links. Register or Login. A szétszereléssel nem lesz gond, múltkor a kijelző portalanításakor már megoldottam a problémát, azt nem tudom, hogy a digitizert hogy fogom tudni átrakni az új házba? Az ragasztva van? Fosok tőle, hogy nem tudom normálisan kiszedni a régiből, és átrakni az újba. Vagy akkor vennem kéne hozzá inkább egy újat abból is?

szerk.: most nézem, 10 dollárból kijön egy új szállítással együtt: You are not allowed to view links. Register or Login. Lehet ebben az esetben nem is kínlódok a kiszedéssel  :hmm:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető Lacoo88

  • Hozzászólások: 27
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: garmin
  • PDA: SAMSUNG Omnia II
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22987 Dátum: 2011, 03 19, 11:16:53 »
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni.Be lehet valahogy állítani hogy ha feltelepítek egy szoftvert a telefonomra akkor az valami barátságosabb nyelven legyen?mert felraktam a skype-ot és valami holland vagy milyen nyelven van(pedig előző rom-on magyar volt).ugyan igy van a garmin mobil XT is.  :'(
A segítséget előre is köszi

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22988 Dátum: 2011, 03 19, 13:44:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni.Be lehet valahogy állítani hogy ha feltelepítek egy szoftvert a telefonomra akkor az valami barátságosabb nyelven legyen?mert felraktam a skype-ot és valami holland vagy milyen nyelven van(pedig előző rom-on magyar volt).ugyan igy van a garmin mobil XT is.  :'(
A segítséget előre is köszi
A PDA-ádra feltelepítendő programok nyelvezete, lokalizációja nem a ROM-odtól függ, hanem általában magától a programoktól, nem úgy mint a nagy PC-és programoknál, ahol ma már sok esetben maga a program beazonosítja az oprendszer nyelvezetét és ha van a kínálatában pl. magyar, akkor automatikusan azon a nyelven telepszik.Jelen esetben, ha telepítés során nem kínál választási lehetőséget a nyelv vonatkozásában, akkor a telepítés utáni első indításnál teszi meg, de ha akkor sem és számodra rossz nyelven indul el a program, akkor a nem jó verziót töltötted le és telepítetted fel.

Nem elérhető Lacoo88

  • Hozzászólások: 27
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: garmin
  • PDA: SAMSUNG Omnia II
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22989 Dátum: 2011, 03 19, 14:23:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A PDA-ádra feltelepítendő programok nyelvezete, lokalizációja nem a ROM-odtól függ, hanem általában magától a programoktól, nem úgy mint a nagy PC-és programoknál, ahol ma már sok esetben maga a program beazonosítja az oprendszer nyelvezetét és ha van a kínálatában pl. magyar, akkor automatikusan azon a nyelven telepszik.Jelen esetben, ha telepítés során nem kínál választási lehetőséget a nyelv vonatkozásában, akkor a telepítés utáni első indításnál teszi meg, de ha akkor sem és számodra rossz nyelven indul el a program, akkor a nem jó verziót töltötted le és telepítetted fel.
De amúgy mielőtt átraktam volna a ROM-ot azelőtt is ugyan ezt az installációt indítottam, és akkor automatikusan magyar volt.

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22990 Dátum: 2011, 03 19, 14:27:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
De amúgy mielőtt átraktam volna a ROM-ot azelőtt is ugyan ezt az installációt indítottam, és akkor automatikusan magyar volt.
Akkor azt javasolnám, hogy próbálj meg beszerezni egy másik telepítőt belőle!

Nem elérhető dugobert

  • Hozzászólások: 5
  • Navigáció / Navigation: Igo 8
  • PDA: Samsung omnia 2
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22991 Dátum: 2011, 03 19, 15:32:22 »
Sziasztok!
Az volna a problémám,hogy a kedves omnia 2-őm nem hajlandó rezegni semmikor. Próbáltam kiguglizni,de sikertelenül.Nem volt rom csere sem.Gyári t-mobilos a szoft.
Segítsetek pls!:)

kova04

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22992 Dátum: 2011, 03 19, 16:21:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Az volna a problémám,hogy a kedves omnia 2-őm nem hajlandó rezegni semmikor. Próbáltam kiguglizni,de sikertelenül.Nem volt rom csere sem.Gyári t-mobilos a szoft.
Segítsetek pls!:)

Esetleg ezt próbáltad-e: hangerő gomb fel, középen koppint, és néz. Lehet ott vagy 0-ra levéve.

Nem elérhető Lacoo88

  • Hozzászólások: 27
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: garmin
  • PDA: SAMSUNG Omnia II
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22993 Dátum: 2011, 03 19, 17:39:12 »
Heló heló!
Tudna nekem valaki linket küldeni erre: XEHJG5.CSC vagy valamilyen magyar CSC-t ami működne a JJ1-es ROM-hoz.Köszi :)

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22994 Dátum: 2011, 03 19, 17:47:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Heló heló!
Tudna nekem valaki linket küldeni erre: XEHJG5.CSC vagy valamilyen magyar CSC-t ami működne a JJ1-es ROM-hoz.Köszi :)
You are not allowed to view links. Register or Login.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető Beelus

  • Hozzászólások: 2
  • Navigáció / Navigation: nav n go igo 8
  • PDA: samsung i8000
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22995 Dátum: 2011, 03 19, 18:12:52 »
Nincs senkinek ötlete?? :(

Szerk: félek, hogy kevesen veszik a fáradtságot és keresik vissza a problémádat.
Én megtettem, hátha ez segít: You are not allowed to view links. Register or Login
Legközelebb vagy linkeld a korábbi kérdésedet, vagy idézd. - patience

Nem elérhető Lacoo88

  • Hozzászólások: 27
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: garmin
  • PDA: SAMSUNG Omnia II
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22996 Dátum: 2011, 03 19, 23:35:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login.
köszi szépen!  :taps:

Nem elérhető baki1

  • Hozzászólások: 547
  • Nem: Férfi
  • Android in the future
  • Navigáció / Navigation: IGO Primo 2.4
  • PDA: Omnia II, SGS 2, SGS 4-I9505
  • PDA ROM: NXXJJ1 Rapid Sense/XEHJG5/4.2.2 TMHMH7
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22997 Dátum: 2011, 03 20, 08:57:46 »
Vettem egy HM3100 BT headset-et.Nincs ötlete vkinek, hogy tudnék zenét hallgatni vele?Csak a telefonálásra tudom  használni. >:( :shock:

Nem elérhető Lacoo88

  • Hozzászólások: 27
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: garmin
  • PDA: SAMSUNG Omnia II
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22998 Dátum: 2011, 03 20, 09:47:47 »
sziasztok!
Lenne egy újabb problémám: Tegnap rádugtam a fülhallgatót a telefonomra és azóta ha le is húzom a telóról akkor is a fülhallgatós módban marad,vagyis csak fülhallgatóval tudok telefonálni és csak abban szól a hang.És ha ujraindítom a tel.-t akkor mindig előugrik az a menü ahol választani kell ,h.-fülhallgató, -fülhallgató mikrofonnal vagy -TV kimenet. >:(
Tudna nekem ebben valaki segíteni?

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22999 Dátum: 2011, 03 20, 10:09:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Vettem egy HM3100 BT headset-et.Nincs ötlete vkinek, hogy tudnék zenét hallgatni vele?Csak a telefonálásra tudom  használni. >:( :shock:
mono fülesen nem tudsz zenét hallgatni csak st bt fülesen.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet