2024, 09 30, 11:39:36

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1235345 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető laci1117

  • Hozzászólások: 655
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Vodafone Navi
  • PDA: iPhone 4S/16Gb
  • PDA ROM: iOS 6.1.3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20375 Dátum: 2010, 11 13, 11:41:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
HR-el az a gondom,hogy csináltam már kétszer is.Azért volt rá szükségem,mert megállt sms írás(nem szurható be több szöveg ,az üzenet elérte a max.hosszt).Majd HR után jó volt,1-2 hónapig.Elvittem szervizbe kaptam frissítést.Jó volt megint 1-2 hónapig.Aztán vidéken voltam nem volt időm szervizbe vinni mert megint megállt.HR újból.töltöttem le valami színes sms küldő programot,de az valami katasztrófa volt.Leszedtem kicsit átalakult sms küldésem,de azóta megy rendesen :)Viszont MMS agyhalott,szokásos nem szúrható be blabla-blabla.Lehet tényleg ROM csere marad :'( Annyira megszoktam már mindent PDA-n,hogy félek nem lesz olyan mint volt ROM-csere után :(
Hidd el sokkal jobb lesz a PDA-d hogyha ROM-ot cserélsz! Gyors lesz, és nem lesznek ilyen gondjaid! Segítünk mindenben ha gondolod.. :) Egy-két nap és simán belaknád az új ROM-odat biztos vagyok benne hogy jobban tetszene majd. :)
Két szót ismerek mindig és soha, Fradista mindig Újpesti soha!

Nem elérhető Nafs

  • Hozzászólások: 6
  • Nem: Férfi
  • PDA: SamsungI8000
  • PDA ROM: NXXIJ6,XEHIJ6,XXIJ2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20376 Dátum: 2010, 11 13, 11:54:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hidd el sokkal jobb lesz a PDA-d hogyha ROM-ot cserélsz! Gyors lesz, és nem lesznek ilyen gondjaid! Segítünk mindenben ha gondolod.. :) Egy-két nap és simán belaknád az új ROM-odat biztos vagyok benne hogy jobban tetszene majd. :)

Csábító az ajánlat,és lehet élni is fogok vele,mert nem lesz más megoldás.Lesz időm akkor jelentkezek,és mehet a risza :D Köszönöm előre is!! :taps: :ok: Kereshetlek akár téged is ez ügyben?

Imhotep

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20377 Dátum: 2010, 11 13, 11:56:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csábító az ajánlat,és lehet élni is fogok vele,mert nem lesz más megoldás.Lesz időm akkor jelentkezek,és mehet a risza :D Köszönöm előre is!! :taps: :ok: Kereshetlek akár téged is ez ügyben?
Attól függ milyen oprendszered van a PC-den abban a topikban bármikor segítenek-segítünk  ;)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Nafs

  • Hozzászólások: 6
  • Nem: Férfi
  • PDA: SamsungI8000
  • PDA ROM: NXXIJ6,XEHIJ6,XXIJ2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20378 Dátum: 2010, 11 13, 12:00:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Attól függ milyen oprendszered van a PC-den abban a topikban bármikor segítenek-segítünk  ;)

7-esem van.Most ez hátrány,vagy előny? :D

Nem elérhető laci1117

  • Hozzászólások: 655
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Vodafone Navi
  • PDA: iPhone 4S/16Gb
  • PDA ROM: iOS 6.1.3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20379 Dátum: 2010, 11 13, 12:00:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csábító az ajánlat,és lehet élni is fogok vele,mert nem lesz más megoldás.Lesz időm akkor jelentkezek,és mehet a risza :D Köszönöm előre is!! :taps: :ok: Kereshetlek akár téged is ez ügyben?
Persze :) ha gondolod msn-en is megbeszélhetjük dobj egy PÜ-t a címeddel együtt ha van.
Két szót ismerek mindig és soha, Fradista mindig Újpesti soha!

Imhotep

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20380 Dátum: 2010, 11 13, 12:01:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
7-esem van.Most ez hátrány,vagy előny? :D
Ha figyelmesen olvasod az adott topik elejét akkor nem, de XP-vel a leg egyszerübb  ;)

Nem elérhető Nafs

  • Hozzászólások: 6
  • Nem: Férfi
  • PDA: SamsungI8000
  • PDA ROM: NXXIJ6,XEHIJ6,XXIJ2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20381 Dátum: 2010, 11 13, 12:02:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha figyelmesen olvasod az adott topik elejét akkor nem, de XP-vel a leg egyszerübb  ;)

Parancs-értettem! :D :D :D :D :D

Nem elérhető Swenk

  • Hozzászólások: 850
  • Nem: Férfi
  • PDA: I9070 Advance
  • PDA ROM: KITKAT Carbon rom
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20382 Dátum: 2010, 11 13, 13:35:25 »
Sziasztok! Azt tapasztalom, hogy nálam a MS 3.5.5 és a phonex nem igazán szeretik egymást valamiért. Legutóbb például a mobilhívás gomb megnyomása után nem jött elő a hívópanel, de a hívás elindult, csöngetett, beszéltem is és aztán csak az X gombbal lehetett kilépni.
Emiatt keresnék én egy egyszerű, telepíthető tárcsázó programot, ami jobb, mint a gyári samus., ami kis számokat mutat, tárcsázáskor a "találatokat", ami nekem nem kell. Vóna ilyen tárcsázótok?

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20383 Dátum: 2010, 11 13, 13:38:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Azt tapasztalom, hogy nálam a MS 3.5.5 és a phonex nem igazán szeretik egymást valamiért. Legutóbb például a mobilhívás gomb megnyomása után nem jött elő a hívópanel, de a hívás elindult, csöngetett, beszéltem is és aztán csak az X gombbal lehetett kilépni.
Emiatt keresnék én egy egyszerű, telepíthető tárcsázó programot, ami jobb, mint a gyári samus., ami kis számokat mutat, tárcsázáskor a "találatokat", ami nekem nem kell. Vóna ilyen tárcsázótok?
Hát van egy pár... Itt nézz szét You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Swenk

  • Hozzászólások: 850
  • Nem: Férfi
  • PDA: I9070 Advance
  • PDA ROM: KITKAT Carbon rom
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20384 Dátum: 2010, 11 13, 13:39:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát van egy pár... Itt nézz szét You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Köszönöm szépen, nézem.

Nem elérhető zoreg

  • Hozzászólások: 8
  • PDA: samsung omnia i8000
  • PDA ROM: I8000XXIJ3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20385 Dátum: 2010, 11 13, 14:00:13 »
sziasztok!

Érdekelne hogy van e külön tlelpithető ram cleaner omnia 2re? mert volt se x1em és arra toltam energy romot és abban volt. nagyon hasznos volt mert mindig gyorsitott a kicsikién.

Lennétek szivesek megosztani velem hogy nekjtek mennyin van a memory status? mert nálam elég erősen tele van storage 51 free programs pedig 34(ez igen erősen szokott vátozni). spb mobile shell 3,5van telepitve, és bizony tegnap este érdekes modon, bár seemi programot sem futattam, elfogyott a memoria. Egyszerűen nem indult el a kamera sem csak SR után.

Tudom nem idevágó, de ha már itt vagy lenne még egy kérdésem. Mint ahogy emlitettem spb van telpitve....kis problémám pedig az lenne lenne vele hogy egyszerűen nem frissiti az időjárást. Hiába cserélek várost is, semmi. pedig registered verzió.

Előre is köszi :)

Nem elérhető sz.roland76

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20386 Dátum: 2010, 11 13, 14:07:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok!

Érdekelne hogy van e külön tlelpithető ram cleaner omnia 2re? mert volt se x1em és arra toltam energy romot és abban volt. nagyon hasznos volt mert mindig gyorsitott a kicsikién.


Előre is köszi :)

You are not allowed to view links. Register or Login
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20387 Dátum: 2010, 11 13, 14:09:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
HR-el az a gondom,hogy csináltam már kétszer is.Azért volt rá szükségem,mert megállt sms írás(nem szurható be több szöveg ,az üzenet elérte a max.hosszt).Majd HR után jó volt,1-2 hónapig.Elvittem szervizbe kaptam frissítést.Jó volt megint 1-2 hónapig.Aztán vidéken voltam nem volt időm szervizbe vinni mert megint megállt.HR újból.töltöttem le valami színes sms küldő programot,de az valami katasztrófa volt.Leszedtem kicsit átalakult sms küldésem,de azóta megy rendesen :)Viszont MMS agyhalott,szokásos nem szúrható be blabla-blabla.Lehet tényleg ROM csere marad :'( Annyira megszoktam már mindent PDA-n,hogy félek nem lesz olyan mint volt ROM-csere után :(
A marketről letöltött dolgok nem hiszem, hogy ilyen problémákat tudnának okozni.Ami az SMS írást illeti, ez a romod hibája.Vagy lecseréled, vagy ha bírod az angolt átállítod az angolra és akkor megszűnik ez a hiba.Vigyázat nyelvcsere egy adott romon belül hard resetnek felel meg!Tehát mentés javallott előtte.

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20388 Dátum: 2010, 11 13, 14:12:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Azt tapasztalom, hogy nálam a MS 3.5.5 és a phonex nem igazán szeretik egymást valamiért. Legutóbb például a mobilhívás gomb megnyomása után nem jött elő a hívópanel, de a hívás elindult, csöngetett, beszéltem is és aztán csak az X gombbal lehetett kilépni.
Emiatt keresnék én egy egyszerű, telepíthető tárcsázó programot, ami jobb, mint a gyári samus., ami kis számokat mutat, tárcsázáskor a "találatokat", ami nekem nem kell. Vóna ilyen tárcsázótok?
Próbáld ki esetleg az Inesoft Phone tárcsázós programot is!

Nem elérhető Philcook

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PDA: Sony Z5 Compact
  • Skype: JuliusfautsJD
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20389 Dátum: 2010, 11 13, 16:11:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A marketről letöltött dolgok nem hiszem, hogy ilyen problémákat tudnának okozni.Ami az SMS írást illeti, ez a romod hibája.Vagy lecseréled, vagy ha bírod az angolt átállítod az angolra és akkor megszűnik ez a hiba.Vigyázat nyelvcsere egy adott romon belül hard resetnek felel meg!Tehát mentés javallott előtte.
Szerintem meg a market a gond a wifinél :D nekem is mindig elrontotta ha letöltöttem valamit az eredeti rommal, de miután lecseréltem jó lett...
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20390 Dátum: 2010, 11 13, 17:04:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem meg a market a gond a wifinél :D nekem is mindig elrontotta ha letöltöttem valamit az eredeti rommal, de miután lecseréltem jó lett...
Én is töltöttem le már onnan egy pár dolgot, de nem okozott soha, semmiféle bajt.Nem is tudom elképzelni, hogy tudna.

Nem elérhető koccika

  • Hozzászólások: 34
  • PDA: Iphone 4s
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20391 Dátum: 2010, 11 13, 17:22:40 »
sziasztok!

Lenne 1 kérdésem. nem akar tölteni mikor be van kapcsolva, de mikor kikapcsolom elkezdi tölteni 1ből.ki-be húzogatom és 1x jó. usb vel is ezt csinálja. mitöl lehet ez?? Köszi  Attila

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20392 Dátum: 2010, 11 13, 18:14:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok!

Lenne 1 kérdésem. nem akar tölteni mikor be van kapcsolva, de mikor kikapcsolom elkezdi tölteni 1ből.ki-be húzogatom és 1x jó. usb vel is ezt csinálja. mitöl lehet ez?? Köszi  Attila
Sajnos, ez alapján amit írtál, gyanús hogy, kontakthibás az O2-őn a mikro usb aljzat.

Nem elérhető Philcook

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PDA: Sony Z5 Compact
  • Skype: JuliusfautsJD
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20393 Dátum: 2010, 11 13, 19:44:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én is töltöttem le már onnan egy pár dolgot, de nem okozott soha, semmiféle bajt.Nem is tudom elképzelni, hogy tudna.
akkor nem olyan romod volt mint nekem  :) de mindegy 99,9% hogy nálam a market okozta a gondot ha nálla nem is...
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető SYMLY

  • Hozzászólások: 213
  • Nem: Férfi
  • PDA: S4 I9506
  • PDA ROM: I9506XXUCNI1 (T)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20394 Dátum: 2010, 11 13, 20:30:04 »
Sziasztok

Kérdés:   nálatok nem csinál olyat a telefon, mikor hivnak és felveszed füledhez rakod és még rezeg egy kis ideig. ez mért lehet?

Nem elérhető garesz

  • Hozzászólások: 902
  • Nem: Férfi
  • Sörivó
    • uksesakk
  • Navigáció / Navigation: ajgo
  • PDA: SGS3
  • PDA ROM: a legfrissebb független
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20395 Dátum: 2010, 11 13, 20:37:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok

Kérdés:   nálatok nem csinál olyat a telefon, mikor hivnak és felveszed füledhez rakod és még rezeg egy kis ideig. ez mért lehet?
Ez gyári betegség. Van akinél igen van akinél nem rezeg, amit 6.5.3-as romokban már javitottak.
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha nem sikerül elsőre, akkor az ejtőernyős ugrás nem neked való!

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20396 Dátum: 2010, 11 14, 06:14:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez gyári betegség. Van akinél igen van akinél nem rezeg, amit 6.5.3-as romokban már javitottak.
Ha PhonEx-t használsz WM6.5-s ROM-kon én azt vettem észre, hogy helyrehozza ezt a betegséget. A JF5-nél és az AIJH1-nél sem találkoztam a vibrával, de csak ha a progit használod tárcsázónak.

Nem elérhető tekes

  • Hozzászólások: 339
  • PDA: Xiaomi Redmi Note3 Pro
  • PDA ROM: CM13
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20397 Dátum: 2010, 11 14, 08:39:40 »
OFF
Tud valaki egy jó XP buhera honlapot, lehetőleg magyarul?
4magos processzorra, 4GB ram-ra kéne xp-t telepíteni.
Kösz.
ON

Nem elérhető 93andris93

  • Hozzászólások: 83
  • Navigáció / Navigation: Samsung I8000 Omnia2
  • PDA: Samsung I8000 Omnia2
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
  • Skype: thomson9993
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20398 Dátum: 2010, 11 14, 09:18:07 »
Üdv: végre egy aktív forum ::D
lene pár kérdésem hozzátok srácok:)
például az h ha felmegyek exploreren keresztül youtubre ra akkor nem jácca le a videókat de persze más böngésző se:( erre nemtudtok valami beállitást vagy valamit?:) jaés mobile 9en kivül tudtok még valamilyen oldalt ahol jokis alkalmazások játékok vannak?:) előre is köszi szépen:)

Nem elérhető garesz

  • Hozzászólások: 902
  • Nem: Férfi
  • Sörivó
    • uksesakk
  • Navigáció / Navigation: ajgo
  • PDA: SGS3
  • PDA ROM: a legfrissebb független
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20399 Dátum: 2010, 11 14, 09:40:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv: végre egy aktív forum : :D
lene pár kérdésem hozzátok srácok:)
például az h ha felmegyek exploreren keresztül youtubre ra akkor nem jácca le a videókat de persze más böngésző se:( erre nemtudtok valami beállitást vagy valamit? :) jaés mobile 9en kivül tudtok még valamilyen oldalt ahol jokis alkalmazások játékok vannak? :) előre is köszi szépen:)
A youtubet a saját programjával nézd.
You are not allowed to view links. Register or Loginlejátsza videókat igaz lassú mint a tetű  ;)
Alkalmazásokat találsz itt is a fórumon
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha nem sikerül elsőre, akkor az ejtőernyős ugrás nem neked való!