2024, 09 25, 23:21:48

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1234883 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22450 Dátum: 2011, 02 17, 11:25:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdvw mindenkinek!

A fényképezőgép aktiválásakor kb. fél percig a loading felírat látható a képernyőn, majd visszatér az eredeti főképernyőre.
A telón ez a rom van: pda: i8000xxih5 , csc: i8000xsoih1 , phone: i8000dxih2
Szerintetek okozhatja a rom? Frissítéssel megjavulhat?
Úgy vennék a telefont, csak ha hardveres hiba akkor nem éri meg.
Köszi!
Mivel Neked van Omniád, gondolom bemásoltad valaki kérdését. :P :) A lényeg: senki nem lát távolba, van rá esély, hogy szoftver hiba, én megegyeznék az eladóval, hogy egy ROM upgrade-t elvégeztet / közösen elvégeztek, és ha jó, kifizeted, ha nem, adja el másnak.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető mazsó

  • Hozzászólások: 53
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung I8000NXXJJ1
  • PDA ROM: I8000XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22451 Dátum: 2011, 02 17, 11:54:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mivel Neked van Omniád, gondolom bemásoltad valaki kérdését. :P :) A lényeg: senki nem lát távolba, van rá esély, hogy szoftver hiba, én megegyeznék az eladóval, hogy egy ROM upgrade-t elvégeztet / közösen elvégeztek, és ha jó, kifizeted, ha nem, adja el másnak.

Egy haverom venné magának ( megtetszett neki az enyém  :D ) csak ez a hiba. Külső behatás nem érte, ezt állítja az eladó. Olcsóbban adná természetesen, de ha nem lesz jó akkor nem érné meg...
6.1-es rom van még rajt, azért gondoltam, hogy lehet egy rom frissítéssel megjavulna... :)

Lacus_

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22452 Dátum: 2011, 02 17, 13:09:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egy haverom venné magának ( megtetszett neki az enyém  :D ) csak ez a hiba. Külső behatás nem érte, ezt állítja az eladó. Olcsóbban adná természetesen, de ha nem lesz jó akkor nem érné meg...
6.1-es rom van még rajt, azért gondoltam, hogy lehet egy rom frissítéssel megjavulna... :)
Ha annyira vaciláltok akkor vigyetek magatokkal egy laptopot és dobjál fel egy új gyári 6.5-ös romot elötte  ;)
Ha magjavul elhozzátok ha nem az meg az ő dolga hogy vigye szervizbe  ;)
De szerintem itt a fórumon is találtok eladó O2-öt és még utána is nézhettek hogy mikori és milyen állapotban van  ;)

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22453 Dátum: 2011, 02 17, 13:14:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egy haverom venné magának ( megtetszett neki az enyém  :D ) csak ez a hiba. Külső behatás nem érte, ezt állítja az eladó. Olcsóbban adná természetesen, de ha nem lesz jó akkor nem érné meg...
6.1-es rom van még rajt, azért gondoltam, hogy lehet egy rom frissítéssel megjavulna... :)
Van elég szabad memória a kütyün? Akkor is előfordulhat, hogy nem indítja el. Egyébként olyat még nem hallottam, hogy a kamera ne menne. Mondjuk ez jó ötlet, hogy az eladó csináljon vagy csináltasson egy szoftverfrissítést, és ha jó csak akkor vegyétek meg. Mert ha tényleg vmi komolyabb gond van a telefonnal, ráfáztok. Egyébként ha érdekli, nekem is van egy eladó O2-m :P És a kamerája is tökéletesen működik, ha gondolod küldj PÜ-t ;)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető koccika

  • Hozzászólások: 34
  • PDA: Iphone 4s
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22454 Dátum: 2011, 02 17, 15:59:57 »
Hello!

lenne 1 olyan kérdésem, h van olyan progi aminél csnegőhangak be lehet tenni vidit mint a nokiánál?
jah + most kaptam vissza szervizből és milyen progikat tegyek vissza ráá amit érdemes? mert nem tom mik voltak rajta, de volt ramcleaner + olyan mint a ccleaner...
Kösziii

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22455 Dátum: 2011, 02 17, 16:13:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hello!

lenne 1 olyan kérdésem, h van olyan progi aminél csnegőhangak be lehet tenni vidit mint a nokiánál?
jah + most kaptam vissza szervizből és milyen progikat tegyek vissza ráá amit érdemes? mert nem tom mik voltak rajta, de volt ramcleaner + olyan mint a ccleaner...
Kösziii
Sya,
niccse. Észerintem ne teggyé rá semit ccleanert mer csak ront a hejzeten és az meg nem fain.
És  :hejes:
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető koccika

  • Hozzászólások: 34
  • PDA: Iphone 4s
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22456 Dátum: 2011, 02 17, 16:14:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sya,
niccse. Észerintem ne teggyé rá semit ccleanert mer csak ront a hejzeten és az meg nem fain.
És  :hejes:

okééé kösziii

Nem elérhető vastagpeti

  • Hozzászólások: 192
  • PDA: Galaxy S3
  • PDA ROM: 4.0.4 gyári
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22457 Dátum: 2011, 02 17, 17:19:43 »
Helló Srácok!
Szeretnék veletek megosztani egy szervizzel kapcsolatos élményt.
Lehet kicsit off itt, de azért leírom ha nem baj.
Porosodás problémával elküldtem a kütyüt az eggyik ismerősömmel a westend samsungba hogy csinálják meg, mert már iszonyat sok por volt a kijelző és az érinrőpanel között.
Ő egyépként a westendben dolgozik, és előző nap megkérdezte, hogy van e hozzá minden és hogy tudják e vállalni. Azt a választ kapta a hölgy, hogy van mindenük, és gariban reggel már csinálják is.
Mondom szuper feldobtam a gyári t-s romot és elküldtem vele.
Reggel mikor bevitte közölték vele, hogy nincs alkatrészük és 2-3 nap :( (gondolom ezzel akarták elhajtani, h ne kelljen dolgozni) hívott h mi legyen, mondom ha már letúrtam mindent hagyja ott, kész lesz amikor kész lesz! :(
Délután hív hogy kész. Mondom hogy a p...ba?
Este hozza, tényleg ki van cserélve a tapi pad, nézem nincs jól rápattintva a hátulja...(nem is lehet) ilyet még nem láttam... a csavarok (6db) konkrétan csak be kapatva voltak :)
Bekapcs, a sok finom por eltünt, örül :)
Kicsit jobban megnézve, és a gyári fóliát eltávolítva felfedezek 3elég nagy fekete szöszt, és egy kb 7-8mm-es hajszálat.

Kérdem én, egy szakszerviz hogy engethet meg magának ekkora hibákat?
Hova vigye az ember, hogy rendesen megcsinálják?

Bocsi ha kicsit hosszúra sikerültem, de ki kellett adnom magamból :)

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22458 Dátum: 2011, 02 17, 17:52:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Helló Srácok!
Szeretnék veletek megosztani egy szervizzel kapcsolatos élményt.
Lehet kicsit off itt, de azért leírom ha nem baj.
Porosodás problémával elküldtem a kütyüt az eggyik ismerősömmel a westend samsungba hogy csinálják meg, mert már iszonyat sok por volt a kijelző és az érinrőpanel között.
Ő egyépként a westendben dolgozik, és előző nap megkérdezte, hogy van e hozzá minden és hogy tudják e vállalni. Azt a választ kapta a hölgy, hogy van mindenük, és gariban reggel már csinálják is.
Mondom szuper feldobtam a gyári t-s romot és elküldtem vele.
Reggel mikor bevitte közölték vele, hogy nincs alkatrészük és 2-3 nap :( (gondolom ezzel akarták elhajtani, h ne kelljen dolgozni) hívott h mi legyen, mondom ha már letúrtam mindent hagyja ott, kész lesz amikor kész lesz! :(
Délután hív hogy kész. Mondom hogy a p...ba?
Este hozza, tényleg ki van cserélve a tapi pad, nézem nincs jól rápattintva a hátulja...(nem is lehet) ilyet még nem láttam... a csavarok (6db) konkrétan csak be kapatva voltak :)
Bekapcs, a sok finom por eltünt, örül :)
Kicsit jobban megnézve, és a gyári fóliát eltávolítva felfedezek 3elég nagy fekete szöszt, és egy kb 7-8mm-es hajszálat.

Kérdem én, egy szakszerviz hogy engethet meg magának ekkora hibákat?
Hova vigye az ember, hogy rendesen megcsinálják?

Bocsi ha kicsit hosszúra sikerültem, de ki kellett adnom magamból :)
Ezek szerint én jobban jártam, hogy magamnak itthon csináltam meg, maradt alatta egy-két kis szösz, de ehhez képest még mindig jobb :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető vastagpeti

  • Hozzászólások: 192
  • PDA: Galaxy S3
  • PDA ROM: 4.0.4 gyári
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22459 Dátum: 2011, 02 17, 18:19:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezek szerint én jobban jártam, hogy magamnak itthon csináltam meg, maradt alatta egy-két kis szösz, de ehhez képest még mindig jobb :D
Nem lehet, hanem biztos hogy jobban jártál, de én a garancia miatt nem akartam hozzányúlni.
Na meg ök azért vannak tudtommal hogy megcsinálják ha valami meghibásodik!
Márpedig ez a porosodás dolog is egy hiba!
Volt már pár mobilom, pda-m de soha nem ment bele por! Meghát nem kőműves vaguok :)
Multkor a pólus szervizből elhajtott a gyerek, mondván hogy nincs értelme megcsinálni, mert ez ilyen! Előhúzta a pult alól a "sajátját" az is poros volt mint állat. Azt mondja hogy a füles csatlakozónál megy bele, pedig ez nem igaz. Az enyémnél is meg az "övénél" is jól látszott, hogy a felvevő gombnál a bal alsó sarokban van a bibi!

Nem elérhető mazsó

  • Hozzászólások: 53
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung I8000NXXJJ1
  • PDA ROM: I8000XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22460 Dátum: 2011, 02 17, 19:00:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Van elég szabad memória a kütyün? Akkor is előfordulhat, hogy nem indítja el. Egyébként olyat még nem hallottam, hogy a kamera ne menne. Mondjuk ez jó ötlet, hogy az eladó csináljon vagy csináltasson egy szoftverfrissítést, és ha jó csak akkor vegyétek meg. Mert ha tényleg vmi komolyabb gond van a telefonnal, ráfáztok. Egyébként ha érdekli, nekem is van egy eladó O2-m :P És a kamerája is tökéletesen működik, ha gondolod küldj PÜ-t ;)

Az a baj hogy nem helyben vennénk meg, akkor ezt csinálnám természetesen.
Postán küldené. Elég olcsón azért gondolkozik rajt. De hát ha nem lesz jó akkor meg  :( :'( :'(

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22461 Dátum: 2011, 02 17, 19:23:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az a baj hogy nem helyben vennénk meg, akkor ezt csinálnám természetesen.
Postán küldené. Elég olcsón azért gondolkozik rajt. De hát ha nem lesz jó akkor meg  :( :'( :'(
Akkor meg keressetek egyet a környéken ahol laktok. Én múltkor körbementem néhány boltba, igaz egyben volt csak, de 45ért. Az aztán semmi ezért a telefonért. És látod helyben rögtön. De Vaterán is van egy jópár.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22462 Dátum: 2011, 02 17, 20:49:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azt mondja hogy a füles csatlakozónál megy bele, pedig ez nem igaz. Az enyémnél is meg az "övénél" is jól látszott, hogy a felvevő gombnál a bal alsó sarokban van a bibi!

Ez így van! :( Én augusztusban vettem és már most porosodik a felvevőgomb bal sarkánál! :( :'( Ez egyszerűen vicc szerintem...!  >:(

Tokban hordom, nem dobálom ágyba, párnára, nem ejtem el, nem teszem tok nélkül a kabátzsebembe, nadrágzsebembe, nem dobom homokozóba :D.. stb.. mondjuk ez a porosodás persze elkerülhetetlen.. :( :'( Csak azért erre a gyártó a tervezésnél meg a teszteknél azért odafigyelhettek volna erre a tömeggyártás előtt! Mert ez a telefon nem egy 3310es hogy 2mozdulat alatt szétkapod és hetente ha a kedved úgy kívánja kitakarítod..
Szóval nem is értem hogy ezt hogy nem vették észre vagy hogy milyen megfontolásból adták így ki... :hmm: >:( :(
Sok ismerősömnek különböző márkájú pda-ja van és még megmondom őszintén nem vettem észre egyiknél sem hogy porosodtak volna, de majd most komolyabban megnézem őket.. az biztos hogy az apósomnak s5230-a van már kb 1,5éve és neki nem porosodik.. szal most jelenleg ebből tudok ki indulni hogy az azért nem egy ilyen kaliberű telefon és mégsem porosodik.. :hmm:

Na mind1.. néztem már videókat hogy hogy kell szétszedni.. hát nem vagyok nagyon boldog.. slevai Te is úgy szedted szét hogy a hátlaptól elkezdve szépen alkatrészről alkatrészre elkezdted szétszedni amíg csak a kijelző maradt? :D :p


Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22463 Dátum: 2011, 02 17, 22:20:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na mind1.. néztem már videókat hogy hogy kell szétszedni.. hát nem vagyok nagyon boldog.. slevai Te is úgy szedted szét hogy a hátlaptól elkezdve szépen alkatrészről alkatrészre elkezdted szétszedni amíg csak a kijelző maradt? :D :p
Így ahogy írod. A faq-ban van egy link, az alapján szedtem szét. Videót nem is kerestem, képek alapján mentem, de valahol szükség volt a találékonyságra, hol mennyire kell feszíteni, stb. Megoldható egyébként, és én sem vagyok egy műszerész, csak szeretek szétszedni mindenfélét :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22464 Dátum: 2011, 02 17, 22:36:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Így ahogy írod. A faq-ban van egy link, az alapján szedtem szét. Videót nem is kerestem, képek alapján mentem, de valahol szükség volt a találékonyságra, hol mennyire kell feszíteni, stb. Megoldható egyébként, és én sem vagyok egy műszerész, csak szeretek szétszedni mindenfélét :)

Én is szeretek szétszedni dolgokat.. nem is tartok tőle.. csak előtte szeretem jól áttanulmányozni hogy mit is fogok csinálni! :D :p
Néztem az faq-ban csak az egy modaco-s link és én nem vagyok még oda beregisztrálva :oops: de majd persze befogok... úgysem most fogom kiporolni mert még abszolút nem gázos a dolog csak kezd porosodni ahogy írtam is és ez roppant módon idegesít.. >:( :hmm: :(

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22465 Dátum: 2011, 02 18, 08:25:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én is szeretek szétszedni dolgokat.. nem is tartok tőle.. csak előtte szeretem jól áttanulmányozni hogy mit is fogok csinálni! :D :p
Néztem az faq-ban csak az egy modaco-s link és én nem vagyok még oda beregisztrálva :oops: de majd persze befogok... úgysem most fogom kiporolni mert még abszolút nem gázos a dolog csak kezd porosodni ahogy írtam is és ez roppant módon idegesít.. >:( :hmm: :(
Nekem már több mint 1 éves, de szerencsére nem porosodik.Tehát valószínűleg nem konstrukciós hiba, csak bizonyos idő után kispóróltak valamit belőle, vagy olcsóbb gagyira cserélték a gyártásakor.Nem tudom mit, de például valamilyen ragasztót.

Nem elérhető baki1

  • Hozzászólások: 547
  • Nem: Férfi
  • Android in the future
  • Navigáció / Navigation: IGO Primo 2.4
  • PDA: Omnia II, SGS 2, SGS 4-I9505
  • PDA ROM: NXXJJ1 Rapid Sense/XEHJG5/4.2.2 TMHMH7
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22466 Dátum: 2011, 02 18, 13:28:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem már több mint 1 éves, de szerencsére nem porosodik.Tehát valószínűleg nem konstrukciós hiba, csak bizonyos idő után kispóróltak valamit belőle, vagy olcsóbb gagyira cserélték a gyártásakor.Nem tudom mit, de például valamilyen ragasztót.

Az enyém is már másfél éves, és nem porosodik. Kopp,kopp,kopp.
Azért gyorsan lekopogtam.Remélem nem is fog. :ima: ;)

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22467 Dátum: 2011, 02 18, 18:57:59 »
Szeretnék megosztani veletek egy régen várt programot az xdadevelopers műhelyéből.A program neve: ExtremeGTX HeadsetService és azt tudja, hogy bizonyos pda-ás média playereknél (zenelejátszóknál) a gyári fülhallgató felvevő gombját nyomkodva pillanat állj/lejátszás (1 nyomás), illetve szám léptetése (két nyomás) érhető el vele.Sajnos üröm az örömbe, hogy az általam kedvelt pocket player nincs benne a támogatott lejátszók sorába.Én a Windows Mediaplayerrel próbáltam ki, a pillanat állj/lejátszás elég jól működött vele, de sajnos a léptetést már ritkán találtam el, pedig miliszekundumban lehet állítani a nyomás érzékenységét.Vigyázat, helytelen beállítás esetén előtérbe lép a gomb egyik eredeti funkciója, mármint, hogy letárcsázza az utoljára hívott számot!
A jelenleg támogatott lejátszók:
•Windows Media Player
•HTC Audio Manager
•Core Player
•Nitrogen
•S2P
•Touch Player (Omnia i900 SMPlayer)

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22468 Dátum: 2011, 02 18, 19:36:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szeretnék megosztani veletek egy régen várt programot az xdadevelopers műhelyéből.A program neve: ExtremeGTX HeadsetService és azt tudja, hogy bizonyos pda-ás média playereknél (zenelejátszóknál) a gyári fülhallgató felvevő gombját nyomkodva pillanat állj/lejátszás (1 nyomás), illetve szám léptetése (két nyomás) érhető el vele.Sajnos üröm az örömbe, hogy az általam kedvelt pocket player nincs benne a támogatott lejátszók sorába.Én a Windows Mediaplayerrel próbáltam ki, a pillanat állj/lejátszás elég jól működött vele, de sajnos a léptetést már ritkán találtam el, pedig miliszekundumban lehet állítani a nyomás érzékenységét.Vigyázat, helytelen beállítás esetén előtérbe lép a gomb egyik eredeti funkciója, mármint, hogy letárcsázza az utoljára hívott számot!
A jelenleg támogatott lejátszók:
•Windows Media Player
•HTC Audio Manager
•Core Player
•Nitrogen
•S2P
•Touch Player (Omnia i900 SMPlayer)

Uhhhh az rohadt jó!! :taps: :taps: iphone-on is ilyen és úgy tetszett!! ;) Reggisztrálok is oda, és le is szedem! Egyszer már kérdeztem de nem tudott rá senki megoldást hogy pl a headset gombjának hosszú megnyomására programot lehessen hozzárendelni hogy pl hanghívás funkció lehessen...
Esetleg nem tud valaki erre valamilyen megoldást?

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22469 Dátum: 2011, 02 18, 20:12:38 »
Ja az lemaradt egy linket tudsz adni? :oops: :D ;)

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22470 Dátum: 2011, 02 18, 20:18:23 »
Tessék: You are not allowed to view links. Register or Login és a setting rész:



Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22471 Dátum: 2011, 02 18, 20:51:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Köszönöm szépen már tesztelem is! :oops: ;)

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22472 Dátum: 2011, 02 18, 21:24:25 »
Nekem nem működik... windows media playerrel és a touch playerrel is próbálgattam de nem állítja meg.. próbáltam "zenehalgatás" és "telefonálás" üzemmódban is... úgy állítottam be ahogy neked is... próbáltam magamtól is.. de valami oknál fogva nem megy.. próbáltam a my storage-ra és az eszközön is! :hmm:

Nem elérhető Ironsides

  • Hozzászólások: 14
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Omnia 2
  • PDA ROM: PDA: RAPIDNXXJJ1; CSC: I8000XEHJG5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22473 Dátum: 2011, 02 19, 00:58:48 »
Sziasztok!
Szeretnék kérni egy kis segítséget, illetve tanácsot.
Hozzá jutottam egy 8Gb-s Omnia II-höz.
A gond az volt vele (csak), hogy nem látta a My Storage-t.
Jól gondolom, hogy az lenne a 8Gb?!
Mondom nem baj, majd nyomok neki egy HR-t és minden rendben lesz, de nem így történt...
...A HR után előjött a Win betöltése, majd a képernyő kalibrálás, de nem engedett innen tovább.
Miután meguntam, a többszöri próbálkozást, gondoltam, hogy ráteszem az egyik 6.5 verziós oprendszert.
Fel is ment gyönyörűen a leírásnak és a videónak megfelelően, de a képernyő kalibrálásnál megint leragadt.
Megpróbáltam egy másikkal is de az már nem ment fel, a telepítés megállt. Pár óra után levettem a gépről, de ha be akarom kapcsolni a számítógéppel való összeköttetést jelzi háromszögben felkiáltó jellel ami nem éppen a "minden rendben" egyezményes jele.
Azóta nem igazán akar normális kapcsolatot létesíteni a géppel.
Van esetleg ötlet, vagy tud valaki megbízható és hozzáértő szervizt ajánlani???
Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

Nem elérhető vastagpeti

  • Hozzászólások: 192
  • PDA: Galaxy S3
  • PDA ROM: 4.0.4 gyári
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22474 Dátum: 2011, 02 19, 06:55:24 »
Sziasztok.
Használ valaki a készülékben 16gb class4 es kingston kártyát? Mik a tapasztalatok vele, érdemes ilyen kártyát venni?