2024, 09 25, 21:23:22

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1234878 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22475 Dátum: 2011, 02 19, 07:05:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem nem működik... windows media playerrel és a touch playerrel is próbálgattam de nem állítja meg.. próbáltam "zenehalgatás" és "telefonálás" üzemmódban is... úgy állítottam be ahogy neked is... próbáltam magamtól is.. de valami oknál fogva nem megy.. próbáltam a my storage-ra és az eszközön is! :hmm:
Az eszközre kell telepíteni, újra kell indítani és a samus fülest bedugva a legördűlő listából  a llegfelső, fejhallgatót kell kiválasztani!

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22476 Dátum: 2011, 02 19, 07:17:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az eszközre kell telepíteni, újra kell indítani és a samus fülest bedugva a legördűlő listából  a llegfelső, fejhallgatót kell kiválasztani!
Ja, és a Service Status-t enabled-be kell tenni!Az általam közölt képen disabled-be (kikapcsolva) van.

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22477 Dátum: 2011, 02 19, 11:29:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az eszközre kell telepíteni, újra kell indítani és a samus fülest bedugva a legördűlő listából  a llegfelső, fejhallgatót kell kiválasztani!

Este még az ágyban próbálgattam és előszőr a my storage-ra telepítettem akkor újra indítottam de mikor az eszközre tettem át akkor nem, és ez volt a baj este elgondolkodtamrajta és újra indítottam aztán jó volt! :oops: :D Viszont nagyon sajnálom hogy a touch palyer nem működik vele! :( Nekem zen3t akkor vált ha hosszan nyomom ha egyszer akkor pillanat álj! Számomra könnyen használható! Nagyon tetszik csak majd átkel szoknom a listán szereplő valamelyik lájátszóra! :D
Köszönöm hogy megosztottad velünk! :oops: :)

Nem elérhető Ironsides

  • Hozzászólások: 14
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Omnia 2
  • PDA ROM: PDA: RAPIDNXXJJ1; CSC: I8000XEHJG5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22478 Dátum: 2011, 02 19, 11:42:31 »
Sziasztok!
Szeretnék kérni egy kis segítséget, illetve tanácsot.
Hozzá jutottam egy 8Gb-s Omnia II-höz.
A gond az volt vele (csak), hogy nem látta a My Storage-t.
Jól gondolom, hogy az lenne a 8Gb?!
Mondom nem baj, majd nyomok neki egy HR-t és minden rendben lesz, de nem így történt...
...A HR után előjött a Win betöltése, majd a képernyő kalibrálás, de nem engedett innen tovább.
Miután meguntam, a többszöri próbálkozást, gondoltam, hogy ráteszem az egyik 6.5 verziós oprendszert.
Fel is ment gyönyörűen a leírásnak és a videónak megfelelően, de a képernyő kalibrálásnál megint leragadt.
Megpróbáltam egy másikkal is de az már nem ment fel, a telepítés megállt. Pár óra után levettem a gépről, de ha be akarom kapcsolni a számítógéppel való összeköttetést jelzi háromszögben felkiáltó jellel ami nem éppen a "minden rendben" egyezményes jele.
Azóta nem igazán akar normális kapcsolatot létesíteni a géppel.
Van esetleg ötlet, vagy tud valaki megbízható és hozzáértő szervizt ajánlani???
Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22479 Dátum: 2011, 02 19, 11:46:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Szeretnék kérni egy kis segítséget, illetve tanácsot.
Hozzá jutottam egy 8Gb-s Omnia II-höz.
A gond az volt vele (csak), hogy nem látta a My Storage-t.
Jól gondolom, hogy az lenne a 8Gb?!
Mondom nem baj, majd nyomok neki egy HR-t és minden rendben lesz, de nem így történt...
...A HR után előjött a Win betöltése, majd a képernyő kalibrálás, de nem engedett innen tovább.
Miután meguntam, a többszöri próbálkozást, gondoltam, hogy ráteszem az egyik 6.5 verziós oprendszert.
Fel is ment gyönyörűen a leírásnak és a videónak megfelelően, de a képernyő kalibrálásnál megint leragadt.
Megpróbáltam egy másikkal is de az már nem ment fel, a telepítés megállt. Pár óra után levettem a gépről, de ha be akarom kapcsolni a számítógéppel való összeköttetést jelzi háromszögben felkiáltó jellel ami nem éppen a "minden rendben" egyezményes jele.
Azóta nem igazán akar normális kapcsolatot létesíteni a géppel.
Van esetleg ötlet, vagy tud valaki megbízható és hozzáértő szervizt ajánlani???
ha nincs 8giga tarhely akkor csak nb0-s romot tudsz ratenni mst-t nem. amikor nekem megakadt ennel a kepnel akkor octansba csak az eboot file-t talloztam be es elindult. esetleg nem a ferjemtol ellopott o2 jutott el hozzad? :) doboz, kabel minden volt hozza? :)
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető moltam

  • Hozzászólások: 29
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung i8000
  • PDA ROM: JI1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22480 Dátum: 2011, 02 19, 12:21:45 »
Sziasztok!

Most tennék fel egy szöggyári romot az O2-re, valaki nem tudja, hogy melyik build tartalmazza az új szögletes alsó gombokat?

Nem elérhető Ironsides

  • Hozzászólások: 14
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Omnia 2
  • PDA ROM: PDA: RAPIDNXXJJ1; CSC: I8000XEHJG5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22481 Dátum: 2011, 02 19, 12:59:13 »
Nem hiszem, hogy lopott, legalábbis remélem. Aránylag megbízható forrásból van. De ha tudsz pontosat mondani akkor szívesen megnézem.
Doboz kábel, adatkábel, füles, szerintem minden megvan hozzá.
A felső sarkába az van írva, hogy 8Gb. Ez azt jelenti, hogy memória kártya nélkül 8Gb-nek kéne lennie a My storage-nak nem???
Ha csatlakoztatom a gépre hibásnak írja a kapcsolatot. Mikor frissítem az illesztőprogramot akkor jó, de akkor az octans már nem foglalkozik vele!
Valami más ötlet?

Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22482 Dátum: 2011, 02 19, 15:33:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem hiszem, hogy lopott, legalábbis remélem. Aránylag megbízható forrásból van. De ha tudsz pontosat mondani akkor szívesen megnézem.
Doboz kábel, adatkábel, füles, szerintem minden megvan hozzá.
A felső sarkába az van írva, hogy 8Gb. Ez azt jelenti, hogy memória kártya nélkül 8Gb-nek kéne lennie a My storage-nak nem???
Ha csatlakoztatom a gépre hibásnak írja a kapcsolatot. Mikor frissítem az illesztőprogramot akkor jó, de akkor az octans már nem foglalkozik vele!
Valami más ötlet?
Vigyázz, ha kiderül, hogy a Patiéké volt, akkor vissza kell adnod!  :D :D :D

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22483 Dátum: 2011, 02 19, 15:41:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Este még az ágyban próbálgattam és előszőr a my storage-ra telepítettem akkor újra indítottam de mikor az eszközre tettem át akkor nem, és ez volt a baj este elgondolkodtamrajta és újra indítottam aztán jó volt! :oops: :D Viszont nagyon sajnálom hogy a touch palyer nem működik vele! :( Nekem zen3t akkor vált ha hosszan nyomom ha egyszer akkor pillanat álj! Számomra könnyen használható! Nagyon tetszik csak majd átkel szoknom a listán szereplő valamelyik lájátszóra! :D
Köszönöm hogy megosztottad velünk! :oops: :)
Én meg azt sajnálom nagyon, hogy a Conduits Pocket Player-hez nem jó, pedig szerintem az egyik legjobb zenelejátszó a pda-ás piacon.Egyébként meg egészségedre!

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22484 Dátum: 2011, 02 19, 16:46:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem hiszem, hogy lopott, legalábbis remélem. Aránylag megbízható forrásból van. De ha tudsz pontosat mondani akkor szívesen megnézem.
Doboz kábel, adatkábel, füles, szerintem minden megvan hozzá.
A felső sarkába az van írva, hogy 8Gb. Ez azt jelenti, hogy memória kártya nélkül 8Gb-nek kéne lennie a My storage-nak nem???
Ha csatlakoztatom a gépre hibásnak írja a kapcsolatot. Mikor frissítem az illesztőprogramot akkor jó, de akkor az octans már nem foglalkozik vele!
Valami más ötlet?
Ha nincs a PDA fájlkezelőjében a 8GB-s MyStorage és még garis, vidd vissza, alaplapcsere.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22485 Dátum: 2011, 02 19, 16:48:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Most tennék fel egy szöggyári romot az O2-re, valaki nem tudja, hogy melyik build tartalmazza az új szögletes alsó gombokat?
JI1-es verziók mind azok.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22486 Dátum: 2011, 02 19, 18:07:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szeretnék megosztani veletek egy régen várt programot az xdadevelopers műhelyéből.A program neve: ExtremeGTX HeadsetService és azt tudja, hogy bizonyos pda-ás média playereknél (zenelejátszóknál) a gyári fülhallgató felvevő gombját nyomkodva pillanat állj/lejátszás (1 nyomás), illetve szám léptetése (két nyomás) érhető el vele.Sajnos üröm az örömbe, hogy az általam kedvelt pocket player nincs benne a támogatott lejátszók sorába.Én a Windows Mediaplayerrel próbáltam ki, a pillanat állj/lejátszás elég jól működött vele, de sajnos a léptetést már ritkán találtam el, pedig miliszekundumban lehet állítani a nyomás érzékenységét.Vigyázat, helytelen beállítás esetén előtérbe lép a gomb egyik eredeti funkciója, mármint, hogy letárcsázza az utoljára hívott számot!
A jelenleg támogatott lejátszók:
•Windows Media Player
•HTC Audio Manager
•Core Player
•Nitrogen
•S2P
•Touch Player (Omnia i900 SMPlayer)

Hát ez egy jó dolog!mert a nokia készülékemen így hallgattam a zenéket és már nagyon hiányzott hogy ne kelljen állandóan a PDA-t tapizni. :)
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető Ironsides

  • Hozzászólások: 14
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Omnia 2
  • PDA ROM: PDA: RAPIDNXXJJ1; CSC: I8000XEHJG5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22487 Dátum: 2011, 02 19, 18:14:44 »
Nincs meg a garancia papírja. Egyébként hogyan lehetséges feléleszteni?
8Gb sd kártya helyettesítheti a my storage-t?
Alaplap cserén kívül más megoldási lehetőség?
 
Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

Nem elérhető moltam

  • Hozzászólások: 29
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung i8000
  • PDA ROM: JI1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22488 Dátum: 2011, 02 19, 18:19:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
JI1-es verziók mind azok.

A 28244-et dobtam fel, de itt a kerekített gombok vannak. Konkrétan erre gondolok:

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22489 Dátum: 2011, 02 19, 23:37:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A 28244-et dobtam fel, de itt a kerekített gombok vannak. Konkrétan erre gondolok:

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Ja, értem. Tacchan23 skin-t keress a guglival.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22490 Dátum: 2011, 02 19, 23:42:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nincs meg a garancia papírja. Egyébként hogyan lehetséges feléleszteni?
8Gb sd kártya helyettesítheti a my storage-t?
Alaplap cserén kívül más megoldási lehetőség?
szerviz, szériahiba a 16 és pár 8 GB példány esetén, pech.
Igen, valamilyen szinten helyettesíti, de nem 100%-osan, programoknak gondot okozhat, ROMot is csak nb0 formában flashelhetsz.
Nincs, bár modacon-n volt pár önjelölt varázsló aki csodákat mesélt.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22491 Dátum: 2011, 02 19, 23:57:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem hiszem, hogy lopott, legalábbis remélem. Aránylag megbízható forrásból van. De ha tudsz pontosat mondani akkor szívesen megnézem.
Doboz kábel, adatkábel, füles, szerintem minden megvan hozzá.
A felső sarkába az van írva, hogy 8Gb. Ez azt jelenti, hogy memória kártya nélkül 8Gb-nek kéne lennie a My storage-nak nem???
Ha csatlakoztatom a gépre hibásnak írja a kapcsolatot. Mikor frissítem az illesztőprogramot akkor jó, de akkor az octans már nem foglalkozik vele!
Valami más ötlet?
Ha a dobozon lévő imei szám megegyezik a telefonéval akkor nem az enyém.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Ironsides

  • Hozzászólások: 14
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Omnia 2
  • PDA ROM: PDA: RAPIDNXXJJ1; CSC: I8000XEHJG5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22492 Dátum: 2011, 02 20, 00:19:54 »
Megegyezik!
Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22493 Dátum: 2011, 02 20, 18:13:42 »
Fúú de nagy a csend... ez nagyon nem megszokott! :( :hmm: Tud valaki valamit reibenről? :)

Nem elérhető sz.roland76

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22494 Dátum: 2011, 02 20, 18:26:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tud valaki valamit reibenről? :)
:hmm: :hmm:  nevet váltott ???  :hmm:
Már csak vendégként van a fórumon ezen a néven.
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22495 Dátum: 2011, 02 20, 18:50:16 »
Nem hiszem hogy nevet változtatott!
Szerintem besokalt... az oldal ideiglenes lassúsága miatt, meg a sok újonctól akik előbb kérdeztek ahelyett hogy elolvasták volna előbb az faq-t... :(
Szerintem sokan sajnálnák ha nem lenne többet aktív résztvevője ennek a fórumnak, okos és ügyes srác rendeget hasznos tanácsot osztott meg velünk, meg hát nem utolsó sorban rengetegen hálásak vagyunk a skinjeiért is! ;)  :( :'(

Nem elérhető moltam

  • Hozzászólások: 29
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung i8000
  • PDA ROM: JI1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22496 Dátum: 2011, 02 20, 19:27:45 »
Kipróbáltam az energy ROM-ot, de nekem nagyon tele van felesleges dolgokkat, ami nem kell. Nem tud valaki egy olyan romot, ami nem tartalmaz a gyárihoz képest plusz programot, a fontosabb módosításokat tartalmazza, de pl én jobban örülnék a gyári WM beállításoknak, a samus ne is legyen rajta. esetleg hab a tortán lenne, ha valami olyan téma lenne fent amit ujjal lehet kezelni. Vagy esetleg van valami egyszerű mód hogy kiheréljem az energy romot?

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22497 Dátum: 2011, 02 20, 19:43:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kipróbáltam az energy ROM-ot, de nekem nagyon tele van felesleges dolgokkat, ami nem kell. Nem tud valaki egy olyan romot, ami nem tartalmaz a gyárihoz képest plusz programot, a fontosabb módosításokat tartalmazza, de pl én jobban örülnék a gyári WM beállításoknak, a samus ne is legyen rajta. esetleg hab a tortán lenne, ha valami olyan téma lenne fent amit ujjal lehet kezelni. Vagy esetleg van valami egyszerű mód hogy kiheréljem az energy romot?

Nézz szét itt hátha találsz olyan ROMot ami megfelel neked:
You are not allowed to view links. Register or Login
De olvasd el ezt hogy kell ROMot főzni ha sikerül megtudod olyanra csinálni amilyenre szeretnéd:
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez meg elvileg egy teljesen üres ROM:
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető retina

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung i8000 Omnia 2
  • PDA ROM: i8000NXXJI1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22498 Dátum: 2011, 02 20, 20:42:33 »
Sziasztok!Samsung Omnia 2-n a sima today felületet használom windows defaultra állitva!Az lenne a kérdésem,hogy egy időjárás előrejelző "sort"hogy tudok betenni a meglevők közé?Több képernyő fotókon láttam már,hogy be lehet tenni!Segitségeteket előre is köszönöm!

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22499 Dátum: 2011, 02 20, 21:19:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!Samsung Omnia 2-n a sima today felületet használom windows defaultra állitva!Az lenne a kérdésem,hogy egy időjárás előrejelző "sort"hogy tudok betenni a meglevők közé?Több képernyő fotókon láttam már,hogy be lehet tenni!Segitségeteket előre is köszönöm!

Szia!
Lesd meg ez hogy ilyesmikre gondoltál-e ;):
You are not allowed to view links. Register or Login

De találtam ilyet is: ;) :D
You are not allowed to view links. Register or Login

Itt meg elég sok dolog van összegyűjtve és leírva: :D
You are not allowed to view links. Register or Login